Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Žalingas PAULIAUS PRAMANYTAS Jėzaus KULTAS NUTOLINO URANTIJĄ NUO GYVOJO TĖVO.

Mielieji, pamąstykime šiek tiek giliau ir pažvelkime į dabartinę aplinką.
Mūsų Sūnui Kūrėjui, Mykolui, dar prieš savęs padovanojimo misiją, įsikūnijant žmogiškuoju pavidalu kaip Jėzui iš Nazareto, buvo suteikti tam tikri apribojimai šio ypač rizikingo įsikūnijimo metu, gimstant bejėgiu kūdikiu iš moters įsčių, kaip gimsta ir visi vaikai Urantijoje.
Nuo Tėvo šiuos apribojimus jam, kaip Sūnui Kūrėjui, perdavė Emanuelis, kuris priklauso Dienų Sąjungos dvasių rangui – Rojaus Trejybės atstovams Vietinėje Visatoje.
Kiekviena iš septynių šimtų tūkstančių Vietinių Visatų turi po VIENĄ DIENŲ SĄJUNGĄ, KURI VEIKIA KAIP ROJAUS TREJYBĖS PATARĖJA VIETINĖS VISATOS VADOVAMS – SŪNUI KŪRĖJUI IR VIETINĖS VISATOS MOTINAI DVASIAI.
Taigi prieš išvykstant mūsų Sūnui Kūrėjui, Mykolui, į žmogiškojo įsikūnijimo misiją Urantijoje, Emanuelis perėmė vadovavimą visai Vietinei Visatai ir perdavė Tėvo numatytus apribojimus būsimosios misijos metu.
Taip pat Emanuelis perdavė ir Gabrielio ir savo patarimus, ir būtent tarp jų buvo ir tokie:
“Taip, kaip tau gali atrodyti tinkama, tu turi susitapatinti su egzistuojančiais religiniais ir dvasiniais judėjimais, kokie gali būti sutinkami Urantijoje, bet visais įmanomais būdais stenkis išvengti, kad nebūtų FORMALIAI SUKURTA ORGANIZUOTAS KULTAS, SUSTABARĖJUSI RELIGIJA, ar atsiskyrusi etinė mirtingųjų grupuotė. Tavasis gyvenimas ir mokymai turi tapti bendruoju palikimu visoms religijoms ir visoms tautoms.” (Urantijos Knyga, 1330-01)
“Dėl to, kad tu be reikalo neprisidėtum prie vėlesniųjų Urantijos religinių tikėjimų stereotipinių sistemų ar kitokių neprogresyvių religinių srovių sukūrimo, mes dar daugiau tau patariame: Nepalik po savęs planetoje jokių užrašų. Susilaikyk nuo bet kokio rašymo ant atsparių medžiagų; neleisk savo bičiuliams daryti tavo statulėlių ar tavęs materialiame kūne kitokių pavaizdavimų. ŽIŪRĖK, KAD PLANETOJE NELIKTŲ NIEKO, KĄ POTENCIALIAI BŪTŲ GALIMA GARBINTI TAU IŠVYKUS.” (Urantijos Knyga, 1330-02)
Jėzus labai ištikimai laikėsi visų jam suteiktų apribojimų ir patarimų visos savo misijos metu. Dėl to jos pabaigoje jis specialai dar sugrįžo ten, kur dirbo ir sunaikino visus užrašus, net ir paskaičiavimus, kokie jam buvo reikalingi, kai jis dirbo valčių gamintoju, kai gamino baldus, bet kokius išmatavimus, bet kokius užrašytus skaičius jis visus sunaikino, nes puikiai suvokė šitų patarimų SVARBĄ.
ŽMOGAUS GYVULINIS PROTAS YRA TOKS SILPNAS IR TUOJ PAT PUOLA GARBINTI IR DIEVINTI BET KĄ,KAS TIK NORS KIEK PARODO KOKĮ NORS NEĮPRASTĄ VEIKSMĄ.
Pažiūrėkite, kas vyksta su dainininko Maiklo Džeksono gerbėjais po jo mirties. Jie jau ir jį ima vadinti "dievu," kuris bus amžinai, net ir patys rengiasi kaip jis, perukus nešioja kaip jis.
Tai ir yra gyvulinio proto veikimas.
O ką padarė Paulius ir jo šalininkai? Būtent jie ir iškėlė Jėzaus KULTĄ Į PADANGES, UŽTEMDYDAMI TĖVĄ, KURIS TURĖJO PO JĖZAUS MISIJOS URANTIJOJE APŠVIESTI VISUS ŽMONES, KAD NEBELIKTŲ JOKIŲ KULTŲ, O BŪTŲ TIK GAVASIS TĖVAS IR GYVOJI RELIGIJA, KYLANTI ATRADUS TĖVO ASMENĮ SAVO VIDUJE.
O kas yra šiandien?
"Jis (mano pastaba - Jėzus) yra neregimojo Dievo atvaizdas, VISOS KŪRINIJOS PIRMAGIMIS, nes jame sukurta visa, kas yra danguje ir žemėje... Ir jis yra Kūno - Bažnyčios galva... Dabar aš džiaugiuosi savo kentėjimais už jus ir savo kūne papildau, ko dar TRUKSTA KRISTAUS VARGAMS dėl jo Kūno, kuris yra BAŽNYČIA. Aš tapau JOS tarnu Dievo man duotu paskyrimu..." (Laiškas kolosiečiams 1, 15-18-24-25)
AR MATOTE KOKS YRA TIKRAI SILPNAS ŽMOGAUS, NET IR PAULIAUS, GYVULINIS PROTAS, kad jis jau BAŽNYČIĄ PRILYGINA KRISTUI, ir jis pats jau yra BAŽNYČIOS tarnas.
O Laiške hebrajams jau Jėzus yra vadinamas ir vyriausiuoju KUNIGU.
To, ko Jėzus NEDARĖ dėl mintėtų patarimų, patys jo pasėkėjai pridarė. Oi ir dar kaip pridarė, kad srebiame iki šiol ir dar ilgai neišrėbsime, kad iš bažnyčių dingtų visos Jėzaus statulėlės, ir ne tik ant kryžiaus, BET VISOS, kad nebūtų negyvų ritualų ir dogmų, KAD GALŲ GALE ATSIRASTŲ GYVAS TĖVAS, KO IR SIEKĖ JĖZUS - NE SAVE IŠKELTI, O TĖVĄ, KAD ŠVYTĖTŲ VISA KŪRINIJA NUO TĖVO, IR ROJAUS TREJYBĖS, MEILĖS GYVŲ VIRPESIŲ ATSIVĖRUSIOSE JAM SIELOSE, kaip JIS ŠVYTĖJO ir Jėzaus atsivėrusioje sieloje.
Štai TIK TADA nebeliks IR JĖZAU SSTATULĖLIŲ, IR PARDAVĖJŲ JĖZAUS ATVAIZDŲ, IR MULKINTOJŲ IŠ VATIKANO - KARDINOLŲ IR NET POPIEŽIAUS - kurie NET IR DABAR kaišioja drobulę ir tvirtina, kad tai toji pati, į kurią buvo įvyniotas Jėzaus kūnas. Ir lengvatikių yra pilna ir tiki žmonės tais pramanais, ir VATIKANO MULKINTOJAIS.
Ir tiki vien dėl to, kad neatveria SIELOS TĖVUI, ESANČIAM JOS VIDUJE, NES GYVULINIS PROTAS NELEIDŽIA, BIJO.
Ar matote KIEK DARBO LAUKIA MŪSŲ JAU DABAR, IR ATEITYJE PER ŠIMTMEČIUS, KURIUOS PRALEISIME ČIA, URANTIJOJE, ŠVIESINDAMI IR MOKYDAMI ŽMONES - TAMSIUS IR BAIGŠČIUS ŠVIESOS - DVASINĖS ŠVIESOS, GYVOSIOS TĖVO ŠVIESOS?
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-07-02 12:17:22

Komentarai

Virš bedugnės įtemtas lynas.Juo eina akrobatas.Jis turi būtinai statyti kojas ant to lyno.Jei bent viena koja nebus pastatyta ant lyno-jis nukris bedugnėn..Tai ir pavadinu"asmenine improvizacija".Toliau.....

arunas
2009-07-16 17:32:22



"NAUJASIS TESTAMENTAS LABAI VIENPRASMIŠKAI SAKO, KAD PRISIKĖLĖ TIEK JĖZUS, TIEK ŠVENTIEJI SU SAVO ANKSČIAU MIRUSIAIS MATERIALIAIS KŪNAIS."Algimantas.
noriu priestarauti cia pasakytai frazei.tai NETIESA.nors mes ir vel gryztame prie Sventojo Rasto,uzuot gilinesi i Urantijos Knyga,bet ,mano nuomone,verta zinoti kas yra kas.
kas yra susipazines su NT ir Luko evangelija,tam bus lengva prisiminti dvieju mokiniu kelione i Emausa,po Jezaus nukryziavimo.
"Ir štai tą pačią dieną du [mokiniai] keliavo į kaimą už šešiasdešimt stadijų nuo Jeruzalės, vadinamą Emausu.Jie kalbėjosi apie visus tuos įvykius.Jiems taip besikalbant ir besiginčijant, prisiartino pats Jėzus ir ėjo kartu.Jų akys buvo lyg migla aptrauktos, ir jie nepažino jo.O Jėzus paklausė: „Apie ką kalbate, eidami keliu?" Tie nuliūdę sustojo.
Vienas jų, vardu Kleopas, atsakė jam: „Nejaugi tu būsi vienintelis ateivis Jeruzalėje, nežinantis, kas joje šiomis dienomis atsitiko!"Jėzus paklausė: „O kas gi?" Jie tarė jam: „Su Jėzumi Nazarėnu, kuris buvo pranašas, galingas darbais ir žodžiais Dievo ir visos tautos akyse.Aukštieji kunigai ir mūsų vadovai pareikalavo jam mirties bausmės ir atidavė jį nukryžiuoti.O mes tikėjomės, kad jis atpirksiąs Izraelį. Dabar po viso to jau trečia diena, kaip tai atsitiko.Be to, kai kurios mūsiškės moterys mus sutrikdė. Anksti rytą jos buvo nuėjusios pažiūrėti kapo ir nerado jo kūno. Jos sugrįžo ir papasakojo regėjusios pasirodžiusius angelus, kurie sakę Jėzų esant gyvą.Kai kurie mūsiškiai buvo nuėję pas kapą ir rado viską, kaip moterys sakė, bet jo paties nematė."
Jėzus jiems tarė: „O jūs, neišmanėliai! Kokios nerangios jūsų širdys tikėti tuo, ką yra skelbę pranašai! Argi Mesijas neturėjo viso to iškentėti ir įžengti į savo garbę?!"Ir, pradėjęs nuo Mozės, primindamas visus pranašus, jis aiškino jiems, kas visuose Raštuose apie jį pasakyta.
Jie prisiartino prie kaimo, į kurį keliavo, o Jėzus dėjosi einąs toliau.Bet jie privertė jį pasilikti, prašydami: „Pasilik su mumis! Jau vakaras arti, diena jau besibaigianti..." Tuomet jis užsuko pas juos.Įsitaisęs su jais prie stalo, paėmė duoną, palaimino, laužė ir davė jiems.TADA jų AKYS ATSIVERE, ir jie pažino Jėzų, bet jis pranyko jiems iš akių.O jie kalbėjo: „Argi mūsų širdys nebuvo užsidegusios, kai jis kelyje mums kalbėjo ir atvėrė Raštų prasmę?"
Jie tuoj pat pakilo ir sugrįžo į Jeruzalę. Ten rado susirinkusius Vienuolika su savo draugais,kurie sakė: „Viešpats tikrai prisikėlė ir pasirodė Simonui."O jie papasakojo, kas jiems atsitiko kelyje ir KAIP JIE PAZINO Jėzų, kai jis laužė duoną."
Migla aptrauktos akys (13-16). Jų akys buvo lyg migla aptrauktos, ir jie nepažino jo.
Kodėl šių mokinių akys buvo aptrauktos migla? Gal buvo kažkokia antgamtinė priežastis, gal Jėzus po prisikėlimo atrodė visai kitaip, nei prieš nukryžiavimą? Taip,JEZUS BUVO KITOKS, bet dažniausiai problema slypi mumyse, mūsų širdyje, giliai viduje, kur gimsta mąstymas, pasirinkimai ir veiksmai. Šie mokiniai greičiausiai buvo girdėję Jėzaus balsą, matė jį tarnaujant, pažinojo jį, bet vis dėlto nepažino, kai jis prisiartino kelyje...
Zvelgiant i Jono evangelija,Jezus pasirodo Marijai Magdalietei,kai toji verke prie tuscio kapo,"....tai tarusi,ji atsisuko ir pamate stovinti Jezu,bet NEPAZINO,kad tai Jezus.o jis tare jai:"moterie,ko verki?ko ieskai?"jinai MANYDAMA,jog tai sodininkas,atsake.........Tuomet Jezus jai sako:"Marija!"ji atsigreze ir susuko:"Rabuni"(mokytojau) !!
Marija kaip ir mokiniai einantys link Emauso,NAPAZINO kunisko Jezaus,nes jo ten nebebuvo..Jis buvo kitokiame pavidale.jie visi pazino ji tik is jo veiksmu.
na o nutikimas prie Tiberiados ezero(Jn 21)..mokiniai,tokie kaip Simonas Petras,Tomas,Natanaelis ir kiti taip pat nepazino Jezaus, stovincio ant kranto,kai mokiniai zvejojo tinklais.
Siela,atsiverusi siela pazysta,kas nepaaiskinama protu.
Linkiu visiems ieskoti Tiesos ne protu,bet sirdimi..
matyti daiktus ne kuno,o sielos akimis.
fizines akys- fiziniam pasauliui pazinti,sielos akys duotos dvasiniams dalykams matyti...


Sondra
2009-07-16 14:03:31



Ale tu ir dogmatikas, Algi :)

Jonas
2009-07-16 13:46:17



Mielieji, jūs matote, kai kurie, dvasiškai AKLI, mano puolimą, kai aš jūsų nei puolu, nei man jūs rūpite iš viso kaip priekabiautojai, tiesiog per jus aš mokau kitus, kuiriems šito labai riekia, kad jie nebelaikytų Naujojo Testamento parašytu iš Šventosios Dvasios, KO JIEMS NIEKAS NEPAIŠKINA. Dėl to mane ir domina, kaip jūs "išsirangysite kaip žalčiai" iš SAVO PADĖTIES.
TODĖL ir klausiu - KUR DINGO KRISTAUS MATERIALUS KŪNAS, jeigu jūs NEIGIATE Urantijos Knygos apreiškimo aiškinimą apie žmogaus sielos tapatybės PRISIKĖLIMĄ MORONTINIU pavidalu, ką Jėzus ir padarė.
Tačiau jūs gi TAIP PAT NEIGIATE ir SAVO "dievo" žodį, KURIS AIŠKIAI PASAKO, KAD JĖZUS prisikėlė su KŪNU - materialiu kūnu, nes kūno neliko. Dar priedo ir šventieji prisikėlė, irgi su kūnu. Tam ir KAPŲ RŪSIAI ATSIVĖRĖ.
Todėl rangykitės. O kad būtų jums dar apie ką pamąstyti iš jūsų "dievo" žodžio, tai jums šiek tiek apsunkinsiu sąlygas, mąstymui jūsų tik į naudą.
Žodžiu padarau taip, kaip rakto skylutę pralysti kupranugariui.
Kadangi jūs rangotės kaip žalčiai, bet su nerangiu kupranugario kūnu, tai jums tikrai bus daug sunkiau kurti istorijas apie pseudomaterijos pasikeitmą, net ir dabar sau pateikiant naujus spąstus.
Patys jūsų Naujojo Testamento ir JŪSŲ autoritetai sako, kad interpretuoti Rašto NEVALIA. Ir Petras savo antrame laiške JUS įspėja, nekurkite savo istorijų ir paaiškinimų, jeigu jų NĖRA JŪSŲ RAŠTE, NES TAI JAU BUS NUO ŠĖTONO. NEJAUGI ESATAE TIKRAI APSĖSTI ŠĖTONO, KAD TEKS VARYTI JUS PAS KUNIGĄ EGZORCISTĄ, KAD VELNIĄ IŠVARYTŲ, JUK TAIP SUNIEKINTI PETRO PERSPEJIMĄ BE ŠĖTONO "APSĖDIMO" JUMS NEĮMANOMA.
Primenu Petro žodžius iš jo antrojo laiško, jeigu kartais "apsėdus šėtonui" juos visiškai iš BAIMĖS IRGI PAMIRŠOTE ir prieš rašydami savo pseudoteiginius apie pseudomateriją ir tuo ŠVENTVAGIAUJATE, NES RAŠTAS SAKO:
"Pirmiausia žinokite, KAD JOKIA RAŠTO PRANAŠYSTĖ NEGALI BŪTI SAVAVALIŠKAI AIŠKINAMA, NES PRANAŠYSTĖ NIEKUOMET NĖRA ATĖJUSI ŽMOGAUS VALIA, BET ŠVENTOSIOS DVASIOS PAAKINTI ŽMONĖS KALBĖJO DIEVO VARDU."
Tuo tarpu jūs gi dabar interpretuodami patys PANEIGIATE, KAD NAUJASIS TESTAMENTAS KAIP "ŠVENTASIS" RAŠTAS YRA SUKURTAS IŠ ŠVENTOSIOS DVASIOS, NES NET JO ŽODŽIO NEBESILAIKOTE.
SUĮŽŪLĖJOTE!?
NEVALIA!
Bet man tai patinka.
Po truputį pradeda atšilti jūsų dogmatinis ir sustabarėjęs mąstymas.
Žiūrėk, imsite ir prabusite? Visada dar turiu vilties dėl jūsų GYVO nušvitimo. Juk Tėvo dvasia yra ir jumyse, ir jūs savo sielą turite, tik savo baime trukdote ir Tėvui, ir SAU.
DABABR įsiskaitykite į Mato evangelijos į Jėzaus lūpas įspraustus žodžius, kurių jis niekada nesakė, bet gi jums Matas yra Dievo žodis, tada įsiskaitykite, ką teigia jūsų Matas per Jėzų, nors ir absurdiškai:
“Iš tiesų sakau jums: kol dangus ir žemė nepraeis, nė viena raidelė, nė vienas brūkšnelis neišnyks iš Įstatymo, viskas išsipildys.“ ( Mato, 5, 17-18)
O jūs gi ne tik iš RAŠTO ĮSTATYMO RAIDELES - TAI KAIRĖN, TAI DEŠINĖM - BET IR VISAS TEORIJAS JAU SIŪLOT.
Mielieji BRĘSTAT. Su tuo ir sveikinu.
O klausimas liko tas pats - kaip tie materialūs kūnai: šventųjų, ir, aišku, Jėzaus?
Šventųjų, tai jau buvo ir supuvę, tai kaip jie galėjo prisikelti?
Aišku, kada susitiksiu su Petru, su Matu, su Pauliumi, su Jonu, su Morkumi po savojo prisikėlimo, pasikalbėsiu apie tas jų paikystes Rašte prieš du tūkstančius metų. Nors jų atsakymus iš esmės žinau jau ir dabar. Tačiau pokalbis vis tiek bus. Ir geriausia dar su visais drauge.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-07-16 13:34:57



Algimantai,
aš tai apskritai su tavimi šiuo klausimu neturiu dėl ko ginčytis, skaityk dar kartą mano komentaro vietas:
Tiems, kas tiki Jėzaus prisikėlimu, visiškai nesvarbu, koks tas kūnas ir kokios prisikėlimo detalės.
O kad prisikėlusio Jėzaus kūnas buvo ne toks koks iki tol, Biblija sako kitose vietose, kur Jėzus įeina pro užrakintas duris, apsireiškia mokiniams kelyje, ir t.t. Materialus ar dvasinis ar koks morontinis ar morenginis tas kūnas - neturi reikšmės, nes vistiek išeina už mūsų natūralaus supratimo ribų. Lygiai kaip ir neturi įtakos tas faktas, ar tas pats kūnas buvo perkeistas, ar vienas sunaikintas, o kitas duotas. Šios detalės tikrai nėra esminės.
*
Bet jei tau tokia svarbi mano asmeninė nuomonė - manau, kad Jėzaus kūnas PRISIKĖLIMO METU BUVO PERKEISTAS iš materialaus į "sudvasintą" kūną, kurį jūs vadinate morontiniu. Prisikėlusio Jėzaus kūnas jau nebebuvo materialus ta prasme kaip mūsų kūnai, nors pasak Biblijos, Jėzus valgė kartu su mokiniais. Ar materialūs senojo kūno likučiai, kaip tu teigi, buvo sunaikinti, o naujasis kūnas buvo duotas visiškai naujas, ar buvo perkeistas tas pats, man neturi jokios reikšmės, ir būtų gerai, kad manęs šiuo klausimu nebevargintum. Galima apskritai netikėti prisikėlimu, ir aš labai suprantu ir tokius žmones, nes ir man tuo patikėti nėra lengva.

Jonas
2009-07-16 13:05:24



Beje, Algimantai, nepulk taip agresyviai tau nepatikusių žmonių, juk esi ne šuo. Mes gi su tavim sutarėm - kas bebūtų, elkimės tvarkingai, vartokime gražius žodžius, (arba atspindinčius kalbančiojo vidinę būseną). Tikiuosi, kad tavo sušlubavusi vidinė pusiausvyra greitai atsistatys ir mes vėl galėsime mėgautis tavo saldžia kalbos maniera.

bičiulis
2009-07-16 12:22:22



Nelabai supratau, kame čia ginčas, bet priminsiu, jog pagal krikščionišką mokymą laikų pabaigoje (arba vadinamoje pasaulio pabaigoje) visa materija bus perkeista. Ji kažkuo liks panaši į dabartinę, bet kažkuo ir skirsis. Kristaus kūnas buvo pirmas tokio perkeitimo pavyzdys. Po mirties Jis prisikėlė jau perkeistame kūne. Materija lieka materija, bet kitokia. Kokia? Niekas cheminės sudėties nežino, ir tai savaime suprantama.
Laikomasi supratimo, kad Danaus Karalystėje yra vietos ne tik dvasiai, bet ir materijai, tik perkeistai, naujai materijai.

bičiulis
2009-07-16 12:16:39



Mielieji, man skaudu,kai kurių iš jūsų šlubuoj net LOGINIS mąstymas, o taip pat ir ANALITINIS, todėl aną paaiškinimą rašydams sutrumpinau, kad Jonas suvoktų, nes prieš tai mano patiekto iš Urantjos Knygos paaiškinimo, apie Jėzaus prisikėlimą - BE MATERIALAUS KŪNO - ir jo MATERIALUS KŪNO PAĖMIMĄ, bet jau PO JĖZAUS PRISIKĖLIMO, jis taip ir nesugebėjo suvokti.
Tačiau dabar žiūriu, jog Jonas patekęs į savo paties sau pasispęstus spąstus nebežino kaip atskayti, KUR DINGO JĖZAUS KŪNAS, JEIGU JIS PRISIKĖLĖ BE MATERIALAUS KŪNO, NORS EVANGELIJOS TEIGIA, KAD JĖZUS PRISIKĖLĖ BŪTENT SU MATARIALIU KŪNU.
Na, jog kitas mano sielos brolis - Audrius/Vilnius/ iš viso nesiorientuoja net ir savo peršamose evangelijose, todėl užduoti ir jo gyvulliniam protui PALENGVINSIU - dar daugiau sutrumpinsiu tas vietas, kurios ir PARODO, Jėzaus prisikėlimą su materialiu KŪNŲ, jeigu žmogus turi nors kokį elementarų loginį-analitinį protą.
“Po šabo, auštant pirmajai savaitės dienai, Marija Magdalietė ir kita Marija ėjo aplankyti kapo. Staiga smarkiai sudrebėjo žemė: Viešpaties angelas nužengė iš dangaus, nurito šalin akmenį ir atsisėdo ant jo. Jo išvaizda buvo it žaibo, o drabužiai balti kaip sniegas. Išsigandę jo, sargybiniai sudrebėjo ir pastiro lyg negyvi. O angelas tarė moterims: ‘Jūs nebijokite! Aš žinau, kad IEŠKOTE JĖZAUS, kuris buvo nukryžiuotas. JO ČIA NEBĖRA, JIS PRISIKĖLĖ, kaip buvo sakęs. Įeikite, APŽIŪRĖKITE VIETĄ, KUR JO GULĖTA. Ir SKUBIAI DUOKITE ŽINIĄ jo mokiniams: 'Jis PRISIKĖLĖ IŠ NUMIRUSIŲ ir eina pirma jūsų į Galilėją; tenai jį ir pamatysite'. Štai aš jums tai paskelbiau.’ Jos greitomis paliko kapą, apimtos išgąsčio ir didelio džiaugsmo, ir bėgo pranešti mokiniams.” (Mato, 28,1-8)
O štai dar kitas šio epizodo pasakojimo variantas, kurį pateikia Lukas:
“... moterys atėjo prie kapo... Jos rado akmenį nuritintą nuo kapo, o įėjusios vidun, neberado Viešpaties Jėzaus kūno. ...prisiartino du vyrai spindinčiais drabužiais. ... tie vyrai prabilo: ‘Kam ieškote gyvojo tarp mirusiųjų? NĖRA JO ČIA, JIS PRISIKĖLĖ! Moterys sugrįžo nuo kapo ir viską pranešė Vienuolikai ir visiems kitiems. ...jos ir jų draugės papasakojo tai apaštalams. TAS PRANEŠIMAS JIEMS PASIRODĖ ESĄ TUŠČIOS ŠNEKOS, IR JIE MOTERIMIS NETIKĖJO. Vis dėl to Petras pašokęs NUBĖGO PRIE KAPO. ŽVILGTELĖJO PASILENKĘS IR MATO TIKTAI DROPBULES." (Luko, 24, 1-12)
Dabar AIŠKINU patį tekstą - moterys nebemato materialaus Jėzaus kūno, o du vyrai joms atskleidžia, kur gi matrialus kūnas dingo, sakydami, kad Jėzus prisikėlė, todėl nereikia jo čia jau iešokoti ir neriomauti, kad tuščia kapavietė, kad kažkur kūnas dingo. Jis niekur NEDINGO, bet PRISIKĖLĖ ir dabr Jėzus yra kažkur prisikėlęs, juk apie tai jis buvo anksčiau kalbėjęs, kad prisikels. Kadangi moterų žodžiai apaštalams pasirodė kaip neįmanomas dalykas, tai jie - PETRAS IR JONAS - PUOLĖ PATYS PATIKRINTI, AR TIESA. Ir abu pamatė, kad kūno nebėra, todėl paneigti Marojos Magdalenos žodžių jie jau nebegalėjo, kad ji matė PRISIKĖLUSĮ Jėzų, nes KŪNO TAI NEBĖRA KAPAVIETĖJE.
Jeigu būtų ne taip, tai Matas nedarytų tokios paralelės, jog tuo metu ir šventieji prisikėlė SU SAVO MATERIALIAIS KŪNAIS:
"Tuomet Jėzus, dar kartą sušukęs skardžiu balsu, atidavė dvasią. IR ŠTAI ŠVENTYKLOS UŽDANGA PERPLYŠO PUSIAU NUO VIRŠAUS IKI APAČIOS, IR ŽEMĖ SUDREBĖJO, IR UOLOS ĖMĖ SKELDĖTI. ATSIVĖRĖ KAPŲ RŪSIAI, ir daug užmigusių šventųjų KŪNŲ PRISIKĖLĖ IŠ NUMIRUSIŲ. Išėję IŠ KAPŲ po Jėzaus PRISIKĖLIMO, jie ATĖJO į šventąjį MIESTĄ ir daug kam PASIRODĖ.(Mato, 27,45-53) Beje, net šitoje dabar mano pateiktoje pastraipoje MATAS priertarauaj ir savo LOGIKAI, tačiau nenoriu atitraukti dabar į TAI jūsų dėmesio, nes tą padarysiu savo rašomame ilgame mokyme, jau dabar yra daugiau kaip vienas šimtas puslapių, apie Naująjį Testamentą ir krikščionybę su citatomis, liudijančiomis Naujojo Testamento autorių nenuoseklumus ir kitokius aspektus, kurie būdingi tik žmogiškam protui, kuris yra PILNAS PASĄMONINĖS BAIMĖS DIEVUI.
Taigi, mano pateiktas iš Mato, jau visiškai sutrumpinta citata konkrečiai sako, kad prisikėlimas vyksta su KŪNU, dėl to, kad tie MATERIALŪS KŪNAI, PALAIDOTI KAPŲ RŪSIUOSE GALĖTŲ IŠ JŲ IŠEITI, TIE KAPŲ RUSIAI TURI ATSIDARYTI. Ir tada tokius su savo kūnais prisikėlusius MATĖ JERUZALĖJE.
Kaip kitaip, mano mylimas sielos broli Audriau, GALI DAR BŪTI PARAŠYTA KITAIP, KAD TU PAMATYTUM, JOG NAUJAIS TESTAMENTAS LABAI VIENPRASMIŠKAI SAKO, KAD PRISIKĖLĖ TIEK JĖZUS, TIEK ŠVENTIEJI SU SAVO ANKSČIAU MIRUSIAIS MATERIALIAIS KŪNAIS.
O klausimas tebelieka jau dabar jums abiems, Jonai ir Audriau, kadangi jau ABU JŪS NEIGIATE NET SAVO ŠVENTĄ, O MANO TIK "ŠVENTĄ" RAŠTĄ, ŠITUO NEIGIMU TIK PATVIRTINDAMI URANTIJOS APREIŠKIMO TIESĄ, NORS JĄ IRGI MĖGINATE LEIŽUVIU PANEIGTI, TAI DABR ĮTEMPKITE SAVO PROTĄ IR ATSAKYKITE Į MANO JAU PATIEKTĄ KLAUSIMĄ - KUR GI VIS TIK PASIDĖJO JĖZAUS MATERIALUS KŪNAS?
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-07-16 11:16:39



Nors Algimanto džiugesys dėl jo "sielos brolių", kuriems "pradeda atšilti dogmatinis ir sustabarėjęs mąstymas" labiau panašus į pikdžiugiškumą, bet viskas liudija apie šiek tiek priešingą dalyką - apie tai, kad Algimantas pagaliau pradeda suvokti, jog jo oponentai nėra akli sustabarėję dogmatikai (ar tik ne dėl to pyksta?).
Reikalas gi tame, kad Šventasis Raštas (kuris, beje, yra visgi parašytas su Šventosios Dvasios įkvėpimu ir paraginimu) kupinas taip vadinamų "tuščių vietų", kurios leidžia skleistis žmogaus, skaitančio Bibliją, vaizduotei (o pavadinus išaukštintai - dvasiniams sparnams, urantams tai labiau patinka). Šventasis Raštas parašytas taip, kad skaitant liktų vietos asmeniniai improvizacijai, ir jeigu ji neprieštarauja Dievo Žodžiui, jeigu nepradeda trukdyti suvokti Šventojo Rašto, tai valio, improvizuokime, džiaukimės laisve, ir jokių problemų.
Tad, Algimantai, gal išties tai padės tau suvokti, kad Gyvas Dievo Žodis yra Biblija, kad Šventojo Rašto skaitymas tai nėra bausmė, tai nėra dvasingumo marinimas, bet priešingai - tai dvasios skridis, tai žengimas į susitikimą su Gyvuoju Dievu.
Šiaip, neužsiimu propogavimu, necituoju Biblijos, nes matau, kaip Algimantui tai nepatinka. Bet šiandien galime padaryti išimtį - pats Algis stūmia mus į tai, cituodamas Bibliją :)


bičiulis
2009-07-16 15:32:22



Tomai, pagal tavo logiką Algimantas būtų didesnis genijus, jis pastoviai mane "perspjauna" :D

Jonas
2009-07-16 08:37:30




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal