Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Mano pokalbis su dviemis vienuolėmis, o JŪSŲ mokymas iš šito pokalbio,

Man labai patinka toks oras, kada yra apie 27-30 laipsnių karščio. Dar kai mokiausi Utenoje I vidurinėje mokykloje, labai mėgau treniruotis tokiu oru. Mat užsiiminėjau dviračių sportu. Dabar taip pat treniruojuosi, važinėdamas sportiniu plento dviračiu. Ir taip pat tebemėgstu būtent treniruotis tokiu karštu oru.
Taigi jau gerokai po vidurdienio sugrįžau po savo treniruotės Nemenčinės plentu. Šis plentas važinėti man priimtiniausias. Šiandien net neplanavau tiek nuvažiuoti - šiek tiek daugiau kaip 40 kilometrų dideliu tempu - nes mano "porcija" yra 30 kilometrų ir per vieną valandą. Bet šiandien buvo kitaip. Tokia buvoo Tėvo valia, kad mano visai nenumatytoje ilgesnėje distancijoje užtrukčiau ilgiau, jog kaip tik jau sugrįžęs į miestą ir pasiekęs centrą, prie Arkikatedros, pamatyčiau dvi jaunas vienuoles, panašu, kad grįžtančias iš pamaldų Arkikatedroje, stovinčias prie sankryžos, kol užsidegs žalai šviesa.
Aš privažiavau prie jų, pasisveikinau, ir klausiu: "Ar galėčiau jums pateikti klausimą?" Atsakymas buvo kategoriškas: "Tik kol užsidegs žalia šviesa?" - "Gerai, paaiškinkit man, kaip atrasti Dievą?" - "Reikia būti NUOLANKIAM." Tada aš jų paklausiau, ar yra skirtumas tarp Dievo ir Tėvo. "Jeigu jums Dievas yra jūsų tėvas, tai, aišku, kad yra skirtumas." - "Ne, ne, aš klausiu, ar yra skirtumas tarp Dievo ir VISŲ TĖVO, KRISTAUS TĖVO?" Jos abi pasimetė, nutilo, ir tuoj pat pasakė: "Jau žalia užsidegė, mes turime eiti." Jau joms einant į sankryžą aš dar spėjau jų paklausti: "O kaip atrasti TĖVĄ?" - "Aš už jus pasimelsiu." - "Ačiū, labai gerai, mano vardas Algimantas." - "Pasimelsiu už jus..."
Toliau norėjau rašyti savo mokymą, tačiau nusprendžiau kol kas susilaikyti, o palikti jums apmąstyti šį labai trumpą pokalbį, kad MOKYMĄ PARAŠYTUMĖTE JŪS.
KĄ JŪS MATOTE ŠITAME POKALBYJE?
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-07-19 15:57:43

Komentarai

Mielas Algimantai.Tikrai neapsidraudžiu iš anksto,kad galiu klysti,bet šiame,kad ir trumpai trukusiame pokalbyje,aš matau daug dalykų..Dogmatizmo galią nuo citatos iki citatos,nes į tavo klausimą,vienuolės atsakė kategoriškai ir turėdamos išankstinį apribojimą savo sieloms skleisti sparnus.Tą įliustruoja jų atsakymas(klausimas)-tik kol užsidegs žalia šviesa?Algimantai,kaip gali būti TIKRAS atsakymas,kuomet jį apriboja žalias signalas.Tai parodo,kad tu,žmogau, klausk nustatytose ribose ir tau atsakymas bus pateiktas TIK nustatytose ribose.Tad kaip gali vienuolės ir jų"vedliai"kalbėti tiesą,kuomet TIESA yra įsprausta į"žalią signalą"?Vadinasi,jei žmogus paklaus apie dvasinius dalykus giluminių dalykų,kurių nėra jokiuose"šventuose"raštuose,jam iš esmės nebus nieko atsakyta.Ir kodėl nebus atsakyta?Todėl,kad taip vadinamos religijos jau yra mirusios ir jos(vienuolės,vienuoliai,kunigai ir kiti fariziejai)bėgte bėga nuo realybės,kurios nemato,gyvendamos ir mokomos tų,negyvų tiesų.Gyvendamos iliuzija,nes atsakymo nėra.Nes atsakymas-Reikia būti NUOLANKIAM,parodo akivaizdžią nesąmonę.Tėvas atvirkščiai,kviečia būti tokiais tobulais,net KOKS TOBULAS YRA JIS..Jis nekviečia per nuolankumą atrasti Jį,Jis kviečia per Meilę,per kasdienį bendravimą(maldą)su Juo,per savęs atvėrimą visapusiškai,per SIELOS VISIŠKĄ ATVĖRIMĄ JAM,per nuoširdžią kalbą jam,per brolišką bendravimą tarpusavy,per gėrio darbus kartu su atrastu Tėvu savyje,per Trejybės garbinimą,per viską,kas telpa MEILĖS VISUMINĖS SĄVOKĄ IR JOS DALIJIMĄ PER SAVO ROJAUS TĖVUS VISAI KŪRINIJAI.Meilėje telpa ir gailestingumas,ir teisingumas,ir išmintis kaip išlikti tos meilės būsenoj VISĄ LAIKĄ.Ir tuomet galima kalbėti apie nuolankumą ir visišką atsidavimą Tėvo Valiai.Nes tik suvokus TĄ,ROJAUS TĖVŲ DIDINGUMĄ,TU JAU PATS NUOLANKIAI ATSIDUODI Tėvo vedimui į AMŽINYBĘ,nes suvoki,kad tik Tas Kelias yra vienų vienintelis GYVAS ROJAUS TREJYBĖS KELIAS.Ir tampa savaime suprantamu dalyku,kad sektos,tame tarpe ir buvusi krikščionybė,kuri jau susiskaldė į atskiras sektas,yra NEGYVOS.Tai klausiu,kaip negyvas gali paaiškinti negyvam apie GYVĄ?APIE GYVĄ ROJAUS TREJYBĘ...Ir vienuolių pabėgimas(užsidegė žalia ir-aš už jus pasimelsiu)tik patvirtina,kad bažnytinės tiesos ir šventas raštas niekad ir nebuvo GYVI..Kaip bėga tos vienuolės,taip bėgame ir mes nuo TIESOS ir liekame iliuzijoje,nes taip patogiau gyvent..Tos vienuolės ir užsidarė vienuolyne,nes kažką pajuto,kas jas išgąsdino.Tai iliuzinis agresyvus pasaulis,kuris atkakliai ir verčia slėptis tas vienuoles vienuolyne,nes GYVA TIESA joms per sunki suvokti..Joms jų"vyresnybė"išaiškins"tikrą tiesą"..Ir tas-aš pasimelsiu už jus-jau parodo,kad jos nežino ir nenori GIRDĖTI TIKROS,GYVOS TIESOS.Jos,mielas Algimantai,pasimels už tave"klaidatikį"..Ką ir bekalbėt joms apie TREJYBĘ,jei pačios TREJYBĖS ASMENYS YRA VISIŠKAI NE TIE.Vienuolės pasimetė,išgirdusios klausimą-Ne,ne,aš klausiu,ar yra skirtumas tarp Dievo ir VISŲ TĖVO,KRISTAUS TĖVO?..Jei Trejybėje NĖRA KRISTAUS,tai ar galėjo jos aplamai samprotaut apie Dievą,kuris ir yra Trejybė.O mes matome tik Dievo pasireiškimus ir Gyvai Patiriame Rojaus Trejybę..Bėgame mes nuo tiesos,oi bėgame ir nenorime jos išgirsti..Tuo ir manipuliuoja bažnyčia,žinodama,kad slysta iš jos rankų žmonės,puolusio sūnaus maišto,kuris tesėsi 200.000m.,sujauktais protais.Ir kaipgi nepulsi manipuliuoti,kuomet virš pūvančių pamatų stovi blizgutis,iliuzija..Ir kaip atrasti Tėvą savyje,jos tikrai to nesuvokia,nes jau įsispraudė save į vienuolių drabužį,save atiduodamos tai,netikrai TREJYBEI.....Tą aš matau šiame,trumpame pokalbyje,mielas Algimantai..Ir taip aš aiškinsiu,kai mokysiu,kai būsiu pats tam pasiruošęs ir man nekils noras atsiklausti ar kalbu tiesą,kuomet aš TA TIESA GYVENSIU..Mielas Algimantai,toks būtų mano mokymas šią akimirką..Ar jis teisingas ir pilnas,aš dar nežinau..

arunas
2009-07-19 22:19:17



Šitame trumpame pokalbyje aš matau vieną labai gerą dalyką. Susitiko skirtingą supratimą turintys žmonės ir nors nesusišnekėjo, bet išsiskirdami pažadėjo pasimelsti vieni už kitus. Tai yra nuostabu ir svarbiausia.
Su broliška meile

Rimantas
2009-07-19 22:19:14



Čia aš matau tipišką katalikiškos bažnyčios tarno neatsakymą į fundamentalų urantietišką klausimą apie Dievą Tėvą . Šios vienuolės yra išauklėtos Jėzaus Kristaus Dievo dvasia . Jos Dievą priima ir supranta , vienaip kol Kristus buvo žmogaus likime ir visai kitaip Dievą supranta , šios dienos bažnyčios kontekste . Bažnyčia Dievą mato KRISTUJE , O KRISTUS yra Dievas ŠVENTOJE TREJYBĖJE - Dievas , Sūnus ir Šv. Dvasia . Apie tokią išskirtinę dievybę , kaip visų kūrinių Tėvas , manau , kad niekas teologiškai nediskutuoja .
Aš manau , kad mūsų visų konfesijų tikėjimai yra geocentriniai ir ribojasi tik Žeme , Saule ir Mėnuliu . Kosminis , visatų visatos Kūrinijos modelis yra nežinomas , nesuprantamas ir nepriimtinas visose krikščioniškose sektose ir konfesijose .
Todėl ir tos mielos vienuolės pasimetė , dėl tavo Algimantai , jų tikėimo doktrinai , nelogiško ir nesuprantamo klausimo . Jos panaudojo tipišką vienuolišką atsakymą ; ,, Aš už jus pasimelsiu " . Tai yra normalu ir logiška . Nes tu Algimantai bandai kalbinti pirmokus , pasitelkęs Pitagoro teoremą , todėl joms nieko kitko nebeliko ką daryti , kaip tik pasimesti už tokį žmogų , kad ateityje pateiktų krikščionišką klausimą . Na , aš bent taip išmąsčiau , apie šį , tavo Algimanatai , pateiktą rebusą .

Petras
2009-07-19 21:14:01



Mano mokymas būtų toks: nereikia kabinti sankryžose jaunų vienuolių :)
O jeigu rimtai, tai manau, kad jų atsakymas dėl nuolankumo iš dalies yra teisingas, nes kai sakome „mano valia, kad būtų Tavo valia“, tai reiškia, kad nuolankiai atsiduodame Tėvo vedimui. Bet vien nuolankumo čia nepakanka, dar reikia noro ir pastangų. Tokiems kaip mes, gyvenimo prigąsdintiems žmogeliams, reikia dar turėti ir drąsos pasitikėti (įtikėti), kad tikrai esi vedamas.
Ar yra skirtumas tarp Dievo ir visų TĖVO? Taip yra. Visų TĖVAS yra ir visų Dievų TĖVAS. Mes ir patys esame (būsime) dievais ir tą žinome iš mūsų Dievo, kuris buvo įsikūnijęs žmogumi, Jėzaus Kristaus. Jis pasakė: jūs dievai.
GARBĖ VISŲ TĖVUI


Rimantas
2009-07-19 19:02:37




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal