Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Tėvo mokymas

Mielieji sielos broliai ir sesės, noriu su jumis pasidalinti Tėvo mokymu, kurio paprašiau iš Tėvo visiems mums, kad pasakytų kažką, kas sustiprintų mus. Ir štai užrašiau besiliejančias mintis:
.
Miela dukra, aš neatsakau nė vienam savo vaikui to, ko jam iš tikro reikia. Manyje telpa viskas, ir viską paskleidžiu Aš visai kūrinijai. Tavyje yra manoji gyva dalelė, yra ir kituose Mano vaikuose ir visus Aš myliu vienoda ir begaline meile. Aš neturiu laiko, aš beribis ir bekraštis.
Atraskite Mane savyje, mieli mano vaikai, ir jus užlies dar nematyta pilnatvė. Realybė nėra kažkur anapus, ji yra čia pat jumyse, kiekviename. Atsivėrę Man ir prisipildę iš Mūsų Rojaus Tėvų meilės, harmonijos, gailestingumo, išminties, imate patys tai skleisti į išorę. Spinduliuokite atsiverdami Man, atsiverdami Mums Tėvams. Pakilus jūsų virpesiams į aukštesnį lygį, jūs ir imate pajausti dar daugiau meilės, harmonijos aplink save ir savyje. Keičiatės jūs, o aplinka visada išlieka gyva ir kupina harmonijos ir šviesos. Atsivėrę Mums, atveriate vartus savo sielai ir įsileidžiate naujas galimybes. Jos kuria naujas aplinkybes. Jūsų, brangieji, atsivėrimas Mums ir veiksmai sąlygoja jūsų sielų vystymąsi; jūsų charakterio ugdymui čia, Urantijoje, yra pati pradžia. Sunkumai jus grūdina, bet gi jūs nė vienas neliekate nuošaly nuo Mūsų, jūsų brangių Tėvų. Mūsų vedimas jums juntamas priklausomai nuo jūsų pasitikėjimo Mumis, Mūsų realumu. Pastangos niekada nelieka nepastebėtos, kad ir kokios menkos jos būtų. Viskas jumyse. Jūsų valia atsiverti lobių skrynią ir pasiimti tai, ko trokštate. Bet šie lobiai yra begaliniai ir neišsenkami dvasiniai turtai, kurie tik auga, augant jums su Mumis, einant jums Mūsų parengtu keliu.
Mieli vaikai, niekada neabejokite Manimi, savo Tėvu, niekada neabejokite Mumis, visais Tėvais. Jūs patys nepajėgūs priimti teisingų sprendimų, paskleisti šviesos ir nuveikti žygdarbius. Be Mūsų jie tik blankus atspindys to, kaip galėtų būti įvykdyti remiantis Mumis. Tam ir sukurta kūrinija, tam ir parengta, kad joje darniai veiktų visi Mano vaikai kaip vienos šeimos lygiateisiai nariai, padėdami vienas kitam, padėdami visumos labui. Savo patyrimu, atsivėrę Mums Tėvams, spalvinate aplinką, ir spalvos tik ryškės, jums einant tvirčiau link Mūsų.
Būkite KŪRĖJAIS, kokiais esame Mes. Kurkite atskleisdami save, savo unikalią asmenybę, Mano jums padovanotą. Ji kaip mozaika, kurios kiekvieną detalę dabar bandote dėlioti. Bet tam turite visą amžinybę, laikas jūsų ir kartu visa amžinybė, kuri neturi laiko. Pamirškite savo rūpesčius, būkit čia ir dabar su Manimi Tėvu, kurkite save, dėliokite lyg mozaiką iš mažų detalių, kurių kiekviena yra jūsų asmeninis pasirinkimas būti su Mumis kiekvieną akimirką, kurią nuspalviname Savimi.
Visas jūsų gyvenimas susideda iš įvykių ir aplinkybių, bet renkatės kiekvienas asmeniškai, darote sprendimą arba pasikliaudami Mumis, arba nusigrežę nuo Mūsų. Taip ir įvykiai dėliojasi, priklausomai nuo jūsų asmeninio pasirinkimo. Arba esate su Mumis ir einate link Mūsų Tėvų arba be Mūsų, nors niekur nuo Mūsų nutolti negalite. Jūs visą laiką Mumyse, tik sprendimas ir galimybės jums duotos, ir kiekvienam asmeniškai. Eikite ir atraskite jas, klauskite Mūsų ir atsakysime. Tik klauskite, nestovėkite ir neliūdėkite. Kiekviena akimirka brangi, kiekviena akimirka gali būti dovana jums ir visumai.
.
Ačiū brangus Tėve už nuostabų mokymą visiems.
2009.06.25


Jurgita
2009-06-29 11:38:02

Komentarai

Mane domina tavo pačios pakopos, sunkumai ir t.t. - konkrečiai, kokios tavo užduotys, kurias jau, pvz., išsprendei.

Jurgitai
2009-07-09 15:34:42



Mielas anonime, šito aš tau pasakyti negaliu, nes nežinau tavo gyvenime esamų sunkumų, o užduočių, kokias turėsime išspręsti, nepasakys net Tėvas, jei nesame tam pasirengę išgirsti. Pasako kai kurias asmenines būsimas užduotis, bet taip subtiliai, kad neišgąsdintų. Tad pats ir paklausk Tėvo, ką gero tu pats gali padaryti visumos labui? Kuo daugiau su Juo bendrausi kaip su geriausiu draugu, tuo labiau imsi suprast ir išgirst tai, ką nori išgirst. Tiesiog pamažu ims ateit atsakymai, tik reik daug kantrybės. Ir pasiskaityk Algimanto puikų patarimą "Kasdieniai patyrimai" skiltyje, kad svarbiausia ne išgirsti Tėvą, o gyventi Juo, Jo mokymais. Juk sunkumų savo gyvenime jokiu būdu neišvengsi, bet svarbu kaip juos įveiksi, ar vienas pats, ar visiškai pasikliaudamas tikraisiais Rojaus Tėvais. Ir Tėvas visą laiką pataria visada pasitikėti Juo, bet kokiu atveju. Tą jis pataria visuose mokymuose, jei pastebėjai.

Jurgita (Vilnius)
2009-07-09 13:12:12



Miela sese Jurgita,ačiu,kad pasidalinai su mumis visais,brangiais Tėvo Žodžiais,kad išdrįsai tai padaryti.Tai ištiesų padeda,kai sieloje naktis nusileidžia,atrodo,kad vel sparnai užaugo,tai padeda tvirčiau prisiglausti prie SAVOJO TĖVO.Ačiū.
Visiems linkiu geros dienos.
Su meile

IRENA/Šakiai/
2009-07-09 09:22:06



Mieli sielos broliai ir sesės, noriu su jumis pasidalinti tokiu nuostabiu mokymu ir patarimu, kurį gavau iš Tėvo dar šių metų pradžioje, bet tada neišdrįsau paskelbt. Bet štai dar kartą jį perskaičiau ir manau jis jus sustiprins ir padės suprast, kad Tėvas yra mumyse geriausias draugas ir patarėjas. Man jos labai daug davė. Įdomiausia čia buvo tai, kad mano mintys peraugo į dialogą su Tėvu :) Jis tiesiog atsakė į pirmiausią mano iškilusią mintį:
.
Kiekviena šviesi mintis visada pasitarnauja mūsų augimui, mūsų kopimui didžiais gyvenimo laiptais į priekį.
Sulig kiekviena pakopa prieš akis iškyla nauja užduotis, naujas sunkumas, kurį reikia išspręsti. Ir svarbiausia čia yra tai, kokiu motyvu vadovaudamiesi spręsit iškilusias užduotis. Ar vadovausitės Mano meile, o gal nauda sau? O gal keiksit likimą, kodėl jums Dievas užkrovė tokią sunkią naštą? Bet juk Aš nekraunu nepakeliamų naštų. Viskas yra kiekvienam įveikiama – pagal pečius. Tam ir esu Aš – jūsų Tėvas. Jūsų geriausias bičiulis ir pašnekovas, jūsų guodėjas ir jūsų globėjas. Jūsų ir absoliučiai kiekvieno. Todėl nustokite bijoję Manęs, o tapkite Mano draugu, atsiverkite Man, kad Aš būčiau jūsų draugu, jūsų gynėju ir išklausytoju. Niekas geriau nepatars jums bet kokios iškilusios problemos atveju kaip Aš. Ir tu jau imi tai pajausti. Tu jau vadinis Mane savo Tėvu, kurį imi pamilt, nes imi atvert savo sielą, kaip ir imi atvert savo sielą Motinai-Broliui ir Motinai-Sesei.
2009.01.14
.
Atsimenu, kai užrašiau šį pamokymą, buvau nustebusi ir sujaudinta to, kad Tėvas nori būti mūsų draugu, nori būti daug daugiau mums, nei galime įsivaizduoti. Dabar aš tai suprantu daug giliau, o štai beveik prieš pusę dar ne...


Jurgita (Vilnius)
2009-07-09 08:44:51



"Sulig kiekviena pakopa prieš akis iškyla nauja užduotis, naujas sunkumas, kurį reikia išspręsti".
Gal galėtumei sukonkretinti tas pakopas, užduotis ir sunkumus - kas tai?

Jurgitai
2009-07-09 11:57:32



Na gerai, pasikalbėkim, šiandien man ūpas kalbėtis. Aš tau galiu pasirodyti naglesnis, negu tu pastebi, nes buku nevadinau nei vieno, o tik paklausiau: "Negi jūsų tėvukas laiko jus tokiais bukais"? Kur tu matai net ir netiesioginį pavadinimą buku, atvirkščiai, aš stebiuosi! O štai tu tiesiogiai ar netiesiogiai mane jau spėjai išvadinti ir nemandagiu, ir visišku ligoniu ir apsisnargliojusiu vaikėzu. Pasimovei ir susimovei brolyti... Bet jei nori atsiprašyti ir apraminti sąžinę, tai prašom :)
Kas dėl sexy colos, atrašiau "bumerangu", bet jei nesupratai užuominos, pasakysiu - nerūpi man jinai kaip produktas. O jei tau rūpi mano nuomonė, tai ši reklama yra tiesiog vulgari ir neatsakinga, apskritai visa o lia lia kampanija yra pigus ir amoralus kičas. Aš visiškai atmetu tavo aliuzijas į mano komentarų panašumą į pigų vartotojiškumą, tu spekuliuoji pats nežinai kuo, geriausiu atveju tai galiu vertinti kaip tavo nepavykusį bajerį. Vaidai, kiekvieną savo mintį reikia pagrįsti, o ne mėtytis ir vėtytis. Kitaip Saulius turės pagrindą tavo komentarus pratrinti kaip neatitinkačius šių forumo taisyklių punktų:
• komentuojantysis kalba ne už save (Aš galvoju", "Aš bijau", "Aš nekenčiu"), bet už kitą ("Tu (Jis, Ji)galvoji (-ja)", "Tu (jis, Ji) bijai (-jo)", "Tu (jis, ji) nekenti (-čia)" ir panašiai;
• yra įžeidžiančios bet kurio forume dalyvaujančio nario ar narių grupės atžvilgiu;
• reklamuoja prekes, paslaugas ir renginius, nesusijusius su svetainės veikla;
• neatitinka temos, nukrypsta į asmeniškumus.
Sėkmės, Vaidai!


Jonas
2009-07-01 15:31:47



Jonai,
pats iš savęs juokiesi. Mano rašymo tau prasmė - tavo mastymas toks paviršutiniškas, kaip ta mano aprašyta reklama. Nors mano komentaras buvo parašytas jumoro forma, bet jo prasmė vis tik buvo daug gilesnė. O suregavai į ją, kaip koks mokinukas. Be to esi labai nemandagus, vadindamas kitus žmones bukais. Tai vėlgi tau klausimas, ką veiki šiame forume, tau tik į Delfi rašyt, ten daug tokio lygio žmonių. O jeigu jau jautiesi labai moralus, tai atmink vieną tik visiškas ligonis arba apsisnargliojęs vaikėzas gali vadinti kitus žmones bukais (nors ir netiesiogiai).

Vaidas (VDS)
2009-07-01 15:05:31



Tai jau tikrai taip, tu čia gryną teisybę parašei, kaip veidrodyje :)

Jonas
2009-07-01 14:50:55



Jonai,
pasijutai savo beprasmiškų diskusijų stichijoj. Matau, jei juokaut su tam tikrais žmonėmis, tai tik labai nedaug, ypač jei jie niekaip nepagauna prasmės net ir iš juokų...

Vaidas (VDS)
2009-07-01 14:43:24



Kiekvienas rašo tai, kas jam rūpi, ar ne?

Jonas
2009-07-01 13:53:36




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal