Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Tapkite KŪRINIJOS piliečiais

Mielieji, atėjo laikas jums išplėsti savo požiūrį į gyvenimą ir savo vietą jame.
Šiandien absoliuti dauguma žmonių save laiko Lietuvos piliečiais, Rusijos piliečiais, Jungtinių Valstijų piliečiais, Japonijos, Kinijos piliečiais. Toks susikaldymas veda į susvetimėjimą, konkurenciją, ir net priešiškumą tarp valstybių.
Būtent DĖL TO atėjo metas savo pilietybę IŠKELTI iki TĖVO, IR ROJAUS TREJYBĖS, KŪRINIJOS PILIEČIO STATUSO.
Atėjo laikas pažvelgti į save kaip į KŪRINIJOS PILIETĮ IR TĖVO SŪNŲ AR DUKRĄ.
Tik toks požiūris gali jums suteikti tvirtą pagrindą, kada kaip ant pakabinto tilto svyruoja nuo vėjo ir nuo juo einančiųjų visas pasaulis, kuris priėjo aklavietę ir nebežino, kaip pasiekti TVIRTĄ krantą.
VISOS politinės ir ekonominės teorijos ŽLUGO, filosofinės knygos neteko prasmės.
Ir gaila, kad šito ne tik nemato, bet ir toliau nesuvokia nei Lietuvos, nei bet kurios kitos pasaulio valstybės - Kinijos, JAV, Rusijos, Japonijos, arabų valstybių, Europos valstybių - politikai, filosofai, ekonomistai, verslininkai, todėl jie ir toliau pila JAUNĄ VYNĄ Į SENUS VYNMAIŠIUS. Jie ir toliau laikosi tų pačių pasenusių demokratijos idėjų, kurios naikina pačią dabartinę pasaulio civilizaciją. Ir toliau dėstoma toji pati, save sukompromitavusi, konkurencija grindžiama teorinė ekonomika ir universitetuose, ir įvariuose brangiai kainuojančiuose kursuose, ir tai dar labiau gramzdina pasaulį į pasimetimą, supriešinimą, ir net pragaištį.
Todėl PRAREGĖKITE ir nustokite būti VIEN TIK ŠITO PASAULIO DALIMI, NORS IR GYVENATE DAR ŠITAME PASAULYJE.
Atėjo JAU metas jums išplėsti savo asmeninį požiūrį, kuris iškeltų jus iki VISOS KŪRINIJOS piliečio statuso.
Tik Tėvo kūrinijos pilietis nustos siekti sau pelno žalodamas visą savo aplinką, kuri yra šitoje pačioje Tėvo kūrinijoje kaip mažytis ir labai trapus aguonos grūdelis, bet mylimas ir saugomas grūdelis. O bet kurios valstybės pilietis sieks tik SAVO VALSTYBĖS INTERESŲ TENKINIMO, KITŲ VALSTYBIŲ SĄSKAITA, IR NET KITŲ SAVO VALSTYBĖS PILIEČIŲ SĄSKAITA, nes toks žmogus savęs nelaiko Tėvo sūnumi ar dukra, o kitų žmonių - savo sielos broliais ir sesėmis, būtent dėl to ir apgaudinėja juos, išnaudoja, ir net žudo.
Kūrinijos pilietis visada puoselėja savo gyvą ryšį su Tėvu ir iš Jo gaunamą meilę, gyvus meilės virpesius, siunčia ir visiems kitiems savo sielos broliams ir sesėms visoje planetoje, ir kūrinijos kitose planetose.
Tai ar gali toks VISUS MYLINTIS žmogus - Tėvo sūnus ar dukra, KŪRINIJOS PILIETIS, kenkti kitiems savo sielos broliams ir sesėms kitose valstybėse, jau nekalbant apie savo valstybę? Aišku, kad ne.
Tik tada jis sukurs tokius paprastus ir visiems suprantamus įstatymus, kurių nebus galima suprasti DVIPRASMIŠKAI, NES JIE VISI TURĖS NE DRAUDŽIANTĮ POBŪDĮ, BET TEIGIANTĮ - MYLĖTI IR KURTI SU ROJAUS TREJYBE GĖRĮ VISŲ LABUI, VISOS KŪRINIJOS LABUI, NET IR LIETUVOJE ir kurtį gėrį iš meilės visiems.
Kūrinijos pilietis yra mūsų visų realybė JAU ŠIANDIEN.
Ir aš džiaugiuosi, kad jau dabar TARP URANTŲ yra tokių pilnų Tėvo meilės KŪRINIJOS PILIEČIŲ, kurie toli pranoksta Lietuvos, ir net Urantijos pilietybę.
Aš žinau, jog šita tema daug kam atrodys dar nesuprantama. Tačiau tegu tai bus pirmasis grūdas į jūsų sielą.
Jeigu pamąstysite giliau, ir ramybės būsenoje, tai jums padės tą suvokti ir Tėvo dvasia, Minties Derintojas, kuris būtent ir jums jau yra apie tai kalbėjęs, tik jūs šito dar nepajutote. Todėl ir apsiribojate vien tik tuo, ką jums sako politikai. O jie yra visiškai NEPATIKIMI VEDLIAI, jeigu nesiremia TĖVO MEILĖS VEDIMU IŠ VIDAUS IR NEŠLOVINA TĖVO, IR NERAGINA GARBINTI TĖVĄ DRAUGE su jais. TOKIE POLITIKAI YRA SAVANAUDŽIAI IR TAMSŪS. Būtent jie ir atvedė pasaulį prie artėjančios katastrofos slenksčio tiek politikoje, tiek ekonomikoje, tiek šeimoje, tiek tarpusavio santykuosie, nes VISUR vyrauja susvetimėjimas ir nepasitikėjimas, nes juose nėra TĖVO MEILĖS PAČIŲ PAMATŲ - atsivėrimo Tėvui ir gyvo ryšio su Tėvu.
TĖVO SUTEIKTI POLĖKIO SPARNAI JŪSŲ SIELAI IR DVASIAI, KAD PRANOKTUMĖTE NE TIK LIETUVOS, URANTIJOS, NET IR ŠEIMININKO SŪNAUS KŪRĖJO, MYKOLO, DAUGUMAI ŽINOMO TIK JĖZAUS KRISTAUS VARDU, VIETINĖS VISATOS PILIETYBĘ, KAD TAPTUMĖTE ROJAUS PILIEČIU, O TUO PAČIU IR KŪRINIJOS PILIEČIU, NES TOKĮ LIKIMĄ KIEKVIENAM IŠ MŪSŲ SUTEIKĖ TĖVAS IŠ MEILĖS MUMS VISIEMS.
Tad ir būkime Kūrinijos piliečiais, neapvilkime Tėvo, o taip pat ir Rojaus Trejybės kitų Dviejų Asmenų - Amžinojo Sūnaus-Kūrinijos Motinos-Brolio, ir Begalinės Dvasios-Kūrinijos Motinos-Sesės.
Ir šitą KŪRINIJOS pilietybę mes galime gauti tik vienu būdu - atsivėrę Tėvui, atradę Jį savyje, ir atsidavę Jo vedimui iš vidaus. Tada patys PAJAUSITE, JOG TAPOTE, REALIAI TAPOTE KŪRINIJOS PILIEČIAIS. Ir tuo pačiu patvirtinsite mano jums sakomų žodžių tesingumą.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-03-11 13:27:29

Komentarai

Siandien kovo-11,negi jums nieko nesako tokie zodziai,kaip nepriklausomybe,laisve,Landzbergis,patriotizmas.

KOVO-11
2009-03-11 23:35:24



Dar kartą rašau,norėdama padėkoti Algimantui ir Petrui už paaiškinimus.
Apie save galiu pasakyti,kad nuo politikos seniai esu nutolusi,ir didelė, vien savo šalies patriotė, taip pat nesu.
Tapti Rojaus piliečiu,būtų nuostabu.Man pasirodė,kad čia žemėje tapusi Rojaus piliečiu,tai po mirties ir turėsiu atsirasti Rojuje.Taip, ir UK knygoje atrandu,kad kiekvienas individas turi galimybę tapti tokiu tobulu,koks tobulas yra Tėvas dar būdamas savo gimtojoje planetoje;bet aš vis pagalvoju apie tuos mūsų brolius ir seses,kurie net nenori siekti kažko didingesnio,ištisus dešimtmečius mąstau,kaip pakeisti žmonių mąstymą.
Su meile

IRENA
2009-03-11 20:41:13



Koks nuostabus mokymas ir kvietimas,ir reikia tiek nedaug atrasti TĖVĄ ,atsiverti JAM ir pasitikėti Jo vedimu iš vidaus.Labai jau viliojantis šis kvietimas,nors ir nelengvas,bet kai jauti TĖVO ir ROJAUS TREJYBĖS meilę, viskas įmanoma.

Astra
2009-03-11 20:41:11



Mielieji Arūnai ir Rimantai,aš irgi už tai,kad kuo greičiau mūsų Urantijos gyventojai taptų visos Kūrinijos piliečiais,tai būtų ištiesų staigus šuolis,tai reiškia,kad mūsų planeta įsitvirtintų Šviesos ir Gyvenimo epochoje.Tai būtų Aukso Amžius.
Suprantu,tai pirmieji bandymai,pirmi žingsnialiai urantų-pionierių,keičiant sąmpratą apie Kūriniją ir apie pilietybę joje.
Su meile

IRENA
2009-03-11 20:19:28



AČIŪ ALGIMANTAI , UŽ IDOMIAS MINTIS
Man , tai Irute , čia atrodo viskas savo vietose . Jeigu mes išeisime iš žemiško geocentrinio mąstymo , tai pamatysime , kad mums lemta tapti , tikra gerąją prasme , kosmoso piligrimais . Jeigu priimsime ir savyje įprąsminsime - ,,Būkite tokie tobuli , net ir taip , kaip AŠ ESU tobulas'' , tada ir mano ar kito žmogaus pilietiškumas Dievo Kūrinijoje tampa normaliu reiškiniu , nes tu žmogau esi bendros Kūrinijos dalis , tiksliau , vienas iš pažymėtųjų per įtikėjimą . Kai žmogus patiki , kad jis realiai yra Dievo vaikas , nes pats Dievas , SAVOSIOS DVASIOS FRAGMENTU , sujungia žmogų ir dovanoja jam asmenybę , tai reliai žmogus gali save vadinti ir visos Kūrinijos pliečiu .
Na , aišku , eilinį žmogų gali šokiruoti toks savęs įprasminimas . Tačiau , logiškai mąstant , kiekvienas įtikėjęs į Dievo Tėvo viršasmeninį veikimą , ko pasekoje tu potencialiai , ten dangiškuose dokumentuose , esi pažymėtas , kaip asmenybė . Tačiau šią žmogaus asmenybės paslaptį žino tik vienas Dievas Tėvas . Ir tik JO atsiūstasis minčių Derintojas žino , kada fiksuoti ir užrašyti tavo tikrąjį vardą ir eilės numerį , dvasinių sferų archyvyose . Jeigu žmogus per savo įtikėjusio proto funkciją , suvokia , kad jis kaip asmenybė gali funkcionuoti ir išlikti tik Dievuje , tada ir jo pilietiškumas , visoje Kūrinijoje , tampa akivaizdžiai aiškus . Taigi , kas tai supranta , o svarbiausia , tiki visa širdimi , siela ir protu - galime drąsiai save vadinti Dievo Kūrinijos piliečiais .

PETRAS
2009-03-11 20:17:10



Miela Irena, tu esi visiškai teisi, kad mes turime pereiti per visą eilę pilietybių PO PRISIKĖLIMO.
Tačiau tai, ko mokau jus čia, Lietuvoje, NĖRA SKUBĖJIMAS. Tas tiesa, absoliuti dauguma Urantijos gyventojų šito mokysis tik po prisikėlimo ir dar net tik tada, kada bus toli pažengę savo mokymosi kelyje ir jau bus perėję per daugelį mokymosi pasaulių.
Tai yra SIELOS, ATSIVĖRUSIOS TĖVUI, ATRADUSIOS TĖVĄ SAVYJE, IR GIMUSIOS IŠ DVASIOS NATŪRALUS BŪVIS - KŪRINIJOS PILIETYBĖS PATYRIMAS, KOKĮ TIK GALI PATIRTI MIRTINGASIS DAR URANTIJOJE GYVENDAMAS IR KURDAMAS GĖRĮ DRAUGE SU ROJAUS TREJYBĖS TRIMIS ASMENIMIS.
Ir toks sielos PATYRIMAS yra ne menamas, bet natūralus.
Siela pati jaučia ir gyvena taip, kaip gyvena kūrinijos pilietis - VISOS KŪRINIJOS LABUI, patirdama Tėvo meilės virpesius. Tai vidinė SIELOS BŪSENA, O NE PROTO IŠMĄSTYMAS.
Tie, kurie lanko mano užsiėmimus Urantijos grupėje Vilniuje, prie tokių mano mokymų per kelerius pastaruosius metus jau spėjo priprasti. Iš pradžių ir jiems buvo sunku tą suvokti. O tie, kurie lanko dar ir Rojaus Trejybės šventovės pamaldas ir girdi mano pateikiamus mokymus po Rojaus Trejybės garbinimo maldos ir prieš prašymų maldą, dar labiau prie tokios šviesos yra pripratę.
Pasakysiu dar daugiau - kai kurie iš jų savo sielos atsivėrimu irgi jau ima patirti KŪRINIJOS TIKRUMĄ IR DVASINĖS ŠEIMOS REALUMĄ IR ARTIMĄ JOS BUVIMĄ ŠALIA MŪSŲ IR TOLI NUO MŪSŲ PER VISĄ KŪRINIJĄ.
Tą PAJUNTA atsivėrusi TĖVUI siela savo viduje. Šito negalima paaiškinti logikos pagrindu, nes realiai tų pasaulių ir kūrinijos šeimos narių akys nemato, kad ir kitiems dar galėtų juos parodyti.
Ir visiškai nesvarbu, kad pradžia buvo mano sielos broliams ir sesėms irgi NESUVOKIAMA KAIP BŪTI KŪRINIJOS PILIEČIU. Juk man taip pat buvo iš pradžių, po Tėvo man suteikiamu mokymų PAJAUSTI KŪRINIJOS PILIETYBĘ irgi sunku tą pajausti.
Tačiau dabar nieko mažesnio negaliu net įsivaizduoti. Dėl to ir mokau jus, kad ir jūs siektumėte DIDESNIO, o mažesnis jau bus SAVAIME DIDESNIAME.
Tuo tarpu KIEKVIENAS iš tokių mano mokymų pasiima tiek, kiek siela NORI PASIIMTI SAVO ATSIVĖRIMU TĖVUI, IR ROJAUS TREJYBĖS KITIEMS DVIEMS ASMENIMS.
Aš jūsų mintį kreipių į patį DIDŽIAUSIĄ, į pačią ESMĘ, KAD NEPASKĘSTUMĖTE SMULKMENOSE IR NEIŠLEISTUMĖTE IŠ AKIŲ SVARBIAUSIO - GYVO RYŠIO SU TĖVU IR ROJAUS TREJYBĖS KITAIS ASMENIMIS, NES TIK TAI GARANTUOJA KŪRINIJOS PILIETYBĘ JAU DABAR SAVO SIELOS POJŪČIU, KOKĮ GALI PAJAUSTI SIELA DAR BŪDAME MIRTINGAME ŽMOGAUS KŪNE.
O tai reiškia, kad siela, būdama SAVIMI, jau pranoksta savo dabartinį buvimą žmogiškame kūne.
Tačiau tuo ir nuostabi TĖVO SUTEIKTA LAISVA VALIA - kiekvienas gali augti natūraliai ir maksimaliai arba minimaliai, arba net degraduoti.
Ir po PRISIKĖLIMO MES MOKYSIME JAU KITUS SAVO SIELOS BROLIUS, KURIE APIE KŪRINIJOS PILIETYBĘ DAR NETURĖS JOKIO SUPRATIMO, NES JIEMS DAR NEBUS SUPRANTAMA VIETINĖS SISTEMOS ARBA JERUSEMO PILIETYBĖ, ARBA ŽVAIGŽDYMO PILIETYBĖ, O MES DALINSIMĖS SAVO PATYRIMU, KĄ JAUČIAME MES, NET BŪDAMI KŪRINIJOS PILIEČIAIS.
Ir savo supratimo pasidalinimu mes įgysime PATYRIMĄ KAIP MOKYTOJAI JERUSEMO PILIETYBĖS PASIEKIME ARBA ŽVAIGŽDYMO PILIETYBĖS, ARBA VIETINĖS VISATOS PILIETYBĖS PASIEKIME.
Aš jumyse sėju sėklą vis giliau Rojaus Trejybės vardu. Ir tai tik pati pradžia.
O sėkla sudygs tik ATSIVĖRUSIOSE TĖVUI, IR ROJAUS TREJYBEI, SIELOSE. IR TIK JOSE. Kitos sielos bus dar per daug pilnos baimės, kad apie tokius Kūrinijos Pilietybės reikalus išdrįstų mąstyti ir tai patirti savo kasdienybėje.
Tačiau kiekvienas gausus derlius susideda iš mažo individualaus grūdo.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-03-11 20:10:20



Niekada nebuvau dideliu Lietuvos patriotu ir skaičiau save pasaulio piliečiu, todėl šis pasiūlymas prasiplėsti man tinka. Nuo šiol skaitysiu save Kūrinijos piliečiu.

Rimantas
2009-03-11 19:45:00



Jei miela Irena leis,trumpam įsiterpsiu į sielos brolio Algimanto kvietimą..Palaipsniui,diena iš dienos,mokymas po mokymo,Algimantas mus visus vedė link šito kvietimo.Jo perduodami mokymai,taip pat Tėvo,Jėzaus,Rojaus Trejybės mokymai ir apreiškimai šitą kvietimą kuždėjo mums kas akimirką.Tai nuostabu,tai neapibūdinama vien tik žodžiais.Taip,miela Irena,taip,mielas Algimantai,ši tema gali būti nesuprantama.Bet nesuprantama tik tuomet,jei..pritrūkau žodžių(tai taip didinga)..jei nedrįsime žengti to tikrojo žingsnio atsiduodami Mylimo Tėvo vedimui iš vidaus ir savo gėrį pasiliksime tik sau.Ir netiesa,kad nespės atsiliekantieji.Mylimas Tėvas akimirksniu gali viską nušviesti,jei tik laisva valia ir nuoširdžiai ištarsime"TAIP"šitam kvietimui

arunas
2009-03-11 19:26:59



Mielas Algimantai,aš tikrai ir nuoširdžiai dėkoju tau už mokymus,dėkoju ir už šį mokymą,bet taip pat nuoširdžiai noriu išsiaiškinti,kas manę šiek tiek glumina.
"TĖVO SUTEIKTI POLĖKIO SPARNAI JŪSŲ SIELAI IR DVASIAI,KAD PRANOKTUME NE TIK LIETUVOS,URANTIJOS,NET IR ŠEIMININKO SŪNAUS KŪRĖJO,MYKOLO,DAUGUMAI ŽINOMO TIK JĖZAUS KRISTAUS VARDU,VIETINĖS VISATOS PILIETYBĘ,KAD TAPTUMĖTE ROJAUS PILIEČIU,O TUO PAČIU IR KŪRINIJOS PILIEČIU..."
Studijuodama UK knygą ,mūsų varganos ir susipainiujusios planetos likimą,jos žengimą evoliucijos keliu, įsivaizdavau truputį kitaip;apgyvendinta mūsų planeta,evoliucionuodama link ŠVIESOS ir GYVENIMO įsitvirtinimo link /galvojau/,kad turi praeitį visus etapus iš eilės.Pirmiausiai jinai turi pasiekti SISTEMOS etapą,toliau,ŽVAIGŽDYNO etapą,dar toliau-VISATOS etapą,MAŽOJO SEKTORIAUS,DIDŽIOJO SEKTORIAUS etapus,ir pagaliau SUPERVISATOS etapą.Maniau,kad ir pilietybės bus įgijamos atitikdamos pasiekta etapą/žinoma,kad tai atsitiks su mūsų palikuonimis/.Aš taip galvoju,kad mes dabar esantys,kas ankščiau,o kas vėliau,mirtingojo miego metu iškeliausim į sistemos Mansonijos sales ir būsim pažadinti,tam kad tęstume mokslus,įgytume patirtį SISTEMOS režime,gautume JERUSEMO pilietybę ir...vel užmigtume,tam,kad atsibustume ŽVAIGŽDYNO prikėlimo salėse, ir vel viskas iš naujo,tol kol išgyvensimę visą morontinę patirtį,o toliau nuo MAŽOJO sektoriaus pradėsime gyventi dvasinius gyvenimus,kiekvieną kartą įgydami tų pasaulių pilietybę.
Skaitydama tavo mokymus,man kyla klausymas,kodel taip skubame,naujokai vargu ar suspės visus tuos mokymus suvokti.Žinoma, galima pasakyti,kad tie, kurie yra atradę TĖVĄ,jie suspės,Minties Derintojas viską sudėlios į "lentynėles",ateis staigus suvokimas.Mano patirtis asmeninė ir žiūrint į kitų asmenų patirtis sako ką kitą.Ne taip paprasta yra užmegzti "netrūkinėjanti" ryšį su TĖVO Dvasios fragmentu esantį kiekviename mūsų prote,trukdo pasąmoniniai teršalai.Tokie mano išmąstymai,rašau nenorėdama sukritikuoti mokymus,o tam kad išsiaiškinčiau,ir ne tik del savęs.
Ačiū.
Su meile

IRENA
2009-03-11 18:05:06



aciu Algimantai,kad atvedei mus visus i GERIO pradzia.

ARUNAS
2009-03-11 14:11:10




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal