Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Žalingas PAULIAUS PRAMANYTAS Jėzaus KULTAS NUTOLINO URANTIJĄ NUO GYVOJO TĖVO.

Mielieji, pamąstykime šiek tiek giliau ir pažvelkime į dabartinę aplinką.
Mūsų Sūnui Kūrėjui, Mykolui, dar prieš savęs padovanojimo misiją, įsikūnijant žmogiškuoju pavidalu kaip Jėzui iš Nazareto, buvo suteikti tam tikri apribojimai šio ypač rizikingo įsikūnijimo metu, gimstant bejėgiu kūdikiu iš moters įsčių, kaip gimsta ir visi vaikai Urantijoje.
Nuo Tėvo šiuos apribojimus jam, kaip Sūnui Kūrėjui, perdavė Emanuelis, kuris priklauso Dienų Sąjungos dvasių rangui – Rojaus Trejybės atstovams Vietinėje Visatoje.
Kiekviena iš septynių šimtų tūkstančių Vietinių Visatų turi po VIENĄ DIENŲ SĄJUNGĄ, KURI VEIKIA KAIP ROJAUS TREJYBĖS PATARĖJA VIETINĖS VISATOS VADOVAMS – SŪNUI KŪRĖJUI IR VIETINĖS VISATOS MOTINAI DVASIAI.
Taigi prieš išvykstant mūsų Sūnui Kūrėjui, Mykolui, į žmogiškojo įsikūnijimo misiją Urantijoje, Emanuelis perėmė vadovavimą visai Vietinei Visatai ir perdavė Tėvo numatytus apribojimus būsimosios misijos metu.
Taip pat Emanuelis perdavė ir Gabrielio ir savo patarimus, ir būtent tarp jų buvo ir tokie:
“Taip, kaip tau gali atrodyti tinkama, tu turi susitapatinti su egzistuojančiais religiniais ir dvasiniais judėjimais, kokie gali būti sutinkami Urantijoje, bet visais įmanomais būdais stenkis išvengti, kad nebūtų FORMALIAI SUKURTA ORGANIZUOTAS KULTAS, SUSTABARĖJUSI RELIGIJA, ar atsiskyrusi etinė mirtingųjų grupuotė. Tavasis gyvenimas ir mokymai turi tapti bendruoju palikimu visoms religijoms ir visoms tautoms.” (Urantijos Knyga, 1330-01)
“Dėl to, kad tu be reikalo neprisidėtum prie vėlesniųjų Urantijos religinių tikėjimų stereotipinių sistemų ar kitokių neprogresyvių religinių srovių sukūrimo, mes dar daugiau tau patariame: Nepalik po savęs planetoje jokių užrašų. Susilaikyk nuo bet kokio rašymo ant atsparių medžiagų; neleisk savo bičiuliams daryti tavo statulėlių ar tavęs materialiame kūne kitokių pavaizdavimų. ŽIŪRĖK, KAD PLANETOJE NELIKTŲ NIEKO, KĄ POTENCIALIAI BŪTŲ GALIMA GARBINTI TAU IŠVYKUS.” (Urantijos Knyga, 1330-02)
Jėzus labai ištikimai laikėsi visų jam suteiktų apribojimų ir patarimų visos savo misijos metu. Dėl to jos pabaigoje jis specialai dar sugrįžo ten, kur dirbo ir sunaikino visus užrašus, net ir paskaičiavimus, kokie jam buvo reikalingi, kai jis dirbo valčių gamintoju, kai gamino baldus, bet kokius išmatavimus, bet kokius užrašytus skaičius jis visus sunaikino, nes puikiai suvokė šitų patarimų SVARBĄ.
ŽMOGAUS GYVULINIS PROTAS YRA TOKS SILPNAS IR TUOJ PAT PUOLA GARBINTI IR DIEVINTI BET KĄ,KAS TIK NORS KIEK PARODO KOKĮ NORS NEĮPRASTĄ VEIKSMĄ.
Pažiūrėkite, kas vyksta su dainininko Maiklo Džeksono gerbėjais po jo mirties. Jie jau ir jį ima vadinti "dievu," kuris bus amžinai, net ir patys rengiasi kaip jis, perukus nešioja kaip jis.
Tai ir yra gyvulinio proto veikimas.
O ką padarė Paulius ir jo šalininkai? Būtent jie ir iškėlė Jėzaus KULTĄ Į PADANGES, UŽTEMDYDAMI TĖVĄ, KURIS TURĖJO PO JĖZAUS MISIJOS URANTIJOJE APŠVIESTI VISUS ŽMONES, KAD NEBELIKTŲ JOKIŲ KULTŲ, O BŪTŲ TIK GAVASIS TĖVAS IR GYVOJI RELIGIJA, KYLANTI ATRADUS TĖVO ASMENĮ SAVO VIDUJE.
O kas yra šiandien?
"Jis (mano pastaba - Jėzus) yra neregimojo Dievo atvaizdas, VISOS KŪRINIJOS PIRMAGIMIS, nes jame sukurta visa, kas yra danguje ir žemėje... Ir jis yra Kūno - Bažnyčios galva... Dabar aš džiaugiuosi savo kentėjimais už jus ir savo kūne papildau, ko dar TRUKSTA KRISTAUS VARGAMS dėl jo Kūno, kuris yra BAŽNYČIA. Aš tapau JOS tarnu Dievo man duotu paskyrimu..." (Laiškas kolosiečiams 1, 15-18-24-25)
AR MATOTE KOKS YRA TIKRAI SILPNAS ŽMOGAUS, NET IR PAULIAUS, GYVULINIS PROTAS, kad jis jau BAŽNYČIĄ PRILYGINA KRISTUI, ir jis pats jau yra BAŽNYČIOS tarnas.
O Laiške hebrajams jau Jėzus yra vadinamas ir vyriausiuoju KUNIGU.
To, ko Jėzus NEDARĖ dėl mintėtų patarimų, patys jo pasėkėjai pridarė. Oi ir dar kaip pridarė, kad srebiame iki šiol ir dar ilgai neišrėbsime, kad iš bažnyčių dingtų visos Jėzaus statulėlės, ir ne tik ant kryžiaus, BET VISOS, kad nebūtų negyvų ritualų ir dogmų, KAD GALŲ GALE ATSIRASTŲ GYVAS TĖVAS, KO IR SIEKĖ JĖZUS - NE SAVE IŠKELTI, O TĖVĄ, KAD ŠVYTĖTŲ VISA KŪRINIJA NUO TĖVO, IR ROJAUS TREJYBĖS, MEILĖS GYVŲ VIRPESIŲ ATSIVĖRUSIOSE JAM SIELOSE, kaip JIS ŠVYTĖJO ir Jėzaus atsivėrusioje sieloje.
Štai TIK TADA nebeliks IR JĖZAU SSTATULĖLIŲ, IR PARDAVĖJŲ JĖZAUS ATVAIZDŲ, IR MULKINTOJŲ IŠ VATIKANO - KARDINOLŲ IR NET POPIEŽIAUS - kurie NET IR DABAR kaišioja drobulę ir tvirtina, kad tai toji pati, į kurią buvo įvyniotas Jėzaus kūnas. Ir lengvatikių yra pilna ir tiki žmonės tais pramanais, ir VATIKANO MULKINTOJAIS.
Ir tiki vien dėl to, kad neatveria SIELOS TĖVUI, ESANČIAM JOS VIDUJE, NES GYVULINIS PROTAS NELEIDŽIA, BIJO.
Ar matote KIEK DARBO LAUKIA MŪSŲ JAU DABAR, IR ATEITYJE PER ŠIMTMEČIUS, KURIUOS PRALEISIME ČIA, URANTIJOJE, ŠVIESINDAMI IR MOKYDAMI ŽMONES - TAMSIUS IR BAIGŠČIUS ŠVIESOS - DVASINĖS ŠVIESOS, GYVOSIOS TĖVO ŠVIESOS?
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-07-02 12:17:22

Komentarai

Ačiū Irena ir Arūnai už įdomias mintis ir supratimą. Pastebėjau, kad forume atsirado kažkoks naujas asmuo kuris pasivadino tai "biču" tai "audriumi", tai nutariau nuo šiol vadintis audrius/Vilnius/. Deja Irena žmonija kaip be būtų gaila daugumoje savo sprendimų nesivadovaudavo DVASINIAIS MOKYMAIS ARBA DIEVO ĮSAKYMAIS ir kaip pati sakai, dabar mes turime tai ką turime. Deja aš labai sunkiai įsivaizduoju, kaip būtų galima pasiekti, kaip pati sakai, kad net politikai, karaliai ar kiti aukšti vadovai atrastų DIEVĄ TĖVĄ SAVYJE. Sutikite kasdieniniame gyvenime, kažkokioje įprastinėje darbovietėje net pokalbiai apie tokias temas aplinkiniams iškarto sukelia abejones dėl tavo psichinės sveikatos arba jei kuris nors su kuriuo gali drąsiai kalbėtis ir išklausys tavęs, tai atsakymas bus maždaug toks - tau reikėjo į kunigus eiti arba sako baik moralizuoti. IR VISKAS. Supranti kad toliau tokias temas aptarinėti su pirmu pasitaikiusiu žmogumi tampa tiesiog pavojinga. Kas lieka - tik kažkoks mažas bedraminčių būrelis, kuris verda savo sultyse ir toliau savo ratelio niekur toliau nepajuda. Nesakau, kad tai blogai, bet deja iš esmės aplinkinės situacijos, galų gale žmonijos vystymosi krypties tai nekeičia. Pvz. kabalistai bandydami perlaužti tragišką žmonijos šiandienos būseną, atidarė visuotinį kabalos tinklapį pagrindinėmis žemės kalbomis, be to jie buvo surengę keletą tarptautinių susitikimų su žinomiausiais pasaulio fizikais bei kai kuriais politikais, kurių metu diskutavo ką reikėtų daryti žmonijos mastu. Pagrindinė jų išvada trumpai-tai atsisakyti egoizmo visose srityse, ir pereiti prie altruizmo. Be to jie siūlo kabalos mokslą pradėti dėstyti mokyklose, nežinau ar jiems pavyks tai prastumti.

audrius/Vilnius/
2009-07-14 16:27:08



Taigi ir nė nemaniau nieko malti į miltus,Audriau.Tik atsakau paprastumu į paprastumą.Grįžkime prie tolimesnio dialogo,jei nori,žinoma..Kaip pats sakai,jog esi kita nuomonė,(pagal kurią pasitikrintume savo dvasingumą-čia mes,urantai,kaip supratau,sakome),tai tuomet aš kai ko nesuprantu.O būtent tavo vertinimo,kitaip tariant,uždėto štampo mums,urantams-tik išmok tai mintinai,na gal dar porą teoremų ir aksiomų ir viskas.Tuo prieštarauji pats sau,kai teigi-nenori mums kenkti sąmoningai ar gink dieve jus perauklėti.Tame ir slypi pagrindinė problema,kad kai sakai-žvelgiu jau šiek tiek atidžiau į kiekvieną naują teoriją ar metodiką..Tuomet,jei tu šiek tiek atidžiau žvelgi į urantų tiesas,ar negali būti,jog ir į kitas tiesas žvelgi "tik šiek tiek atidžiau",bet ne pilnai.Ir čia grižkime prie pagrindinės temos viršuje.Jeigu eisi sąžiningai,tai įrodysi savo teisumą,jog nekenki ar nenori perauklėti mūsų,urantų.Pažvelk ne šiek tiek atidžiau,bet itin atidžiai,gal prieisi kitų išvadų,kurios tau ir pasakys,jog yra teisingos.Man atrodo garbingai elgiuosi tavo atžvilgiu.Ačiū

arunas
2009-07-14 13:53:34



Ir vis del to,mielas audriau,pripažink,kad šitame forume urantų dvasinis vystymasis remiasi dar iki šiol negirdėta knyga-URANTIJOS KNYGOS DOKUMENTAIS;visi kiti dvasiniai judėjimai remiasi JAU SENIAI ŽINOMAIS RĄŠYTINIAIS DVASINIAIS ŠALTINIAIS.Žmonija jau pabandė pagal tuos šaltinius gyventi, ir dabar turim,tai ką turim.Klausymas, ar esame laimingi,susikūrę šiuo metu esama tikrovę.Tu gali atsakyti,kad esi laimingas,ir aš galiu pasakyti,kad esu laiminga,bet ar tai bus tiesa,kada žvelgiame į savo vaikų liūdnas akis,kada pasaulyje vyksta karai,ir kada žemės planeta yra ant susinaikinimo ribos.Politikams,karaliams ir t.t. atradusiems TĖVĄ savo širdyse,ĮŽVALGA tikrai prasiplėstų.Tai tokia būtų mano nuomonė.
Linkiu geros dienos
Su meile

IRENA/Šakiai/
2009-07-14 11:23:50



Šaunuolis Arūnai, taip aš buvau ir Audriumi pasivadinęs, tikrai esi tikras komisaras su dedukcinėmis proto savybėmis. Tikrai aš nenoriu jums kenkti sąmoningai ar gink dieve jus perauklėti, juk jūs pakankamai suaugę ir susiformavę žmonės, tiesiog aš esu ta kita nuomonė, pagal kurią kaip jūs patys sakote, gali save pasitikrinti ar jau pakankamai toli pažengėte savo davsinio augimo kelyje, ar visus galite toleruoti ir mylėti savo broliška meile, be to aš nemanau, kad jūsų forume yra visiškai atsitiktinių žmonių pvz. kokių nors prisiekusių delfi portalo gerbėjų, pilančių vienas ant kito tokias pamazgas, kad net ausys linksta. Vis dėlto jei pas jus užklysta ir koks dar ne jūsų gerbėjas, tai bent jau esantis dvasinio ieškojimo kelyje. Gal ir aš toks esu. Įdomiausia, kad ir kitose bendruomenėse, susikūrusiose vienos ar kitos teorijos ar metodikos pagrindu, ne minėsiu kokių, nes pasakysite, kad noriu nukreipti jus į kitą pusę, teigiama, kad tik jų nariai ir jų bendruomenė, palaipsniui įsigalės pasaulyje ir tik per jų siūlomą dvasinio augimo metodiką galima bus kažko pasiekti, išgelbėti žmoniją ir t.t. Todėl aš jau turėdamas tam tikrą patirtį šioje srityje ir žvelgiu jau šiek tiek atidžiau į kiekvieną naują teoriją ar metodiką. Aišku suprantu, kad po šio komentaro, tu mano nebrandumą sumalsi į miltus, teigdamas tai ką tu nesupranti juk viskas taip paprasta - ROJAUS TREJYBĖ-TĖVAS(PIRMASIS ASMUO,ŠALTINIS IR CENTRAS),AMŽINASIS SŪNUS,KŪRINIJOS MOTINA-BROLIS(ANTRASIS ASMUO,ŠALTINIS IR CENTRAS),BEGALINĖ DVASIA,KŪRINIJOS MOTINA-SESĖ(TREČIASIS ASMUO,ŠALTINIS IR CENTRAS),BET JĖZUS NĖRA ROJAUS TREJYBĖS ANTRASIS ASMUO.JĖZUS KRISTUS-SŪNŲ KŪRĖJŲ(MYKOLŲ)KATEGORIJOS,MŪSŲ VISATOS(NEBADONIJOS)KŪRĖJAS IR SUVENERUS VALDOVAS - tik išmok tai mintinai, na gal dar pora teoremų ir aksiomų ir viskas.

audrius
2009-07-14 08:08:46



Šaunuolis Arūnai, taip aš buvau ir Audriumi pasivadinęs, tikrai esi tikras komisaras su dedukcinėmis proto savybėmis. Tikrai aš nenoriu jums kenkti sąmoningai ar gink dieve jus perauklėti, juk jūs pakankamai suaugę ir susiformavę žmonės, tiesiog aš esu ta kita nuomonė, pagal kurią kaip jūs patys sakote, gali save pasitikrinti ar jau pakankamai toli pažengėte savo davsinio augimo kelyje, ar visus galite toleruoti ir mylėti savo broliška meile, be to aš nemanau, kad jūsų forume yra visiškai atsitiktinių žmonių pvz. kokių nors prisiekusių delfi portalo gerbėjų, pilančių vienas ant kito tokias pamazgas, kad net ausys linksta. Vis dėlto jei pas jus užklysta ir koks dar ne jūsų gerbėjas, tai bent jau esantis dvasinio ieškojimo kelyje. Gal ir aš toks esu. Įdomiausia, kad ir kitose bendruomenėse, susikūrusiose vienos ar kitos teorijos ar metodikos pagrindu, ne minėsiu kokių, nes pasakysite, kad noriu nukreipti jus į kitą pusę, teigiama, kad tik jų nariai ir jų bendruomenė, palaipsniui įsigalės pasaulyje ir tik per jų siūlomą dvasinio augimo metodiką galima bus kažko pasiekti, išgelbėti žmoniją ir t.t. Todėl aš jau turėdamas tam tikrą patirtį šioje srityje ir žvelgiu jau šiek tiek atidžiau į kiekvieną naują teoriją ar metodiką. Aišku suprantu, kad po šio komentaro, tu mano nebrandumą sumalsi į miltus, teigdamas tai ką tu nesupranti juk viskas taip paprasta - ROJAUS TREJYBĖ-TĖVAS(PIRMASIS ASMUO,ŠALTINIS IR CENTRAS),AMŽINASIS SŪNUS,KŪRINIJOS MOTINA-BROLIS(ANTRASIS ASMUO,ŠALTINIS IR CENTRAS),BEGALINĖ DVASIA,KŪRINIJOS MOTINA-SESĖ(TREČIASIS ASMUO,ŠALTINIS IR CENTRAS),BET JĖZUS NĖRA ROJAUS TREJYBĖS ANTRASIS ASMUO.JĖZUS KRISTUS-SŪNŲ KŪRĖJŲ(MYKOLŲ)KATEGORIJOS,MŪSŲ VISATOS(NEBADONIJOS)KŪRĖJAS IR SUVENERUS VALDOVAS - tik išmok tai mintinai, na gal dar pora teoremų ir aksiomų ir viskas.

audrius
2009-07-14 08:08:37



Aiū už nuoširdumą,Audriau(gal varde ir klystu).Aš visiškai su tavimi sutinku,kaip tu ir sakai-lygiosios,nes dvasiniai dalykai-ne materialūs.Tai gal nuo čia ir pradėkime,taip sakant,imkime atskaitos tašką..Pagalvojam abu.Jei yra dalykai-TIKĖJIMAS AUKŠČIAU ŽINOJIMO,tai kodėl negali būti ĮTIKĖJIMO ŽINANT,JEI TĖVĄ GALIU PATIRTI GYVAI?Juk anksčiau aš Jo nepatirdavau,nors ir tikėjau.Aš negaliu išaiškinti viso savo dvasinio ieškojimų kelio,nes tai labai ilgai užtruktų,bet tikėjau tuo pačiu,ką atkakliai perša visi-baudžiančio Dievo sampratą.Ir ne tik baudžiančio,bet ir klaidingai įvardyto(Rojaus Trejybės Asmenys).Toliau aš tau atsakau į tavo žodžius-pajutome karštį,šaltas vėjelis padvelkė(man,beje,nedvelkė Tėvas šaltu vėjeliu),tai kažkokia mintis persmelkė..Bet mielas žmogau,tai priklauso nuo įtikėjimo gilumo.Apie tai tikrai skaitei.Ir tikrai mes galime nustoti konfrontuoti tarpusavy,jeigu neprimesime vienas kitam savo tikėjimo.Ar ne tiesa?Aš neturiu nieko prieš,kad tau tavo tikėjimas yra tikras.Bet ir man manasis tikėjimas taip pat yra tikras.Ir jau tikrai yra neteisinga,kai būdamas urantų dvasinio augimo forume,nori man ir kitiems urantams įrodyti,kad mes klystame.Mes to nedarome kituose forumuose.Ar darome,sąžiningai atsakyk?Mes tik prašome mums netrukdyti.Tavo laisvos valios nepažeidžiame,bet tik pasakome tiesą,o tu jau pats renkiesi-tikėti ar ne.Jeigu netiki,tuomet netrukdyk mums(mes jums netrukdome),jeigu ieškai,tai klausk,bet jei sąmoningai bandai išmušt urantus iš vėžių,tai ir išeina,kad pagal jus"gerais norais ir kelias į pragarą gristas".Čia tik aš tą posakį panaudoju,kad parodyčiau,jog jūsų noras mus perauklėti,kenkia jums patiems labiau nei mums.Mes įsitikinę ir žinodami,o jūs jau čia būdami(forume),mokote mus atsiversti.MES NENORIME.Specialiai paryškinu,nes ir vėl savo tiesas mums įrodinėdami,pažeidžiate mūsų laisvą valią rinktis.Argi ne tiesą sakau?Ir mūsų potyriai yra gyvi,priklausantys nuo įtikėjimo gilumo,pasitikėjimo atrastu Tėvu savy.Kuo labiau į Jį atsiremiame,tuo labiau Jį ir patiriame..Ir pabaigai siūlau pabandyti,atmetus išankstines nuostatas.Aš ryžausi ir pasirinkau.Ir kuo atkakliau dirbsiu su savimi,dalysiuos patyrimais,melsiuos savaisiais žodžiais,kalbėsiu Tėvui apie viską ir kuo dažniau,garbinsiu Rojaus Trejybę,tuo gilesnis bus mano įtikėjimas.Ir jau tikrai ne aš nuspresiu apie savo įtikėjimo gilumą.Tėvas mane girdi ir žino slapčiausius mano užkaborius ir tik Jis nuspręs apie mano nuoširdumą..Mielas broli,aš nemeluoju,kalbu kaip galvoju.Iki malonaus

arunas
2009-07-13 19:33:24



Gerbiamasis Arūnai, tikrai nemaniau, kad pokalbis nukryps į tokias banalybes, kaip tarp tikinčiojo ir ateisto. Tikintysis sako Dievas yra, o ateistas sako, o kur įrodymai, parodyk man jį realiai, tada aš patikėsiu. Taip ir tu - parodyk tau mat realų pragarą, tada mat kalbėsimės, nu tai tikrai pigus triukas. Juk visa tai dvasiniai dalykai-tikrai nematerialūs, ir pats tai puikiai supranti, lygiai taip pat kaip ir visa tai ką tu pasakoji - ROJAUS TREJYBĖ-TĖVAS(PIRMASIS ASMUO,ŠALTINIS IR CENTRAS),AMŽINASIS SŪNUS,KŪRINIJOS MOTINA-BROLIS(ANTRASIS ASMUO,ŠALTINIS IR CENTRAS),BEGALINĖ DVASIA,KŪRINIJOS MOTINA-SESĖ(TREČIASIS ASMUO,ŠALTINIS IR CENTRAS),BET JĖZUS NĖRA ROJAUS TREJYBĖS ANTRASIS ASMUO.JĖZUS KRISTUS-SŪNŲ KŪRĖJŲ(MYKOLŲ)KATEGORIJOS,MŪSŲ VISATOS(NEBADONIJOS)KŪRĖJAS IR SUVENERUS VALDOVAS - juk viso šito tu man irgi realiai negali parodyti. Taip kad lygiosios. Kabaloje apie tai yra gerai pasakyta, YRA TIKĖJIMAS ŽINANT, IR YRA TIKĖJIMAS AUKŠČIAU ŽINOJIMO. Taip, kad mes su tavimi tikrai nežinome daug ko,ir niekada nesužinosime, nes tiesiog neturime išvystę nei tokio lygio sąmonės, nei kitų savybių, būdingų aukštesnio išsivystymo lygio būtybėms, bet nežiūrint į tai tikime, kad tai vis tiek yra ir tik kažkokiu būdu bandome tai pajusti. O tas pajutimas dažnai taip pat būna gana primityvaus lygio - tai pajutome karštį, tai šaltas vėjelis padvelkė, tai kažkokia mintis persmelkė...

vatikano radijas
2009-07-13 15:47:39



Prašiau parodyti man pragarą,tik tiek.Ne aprašytą,bet tikrą,egzistuojantį,tuomet ir galėsime draugiškai diskutuoti ar teisūs urantai,ar jūs.Ačiū,bet kol kas negalim diskutuoti su jumis,nes remiatės aprašytais šaltiniais,o aš remiuosi Patiriamu Tėvu.Iki malonaus

arunas
2009-07-13 11:05:40



Kai kurie dalykai yra nepaprastai paprasti.Kadangi labai"efektingai"yra ignoruojama tema,bandant atitraukti urantų dėmesį į tų žmonių išvedžiojimus,bandant aktyviai atversti urantus į įvairių sektų primetamas tiesas,pasakysiu ir aš,tik visiškai neefektingai..Negali būti jokios sektos(taip,jūs teisingai supratote-krikščionybė su visomis iš jos išplaukusiomis pakraipomis,yra sekta)kunigai būti šviesuoliai.Laikas būtų įvardyti daiktus savais vardais.Pirmiausia sakau,kad many dabar nėra pykčio,yra tik elementarus suvokimas,kad pilstote iš tuščio į kiaurą..Kunigas negali būti nušvitęs,nes jį riboja visi bažnyčios kanonai,eilutės iš testamentų.Jis yra įspraustas į tų eilučių rėmus,kalba tik taip,kaip parašyta biblijoje.Todėl,tie,kurie ieškote bažnyčiose"nušvitusių"kunigų,taip ir sąžiningai save įvardykite-ieškantys bažnytininkai(nes lankotės bažnyčioje)nušvitusių kunigų,bet nevadinkite savęs urantais,nes urantas yra tas,kurio idealas yra ROJAUS TREJYBĖ-TĖVAS(PIRMASIS ASMUO,ŠALTINIS IR CENTRAS),AMŽINASIS SŪNUS,KŪRINIJOS MOTINA-BROLIS(ANTRASIS ASMUO,ŠALTINIS IR CENTRAS),BEGALINĖ DVASIA,KŪRINIJOS MOTINA-SESĖ(TREČIASIS ASMUO,ŠALTINIS IR CENTRAS),BET JĖZUS NĖRA ROJAUS TREJYBĖS ANTRASIS ASMUO.JĖZUS KRISTUS-SŪNŲ KŪRĖJŲ(MYKOLŲ)KATEGORIJOS,MŪSŲ VISATOS(NEBADONIJOS)KŪRĖJAS IR SUVENERUS VALDOVAS.Kaip ir pagonė"moteris".Taip ir sakyk-aš esu pagonė.Tuomet bus nuoširdumu reaguojama į tavo nuoširdumą.Kadangi aiškiai buvo pasakyta,tai tau,Tomai pakartosiu-perskaityk,kodėl Jėzus nepaliko jokių Savo užrašų ar kitų atributų.Tuomet turėtum suprasti,kodėl negali būti garbinamas Maiklas Džeksonas.Jei jau taip norite garbinti Jėzų,tai jūsų valia,bet atminkite,kad Jėzus yra Rojaus Trejybės Pirmojo Asmens(Tėvo)ir Antrojo Asmens(Amžinojo Sūnaus)Tvarinys.Jeigu,Tomai,manai,kad fanai jį(M.Džeksoną)mylėjo ar gerbė,tai tuomet klysti viename reikale-esminiame.O tai būtų tai,jog jį mylėjo meile,kurioje nebuvo atrasto Tėvo savyje.Savaime aišku,kad tai buvo negyva meilė.Na pats pagalvok,ar gali būti fanas(fanatikas)mylinčiu gyvąja meile,jei ji nebūtų paremta atrasto savyje Tėvo.O kai myli atradęs Tėvą savyje,tai net neegzistuos mylinčių stabą.O M.Džeksonas buvo tik save susireikšminęs žmogus,toks pats sielos brolis,nors ir klystantis.Jau vien juodaodžio noras"tapti"baltaodžiu pasako viską..Aš asmeniškai nebuvau jo fanas,nes jo dainas ir darbą scenoje laikiau tik išsidirbinėjimu vardan milijonų.Na taip,jis įkūrė tą savo džeksonlendą,bet visi žinom,kuo tai baigėsi.Ir aš,kaip tu sakai-teisybės dėlei,sakau,kad ir Jėzų būtų daug kas užrašę pas psichiatrą prieš porą tūkstančių metų.Jeigu būsi sąžiningas,tai pats sau atsakysi,jog kalbu teisybę ir atvirai.Visiškai sutinku su Sniega,kad esame nuodėmingi ar bent jau klystame,bet,mielieji,jūs gi patys ateinate į urantų forumą ir mus"perauklėti"bandote.BET MES NENORIM PERSIAUKLĖTI PAGAL JŪSŲ TIKĖJIMĄ.Ar bent šitą galite suprasti?Mūsų patyrimai mums ĮRODO,kad mes einame teisingu keliu-ROJAUS TREJYBĖS GYVUOJU,PATIRTINIU KELIU.Mūsų nevaržo jūsų supratimas apie Dievą.Jūs matote Tėvą su kuoka rankoje klaidatikiams(urantams),aš gi matau Tėvą mylintį.Ir tampa savaime aišku,kad Jis,būdamas mylintis,negalėjo sukurti pragaro savo vaikams.Jėzus mums nešė evangeliją apie Tėvo sūnystę ir žmonių brolystę.Bet Jis nenešė evangelijos apie Save,tuo norėdamas parodyti KĄ REIKIA MUMS DARYTI.Ir tik Jo apaštalai,kurie iškreiptai tai suvokė ir pateikė priešingą evangelijos sampratą-evangeliją apie Jėzų..Tą Jis daro ir dabar,tik praplėsdamas mūsų sampratą iki VISOS KŪRINIJOS BROLYSTĖS.Ir mums tai neparanku,nes griūva visa sistema,ar ne?Taigi,jūs būdami urantų forume,nešate piktybinį blogį.Šitą teiginį palieku atvirą,nes man ir pačiam tampa įdomu,kokia progresija vystysis jūsų noras mus užtildyti mūsų forume..Įdomu,ką sako biblija apie piktybinio blogio skleidėjus..Beje,norėčiau pamatyti(jei tikrai yra tūkstančiai pragaro įrodymų,tai kodėl iškart akcentuojama,kad"ne tame esmė"?)bent vieną pragaro įrodymą.Jeigu aš negaliu pamatyti to,tai kodėl jūs teigiate,kad nėra taip,kaip kalba urantai?Ar nebus jūsų pagrindinis įrodymas tai,kad-palauk,Arūnai,pamatysi tai po mirties?Tuomet mes būkime lygūs-pamatykime tai po mirties.Juk ir patys sakėte,kad mes turime būti lygūs.Ir beprasmis dalykas tampa kalba apie tiesos monopolį.Mūsų nėra jūsų forumuose.Tad kodėl įteiginėjate mums savo tiesas?Taip išeina,kad patys ir esate tiesos monopolis..Gerai,welcome.Tikrai geranoriškai nusiteikęs lauksiu jūsų įrodymų ir tikiuosi tikruoju vardu pasirašančių

arunas
2009-07-12 23:13:43



Dantės Algjerio -Pomirtinio pasaulio vaizdavimas
Pomirtinio pasaulio dalys simetriškai suskirstytos į skyrius. Pragare yra 9 griovos (arba ratai) ir prieangis. Skaistykloje taip pat 10 skyrių - salos pakrantė, skaistyklos šlaitas, 7 pakopos ir Žemės rojus. Dangaus judančių sferų - 9 ir nejudantis Empirėjus (Dievo buveinė). Kai kurie skyriai turi po kelis mažesnius skyrius ("kišenes").
Pragaras

Pragaro ratai.
Pragaras vaizduojamas piltuvo formos bedugnė, smaigaliu besiremianti į žemės centrą. Einant gilyn, griovos siaurėja, o nusidėjėlių kančios didėja.
Į Pragarą įžengę Dantė ir Vergilijus atsiduria Prieangyje. Čia kenčia ištižėliai, egoistai, gyvenime nepadarę nieko gera ir nieko bloga. Tai bevaliai, kurių nenori priimti nei Dangus, nei Pragaras. Toliau keleiviai atsiduria pirmame pragaro rate (Limbas). Čia yra nekrikštytų kūdikių, senovės didvyrių ir išminčių vėlės. Čia gyvena ir pats Vergilijus. Antrasis ratas - gašliųjų vėlių buveinė, kur jos nuolat blaškomos didžiulio sūkurio. Trečiajame rate - nuolatinio lietaus, sniego ir krušos plakami apsirijėliai. Ketvirtame - šykštuoliai ir pinigų eikvotojai nuolat susidaužia, keikdamiesi ir ritindami milžiniškus akmenis. Penktame rate, Stikso purve pešasi pikčiurnos. Šeštasis ratas - kapinės, kuriose ugnies įkaitintuose atdaruose karstuose vaitoja bedieviai. Septintasis ratas - smurtinikų buveinė. Ji padalyta į 3 skyrius: pirmame kraujo upėje nardinami smurtautojai prieš artimą, antrame - svaižudžiai kreivų, juodų, kraujuojančių medžių pavidalu, trečiame - ugnies lietaus plakami smurtautojai prieš Dievą.
Aštuntasis ratas daug siauresnis už kitus, bet turi net 10 skyrių, kuriuose kenčia suviliotojai, pataikūnai ir paleistuvės, simonistai, netikri pranašai ir burtininkai, nusidėję teisingumui, veidmainiai, šventvagiai ir vagys, apgaulūs patarėjai ir šmeižikai, nesantaikos sėjėjai ir sukčiai bei apgavikai.
Devintasis - paskutinis ratas - išdavikų buveinė, kurioje yra 4 skyriai giminių, tėvynės, svečių ir savo geradarių išdavikai. Jie įšalę į ledą taip, kad net negali verkti, nes ašaros tuoj pat sušąla. Pačiame centre - didžiausias išdavikas - Liuciferis. Jis pavaizduotas kaip trigalvis pabaisa, triuškinantis Judą, Brutą ir Kasijų.
Skaistykla
Skaistykla vaizduojama kaip aukšta sala, iškilusi pietinio Žemės pusrutulio vandenyne. Pakrantėje renkasi sielos, kurios mirties valandą gailėjosi, bet nespėjo susitaikyti su Bažnyčia. Toliau Skaistykloje gyvena apsileidėliai, kurie atgailą atidėliojo iki paskutinio momento. Jie čia turi išbūti tiek laiko, kiek gyveno žemėje. Toliau seka 7 terasos - puikybė, pavydas, pyktis, tinginystė, gobšumas, smaguriavimas ir gašlumas. Kiekvienoje terasoje vėlės kančia vis kitaip, bet jos vistiek turi vilties ir meldžiasi. Už terasų yra Žemiškasis Rojus su pikto ir gero medžiu vidury.
Rojus
Rojus - aplink Žemę besisukančios dangaus sferos, vadinamos planetų vardais. Mėnulio sferoje gyvena vėlės, kurios negalėjo ištesėti pažadų, nes joms sutrukdė pikti žmonės. Merkurijaus sfera - vėlės, kurios padarė didelius darbus žemiškos garbės siekdami. Aušrinės (Veneros) sferoje džiaugiasi tie, kurie buvo atsidavę žemiškai meilei nepamiršdami Dievo ir artimo. Saulės sfera skirta katalikybės mokslininkų ir didžiųjų vienuolių vėlėms. Marso sferoje gyvena krikščionių karžygiai, Jupiterio sferoje - krikščionių valdovai ir karaliai, Saturno - vėlės, žemėje mėgusios mąstyti, susitelkti.


vatikano radijas
2009-07-13 10:22:24




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal