Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

"Kalbu jums vėl" skaitymas viešumoje

Mielieji,
noričiau jus visus pakviesti į "Kalbu jums vėl" knygos skaitymą. Ir šį kartą ne tik Laisvės alėjoje.
Kviečiu visus susirinkti savo miestuose rugsėjo pirmadieniais nutartose vietose 18 valandą ir viešumoje skaityti "Kalbu jums vėl".


Vita
2009-09-14 17:18:43

Komentarai

Be to šitoje knygoje aiškiau ir suprantamiau yra pateikta apie liuciferio maištą,aš manau jog jeigu tokia knyga žmones daro mylinčiais vienas kitą,daro juos geresniais, tai šaunu ir sveikintina visais atžvilgiais,Jėzus aiškiai buvo pasakęs, jog tiesa padarys mus visus laisvus,ir jeigu iš žmogaus meilė eina kitam žmogui, tai kyla klausimas kodėl kataliku kunigai tai vadina new age,ar dar kokios nors sektomis?

Fredas
2009-11-28 12:19:13



kai kurie pasauliečiai ar kunigai tikriausiai tą knygą laiko new age produktu,paskaičiau ir aš tą knygą ir iš tiesų lyg žvynai kažkokie tai nukrenta nuo akių ir sielos

Fredas
2009-11-28 12:00:40



trumpiau tariant, tiesos sunaikinti neįmanoma,nes tiesa yra tokia kokia ji yra,ir jei pati siela jaučia jog tai yra tiesa,tai kokie gali būti prieštaravimai,nes ten kur nėra tiesos įvyksta agresijos protrūkis ir vėliau ar anksčiau ateina susiskaldymas,tiesa ir meilė žmones ne skaldo, bet vienija,tad siūlau: -mylėkime vieni kitus, nes meilė ateina iš Tėvo,mylinčio Tėvo.

Fredas
2009-11-28 12:40:28




Sveikas Fredai , aš tavęs anksčiau nepažinau , bet tu šauniai mąstai ir rašai . Tai rodo , kad moki pasirinkti brandžius dvasinius šaltinius ir juose aiškiai suvoki kas yra ta Dieviška Tiesa . Linkiu tau ir toliau sėkmingai augti Dieviškos Tiesos pasaulyje ir gražiai auginti savo protą ir sielą , šios Tiesos pažinime ir atsivėrime . Matai , čia vyksta visokios diskusijos , bet gražiausia kai žmonės kalba Urantijos knygos apreiškimų kalba ir dvasia . To tau ir linkiu , tolesnėje dvasinėje veikloje .

Petras
2009-11-28 12:58:44



Sveiki,
Kadangi spaudžia šaltukas ir vėjas ne pietinis pučia, todėl Jėzaus apreiškimą skaitysime Kauno Akropolyje - visus norintys galite prisijungti.
Iki.


Linas J
2009-11-02 15:13:20




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal