Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Tapkite KŪRINIJOS piliečiais

Mielieji, atėjo laikas jums išplėsti savo požiūrį į gyvenimą ir savo vietą jame.
Šiandien absoliuti dauguma žmonių save laiko Lietuvos piliečiais, Rusijos piliečiais, Jungtinių Valstijų piliečiais, Japonijos, Kinijos piliečiais. Toks susikaldymas veda į susvetimėjimą, konkurenciją, ir net priešiškumą tarp valstybių.
Būtent DĖL TO atėjo metas savo pilietybę IŠKELTI iki TĖVO, IR ROJAUS TREJYBĖS, KŪRINIJOS PILIEČIO STATUSO.
Atėjo laikas pažvelgti į save kaip į KŪRINIJOS PILIETĮ IR TĖVO SŪNŲ AR DUKRĄ.
Tik toks požiūris gali jums suteikti tvirtą pagrindą, kada kaip ant pakabinto tilto svyruoja nuo vėjo ir nuo juo einančiųjų visas pasaulis, kuris priėjo aklavietę ir nebežino, kaip pasiekti TVIRTĄ krantą.
VISOS politinės ir ekonominės teorijos ŽLUGO, filosofinės knygos neteko prasmės.
Ir gaila, kad šito ne tik nemato, bet ir toliau nesuvokia nei Lietuvos, nei bet kurios kitos pasaulio valstybės - Kinijos, JAV, Rusijos, Japonijos, arabų valstybių, Europos valstybių - politikai, filosofai, ekonomistai, verslininkai, todėl jie ir toliau pila JAUNĄ VYNĄ Į SENUS VYNMAIŠIUS. Jie ir toliau laikosi tų pačių pasenusių demokratijos idėjų, kurios naikina pačią dabartinę pasaulio civilizaciją. Ir toliau dėstoma toji pati, save sukompromitavusi, konkurencija grindžiama teorinė ekonomika ir universitetuose, ir įvariuose brangiai kainuojančiuose kursuose, ir tai dar labiau gramzdina pasaulį į pasimetimą, supriešinimą, ir net pragaištį.
Todėl PRAREGĖKITE ir nustokite būti VIEN TIK ŠITO PASAULIO DALIMI, NORS IR GYVENATE DAR ŠITAME PASAULYJE.
Atėjo JAU metas jums išplėsti savo asmeninį požiūrį, kuris iškeltų jus iki VISOS KŪRINIJOS piliečio statuso.
Tik Tėvo kūrinijos pilietis nustos siekti sau pelno žalodamas visą savo aplinką, kuri yra šitoje pačioje Tėvo kūrinijoje kaip mažytis ir labai trapus aguonos grūdelis, bet mylimas ir saugomas grūdelis. O bet kurios valstybės pilietis sieks tik SAVO VALSTYBĖS INTERESŲ TENKINIMO, KITŲ VALSTYBIŲ SĄSKAITA, IR NET KITŲ SAVO VALSTYBĖS PILIEČIŲ SĄSKAITA, nes toks žmogus savęs nelaiko Tėvo sūnumi ar dukra, o kitų žmonių - savo sielos broliais ir sesėmis, būtent dėl to ir apgaudinėja juos, išnaudoja, ir net žudo.
Kūrinijos pilietis visada puoselėja savo gyvą ryšį su Tėvu ir iš Jo gaunamą meilę, gyvus meilės virpesius, siunčia ir visiems kitiems savo sielos broliams ir sesėms visoje planetoje, ir kūrinijos kitose planetose.
Tai ar gali toks VISUS MYLINTIS žmogus - Tėvo sūnus ar dukra, KŪRINIJOS PILIETIS, kenkti kitiems savo sielos broliams ir sesėms kitose valstybėse, jau nekalbant apie savo valstybę? Aišku, kad ne.
Tik tada jis sukurs tokius paprastus ir visiems suprantamus įstatymus, kurių nebus galima suprasti DVIPRASMIŠKAI, NES JIE VISI TURĖS NE DRAUDŽIANTĮ POBŪDĮ, BET TEIGIANTĮ - MYLĖTI IR KURTI SU ROJAUS TREJYBE GĖRĮ VISŲ LABUI, VISOS KŪRINIJOS LABUI, NET IR LIETUVOJE ir kurtį gėrį iš meilės visiems.
Kūrinijos pilietis yra mūsų visų realybė JAU ŠIANDIEN.
Ir aš džiaugiuosi, kad jau dabar TARP URANTŲ yra tokių pilnų Tėvo meilės KŪRINIJOS PILIEČIŲ, kurie toli pranoksta Lietuvos, ir net Urantijos pilietybę.
Aš žinau, jog šita tema daug kam atrodys dar nesuprantama. Tačiau tegu tai bus pirmasis grūdas į jūsų sielą.
Jeigu pamąstysite giliau, ir ramybės būsenoje, tai jums padės tą suvokti ir Tėvo dvasia, Minties Derintojas, kuris būtent ir jums jau yra apie tai kalbėjęs, tik jūs šito dar nepajutote. Todėl ir apsiribojate vien tik tuo, ką jums sako politikai. O jie yra visiškai NEPATIKIMI VEDLIAI, jeigu nesiremia TĖVO MEILĖS VEDIMU IŠ VIDAUS IR NEŠLOVINA TĖVO, IR NERAGINA GARBINTI TĖVĄ DRAUGE su jais. TOKIE POLITIKAI YRA SAVANAUDŽIAI IR TAMSŪS. Būtent jie ir atvedė pasaulį prie artėjančios katastrofos slenksčio tiek politikoje, tiek ekonomikoje, tiek šeimoje, tiek tarpusavio santykuosie, nes VISUR vyrauja susvetimėjimas ir nepasitikėjimas, nes juose nėra TĖVO MEILĖS PAČIŲ PAMATŲ - atsivėrimo Tėvui ir gyvo ryšio su Tėvu.
TĖVO SUTEIKTI POLĖKIO SPARNAI JŪSŲ SIELAI IR DVASIAI, KAD PRANOKTUMĖTE NE TIK LIETUVOS, URANTIJOS, NET IR ŠEIMININKO SŪNAUS KŪRĖJO, MYKOLO, DAUGUMAI ŽINOMO TIK JĖZAUS KRISTAUS VARDU, VIETINĖS VISATOS PILIETYBĘ, KAD TAPTUMĖTE ROJAUS PILIEČIU, O TUO PAČIU IR KŪRINIJOS PILIEČIU, NES TOKĮ LIKIMĄ KIEKVIENAM IŠ MŪSŲ SUTEIKĖ TĖVAS IŠ MEILĖS MUMS VISIEMS.
Tad ir būkime Kūrinijos piliečiais, neapvilkime Tėvo, o taip pat ir Rojaus Trejybės kitų Dviejų Asmenų - Amžinojo Sūnaus-Kūrinijos Motinos-Brolio, ir Begalinės Dvasios-Kūrinijos Motinos-Sesės.
Ir šitą KŪRINIJOS pilietybę mes galime gauti tik vienu būdu - atsivėrę Tėvui, atradę Jį savyje, ir atsidavę Jo vedimui iš vidaus. Tada patys PAJAUSITE, JOG TAPOTE, REALIAI TAPOTE KŪRINIJOS PILIEČIAIS. Ir tuo pačiu patvirtinsite mano jums sakomų žodžių tesingumą.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-03-11 13:27:29

Komentarai

Nai nai nai, na ko taip saviniesi ta savo nuomone, nei ji tavo, nei ka, juk bendra ji, ta tavo nuomone, suformuota ir sukramtyta bei visiems pateikta, na ka cia matai savo, asmenisko, personalaus, bet vis tiek savo, ar ne, nes pilvuka glosto, va taip, nai nai, nai:-)))))))))))

Rimantui
2009-03-12 22:13:52



Nepyk, Jonai:)
Nori būti savo šalies patriotu, tai būk juo.
Aš noriu būti Kūrinijos pilietis ir esu. Tavo nuomonę gerbiu, bet turiu savo.
Kiekvienam bus pagal tikėjimą.

Rimantas
2009-03-12 22:04:40



Mielas Jonai, aš JAU pakeičiau savo mąstymą.Žinau, kodel gyvenu šioje žemėje ir puikiai žinau,kas manęs laukia po mirties.Nesiplėsiu per daug,tik tiek pasakysiu,man UK knyga yra neįkainuojamos vertės.Pagaliau atgaunu dvasinę pusiausvyrą ir ne aš viena.Mes pradedame mėgautis tą stabilizaciją,kuri vyksta mūsų sielose.
Buvo tokia nuomonė šiame forume,kad aš,kaip ta višta šmirinėjau visą gyvenimą.Aš turiu didžiulį patirtinį bagažą,kurio nekeisčiau į jokius turtus,tai mano turtas,tai mano ieškojimai,tai mano pakilimai ir nuosmukiai,tai mano gyvenimo dinamika,ieškant tos tikros,nemistifikuotos TIESOS.Atrodo,kad tiems "šmirinėjimams" atėjo galas.Šią akimirka jaučiuosi rami ir laiminga.
Arūnui palinkėčiau daugiau drąsos,nebijoti susijaukimo viduje,tai praeinantys reiškiniai,jeigu pastoviai palaikai vidinį rysį su TĖVU.Matyt,Minties Derintojui,taip pat reikia šiek tiek laiko,kad mūsų prote galėtų viską sudėlioti į "lentynėles".Žinoma,tai tik mano nuomonė,nes kalbu iš asmeninės patirties.
Su meile

IRENA
2009-03-12 21:35:56



Stop,mielas Jonai,kol dar nepradėjai burti toliau.Nė velnio(neįsižeisk)tas Arūnas nesuprato,nes neįsigilino į Algimanto mokymą.Ir tą Arūną suklaidino Rojaus Pilietybė ir Kūrinijos Pilietybė.Nors amžinybės visumoje tai tas pats,bet pabandžius imti atskirai tas dvi sąvokas-prote tikrai vyksta chaosas,kas ir parodo,jog norint to išvengti ir reikalinga dvasinė įžvalga.O tai tikrai manęs negąsdina.Ir tikrai nematau problemos tame,jog į Rojų iškart nepatenkama.Svarbiausia,kad bus noras mokytis.Ir žinai,Jonai,aš tikras kvailys,kad neįsigilinęs pabandžiau padaryti išvadą.Ačiū tau,mielas Algimantai už kantrybę mokant

arunas
2009-03-12 19:45:14



Mieli piliečiai urantiečiai, jums bus tikrai prastai, jei savo natūralią tapatybę aukosite dėl to, kad įgautumėte kažkokias pilietybes. Čia viskas yra susiję. Jei jums tikrai svarbu, kaip jūs esate ar būsite pažymėti kažkokiuose "dangiškuose dokumentuose", aš jums nepavydžiu ir nuoširdžiai užjaučiu. Jūs esate apgailėtini pseudodvasiniai karjeristai, siekiantys išsaugoti savo niekingą kailį. Jūs nesuprantate, kad jūsų tikroji tapatybė yra čia. Jūs ją paniekinate dėl savo iliuzijų, jūs jau dabar kankinatės, nes jus jau prigąsdino, kad jei nepadarysite kas liepiama, neįgysite žadėtosios rojaus, ar kūrinijos ar kokių dar prisigalvotų pilietybių. Deja, norint įgyti vieną pilietybę, jūs turite išsižadėti kitos. Todėl jūs dabar jau bandote viešai reikštis, kad nesate savo šalies patriotai, tarsi tas nihilizmas būtų kažkokia dorybė. Jūs net nesuprantate, kad tauta, kalba, šalis ir valstybė nėra vienas ir tas pats. Jūs ugdote nihilizmą savo tautai, savo bendruomenei ir savo aplinkai, nors žodžiais ją ir saugote, bet tik žodžiais. Jūsų Algimantui, kaip jis pats yra minėjęs, juk mieliausias yra amerikietiškas automobilis, kuris nors ir ryja daug kuro ir teršia aplinką, bet užtat yra didelis ir patogus. Apie ką kalbame, mielieji? Gal nuo to ir reikėtų pradėti keisti mąstymą, miela Irena? Tas žlugdantis siekis "kažko didingesnio" yra pagrindinis savinaikos įrankis.
Linkėčiau kuo skubiau atsikvošėti.

Jonas
2009-03-12 18:33:56



Pirmiausia dėl prisikėlimo, dėl kurio taip sunerimo Arūnas.
Prisikėlimą garantuoja ĮTIKĖJIMAS, o ne jo GILUMAS AR DVASINIO IŠSIVYTYMO LYGIS.
Visas sielos MORONTINIS ETAPAS yra PAGALBINĖ MUMS SUTEIKTA PRIEMONĖ, KAD IŠ MATERIALAUS PEREITUME Į DVASINĮ SAVO STATUSĄ.
Tai kaip tiltelis, šokant per kliūtį.
Tačiau kiekvienas iš mūsų turės daug mokytis po prisikėlimo, kad atitiktų savo tikrąjį statusą ir patyrimu jį įtvirtintų, nes tik patyrimas yra vienintelis laiptelis, kuris paliudija mūsų tikrojo aš dvasinį lygį ir tikrojo aš statusą, o ne teorinis žinojimas.
Todėl būti KŪRINIJOS PILIEČIU nereiškia po prisikėlimo patekti iš karto į Rojų. Vis tiek šitą savo sielos būseną - kūrinijos piliečio pojūčios būseną - reikės patvirtinti PATYRIMU, KURIANT GĖRIO DARBUS tiek sielos, tiek dvasios pavidalu.
Tačiau turėdami jau dabar tokią savo sielos būseną, visus po prisikėlimo mums pavedamus darbus mes padarysie daug geriau negu be tokios nuostatos. Mes vis tiek turėsime nukeliauti per visą morontinį sielos etapą, jeigu ne kaip mokiniai, tai kaip MOKYTOJAI. Ir mokydami kitus įgysime savo patyrimą morontiniu sielos pavidalu.
Lygiai tas pats bus ir mums žengiant per Supervisatos mūsų karjerą etapą, per Havonos vieną milijardą pasaulių. Tačiau mokydamiesi tai vietai reikalingų konkrečių įgūdžių, vis labiau įtvirtinsime ir kūrinijos pilietybės nuostatas, kurios mums ir ten padės žengti pirmyn.
Tai panašu, kaip vaiką nuo pat mežų dienų mokyti gerų darbų, nelaukiant kol jis jau pradės daugiau suprasti.
Mes einame jau ŠIANDIEN amžinybės keliu, todėl mes nelenktyniaujame vieni su kitais, o tik su savimi.
Ir šitame kelyje kūrinijos pilietybės samprata mums padės visada, nors savo patyrimu ją patvirtinsime tik įžengę į Rojaus Užbaigtųjų Mirtingųjų korpusą. Šitaip mes realiai ją užsitarnausime savo patyrimu nuėję visą kelią iki Rojaus.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-03-12 18:20:14



Ačiū,aiškėja.Bet sekantis tavo komentaras,mielas Algimantai,bus naudingas ir kitiems

arunas
2009-03-12 15:42:20



Algimantai,kad ir kiek mąstyčiau,bet suprantu,kad man tai suprasti nepavyks.Jeigu mažuma savaime telpa į didumą ir Rojaus Piliečiai yra jau čia,Urantijoje ir tai jaučia,tuomet išeina,kad tiek man,tiek daugumai Urantijos gyventojų,nepavykus pasiekti pilno atsivėrimo Tėvui,atradus Jį savyje ir atsidavus Jo vedimui iš vidaus,būsime tik dalinai augantys arba degraduojantys.Vadinasi,po mirties mes nebūsime prikelti tolimesniam sielų ugdymui.Kad reikia įtikėjimą gilinti,tą suprantu.Kad dabar dedamas pagrindas ateities kartoms,taipogi suprantu.Bet nuo vakar vakaro mane neramina vienas dalykas,nerandu vietos ir dabar.Tai tas pats klausimas,kuris iškilo ir mano sielos sesei Irenai,-o jeigu nespėsime šiame gyvenime įtikėjimo gilinti idant atgimtume iš dvasios,tai ar po mirties busime taip pat vienodai mylimi,kaip ir kiti kūrinijos tvariniai(jeigu būsime prikelti)?Taip pat neramu dėl to,kad neįtikėjus iki galo dabar,ar išvis būsime prikelti tolimesniam gyvenimui tobulėjant.Kad pradėjus sustoti negalima,tą supratau.Suprantu ir tai,kad visas tas mano pamąstymas rodo mano pasitikėjimo Mylimu Tėvu trūkumą.Bet jei aš arba kitas norim būti prikelti tolimesniam Tėvo patyrimui jau dabar ir renkamės tą,gyvąjį kelią jau šiandien,bet nespėjame iki žemiškos mirties ištobulinti savęs,tai ar išvis būsime prikelti?Dvasinės kančios man pakankamai didelės,aišku,kad kitų būna dar didesnės,bet jei daugumą Urantijos gyventojų sudaro neįtikėję,tai prikeltiesiems tobulinti prireiks kitų,broliškai nusiteikusių,visos TREJYBĖS kūrinijos atstovų,nes vien tik urantų nepakaks?..Tokios mintys mane pradėjo"persekioti"nuo to momento,kai paskubėjau parašyti Irenai.Nežinau ar aiškiai pateikiu tai,ką galvoju

arunas
2009-03-12 15:15:51



Mielas Arūnai, nesiek tikslo vardan tikslo, o ženk natūraliai ir mėgaukis pačiu žengimu, o tikslą turėk tik kaip KRYPTĮ, KAD ŽINOTUM KUR EITI.
Juk ir Sacharos smelynų dykumą sudaro ATSKIROS SMĖLIO SMILTELĖS. Be jų nebūtų visos dykumos.
Todėl ir tu, ženk drąsiai ir atsidavęs Tėvui, mėgaukis kiekvienu žingsniu, kasdien, o tada pats pamatysi, kad pažvelgęs į savo net ir neseną praeitį tu jau įveikei milžinišką viršūnę, kuri tave pakeitė, sustiprino, ir padarė labiau mylinčiu ir geresniu ir tuo patvirtino, kad šitas kelias yra vienintelis teisingas. Antro tokio nėra, nes jis yra GYVASIS ROJAUS TREJYBĖS MEILĖS KELIAS.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-03-12 15:09:12



Kaip bebūtų liūdna,mielas Algimantai,teks daugumai pripažinti savo menką dvasinį statusą.Tai ir sukelia ir sukels abejones GYVOJO KELIO REALYBE.Bet tikrovė tokia,kaip ir sakai.Rojaus Trejybė nemyli visų vienodai,-daug kas pagalvos,bet tai netiesa.Mūsų kelias veda į degradaciją,jei nesieksime tavo mokinių lygio,jau pilnai įtikėjusių ir atgimusių iš dvasios,kurie ir yra Rojaus Piliečiai jau dabar,Urantijoje.Štai čia ir yra atskaitos taškas interpretacijoms ir nepriėmimui Tėvo ir Rojaus Trejybės meilei..Taip,ištikro liūdna,kuomet suvoki,koks esi dabartiniu momentu.Štai čia ir tampa aišku,kiek dar daug reikia nueiti.

arunas
2009-03-12 11:23:03




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal