Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Žalingas PAULIAUS PRAMANYTAS Jėzaus KULTAS NUTOLINO URANTIJĄ NUO GYVOJO TĖVO.

Mielieji, pamąstykime šiek tiek giliau ir pažvelkime į dabartinę aplinką.
Mūsų Sūnui Kūrėjui, Mykolui, dar prieš savęs padovanojimo misiją, įsikūnijant žmogiškuoju pavidalu kaip Jėzui iš Nazareto, buvo suteikti tam tikri apribojimai šio ypač rizikingo įsikūnijimo metu, gimstant bejėgiu kūdikiu iš moters įsčių, kaip gimsta ir visi vaikai Urantijoje.
Nuo Tėvo šiuos apribojimus jam, kaip Sūnui Kūrėjui, perdavė Emanuelis, kuris priklauso Dienų Sąjungos dvasių rangui – Rojaus Trejybės atstovams Vietinėje Visatoje.
Kiekviena iš septynių šimtų tūkstančių Vietinių Visatų turi po VIENĄ DIENŲ SĄJUNGĄ, KURI VEIKIA KAIP ROJAUS TREJYBĖS PATARĖJA VIETINĖS VISATOS VADOVAMS – SŪNUI KŪRĖJUI IR VIETINĖS VISATOS MOTINAI DVASIAI.
Taigi prieš išvykstant mūsų Sūnui Kūrėjui, Mykolui, į žmogiškojo įsikūnijimo misiją Urantijoje, Emanuelis perėmė vadovavimą visai Vietinei Visatai ir perdavė Tėvo numatytus apribojimus būsimosios misijos metu.
Taip pat Emanuelis perdavė ir Gabrielio ir savo patarimus, ir būtent tarp jų buvo ir tokie:
“Taip, kaip tau gali atrodyti tinkama, tu turi susitapatinti su egzistuojančiais religiniais ir dvasiniais judėjimais, kokie gali būti sutinkami Urantijoje, bet visais įmanomais būdais stenkis išvengti, kad nebūtų FORMALIAI SUKURTA ORGANIZUOTAS KULTAS, SUSTABARĖJUSI RELIGIJA, ar atsiskyrusi etinė mirtingųjų grupuotė. Tavasis gyvenimas ir mokymai turi tapti bendruoju palikimu visoms religijoms ir visoms tautoms.” (Urantijos Knyga, 1330-01)
“Dėl to, kad tu be reikalo neprisidėtum prie vėlesniųjų Urantijos religinių tikėjimų stereotipinių sistemų ar kitokių neprogresyvių religinių srovių sukūrimo, mes dar daugiau tau patariame: Nepalik po savęs planetoje jokių užrašų. Susilaikyk nuo bet kokio rašymo ant atsparių medžiagų; neleisk savo bičiuliams daryti tavo statulėlių ar tavęs materialiame kūne kitokių pavaizdavimų. ŽIŪRĖK, KAD PLANETOJE NELIKTŲ NIEKO, KĄ POTENCIALIAI BŪTŲ GALIMA GARBINTI TAU IŠVYKUS.” (Urantijos Knyga, 1330-02)
Jėzus labai ištikimai laikėsi visų jam suteiktų apribojimų ir patarimų visos savo misijos metu. Dėl to jos pabaigoje jis specialai dar sugrįžo ten, kur dirbo ir sunaikino visus užrašus, net ir paskaičiavimus, kokie jam buvo reikalingi, kai jis dirbo valčių gamintoju, kai gamino baldus, bet kokius išmatavimus, bet kokius užrašytus skaičius jis visus sunaikino, nes puikiai suvokė šitų patarimų SVARBĄ.
ŽMOGAUS GYVULINIS PROTAS YRA TOKS SILPNAS IR TUOJ PAT PUOLA GARBINTI IR DIEVINTI BET KĄ,KAS TIK NORS KIEK PARODO KOKĮ NORS NEĮPRASTĄ VEIKSMĄ.
Pažiūrėkite, kas vyksta su dainininko Maiklo Džeksono gerbėjais po jo mirties. Jie jau ir jį ima vadinti "dievu," kuris bus amžinai, net ir patys rengiasi kaip jis, perukus nešioja kaip jis.
Tai ir yra gyvulinio proto veikimas.
O ką padarė Paulius ir jo šalininkai? Būtent jie ir iškėlė Jėzaus KULTĄ Į PADANGES, UŽTEMDYDAMI TĖVĄ, KURIS TURĖJO PO JĖZAUS MISIJOS URANTIJOJE APŠVIESTI VISUS ŽMONES, KAD NEBELIKTŲ JOKIŲ KULTŲ, O BŪTŲ TIK GAVASIS TĖVAS IR GYVOJI RELIGIJA, KYLANTI ATRADUS TĖVO ASMENĮ SAVO VIDUJE.
O kas yra šiandien?
"Jis (mano pastaba - Jėzus) yra neregimojo Dievo atvaizdas, VISOS KŪRINIJOS PIRMAGIMIS, nes jame sukurta visa, kas yra danguje ir žemėje... Ir jis yra Kūno - Bažnyčios galva... Dabar aš džiaugiuosi savo kentėjimais už jus ir savo kūne papildau, ko dar TRUKSTA KRISTAUS VARGAMS dėl jo Kūno, kuris yra BAŽNYČIA. Aš tapau JOS tarnu Dievo man duotu paskyrimu..." (Laiškas kolosiečiams 1, 15-18-24-25)
AR MATOTE KOKS YRA TIKRAI SILPNAS ŽMOGAUS, NET IR PAULIAUS, GYVULINIS PROTAS, kad jis jau BAŽNYČIĄ PRILYGINA KRISTUI, ir jis pats jau yra BAŽNYČIOS tarnas.
O Laiške hebrajams jau Jėzus yra vadinamas ir vyriausiuoju KUNIGU.
To, ko Jėzus NEDARĖ dėl mintėtų patarimų, patys jo pasėkėjai pridarė. Oi ir dar kaip pridarė, kad srebiame iki šiol ir dar ilgai neišrėbsime, kad iš bažnyčių dingtų visos Jėzaus statulėlės, ir ne tik ant kryžiaus, BET VISOS, kad nebūtų negyvų ritualų ir dogmų, KAD GALŲ GALE ATSIRASTŲ GYVAS TĖVAS, KO IR SIEKĖ JĖZUS - NE SAVE IŠKELTI, O TĖVĄ, KAD ŠVYTĖTŲ VISA KŪRINIJA NUO TĖVO, IR ROJAUS TREJYBĖS, MEILĖS GYVŲ VIRPESIŲ ATSIVĖRUSIOSE JAM SIELOSE, kaip JIS ŠVYTĖJO ir Jėzaus atsivėrusioje sieloje.
Štai TIK TADA nebeliks IR JĖZAU SSTATULĖLIŲ, IR PARDAVĖJŲ JĖZAUS ATVAIZDŲ, IR MULKINTOJŲ IŠ VATIKANO - KARDINOLŲ IR NET POPIEŽIAUS - kurie NET IR DABAR kaišioja drobulę ir tvirtina, kad tai toji pati, į kurią buvo įvyniotas Jėzaus kūnas. Ir lengvatikių yra pilna ir tiki žmonės tais pramanais, ir VATIKANO MULKINTOJAIS.
Ir tiki vien dėl to, kad neatveria SIELOS TĖVUI, ESANČIAM JOS VIDUJE, NES GYVULINIS PROTAS NELEIDŽIA, BIJO.
Ar matote KIEK DARBO LAUKIA MŪSŲ JAU DABAR, IR ATEITYJE PER ŠIMTMEČIUS, KURIUOS PRALEISIME ČIA, URANTIJOJE, ŠVIESINDAMI IR MOKYDAMI ŽMONES - TAMSIUS IR BAIGŠČIUS ŠVIESOS - DVASINĖS ŠVIESOS, GYVOSIOS TĖVO ŠVIESOS?
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-07-02 12:17:22

Komentarai

Galima Urantijos Apreiškimą perskaityti,kad ir šimtąjį,bet Jis nieko neduos tam,kuris skaito,pats nebūdamas nuoširdus ir atvira siela.Ir juolab,jis To Apreiškimo nesupras tik pats studijuodamas ar visai nestudijuodamas.Ir pats studijavimas turi ir privalo būti pravedamas iš Dvasios Atgimusio žmogaus.Ir šitą sakau aš,Arūnas.Ir tą suprantu taip,kaip pažodžiui ir parašiau.Atgimęs iš Dvasios žmogus pats suvoks,kad privalo šviesti kitus.Ir Tėvo Valia nebus pažeista,nes Atgimęs iš Dvasios žmogus pats norės Tai daryti.....Parašiau vien dėl to,kad vakar vakare supratau,kad turiu parašyti šias mintis.Jos atėjo netikėtai ir vienu kartu.Ir būtent ta seka,kuria ir išdėsčiau.Šitų minčių aš negaliu pasilikti sau,nes suvokiu,kad jos reikalingos kitiems.Kodėl taip galvoju,spręsti jums.Iki malonaus,mielieji

arunas
2009-07-18 11:08:12



Algimantai, aš rangausi greit ir vikriai, nes esu mažesnis ir trumpesnis, o tu rangaisi labai ilgai ir esi labai ilgas ir baiiiisiai susimazgęs, net nesuprasi kur tavo galva, o kur uodega :)
*
Tu, Algimantai, kaip ir kiti urantai, matai tai, ką nori matyti. Bet tau aš atsakysiu tai, ką jau ir minėjau savo komentare net du kartus - "neturi įtakos tas faktas, ar tas pats kūnas buvo perkeistas, ar vienas sunaikintas, o kitas duotas". Ir dar sakiau savo asmeninę nuomonę - manau, kad Jėzaus kūnas PRISIKĖLIMO METU BUVO PERKEISTAS iš materialaus į "sudvasintą" kūną. T.y. aiškinu tau kaip "dlia osobo tupych": TAS PATS KŪNAS IŠ MATERIALAUS TRANSFORMAVOSI Į NEMATERIALŲ. Pakito to paties kūno struktūra, ir jis prisikėlęs jau nebuvo toks, kaip anksčiau. Tai mano asmeninė nuomonė, kuri greitai ir trumpai paaiškina ir tai, kaip "dingo" senas kūnas, ir atsirado naujas.
*
Jokios kitos tavo citatos man neužkliuvo tiek, kad imčiausi jas aiškinti ar cituoti. Nesusireikšmink, Algi, aš neprivalau tikrinti visų tavo rašinių ir taisyti tavo klaidų. Kiek pastebiu, kas užkliūna, tą ir parašau. O daug ko tiesiog neskaitau, man ir laiko gaila, ir neįdomu, ir nenaudinga, nes tavo nuomonė, kiek pastebiu, man yra pakankamai aiški ir be ilgų rašinių skaitymo. O su ta ištrauka iš Mato5, tai tu nepyk, bet tikrai susimovei. Ir nėra čia ko vinguriuoti apie ST ir NT brūkšniukus. Jėzus kalbėjo tik apie ST išsipildymą, ir net visai kitame kontekste, negu tu pateiki.
*
Jei tik dabar pastebėjai, tai sveikinu, pastabusis :). Aš nesu toks, kuris pažodiškai traktuoja visą šventraštį, ir per visus tris metus nerasi jokio mano komentaro apie tai, kad jį suprantu paraidžiui. Aš visada toks buvau, tik sveikinu, kad pagaliau atsimerkei. Kita vertus, tai man netrukdo tikėti Biblija ir netikėti UK. Bet aš nesakau, kad tu po truputį tampi mano mokiniu, nors pagal tavo logiką labai norint galima išvedžioti ir taip :).
*
Atostogos :) Visiems geros nuotaikos!

Jonas
2009-07-17 22:13:39



Mielas Audriau, jeigu tau taip ir neaišku, ką tie MES - tai tie urantai, kurIe jau eina Rojaus Trejybės garbinimo gyvuoju keliu.
Mano mylimas Audriau, kaip gali tau DAR kitaip IR AIŠKIAU evangelijos pasakyti, kad Jėzus prisikėle su kūnu, jeigu kapavietė buvo rasta tuščią, jo materialaus kūno nebėra, o moterims pasako, vienoje evangelijoje tai VIENAS angelas ant akmens, tai DU VYRAI kitoje evangelijoje, kad jis prisikelė. Tai ir yra evangelijų teiginys, kad Jėzus prisikėlė su savo buvusiu kūnu, nes jo NĖBĖRA KAPAVIETĖJE. JEIGU JIS PRISIKĖLĖ NE SU SAVO BUVUSIU KŪNU, TAI KŪNAS IR BŪTŲ TEBEGULĖJĘS. MANO KLAUSIMAS - KUR DINGO JO KŪNAS? Taip pat jeigu tavo protas šito dar negali suvokti, tai pateikiu dar kitą citatą - su KŪNAIS:
"Tuomet Jėzus, dar kartą sušukęs skardžiu balsu, atidavė dvasią. IR ŠTAI ŠVENTYKLOS UŽDANGA PERPLYŠO PUSIAU NUO VIRŠAUS IKI APAČIOS, IR ŽEMĖ SUDREBĖJO, IR UOLOS ĖMĖ SKELDĖTI. ATSIVĖRĖ KAPŲ RŪSIAI, ir daug užmigusių šventųjų KŪNŲ PRISIKĖLĖ IŠ NUMIRUSIŲ. Išėję IŠ KAPŲ po Jėzaus PRISIKĖLIMO, jie ATĖJO į šventąjį MIESTĄ ir daug kam PASIRODĖ.(Mato, 27,45-53)
tAIP PAT MANO KITAS KLAUSIMAS, KODĖL VIENOJE EVANGELIJOJE YRA VIENAS ANGELAS, KURIS PASAKO, KAD JĖZUS PRISIKĖLĖ, KITOJE JAU NEBE ANGELAS, BET DU VYRAI. Tai kas čia yra, ar Šventiji Dvasia, kuri įkvėpė, tavo supratimu, evangelijų autorius vienam iš jų įkvėpė skirtingus AIKŠIKINTOJIS MARIJAI MAGDALENAI, KAD JĖZUS PRISIKĖLĖ, KAD NEREIKIA JO ČIA DAUGIAU IEŠKOTI.
MANO ATSAKYMAI DAŽNAI SUTEIKIA mokymą ne tik tau, bet ir kitiems. TODĖL JIE PATEIKIA DIDESNĮ KONTEKSTĄ, KAD JAME BŪTŲ AIŠKU NET SKAITANČIAM PIRMKĄ KARTĄ.
Atsakydamas konkrečiam žmogui, aš dažnai atsakinėju VISIEMS, NES GALBŪT TAS KLAUSIMAS TIKRAI reikalingas NE TIK VIENAM KONKREČIAM ŽMOGUI. Tačiau jeigu klausimai nereikšmingi, tai aš į juos net neatsakinėju, nes neturiu tokio laiko, kurį tuščiai švaistyčiau.
Bibljos nei aš niekinu, nei aš ją laikau rimtu šaltiniu, tiesiog žmonių parašytu ir gana primityviu ir pilnu tarpusavyje viena kitam prieštaraujančių teiginių, iškraipančių tikrovę. Ji kaip šaltinis visiškai nereikalingas, nes stabdo meilę, šviesą, ir laisvę iš Tėvo.
Jeigu studijuotum Mormono Knygą, arba Juozapo Smito apreiškimų knygą - Doctine and Covenants, pamatytum, kad jos yra daug gilesnės negu Naujasis Testamentas, nes jose Tėvas yra daugiau pastebimas negu Naujajame Testamente. Tačiau ir ten yra daug nesąmonių nurašyta iš Senojo Testamento ir Naujojo Testamento. Tuo tarpu Bhagavatgitoje yra pateikiama didesnė, nors irgi neteisinga, kūrinijos ir Dievo samprata, tuo tarpu Koranas daugiau parodo Dievo-Alacho reguliavimą kasdienio žmogaus gyvenimo ir jo ryšius su Alachu.
Ką reiškia tavo pasakymas, jog ne man tave GĄSDINTI cituojant Bibliją? Kaip tik tave GĄSDINA BIBLIJA, O NE AŠ. Aš būtent priešingai tave ir visus raminu ir sakau, išsilaisvink/ite iš šitos dogmatinės Biblijos, kad ir nustotum/ėte bijoti IR DIEVO, IR SAVĘS TIKROJO, TĖVO PADOVANOTOJO, atradus TĖVĄ SAVYJE. Juk tau citatą pateikiau iš tavojo "ŠVENTOJO" Rašto, o ne pats sugalvojau.
Tėvas niekam nieko niekada NELIEPIA. tai jua tavo BIBLIJOS IŠGALVOTAS DIEVAS, ĮSAKINĖJANTIS VISIEMS IR VISADA, BAUDŽIANTIS, KERŠIJANTIS, ĮNIRŠĘS, ŠITAIP TAVE JUO GĄSDINA IRGI BIBLIJA,NORS TOKIO DIEVO NĖRA TAve aš šituo tieginiu RAMINU. Todėl netikėk Biblijos tokiais pastalais.
TĖVAS TEGALI VESTI SU MIELE IŠ VIDAUS. TAČIAU šį vedimą pajusti galima tik atradus Jį prieš tai savyje. O tada jau žinai - kaip jis veda ir kur.
Aš tau, ir kitiems neprikaišioju, tiesiog dabar jums, priekabiautojams biblininkams, kurie tuoj savo Rašto citatų griebiatės MŪSŲ - URANTIJOS KNYGOS - SVETAINĖJE, kad JŪSŲ "šventajame" Rašte tik taip parašyta, dėl to tik taip ir tegali būti, o kitkas jau yra nuo Šėtono, panauodoaju JŪSŲ RAŠTĄ, KAD PARODYČIAU, KAD JŪS PATYS JO NESILAIKOTE, KAI NEBEŽINOTE, KAIP IŠSIRRANGYTI, IR JUMS NETINKANČIAS CITATAS JŪS IGNORUOJATE. būtent dėl šito ir padėjau rašytio savo mokymą, kada jums ir visiems pateiksiu vienoje vietoje tokius Bibljos "PERLIUKUS," NES JŪS NESATE NET SAVOJO RAŠTO IŠSUDIJAVE GILUMINE PRASME. Visas jūsų darbas iš Bbilijos svetinės pabarstyti citatų. O pačio Rašto jūs net ir nesuvokėte, nors Jonas šiasndien paskė pirmą kartą per tiek metų pirmąją URANTŲ ŠVIESOS MINTĮ - SVARBU NE RAIDELĖS, AR BRŪKSNELIAI, BET TEISUMAS. o jis yra tik iš Tėvo. Telieka tik TĖVĄ atrasti SAVYJE. aŠ NEMANIAU, KAD TRAS MOKYMAS BUS TOKS ILGAS, MANIUA KOKS DEŠIMT PUSL;AP[IŲ. bET PAMAČIAU, KAD JŪS RAŠTE TIEK SUVĖLIMO, SUJAUKIMO, PRADĖJAU AIŠKINTI SAOV ŽODŽIAIS, TADA PAMANIAU, PAMĖGINSIU TAS VIETAS PATIEKTI IŠ URATNJOS KNYGOS, NES JOS YRA LABAI NUOSEKLIOS. ŠTAI TIP IR IŠSIPLĖTĖ, BES KAITANČIAJAM BUS AKIVAIZDŽIOS BIBLIOJOS NESĄMONĖS IR PARODYTA KAIP YRA TIKROVĖJE IR KODĖL.
Mielas Audriau, tu esi visiškai teisus, kad ateis laikas galėsiu vadovauti ir galaktikai, nes visų mosų ėjimas į Rojų, kūrinijos centrą, yra per mokymąsi ir to mokymosi pritiakymą priaktikoje. Ir mes šitame kelyje miokysimės daugyvės dalykų, net ir VADOVAITI VISATOMS. iR TI NE ŠIAIP SAU YRA TOKS KELIAS, JUK GRĮŽTAME NAMO PAS SAVO TĖVUS ROJAUS TREJYBĘ, IR GRĮŽTAME VIS GERIAU IR GERIAU PAŽINDAMI KŪRINIJĄ IR PATIRDAMI SAVO ROJAUS TĖVUS. Tai kaip gi mes galėsime geriau pažinti kūirniją, nemokėdami VALDYTI VISATŲ AR GALAKTIKŲ? TAVO PAŠAIPA APIE PUIKYBĘ, LAIMEI, NEVIETOJE, NES NORI NENORI TEKISK IR TAU PAISRIATOJUS RANKAS STOTI PRIE VISATOS IR GLKTIKOS VALDYMO MECHANIZMŲ. IR BE JOKIOS PUIKYBĖS,TURĖSI PARODYTI,KAD TIKRAI ESI VERTAS TĖVO SŪNUS, KAD ĮSISAVIMNAI VISATO SVALDYMO MOKYMUS PRAKTIJOŽKOJE. O tu čia verkslenai prie kiek laiko, kad aš aplaidau lietuvybę, dabar pirkaištauaji, ir be pagrindo, kad menkinu Bibliją. Nėra reikalo tiek susismulkinti ir užsiciklinti ties lietuvybe ar biblija, kai tikrai stovėdamas prie visatos vadovavimo nebegalvosi lietuvis tu ar rusas buvai, biblija tą sakė ar ne.
Žvelk į didesnius horizontus, kad pajaustum sielos polėkį jau dabar. Būdams futliare visur matysi PUIKYBĖ, VOS TIK FUTLERO DANGTIS KIEK NORS DAUGIAU PRASIVERS IR LABIAU PASKLIS ŠVIESA, TADA TIK IMSI GŪŽTIS IR SUSITRUKTI. nE ŠITOKIO GYVNEIMO MUS MOKO TĖVAS. PUIKYBE SERGI TU, JEIGU NENORI SIEKTI DIDESNĖS TĖVO MEILĖS IR ŠVIESOS, NES MANAI JAU TAU JOS PAKANKA.
PAŽABOK ŠTAI ŠITĄ SAVO PUIKYBĘ IR TAPK SAVO TIKRUOJU ATSIVĖRUSIU TĖVUI IR TĖVO TAU SUTEIKTU AŠ.
Juk ne veltui yra net ir planetoje materialioms akims matomas horizontas, pasižvalgyk į jį, ne tik krūmuose lindėk.
Ten, kur tu matai DEMAGOGIJAS, TEN JAS MATO TAVO ILIUZINIS MATERIALUS GYVULINIS PROTAS. JEIGU TIK LEISTUM SAVO SIELAI IŠSKLEISTI SPARNUS, TEN JI PAMATYTŲ JAI SKIRTUS MOKYMUS. GILUMINIUS MOKYMUS. IR TAIP JAI REIKALINGUS. JAU ŠIANDIEN.
NEJAUGI TU MANAI, KAD AŠ TAIP SAU ČIA JUMS RAŠAU? TOKS TĖVO VEDIMAS. IR TU ČIA ESI TĖVO ATVESTA. KAD MOKYTUMEISI, NES BIBLIJA TAVĘS NEMMOKO NIEKO. TU ESI TEN,KUR TAVE ATVEDA TĖVAS, JEIGU JAM NESIPRIEŠINI.
VIS TIEK REIKĖS TAVO SIELAI ŠITUOS MOKYMUS ĮSISAVINTI, JEIGU NE ŠITAME PASAULYJE, TAI PO PRISIKĖLIMO, JEIGU TIK ĮTIKĖSI Į TĖVĄ, O NE ŽONGLIRUOSI TUŠČIOMIS CITATOMIS. Citatos prisikėlimo nesuteikia. Neapsigauk, ir nešvaistyk tuščiai taip brangaus tau ir man ir visiems laiko.
Aš algos negauu jokios,nes gyvenu tik iš aukų, kurias Tėvas sutiekia man per mano siuelos borlliusir seses. Jis mane mokė ir moko, kad JIS rūpinasi mano materialiais poreikiais ir reikalais, kad aš galėčiau ramia ir laisva širdimi rūpintis Jo man pavestais dvasiniais reikalais.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-07-17 16:43:05



Mielas Jonai, džiugu, kad ir tavo sustabarėjęs biblininko mąstymas atšyla. Juk ir tavyje yra TĖVO DVASIA, IR JO SUTEIKTA SIELA taip pat juk yra gyva. Tik leisk jai sklęsti laisvame skrydyje, o ne laikyk uždaręs narve, nes taip skraidyti ji ir neišmoks, nes tiesiog nežinos, kad gali skrieti, jeigu vis ją laikysi supančiojęs citatose. Vietoje šito ugdyk ją NUOSEKLIAI, IR BE BAIMĖS.
Jeigu paukštis užaugs narve, tai net išleistas iš jo, nesupras, kad jis gimęs skraidyti. Jis NESKRIS, NES NEMOKĖS SKRISTI.
Tavo teiginiuose yra ir prieštaravimų, ir tiesos, ir net to, KO MOKAU TAVE AŠ.
Reiškia, jog mano mokymai vis tik nusėdo į tavo paąmonę, kad dabar tu jais ir pasiremi mėgindamas išsirangyti pro rakto skylutę sau naudinga linkme, net nesuvokdamas, kad patvirtini mano teiginius.
TAČIAU VISKĄ MĖGINSIU SUDĖLIOTI IŠ EILĖS, KAD BŪTŲ AIŠKU TAU, NES TU KAIP PRIEKABIAUTOJAS TUOJ PAT IŠVERTI VISKĄ IŠVIRKŠČIAI, KAIP IR ŠIUO ATVEJU NEATSAKYDAMAS Į MANO TAU PATIEKIAMĄ KONKRETŲ IR ESMINĮ KLAUSIMĄ - KUR GI DINGO JĖZAUS MATERIALUS KŪNAS, JEIGU JIS NEBUVO PRIKELTAS SU JUO, KAIP TĄ TEIGIA EVANGELIJOS, O TU TAI NEIGI. Tai esminis dalykas, ir rodo, kiek tu esi išitkimas "šventojo" Rašto teiginiams, arba kiek juos IŠKRAIPAI, TAI TADA NUSTOK TEIGĘS, KAD NAUJASIS TESTAMENTAS YRA parašytas iš Šventosios Dvasios.
Klausimas paklaustas ir laukiu tavo pasirangyumo,kaip savo atsakymą suderinsi su Naujuoju Testamentu, kuris tau yra autoritetas ir kurį dabar tu paneigei teigdamas, kad Jėzus neprisikėlė su savo kūnu, ką būtent ir teigia Urantijos Knygos apreiškimas.
Šita prasme sveikinu su vienu žingsniu į priekį. Į ŠVIESĄ.
Kartoju - tai ESMINIS KLAUSIMAS, IR NEAIMANUOK, KAD TAVE JIS VARGINA.
Už citatos nepasislėpsi, nes esi visiškai pasimetęs, ir BIJODAMAS PASIRINKTI, KURIOJE VIS TIK TU ESI PUSĖJE tuoj nupuolei prie citatos, ir manei, kad pasprukai, net nesuvokdamas, kad besirangydamas užstrigai rakto skylutėje.
Matai - toliau vartoju tau tinkamą Pauliaus žodį - angis, bet su kupranugario oda, nelankstus kūnas.
Tu paėmei iš mano pateiktų dviejų citatų tik vieną, o jos drauge buvo pateiktos. KODĖL PALIKAI ANTRĄJĄ CITATĄ? JI TAU ŠIUO ATVEJU PANEIGTŲ TAVO TEISĘ Į LAISVAMANYBĘ.
Ir savo aiškinimą mėgini susiaurinti. O aš ne šiaip sau pateikiau greta ir dar vieną citatą, jau iš Petro antrojo laiško:
"Pirmiausia žinokite, KAD JOKIA RAŠTO PRANAŠYSTĖ NEGALI BŪTI SAVAVALIŠKAI AIŠKINAMA, NES PRANAŠYSTĖ NIEKUOMET NĖRA ATĖJUSI ŽMOGAUS VALIA, BET ŠVENTOSIOS DVASIOS PAAKINTI ŽMONĖS KALBĖJO DIEVO VARDU."
Tad palik savo improvizacijas nuošalėje, nes Petras tau nesuteikė SAVAVALIŠKAI ką nors aiškinti, ko NĖRA PARAŠYTA RAŠTE. Arba tu tampi URANTU.
Tai, kad tavo tikėjimą tavo "šventuoju" Raštu sustiprinčiau, kadangi matau tampi jau perdaug grynu LAISVAMANIU JO ATŽVILGIU, ŽIŪRĖK, PRAGARAS LAUKIA, tai pateikiu irgi neginčijamo TAU "autoriteto" Pauliaus nurodymą: "Todėl, broliai, tvirtai stovėkite ir laikykitės perduotų tiesų, kurių išmokote iš mūsų žodžių ar laiško." (Antras tesolonikeičiams, 2,15)
Beje, JEIGU TIK GERAI ŽINOTUM, KO PAULIUS "MOKO," TAI VARGU AR BENORĖTUM, KAD JIS BŪTŲ IR TAVO "MOKYTOJAS." BET TU GI NET NEŽINAI, KO MOKO PAULIUS.
Ar girdi, ką tau sako Paulius, Petras, neužsiiminėk LAISVAMANYBE, O LAIKYKIS PERDUOTŲ TIESŲ IR NELEISK LAISVAMANYBEI ĮSIVYRAUTI, NES JI IŠ "NEDORĖLIO," IŠ "ŠĖTONO."
Na, o dabar grįžkime prie tavo laisvamaniškų, netgi urantiškų, aiškinimų, kurie labiau tiktų man sakyti, bet tik jau ne TAU. DĖL TO IR SAKAU, KAD MANO MOKYMAI VEIKSMINGI PRADEDA DYGTI IR TAVYJE. REIŠKIA DAR NESI VISIŠKAI PRAŽUVĘS.
TIKINČIAJAM ĮSTATYMAS YRA BIBILJA.
O Bibliją sudaro tiek Senasis Testamentas, tiek Naujasis Testamentas. Jeigu nueisi į knygyną, pasižiūrėk, kas yra ŠVENTASIS RAŠTAS - ABU Testamentai SUDĖTI DRAUGĖN.
Todėl įstatymas ir ĮSTATYMO RAIDELĖS IR BRŪKŠNELIAI BŪTENT TAU - BIBLININKUI, NORS JAU IR NEIŠTIKIMAM, YRA ABU TESTAMENTAI.
Tu ir vėl, kaip visada, skaitai labai neatidžiai tai, ką aš rašau, todėl iš akiračio išleidai mano labai svarbų - esminį - teiginį:
"DAR KARTĄ įsiskaitykite į Mato evangelijos į Jėzaus lūpas įspraustus žodžius, nors JIE ir ABSURDIŠKI IR JŲ JĖZUS NIEKADA NESAKĖ, IR NĖ VIENAS LOGIŠKAI MĄSTANTIS ŽMOGUS NESAKYTŲ TOKIOS NELOGIŠKOS MINTIES, BET GI TAI SAKO JŪSŲ AUTORITETAS - MATAS..." Tai Mato samprotavimai, o ne Jėzaus, nors Matas juos sako Jėzaus lūpomis. Matas savo evangelijoje stengėsi Jėzų pavaizduoti dirbtinai pritempdamas prie tokių sampratų, kad būtų išsipildymas to, apie ką kalbėjo pranašai.
Jėzus NIEKADA nekalbėjo tokių dogmatinių dalykų, jog nė raidelė, nė brūkšnelis neišnyks iš Įstatymo, nes tai prieštarauja visam VYSTYMUISI, PAŽANGAI, DVASINGĖJIMUI.
Būtent dėl to, Jėzus ir atnešė RYŠKIĄ, NET AKINANČIĄ MYLINČIO TĖVO ŠVIESĄ IR MEILĘ, SKIRTĄ VISIEMS VIENODAI - IR ŽYDAMS IR PAGONIMS - kad įstatymas PASIKEISTŲ.
O raidelės ir brūkšneliai - tai jau tiesiog Mato svaičiojimai, kuriuos jis suteikė Jėzui.
Man tikrai patinka, kad jau tu išdrįsai sakyti, jog svarbu ne raidelė, bet teisumas.
To aš jau daug metų jus ir mokau. Tampi urantu.
Ir būtent Tėvo atradimas savyje ir suteikia sielai TREISUMĄ.
Ir tada nustoja prasmės bet kokie ritualai ir dogmos - raidelės ir brūksneliai.
O štai Pauliui, Petui, Matui, deja, yra ne taip, nes jiems svarbiau yra išorinis ritualas ir RAŠTO IŠKALTAS KAIP AKMENYJE ŽODIS.
Žodžiu, mielas Jonai, malonu, kad ir tu, po ilgų spyriojimųsi, vis tik irgi tampi mano mokiniu.
Juk šiaip ar taip Naujasis Testamentas yra tik žmonių prisiminimai, tai ir paliki juos jiems patiems, o tu imk nuoširdžiai didesnę ir gyvą meilė ir šviesą iš Tėvo savyje ir Urantijos Knygos apreiškimo ir Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, ir iš mūsų Forumo.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-07-17 15:01:47



Ne, pinigus jam moka jo lemurai, kuriems makaronus ant ausu kabina :)

nelemuras :)
2009-07-17 14:48:58



Mielas Audriau, jeigu tau taip ir neaišku, ką tie MES - tai tie urantai, kurIe jau eina Rojaus Trejybės garbinimo gyvuoju keliu.
Mano mylimas Audriau, kaip gali tau DAR kitaip IR AIŠKIAU evangelijos pasakyti, kad Jėzus prisikėle su kūnu, jeigu kapavietė buvo rasta tuščią, jo materialaus kūno nebėra, o moterims pasako, vienoje evangelijoje tai VIENAS angelas ant akmens, tai DU VYRAI kitoje evangelijoje, kad jis prisikelė. Tai ir yra evangelijų teiginys, kad Jėzus prisikėlė su savo buvusiu kūnu, nes jo NĖBĖRA KAPAVIETĖJE. JEIGU JIS PRISIKĖLĖ NE SU SAVO BUVUSIU KŪNU, TAI KŪNAS IR BŪTŲ TEBEGULĖJĘS. MANO KLAUSIMAS - KUR DINGO JO KŪNAS? Taip pat jeigu tavo protas šito dar negali suvokti, tai pateikiu dar kitą citatą - su KŪNAIS:
"Tuomet Jėzus, dar kartą sušukęs skardžiu balsu, atidavė dvasią. IR ŠTAI ŠVENTYKLOS UŽDANGA PERPLYŠO PUSIAU NUO VIRŠAUS IKI APAČIOS, IR ŽEMĖ SUDREBĖJO, IR UOLOS ĖMĖ SKELDĖTI. ATSIVĖRĖ KAPŲ RŪSIAI, ir daug užmigusių šventųjų KŪNŲ PRISIKĖLĖ IŠ NUMIRUSIŲ. Išėję IŠ KAPŲ po Jėzaus PRISIKĖLIMO, jie ATĖJO į šventąjį MIESTĄ ir daug kam PASIRODĖ.(Mato, 27,45-53)
tAIP PAT MANO KITAS KLAUSIMAS, KODĖL VIENOJE EVANGELIJOJE YRA VIENAS ANGELAS, KURIS PASAKO, KAD JĖZUS PRISIKĖLĖ, KITOJE JAU NEBE ANGELAS, BET DU VYRAI. Tai kas čia yra, ar Šventiji Dvasia, kuri įkvėpė, tavo supratimu, evangelijų autorius vienam iš jų įkvėpė skirtingus AIKŠIKINTOJIS MARIJAI MAGDALENAI, KAD JĖZUS PRISIKĖLĖ, KAD NEREIKIA JO ČIA DAUGIAU IEŠKOTI.
MANO ATSAKYMAI DAŽNAI SUTEIKIA mokymą ne tik tau, bet ir kitiems. TODĖL JIE PATEIKIA DIDESNĮ KONTEKSTĄ, KAD JAME BŪTŲ AIŠKU NET SKAITANČIAM PIRMKĄ KARTĄ.
Atsakydamas konkrečiam žmogui, aš dažnai atsakinėju VISIEMS, NES GALBŪT TAS KLAUSIMAS TIKRAI reikalingas NE TIK VIENAM KONKREČIAM ŽMOGUI. Tačiau jeigu klausimai nereikšmingi, tai aš į juos net neatsakinėju, nes neturiu tokio laiko, kurį tuščiai švaistyčiau.
Bibljos nei aš niekinu, nei aš ją laikau rimtu šaltiniu, tiesiog žmonių parašytu ir gana primityviu ir pilnu tarpusavyje viena kitam prieštaraujančių teiginių, iškraipančių tikrovę. Ji kaip šaltinis visiškai nereikalingas, nes stabdo meilę, šviesą, ir laisvę iš Tėvo.
Jeigu studijuotum Mormono Knygą, arba Juozapo Smito apreiškimų knygą - Doctine and Covenants, pamatytum, kad jos yra daug gilesnės negu Naujasis Testamentas, nes jose Tėvas yra daugiau pastebimas negu Naujajame Testamente. Tačiau ir ten yra daug nesąmonių nurašyta iš Senojo Testamento ir Naujojo Testamento. Tuo tarpu Bhagavatgitoje yra pateikiama didesnė, nors irgi neteisinga, kūrinijos ir Dievo samprata, tuo tarpu Koranas daugiau parodo Dievo-Alacho reguliavimą kasdienio žmogaus gyvenimo ir jo ryšius su Alachu.
Ką reiškia tavo pasakymas, jog ne man tave GĄSDINTI cituojant Bibliją? Kaip tik tave GĄSDINA BIBLIJA, O NE AŠ. Aš būtent priešingai tave ir visus raminu ir sakau, išsilaisvink/ite iš šitos dogmatinės Biblijos, kad ir nustotum/ėte bijoti IR DIEVO, IR SAVĘS TIKROJO, TĖVO PADOVANOTOJO, atradus TĖVĄ SAVYJE. Juk tau citatą pateikiau iš tavojo "ŠVENTOJO" Rašto, o ne pats sugalvojau.
Tėvas niekam nieko niekada NELIEPIA. tai jua tavo BIBLIJOS IŠGALVOTAS DIEVAS, ĮSAKINĖJANTIS VISIEMS IR VISADA, BAUDŽIANTIS, KERŠIJANTIS, ĮNIRŠĘS, ŠITAIP TAVE JUO GĄSDINA IRGI BIBLIJA,NORS TOKIO DIEVO NĖRA TAve aš šituo tieginiu RAMINU. Todėl netikėk Biblijos tokiais pastalais.
TĖVAS TEGALI VESTI SU MIELE IŠ VIDAUS. TAČIAU šį vedimą pajusti galima tik atradus Jį prieš tai savyje. O tada jau žinai - kaip jis veda ir kur.
Aš tau, ir kitiems neprikaišioju, tiesiog dabar jums, priekabiautojams biblininkams, kurie tuoj savo Rašto citatų griebiatės MŪSŲ - URANTIJOS KNYGOS - SVETAINĖJE, kad JŪSŲ "šventajame" Rašte tik taip parašyta, dėl to tik taip ir tegali būti, o kitkas jau yra nuo Šėtono, panauodoaju JŪSŲ RAŠTĄ, KAD PARODYČIAU, KAD JŪS PATYS JO NESILAIKOTE, KAI NEBEŽINOTE, KAIP IŠSIRRANGYTI, IR JUMS NETINKANČIAS CITATAS JŪS IGNORUOJATE. būtent dėl šito ir padėjau rašytio savo mokymą, kada jums ir visiems pateiksiu vienoje vietoje tokius Bibljos "PERLIUKUS," NES JŪS NESATE NET SAVOJO RAŠTO IŠSUDIJAVE GILUMINE PRASME. Visas jūsų darbas iš Bbilijos svetinės pabarstyti citatų. O pačio Rašto jūs net ir nesuvokėte, nors Jonas šiasndien paskė pirmą kartą per tiek metų pirmąją URANTŲ ŠVIESOS MINTĮ - SVARBU NE RAIDELĖS, AR BRŪKSNELIAI, BET TEISUMAS. o jis yra tik iš Tėvo. Telieka tik TĖVĄ atrasti SAVYJE. aŠ NEMANIAU, KAD TRAS MOKYMAS BUS TOKS ILGAS, MANIUA KOKS DEŠIMT PUSL;AP[IŲ. bET PAMAČIAU, KAD JŪS RAŠTE TIEK SUVĖLIMO, SUJAUKIMO, PRADĖJAU AIŠKINTI SAOV ŽODŽIAIS, TADA PAMANIAU, PAMĖGINSIU TAS VIETAS PATIEKTI IŠ URATNJOS KNYGOS, NES JOS YRA LABAI NUOSEKLIOS. ŠTAI TIP IR IŠSIPLĖTĖ, BES KAITANČIAJAM BUS AKIVAIZDŽIOS BIBLIOJOS NESĄMONĖS IR PARODYTA KAIP YRA TIKROVĖJE IR KODĖL.
Mielas Audriau, tu esi visiškai teisus, kad ateis laikas galėsiu vadovauti ir galaktikai, nes visų mosų ėjimas į Rojų, kūrinijos centrą, yra per mokymąsi ir to mokymosi pritiakymą priaktikoje. Ir mes šitame kelyje miokysimės daugyvės dalykų, net ir VADOVAITI VISATOMS. iR TI NE ŠIAIP SAU YRA TOKS KELIAS, JUK GRĮŽTAME NAMO PAS SAVO TĖVUS ROJAUS TREJYBĘ, IR GRĮŽTAME VIS GERIAU IR GERIAU PAŽINDAMI KŪRINIJĄ IR PATIRDAMI SAVO ROJAUS TĖVUS. Tai kaip gi mes galėsime geriau pažinti kūirniją, nemokėdami VALDYTI VISATŲ AR GALAKTIKŲ? TAVO PAŠAIPA APIE PUIKYBĘ, LAIMEI, NEVIETOJE, NES NORI NENORI TEKISK IR TAU PAISRIATOJUS RANKAS STOTI PRIE VISATOS IR GLKTIKOS VALDYMO MECHANIZMŲ. IR BE JOKIOS PUIKYBĖS,TURĖSI PARODYTI,KAD TIKRAI ESI VERTAS TĖVO SŪNUS, KAD ĮSISAVIMNAI VISATO SVALDYMO MOKYMUS PRAKTIJOŽKOJE. O tu čia verkslenai prie kiek laiko, kad aš aplaidau lietuvybę, dabar pirkaištauaji, ir be pagrindo, kad menkinu Bibliją. Nėra reikalo tiek susismulkinti ir užsiciklinti ties lietuvybe ar biblija, kai tikrai stovėdamas prie visatos vadovavimo nebegalvosi lietuvis tu ar rusas buvai, biblija tą sakė ar ne.
Žvelk į didesnius horizontus, kad pajaustum sielos polėkį jau dabar. Būdams futliare visur matysi PUIKYBĖ, VOS TIK FUTLERO DANGTIS KIEK NORS DAUGIAU PRASIVERS IR LABIAU PASKLIS ŠVIESA, TADA TIK IMSI GŪŽTIS IR SUSITRUKTI. nE ŠITOKIO GYVNEIMO MUS MOKO TĖVAS. PUIKYBE SERGI TU, JEIGU NENORI SIEKTI DIDESNĖS TĖVO MEILĖS IR ŠVIESOS, NES MANAI JAU TAU JOS PAKANKA.
PAŽABOK ŠTAI ŠITĄ SAVO PUIKYBĘ IR TAPK SAVO TIKRUOJU ATSIVĖRUSIU TĖVUI IR TĖVO TAU SUTEIKTU AŠ.
Juk ne veltui yra net ir planetoje materialioms akims matomas horizontas, pasižvalgyk į jį, ne tik krūmuose lindėk.
Ten, kur tu matai DEMAGOGIJAS, TEN JAS MATO TAVO ILIUZINIS MATERIALUS GYVULINIS PROTAS. JEIGU TIK LEISTUM SAVO SIELAI IŠSKLEISTI SPARNUS, TEN JI PAMATYTŲ JAI SKIRTUS MOKYMUS. GILUMINIUS MOKYMUS. IR TAIP JAI REIKALINGUS. JAU ŠIANDIEN.
NEJAUGI TU MANAI, KAD AŠ TAIP SAU ČIA JUMS RAŠAU? TOKS TĖVO VEDIMAS. IR TU ČIA ESI TĖVO ATVESTA. KAD MOKYTUMEISI, NES BIBLIJA TAVĘS NEMMOKO NIEKO. TU ESI TEN,KUR TAVE ATVEDA TĖVAS, JEIGU JAM NESIPRIEŠINI.
VIS TIEK REIKĖS TAVO SIELAI ŠITUOS MOKYMUS ĮSISAVINTI, JEIGU NE ŠITAME PASAULYJE, TAI PO PRISIKĖLIMO, JEIGU TIK ĮTIKĖSI Į TĖVĄ, O NE ŽONGLIRUOSI TUŠČIOMIS CITATOMIS. Citatos prisikėlimo nesuteikia. Neapsigauk, ir nešvaistyk tuščiai taip brangaus tau ir man ir visiems laiko.
Aš algos negauu jokios,nes gyvenu tik iš aukų, kurias Tėvas sutiekia man per mano siuelos borlliusir seses. Jis mane mokė ir moko, kad JIS rūpinasi mano materialiais poreikiais ir reikalais, kad aš galėčiau ramia ir laisva širdimi rūpintis Jo man pavestais dvasiniais reikalais.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-07-17 16:42:57



Mielas Algimantai, man patiko tavo pasakymas "MES neturime nieko, bendro su Naujojo amžiaus judėjimu. Įdomu kas tie MES? Aišku ponas Algimantai susilyginti su tavimi demagogijos lygyje tikrai sunku, čia aš nuleidžiu rankas, manau pasaulio demagogų olimpiadoje aukso medalis tau garantuotas. Geras tavo sakinys "Kristus manęs paprašė"- man patiko. Noriu pažymėti kad jūsų forume o ir iš tavęs Algimantai aš nesu gavęs nievo tiesaus atsakymo į savo klausimus. Atsakymai paprastai būna arba iš kitos operos, arba klausimo esmė praleidžama pro ausis, arba iš viso nukreipiama tema, arba apkaltinama kad aš apsėstas baimių, kad protas neišsivystęs ir t.t. Akivazdus to pavyzdys apie Jėzaus buvimą kapavietėje ir jo prisikėlimą, nors evangelijoje neparašyta, kad jis priskėlė su materialiu kūnu ir aš tai pakartojau ir pabrėžiau Algimantui, jis įjungė "durnių" ir pradėjo aiškinti kad evangelijoje parašyta, kad Jėzus prisikėlė su materialiu kūnu. Jeigu ten neparašyta taip, TAI MAN NEREIKIA TAVO PRIELAIDŲ IR IŠVEDŽIOJIMŲ, KURIOS NEVA SEKA VIEN IŠ TO, KAD TU PATS TAIP SUGALVOJI.BIBLIJA PILNA SLĖPINIŲ IR TOKIE KAIP TU TUO LABAI APSUKRIAI NAUDOJASI, BET TAI TIK TAVO ITERPRETACIJOS, NE DAUGIAU.
Ir ne tau mane gasdinti cituojant bibliją >KAD JOKIA RAŠTO PRANAŠYSTĖ NEGALI BŪTI SAVAVALIŠKAI AIŠKINAMA, NES PRANAŠYSTĖ NIEKUOMET NĖRA ATĖJUSI ŽMOGAUS VALIA, BET ŠVENTOSIOS DVASIOS PAAKINTI ŽMONĖS KALBĖJO DIEVO VARDU."
Nes tu bibliją niekini, keiki, ir aplamai kaip žmogus niekindamas įstatymą, gali tuo pačiu įstatymu kitam prikaišioti.
Man patiko (tiksliau prajuokino) kaip sakai, štai rašau tau Audriau iš Vilniaus jau 115 lapų atsakymą nes tokia TĖVO valia, gal tai ir pusryčius valgyti ar dantis valytis TĖVAS liepia?
Aišku pabaigai, kaip pats rašai visus dvasinius šaltinius asmeniškai išstudijavai (žinai netikiu, bet skamba įspūdingai ypač urantams, juk tu praktiškai gali vadovauti galaktikoms, aišku jei nuo puikybės nesusprogsi) aš galėčiau ir visą Urantijos knygos paneigimą parašyti, bet kur paimti tiek laiko toms beprasmėms demagogijoms, juk man už tai niekas neužmokės, o gyventi šiame materialiame pasaulyje tai reikia ir valgyti reikia kasdien. Skirtingai ne gu tau, pats gi algą gauni matyt iš paties Jėzaus kristaus, nes gi jis tavęs paprašė tuo užsiimti....

audrius/vilnius/
2009-07-17 14:19:21



Varyk, Algi, varyk :)
Tačiau bevarydamas tu jau GRUBIAI SUKLYDAI su savo "logika". Jėzus niekaip negalėjo kalbėti apie Naująjį Testamentą kaip apie Įstatymą, nes JO TADA DAR NEBUVO! Jėzus kalbėjo apie ST išsipildymą.
*
Senojo Įstatymo išsipildymas MT5
17 „Nemanykite, jog aš atėjęs panaikinti Įstatymo ar Pranašų. Ne panaikinti jų atėjau, bet įvykdyti.[i5] 18 Iš tiesų sakau jums: kol dangus ir žemė nepraeis, nė viena raidelė[i6] ir nė vienas brūkšnelis neišnyks iš Įstatymo, viskas išsipildys. 19 Todėl kas pažeistų bent vieną iš mažiausių paliepimų ir taip elgtis mokytų žmones, tas bus vadinamas mažiausiu dangaus karalystėje. O kas juos vykdys ir jų mokys, bus vadinamas didžiu dangaus karalystėje. 20 Taigi sakau jums: jeigu teisumu neviršysite Rašto aiškintojų ir fariziejų – neįeisite į dangaus karalystę“.
*
Ką mes matome iš šios citatos?
1. ST traktuojama kaip pranašystė, kuri turi išsipildyti. Kiek suprantu, Jėzus pilnai išpildo ST, ir būtent VIRŠIJA ST moralinius reikalavimus.
2. Pažeidus ST reikalavimus, vartai į dangaus karalystę neužsidaro.
3. Tačiau dangaus karalystės vartai užsidaro veidmainiams fariziejams ir visiems, kurie jų neviršys SAVO TEISUMU.
4. Esmė yra ne raidelės ar brūkšneliai, o TEISUMAS. Nors raidelės ir brūkšneliai pasitarnauja ST išsipildymui, bet nuo to nepriklauso tavo likimas.
*
Taip kad Algi, mokyk savo logikos, bet žiūrėk, kad neapsijuoktum bemokydamas. BO ŽALČIAI YRA SLIDŪS, TIK ŠMURKŠT :)

Jonas
2009-07-17 09:27:12



ALGIMANTO CITATA >O kad jį galėtų matyti žmogaus akys, tam buvo panaudoti Energijos Reguliuotojų ir Fizinių Kontrolierių pastangos, kad morontinio pavidalo aukšto dažnio energetinius virpesius nužemintų iki mūsų regos lauko<
O ČIA KAS PER PAISTALAI-ARGI ČIA NE XX AMŽIAUS ŽMOGAUS PAISTALAI, ARGI ČIA NE ŽMOGAUS KŪRYBA BE ŠVENTOSIOS DVASIOS, BŪTENT ČIA UŽJŪRIO DĖDŽIŲ IŠ NEW AGE, ADVENTISTŲ IR KITŲ OKULTISTINIŲ IDEOLOGŲ KŪRYBA BE JOKIOS ŠVENTOSIOS DVASIOS SIEKIANT IŠKREIPTI ŠVENTAS EVANGELIJOS TIESAS (BEJE KAM TAI GALI BŪTI NAUDINGA PROTINGESNI GAL JAU KAIP NORS PATYS SUSIVOKS), KURIOS BEJE IR REMIASI VISA JŲ URANTIJOS IDEOLOGIJA, NES VISA ŠIOS KNYGOS KOSMINĖ DALIS KAIP PASTEBĖJAU URANTŲ VISIŠKAI NEDOMINA, JIEMS TIK ĮDOMU DIEVAS TĖVAS-JĖZUS BEI JO GYVENIMAS IR MOKYMAS, O TAI NE KAS KITA KAIP NAUJOS RELIGIJOS SUKŪRIMAS. TIK KAM JĄ KURTI ANT ŠVENTŲ ŽMONIJOS IDEALŲ KURIE 2000 METŲ GALIOJA, GALIOJOTE KAIP KOKIE RAILININKAI SUKURTI NAUJĄ RELIGIJA IR IDEOLOGIJĄ BE EVANGELIJOS IŠKRAIPYMŲ.


audrius/vilnius/
2009-07-17 08:00:18



Mielieji, jūs turėkite kantrybės ir atsakykite į klausimus iš esmės, nes vėl man sakote žodžius, visaip išvedžiodami-rangydamies,i prieštaraujančius Naujajam Testmamentui, kuris aiškiai pasako, kad Jėzaus kūnas buvo DINGĘS, o ir jis prisikėlė. Tai ir ĮRODO, ne šiaip kalba apie galimybę suprasti šį epizodą galbūt vienaip, o galbūti ir kitaip, bet vienprasmiškai sako, kad Jėzus prisikėlė su SAVO kūnu.
JŪS IR PATYS MĖGINATE TĄ PATĮ PASAKYTI, DABAR TĄ PAKARTOJO SONDRA, patvirtindama BŪTENT ŠĮ teiginį.
Nejaugi jūs tokie AKLI net materialiu SAVOSIOS LOGIKOS požiūriu, KAD PATYS SAU PRIEŠTARAUJATE.
KADA JŪS, IŠDUODAMI SAVO NEPAJUDINAMĄ "ŠVENTĄJĮ" RAŠTĄ IMATE TEIGTI, KAD YRA PRISIKĖLĘS JĖZUS, TIK imate išvedžioti, kad jo kūnas yra PASIKEITĘS, DĖL TO JO NEPAŽINO, TAI JUK PATYS IR PATVIRTINATE, KAD JO BUVĘS MATERIALUS KŪNAS BUVO PAKEISTAS Į KITOKĮ.
Ar jau DABAR BENT PATYS suvokiate KĄ SAKOTE - Jėzaus materialus kūnas buvo PAKEISTAS Į KITOKĮ.
Šituo jūs ir teigiate, kad Jėzus prisikėlė su SAVO MATERIALIU tik pakeistu KŪNU, nes būtent dėl to jo i rnepažino, ir dėl to jo kūno ir nerado kapavietėje.
URANTIJOS KNYGA šitokį prisikėlimą PANEIGIA PASAKYDAMA, kad Jėzus iki to laiko jau buvo prisikėlęs, o jo kūnas dar tebegulėjo kapavietėje, ir antspaudas Piloto dar buvo likęs nesulaužytas ant akmenų.
Štai ką reiškia, kad Jėzus neprisikėlė su savo materialiu kūnu - Jėzus ir jo materialus kūnas tada jau buvo DU ATSKIRI OBJEKTAI - DU ATSKIRI IR VISIŠKAI NESUSIETI TARPUSAVYJE KŪNAI - VIENAS MATERIALUS IR NEBEGYVAS, KITAS SIELOS-MORONTINIS IR GYVAS.
Aš suskaičiuoti iki DVIEJŲ sugebėsite?
Būtent dėl to, kad Jėzus prisikėlė ne tik kitokiu, bet SU KITU, ANTRU KŪNU - morontiniu sielos pavidalu - jo ir negalėjo iš karto atpažinti net matydami jį.
Ir tik išgirdę jo balsą atpažindavo. O kad jį galėtų matyti žmogaus akys, tam buvo panaudoti Energijos Reguliuotojų ir Fizinių Kontrolierių pastangos, kad morontinio pavidalo aukšto dažnio energetinius virpesius nužemintų iki mūsų regos lauko.
Bet šitaip sumažinto energetinio dažnio virpesių palaikymą jiems nebuvo įmanoma išlaikyti ilgesnį laiką, todėl jis ir išnykdavo iš jų regos lauko.
KADANGI JĖZUS NEPRISIKĖLE SU SAVO KŪNU, TAI TUO METU, KADA JIS JAU BUVO SIELOS MORONTINIAME KŪNE, jeigu moterys būtų atėjusios ANKSČIAU, jos dar būtų suradusios akmenis - du, o ne vieną, kaip teigia Naujasis Testamentas - dar užridentus. Beje, jūs net nepagalvosite, KOKIE TAI BUVO AKMENYS. Jie nebuvo įprasti apvalūs laukų akmenys. Jie buvo plokšti, PANAŠŪS Į GIRNAS. Ir kad būtų lengviau ridenti, uoloje būdavo ištašomas IR GRIOVELIS. Taip kad nuo šiol prisiminkite, jog tai buvo O NE ŠIAIP DIDELI APVALŪS ĮPRASTINIAI AKMENYS, bet KAPAVIEČIŲ ĮĖJIMUI UŽDARYTI JIE BŪDAVO PADAROMI.
Taigi, dabar ATSIRADO DAR NAUJAS JŪSŲ TEIGINYS, KURIS TAIP PAT PATVIRINA MANO TEIGIMĄ, KAD NAUJASIS TESTAMENTAS YRA ŽMOGAUS KŪRINYS be jokios Šventosios Dvasios. Evangelijų AUTORIAI, KIEK KAS ATSIMINĖ, KIEK NEATSIMINĖ, TAI PASINAUDOJO JAU KITŲ PARAŠYTOMIS EVANGELIJOMIS IR KAI KĄ IŠ JŲ PANAUDOJO SAVOJOJE, DĖL TO TAIP PRIPAINIOJO, PATYS PRIFANTAZAVO, KAD NE TIK Į DIEVO, BET IR Į NUOSEKLAUS MĄSTYMO ŽMONIŲ MINTIS TAPO NEBEPANAŠU, NES VIENAS SAKO VIENAIP, KITAS KITAIP, nors kalba apie tą patį epizodą - tuščią kapą.
TĄ AŠ JUMS TAIP PAT PATEIKSIU, TURĖKITE KANTRYBĖS.
Taip pat KIEK KAS KAM LAIŠKŲ PRIRAŠĖ, BET BE JOKIOS SĄSAJOS SU ŠVENTOSIOS DVASIOS RAŠTAIS.
O BŪTENT DABAR KAI KURIE JŪS, JAU RANGYDAMIESI KAIP ANGYS, TAI PAULIAUS VARTOJAMAS ŽODIS, O KADANGI JIS IŠ "ŠVENTO" JŪSŲ RAŠTO, TAI LABAI, NETGI SAKYČIAU YPATINGAI, TINKA JUMS, ARGI NE?
ARGI NESATE TIKRI FARIZIEJAI IR BIBILININKAI, TIK NEBEIŠTIKIMI RAŠTUI? TUO MAN PRIMENATE JUDO ISKARIJOTO CHARAKTERĮ IR VEIKSMUS.
Taigi jau patys, KAI KURIE, ėmėte teigti, kad Naujajame Testamente yra "SKYLIŲ." Ar irgi Šventosios Dvasios skylių? Jūs jau, kai kurie, SĄMONINGAI teigiate, jog jos padarytos ne šiaip sau per neapsižiūrėjimą, bet specialiai LAISVAM POŽIŪRIUI IR IMPROVIZAVIMUI, tik neprieštaraujant "dievo" žodžiui.
Turiu JUS nuvilti - TOKIOS LAISVAMANYBĖS JŪSŲ RAŠTAS NENUMATĖ NĖ VIENAM IŠ JŪSŲ.
Rašte NĖRA NĖ VIENO TEIGINIO, kad jis turi tokių TUŠČIŲ VIETŲ.
TAI JAU JŪSŲ JUDIŠKI IŠVEDŽIOJIMAI JŪSŲ PAČIŲ RAŠTO ATŽVILGIU.
Raštas-ĮSTATYMAS, NE ŠIAIP SAU KAS IR YRA UŽBAIGTAS - NĖ RAIDELĖS NEGALIMA PRIDĖTI JOKIA JŪSŲ IMPROVIZACIJA.
Tą būtent Petras ir sako JUMS:
"Pirmiausia žinokite, KAD JOKIA RAŠTO PRANAŠYSTĖ NEGALI BŪTI SAVAVALIŠKAI AIŠKINAMA, NES PRANAŠYSTĖ NIEKUOMET NĖRA ATĖJUSI ŽMOGAUS VALIA, BET ŠVENTOSIOS DVASIOS PAAKINTI ŽMONĖS KALBĖJO DIEVO VARDU."
Tuo tarpu jūs gi dabar interpretuodami patys PANEIGIATE, KAD NAUJASIS TESTAMENTAS KAIP "ŠVENTASIS" RAŠTAS YRA SUKURTAS IŠ ŠVENTOSIOS DVASIOS, NES NET JO ŽODŽIO NEBESILAIKOTE.
DAR KARTĄ įsiskaitykite į Mato evangelijos į Jėzaus lūpas įspraustus žodžius, nors JIE ir ABSURDIŠKI IR JŲ JĖZUS NIEKADA NESAKĖ, IR NĖ VIENAS LOGIŠKAI MĄSTANTIS ŽMOGUS NESAKYTŲ TOKIOS NELOGIŠKOS MINTIES, BET GI TAI SAKO JŪSŲ AUTORITETAS - MATAS, todėl jūs PRIVALOTE JAM PAKLUSTI BE JOKIŲ IŠVEDŽIOJIMŲ IR IMPROVIZACIJŲ, NES BŪTENT JŪS GI BESĄLYGIŠKAI LAIKOTE JO ŽODĮ KAIP GAUTĄ IŠ ŠVENTOSIOS DVASIOS:
“Iš tiesų sakau jums: kol dangus ir žemė nepraeis, NĖ VIENA RAIDELĖ, NĖ VIENAS BRŪKŠNELIS neišnyks iš Įstatymo, viskas išsipildys.“ ( Mato, 5, 17-18)
Mielieji jūsų fantazavimai - tai jau ne raidelė, tai jau ne brūkšnelis - TAI MAIŠTAS LAIVE.
Jūs tuoj pradėsite neigti dar daug DAUGIAU vietų IŠ SAVO RAŠTO, tik turėkite kantrybės, rengiu jums, VĖL PAULIAUS ŽODŽIU SAKANT, kaip ANGIMS, pasirangymui PRO RAKTO SKYLUTĘ BET SU KUPRANUGARIO ODA, nuostabią loginio mąstymo pramankštos mokymą.
Ir jau matau, kaip rangysitės, bet TIKROVĖJE JUMS vis tik vis labiau ir labiau teks rangytis AKLAI aplink save, kol nebeliks kur toliau rangytis, nes rakto skylutė bus dar siauresnė.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-07-16 17:55:58




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal