Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

"Kalbu jums vėl" skaitymas viešumoje

Mielieji,
noričiau jus visus pakviesti į "Kalbu jums vėl" knygos skaitymą. Ir šį kartą ne tik Laisvės alėjoje.
Kviečiu visus susirinkti savo miestuose rugsėjo pirmadieniais nutartose vietose 18 valandą ir viešumoje skaityti "Kalbu jums vėl".


Vita
2009-09-14 17:18:43

Komentarai

Laima,
Džiaugiuosi tavo drąsa :)... esi šaunuolė :)

Linas J
2009-10-13 10:29:14



Jezaus mokymus "Kalbu jums vel" ,skaityti viesoje vietoje,pradejau ir as ,Klaipedoje "Akropolyje". Ta mintys, kad skaityti knyga viesoje vietoje buvo jau nuo vasaros, bet igyvendinau ja tik siandiena.Vakar po pokalbiu su broliu Jezumi ir Tevais,su sielos dziaugsmu nusprendziau, kiekviena pavakari skaityti mokymus "Akropolyje" prie "Delano" kavines. Ten yra grazi vieta su suoliukais,kaip parke.Siandien pradejau skaityti 16.30 iki 17 val. Kai Trejybes paprasiau mazo,mazo zenklo, tai po keliu minuciu prie manes priejo sese Grazina ir pasake,kad knyga is toli sviecia, antra knyga buvau salia pasidejusi.Aciu Trejybei uz meile, ramybe, drasa. Manoji valia, kad butu Tavoji valia, amen.

Laima(Klaipeda)
2009-10-13 00:41:57



Turiu pasiulyma nuo kito pirmadienio i knygos skaitymo akcija, kuri pamazu virsta su zmonemis bendravimo akcija :),jau rinktis kur nors siltesneje vietoje- pavyzdziui Akropolyje.
Arba kaip siandien mums, susirinkusiems, pasiule Linas- ziureti pagal ora.
Nes, nors musu siandieninio susitikimo pradzioje lynojo, siuo metu uz lango nuostabus rudens vakaras :)))


Vita
2009-10-12 20:00:30



Miela Vita.Tai tikrai ne tavęs klausiau ir tikrai tai ne asmeninis klausimas.Šeima,tokia,kaip Urantijoje,atspindi visos kūrinijos šeimą ir jai taip pat priklauso.Jeigu žmogus yra arba išsiskyręs dėl Trejybės Šviesos skleidimo ir tai atliko ne savo noru,bet negalėdamas nešti Šviesą,nes urantiškoji šeima tam trukdo ir neleidžia jam pašvęsti savęs Susiliejimui su Trejybe,įtikint ir atgimstant iš dvasios ir einant GYVUOJU ROJAUS TREJYBĖS KELIU,ATRANDANT TĖVĄ SAVYJE,PATIRIANT JĮ IR KITUS ROJAUS ASMENIS,tuomet jo žengimas yra tikrai Gėris ir Meilė.Bet jeigu žmogus yra neišsiskyręs ir neištikimas nei žmonai,nei Šviesos Nešimui,toks žmogus negali suvokti ne tik,kas yra šeima čia,Urantijoje,bet ir kas tai yra KŪRINIJOS ŠEIMA.Tuomet savaime suprantama,kad toks žmogus negali kalbėti tiesos apie visą kūriniją.Jis tegali turėti savo nuomonę,kuri gali būti ir klaidinga.Lino rašomi Tėvo mokymai gali būti ir klaidingi,nes jis teturi savo nuomonę apie KŪRINIJĄ..Urantijos Knygoje aiškiai parašyta,kad šeima yra civilizacijos aukščiausias pasiekimas čia,Urantijoje,kas galioja ir dabar,esant platesniam kūrinijos supratimui.Jei žmogus nesuvokia kas tai yra šeima čia,jis tikrai net nesupras,kas tai yra KŪRINIJOS ŠEIMA..Žmogus gali net to nenorėdamas skleisti ir užsispyrusiai laikytis klaidingų sampratų,kas ir buvo pademonstruota paties Lino,kuomet praeitą penktadienį jis savo buvimu trukdė kitiems susikaupti,vėliau,po studijų jis parašė į forumą peikdamas urantus.Taip buvo ir tai tiesa.Negana to,jis šeštadienį dalyvavo ROJAUS TREJYBĖS ŠVENTOVĖJE GARBINIME.Po garbinimo,tik pradėjus mokymą apie TĖVO SUTEIKTĄ LAISVĄ VALIĄ,jis griebė pieštuką ir akivaizdžiai ignoruodamas mokymą,pradėjo kopijuoti paveikslą,kuris kabėjo ant sienos.Tad atsakyk man,miela Vita,ką įžvelgi tokiame jo elgesyje?.Liūdniausia yra tai,kad jis elgiasi nenuoširdžiai ir tu atsakinėji už jį.Man tavųjų atsakymų ir pasidalijimų savo samprata nereikia.Nesu nusistatęs prieš tai,kad subūrėte savo grupę.Tai jūsų kelias,kuriems dar reikalinga bažnyčia.Man jūs esate sielos broliai ir sesės..Vakar papildomai meldžiausi ir garbinau po pirmadienio kolektyvinės komunijos.Ir tikrai nemeluoju,jaučiau jums visiems meilę,neišskiriant nė vieno.Ir ne tame problema,kad aš nebūnu su jumis,bet yra taip,kad tikrai nemeluoju,kuomet sakau,kad bažnyčios suvaržymų man nereikia.Prisimink Jėzaus mokymą,kuriame tu ir klausei,kaip mes turėtume žvelgti į tuos,kuriems dar reikia bažnyčios.Miela Vita,Jėzaus mokyme yra sakinukas,kuriame aiškiai parašyta,kad neįmanoma pilnai atsiverti Tėvui bažnyčioje.Todėl man jos nereikia,bet į jus žvelgiu su meile.Ne ta,VISUMINE,KURIĄ JAU ŠVIESINA URANTIJĄ ATGIMĘ IŠ DVASIOS.Bet ta,kurios tik mokausi ir šiuo metu ją tau jaučiu..Ir vardan tos Meilės mes ir pakenčiame Liną tarp savęs,bet tegul jis netrukdo.Pasakysiu dar daugiau.Urantijos Knygoje yra epizodas,kuriame Jėzus laikė įniršusį vyrą,kol šis nurimo.Mes taip pat turim laisvą valią,kad mums netrukdytų Linas.Ją nenaudojame tokiam tikslui,kad jo neleisti,nors turim pilną teisę jį sulaikyti ir Tėvo mums padovanota laisva valia renkamės ne tam,kad mirtingasis,nuoširdžiai sutiktas mūsų,pabuvęs tarpe mūsų,vėliau manipuliuotų žiniomis savaip ne tik forume,bet ir gyvenime.Turiu pripažinti,kad many vyravo tikrai žemos vibracijos,kuomet pasisveikindamas nepaspaudžiau jo rankos,bet kitą dieną,suvokęs savo klaidą,ir pasisveikinau,ir atsisveikinau.Mes tikrai priimame Liną,nes tikimės,kad jis bus nuoširdus.Bet stebėdamas jo komentarus Tomo Vilniečio atžvilgiu,noriu priminti Linui,ką jis sakė man-neįžeidinėk žmonių..Mes jau išaugome iš to,kad įsižeistume,todėl kiekvienas ESATE MYLIMAS NE TIKTAI TREJYBĖS,BET IR MŪSŲ,URANTŲ.Tik reikia labiau žvelgti į savo vidų.Miela Vita-jūsų žingsnis skaityti Akropoly Jėzaus Kristaus"Kalbu jums vėl"yra drąsus ėjimas ir sveikintinas.Bet jums būtinos giluminės studijos VISŲ DVASINIŲ ŠALTINIŲ.Kitu atveju gaunasi taip,kad gerais norais ir kelias į pragarą grįstas.Pragaru aš niekaip ir nepatikėjau,nes jis nuolat keitė dislokacijos vietą-tai Urantijos branduoly velniai smalą verda,tai jau mes patys pragare ir t.t..Tad šia linksma gaida ir baikime.Pats aš esu ištikimas žmonai nuo pat vedybų(1989)ir man juokingai skamba,kai kalbama-visi jie vienodi ar visos jos tokios..Taip nėra-BŪKIME IŠTIKIMI ROJAUS TĖVAMS IR JIE TIKRAI PARODYS GYVENIMO KRYPTĮ,kurią jums rodo urantai,kuriuos aš kviečiu būti aktyvesniais ŠVIESOS NEŠĖJAIS ir..Noriu mylėti taip,kaip Tėvas mus myli.Iki

Arūnas
2009-10-13 17:01:27



?,
Taip :)

Linas J
2009-10-07 23:53:43



Linai,pasakyk tiesą - ar tu pats bent vieną kartą iki galo perskaitei šį Jėzaus Apreiškimą?

?
2009-10-07 16:32:25



Sia darganota rudens diena pasibaige musu vyresnio brolio, Urantijoje zinomo Jezaus is Nazareto vardu, Lietuvai padiktuotos knygos "Kalbu jums vel" skaitymas Kaune, Laisves alejoje.
Kur toliau, Teve, nuves mus kelias, kuriuo mus eiti Tu kvieti?


Vita
2009-09-28 20:07:38



Noriu padekoti kaunieciams, kurie vakar jau trecia karta atejo i musu vyresniojo brolio Jezaus Algimantui padiktuotos knygos "Kalbu jums vel" skaityma.
Siai minciai- skaityti "Kalbu jums vel" viesumoje dauguma musu gyvai pritare Moletuose.
Aciu uz tai, kad pries skaityma miesto sirdy vyksta garbinimas balsu.
Aciu, kad jau antra karta pastraipa is knygos skaiteme garsiai.
Aciu, kad vakar Tevas privede prie musu Daiva.
Aciu, kad sios akcijos metu taip artimai bendrauja musu sielos.
Aciu Tau, Trejybe.

Vita
2009-09-22 16:39:32



Kauniečius kviečiu susitikti jau šiandien, 18 val. toje pačioje vietoje, kur rinkomės į pirmąjį knygos skaitymą.


Vita
2009-09-14 17:19:35



Pasiūlymas VISIEMS,
Gerai žinau, kad prasidėjo ruduo lauke, bet jis yra ne tik gamtoje, bet ir kai kuriuose žmonėse - mūsų broliuose ir seseryse, todėl kviečiu visus savo miestuose, nors iš šalta susirinkti PIRMADIENIAIS 18 VAL. SUTARTOSE VIETOSE - kuriose yra šioks toks žmonių judėjimas ir pabendrauti - pasidalinti įspūdžiais - patyrimais - išgyvenimais - paskaityti Jėzus Kristus - kalbu jums vėl apreiškimą bei sušildyti ne tik brolius ir seseris, kurie sušalę, bet ir gamtą, kuri šąla nuo mūsų žmonių veiklos... Susitikite nors 1 val. jei tik galite ir mažiausiai kuo tikiu - tai, kad patys sušilsite, o kiti be abejonės sušils nuo Jūsų skleidžiamos šilumos :)
Kauniečiai laukiami esate kiekvieną pirmadienį 18 val. prie Kauno Muzikinio Teatro ir nebijokite, kad reikės sėdėti ant suoliukų kol prišalsite :) taigi sugalvosime ką nors, kad nesustingtume iki pamėlynavimo - gi gyvi žmonės esame :)
Iki.

Linas J
2009-10-07 00:05:26




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal