Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

MŪSŲ FORUMO TAISYKLĖS VISIEMS

Mūsų svetainės, ir Forumo misija yra rengti dvasinius mokytojus, kad ateityje jie galėtų su meile ir atsidavimu Rojaus Trejybei PADĖTI ir kitiems PAMATYTI IR PASKLEISTI pačią ryškiausią dvasinę, ir tikrąją, šviesą tiek Lietuvoje, tiek mūsų planetoje, Urantijoje, nes svetainė turi ir anglišką variantą.
Svetainėje yra patalpinti ryškiausios dvasinės šviesos šaltiniai, kokie tik šiandien egzistuoja mūsų planetoje:
Urantijos Knygos epochinis apreiškimas;
Jėzaus Kristaus apreiškimas KALBU JUMS VĖL;
Rojaus Trejybės Asmenų apreiškimai.
Mūsų Forume SIEKIAME nagrinėti šituos dvasinius šaltinius, pažvelgti į juos gilumine prasme, pamatyti nuoseklią ir vientisą KŪRINIJOS SISTEMĄ IR ROJAUS TREJYBĖS PASIREIŠKIMĄ JOJE, kad tokio giluminio sisteminio žvilgsnio galėtume mokyti ir kitus mūsų sielos brolius ir seses.
Atskirame svetainės puslapyje yra patalpintas paaiškinimas apie Urantijos Dokumentų atsiradimo aplinkybes. Taip pat atskirame puslapyje yra pateikta knyga KRIKŠČIONYBĖS DUŽENOS, padedanti dvasiniams mokytojams suvokti daugelį prieštaravimų, esančių pačiame Naujajame Testamente.
FORUME NĖRA REGISTRACIJOS, TODĖL NUOŠIRDUS PRAŠYMAS VISIEMS, KURIE RAŠYSITE Į JĮ, IŠ PRADŽIŲ SUSIPAŽINKITE SU ŠALTINIAIS IR VISOMIS FORUMO TEMOMIS, NES SUKURIAMA DAUG TEMŲ, KURIOS KARTOJASI, IR DĖL TO YRA PAŠALINAMOS.
Taip pat šalinamos anoniminės arba pseudonimais pasirašytos replikos.
Mūsų Forumas turi būti laisvas nuo BAIMĖS PASIRAŠYTI SAVO VARDĄ.
PAŠALINAMOS IR ASMENINIO POBŪDŽIO ŽINUTĖS, ASMENŲ APTARINĖJIMAS, IR PANAŠAUS POBŪDŽIO PARAŠYMAI, KURIE NETURI NIEKO BENDRO SU DVASINIU VYSTYMUSI.
Temos ir (ar) atskiri jų komentarai šalinami, jeigu jų autoriai ne tik nesiekia studijuoti Urantijos Knygos epochinio apreiškimo, Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, ir Rojaus Trejybės Asmenų apreiškimų, bet dar sąmoningai trukdo studijuoti šiuos šaltinius KITIEMS FORUMO DALYVIAMS, KURIEMS IR SKIRTAS FORUMAS, ir ŠITAIP stengiasi nuo studijų juos atitraukti į šalutinius šaltinius.
Mūsų Forumo dalyvių pomėgiai ir siekiai gali skirtis, bet mes turime būti VIENINGI DVASIOJE SU ROJAUS TREJYBE, tarpusavyje, ir su visa kūrinijos dvasine šeima, kurioje vyrauja išmintis, darna, ir šviesa Rojaus Trejybės meilės pagrindu.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2010-02-08 11:53:54

Komentarai

Mano siūlymas jokių apribojimų nesiūlo,ir jokių asmenybių prievartavimo formų aš nenoriu įteisinti,juolab to betrūko, kad aš ginčiau kažin kokius prievartautojus,tai visiškas absurdas,mano tikslas yra, kad visi kurie skaito,domisi Urantijos Knygą,pasidalintų savo įspūdžiais,o kas ne aišku kam nors, tegul nesigėdija paklausti,tų kurie jau yra perskaitę ne vieną kartą.Žiūrint kitu kampu, jeigu čia yra griežti reikalavimai,ir yra nemažai svetainės lankytoju skundu, tai tada belieka sukurti kitą analogiška variantą, kuris atitiktų svetainės lankytojų lūkesčius.Tai tiek,gero visiems vakaro.

Fredas
2010-02-10 19:46:36



Mano siūlymas jokių apribojimų nesiūlo,ir jokių asmenybių prievartavimo formų aš nenoriu įteisinti,juolab to betrūko, kad aš ginčiau kažin kokius prievartautojus,tai visiškas absurdas,mano tikslas yra, kad visi kurie skaito,domisi Urantijos Knygą,pasidalintų savo įspūdžiais,o kas ne aišku kam nors, tegul nesigėdija paklausti,tų kurie jau yra perskaitę ne vieną kartą.Žiūrint kitu kampu, jeigu čia yra griežti reikalavimai,ir yra nemažai svetainės lankytoju skundu, tai tada belieka sukurti kitą analogiška variantą, kuris atitiktų svetainės lankytojų lūkesčius.Tai tiek,gero visiems vakaro.

Fredas
2010-02-10 19:52:22



Mielas broli Gyly.Tu mane pervertinai.Pradžiai pasakysiu,kad blokavau tik bereikšmes replikas,įžeidinėjimus ir kitų atžvilgiu,ir urantų atžvilgiu.Jei atidžiai būtum skaitęs kas užblokuota,būtum pastebėjęs,kad ne tik anonimai ar kiti replikuotojai,netgi rašantys ir savo vardu,net nekreipia dėmesio į DAUG KARTŲ PAREIKŠTĄ NUOŠIRDŲ PRAŠYMĄ PALIKTI ŠĮ FORUMĄ.JO PASKIRTIS VISAI KITA,O BŪTENT MOKYTIS EITI GYVAI PATIRTINIU ROJAUS TREJYBĖS KELIU..Ką darote jūs?NEVYSTOTE DVASINIŲ DISKUSIJŲ ARBA JOS PAVIRSTA Į ASMENIŠKUMUS,KURIUOS AŠ IR BLOKUOJU..Ir nori nenori gaunasi taip,kad aš užblokuoju ir savo nuoširdžius brolius ir seses.Jeigu aš galėčiau ir sugebėčiau trinti,tiesiog tai ir padaryčiau.Deja,tai ne mano nosiai.Tuom pat ir atsakau,kad FIZIŠKAI per sunku ar ne visad turima tam laiko.Čia turiu omeny ne save.Taip pat,kai buvau apkaltintas sielos sesės patyrimo užblokavimu,paneigiu tai ir buvau kelis kartus jos patyrimą iškėlęs virš kurio buvo sielos brolio komentaras manuoju atžvilgiu,kurį ir blokavau,bet ne sielos sesės.Taip pat vakar temoje"Komentarai-mokymai"prašiau rašyti dvasingumo kilimo,remiantis šiame forume esančiais mokymais.ŠIAME FORUME,AR SUPRANTI?Jūs net pirmadienio nuoširdžią KOMUNIJĄ buvot užteršę.Tad,broli,rask būdą kaip pačiam netingėti ir išsikelti tuos komentarus,kuriuose nebūtų asmeniškumų ir vyktų dvasinės diskusijos Urantijos dvasinių šaltinių pagrindu.Vystykit,o ne tik stebėkit ir laukit kol Arūnas nusikalbės ar duosiu pretekstą prikbti.Ir aš motyvuotai tai dariau,kai blokavau.ATMINK,KAM SKIRTAS ŠIS FORUMAS..Taip pat,ROJAUS TREJYBĖS ŠVENTOVĖJE aš pats ir pasakiau,kad tai ne išeitis.Nežiūrint to,esu ir toliau kaltinamas ar pašiepiamas savo brolių ir sesių..Todėl sakau,kad NE MAN ĮRIŠKITE,BET SAU STUDIJUOKIT KOMENTARUS-TEMAS,KITUS MOKYMUS..O dabar-kur tu neteisus..Aš nesugebu pats rašyti temas nagrinėjančius komentarus.Savo poelgio motyvų aš ir neteisinu.Kas tau sakė,kad aš nemyliu Tėvo?Kad nepakankamai,tai sutinku,bet ar jūs JĮ-TOBULUMO MEILĖS ŠALTINĮ PATYS MYLITE?.Jeigu mano meilės nėra komentaruose,tebūnie.Vadinasi nemyliu.Aš pats savęs nevertinsiu-nenoriu,nemoku.Vertinkit jūs,kurie manot apie mane taip.Ir tiesa tai,kad dabar žvelgiu į save savikritiškai.Ir ką matau?Tavo sielos brolį,kuris dar neišmoko toleruoti melo,nes per mažai myli Tėvą.Taip pat aš nematau jūsų kaip priešų,bet matau,kad norite kenkti kai kurie.Taip pat,nemokėdamas savęs vertinti,aš einu iš komentarų forume,o tu,sielos broli,komentuok,rašyk,kaip ir urantai rašykite.PAKENKTI NENORĖJAU,BET PERGALVOKIT APIE SAVĘS SUSIREIKŠMINIMĄ,JEI JUMS AKTUALIAU MATYTI SAVO NUOMONES,O NE KILIMĄ AUKŠTYN SUSILIEJIME SU TREJYBE.

Arūnas
2010-02-08 15:18:55



Broli Algimantai,
mano supratimu, šita tema išsisėmė. Neklysta tik tas, kas nedirba.
Niekas atsitiktinai nevyksta, tačiau, sutikime, ši tema rutuliavose ne Tėvo šviesoje.
Siūlau ją visai uždaryti. Forumo taisykles, manau, įsisavinome visi.
Pasiraitokime rankoves ir pirmyn į darbą Tėvo garbei.

Gaile
2010-02-09 14:21:23



Kažįn kodel,pirmą kartą šiame forume,rašau abejodama;ar aš turiu teisę rašyti?ar pasilikti tik stebėtoja?
Urantijos knyga man tapo kelrode žvaigžde;neatmetu ir kitų šaltinių.Jinai atsako į visus manę varginančius klausimus;taip pat pasitarnavo pasisąkymai ir Mokymai šiame forume.
Drįstu dar kartą savo nuomonę pareikšti.Asmeniškai man šiame forume, buvo leista išsikalbėti apie trejus metus,ne vieną kartą dėkojau Algimantui ir kitiems sielos broliams ir sesėms už kantrybę.Man šita patirtis buvo labai reikalinga,iš kurios padariau tokią išvadą:išsipasakoti,atlapoti savo sielos duris galima ir naudinga yra tiktai TĖVUI esančiam, kiekvieno iš mūsų širdyje.Naujokams galima padėti privačiai,per susitikimus neutralioje aplinkoje.Dvasiniais patyrimais,įspūdžiais,manau,reikėtų dalintis, taip pat labai siaurame,brolių-sesių rate,nes esame nevienodoje dvasinėje pakopoje,nes sukyla kvaili pavydai,paranojiški reiškiniai,įsižeidimai,nepagrįsti įtarumai,intrigos;ČIA NIEKO TOKIO,KAD KARTAIS MES TOKIE BŪNAM,nes ant mūsų dvasinių sparnų,dar tik pradeda plunksnelės dygti.Viskas gerai.
Noriu pasitikslinti;Algimantai,tikiuosiu,kad man atsakysi,ar tuose temose,kuriose bus ir toliau nagrinėjami UK dokumentai komentarus bus galima rašyti visiems,ar tai darys tik senbuviai-studijuose labiau pažęngę broliai ir sesės, labiau išprūsę,kurie iš tikrūjų trokš tapti ateities dvasiniais Mokytojais.Be jokio įsižeidimo sakau,kad aš vis tiek būsiu stebėtoja.
Su meile,

IRENA
2010-02-09 15:14:54



Broli, Arūnai,
tavo suirzimas, įsižeidimas rodo, kad nesi ryšyje su Tėvu. Tavyje pilna baimės, puikybės, pavydo ir keršto. Kol kas tu panašesnis į fanatiką, skelbiantį tai, ką pats norėtum turėti.
Jeigu ne taip, įrodyk ramumu, savikritiškumu ir meile nuoširdžia, o ne deklaratyvia, kurią demonstruoji su vėzdu rankoje.
Ne meilę tu spinduliuoji; karštakošis rėksnys ir tiek.
Ne žodžiais mums įrodinėk.
Nemokyk, netvarkyk kitų, o pradėk nuo savęs. Įsišokėlius nepraustaburnius ištrins. Jie negali mums būti pavyzdys. Bet kai save pavyzdžiu Tėvo forume skelbi tu savo kvailybėm, darosi visiems bloga. Pažiūrėkime, kiek žalos pridarė apaštalas Paulius, kai perlenkė lazdą.

Edvardas
2010-02-09 10:50:26



Arūnai,
tikiuosi supratai, ko prašo tavęs Algimantas ir forumo dalyviai. Nesi čia dominantas, ir niekam tokio tvarkdario tikrai nereikia. Be reikalo įsižeidei ant Gylio, kuris labai nuoširdžiai patarė klausytis viduje gyvenančio Tėvo. Negi toks esi bukas, kad teisiniesi, jog ir šitaip trukdyti moko Tėvo meilė. Išmok mylėti. paklausk šeimoje, ar jiems nuo tavo meilės gera, ar sunku, tada ir visus brolius, seses suprasi.
Su pagarba

Sigitas
2010-02-09 09:50:40



Mielieji, jeigu jūs parašote net labai vertingas mintis, bet vis tik BIJOTE savojo VARDO, jūsų parašytos mintys bus pašalintos, nes tai ATVIRAS FORUMAS VISIEMS, KURIE LAIKOSI FORUMO TAISYKLIŲ ir pasirašo SAVO VARDU. Tuo tarpu, kol dar esate kupini baimės savajam vardui, tol NERAŠYKITE, BET NUOŠIRDŽIAI SKAITYKITE, KAD JŪSŲ SIELA PRISIPILDYTŲ MEILĖS GYVŲ VIRPESIŲ, SKLINDANČIŲ IŠ MŪSŲ JUMS VISIEMS. O tada ir jūsų siela nustos BIJOTI.
TAIP PAT ASMENIŠKUMUS PALIKITE UŽ FORUMO DURŲ, NES JIE TIK KENKIA, PIRMIAUSIA TIEMS, KURIE JUOS RAŠO.
IMKIMĖS NUOŠIRDŽIAI DVASINIŲ STUDIJŲ DARBO, KURIS REIKALINGAS VISIEMS - PO TRUPINĖLĮ, PO PASTRAIPĄ, PO TEIGINĮ PAKOMENTUOKITE MŪSŲ FORUME KASDIEN, TAIP, KAIP TĄ TAIP NUOŠIRDŽIAI DAROTE PARAŠYDAMI ATSKIROJE TEMOJE CITATAS, IR KAIP TĄ KAI KURIE IŠ JŪSŲ JAU DAROTE IR ATSKLEISDAMI SAVO POŽIŪRĮ Į CITATAS SU KOMENTARAIS, O KAI KAS NET PARAŠYDAMI PARABOLES.
Jūs jau esate TAM PASIRENGĘ, TIK ŽENKITE ŠĮ ŽINGSNĮ DRĄSIAU IR RYŽTINGIAU.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-02-09 12:09:11



Mielas Algimantai,aš viską supratau ką parašei.Ir iki parašymo žinojau apytiksliai,ką pasakysi..Bet yra taip,kad negaliu leisti,kad manęs Mokytojas prašytų.To nereikia,nes aš niekad neisiu prieš urantus,kokius matai tu,bet visad ieškosiu kelio,kad pats augčiau ir tuo pačiu padėčiau kitam,kuris klysta.Ir žinodamas,kad vistiek nesiliaus kalbos,kurios tebevyksta aptariant mane ir mano elgesį,vistiek aš rašysiu.Ir rašysiu ne todėl,kad TU paprašei(tai tikrai bus interpretuojama,kad esu išdidus ar panašiai),bet todėl,kad aš pats,savo laisva valia,to trokštu.Ir iš mano pusės bus besąlygiškas paklusimas,nes to ir aš noriu ir noriu nuoširdžiai,kaip nori nuoširdžiai tu vykdyti Tėvo valią.Aš pats tikrai nematau ir nejaučiu jokio kito Mokytojo,kuris galėtų lygiuotis į tave.Ir man esi pavyzdys,kaip savo laiku pavyzdžiu buvo Jėzus,kurį retas suprato.Ir tegul bus išsišaipoma,bet aš klaupiuosi ir lenkiu galvą prieš Tėvą,kurį tu atstovauji,kaip Ambasadorius ir Jėzaus apaštalas.Ir net jeigu būtų taip,kad mus paliksi vardan tos UŽDUOTIES,KURIAI TAVE RUOŠIA TĖVAS,aš nuolat atminsiu tavo žodžius,kuriuos esi pasakęs.Ir nuolat žinosiu,kur ieškoti atsakymų,kai ko nors nesuprasiu.Aš atsiriboju nuo tų,kurie nori sukelti chaosą šiame,Tėvo įkurtame forume ir tikrai yra taip,kad juos visus apkabinsiu,kaip apkabinu jau dabar,nors jie dar nesuprato ką daro.Manęs neišmuš iš to kelio,kurį pasirinkau.Tai ne fanatizmas,bet žinojimas ir trauka.Ir šįvakar kviečiu daugelį permąstyti-ką veikia jie patys,būdami čia.Ačiū už sugaišintą laiką.

Arūnas
2010-02-08 18:52:45



Ką tu kalbi,mielas Jonai,tėra elementarus kalbos nukreipimas sau išaukštinti.Tikrai yra taip,kad manęs niekaip nepakreiptum prieš Urantijos Knygoje esantį Epochinį apreiškimą,kuriuo,kaip priedanga remiasi tavo išvardinti asmenys.Tu juos(o gal tu ir esi keliuose asmenyse)nori patraukti savon pusėn,panaudodamas gražbylystes.Ir tikrai yra taip,kad šios,mūsų visiškai nereikalingos diskusijos,nėra priimtinos,netgi pykina įvairiom frazėm,kai puolat mane.Ir aš daugiau neįžvelgiu,nei manot jūs..Tik viena tepasakysiu,jei ir toliau puldinėsit-parašysiu telefono numerį tos sesės,kuri ir temoka manipuliuoti kitais gražbyliaudama.Galėsit ją ir guosti.

Arūnas
2010-02-11 16:38:34




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal