Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

NELIŪDINKITE SAVO SIELŲ


NELIŪDINKITE SAVO SIELŲ
Mano , mielasis , dieviškasis Minčių Derintojas pasiūlė jums visiems dvasinę pagalbą .
Patark , sako , savo sielos broliams ir sesėms nesivelti į diskusijas , kurios neturi dvasinio krūvio ir neturtina jūsų sielų .
Viso žmogiškojo gyvenimo prasmė - tik sielos , kaip potencialiai nemirtingo kūrinio tarp Dievo ir žmogaus , vystymas ir turtinimas dvasinėmis įžvalgomis , ir meilės jausmo virpesiais . Intelektualus protas puošia ,,ego'' kūną , o dvasinga siela puošia savo dangišką kelią . Visos intelekto gudrybės yra proto tuštybės ir dvasinės dykumos . Niekas taip neliūdina jūsų žmogiškosios sielos , kaip loginio proto viršenybių demonstravimas virš dieviškųjų Tiesų ir virš Rojaus Šventosios Trejybės spindulių .
Be augančios sielos , be dvasiškai turtėjančios sielos žmogus , kaip asmenybė , teprilygsta tuščiai skambančiam indui . Kodėl sakau indui , o ne varpui ? Todėl , kad tik dvasiškai turtėjanti žmogiškoji siela pradeda skambėti gražiu , sidabrinio varpo gaudesiu . Šis sidabrinis sielos gaudesys ir sudaro visą žmogiškojo gyvenimo esmę ir laimę , kai jūsų siela , dar tebegyvenanti matereliame kūne , skamba gražiausiais dvasiniais akordais .
Kai dvasiniais turtais išsipuošusi siela jau išgali ir sugeba pakilti virš loginio proto , ir sugeba šį neramų protą ne tik nuraminti , bet ir perkelti savąjį spinduliuojantį dvasinį krūvį į proto gelmes , į veikiančią kasdieninę , aktyviąją jūsų sąmonę , tada ir turėtų būti švenčiama jūsų tikroji pergalė prieš tamsą , dar būnant čia žemėje . Sunyko žemiškas , juslinis žmogus - gimė naujas žmogus . Gimė naujas žmogus iš Dvasios .
Siunčių daug meilės ir ramybės jūsų sieloms . Emilis - Petras .


Petras
2008-12-11 17:25:02

Komentarai

Ačiū nežinomasis, skaitau tavo žinutes ir šypsausi, na neįtikinsi manęs mano tobulumu, aš save per daug myliu, kad tuo patikėčiau, gal būt mano kokybės matas yra daug griežtesnis.
Su pagarba Jolanta

Jolanta
2008-12-11 23:48:15



Ziuriu i tave ir nematau ne vienos savybes, kurias taip stengiesi ispiesti mano akyse. Nematau, nes ziuriu i tave, o ne i fantoma.

Jolantai
2008-12-11 23:42:06



Supranti nežinomasis, jei save laikyčiau tobula, tai lyg ir nebūtų ko tobulėti, tai reikštų, kad pas mane yra pasipūtimas ir arogancija su kuria aš taip kovoju, o suprasdama savo netobulumą aš palieku sau galimybę jo siekti. Neprisimenu kas pasakė "dauguma didelių upių yra žemiau už mažus upelius, todėl jos ir yra tokios galingos" Pagalvok apie tai, tai tikrai gilu.

Jolanta
2008-12-11 23:31:47



As nieko nevadinu pabaisa, o tik ta fantoma, kuriuo bandoma spekuliuoti, dieviskaji zmogaus kurybinguma paversdami lauzo kruva su etikete "gyvulys", o tave matau labai naturalia ir neidinga, esi nuostabi, nesuprasciau, kas atsitiko, kad stengiesi itikinti savo neva zemiskuoju primityvumu, jei nematyciau to, kas slepiasi uz zodziu ir daug giliau. Tu dieviska.

Jolantai
2008-12-11 23:25:53



Ačiū Jonai, aš būtinai pastudijuosiu Urantijos knygą ir manau, kad man užteks patirties proto ir širdies viską priimti teisingai, turiu vieną įsitikinimą, kad teisingus sprendimus pasako kolegialiai širdis ir protas. Mano ieškojimas individualus, nors labai norisi turėti bendraminčių, tačiau jis taip lengvai nepasiduoda išmušamas iš savo suvokimo vėžių. Bet kaip tikimybę aš dar palieku. Reikia visų pirma perskaityti ir bandyti įvertinti.

Jolanta
2008-12-11 23:17:53



Ačiū Petrai, tačiau turiu vieną ydą, viską vertinu pati, mane galima įtikinti, tačiau tai turi būti man nesvetima. Gerbiamas anonime, ką tu vadini pabaisa. Supranti, tam tikrų bruožų normą mes nustatome kiekvienas pats sau, kas gal būt vienam yra šių bruožų neturėjimas, kitam didelis jų perteklius. Ir pagal kokius matus matuosime, jei matuosime, pagal baudžiamąjį kodeksą ar konstituciją, ar dar kokius normatyvinius dokumentus, taip aš šių bruožų beveik jau neturiu, tačiau jeigu mes vertinsime pagal sielos tobulumo matą, aš jų turiu begalę daug. Nemanau, kad aš esu pabaisa, tačiau primytivi žemės gyventoja esu, o ir nesiekiu atrodyti tobula kitiems žemės gyventojams, kam to reikia, jei kas nors mane nori matyti pabaisa, aš neprieštarauju, tai nėra tas matas, kuris nuspręs kiek toli aš esu pažengusi. Paprasčiausiai mes pasirinkome skirtingus mato vienetus ir todėl labai sunku nustatyti vertę. Man labai malonu skaityti tavo komentarus.
Su pagarba Jolanta

Jolanta
2008-12-11 23:06:19



Esu gyvenime ne vieną sykį girdėjęs tokį dalyką, ir netgi patyręs: po gerų dvasinių rekolekcijų, po kažkurių sukrečiančių tiesų atradimo sau pasakai - senasis aš mirė!
...o po trijų dienų, kaip ir priklauso, jis prisikėlė! Aleliuja?
'
Labai pritariu P.S. iš tiesų, niekas, išskyrus žmogų, neturi to, pavadinkim, moralinio blogio. Tai išskirtinai žmogaus savybė, ir joks gyvuliškumas čia niekuo dėtas. Aš suprantu, kad tą gyvuliškumo dogmą čia išvystė taip sakant ant baimės platformos. Baimė priešpastatoma meilei, taip kaip gyvuliškumas - dvasingumui/dieviškumui. Tačiau gyvuliškumas ir moralinis blogis yra visiškai, sakyčiau, net nesusiję dalykai. Beje, apie moralinį blogį čia apskritai niekas nekalba, nes tokio apskritai nepripažįsta.
Bet tai nereiškia, kad jis neegzistuoja, būtent - jis egzistuoja. Ir kas įdomiausia, jis labai mėgsta pasislėpti už meilės, tiesos, teisingumo, šviesos, dvasingumo, tobulumo, gėrio, grožio, religijos fasado. Pavyzdžių istorijoje yra daugiau negu pakankamai. Su gyvuliškumu tai neturi nieko bendro.
'
Jolanta, aš, kaip galbūt pastebėjai, šiam forume neieškau populiarumo. Aš urantiečiams ir jų guru Algimantui, tiesą sakant, esu kaip rakštis subinėj. Nevengiu tiesiai pasakyti, ką galvoju apie jų mokymus, bet užtai nemeluoju sau ir kitiems. Aš sakau kaip galvoju - tiek UK, tiek Algimanto parašyta "Kalbu jums vėl", kurią jis pateikia kaip paties Jėzaus apreiškimą, tiek ir kiti Algimanto mokymai, mano nuomone, yra paslėpta religinės - pseudodvasinės diktatūros ideologija. Visas tas gražus fasadas man atrodo kaip kaukė. Aš manau, kad turiu ir tam tikros dvasinės patirties, ir ne tik protu vadovaujuosi, bet ir meilės principais, ir taip pat turiu širdį, kuri moka mylėti. Deja, tarp urantiečių yra pakankamai naivuolių, kurie aklai tiki šiais mokymais ir pasiduoda mulkinami. Pabūk šiam forume, paanalizuok įvairias mintis, ir stebėk save. Jei pradėsi jausti euforiją dėl nerealių savo dvasinių atradimų, pranašumą prieš logiškai/filosofiškai/žemiškai/žmogiškai mąstančius, jei supriešinsi širdį ir protą, ar kaip kažkas pastebėjo, kad tavyje to nėra, bet jei pradės atsirasti pagieža, kitų smerkimas, piktumas, jei kas nesutinka su tavo "atradimais" - reiškia tu pradedi įsileisti į save jų "tėtušį". Bet tai, ką jie vadina Tėvu, nėra Dievas.

Jonas
2008-12-11 22:57:29



OHOHO!!! Pasirodo ir Emilis - Petras (o gal sikart Petras - Emilis?) turi ka isviesinti! Matau matau! Labai didelis! Dek i atskira tema. Rupu, taciau tikra.

Aciu!!!
2008-12-11 22:43:29




Tik nekreipk , Jolanta , demesio į ,,advokatūrą'' , nesureikšmink pačių geriausių patarimų , kurie ateina iš šio forumo besilankančių pašalaičių . Laikykis Urantijos knygos dvasia rašančių ir komentuojančių . Šis forumas yra nuostabus , bet kartais užsuka įvairūs pašalaičiai vien dėl savojo ,,ego'' išviešinimo . Linkiu visokeriopos sėkmės dvasinių atradimų kelyje .

Petras
2008-12-11 22:36:07



Tai jei nepasireiskia, gal tas nebutinai ir yra? Ar tau labai butina atitikti uzsleptos baisuokles stereotipa? O jei tokia nesi, tai zut but nusikalti ji, kad galetum vykdyti susikurta minimum programa? Ar tai ne ejimas i minusa? Ar tai ne tradicinis visu religiju ir "dvasiniu" praktiku kelias, kai slopinamas naturalus besivystantis zmogaus kurybingumas, paskelbiant ji gyvulisku ar dar kokiu? Tuomet, kodel neatkreipus demesio i tai, kas akivaizdu? Tarkim, nepakankamas, nevisavertis tikroves suvokimas, ribojamas laiko ir erdves, ribotas kurybiskumo jausmas, isgyvenimu ir minties nepilnavertiskumas? Juk tai labiau panasu i tiesa, nei eskaluojamas pyktis ar pagieza. Suerzink bet koki gyvi, perzengdamas deramas ribas ir jis taps tau agresyvus. Taikysi jam perauklejimo programa minimum, kaip dabar - sau?

Jolantai
2008-12-11 22:19:10




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal