Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Auksinė taisyklė

"Amžius, einantis po save padovanojančio Sūnaus, gali tęstis nuo dešimties tūkstančių iki šimto tūkstančių metų. Nėra jokio savavališkai nustatyto laiko nė vienai iš šitų viena po kitos einančių dieviškosios tvarkos erų. Tai yra didžiulės etinės ir dvasinės pažangos amžius. Dėl šitų amžių dvasinės įtakos, žmogiškasis charakteris yra milžinišku laipsniu transformuojamas ir patiria fenomenalų vystymąsi. Auksinę taisyklę yra įmanoma pritaikyti taip, kad ji veiktų praktiškai. Jėzaus mokymai iš tikrųjų gali būti pritaikomi mirtingųjų pasauliui, kuris pradinį mokymą gavo iš ikipadovanojančių save Sūnų su savo dieviškąja tvarka, kilninančia charakterį ir vystančia kultūrą."[UK52:5:8]
Iš šios citatos matome, kad pagal laiką esame tik pačioje pradžioje. Praėjo tik du tūkstančiai metų, o mes jau turime pažangą, nežiūrint į tai, kad vystomės ne pagal planą, o su problemomis (maištas, izoliacija). Turim naują apreiškimą – Urantijos knygą. Todėl džiaukimės tuo ką turime gero ir nesijaudinkim dėl nesklandumų. Viskas eina natūraliai ir kitaip būti negali. Ir laiko šiek tiek dar turim :)
Bet tie, kas išgirdo Jėzaus Kristaus (save padovanojančio Sūnaus) mokymus, turi jau šiandien pradėti drąsiai gyventi pagal Auksinę taisyklę.
"Tad visa, ko norite, kad jums darytų žmonės, ir jūs patys jiems darykite; nes tai Įstatymas ir Pranašai”.NT Mato 7:12 "Jūs girdėjote, jog buvo pasakyta: ‘Mylėk savo artimą’ ir nekęsk savo priešo. O Aš jums sakau: mylėkite savo priešus, laiminkite jus keikiančius, darykite gera tiems, kurie nekenčia jūsų, ir melskitės už savo skriaudėjus ir persekiotojus."NT Mato 5:43-44
„Jėzus nedvejodamas panaudojo iš Raštų geresniąją dalį, tuo tarpu atmetė menkesniąją dalį. Savo didįjį priesaką, “Mylėk savo artimą kaip save patį,” jis paėmė iš to Rašto, kuris sako: “Nekeršyk savosios tautos vaikams, bet iš tiesų mylėk savo artimą kaip save patį.” Jėzus pasinaudojo šito Rašto teigiama puse, tuo tarpu atmetė neigiamą pusę. Jis net priešinosi neigiamam arba pasyviam nesipriešinimui. Jis sakė: “Kada priešas tau trenkia per vieną skruostą, tada tu nestovėk praradęs žadą ir pasyvus, bet su teigiama nuostata atsuk ir kitą skruostą; tai yra, padaryk kokį tik įmanoma geriausią dalyką, kad savo klystantį sielos brolį aktyviu veiksmu išvestum iš blogio kelių į geresnius teisaus gyvenimo kelius.” Jėzus iš savo pasekėjų reikalavo, kad į bet kokią gyvenimo situaciją reaguotų teigiamai ir energingai. Kito skruosto atsukimas, arba bet kokio kito jį tipizuojančio veiksmo atlikimas, reikalauja iniciatyvos, priverčia tikinčiojo asmenybę pasireikšti energingai, aktyviai, ir drąsiai.“
UK[159:5:4]


Rimantas
2009-06-28 11:34:20

Komentarai

Tiesa,pamiršau apie specialybę.Tokio dalyko Urantijoje ir visoje kūrinijoje nėra.Yra gėrio darbų darymas,kartu su Rojaus Asmenimis.O tai,ką tu vadini specialybe,tėra vergovė iš baimės eiti GYVUOJU ROJAUS TREJYBĖS KELIU..Nesuprantu vieno,tu ką,laikai save aukštesne būtybe už kitus?Ir tas tavo pyktis.Taigi turėk į sveikatą savo sampratą ir tiek,aš tau nieko nediktuoju,pati čia ir diktuojiesi,net kompiuteris šokinėja

arunas
2009-07-02 17:24:27



Na,mieloji,bevarde,pavalgiau ir kas įdomiausia-supratau Gamtos(paryškinu,nes taip nori tu,vadinasi nepažeidžiu laisvos valios)vaidmenį.Bet kad neprievartauju,despotizmu neužsiimu,neišduodu nieko.Ir visai aš tavęs nenoriu matyti urante,kaip supranti tu.Tai tavo pasirinkimas,ne mano ir taip jau labai nepyk,nes tau,kaip subtiliai moteriškai būtybei,negražu muštis žodžiais.Pradžiai aš pasakysiu tiek-neturiu ką išduoti,nes esu ne Žemės gyventojas,bet Trejybės kūrinijos pilietis.Atpuola bet kokie kaltinimai apie išdavystę,nes kūrinijoje veikia savi dėsniai,nuo kurių nei aš,nei tu niekur nedingsim.Juolab,kad ir norėdamas,negalėčiau jos įšduoti(čia jau mano laisva valia pasirinktas kelias),nes mane taip parklupdytų Trejybės Meilė,kad akimirksniu tapčiau dalelyte,kuri ištirptų Toje Meilėje.Ir ne aš despotas,bet tu galbūt,nes nori man primesti savo,Gamtos vaiko sampratą.Miela bevarde,tu ir taip esi urantė(čia tik mano sielos brolio sugalvotas pavadinimas žmonėms,kurie pasirinko tą kelią).Nori to ar ne,bet planeta vadinasi Urantija kosminėj terminologijoj.Mes tai žinom,bet jokiu būdu nenoriu tau primesti savo pažiūrų.Jei patinka,tai būk Gamtos tvarinys.Elementarus pagoniškumas ir tiek.Neįsižeisk,bet tai jau žmonijos praeitas etapas.Gamta..Čia tu užpyksi,bet aš tau pasakysiu tik tiek-vienintelis Gamtos aukščiausias pasiekimas yra tai,kad evoliucijos kely mes tapom žmogbeždžionėmis.Nemanau,kad tau tai būdinga,nes tu mąstantis valinis tvarinys.Kas liečia tavo štampą,kurį dedi man,leisk priminti,kieno yra ir kam skirtas šis forumas.Tad jei būsi garbinga,tai tikrai nepyksi,o paliksi forumą ramybėj.Bet jei labai nori,tai gali man ir daugiau epitetų pažerti.Galiu būt ir beždžione,ir kuo tik nori mane matyti(žiūriu,ko čia mane ant bananų valgymo patraukė)..Netyčia pasakei,kad eini su Žeme.Tai tu eini ir Žemė eina šalia?O gal pamėgink eiti Urantijos paviršium?Visai nieko,tvirtas jis..Palieku tave mieloji sese,nepažeisdamas tavo laisvos valios bambėti.Jei pribambėsi,tai atsakymo nelauk,nes aš geranoriškai tau paaiškinau.Nesupratai,tai jau tavo reikalas.

arunas
2009-07-02 17:10:46



pasiziurekite, Jezus , ir tas per paskutine vakariene stengesi isiamzinti ir itvirtinti savaji atminima, kuris pavirto ritualu, ka, dievai nezinojo, kad jo mokymai neprigis ar bus iskraipyti, tai kuriems galams tokios misijos, kurios isvirsta siaubingais zmonijos istorijos siuzetais, kam Zemei tie "dangiskieji" misionieriai, jei joje pacioje gludi dieviskas potencialas ir kurybine galia, kas tokie imasi sau teise vienaip ar kitaip formuoti jos istorija ir sitaip grubiau pazeisti jos laisve i unikalia kuryba, pasiziiurekite, kaip kvailai iki idiotizmo atrodo jos pervardinimas i Urantija ir bandymai dirbtinai sukurti ir itvirtinti santykines bendravimo klises bei pati tikroves suvokima bei jos isgyvenima, juodas tai yra darbas kad ir koks pseudo dvasinis jis butu, yra salygojamas nezaboto nors ir paties dvasingiausio egoizmo, kaip arunai gali dristi vadinti mane urante, kaip gali sitaip izuliai nepaisyti prigimtines laisves buti kitokiu, kokia tavo specialybe, gal is jos ismokai buti toks tiesmukas ir beslygiskai diktuojantis??

moteris
2009-07-02 16:51:02



Jonai, jeigu tu keliautum su Zeme, dabartines civilizacijos nebutu ir Zeme klestetu, taciau keliaujama su valdovais, dievais, jezumis, mykolais, o Zeme paversta kilimu ju kojoms, igeidziams, neribotoms ambicijoms ir norui valdyti.

moteris
2009-07-02 16:33:12



ir aš keliauju su Žeme. Tik ne visada pavyksta koja kojon. Bet šiandien buvo labai graži liūtis, vanduo tekėjo kriokliais, ir man buvo gera.

Jonas
2009-07-02 16:23:15



arunai nelinkiu ne vienam is jusu paspringti ir nesiimu Gamtos vaidmens jus perdirbineti, tiesiog matau, kad nusipiesdamas mano vaizdeli ne kiek nenutolai nuo stereotipo, o priesingai paskubejai susikurti dar viena ir visiskai uzliuliavai savaji valdinguma primygtinai vadindamas ir noredamas mane matyti tuo, kuo nesu ir kuo nelaikau saves. Man nepakeliui su despotais ir prievartautojais ir isdavikais, as keliauju su Zeme.

moteris
2009-07-02 16:15:51



Tuomet Vaidai as - penkta, o tu neturi ne vieno nors ir labiausiai sumauto argumento, bet juk tau taip ramiau, Zemes vaike, miegok ciucia liulia...

moteris
2009-07-02 15:54:39



Tak točno,madam.Ačiū,kad paminėjai ir dar taip garbingai-von ir dar per visus amžius.Tikrai būtų gerai,jei mūsų užtektų per visus amžius.Tau,mieloji,tik Žana būti.Vėzdą į rankas ir mušt netikėlius vyrus..Beje,Jonai,ar girdi?Juk sakiau,kad esam sielos broliai.Man teko didelė garbė stebėti tavo virsmą į urantus.VON-Tai žodžių trumpinys-visi organizuotai nusišypsom.Bet,galbūt,turėjai ką kitą galvoje?V-Valdoma Sūnaus Kūrėjo Mykolo vietinė visata,kuri priklauso-O-Orvontono supervisatai,ir Mykolo valdoma visata yra-N-Nebadonas..Ačiū,kad man priminei,jog turiu dar labiau gilintis į Urantijos Knygą ir sveikinu tapus urante.Tikrai su meile ir be piktumo..Bet šįkart paklausysiu tavęs,einu von,tiksliau,pavalgyt ir nesitikėk,kad paspringsiu,iki

arunas
2009-07-02 16:02:41



Vaidai, paskutiniai zodziai tau nieko nepasake apie moteri, nes tu girdejai tik zodzius ir net ne juos o ju klaidinanti aida ir net si pasiekti -striuka tavojo vyriskumo, nors tavuju reveransu pavejui - per akis:))

moteris
2009-07-02 15:38:02



Supratau,
rašinėja vienas keturiuose asmenyse. Tuomet išmintinga patylėti, išdykėliai...

Vaidas (VDS)
2009-07-02 15:50:58




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal