Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

TĖVELIO MOKYMAS APIE MINČIŲ MATERIALIZAVIMĄ

Sveiki, brangūs nuostabios kūrinijos šviesuliukai,
Turbūt ne vienam iš jūsų yra tekę susidurti su populiaria „Minčiu materializavimo“ tema,- apie tai prirašyta daug knygų ir apstu liudijimų, kaip tyriausi norai ir vaizdiniai, atkakliai puoselėjami galvoje, persmelkti besąlygišku tikėjimu, tampa tikrove. Ir aš pati tą ne kartą patyriau. Todėl man parūpo išsiaiškinti Tėvelio ir šito dėsnio pasireiškimo santykį.
VII
MOKYMAS APIE MINČIŲ MATERIALIZAVIMĄ
Gautas ir užfiksuotas 2009.12.10 22:05
Labas tėveli, noriu pakalbėti su tavimi apie minčių materializacijos akivaizdžius dalykus: tiek iš mano, dar ne didelės, patirties, tiek ir iš aplinkinių. Man aiškiai suvokiama, kad mintys išties materializuojasi,- ir tą padaro pačiomis neįtikėčiausiomis aplinkybėmis. Juo labiau, kad tie rezultatai, kaip taisyklė, visada pranoksta lūkesčius.
Ir tada man kyla, Tėveli, toks klausimas - jei aš koncentruojuosi į pinigų turėjimą, labai tikiu ir aiškiai įsivaizduoju , kad kas mėnesį gaunu konkrečią sumą pinigų. Taip aiškiai įsivaizduoju, kad jau net matau vaizdinius, kaip einu į parduotuve, laisvai perku tai, ko man reikia ar norisi tuo metu, kaip aš keliauju į tas šalis, į kurias ir noriu keliauti, nors tai, galbūt, nesutampa su tavo valia. (nes galima numanyti, kad tavo valia nėra, jog žmogus savo mintis koncentruotų į pinigus).
Bet tu tą vistiek materializuoji !!!- kodėl taip yra, Tėveli?
Ką tu tuo nori parodyti, ar koks čia dėsnis veikia? Ar verta tuos vaizdinius propoguoti? Ar tokiu būdu iš ties galiu pagerinti savo šeimos financinę būklę? Prašau, Tėveli, atsakyk man į šiuos klausimus.
<<Miela dukrele, minčių materijos pasireiškimas yra ne kas kita, kaip mano dėsnio,- priežasties- veiksmo- pasekmės dėsnio pasireiškimas. Aš myliu savo vaikus lygiai taip, net jei jie ir nevykdo mano valios, nes dar nemoka išgirsti jos. Bet jie eina savo keliu į mane, į atsivėrimą man, ir jie eina minties materializavimo keliu.
Aišku, jų motyvai yra grynai jų asmeninė nauda, bet jie su giliu atsidavimu ATSIREMIA Į TIKĖJIMĄ, kad jie gaus tai ko prašo. IR TAS TIKĖJIMAS SUKURIA VISAS SĄLYGAS, JOG TAI TAPTŲ MATERIALIA TIKROVE. Nes vaikeli, jie prašo ir pasitiki būtent manimi, tik jie dar manęs neįvardina, jie kreipiasi į visatos priežasties pasekmės dėsnį, remiasi juo, kai tuo tarpu net nepagalvoja kas tą dėsnį sukūrė. Bet tai toks jų kelias, ir jis yra savaip teisingas. Tu pati atėjai iki manęs dažnai remdamasi šiuo tikėjimu, tu neklausei, kas tą dėsnį sukūrė, tik tikėdavai betarpiškai ir džiaugdavaisi pilna nuostabos, kad visa tai įsigyvendino.
Ir tik dabar tau atėjo supratimas, kad tai aš veikiau per priežasties- veiksmo- pasėkmės dėsnį. Aš myliu visus vaikus,- ir tuos, kurie nevykdo mano valios, ir tuos, kurie vykdo. Ir kadangi mano VALIA YRA, KAD JŪS KREIPTUMETĖS Į MANE, PASITIKĖTUMETĖ MANIMI, REMTUMĖTES Į MANE, tai tie vaikai, kurie pasikliauna minčių materija iš esmės tą ir daro, tik jie neįvardija to mano vardu, jie dar nesusipranta, kad kreipiasi į mane. Jie patiki savo galiomis pritraukti ir formuoti aplinkybes, ir iš tikrųjų jūs visi turite tas galias, nes patikėję jomis, jūs patikite manimi, patikite savo viduje gyvenančiu derintoju.
Tu klausi ar dabar tau reikia puoselėti tą vaizdinį dėl konkrečios sumos sąskaitoje. Ar tai neprasilenkia su mano valia.
Dukrele, aš tau galiu pasakyti, kad su mano valia jokiu būdu neprasilenkia tavo geresnis gyvenimas- ne tik dvasine prasme, bet ir materialios tavo aplinnkos gerinimo prasme. AŠ TAU LINKIU TIK GERO, TIK GERO, NES AŠ TAVE TAIP MYLIU KAIP MYLIU IR KIEKVIENĄ SAVO UNIKALŲ VAIKUTĮ, bet žinok duryte, tie vaizdiniai galvoje, kur tu sakei, kad nori puoselėti,- yra tik pagalbinė priemonė, kad ugdytum pasitikėjimą, jog tu gausi ko prašai. Ir ji yra pagalbinė ir tikrai reikalinga priemonė, ir aš tau sakau- tu puoselėk tuos vaizdinius, jei taip tau lengviau padės įsisąmoninti, kad aš tikrai pasirūpinsiu tavo materialiu saugumu, nes aš tikrai tą darysiu, jei tu pasitikėsi mano vedimu.
Ir tavo materialūs norai neprasilenkia su mano valia, tu turi jaustis saugi ir tą gali pajusti tik atsirėmusi į mane. TURI JAUSTIS VERTA TO, KO PRAŠAI, IR TU TIKRAI ESI VERTA, NES AŠ TAVE MYLIU, IR KIEKVIENAS VAIKAS GAUNA TAI KO PRAŠO, JEI JIS TĄ DARO SU NUOŠIRDŽIU ATSIDAVIMU IR TIKĖJIMU, net neįvardindamas manęs, kaip tos gausos šaltinio. Bet tai manęs neskaudina, nes aš matau, kad jie susivoks, tik kiekvienas savo laiku.
Tie, kurie propoguoja minčių materijos dėsnį, supras kad tokia protinga jėga, pritraukianti tai, ko vaikas nori, negali būti stichiška, ji yra organizuota ir protinga, jautri ir reaguojanti. Vadinasi, yra ir tas, kas tą jėgą sukūrė.>>
Bet Tu, Tėveli, ir Jėzus mokinate nieko nemelsti sau ir nemelsti žemiškų turtų, o melsti savo asmenybės tobulėjimo.
<< Taip Jėzus tikrai taip sakė, bet jis taip pat sakė, kad nori duoti vietoje žuvies jums meškėrę. Tai vaikeli, suprask, aš ir esu ta meškerė- tavo ryšys su manimi, mūsų tyri, dar tik besiskleidžiantys santykiai, ir yra ta meškerė, su kuria prigaudysi daugybę žuvų, ir tai bus įvairios žuvys-pinigų, ramybės, sveikatos, palaimos, tobulėjimo, ir ta meškerė gyva, nes ji stiprėja ir tvirtėja kiekvieną kartą kai pagauni žuvį, nes per tokį laimikį tvirtėja tavo pasitikėjimas manimi ir tvirtėja mūsų nuostabus besiskleidžiantis ryšys.>>
Tėveli, yra daug pavyzdžių dabartinėje aplinkoje ir istorijoje, kad žmonės, einantys Tavo keliu materialiai skursta. Man ir gimsta iš tokių istorijų protinės asocijacijos, kad ant vienos svarstyklių lėkštutės padėtas dvasinis augimas ir žemiškas nepriteklius, o ant kitos lėkštutės- dvasinis skurdas ir žemiški turtai.
Tu pažįsti, Tėveli, mane iš vidaus ir žinai, kad ši prieprieša mane labai seniai kamuoja, todėl aš prašau Tėveli, atverk man akis, pakeisk man tas nuostatas, nuramink mano gyvulinį protą, kad jis nelaikytų užėmęs šiuo klausimu įsisenėjusios pozicijos, per kurią neprasimuša tavo šviesa. Tėveli, juk Tu esi dosnus, mylintis ir geras.
Bet kodėl vaikai, pasukę tavo keliu vos vos stumiasi finansiškai, o gal taip tik man atrodo? Jaučiu poreikį turėti santaupose nemažą sumelę savo saugumui.
Bet tu, dukrele, pati šiandien pas Laimą pasakei, kad tai ne ta suma turi teikti saugumo jausmą, o rėmimasis į mane. Ta sumelė yra tik mano virpesių labai žema forma. Aš ją galiu sukurti ir valdyti. Tu turi atsiverti tiems kanalams ir visada žinoti, kad gausi tai, ko tau reikės, ir manieji žemiški apaštalai tikrai neskursta varge, dukrele, jie išmoksta džiaugtis kiekvienu pirkiniu ir dėkoti už jį, jie ugdosi savo pasitikėjimą manimi per pasikartojančius nutikimus, kai jie tikrai gauna tai, ko reikia.>>
Bet, Tėveli, negi jie negali turėti daugiau negu jiems reikia šią akimirką? Ir mane gąsdina tokia padėtis- mano žemiski tėvai gyvena vos sudurdami galą su galu ir aš nenoriu taip gyventi žemėje kaip gyvena jie.
<<Dukrelė, jie gyvena visai kitaip, nei gyvensi tu- nes jie neturi pasitikėjimo šiuo klausimu manimi. Ir jie daug dėl to pasitikėjimo nebuvimo stresuoja. Ir iš tikrųjų tokiu būdu, kai jie šiuo klausimu nesiremia į mane su savo tikėjimu, jie į darbą įkinko priežasties pasekmės dėsnį, o kai priežastis yra baimė, kad neužteks pinigų tai ir pasėkmė yra- pinigų neužtenka, ir daugiau nei bijojo, kad pritrūks.
Jei jie remtųsi į mane ir turėtų užtikrintą žinojimą, kad pinigų jie užteks, tai tuomet aš irgi veikčiau ne kaip kitaip kaip per priežasties pasekmės dėsnį- pinigų jie užtektų ir užtektų apsčiai. BET VAIKELI, AŠ JUMS PADOVANOJAU VALIĄ IR JŪS LAISVA VALIA PATYS MODELIUOJATE PRIEŽASTIS, TODĖL IR GAUNATE PASEKMES. Ir jei nesiremiate į mane, tai pasekmės dažnai būna labai liūdnos, ir man dėl to pačiam liūdna matyti, kaip kankinasi mano vaikučiai, bet JŪSŲ VALIA YRA MAN ĮSTATYMAS IR PRIEŽASTIES-PASEKMĖS DĖSNIS IRGI VEIKIA TIK REAGUODAMAS Į JŪSŲ SUFORMULUOTAS MINTIS. Ir jei jūsų niekas nei mokyklose, nei šeimojo nemoko sąmoningo savo minčių stebėjimo ir formulavimo, tai žinant kad mintys yra impulsas visoms pasekmėms, kurios reiškiasi per žemiškas aplinkybes ir apčiuopiamus jums dalykus, tai ir jūsų gyvenimo etapai, kiekvienos sekundės etapas, gaunasi kaip pasekmė tų stichiškų, beimėm ir žemais dažniais persisunkusių minčių pasekmė.
Vaikeli, tu turi sąmoningai suvokti, kad REIKIA STEBĖTI KIEKVIENĄ SAVO MINTĮ, ir kad tai būtų lengva, VISADA KREIPKIS Į MANE ir prašyk mano pagalbos ir aš tau tikrai padėsiu aptikti negerą mintį. KREIPKIS Į MANE ir mes ją ištrinsime mano aukštuose virpesiuose, KREIPKIS Į MANE ir mes ją pakeisime puikiausia dieviška mintimi, kuri džiugins tavo širdelę. IR VISADA ATSIMINK, KAD SKURDO BAIMĖ YRA NE MANO, NE DIEVIŠKA MINTIS, ĮSIDEMĖK TAI VAIKELI, AŠ TIKRAI ESU GAUSOS ŠALTINIS IR SUKŪRIAU SAVO VAIKUČIUS KAD JIE GYVENTU GAUSOJE, pažiūrėk kaip gyvūnai,- visada turi ką pavalgyti, kur permiegoti ir jie gyvena tikrai jų poreikius atitinkančioje gausoje. Todėl ir aš tau sakau- dar kartą- skurdo baimė, nepritekliaus, paskolų neišsimokėjimo baimė, tai vaikeli čia yra ne dieviškos mintys, tikrai ne. NES AŠ ESU MEILĖ IR SKLEIDŽIU MINTIS PERSMELKTAS MEILE, BET JOKIU BŪDU NE BAIME. Ir tik tavo atsiribojimas nuo manęs šiuo klausimu leidžia tavo galvoje užauginti tokias baime grįstas mintis. O atsimink KIEKVIENA MINTIS FORMUOJA PASEKMĘ. KIEKVIENA KIEKVIENA.
Dėkoju, Tėveli, už paskleistą išmintį.


Giedrė
2009-12-14 00:51:11

Komentarai

Broli Arūnai, visi sie mokymai yra sudėti svetainės skiltyje „TĖVO - ROJAUS TREJYBĖS ASMENŲ mokymai“. Kam tu vargsti juos kopijuodamas? Mes kiekvienas, kurie tik esame Algimanto mokiniai, zinome, kur tai susirasti ir perskaityti. Tu geriau pats skaityk, nes tiek laiko sugaišti kopijuodamas į visas temas, kad, esu įsitikinusi, Urantijos Knygai visai nebeturi laiko, kaip kazkada guodeisi Laimai iš Vilniaus.
Mielas Algimantai, padaryk pagaliau tvarka savo forume!
Su meile



Onutė/Vilnius
2010-01-19 23:45:34



Sveiki, brangūs nuostabios kūrinijos šviesuliukai,
Turbūt ne vienam iš jūsų yra tekę susidurti su populiaria „Minčiu materializavimo“ tema,- apie tai prirašyta daug knygų ir apstu liudijimų, kaip tyriausi norai ir vaizdiniai, atkakliai puoselėjami galvoje, persmelkti besąlygišku tikėjimu, tampa tikrove. Ir aš pati tą ne kartą patyriau. Todėl man parūpo išsiaiškinti Tėvelio ir šito dėsnio pasireiškimo santykį.
VII
MOKYMAS APIE MINČIŲ MATERIALIZAVIMĄ
Gautas ir užfiksuotas 2009.12.10 22:05
Labas tėveli, noriu pakalbėti su tavimi apie minčių materializacijos akivaizdžius dalykus: tiek iš mano, dar ne didelės, patirties, tiek ir iš aplinkinių. Man aiškiai suvokiama, kad mintys išties materializuojasi,- ir tą padaro pačiomis neįtikėčiausiomis aplinkybėmis. Juo labiau, kad tie rezultatai, kaip taisyklė, visada pranoksta lūkesčius.
Ir tada man kyla, Tėveli, toks klausimas - jei aš koncentruojuosi į pinigų turėjimą, labai tikiu ir aiškiai įsivaizduoju , kad kas mėnesį gaunu konkrečią sumą pinigų. Taip aiškiai įsivaizduoju, kad jau net matau vaizdinius, kaip einu į parduotuve, laisvai perku tai, ko man reikia ar norisi tuo metu, kaip aš keliauju į tas šalis, į kurias ir noriu keliauti, nors tai, galbūt, nesutampa su tavo valia. (nes galima numanyti, kad tavo valia nėra, jog žmogus savo mintis koncentruotų į pinigus).
Bet tu tą vistiek materializuoji !!!- kodėl taip yra, Tėveli?
Ką tu tuo nori parodyti, ar koks čia dėsnis veikia? Ar verta tuos vaizdinius propoguoti? Ar tokiu būdu iš ties galiu pagerinti savo šeimos financinę būklę? Prašau, Tėveli, atsakyk man į šiuos klausimus.
<<Miela dukrele, minčių materijos pasireiškimas yra ne kas kita, kaip mano dėsnio,- priežasties- veiksmo- pasekmės dėsnio pasireiškimas. Aš myliu savo vaikus lygiai taip, net jei jie ir nevykdo mano valios, nes dar nemoka išgirsti jos. Bet jie eina savo keliu į mane, į atsivėrimą man, ir jie eina minties materializavimo keliu.
Aišku, jų motyvai yra grynai jų asmeninė nauda, bet jie su giliu atsidavimu ATSIREMIA Į TIKĖJIMĄ, kad jie gaus tai ko prašo. IR TAS TIKĖJIMAS SUKURIA VISAS SĄLYGAS, JOG TAI TAPTŲ MATERIALIA TIKROVE. Nes vaikeli, jie prašo ir pasitiki būtent manimi, tik jie dar manęs neįvardina, jie kreipiasi į visatos priežasties pasekmės dėsnį, remiasi juo, kai tuo tarpu net nepagalvoja kas tą dėsnį sukūrė. Bet tai toks jų kelias, ir jis yra savaip teisingas. Tu pati atėjai iki manęs dažnai remdamasi šiuo tikėjimu, tu neklausei, kas tą dėsnį sukūrė, tik tikėdavai betarpiškai ir džiaugdavaisi pilna nuostabos, kad visa tai įsigyvendino.
Ir tik dabar tau atėjo supratimas, kad tai aš veikiau per priežasties- veiksmo- pasėkmės dėsnį. Aš myliu visus vaikus,- ir tuos, kurie nevykdo mano valios, ir tuos, kurie vykdo. Ir kadangi mano VALIA YRA, KAD JŪS KREIPTUMETĖS Į MANE, PASITIKĖTUMETĖ MANIMI, REMTUMĖTES Į MANE, tai tie vaikai, kurie pasikliauna minčių materija iš esmės tą ir daro, tik jie neįvardija to mano vardu, jie dar nesusipranta, kad kreipiasi į mane. Jie patiki savo galiomis pritraukti ir formuoti aplinkybes, ir iš tikrųjų jūs visi turite tas galias, nes patikėję jomis, jūs patikite manimi, patikite savo viduje gyvenančiu derintoju.
Tu klausi ar dabar tau reikia puoselėti tą vaizdinį dėl konkrečios sumos sąskaitoje. Ar tai neprasilenkia su mano valia.
Dukrele, aš tau galiu pasakyti, kad su mano valia jokiu būdu neprasilenkia tavo geresnis gyvenimas- ne tik dvasine prasme, bet ir materialios tavo aplinnkos gerinimo prasme. AŠ TAU LINKIU TIK GERO, TIK GERO, NES AŠ TAVE TAIP MYLIU KAIP MYLIU IR KIEKVIENĄ SAVO UNIKALŲ VAIKUTĮ, bet žinok duryte, tie vaizdiniai galvoje, kur tu sakei, kad nori puoselėti,- yra tik pagalbinė priemonė, kad ugdytum pasitikėjimą, jog tu gausi ko prašai. Ir ji yra pagalbinė ir tikrai reikalinga priemonė, ir aš tau sakau- tu puoselėk tuos vaizdinius, jei taip tau lengviau padės įsisąmoninti, kad aš tikrai pasirūpinsiu tavo materialiu saugumu, nes aš tikrai tą darysiu, jei tu pasitikėsi mano vedimu.
Ir tavo materialūs norai neprasilenkia su mano valia, tu turi jaustis saugi ir tą gali pajusti tik atsirėmusi į mane. TURI JAUSTIS VERTA TO, KO PRAŠAI, IR TU TIKRAI ESI VERTA, NES AŠ TAVE MYLIU, IR KIEKVIENAS VAIKAS GAUNA TAI KO PRAŠO, JEI JIS TĄ DARO SU NUOŠIRDŽIU ATSIDAVIMU IR TIKĖJIMU, net neįvardindamas manęs, kaip tos gausos šaltinio. Bet tai manęs neskaudina, nes aš matau, kad jie susivoks, tik kiekvienas savo laiku.
Tie, kurie propoguoja minčių materijos dėsnį, supras kad tokia protinga jėga, pritraukianti tai, ko vaikas nori, negali būti stichiška, ji yra organizuota ir protinga, jautri ir reaguojanti. Vadinasi, yra ir tas, kas tą jėgą sukūrė.>>
Bet Tu, Tėveli, ir Jėzus mokinate nieko nemelsti sau ir nemelsti žemiškų turtų, o melsti savo asmenybės tobulėjimo.
<< Taip Jėzus tikrai taip sakė, bet jis taip pat sakė, kad nori duoti vietoje žuvies jums meškėrę. Tai vaikeli, suprask, aš ir esu ta meškerė- tavo ryšys su manimi, mūsų tyri, dar tik besiskleidžiantys santykiai, ir yra ta meškerė, su kuria prigaudysi daugybę žuvų, ir tai bus įvairios žuvys-pinigų, ramybės, sveikatos, palaimos, tobulėjimo, ir ta meškerė gyva, nes ji stiprėja ir tvirtėja kiekvieną kartą kai pagauni žuvį, nes per tokį laimikį tvirtėja tavo pasitikėjimas manimi ir tvirtėja mūsų nuostabus besiskleidžiantis ryšys.>>
Tėveli, yra daug pavyzdžių dabartinėje aplinkoje ir istorijoje, kad žmonės, einantys Tavo keliu materialiai skursta. Man ir gimsta iš tokių istorijų protinės asocijacijos, kad ant vienos svarstyklių lėkštutės padėtas dvasinis augimas ir žemiškas nepriteklius, o ant kitos lėkštutės- dvasinis skurdas ir žemiški turtai.
Tu pažįsti, Tėveli, mane iš vidaus ir žinai, kad ši prieprieša mane labai seniai kamuoja, todėl aš prašau Tėveli, atverk man akis, pakeisk man tas nuostatas, nuramink mano gyvulinį protą, kad jis nelaikytų užėmęs šiuo klausimu įsisenėjusios pozicijos, per kurią neprasimuša tavo šviesa. Tėveli, juk Tu esi dosnus, mylintis ir geras.
Bet kodėl vaikai, pasukę tavo keliu vos vos stumiasi finansiškai, o gal taip tik man atrodo? Jaučiu poreikį turėti santaupose nemažą sumelę savo saugumui.
Bet tu, dukrele, pati šiandien pas Laimą pasakei, kad tai ne ta suma turi teikti saugumo jausmą, o rėmimasis į mane. Ta sumelė yra tik mano virpesių labai žema forma. Aš ją galiu sukurti ir valdyti. Tu turi atsiverti tiems kanalams ir visada žinoti, kad gausi tai, ko tau reikės, ir manieji žemiški apaštalai tikrai neskursta varge, dukrele, jie išmoksta džiaugtis kiekvienu pirkiniu ir dėkoti už jį, jie ugdosi savo pasitikėjimą manimi per pasikartojančius nutikimus, kai jie tikrai gauna tai, ko reikia.>>
Bet, Tėveli, negi jie negali turėti daugiau negu jiems reikia šią akimirką? Ir mane gąsdina tokia padėtis- mano žemiski tėvai gyvena vos sudurdami galą su galu ir aš nenoriu taip gyventi žemėje kaip gyvena jie.
<<Dukrelė, jie gyvena visai kitaip, nei gyvensi tu- nes jie neturi pasitikėjimo šiuo klausimu manimi. Ir jie daug dėl to pasitikėjimo nebuvimo stresuoja. Ir iš tikrųjų tokiu būdu, kai jie šiuo klausimu nesiremia į mane su savo tikėjimu, jie į darbą įkinko priežasties pasekmės dėsnį, o kai priežastis yra baimė, kad neužteks pinigų tai ir pasėkmė yra- pinigų neužtenka, ir daugiau nei bijojo, kad pritrūks.
Jei jie remtųsi į mane ir turėtų užtikrintą žinojimą, kad pinigų jie užteks, tai tuomet aš irgi veikčiau ne kaip kitaip kaip per priežasties pasekmės dėsnį- pinigų jie užtektų ir užtektų apsčiai. BET VAIKELI, AŠ JUMS PADOVANOJAU VALIĄ IR JŪS LAISVA VALIA PATYS MODELIUOJATE PRIEŽASTIS, TODĖL IR GAUNATE PASEKMES. Ir jei nesiremiate į mane, tai pasekmės dažnai būna labai liūdnos, ir man dėl to pačiam liūdna matyti, kaip kankinasi mano vaikučiai, bet JŪSŲ VALIA YRA MAN ĮSTATYMAS IR PRIEŽASTIES-PASEKMĖS DĖSNIS IRGI VEIKIA TIK REAGUODAMAS Į JŪSŲ SUFORMULUOTAS MINTIS. Ir jei jūsų niekas nei mokyklose, nei šeimojo nemoko sąmoningo savo minčių stebėjimo ir formulavimo, tai žinant kad mintys yra impulsas visoms pasekmėms, kurios reiškiasi per žemiškas aplinkybes ir apčiuopiamus jums dalykus, tai ir jūsų gyvenimo etapai, kiekvienos sekundės etapas, gaunasi kaip pasekmė tų stichiškų, beimėm ir žemais dažniais persisunkusių minčių pasekmė.
Vaikeli, tu turi sąmoningai suvokti, kad REIKIA STEBĖTI KIEKVIENĄ SAVO MINTĮ, ir kad tai būtų lengva, VISADA KREIPKIS Į MANE ir prašyk mano pagalbos ir aš tau tikrai padėsiu aptikti negerą mintį. KREIPKIS Į MANE ir mes ją ištrinsime mano aukštuose virpesiuose, KREIPKIS Į MANE ir mes ją pakeisime puikiausia dieviška mintimi, kuri džiugins tavo širdelę. IR VISADA ATSIMINK, KAD SKURDO BAIMĖ YRA NE MANO, NE DIEVIŠKA MINTIS, ĮSIDEMĖK TAI VAIKELI, AŠ TIKRAI ESU GAUSOS ŠALTINIS IR SUKŪRIAU SAVO VAIKUČIUS KAD JIE GYVENTU GAUSOJE, pažiūrėk kaip gyvūnai,- visada turi ką pavalgyti, kur permiegoti ir jie gyvena tikrai jų poreikius atitinkančioje gausoje. Todėl ir aš tau sakau- dar kartą- skurdo baimė, nepritekliaus, paskolų neišsimokėjimo baimė, tai vaikeli čia yra ne dieviškos mintys, tikrai ne. NES AŠ ESU MEILĖ IR SKLEIDŽIU MINTIS PERSMELKTAS MEILE, BET JOKIU BŪDU NE BAIME. Ir tik tavo atsiribojimas nuo manęs šiuo klausimu leidžia tavo galvoje užauginti tokias baime grįstas mintis. O atsimink KIEKVIENA MINTIS FORMUOJA PASEKMĘ. KIEKVIENA KIEKVIENA.
Dėkoju, Tėveli, už paskleistą išmintį.

Giedrė [giedrear@yahoo.com]
2009-12-14 00:51


Arūnas
2010-01-27 13:11:34



NELEISK PRADINIAM VAIZDUI SUSITEPLIOTI

Algirdas
2010-01-25 21:33:20



Sveiki visi mylimi Dievo vaikučiai, broliai, seserys,
Gitana, aš taip džiaugiuosi, kad tau taip artimai pravertė ši tema, ir meldžiuosi, kad daugiau ieškančių rastų šiuos paaiškinimus. Aš ir pati jau senokai sąmoningai suvokiu, kokia neteisinga pozicija glūdi mano pasąmonėje dėl tariamos takoskyros ėjimo Tėvelio keliu ar komfortiškos materialios aplinkos. ir dabar mes abi prašykime tėvelio, kad jis tirpintų šitas mūsų nuostatas, tokiu būdų atverdamas mūsų stipresnį tikėjimą. Po to galėsime pasidalinti stebuklingomis istorijomis, kurios išsivystė į materialiai apčiuopiamas aplinkybes :)
Algimantai, aš taip džiaugiuosi, kad tu papildai tas temas per savo unikalų asmenybės filtrą ir išlavintą protą praleisdamas Tėvelio mokymus. tada tema išties įgauna pilnaukraujį mokymą.
Ir iš ties būtų smagu, jei daugiau, palaikančių tiesioginį ryšį su tėveliu papildytų šiuos mokymus jau perleisdami per savo filtrą.

Giedrė
2009-12-15 12:30:24



Mielas Vaidai, Tėvo mokymai tikrai yra labai įvairiapusiai.
Forumo tvarka YRA, tik jos kai kurie NENORI LAIKYTIS IR KAS KARTĄ NĖGINA VIS JĄ SUJAUKTI.
KIEKVIENAS Tėvo mokymas turi turėti ATSKIRĄ TEMĄ, tuo pačiu ir atskiras diskusijas ŠITO KONKRETAUS MOKYMO PAGRINDU. Todėl ir netinka sukelti Tėvo mokymus į VIENĄ TEMĄ, ar panašia tema apjungti KELIS TĖVO MOKYMUS, nes DISKUSIJOS yra ILGALAIKĖS, jos sudaro PROCESĄ, tuo tarpu MOKYMO patalpinimas yra BAIGTINIS, ir diskusijos vyksta KONKRETAUS MOKYMO pagrindu, kuris kaip tu teisingai pastebėjai gali būti labai įvairiapusis.
Sujungus kelis mokymus, kils toks pat CHAOSAS, kaip ir sujungus VISUS MOKYMUS Į VIENĄ VIETĄ, kada vienas komentuos pirmąjį mokymą, kitas - tryliktąjį, dar kitas - devintą, dar kitas - dar kurį nors, tuo tarpu visi rašomi komentarai bus nebe prie KONKRETAUS MOKYMŲ, BET EIS EILĖS TVARKA VIRŠUJE.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meilę,


Algimantas
2009-12-23 16:50:27



Algimantai, turiu klausimą dėl forumo tvarkos, kuris aktualus ir kitiems. Čia Laima, Giedrė, aš pamanėme jog būtų gera turėti mokymų pagal tą pačią temą vienoje temoje. Tai aš vieną įkėliau, bet vis mąstau kaip tą net ir atskirą mokymą galima interpretuoti ir pritaikyti.. pvz skaitau Lino naujai įkeltą mokymą apie meilės vandenyną ir Tėvo kvietimą, o man kažkaip artimas ir praktiškai prikaustantis dėmesį yra mano priimtas mokymas kada po jo tikrai pradėjau pastebėti ir atkreipti savo matymą į tai kiek ir kokiais virpesiais yra užpildyta mūsų veikla.. kaip nuolatos savo veiksmais pildome savo mintis ir vibracijas tuo metu visa tai turi besivystantį rezultatą ir procesą.. Tai gal, Algimantai, iš tavo pusės būtų nurodytos gairės, kuo vadovautis ar visgi visi mokymai atskira tema keliami, ar gali būti keliami pagal vieną temą keli. Ar laikas parodys. Esant atsakymui, būtų aišku kur ką kelti. Dėkui. Geros dienos.

Vaidas
2009-12-23 15:52:22



Man kilo tokia mintis, o ką jei atskira tema.. rašytume ne tai kad savo komentarus, bet parašytume kokius mokymus gauname iš Tėvo tomis temomis kiekvienas, labai įdomu būtų kaip vienas galbūt papildytų kitą mokymą. Trejybe, kas iš jūsų jei galėtumėt perteikti mokymą šia tema apie minčių materializavimą... Vietinės Visatos Motina Dvasia...
Visatos Motina Dvasia, susisiekiau su tavimi, ir esu pasirengęs priimti mokymą iš tavęs.. jeigu toks būtų. VMD, gal aš neturiu tokio tvirto ryšio su tavimi, ir esu darbinėje aplinkoje, bet aš pasitikiu ir tikiu tavimi kad tu gali perteikti mokymus lygiai taip kaip bendraujant su Tėvu, galiu bendrauti su juo betkada, taip tikiu kad ir iš tavęs mylima sese galėčiau priimti.
(Toliau užrašiau mokymą/mintis tiek kiek ir kaip pavyko)<<Vaidai tu žinai kiek pastangų reikia įdėti tam kad išaugtų augalas gamtoje, žinai nes ir pats augini kaktusus namie, tai yra procesas kurio metu augalas skleidžiasi einant metams, atkreipi dėmesį kaip praėjus daug metų jų forma jau būna kitokia ir didesnė. Tai vienas iš pavyzdžių kada augalas auga tavo aplinkoje, tavo minčių, tavo įtakos ir veiksmų zonoje. Dabar pagalvok apie savo darbus kuriuos dirbi žemėje, kiek darbo ir pastangų įdedi į atskiras darbo sritis žemėje.. tai viskas yra nuspalvinta tavo minčių, tavo indėlio į viską ką darai.. viskas prisipildo tavo įdėtos asmenybės apraiškų, kaip ir kodėl kas buvo atlikta, su kokiomis intencijomis, kokiais motyvais.. taip tai nėra lengva užduotis atkreipti dėmesį į viską kaip ir kodėl kas buvo atlikta, bet norint tie suvokimai visviena ateina, kyla mintys ir jausmai kurie lydėjo tuos atliktus darbus. Dabar pažvelk į šią dieną, kaip pastarosiomis dienomis ir šią dieną labiau atverdamas širdį ir sielą bandai megzti ryšį su Tėvais, taip kad to neįtakotų pašalinės mintys ar pasąmonė. Tokiu būdu tu pastebi tą skirtumą, atpažįsti iš aplinkos o kiek meilės kiek ramybės, ar baimės įterpta į visus tavo atliktus darbus, kur link juda visas tavo augimo procesas taip pat. Tai nėra mūsų valioje, kad sūnūs klaidžiotų po išmąstymus ir nerastų šviesos tunelio gale, toks procesas tik išvargintų kiekvieną iš jūsų. Turėdami daugiau kantrybės ir atidumo pažvelkite į savo gyvenimus mūsų žvilgsniu, kaip mes auklėdami jus vaikai turime rūpintis jūsų augimu, ir kokiomis spalvomis nutvieskiame šią vietinę visatą, tam kad jums augti būtų jauku, šilta ir gera. O mūsų spalvos tai meilė, ramybė, atidumas, darbštumas, džiugesys, laimė, ištikimybė savo partneriams, gerbimas kitų nuomonės, tvirtų santykių palaikymas su Tėvais, tai kelias kuris veda link Rojaus Trejybės, o mes šį kelią paruošėme kad jis atitiktų jūsų poreikius ir leistu lengvai pasitikint Tėvu ir Rojaus Trejybe išlikti per daugybę išbandymų ir triumfuoti kelionės pabaigoje. Todėl bendrai, pamatykite dažnių ir virpesių skirtumus savo gyvenimuose, kaip jūs atliekate savo darbus, su kokia meile, kiek tai yra besąlygiška meilė, kiek tai yra šlovinimas mūsų rojaus Trejybės Tėvų, kiek tai atitinka tai ko jūs patys norėtumėte savo vaikams, kad jie augtų tokioje ar kitokioje aplinkoje. Tai yra mūsų valioje, kada jūs turite tikslą gyvenime paversti šią planetą ir jūsų pačių minties būseną Rojumi, paversti tai džiuginančia jus ir džiuginančia kitus vieta gyventi. Atsiminkite kad atvėrus širdį Tėvui, ar kitiems Rojaus Trejybės asmenims visa tai tik palengvintų jūsų kelią šioje kelionėje, todėl drąsiau imkitės šios užduoties kada suvokimais dalinatės su Tėvais, pasidalinate savo išgyvenimais, paklausiate mūsų Tėvų patarimų. Atminkite kad tai yra kelionės pradžia, tai yra jūsų išsigelbėjimo veiksmas, tas kuris užtikrina jūsų saugią kelionę namo link Rojaus krantų kur būsite pasveikinti. Tai buvo Motina Dvasia Vietinės jūsų visatos, Nebadonija.>> Ačiū tau sielos sese, ačiū už perteiktą mokymą. Pats tikrai dar labai retai, retai teko bendrauti su tavimi.. todėl nežinau ir negaliu vertinti savo pastangų galbūt bandant užrašyti šį mokymą. Pastebėjau tik kad esu daug labiau įpratęs bendrauti su Rojaus Tėvais, o rašant kada šiek tiek koncentruojuosi į kompiuterį minčių dažnį nustatyti link tavęs Nebadonija nėra dar tokio įpročio.. Tai tiek tarkim. Geros dienos.

Vaidas
2009-12-15 20:08:57




Gerai , Kukai , kad užsiimi švietėjiška veikla . Buvau nuėjęs į tą tinklalapį. Daug gražių dvasingų minčių ir patarimų radau , bet man nepatinka , kad viskas rodoma per reinkarnacijos pryzmę .
Daugelis pasauliečių , urantinį dvasinį mokymą vadina ,,Nju again " mokymu ir judėjimu . Ir tai yra didžiausia pasaulio klaida . Štai rusiškuose ,,,saituose'' visi mokymai ir apreiškimai , sumaišyti per krikščionišką dogmatiką , ar tai Dievo Tėvo ar tai Jėzaus Kristaus , ar dar kitų krikščionybės švetųjų , aprobuotų pravoslavų ar katalikų bažnyčios , yra paverčiami ,, Nju again '' dvasios mokymais , su pačiais ryškiausiais reinkarnacijos motyvais .
Patys mokymai yra labai geri ir sakyčiau aukšto dvasinio mokymo lygio , jeigu ne ta reinkarnacijos raidė ir dvasia , raudona gija , einanti per visus mokymus . Urantiniuose mokymuose , reinkarnacija yra ,,fix '' , kas šnekamojoje kalboje reiškia klastotę , tai reiškia , bent jau aš taip manau , kad tokių straipsnių kūrėjų ideologija butent ir yra ,,Nju again '' dvasios ideologija , ir aš tai priskirčiau , kaip prie klaidatikių mokslo ir ideologijos .

Petras XX
2009-12-15 19:31:55



Miela Giedre, ačiū tau už pasidalinimą Tėvo suteiktu tokiu nuostabiu mokymu. Tačiau dar daugiau džiaugiuosi tavo nuoširdžiu troškimu siekti Tėvo šviesos ir ja dalintis su mumis visais.
Tavo pateiktas Tėvo mokymas, kaip tik mums ir parodo, koks yra mūsų gyvasis kelias, kad mes patys suvoktume, jog tos mintys, kurios yra mūsų net pasąmonėje, realiai išsiveržia į aplinką, į kūriniją. Tačiau jos išsiveržia ne vien tik materialiais žodžiais, kad kiti išgirstų, bet ir atitinkamo energetinio dažnio realiais virpesiais, kurie savo ruožtu pasiekia kitus žmones ir patenka į jų pasąmonę. Jie ir susiformuoja į atitinkamas materialias mintis ir materialius žodžius, o toliau jau ir į materialius veiksmus net ir kitame pasaulio pakraštyje, kur žmogus turi atitinkamo lygio savo sąmonę, kuri gali tokius virpesius arba pritraukti arba blokuoti. Būtent dėl to ir mintys-virpesiai sklinda labai panašios iš visiškai nepažįstančių vienas kito žmonių ir panašiu metu.
Būtent dėl to yra aplinka absoliučiai orientuota į materiją, o dvasią visiškai atstumia, nes NEPASITIKI TĖVU, NES JO NEJAUČIA, NEPATIRIA. Dėl to sąmonė yra tamsi ir negali niekaip skaidrėti iki šiol ir kilti į aukštesnio dažnio virpesių TURINĮ, kuris ir atitiktų TĖVO MEILĖS IR ŠVIESOS VIRPESIŲ DAŽNĮ. O Tėvas aprūpina ir MATERIALIA GAUSA VISĄ ŽMONIJĄ, BET JI TURI ATSIRĖMTI Į ASMENINIO ĮTIKĖJIMO Į TĖVĄ-ROJAUS TREJYBĘ GYVĄJĮ PAGRINDĄ.
Kadangi virpesiai, atitinkamo dažnio, atitinka atitinkamus žodžius, atitinkamas mintis, tai mintys ir žodžiai pavirsta į atitinkamus veiksmus - iš pradžių individualius, o tada jau ir į kolektyvinius - tiek šviesius, tiek tamsius - visų labui ar savanaudiškus.
Štai kodėl mums reikia garbinti Tėvą-Rojaus Trejybę, siekti sisteminių žinių apie kūrinijos šeimą ir kurti gėrį drauge su Rojaus Trejybe, nes tai yra VIENINTELIS KELIAS, ANTRO KELIO NĖRA - GILINTI PASITIKĖJIMĄ TĖVU-ROJAUS TREJYBE IR TUO PAČIU KELTI SAVO SĄMONĖS LYGĮ, KAD IŠ KIEKVIENO SKLISTŲ KUO AUKŠTESNIO DAŽNIO VIRPESIAI, NES JIE MATERIALIAI IR VEIKIA VISUS MUS, KAIP KŪRĖJO VISUMOS DALĮ, IR KIEKVIENĄ ASMENIŠKAI, KAIP TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS SŪNŲ AR DUKRA.
Skaityti ir žinoti ŠVIESĄ NEUŽTENKA, BŪTINA JA GYVENTI.
Tik tokiu būdu mes keisime žmoniją, kada ji palaipsniui ims nurimti, vis mažiau ir mažiau lietųsi prievarta, tirptų savanaudiškumas, artimesnė žmogui ir visumai taptų ekonomika, o tuo pačiu ir materialus kiekvieno aprūpinimas be jokių ekonomikos sutrikimų - valstybės ar pasaulio.
Štai kodėl nuo mūsų MINČIŲ VIDUJE GYVO MOTYVO PRIKLAUSO IR MŪSŲ MATERIALI GEROVĖ. VISŲ IR KIEKVIENO.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-12-14 16:16:52



sveikas Vaidai,
pritariu tavo minčiai, kad yra paskelbiama tema ir prie jos gali parašyti visi ta tema mokymus gaunantys sesės ir broliai. Mes kaip tik su Laima šiandiena tokią mintį išvystėm ir žiūriu tau ji gimė taip pat :)
tikrai labai įdomu skaityti kai tema yra perleista ne tik per skirtingus žemiškus tėvelio vaikus, bet ir pateikta skirtingų būtybių.

Giedrė
2009-12-15 22:02:52




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal