Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Rojaus Trejybė ir mes-Lietuva

Mielieji, kada prieš kelerius metus pirmą kartą išgirdau Tėvo mokymus, kada, Jis man pradėjo sakyti tokius dalykus, kad jie man atrodė tikra fantastika, kad to būti negali niekaip. Aš tik klausiausi ir klausiausi.
Tačiau su kiekvienu mokymu Jo mintys buvo vis galingesnės ir galingesnės, kad man pačiam atrodė tikri svaičiojimai. Tačiau Jis mokė mane asmeniškai to, ko reikėjo man, kad galėčiau tik nedidele dalimi pasidalinti su jumis. Ir tuo dalinausi.
Kada Tėvas man sakė, kad būtent iš Lietuvos pasklis dvasinė šviesa po Urantiją, ne iš Indijos ar Kinijos, ne iš Jungtinių Valstijų ar Australijos, bet iš Lietuvos, man tai irgi atrodė sunkiai suvokiama, kai tiek mokymų yra gaunama visame pasaulyje, o ypač Jungtinėse Valstijose, ir nuostabių mokymų. Kada Jis man sakė grynai mano asmeninio mokymo tikslu tokių dalykų, kurie atrodė tik teoriškai galimi, bet man neįgyvendinami praktiškai, nes tuo metu neatrodė, jog tokie dalykai įmanomi iš viso, aš negalėaju jais patikėti.
Tačiau ėjo METAI, ir aš dabar jau daug ką matau, jog iš Tėvo sakytų dalykų atsiranda matomos konstrukcijos.
Būtent dėl to jau dabar galiu VIENPRASMIŠKAI TVIRTINTI - TOKIOS ROJAUS TĖVŲ AIŠKIOS SAMPRATOS - TĖVO, AMŽINOJO SŪNAUS-MOTINOS-BROLIO, IR BEGALINĖS DVASIOS-MOTINOS-SESĖS neturi niekas be mūsų čia, Lietuvoje, visoje Urantijoje. Būtent tik mes, urantai, kurie esame atsivėrę Rojaus Trejybei, ne vien tik TĖVUI, ir kurie GARBINAME NE TIK TĖVĄ, BET VISĄ ROJAUS TREJYBĘ SAVO ŠVENTOVĖJE - ROJAUS TREJYBĖS GYVOJOJE ŠVENTOVĖJE, ir turime pačią giliausią kūrinijos, ir mūsų, TĖVŲ sampratą, Jų veikimo sampratą ir mokymus iš JŲ VISŲ TRIJŲ, ir kaip iš ATSKIRŲ ASMENŲ, ir turime giluminį patyrimą su Jais. Tokių mokymų neturi NIEKAS, net ir labai daug metų studijuojantys Urantijos Knygos apreiškimą, ir dėl to neturi tokio GYVO PATYRIMO SU ROJAUS TREJYBE, KOKĮ TURIME MES ČIA, LIETUVOJE.
Tai nėra atsitiktinis dalykas. Tai mūsų, kiekvieno CHARAKTERIO savybių gyvas atsiskleidimas, kada mes taip atsiduodame mūsų ROJAUS TĖVŲ vedimui iš vidaus, tada ir pajuntame Jų MEILĘ, kuri mūsų sielą pakelia ant sparnų polėkiui ir dar glaudesnima ryšiui su Rojaus Tėvais, kad Jai ir PASITIKĖTUME IR TIKĖTUME.
Būtent šitas GYVAS IR INTYMUS RYŠYS MUS IR IŠSKIRIA IŠ KITŲ VASLTYBIŲ URANTŲ, KURIE LABAI DAUG SAMPROTAUJA INTELEKTUALIAI, KURIE TURI DAUG, LABAI DAUG INFORMACIJOS IR JA ŽONGLIRUOJA KAIRĖN IR DEŠINĖN, TAČIAU GYVO SIELOS RYŠIO TAIP IR NEUŽMEZGA NEI SU TĖVU, NEI SU ROJAUS TREJYBE.
Kada aš skaitau mūsų Forumą, ir vis daugiau ir daugiau matau tokių meilės ir šviesos patyrimų ir mokymų, kuriuos perteikia mūsų sieLos broliai ir sesės, tada ir suvokiu, KODĖL dar prieš keliolika metų aš pradėjau sakyti viešai, kad visam pasauliui šviesa pasklis būtent iš Lietuvos. Tada aš dar neturėjau jokio supratimo, kad galimą iš viso Tėvą išgirsti, kad galima su Juo bendrauti taip, kad gautum atsakymus į Jam pateikiamus klausimus. Ir vis tik Minties Derintojo man buvo jau tada perteikta tokia galinga mintis, kad LIETUVA YRA PASAULIO - URANTIJOS - DVASINĖS ŠVIESOS ŠALTINIS, O NE TIBETAS, NE HIMALAJAI, NE INDIJA, NE RYTAI, KUR TAIP LEKIA NET IR IŠ LIETUVOS IEŠKOTI DVASINGUMO, JOG AŠ IR PATS NEŽINODAMAS KODĖL, taip drąsiai ėmiau per savo užsiėmimus įvairiuose miestuose šią mintį garsinti. Ir pats savęs klausdavau, KODĖL aš taip pasakiau, kokius turiu tam argumentus, kai atrodo viskas tam prieštarauja, kai dvasinio šaltinio niekas neieško Lietuvoje, o bėga pas Sai Babą į Indiją ar į Tibetą, Nepalą.
O mintis vis manyje TVIRTĖJO, nors argumentų nebuvo.
Kada prieš septynerius metus įkūriau, LABAI NEDRĄSIAI, mūsų gyvąją šventovę, tada Tėvo pavadintą Dievo Tėvo ir Jo Sūnaus Jėzaus vardu, o po to, kai, Tėvo paprašytas, užmezgiau gyvą ryšį ir su Amžinuoju Sūnumi-Motina-Broliu, ir su Begaline Dvasia-Motina-Sese ir kai būtent Begalinė Dvasia manęs paprašė pradėti nuo tol garbinti ne tik Tėvą, bet ir kitus du Rojaus Trejybės Asmenis - Amžinąjį Sūnų ir Begalinę Dvasią, tada Tėvas ir pakeitė mūsų GYVOSIOS šventovės pavadinimą į Rojaus Trejybės šventovę, tada irgi nebuvo aišku, kas išeis su šitomis gyvosiomis pamaldomis. Tuo labiau, kad net iš Urantijos grupės narių lankyti šventovę norėjo vos keli.
Tačiau metai ėjo, o mintis, kad dvasinė šviesa pasklis iš Lietuvos tik striprėjo. Ir ėmė atsirasti argumentai - Rojaus Trejybės ŠVENTOVĖ. Štai pagrindinis argumentas. VISI MANO SIELOS BROLIAI IR SESĖS AMERIKOJE ATSTŪMĖ MANO PASIŪLYMĄ STEIGTI PANAŠIAS ŠVENTOVES, KAD GALĖTŲ GARBINTI ROJAUS TREJYBĘ SAVO APLINKOJE KOLEKTYVIAI. Jiems svarbu pasimelsti ASMENIŠKAI, o kolektyviai, tai jau kiekvienas eina į savo RELIGINĘ BENDRUOMENĘ, NES TURI LAISVĄ VALIĄ. Ir kada aš jiems pasakiau, jog čia Lietuvoje aš ir įkūriau RELIGIJĄ, KURI YRA GYVOJI RELIGIJA - TĖVO RELIGIJA, O DABAR JAU ROJAUS TREJYBĖS RELIGIJA - KURI IR APIMS VISĄ URANTIJĄ, tai jų reakžcija buvo lygiai tokia pati, kaip ir Lietuvos katalikų - nesąmonė, religijos jau yra, gryni svaičiojimai, didybės manija, nusileisk ant žemės, mylėk artimą savo šeimoje konkrečiai, o ne kalbėk apie meilę visiems, nes tai tuščias deklaravimas, ir t.t. Tik šitai man sakė ne katalikai, tai man sakė URANTAI.
Kada pirmą kartą išgirdau kalbantį Tėvą buvau nepaprastai laimingas, jog troškau tais mokymais dalintis su visais, kurie buvo skirti ne vien tik man asmeniškai. Kadangi aš meldžiuosi angliškai, tai ir su Tėvu bendrauju anglų kalba. Tuomet ir nusiunčiau amerikiečiams sielos broliams ir sesėms iš Tėvo gautus mokymus. Tai buvo pirmas Tėvo mokymas, kokį jie buvo iš ko nors gavę ir paviešintas. Ir jų reakcija buvo tokia - kaip aš drįstu paviešinti mokymą, kuris Minties Derintojo yra skirtas tik man. Man jiems reikėjo aiškinti, jog tai mokymas VISIEMS, BET IŠ TĖVO. Ir ėmiau siųsti jiems mokymus nuolat. Buvo tokių, kuriems tai buvo nepriimtina, tačiau buvo ir tokių, kurie man parašydavo asmeniškai, kad labai nori daugiau gauti tokių mokymų, kad aš tik nenustočiau juos siuntęs, net jeigu kam ir nepatinka. Bet šitą jie sakydavo asmeniniame laiške, o viešai TYLĖDAVO. URANTAI TARP URANTŲ. DVASINIO MOKYMO FORUME. BAIMĖ. MILŽINIŠKA BAIMĖ KAUSTĖ JŲ ŠIRDIS. IR JOS NEATSIVĖRĖ. IKI ŠIOL. LAISVOJE AMERIKOJE. RINKAI LAISVOJE AMERIKOJE, BET DVASINĖS LAISVĖS NEPATIRIANČIOJE BAIMĖS VERGYSTĖJE.

Kada užrašiau Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL, TADA KILO DIDŽIULIS NORAS JĮ DAR IŠVERSTI IR Į ANGLŲ KALBĄ, KAD SU JUO GALĖTŲ SUSIPAŽINTI MANO SIELOS BROLIAI IR SESĖS JUNGTINĖSE VALSTIJOSE, kurie taip pat irgi gauna mokymus iš įvairų dvasinių mokytojų, ir iš Jėzaus. Išverčiau, pasiunčiau jiems. Reakcija vėl buvo labai panaši į Lietuvos kaltalikų, kaip ir į Tėvo mokymus - skeptiškumas, fantazijos iš mano pasąmonės.
Priešingai negu mūsų urantų Forume, kur daug mano sielos brolių ir sesių TIKRAI pajuto atsivėrusia siela Jėzaus šviesą ir meilę. Ir ne tik Forume. Daug net neskaito mūsų Forumo, o Jėzaus knygą perskaitė ir negali atsidžiaugti. Jų atsivėrusios sielos negali ja atsidžiaugti. Ir skambina man ir lieja man meilės virpesius, gyvus virpesius iš atsivėrusių savo sielų. Sustiprintų šito apreiškimo meile ir šviesa. Dėl to ir trokšta atsivėrusi siela dalintis, dėl to ir skambina man.
Kada aprašiau savo patyrimus, kai Tėvas manęs paprašė užmegzti ryšį ir su kitais Rojaus Trejybės Asmenimis, tą patyrimą aprašiau ir įdėjau į mūsų svetainę. Kadangi tai buvo pirmas toks gyvas ryšys su Rojaus Trejybės visais tirmis Asmenimis Urantijos istorijoje, tai visą patyrimo aprašymą, o jis ilgas, atrodo 17 puslapių, išverčiau į anglų kalbą, ir vėl išsiunčiau savo sielos broliams ir sesėms urantams Amerikoje.
REAKCIJOS NEBUVO JOKIOS. NĖ ŽODŽIO.
Kada buvo sumaketuotas tekstas Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL angliško vertimo, kad būtų galima išleisti knygos pavidalu, amerikiečiai atsisakė paremti savo lėšomis, tad išleidome už mūsų aukas čia Lietuvoje. Išleidome JIEMS.
Tai tik maža dalelė argumentų, kodėl čia Lietuvoje bus pasaulio dvasinės šviesos BŪSTINĖ.
Mūsų atvertos sielos apsprendžia mūsų dvasinio centro dislokaciją Urantijoje. Ne tik intelektas, ne tik informacinės žinios, bet ir sielos atsivėrimas nulemia dvasinio centro pasirinkimą Urantijoje.
Ir kada dabar aš jau skaitau, kaip su Tėvu ima GYVAI bendrauti vis daugiau ir daugiau mūsų sielos brolių, ima gauti iš Tėvo ir dalintis iš Jo gaunamais mokymais su visais, tai ir liudija mūsų rengimąsi ATEITIES DVASINIAM DARBUI VISŲ LABUI.
Šio darbo bus neįmanoma dirbti remiantis vien tik informacija, tam būtinas sielos atsivėrimas, kurį aš jau ir matau mūsų Forume, kai skleidžiasi sielos tvirtėjantys sparnai galingam skrydžiui.
O tam skrydžiui BŪTINA gyvoji Rojaus Trejybės šventovė, ir Rojaus Trejybės KOLEKTYVINIS garbinimas ir gyvoji malda pirmadieniais, kokios, BE LIETUVOS, nėra daugiau NIEKUR Urantijoje, ir Jėzaus Kristaus apreiškimas KALBU JUMS VĖL, ir Urantjios Knyga.
O taip pat ir Tėvo mokymai, o dabar dar ir Amžinojo Sūnaus-Motinos-Brolio ir Begalinės Dvasios-Motinos Sesės mokymai, mus dar labiau suartinantys su Jais. Šito NĖRA BE LIETUVOS NIEKUR.
Rojaus Trejybė mus-Lietuvą ruošia didingam JOS pasireiškimui per MUS, kuris numatytaas visos Urantijos šviesinimui, kaip dvasinis centras dvasinių mokytojų rengimui.
Jūs tik sugrįžkite net į netolimą praeitį tiek savo asmeninę, tiek Lietuvos, į tą akimirką, kada nebuvo Urantijos Knygos, nebuvo mūsų svetainės, nebuvo Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, nebuvo perteiktų jokių Tėvo, Amžinojo Sūnaus-Motinos-Brolio, ir Begalinės Dvasios-Motinos-Sesės mokymų ir palyginkite savo padėtį, vidinę padėtį tada ir dabar.
AR NORĖTUMĖTE GYVENTI ANO METO AKIMIRKOJE IR TOLIAU? AR JAUČIATE SAVYJE PASIKEITUSIĄ VIDINĘ BŪSENĄ DVASINIO AUGIMO IR LAISVĖJIMO PRASME? AR SUVOKIATE, KOKIOJE TAMSOJE IR DOGMATIZMO VERGOVĖJE IR TOLIAU LIKTŲ ATEITYJE LIETUVA, JEIGU NEBŪTŲ KĄ TIK IŠVARDINTŲ PRIEMONIŲ JUMS NE TIK PRIEINAMŲ, BET JAU IR JŪSŲ PANAUDOJAMŲ KASDIEN? AR SUVOKIATE KOKIA BŪTŲ TADA LIETUVOS ATEITIS, IR KOKIA JI YRA DABAR, SU JUMIS - ROJAUS TREJYBĖS VAIKAIS IR DRAUGE SU ROJAUS TREJYBE? AR SUVOKIATE,KAIP JŪS IŠPLĖTĖTE SAVO SAMPRATĄ APIE ROJAUS TRJEYBĘ?
TAD AR JAUČIATE, KĄ REIŠKIA ROJAUS TREJYBĖ IR MES-LIETUVA VISAI URANTIJAI?
Telydi jus amybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-07-01 11:32:39

Komentarai

Apie tai labai plačiai aprašyta Urantijos Knygoje.Ačiū už galimybę prakalbėti apie Epochinį Apreiškimą

arunas
2009-07-03 10:56:07



Arūai, kas pagal tave "paskubino" Adomo ir Ievos misiją?

arunui
2009-07-03 10:21:58



Iš Lietuvos tikrai pasklis dvasinė šviesa visam pasauliui.

Rolandas
2009-07-03 08:54:15



Kad ir kaip bebūtų ištraukinėjami sakiniai ir savaip interpretuojami,primenu,kad Arūnas ne išvis pareiškė,kad jis nėra žemės gyventojas,bet jei kalbėsi nuoširdžiai,tai taip pat pasakysi,ką Arūnas veikia šioje žemėje.Tą aš aiškiai įvardijau..Na,jei tau geriau,aš nieko prieš pabūti puskvaišiu-taip daugiau sužinai.Ar ne privalumas?Kadangi klausia vis tas pats asmuo ir vis kitoje temoje,galiu ir atsakau į klausimą.Sistemą galima keisti tik pamažu,kitaip bus katastrofa.Kas buvo ir po Adomo ir Ievos misijų paskubinimo,jau nekalbant apie puolusio sūnaus maištą,dėl kurio čia ir nėra sutarimo ir dėl Jėzaus evangelijos iškraipymą,kurią kraipome po šiai dienai.Na,bet kad duota laisva valia,tai bent nepiktnaudžiaukite ja.Pirmiausiai diskutuokite įsigilinę į Urantijos apreiškimą,Jėzaus mokymus,Trejybės mokymus.O gal bijote,nes reikalaujate atskleisti mechanizmą?Taigi išvirsit iš koto,mielieji,jei jums bus atskleista daugiau,nei esat pasiruošę išgirst.Planingas veikimas prieš urantus teįrodo,kad nors jūsų ir gali būti daug,bet veikiate,kaip nedalomas vienetas,pakankamai galingas,bet ir pakankamai bailus,jei jau nediskutuojate konstruktyviai,o tik destruktyviai,replikuodami...Klausyk,Petrai,Vaidai,negi neturim ką veikti,jei pradedam su jais kalbą,žinodami iš anksto,kad mus pasmerks?Urantijos apreiškimą studijuokime,Jėzaus"Kalbu jums vėl",Tėvo-Trejybės mokymus.TAI VISAM MUSŲ ŽEMIŠKAM GYVENIMUI SKIRTI MOKYMAI,O NE VĖLIMASIS Į TAI,KAS TIK ŽEMINA MŪSŲ VIBRACIJAS.Juk aišku,kad jiems nieko neįrodysim,o jie mums.Mes tik patirtim tegalim dalintis,o negrįžti į gamtą.Malda,garbinimas,Tėvo atradimas,įtikėjimo gilinimas,gimimas iš dvasios-tai mūsų tikslas,o ne ginčai.Kartais pagalvoju,kad ne jūs senbuviai urantai,o aš,jauniklis.Tikri urantai tylėdami forume mokosi iš kitų patirties,dalijasi savaja ir daro tai,ką išvardijau aukščiau.Ačiū už dėmesį ir eikim GYVUOJU ROJAUS TREJYBĖS KELIU.Įžeist nenorėjau,bet pasakiau teisybę

arunas
2009-07-02 22:58:51



Kad jusu kalbos nebutu tusti zodziai, atskleiskite mechanizma, kaip turi realizuotis nacionaliniu savitumu isnykimas, juk pagalvojus viskas, kas gyvuoja naturaliai, vystosi ir gyvuoja nenutrukstamai, taciau uztenka primesti prievarta, kaip vystymosi ivairove ima trauktis ir tie kurie ta prievarta taiko, visuomet laiko save vieninteliais teisiais, ta rodo ir jusu komentavimas, arba atskleiskite mechanizma, kieno rankomis tai bus daroma, ar tu, kurie vadinami pasaulio globalistais ir pasaulio mafija, kuri siekia viespatauti stengdamiesi sunaikinti visus nacionaliniu kulturu paveldo savitumus? Tai yra nusikaltimas ir prigimtines teises i savikira pazeidimas, ir tuomet jus esate ju veliavnesys.

dar Algimantui
2009-07-02 20:57:00



Jeigu būtumėte nuoseklus iki galo atsisakes lietuviu tautybes atsisakytumete ir lietuviu kalbos bei jos nevartotumete.
Zemes pavadinimas taip pat yra evoliucinis darinys ir jis yra unikalus todel zemieciai turi teise gimtaja planeta vadinti Zeme, o reikalavimas ji keisti kitu bei skelbimas apie nacionaliniu kulturu savitumu isnykima bei visuotini unifikavima, rodo labai ribota ir agresyvu poziuri i tuos, kurie turi prigimtine laisve i unikalia ir originalia savikura, taigi, jusu kalbos rodo, kad laikotes unifikuojancio poziurio, kuri tikites realizuosiantis, o tai yra nusikalstama kiekvienos kitokios skirtingos nei jus butybes atzvilgiu.

Algimantui
2009-07-02 20:39:06



Mielieji, nekelkim nė vieno žmoguas virš kitų - visi esame šitoje kūrinijoje Tėvo ir Rojaus Trejybės vaikai, ir sudarom VIENĄ ŠEIMĄ, KŪRINIJOS ŠEIMĄ, ir darom, KIEKVIENAS, tai, KAM SIELA JAU YRA PASIRENGUSI IR TROKŠTA DARYTI VISŲ LABUI.
Šlovinkime Tėvą ir Rojaus Trejybės kitus du LYGIAVERČIUS asmenis - Amžinąjį Sūnų-Motiną-Brolį ir Begalinę Dvasią-Motiną Sesę, ir dėkokime JIEMS už mūsų vis labiau ir labiau atsiveriančias sielas, kad vis glaudesnis būtų mūsų ryšys su Rojaus Tėvais ir mūsų visų vienų su kitais.
O tie, kurie taip "šmaikštaujate" dėl Lietuvos pavadinimo dangiškuose archyvuose, tai JUJMS IR ATSAKAU, KAD LIETUVA taip ir vadinasi, nes tai yra ŽMONIŲ EVOLICINIS DARINYS - VALSTYBĖ IR JOS PAVADINIMAS.
Kaip SAVO valstybes pavadina patys žmonės viskam pritaria ir mūsų DVASINIAI TĖVAI.
JIE, PER SAVO KITUS SŪNUS IR DUKRAS, PAVADINA PLANETAS, TAIP PAT JOMS SUTEIKIA IR NUMERIUS, O NE JOSE ESANČIAS DAR DVASIŠKAI NEIŠSIVYSČIUSIŲ EVOLIUCINIŲ MIRTINGŲJŲ DIRBTINIUS IR LABAI LAIKINUS DARINIUS - VALSTYBES.
Valstybės yra labai laikinas reiškinys evoliuciniuose pasauliuose, ir praeis tikrai nedaug laiko, kai nei Lietuvos, nei Amerikos, nei Rusijos,nei Anglijos, nei bet kurios kitos valstybės Urantijoje neliks ir pėdsakų, kaip ir lietuvių kalbos.
Bus viena valstybė - URANTIJOS PLANETOS VALSTYBĖ, KURIAI VADOVAUS PATYS DVASINGIAUSI MŪSŲ SIELOS BROLIAI IR SESĖS VISŲ LABUI. IR BUS TIK VIENA PASAULIO KALBA.
Aš jau KELIOLIKA METU, kai esu atsisakęs lietuvių TAUTYBĖS, ir neleidau jos įrašyti į pasą, nes tai yra ne kas kita,kaip KAIP DVASINIS ATAVIZMAS.
ŽEMĖS pavadinimas yra žmonių sugalvotas. Tuo tarpu Urantijos pavadinimas mūsų planetai buvo suteiktas dar tada, kada joje nebuvo jokios GYVYBĖS. Ir jos numeris Satanijos Sistemoje yra 606.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-07-02 20:16:34



Kaip urantineje terminologijoje vadinama Zeme taip ir lieka atviras klausimas, vietoj konkretaus atsakymo - Petro subjektyvus isvedziojimai, o juk to net nebuvo prasoma, taigi nereiketu kitiems primesti to inka pats ir esate linkes nuo pirmo sakinio, taigi, laikykim, kad paprastam klausimui argumemntacijos nebuvo, o tik isvedziojimai, kuriuos pats petras ir sukele,
pagarbiai,
atviras

petrui
2009-07-02 20:02:06




Labai malonu buvo bendrauti , tačiau tamsta linkęs į tuščias diskusijas . Aš uždarau diskusiją ir sakau - iki malonaus .

petras
2009-07-02 19:54:06



arunas is vis pareiske kad jis nera zemes gyventojas, tuomet vienas is musu yra - puskvaisis, nes as teigiu priesingai - esu zemes gyventojas ir geriuosi tuo.

petrui
2009-07-02 19:51:16




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal