Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Dėl Liuciferio maišto, nuodėmės toli siekiančios pasekmės

Siūlau jums pamąstyti apie tai, ką perskaitysite šitame Urantijos Knygos skyriuje. Nors jis aptaria nuodėmės pasekmes dėl Liuciferio maišto, įvykusIo prieš 200.000, BET KAIP PER KARTŲ KARTAS ŠITOS BLOGIO SĖKLOS VAISIAI PASIEKĖ IR MŪSŲ DIENAS katalikybe, protestantizmu, pravoslavybe ir kitomis kriškčionių negyvos religijos sektomis, islamo sektomis, budizmo sektomis ir panašiomis kitomis negyvmois dogamtinėmis religijomis. Kiek jų išpažintojai BIJO GYVOS TIESOS IR GYVO TĖVO, ir tuo pačiu kiekvienas iš jų asmeniškai sulaiko VYSTYMĄSI IR ŠVIESĖJIMĄ VISOJE URANTIJOJE IR KŪRINIJOJE.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas
--------------
7. NUODĖMĖS TOLI SIEKIANČIOS PASEKMĖS
Tvarinio sąmoningo ir atkaklaus šviesos atstūmimo asmeninės (įcentrinės) pasekmės yra tiek neišvengiamos, tiek individualios, ir yra susijusios tiktai su Dievybe ir su tuo asmeniu tvariniu. Tokį sielą naikinantį piktybinio blogio derlių savo viduje nuima piktybiškai blogą valią turintis tvarinys.
[761]▼
Bet ne taip yra su išorinėmis nuodėmės pasekmėmis: apkabintos nuodėmės neasmeninės (išcentrinės) pasekmės yra tiek neišvengiamos, tiek kolektyvinės, ir turi įtakos kiekvienam tvariniui, veikiančiam tokių įvykių poveikio sferoje.
Per penkiasdešimt tūkstančių metų po planetos administracijos žlugimo, žemiškieji reikalai buvo taip sujaukti ir atsilikę, kad žmogiškoji rasė buvo labai mažai teišvysčiusi savo bendrą evoliucinę būklę, kokia egzistavo Kaligastijos atvykimo metu prieš tris šimtus penkiasdešimt tūkstančių metų. Kai kuriais aspektais pažanga buvo pasiekta, kitose srityse daug kas buvo prarasta.
Nuodėmė savo pasekmėmis niekada nebūna grynai vietinė. Visatos administraciniai sektoriai yra kaip organizmas; sunkią vienos asmenybės padėtį tam tikru laipsniu turi pasidalinti visi. Nuodėmei, kuri yra asmens požiūris į tikrovę, yra lemta duoti neišvengiamus neigiamus vaisius bet kuriame susietame visatos vertybių lygyje ir visuose susietuose visatos vertybių lygiuose. Bet klaidingo mąstymo, blogio darymo, ar nuodėmingo planavimo visos pasekmės yra patiriamos tiktai aktualaus veikimo lygyje. Visatos įstatymo pažeidimas gali būti pražūtingas fizinėje sferoje, rimtai nepažeisdamas proto arba nepakenkdamas dvasiniam patyrimui. Nuodėmė turi pražūtingas pasekmes asmenybės išlikimui tiktai tada, kada ji yra visos būtybės požiūris, kada ji tampa proto pasirinkimu ir sielos noru.
Blogio ir nuodėmės pasekmės pasireiškia materialioje ir visuomeninėje sferoje, o kartais gali net sulėtinti dvasinį žengimą į priekį kai kuriuose visatos tikrovės lygiuose, bet iš tiesų bet kurios būtybės nuodėmė niekada iš kitos būtybės neatima asmenybės išlikimo dieviškosios teisės įgyvendinimo. Amžinasis išlikimas gali atsidurti pavojuje tiktai dėl paties individo proto sprendimų ir sielos pasirinkimo.
Nuodėmė Urantijoje labai mažai ką padarė dėl to, jog uždelstų biologinę evoliuciją, bet ji iš tikrųjų paveikė taip, kad mirtingosioms rasėms atimtų Adominio palikimo visą naudą. Nuodėmė milžinišku laipsniu uždelsia intelektualų vystymąsi, moralinį augimą, visuomeninę pažangą, ir masinį dvasinį pasiekimą. Bet ji neužkerta kelio aukščiausiam dvasiniam pasiekimui, kurį gali įgyvendinti bet kuris individas, nusprendęs pažinti Dievą ir nuoširdžiai vykdyti jo dieviškąją valią.
Kaligastija sukilo, Adomas ir Ieva iš tiesų nusižengė, bet dėl šitų klaidų nė vienas mirtingasis, gimęs po to Urantijoje, nenukentėjo savo asmeniniame dvasiniame patyrime. Kiekvienas mirtingasis, gimęs Urantijoje po Kaligastijos maišto, buvo tam tikra prasme nubaustas laiko atžvilgiu, bet tokių sielų ateities gerovė niekada nė mažiausiu laipsniu nebuvo pastatyta į pavojų amžinybės atžvilgiu. Nė vienas asmuo niekada nėra verčiamas kentėti gyvybiškai svarbių dvasinių nepriteklių dėl kito nuodėmės. Nuodėmė yra visiškai asmeninė tiek, kiek tai yra susiję su moraline kalte ar dvasinėmis pasekmėmis, nepaisant jos toli nusidriekiančių pasekmių administracinėje, intelektualioje, ir visuomeninėje sferose.
Nors mes negalime išmatuoti tos išminties, kuri leidžia vykti tokioms katastrofoms, bet galime visada pastebėti tokių vietinių neramumų, atspindimų į išorę visai visatai, naudingas pasekmes.
8. MAIŠTO ŽMOGIŠKASIS DIDVYRIS
Liuciferio maištui pasipriešino daug drąsių būtybių įvairiuose Satanijos pasauliuose; bet Salvingtono dokumentai Amadoną vaizduoja kaip visos sistemos žymiausią figūrą, kada jis didingai pasipriešino kurstymui ir liko nepalenkiamai ištikimas Vanui – jie abu buvo nepalaužiamai ištikimi nematomojo Tėvo ir jo Sūnaus Mykolo aukščiausiajai valdžiai.
[762]▼
Šitų svarbių įvykių metu aš buvau dislokuotas Edentijoje, ir dabar dar jaučiu tą džiugų jaudulį, kurį patyriau, įdėmiai klausydamas Salvingtono programų, kurios diena iš dienos pasakojo apie šito kažkada buvusio pusiau laukinio, kilusio iš Andoninės rasės eksperimentinių ir pirminių palikuonių, rodomą neįtikėtiną tvirtumą, beribį pasišventimą, ir nuostabią ištikimybę.
Iš Edentijos aukštyn per Salvingtoną ir net tolyn iki Uversos, per septynerius ilgus metus kiekvieno pavaldaus dangiškojo tvarinio pirmasis klausimas, susijęs su Satanijos maištu, amžinai ir nuolat būdavo: "Kaip Urantijos Amadonas, ar dar jis laikosi nepajudinamai?"
Jeigu Liuciferio maištas pastatė vietinę visatą ir jos puolusius pasaulius į nepatogią padėtį, jeigu šito Sūnaus ir jo suklaidintų padėjėjų praradimas laikinai sutrikdė Norlatiadeko žvaigždyno pažangą, tuomet pasverkit šito toli pasklidusio pranešimo apie šito vieno gamtos vaiko ir jo 143 ryžtingų draugų grupės, tvirtai ginančių visatos valdymo ir administravimo aukštesnes idėjas, įkvepiantį veikimo efektą, savo neištikimų ir priešiškų vadovų tokio milžiniško ir priešiško spaudimo akivaizdoje. Ir leiskite man jus užtikrinti, jog Nebadono visatoje ir Orvontono supervisatoje tas jau padarė gero daugiau negu Liuciferio maišto viso blogio ir skriaudos bendra sumą.
Ir visa tai yra nuostabiai jaudinantis ir dieviškai puikus apšvietimas, rodantis, kokia yra Tėvo visuotinio plano išmintis mobilizuoti Mirtingųjų Užbaigtųjų Korpusą Rojuje ir priimti į šitą paslaptingų ateities tarnų milžinišką grupę kylančiojo progresavimo mirtinguosius iš įprasto molio – kaip tik tokius mirtinguosius, kaip nepalaužiamasis Amadonas.
[Pateikta Nebadono Melkizedeko.]


Algimantas
2009-04-30 19:14:38

Komentarai

Rolandui,
Nejau tu bijai? Nesuprantu, kodel negali atsakyti, ar tu esi nuodemingas? Idomu kas trukdo, baime ar nezinojimas?

Zilbersteinas
2009-05-05 15:15:43



Broliui, pasirasanciu Zilbersteinas
Klausi: "Kas tau Rolandai, trukdo priimti Jezu Kristu kaip Gelbetoja?"
As Ji toki ir priemiau. Tik to nesugebejai pastebeti. Sekmes tau ir tepadeda tau Dievas.

Brolis Rolandas
2009-05-05 21:28:18



Broli Zilbersteinai, stabtelėk, pagalvok remiantis na, grynai eilinių žmonių mandagumo taisyklėmis: ar aš padoriai elgiuosi? Kas tave verčia taip elgtis, aš žinau, tačiau tavo valioje susivokti. Kviečiu tiesiog laikytis bendražmogiškų bendravimo taisyklių, o sau pasilieku teisę tau neatsakyti.

Brolis Rolandas
2009-05-05 15:02:14



Brolis Zilbersteinas grasino: "Ka gi, lauk pasekmiu..."
Aš jau 15 m. laukiau ir pagaliau sulaukiau - atradau Urantijos Knygą. Gavau knygą "Kalbu jums vėl", kurią davė Brolis Algimantas. Man tai tikras ženklas, kad Dievas manęs nepamiršo. Ačiū Švč. Trejybei ir visiems, kurie Joje ir su Ja veikia danguje ir žemėje.

Brolis Rolandas
2009-05-05 14:20:56



Rolandui,
Tu neatsakei ne i viena is mano klausimu, nes i pacia tiesa, tu ziuri labai saliskai. Turi isankstine nuomone, koks klausimas bebutu, tu turi atsakyma - "Krikščionys skelbia juodą nesąmonę."
Jezaus mirtis ant kryziaus yra nesamone?
Jei pas tave butu nors truputelis nuosirdumo ir paliktum savo isdiduma tu galetum atsakyti: Ar tu nesi nuodemes valdzioje? Ar tu savo jegomis gali issigelbeti is savo nuodemingumo?
Abejoju, kad atsakysi, nes tu pasirenki sau "patogesni kelia". Kiekvienam zmogui yra pasirinkimas - tiketi Dievu, arba pasitiketi zmogisku mokymu. Matau, kad tu sprendima jau padarei. Ka gi, lauk pasekmiu...

Zilbersteinas
2009-05-05 14:13:44



Broliui Zilbersteinui
Korane taip pat yra daug tiesos. Bet kas prieštarauja Dievo Meilei - tas netiesa. Aš jau tai minėjau, kodėl turėčiau kartotis? Kas yra Dievo Avinėlis - supratimą, Tėvo valia, turiu. Tik tai - visai ne tai, kaip daugelis krikščionių supranta. Tai - tikrai ne žydų aukojamo avinėlio metafora ar kažkas panašaus (Jei bus Tėvo valia, gal ir pasakysiu kada, bet Urantijos Knygoje atradau ir dangiškųjų cenzorių pareigybes - nemanau, kad būtina pliurpti viską iš eilės. Jei bus Tėvo valia, gal kada nors savo informacija ir pasidalinsiu, kol kas dėl man žinomų priežasčių to nedarysiu). Mano tikėjimas - ne visai tikėjimas. Tai - žinojimas. Todėl ir menkas iš manęs tikintysis. Aš jau tai esu diskretiškai nurodęs - aš, na, panašus į "netikintį Tomą". (Aš buvau aršus ateistas ir pritarti be išlygų taip savo viduje prieštaraujančiam tekstui kaip Biblija tikrai nesirengiau. Tačiau vienintelis dalykas man, dar būnant ateistui, atrodė vertas dėmesio - Jėzaus konkretūs žodžiai evangelijose - atrodė, kad visa aplink juos - grynas balastas, užtenka tik Jo žodžių. Nes jie vertė mąstyti. Bet tai - mano kelio pradžia ir jo labai maža atkarpėlė). Todėl kai paskaičiau Brolio Algimanto Jėzaus Kristaus žodžius "Kalbu jums vėl" - tai pilnai atitinka mano žinojimą ir jį papildo. Kai pradėjau skaityti Urantijos Knygą - tiek kiek perskaičiau apie Amžinąjį Tėvą, Amžinąjį Sūnų ir Amžinąją Dvasią - tai pilnai atitiko jau mano anksčiau turėtą žinojimą ir jį papildė. Ačiū Dievui ir amžina šlovė Jam. Tikrai nežadu kapstytis kiekviename atskirame Biblijos ar Korano žodyje. Aš pasakiau - kas neatitinka Dievo Meilės, tas ten netiesa. Argi to neužtenka? (Beje, koks turi būti Dievas, kuris savo valia pasmerktų savo Sūnų kančioms? Krikščionys skelbia juodą nesąmonę. Bet ir tarp jų yra, kurie bendrauja su Jėzumi gyvai. Dažnai tokie menkai išmano teologiją, o yra tiesiog paprasti mylintys žmonės). Beje, rašai: "Atpildas uz nuodeme - mirtis, ir dauguma zmoniu ragauja sito desnio "vaisius"." Na, ar to nėra Urantijos Knygoje? Ar pats skaitei ją? Ar tiesiog kažkas verčia ateiti čionai ir kelti šurmulį? Dievas nieko negali padaryti, jei nuodėmę kas pasirenka "laisva valia". Čia jo Meilei nėra jokio prieštaravimo.

Brolis Rolandas
2009-05-05 13:56:45



Zilbersteinui
Labai jau esat šmaikštus, tačiau klausimu save kritikuojate :)
Ar tik negirdžiu Jūsų klausime nuoširdaus pavydo, savo nepilanvertiškumo jausmo įtikėjime į Jėzų??
Baikit juokauti, juk Jūs toks ištikimas Jėzaus N.T. ir biblijos mokymams ir nepatikėsit, kad neva kažkokie urantai sugeba įtikėti į Tėvą ir dar su juo bendrauti, nors Jūsų biblije mokina priešingai t.y. - neįmanoma bendrauti su Dievu būnant materialiam kūne....
Širdingai prisipažinkit, juk norėtumėt būnant materialiam kūne tiesiogiai pajusti ir dalintis Tėvo skleidžiama MEILE, bendrauti ir gauti mokymus iš Rojaus trejybės, Kristaus?

Marius
2009-05-06 07:48:41



Rolandui,
Ar Algimantas atleido tavo nuodemes? Ar jis tave isgelbes. Kas bus su tavimi po kokiu 10-15 metu?

Zilbersteinas
2009-05-05 14:37:01



Rolandui,
1. Taip Dievas yra Meile, bet kodel tu pamirsti apie Dievo sventuma ir teisinguma. Butent tikroji Dievo meile zmonems ir atsiskleide Kristuje. Mes jau zinome Jezaus zodzius - “Žmogaus Sūnus turės daug iškentėti. Jis bus vyresniųjų, aukštųjų kunigų bei Rašto žinovų atmestas, nužudytas ir trečią dieną prisikels”. Jei Jis - Dievo Sunus ir zinojo kas bus, kodel Jezus pagal tave turejo buti nuzudytas?
Ka tu vadini Biblijoje tiesa, jei sakai, kad ten yra daug tiesos?
2. "Dievas yra pats savo žodžių šeimininkas - Jam ir nuspręsti, ką keisti, o ką - ne. Beje, koks turėtų būti silpnas Dievas pasaulyje, kur krikščionių (pagal tave - vienintelės "tikrosios" religijos) - mažuma... Kažkaip man toks paveikslas nepriimtinas."
O tau priimtinos duju kameros II pas.kare? Ar priimtina, kai maniakai prievartauja ir zudo mazamecius? Mums daug kas gali buti nepriimtina ir neteisinga, ar ne? Atpildas uz nuodeme - mirtis, ir dauguma zmoniu ragauja sito desnio "vaisius". Islamas visiskai priestarauja Dievo Zodziui. Ir Dievas negali priestarauti pats Sau. Jei nuosirdziai laikytis Korano, tai zudyti kitatikius nera blogai, netgi pagal tikraji islama tai daryti butina. Tad apie koki "priimtina" paveiksla tu kalbi?
3. Mes kalbejome is pradziu ne apie islama, o apie tiesos ieskojima Biblijoje, ar ne? Beje, jei tu pazisti is vaisiu, ir kokius tu vaisius matai islame?!
"Beje, jei islamas - šėtoniškas išmislas, kodėl popiežius susitikinėja su musulmonų delegacijomis ir net skelbia kai kada bendrus pareiškimus moralės klausimais?"
Tu isties Biblijos netyrinejai, jei taip sakai. Kaip tu suderini Biblija ir popieziu? Ar Jezus kalbedamas apie dvasini Teva nesake - "Ir nė vieno žemėje nevadinkite tėvu, nes vienas jūsų Tėvas, kuris yra danguje." (Mt 23,9)? Tad ar nepaskyta Sv.Raste jog - "Yra vienas Dievas ir vienas Dievo ir žmonių Tarpininkas - žmogus Kristus Jėzus" (Biblija, 1Tim 2,5) ? Ar viduramziais popieziai kardu skelbe tikra evangelija? Ir kaip manai, kodel beveik 1000 metu Biblija buvo popieziu valdzios uzdrausta?
Jezus nekure kazkokios religijos, netgi atvirksciai religinis to meto elitas nusiunte Jezu ant kryziaus. Jezus yra kur kas daugiau nei religija, Jis yra gyvenimas. Religijas sukuria zmones, tam kad jie nori apeiti Kelia pas Dieva, zmones troksta isvengti Kryziaus ir eiti sau "priimtinu keliu".
Jei turi namuose Bblija, tai patyrinek, ka ST ir NT reiskia Dievo Avinelis? Suprask, Dievas dave Avineli, surado ispirka is nuodemes ir mirties valdzios. Dievo malones deka tu gali gauti nuodemiu atleidima. Paprastas nuosirdus tikejimas i Jezu ir Jo krauja uztikrina tau (jei patikesi Juo kaip asmeniniu Gelbetoju) visiska nuodemiu atleidima. Apastalas Jonas Dievo ikveptas parase – „Jo Sūnaus kraujas apvalo mus nuo visų nuodėmių“ (Biblija, 1 Jn 1,7)
Mielas, Rolandai, priimk Jezaus parodyta Kelia,krauju atpirkta, nuodemiu atleidima, itikek Viespati Jezu Kristu.


Zilbersteinas
2009-05-05 13:17:04



(1) Brolis Zilbersteinas rašė: "Ar tikrai? Jezus sako - “Žmogaus Sūnus turės daug iškentėti. Jis bus vyresniųjų, aukštųjų kunigų bei Rašto žinovų atmestas, nužudytas ir trečią dieną prisikels”. (Nauja.T.,Luko 9,22)" Tai buvo ateities numatymas. Bet ne būtinybė atpirkti nuodėmes. Tiek Tėvas, tiek Jėzus nuodėmes atleidžia iš savo absoliučios Meilės nieko neaukodami, nieko nereikalaudami mainais. Kitaip būtų paneigiama Tėvo Meilė. Meilė nieko neprašo, meilė nieko nereikalauja.
(2) Brolis Zilbersteinas rašė: "Mahometas gavo "apreiskima" is dzino (kuri jis pavadino Gabieliu). Ir sis apreiskimas visiskai priestaravo Dievo Zodziui. Tad islamas, kaip ir viso religijos nera is Dievo." Džinas šiaip reiškia "dvasia". Nežinau, bet musulmonai tiki, kad tai buvo angelas Gabrielius. Dievas yra pats savo žodžių šeimininkas - Jam ir nuspręsti, ką keisti, o ką - ne. Beje, koks turėtų būti silpnas Dievas pasaulyje, kur krikščionių (pagal tave - vienintelės "tikrosios" religijos) - mažuma... Kažkaip man toks paveikslas nepriimtinas.
(3) Ta citata buvo apie islamą. Islamas išplito neapsakomai greitai ir plinta toliau. Taigi, pažįstu "iš vaisių". Beje, jei islamas - šėtoniškas išmislas, kodėl popiežius susitikinėja su musulmonų delegacijomis ir net skelbia kai kada bendrus pareiškimus moralės klausimais?
:-)

Brolis Rolandas
2009-05-04 16:24:29




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal