Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Klaipedoje ikurta Rojaus Trejybes Garbinimo grupe! Renkames ketvirtadieniais 15 val.

Grupe ikure musu visu Tevas. Pirmas Garbinimas ivyko 5 kovo 15 val.(ketvirtadieni),dalyvavo trys Tevo dukros.Rytoj vyks ketvirtas susiejimas Garbinti ir Slovinti Rojaus Trejybe.Kvieciu visus norincius ateiti rytoj 15 valanda,adresas:S.Daukanto 2-22, tel.868831346.


Laima(Klaipeda)
2009-03-25 22:33:24

Komentarai

niekaip negaliu suvokti kodel tureciau garbinti savo
TEVA.Man labai nepatiktu jei mano vaikai nuolankiai garbintu mane.Koks itikejimas jei sirdis reikia atverti tik tam kad kartu su Algimantu garbntume JO TEVA.Kadangi esu visu musu Tevo dukra dekoju Jam uz visa savo gyvenima.SEKMES VISIEMS.


zemes vaikas
2009-03-30 14:59:31



Aciu tau mano mielas broli uz laiska, meiles ir dekingumo asaros uzpylde akys net sunku rasyti.Slove ir Garbe Rojaus Trejybei per amzius, amen. Tevo Meile Gyva! Ji jungia mus visus i nuostabia Seima ir meilei atstumu nera, per minties akimirka visi broliai ir seses yra priglausti prie sirdies ir apkabinti stipriai, stipriai.Mes visi Dievo Tevo vaikuciai,aciu Teve uz sia Tiesa. Sudievu, sese Laima.

Laima(Klaipeda)
2009-03-30 14:42:54



Miela Laima, aš nepaprastai džiaugiuosi, kad mūsų Rojaus Trejybės šventovė plečiasi ir pasiekė jau Baltijos pajūrį. Kokia nuostabi gyvoji šviesa yra mūsų viduje, kada mes atsivėrusiomis sielomis garbiname Rojaus Trejybę. Jau ir Klaipėdoje.
Ir šitaip plėsis mūsų įkurta Rojaus Trejybės religija, kuri apims vis daugiau ir daugau miestų ir miestelių, VALSTYBIŲ, VISĄ URANTIJĄ, nes ji yra GYVA, o ne RITUALINĖ, KOKIOS YRA DABAR VISOS RELIGIJOS URANTIJOJE.
Tačiau ji plėsis palaipsniui, priklausomai nuo mūsų sielos sesių ir brolių ATSIVĖRIMO, ir dėl to vis didesninio poreikio, kylančio jai GARBINTI ROJAUS TEJYBĘ.
Tai Tėvo dvasios vedimas iš vidaus GARBINTI TĖVĄ IR ROJAUS TREJYBĘ. Dėl to jis ir yra ne RITUALINIS, bet GYVAS. Ir, KOL KAS, Rojaus Trejybę mes garbiname tik mūsų Rojaus Trejybės šventovėje ČIA, LIETUVOJE.
NIEKUR kitur, visoje Urantijoje, ROJAUS TREJYBĖS NIEKAS NEGARBINA, net ir Urantijos Knygos studijų grupes lankantys mūsų sielos broliai ir sesės. Jie net neturi jokios šventovės.
Mūsų Rojaus Trejybės šventovė yra GYVOJI šventovė, nes ji apims VISĄ PASAULĮ. O pradžią, ištakas mes įkūrėme čia, Lietuvoje.
O juk buvo metas, kada Rojaus Trejybės švenovės ne tik dar nebuvo, bet net ir mano pasiūlymas pradėti garbinti Tėvą prieš kiekvieną penktadienio užsiėmimą Vilniaus Urantijos grupėje susilaukė milžiniško tam pasipriešinimo. Ir jam pritarė absoliuti dauguma. Dėl to net ir trumpą Tėvo pagarbinimą teko atidėti ateičiai, jau nekalbamnt apie atskiras pamaldas Tėvo garbinimui.
Ir vis tik atėjo tas metas, kada drąsiai pradėjau garbinti Tėvą mūsų Urantijos grupės užsiėmimo pradžioje. Tuo metu net ir minties nebuvo, kad įkursime gyvąją šventovę, o joje vyks pamaldos. Ir jos bus kitą dieną negu Urantijos grupės užsiėmimai. Ir pamaldos bus be ritualų, be dogmų, o gyvosios pamaldos garbinant iš pradžių Tėvą, o dabar jau ir Rojaus Trejybę.
Ir per mūsų GYVĄSIAS PAMALDAS žmonės pajunta palaimą ir gyvą ryšį su Rojaus Trejybe ir kūrinijos dvasine šeima ir tarpusavyje, prisipildo meilės gyvų virpesių ir daro gerus darbus kasdienėje aplinkoje.
Būtent tai ir sudaro gyvenimo kasdienybės prasmę - daryti gerus darbus iš meilės, atsivėrus Tėvui, ir tada tokia siela ir trokšta GARBINTI IR TĖVĄ, IR ROJAUS TREJYBĘ DRAUGE SU KITAIS SAVO SIELOS BROLIAIS IR SESĖMIS, O NE VIEN TIK INDIVIDUALIAI.
Būtent tam ir veikia mūsų gyvoji šventovė - Rojaus Trejybės - kurioje vyksta gyvosios pamaldos. Skirtingose vietose šios pamaldos skirsis savo forma, priklausomai nuo pamaldas vedančiojo sielos atsidavimo Tėvo vedimui iš vidaus, tačiau savo TURINIU JOS VISUR BUS GYVOS IR JUNGIANČIOS DVASIOJE VISUS TAPRUSAVYJE DALYVAUJANČIUS PAMALDOSE. Būtent dėl to Rojaus Trejybės šventovė yra GYVA.
Linkiu, miela Laima, naujų patyrimų garbinant Rojaus Trejybę ir dar didesnio atsidavimo JAI.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-03-29 12:04:34



Ketvirtadieni, kovo 26 diena, Rojaus Trejybe Garbino ir Slovino 5 seses. Po garbinimo mazai laiko skyrem Tevo reikalams ir kai skirstiemes truputi jautiesi sieloje tustuma, kuri buvo atverta bet neuzpildyta gyvu pokalbiu apie Tevo Meiles israiska kasdieniniame gyvenime.Taigi kita ketvirtadieni, balandzio 2 diena, po garbinimo butinai aptarsime Tevelio pasiulyta tema.Kvieciu dalyvauti ne tik klaipediecius,pernakvuoti vietos yra.Su meile jusu sese.

Laima(Klaipeda)
2009-03-28 23:26:09



Dekoju Tevui, Amzinajam Sunui Broliui, Begaliniai Motinai Dvasiai Sesei, Angelams uz Garbinimo ir Slovinimo veiksma siandien, uz malda ir Meiles komunija bunant Rojaus Trejybes glebyje. I Garbinima, Tevas atveda vis nauju savo vaiku ir tai nuostabu, kad matome Seimos gausejima, siandiena jau buvo 7 seses ir vienas brolis Marius.Prasau Teveli taves, burk mus dazniau i Garbinimo grupes is Meiles Tau ir visai Kurinijai.Su meile ir iki pasimatymo, laukiu visu Klaipedoje.

Laima(Klaipeda)
2009-06-18 18:43:24




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal