Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

NELIŪDINKITE SAVO SIELŲ


NELIŪDINKITE SAVO SIELŲ
Mano , mielasis , dieviškasis Minčių Derintojas pasiūlė jums visiems dvasinę pagalbą .
Patark , sako , savo sielos broliams ir sesėms nesivelti į diskusijas , kurios neturi dvasinio krūvio ir neturtina jūsų sielų .
Viso žmogiškojo gyvenimo prasmė - tik sielos , kaip potencialiai nemirtingo kūrinio tarp Dievo ir žmogaus , vystymas ir turtinimas dvasinėmis įžvalgomis , ir meilės jausmo virpesiais . Intelektualus protas puošia ,,ego'' kūną , o dvasinga siela puošia savo dangišką kelią . Visos intelekto gudrybės yra proto tuštybės ir dvasinės dykumos . Niekas taip neliūdina jūsų žmogiškosios sielos , kaip loginio proto viršenybių demonstravimas virš dieviškųjų Tiesų ir virš Rojaus Šventosios Trejybės spindulių .
Be augančios sielos , be dvasiškai turtėjančios sielos žmogus , kaip asmenybė , teprilygsta tuščiai skambančiam indui . Kodėl sakau indui , o ne varpui ? Todėl , kad tik dvasiškai turtėjanti žmogiškoji siela pradeda skambėti gražiu , sidabrinio varpo gaudesiu . Šis sidabrinis sielos gaudesys ir sudaro visą žmogiškojo gyvenimo esmę ir laimę , kai jūsų siela , dar tebegyvenanti matereliame kūne , skamba gražiausiais dvasiniais akordais .
Kai dvasiniais turtais išsipuošusi siela jau išgali ir sugeba pakilti virš loginio proto , ir sugeba šį neramų protą ne tik nuraminti , bet ir perkelti savąjį spinduliuojantį dvasinį krūvį į proto gelmes , į veikiančią kasdieninę , aktyviąją jūsų sąmonę , tada ir turėtų būti švenčiama jūsų tikroji pergalė prieš tamsą , dar būnant čia žemėje . Sunyko žemiškas , juslinis žmogus - gimė naujas žmogus . Gimė naujas žmogus iš Dvasios .
Siunčių daug meilės ir ramybės jūsų sieloms . Emilis - Petras .


Petras
2008-12-11 17:25:02

Komentarai

Dėkui, tačiau aš manau, kad žinau, koks turi iš tikro būti žmogus be pykčio ir pagiežos ir t.t. Jei šie bruožai akivaizdžiai nepasireiškia, dar nereiškia kad jų nėra visai. Tai mano kelias ir dabar aš nustačiau tokį jo etapą. Manau, kad tikrasis kelias prasidėjo tada kai supratau savo netobulumą ir kiek daug galiu padaryti, kad sumažinčiau jį iki minimumo. O kelias manęs laukia labai ilgas ir tikrai nenorėčiau iš jo išklysti. Tačiau iki šiol labai įtariai žiūrėdavau į religines bendruomenes, nes mane visada stabdydavo nuo to, žmonių vertinimas į blogus ir gerus, smerkimas kitokius požiūrius ir savo vertybių aukštinimas, kažkodėl sieloje jaučiau, kad nušviestas žmogus turi dalinti tik meilę. suvokiau ir situacijos keblumą, nes tai pasiekus greičiausiai aš būčiau apšaukta psichine ligone, nes tada jaučiausi esanti viena, tačiau nenorėjau pasiduoti žmonėm, kurie iš nežinojimo taip būtų pasielgę, o ir smerkti jų negalėjau. Žodžiu chaosas. Kita vertus mintyse dažnai kildavo abejonės, o gal aš neteisi. Labai džiaugiuosi, kad atsirado žmogus, kuris nurodė Jūsų svetainę, nes dabar tikrai žinau, kad mano kelio kryptis tikrai yra pasirinkta tinkamai.
Su pagarba Jolanta

Jolanta
2008-12-11 21:58:01



Net keista, joks zemes gyvis nepasizymi isvardintomis pykcio, pagiezos, kitu smerkimo savybemis, nors zmogus tas savybes savyje suranda ir kas labiausiai nesuprantama, pavadina jas gyvuninemis, apjuodindamas niekuo nekaltus zemes gyvius. Is tiesu, tai laabai zmogiska.

P.S.
2008-12-11 21:27:01



Pasiziurejau ir tavyje, Jolanta, nerandu nei piktumo, nei pagiezos, nei kitu zmoniu smerkimo ar vertinimo. Kodel piesi is saves baidykle, kuria nesi ir stengiesi atitikti urantini stereotipa apie gyvulini "as"?

Jolantai
2008-12-11 21:15:35



Mielieji, visu savo protu suvokiu, kad pas mane dar daug yra gyvulinio "aš" ir taip lengvai jis nepasitrauks. Mano intensyvus kelias nėra ilgas, nors mintis iki jo buvo gana ilga ir ieškojimas svyruojantis. Iki šiol savo patirtį rinkau iš trupinių, kai ką išgirdau, kai ką perskaičiau, visa tai vertindama per savo suvokimą ir priimdama tiek, kiek sugebėdavau atitinkamu metu priimti. Kaip šiandien rašiau vienam žmogui, šiuo gyvenimo etapu iškėliau sau tikslą atsikratyti pykčio, pagiežos, kitų žmonių smerkimo ir vertinimo. Lyg ir žinau kuriuo keliu man eiti, tačiau nors jau čia ir klausiau, bet atsakymo neišgirdau, gal nepribrendau dar jam, kas yra tamsa, tai atskirai, sąmoningai veikiantis elementas, turintis savo tikslus ir veikimo planą, ar tai tik šviesos trūkumas. Pirmu variantu būtų reikalingas kovos planas, antru atveju reikėtų tik save tobulinti. Nors kažkodėl mano intuicija sako, kad tamsa yra tik šviesos trūkumas ir nereikia jokių drąstiškų priemonių imtis, tačiau jei ne taip, vadinasi mes paliekame tamsai laisvas rankas veikimui, jei nieko nesiimame. Suprantate, tai gana svarbus mano kelio elementas ir kaip jį aš priimsiu priklausys kur aš pasuksiu, labai nenorėčiau suklysti.
Su pagarba Jolanta

Jolanta
2008-12-11 20:51:45



"Sunyko žemiškas , juslinis žmogus - gimė naujas žmogus." Emilis - Petras.
Štai sentencija! ŠTAI ATEITIS! SUNYKO JUSLINĖ ŽEMĖ - GIMĖ

NAUJA ŽEMĖ!!!
2008-12-11 20:26:21



Leisiu sau įterpti tokį pastebėjimą. Jolantos sujauktos mintys turbūt yra jos gyvulinis aš, kuriam nelemta išlikti. Tas jos gyvulinis "aš" ir toliau jai "diktuoja" gyvulišką mintį, atseit reikia, kad jos mintis kas nors sukritikuotų. Laiku, Jolanta, atvykai į šį dvasinį forumą ir labai gerai pagalvojai. Nepasiduok suveltoms gyvuliškoms mintims.

Pagarbiai
2008-12-11 20:17:18



Miela Jolanta, Urantijos knygos svetainė yra vienintelė pasaulyje dvasinė svetainė, kur tu gali gauti tikrąjį ir tiesiausią be jokių iškraipymų dvasinį mokymą. Skaityk KALBU JUMS VEL, pačią Urantijos knygą ir visas visas temas, kurios nušviestos didinga šviesa. Šis dvasinis lobynas ir yra tai, ko labiausiai reikia tavo ištroškusiai sielai. Ir nesidairyk šalis, kad tavo sielos neužgožtų dvasinė tamsa ir ritualuose bei kitoje ezoterikoje nuskendę netikri mokytojai. Tik tuomet tu išsivaduosi iš visų savo baimių ir tavo mintys bus bebaimės.
Su pagarba,

skaitytojas
2008-12-11 20:03:56



O tu priimk tamsą kaip šviesą, ir pamatysi, kad tai - viena.

Jolanta
2008-12-11 21:03:28



Jolanta, o tu juk turi tokį patį mokytoją savo viduje , kokį turi ir Emilis - Petras, kokį turime mes visi , kiekvienas iš mūsų, tu jau šitą žinai, ir ne iš rašytinių šaltinių žinai, tu juk Jį jau patiri, patiri, kad esi To mokytojo vedama iš vidaus .Geresnį vargu ar rasi.Tai tam mokytojui, kuris yra tavo viduje garsiai ir išsakyk savo mintis. Ir čia dalinkis savo patyrimais. Jau dabar pamatei, kad esi ne viena tokia balta varna.Jų yra ir daugiau ir jų vis daugės.

rimantas ( Kaunas )
2008-12-11 19:57:22



Ačiū Emili-Petrai, jūs teisus ir tai yra neginčijama tiesa, tačiau būti vienai su savo mintimis ir samprotavimais labai sudėtinga, dar prieš keletą savaičių nepažinojau nė vieno asmens, kurie eitų bent panašiu keliu, čia suradau panašių į save. Suprantu, kad tai nėra pats geriausias kelias tobulinti sielą, tačiau vienai labai sunku neužsivelti savo mintyse, reikia kam nors jas garsiai išsakyti, kad kas nors gal būt jas sukritikuotų. Pagalvojau, kad man reikėtų dvasinio mokytojo, gal galėtumėte ką nors nurodyti, ar bet gaires, kas galėtų tokiu būti.
Su pagarba Jolanta

Jolanta
2008-12-11 19:37:26




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal