Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Ekonomika

Mielieji perskaitykite ir tur būt jau nebesuabejosite
nei Urantijos knyga nei nauju Jėzaus Kristaus apreiškimu "Jėzus Kristus : Kalbu Jums vėl"
78. Dabartinės ekonomikos ribotumas
Pelno ekonomika yra tapusi pačiu didžiausiu stabdžiu tolimesniam pasaulio ekonominiam vystymuisi.
Tą demonstruoja ir visa pasaulio ekonominė struktūra, kada kompanijos nebegalėdamos išgyventi, brangina savo paslaugas, savo produktus, jungiasi į įvairius transnacionalinius susivienijimus, kada joks produktas, jokia žaliava nepasikeitė nė per nago juodymą. Auksas, kaip buvo toks pat auksas, taip ir liko, deimantas, kaip buvo toks deimantas, taip ir liko, nafta, kaip buvo tokia nafta, taip ir liko. Tik jūsų baimė ir tos baimės padiktuoti veiksmai atvedė į tokį chaosą pasaulio ekonomikoje, kad jūs patys nebesuvokiate, kas joje vyksta.
Nei ekonomistai, nei verslininkai, nei finansininkai, nei politikai neturi nė mažiausio supratimo, kas dabar vyksta pasaulio ekonomikoje ir politikoje. Jie yra tarsi skęstantis laivas, blaškomas milžiniškų vandenyno bangų, kai niekas nebegali padaryti nieko, kad ir kiek besukiotų vairą. Nė vienas vairo pasukimas nebeatneša taip geidžiamų pasekmių – nors kokio nusistovėjimo ekonomikoje ar politikoje, nors kokio aiškumo, kuriuo pasiremdami galėtumėte planuoti savo veiksmus. Bet kokia įtampa, bet kokie konfliktai – kariniai, politiniai, ekonominiai – dar daugiau kelia vandenyno bangas ir jūs jaučiatės visiškai bejėgiai net ir mėgindami kalbėti apie krizių cikliškumą, apie ekonomikos stagnaciją, apie galimybę sureguliuoti tokią padėtį, kada įveiksite jūsų pačių provokuojamą vadinamąjį terorizmą. Ne. Šitokiomis priemonėmis, kokias naudojate dabar, šitų bangavimų jokiu būdu neužgesinsite. Jūs tik padidinate audrą. Ir net nesusimąstote, kodėl?
Jūs mėginate šituos pačius klausimus nagrinėti įvairiuose tarptautiniuose forumuose, kurie net iš tolo nenagrinėja tikrųjų artėjančio dar didesnio chaoso priežasčių. Jūs esate visiškai akli ne tik dvasiškai, bet ir politiškai ir ekonomiškai.
Jūs kalbate apie tai, ko nesuvokiate, ir jūsų žodžiai yra beprasmiai, sprendžiant jūsų pačių nesuvokiamus uždavinius. Jūs nežinote jūsų pačių sprendžiamų uždavinių sąlygos. O ji yra viena vienintelė – įtikėjimas į Tėvą, atradus Jį savyje.



Barbora
2008-09-24 11:12:08

Komentarai

O kodel tu manai, kad as taip manau? Juk as aiskiai pasakiau, kad geriau - kaip mintis "pas dieva" - chak ir jau yra. Ir kas tau sake, kad man kazkas trukdo?Prisiskaitei teoriju kurios uzima daug vietos erdveje ir laike, kam man tas motyvas ir toks "Tėvas", jeigu rezultatas - ekonomika? Labai jau žemiška visa tai ir kvepia žemikom tribūnom ir žemiškais tėvais...Man netrukdo, nes ir as nesitrukdau...

Rimantui
2008-09-24 17:11:15



Svarbiausia ne tai kad yra tokių , kurie kaip dievai žino apie ką eina kalba. Svarbiausia , kad dauguma kol kas tokių , kurie dar neišsivystę iš gyvulinio elektrocheminio mechanistinio lygio dėsto kas ir kaip. Jie ne tik dėsto jie ir vadovauja visose gyvenimo sferose.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-24 17:12:04



O kodėl tu manai, kad neįmanoma žinoti kaip Dievai. Ir tu tai gali žinoti.Bet pasiaiškink savyje kas tau trukdo tai padaryti.O reikalingas motyvas ne ekonomika,ekonomika bus pasekmė motyvo , kuris yra gyvas ir gal ir ekonomika , kuri bus pasekmė bus visai kita.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-24 17:02:25



Jeigu aš turėčiau laisvą valią, ekonomikos nevystyčiau, nes ji niekam nereikalinga, mazdaug kaip suniui penkta koja.

Rimantui
2008-09-24 16:56:00



Ir nerimsti tu Rimantai - nerimantai, jeigu viskas kaip sakai tas pats, ir pakeitus motyva vis dar reikes batu, stogo, pampersu ir ekonomikos, tuomet kam ta ekonomika is vis reikalinga, geriau - mintis - chak - sugalvojau ir jau yra, kaip "pas dieva". O dabar - gaminkis: patogesni unitazą ir buiti aptarnaujancius automatus 24 val per parą Kam visa tai?? Man atrodo, kad cia yra tokiu arbitru, kurie kaip dievai, jie zino, apie ka "eina kalba", taciau ar tikrai??

Tula
2008-09-24 16:44:02



Kad konkurencijos ekonomiką pakeistų bedradarbiavimo ekonomika.Kad varomąja eokonomikos jėga būti meilės motyvacija. O šita motyvacija be Tėvo atradimo savyje neateis.Ir jokios burtų lazdelės čia nėra.Viskas lyg ir tas pats , bet motyvas kitas. Kiek atrodo nedauk ir kiek pasirodo dauk reikia.O tu abejok ir kritikuok turi tam laisvą valią.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-24 16:24:15



Ekonomika kaip tokia, kas ji?

Barboroms
2008-09-24 16:48:38



Man atrodo kad cia neina kalba nei apie kritika, nei apie ekonomikos kaip tokios vystymasi, bet apie dievo atradima savyje verslininku, ekonomistu ir bakininku tarpe.

Barbora to Barborai
2008-09-24 16:10:01



Ir nesitikek, Barbora, kad didejant ir gilejant informaciniam laukui, kritikos jausmas mazeja. Abejosiu. Ir dar kaip abejosiu. Nors, man patiktu, kad nebutu ekonominio vystymosi is principo. Chak! mostelejai burtu lazdele - ir zieminiai batai ant stalo! Chak - mostelejai,- ir pampersu sunkvezimis! Chak - virs galvos suremintuotas stogas ir nebelyja! Chak chak ir chak ir visa tai ne kirviais drebta o labai grazu, chak!!!

Barborai
2008-09-24 15:55:36




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal