Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Žalingas PAULIAUS PRAMANYTAS Jėzaus KULTAS NUTOLINO URANTIJĄ NUO GYVOJO TĖVO.

Mielieji, pamąstykime šiek tiek giliau ir pažvelkime į dabartinę aplinką.
Mūsų Sūnui Kūrėjui, Mykolui, dar prieš savęs padovanojimo misiją, įsikūnijant žmogiškuoju pavidalu kaip Jėzui iš Nazareto, buvo suteikti tam tikri apribojimai šio ypač rizikingo įsikūnijimo metu, gimstant bejėgiu kūdikiu iš moters įsčių, kaip gimsta ir visi vaikai Urantijoje.
Nuo Tėvo šiuos apribojimus jam, kaip Sūnui Kūrėjui, perdavė Emanuelis, kuris priklauso Dienų Sąjungos dvasių rangui – Rojaus Trejybės atstovams Vietinėje Visatoje.
Kiekviena iš septynių šimtų tūkstančių Vietinių Visatų turi po VIENĄ DIENŲ SĄJUNGĄ, KURI VEIKIA KAIP ROJAUS TREJYBĖS PATARĖJA VIETINĖS VISATOS VADOVAMS – SŪNUI KŪRĖJUI IR VIETINĖS VISATOS MOTINAI DVASIAI.
Taigi prieš išvykstant mūsų Sūnui Kūrėjui, Mykolui, į žmogiškojo įsikūnijimo misiją Urantijoje, Emanuelis perėmė vadovavimą visai Vietinei Visatai ir perdavė Tėvo numatytus apribojimus būsimosios misijos metu.
Taip pat Emanuelis perdavė ir Gabrielio ir savo patarimus, ir būtent tarp jų buvo ir tokie:
“Taip, kaip tau gali atrodyti tinkama, tu turi susitapatinti su egzistuojančiais religiniais ir dvasiniais judėjimais, kokie gali būti sutinkami Urantijoje, bet visais įmanomais būdais stenkis išvengti, kad nebūtų FORMALIAI SUKURTA ORGANIZUOTAS KULTAS, SUSTABARĖJUSI RELIGIJA, ar atsiskyrusi etinė mirtingųjų grupuotė. Tavasis gyvenimas ir mokymai turi tapti bendruoju palikimu visoms religijoms ir visoms tautoms.” (Urantijos Knyga, 1330-01)
“Dėl to, kad tu be reikalo neprisidėtum prie vėlesniųjų Urantijos religinių tikėjimų stereotipinių sistemų ar kitokių neprogresyvių religinių srovių sukūrimo, mes dar daugiau tau patariame: Nepalik po savęs planetoje jokių užrašų. Susilaikyk nuo bet kokio rašymo ant atsparių medžiagų; neleisk savo bičiuliams daryti tavo statulėlių ar tavęs materialiame kūne kitokių pavaizdavimų. ŽIŪRĖK, KAD PLANETOJE NELIKTŲ NIEKO, KĄ POTENCIALIAI BŪTŲ GALIMA GARBINTI TAU IŠVYKUS.” (Urantijos Knyga, 1330-02)
Jėzus labai ištikimai laikėsi visų jam suteiktų apribojimų ir patarimų visos savo misijos metu. Dėl to jos pabaigoje jis specialai dar sugrįžo ten, kur dirbo ir sunaikino visus užrašus, net ir paskaičiavimus, kokie jam buvo reikalingi, kai jis dirbo valčių gamintoju, kai gamino baldus, bet kokius išmatavimus, bet kokius užrašytus skaičius jis visus sunaikino, nes puikiai suvokė šitų patarimų SVARBĄ.
ŽMOGAUS GYVULINIS PROTAS YRA TOKS SILPNAS IR TUOJ PAT PUOLA GARBINTI IR DIEVINTI BET KĄ,KAS TIK NORS KIEK PARODO KOKĮ NORS NEĮPRASTĄ VEIKSMĄ.
Pažiūrėkite, kas vyksta su dainininko Maiklo Džeksono gerbėjais po jo mirties. Jie jau ir jį ima vadinti "dievu," kuris bus amžinai, net ir patys rengiasi kaip jis, perukus nešioja kaip jis.
Tai ir yra gyvulinio proto veikimas.
O ką padarė Paulius ir jo šalininkai? Būtent jie ir iškėlė Jėzaus KULTĄ Į PADANGES, UŽTEMDYDAMI TĖVĄ, KURIS TURĖJO PO JĖZAUS MISIJOS URANTIJOJE APŠVIESTI VISUS ŽMONES, KAD NEBELIKTŲ JOKIŲ KULTŲ, O BŪTŲ TIK GAVASIS TĖVAS IR GYVOJI RELIGIJA, KYLANTI ATRADUS TĖVO ASMENĮ SAVO VIDUJE.
O kas yra šiandien?
"Jis (mano pastaba - Jėzus) yra neregimojo Dievo atvaizdas, VISOS KŪRINIJOS PIRMAGIMIS, nes jame sukurta visa, kas yra danguje ir žemėje... Ir jis yra Kūno - Bažnyčios galva... Dabar aš džiaugiuosi savo kentėjimais už jus ir savo kūne papildau, ko dar TRUKSTA KRISTAUS VARGAMS dėl jo Kūno, kuris yra BAŽNYČIA. Aš tapau JOS tarnu Dievo man duotu paskyrimu..." (Laiškas kolosiečiams 1, 15-18-24-25)
AR MATOTE KOKS YRA TIKRAI SILPNAS ŽMOGAUS, NET IR PAULIAUS, GYVULINIS PROTAS, kad jis jau BAŽNYČIĄ PRILYGINA KRISTUI, ir jis pats jau yra BAŽNYČIOS tarnas.
O Laiške hebrajams jau Jėzus yra vadinamas ir vyriausiuoju KUNIGU.
To, ko Jėzus NEDARĖ dėl mintėtų patarimų, patys jo pasėkėjai pridarė. Oi ir dar kaip pridarė, kad srebiame iki šiol ir dar ilgai neišrėbsime, kad iš bažnyčių dingtų visos Jėzaus statulėlės, ir ne tik ant kryžiaus, BET VISOS, kad nebūtų negyvų ritualų ir dogmų, KAD GALŲ GALE ATSIRASTŲ GYVAS TĖVAS, KO IR SIEKĖ JĖZUS - NE SAVE IŠKELTI, O TĖVĄ, KAD ŠVYTĖTŲ VISA KŪRINIJA NUO TĖVO, IR ROJAUS TREJYBĖS, MEILĖS GYVŲ VIRPESIŲ ATSIVĖRUSIOSE JAM SIELOSE, kaip JIS ŠVYTĖJO ir Jėzaus atsivėrusioje sieloje.
Štai TIK TADA nebeliks IR JĖZAU SSTATULĖLIŲ, IR PARDAVĖJŲ JĖZAUS ATVAIZDŲ, IR MULKINTOJŲ IŠ VATIKANO - KARDINOLŲ IR NET POPIEŽIAUS - kurie NET IR DABAR kaišioja drobulę ir tvirtina, kad tai toji pati, į kurią buvo įvyniotas Jėzaus kūnas. Ir lengvatikių yra pilna ir tiki žmonės tais pramanais, ir VATIKANO MULKINTOJAIS.
Ir tiki vien dėl to, kad neatveria SIELOS TĖVUI, ESANČIAM JOS VIDUJE, NES GYVULINIS PROTAS NELEIDŽIA, BIJO.
Ar matote KIEK DARBO LAUKIA MŪSŲ JAU DABAR, IR ATEITYJE PER ŠIMTMEČIUS, KURIUOS PRALEISIME ČIA, URANTIJOJE, ŠVIESINDAMI IR MOKYDAMI ŽMONES - TAMSIUS IR BAIGŠČIUS ŠVIESOS - DVASINĖS ŠVIESOS, GYVOSIOS TĖVO ŠVIESOS?
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-07-02 12:17:22

Komentarai

Taigi aš tavęs mielas ne bičiuli ir ne audriaui o audriau iš Vilniaus kviečiau tave paanalizuoti ir kritiškai pamastyti savyje , kodėl būtent tavo prote ir nekyla abejonės tokiemas dalykams, o tu juos priimi ir tiki , kurių aš visiškai nepriimu ir kurie man yra atgrąsūs nedieviški ir šlykštūs. Kaip būtent šitie tavo ir pateiktieji , kad Jėzus atpirko mūsų kažkokias būtas ar nebūtas nuodėmes ant kryžiaus, kad egzistuoja velnias, kaip kryžiaus egzistavimas tavuoju supratimu, prigimtinės nuodėmės buvimas, pragaro egzistavimas.Kaip visa tai gimsta žmogaus prote ir kodėl,kodėl šito tu neanalizuoji savuoju kritiniu mąstymu o tai besąlygiškai priimi.Ir tą privalo priimti ir kiti protai tam net žmogiškoji institucija sukurta. O tave atgrąso tai ,kai sakoma, kad viso to nėra. Kas čia tave atgrąso, kai manęs ir kitų mirtingųjų visa tai visiškai neatgrąso. Ir dėl to sakymo, kad viso šito nėra ir kyla iš jūsų pusės visas šitas šurmulys forume.O prisidengiant jūs , kad visiškai ne dėl to čia esat , kiek tuomet yra jūmyse nuoširdumo. Kodėl šito tu neanalizuoji savo kritiniu mąstymu.

rimantas ( Kaunas )
2009-07-15 15:19:20



Tiems, kas tiki Jėzaus prisikėlimu, visiškai nesvarbu, koks tas kūnas ir kokios prisikėlimo detalės. Iš Biblijos skirtingų autorių galima susidaryti daugmaž vientisą vaizdą, ir Algimanto kritika nieko neįrodo.
Kita vertus, tiems, kas Jėzaus prisikėlimu netiki, nieko neįrodo nei Biblija, nei UK, nes galima paneigti ir viena, ir kita.
Prisikėlimas yra vienas iš tų riboženklių arba-arba. Jei tu tiki Jėzaus prisikėlimu, tiki ir kitais Jėzaus stebuklais, jo dieviškumu ir t.t. Jei tu tuo netiki, gali jį nesunkiai paneigti kaip nerealų. Čia nėra vietos tarpiniam variantui, tik tiki arba netiki.
O kad prisikėlusio Jėzaus kūnas buvo ne toks koks iki tol, Biblija sako kitose vietose, kur Jėzus įeina pro užrakintas duris, apsireiškia mokiniams kelyje, ir t.t. Materialus ar dvasinis ar koks morontinis ar morenginis tas kūnas - neturi reikšmės, nes vistiek išeina už mūsų natūralaus supratimo ribų. Lygiai kaip ir neturi įtakos tas faktas, ar tas pats kūnas buvo perkeistas, ar vienas sunaikintas, o kitas duotas. Šios detalės tikrai nėra esminės.
Mūsų pasirinkimas tikėti ar netikėti prisikėlimu priklauso nuo to, ar mes galime patikėti tokiu stebuklu. Mano racionalus protas verčia mane atmesti, tačiau jei aš jį išplėsiu iki aukštesnio lygio, neapribodamas Dievo galių, o priimdamas tai kaip kažkokios aukštesnės formos realybę, aš tuo galiu patikėti. Ir neverta ginčytis tokiu klausimu ir ieškoti argumentų, niekas tau to kūno kaip neviernam Tamošiui neatneš, tu savo pirštų į Jėzaus žaizdas neįkiši. Viskas vistiek priklauso nuo tavęs paties, tiki arba ne. Arba gali pasilikti abejonėse.

Jonas
2009-07-15 18:50:27



Vidai, tai gal pasakyk tą esmę, nes virš pusės valandos klausytis tai reikia laiko turėti.

Vaidas (VDS)
2009-07-15 13:06:33



Audriau iš Vilniaus,
pačiame forume tau nardant aiškiau nepasidarys, nebent jei atskirsi, kur cituojamas pats šaltinis Urantijos Knyga, o kur kurio nors dalyvio asmeninės mintys. Aš tau siūlau paskaitinėti Urantijos Knygą, naudojant paiešką. Gausi tikrai nemažai atsakymų. Aišku, geriausia skaityti nuo pat pradžių, bet štai aš net ir metus laiko vis dar trupučio esu neperskaitęs ir skaičiau gana padrikai, o dabar dėl to gailiuosi. Jeigu savimi nepasitiki, tai gal skaityk tik 4 dalį apie Jėzaus gyvenimą ir mokymus. Nors kai kurių terminų nesuprasi, tačiau savo vidumi manau tikrai pajusi tuos nuostabius patyrimus, kuriuos galima įgyti studijuojant šią Knygą. Sėkmės tau pasirenkant...

Vaidas (VDS)
2009-07-15 12:11:51



Nemėtykyte akmenų. O knygos esmė nusakoma čia -
http://www.youtube.com/watch?v=eSY0dMKqtQE

Vidas
2009-07-15 12:38:44



Tai kodėl gi tau ne tas Audriau , mėgstančiam analizę ir kritinį mąastymą ir nepaanalizavus tokių paties pateikiamų dalykų kaip jie žmogaus prote atsiranda , kad ir tikėjimas, kad kažkas gelbėja mūsų nuodėmes mirtimi ir tas gelbėtojas yra Jėzus, tikėjimas velniu, kryžiumi, pragaru,žodžio Dievas vartojimu ir taip toliau. Ir kas tave būtent atgrąso kai yra sakoma , kad yra netaip.Ir kas yra toji pati baimė aplamai, ir kas ji yra visiem šitiem tavo pateikiamiem dalykam. Kur gi staiga dingsta ir tavasis kritinis mąstymas ir analizė.

rimantas ( Kaunas )
2009-07-15 12:10:02



Deja Rimantai, nesu aš nei tas pasivadinęs "biču", nei "bičuliu" nei "audrys", juk vardas audrius Lietuvoje tikrai ne retas,todėl ir dadėjau vilnius, bet ne tame esmė, aišku tu kaip ir daugelis kitų esančių forume "urantų", jei klausimai nepatogūs ar nemalonūs, iškarto meti savo firminį kozirį, kurį beje naudoja ir Algimantas, tai kaltinamas kažkokia neva mane apsėdusia baime. Jokių baimių aš neturiu, o mano abejonės yra naturalios, žmogiškos, kylančios iš kritinio mąstymo, iš analizės, o ne vien buko bet kokio pateikiamo teksto suvirškinimo.

audrius/vilnius/
2009-07-15 11:49:10



Mielas baimingas Audriau prie viso šito komentaro o ypač jo pabaigos ,kuria tu ir išsakei savo šitam forume tikrąją buvimo priežastį, kuri beje ir Jonui yra ta pati ir iš tavęs jis galėtų pasimokyti nuoširdumo. Galėtum dar pridėti ir tai, kad tuo bičiuliu ir biču tu ir esi, o ne kažkoks naujai pasirodęs Audrius. O atgrąsymo priežastis yra baimė tavyje, pasėta per kartų kartas, ir tebesėjama ir toliau tokių pačių baimingų kaip tu, kaip Jonas, kaip Zita, Sniega.

rimantas ( Kaunas )
2009-07-15 11:30:01



vakar man kažkaip netikėtai atėjo mintis apie Algimatą. Kaip skaičiau forume jam nerūpi jo tautybė, kad jis lietuvis, jam nerūpi Lietuvos kultūra, bei kas darosi politikoje, nei kas bus valdžioje, nei kokie įstatymai bus priimti ir aplamai lietuvių kalba išnyks, kaip ir patys lietuviai, tai kam tada jis taip vargo ir tą urantijos knygą vertė į lietuvių kalbą, juk galėjo anglų kalba ją platinti ir tas pačias idėjas skleisti ir auditorija angliška tai, vos ne 2-3 mlrd. žmonių, tai ne varganas milijonas Lietuvoje (turiu omenyje potencialių), nes iš trijų milijonų tikrai reikia labai daug minisuoti. Gaunasi, kad vis dėlto jis yra kažkoks slaptas lietuvių gerbėjas (giliai širdyje) jei taip vargo dėl mūsų. Kita vertus gerai Zita forume yra parašiusi, kad jai visi tie labai įmantrūs UK naudojami visokių būtybių pavadinimai nesukelia jokių jausmų, ir jokių asociacijų, ir ji mano, kad daugiau yra vyriško proto žaidimai. Gal ji ir teisi. Pasakysiu savo nuomonę, kas mane labiausiai atgrąso nuo urantijos knygos, tai neigimas Jėzaus kaip mūsų gelbėtojo, mirusio už mūsų nuodėmes; taip velnio neigimas; tai kryžiaus neigimas; tai pragaro egzistavimo neigimas, be to vengiama ir žodį Dievas naudoti, reikalaujama vien Tėvas naudoti. Gal aš kažkiek klystu, bet abejonės labai stiprios.

audrius/vilnius
2009-07-15 09:28:35



Mielas audriau sutinku,kad kalbėtis apie Dievą nėra labai populiaru,o šiais laikais parąginti įtikėti į TĖVĄ,t.y.parąginti gyventi pagal tą įtikėjimą,bendrauti su JUO kaip su gyvu asmeniu, draugauti su JUO, yra iš tiesų pavojinga.Patikėk manimi sovietmečiais buvo dar sunkiau,jeigu darbovietėse drąsiai ir garsiai kalbėdavai apie Dievą,tai būdavai atleistas iš darbo pagal etatų mažinimą.Na,o mano broliui studentui,vienoje įstaigoje,kuri tuo metu radosi netoli Kęstučio gatvės Kaune,po pakalbio su tuometiniais pareigūnais tris pirštų nagus teko pašalinti,nes pareigūnai labai norėjo išsiaiskinti ar kartais mano brolis neplątina"kronikos".Kalbu iš patirties,tuo metu kas labai gerai girdėjo DIEVO balsą BUVO APSAUGOTAS nuo visų persekiojimų ir seklių pinklių.
Ir dar, aš ir toliau tikiu MALDOS GALIA,beveik prieš trisdešimt metų tikintieji naktimis rinkdavosi bendrai maldai,o įpatingai jaunimas,nebijodami nieko,pasitikėdami Dievu ir JO globa.Suprantu,kad yra nelengva PASITIKĖTI MATERIALIOMS AKIMS NEMATOMU TĖVU-KŪRĖJU,bet patirtis sako,kad JIS YRA GYVAS,įpatingai tuo įsitikini ekstremaliuose situacijuose,kai būdavai kviečiamas tardymams.Man asmeniškai dar vis sunku patikėti,kad dabar galima galbėti apie Dievą Tėvą,diskutuoti,net ginčytis ir nebijoti,kad gal tavo kalbos klausosi koks nors infiltruotas agentas,atrodo visa tai buvo taip neseniai;truko tiek nedaug laiko ir galima nesislapstant melstis, išpažinti bet kokia religija.Todel ir toliau tvirtinu,kad DIEVAS TĖVAS-KŪRĖJAS yra GYVAS,mums tik reikia juo labiau PASITIKĖTI.
Tokia būtų mano nuomonė.
Ramybės tau
Su meile

IRENA/Šakiai/
2009-07-14 21:03:20




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal