Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

LANGAS Į NAUJĄ ATEITĮ



LANGAS Į NAUJĄ ATEITĮ

Turiu viltį , kad šiuo rašiniu prisidėsiu prie prie mūsų gyvenimo optimizavimo ir tikėjimo pastiprinimo kiekvienai gyvenimo dienai .
Kiekvieną rytą mes pasitinkame atvėrę langą gaiviam rytmečio vėjui . Kiekvieną rytą mes atveriame langą naujai dienai . Kiekvieną rytą mes atveriame naujas duris į naujų vilčių ir troškimų išsipildymą . Ir tai labai svarbu žinoti , kad su nauju rytu , su pradžia naujos dienos mes galime pradėti rašyti , ne tęstinį vakarykščios dienos puslapį , bet radikaliai naują , savo gyvenimo knygos puslapį . Mes galime rašyti savo gyvenimo knygą , reiškia mes galime kurti ir savo ateitį . Mes galime kurti visai naują savo gyvenimo prasmę , ir nuo šios prasmės supratimo , mes galime planuoti naują tikslą , nuo šiandienos , nuo šio gyvenimo ryto . Ir tegu tai būna radikaliai naujas posūkis , staigus posūkis , kokio dar nebuvo mūsų gyvenimo kelyje .
Ir tegu šis naujas posūkis keičia mūsų požiūrį į mus supantį pasaulį . Tai mes galime padaryti ir tai gali padaryti kiekvienas , pasitelkes geriausią ir stipriausią savo esybės bruožą - valią . Prie valios pridėkime ir savo sielos prigimtinį norą - arčiau Dieve Tėve , vis arčiau Tavęs .
Ištarkime stebūklingus žodžius , šį rytą , pasitikdami naują dieną : ,, Aš noriu keistis . Aš jau keičiuosiu dabar , nuo šio ryto . “ Ir tai labai svarbu fiksuoti visa savo sąmone naują norą , naują dvasinį norą , kuris nuo dabar atskleis naują žvilgsnį į save , į savo asmenybės vidaus gelmes . Pažvelgkime pagaliau į save : atidžiau , meiliau ir reikliau . Iškelkime savo prote naują mintį ir suformuokime naują gyvenimo įšūkį : ,, Aš noriu pažinti visą Kūriniją . Aš noriu su ja bendrauti . Aš noriu pažinti savo Kūrėją . Aš noriu suprasti Tave Dieve Tėve ir noriu suprasti pats save , aš noriu būti visada su Tavimi kartu , aš geidžiu Tavo išminties ir atveriu savo protą Tavo meilės veikimui .’’
Mieli žmonės , jūs galite neklausyti ir nesekti nei Algimantu , nei Petru , nei Jonu , nei dar kuria tai asmenybe , bet jūs galite būti patys savimi . Jūs galite būti tikra asmenybe , jūs galite atrasti savo tikrąjį , aukštąjį , amžinąjį AŠ , nes tas tikrasias AŠ jumyse , jau seniai yra nuo paties Dievo . Joks žmogus ir niekas kitas , mums negali daryti įtakos ir įtakoti į mūsų asmenybę , išskyrus Vieną Dievą Tėvą . Ir tik JIS ir tik JIS vienas gali įtakoti mūsų sprendimui , prisidėti prie mūsų valinio noro , jungtis visiems laikams prie Dievo Tėvo Dvasios .
Kiekvienas mielas žmogus gali būti ir privalo būti pačiu savimi , nes tik pats žmogus , kaip asmenybė ir yra visų geriausias savo gyvenomo rašytojas , nes tai yra tavo žmogau , prigimtinė teisė rašyti savo gyvenimo knygą . Šitą teisę , šitą laisvą valią , tau padovanojo pats Visatos Kūrėjas , bet padovanojęs laisvą valią savo kūriniams , Dievas nepaliko likimo valiai savo kūrinų , jis pasiliko netoli žmogaus , net čia pat , visai šalia - žmogaus prote . Pasiliko tam , kad sunkią žmogui valandą , kai žmogus klystkelių labirintuose pasiklydęs sušuks : ,, Padėk man Dieve’’ - savo Meilės ir Išminties galias Dievas išlies į žmogaus protą , kad žmogus rastų ir priimtu geriausią sprendimą šiame , materealaus gyvenimo mirksnyje .
Norint kesti savo gyvenimo siužetą , norint realiai kesti savo gyvenimą , reika vieną kartą ryžtis garsiai sušukti : ,, Aš nebenoriu su vakarykštėmis mintimis gyventi , aš geidžiu naujų dvasios vėjų savo mintyse . Padėk man Dieve Tėve , aš noriu keistis ir amžinai visomis mintimis gyventi su TAVIMI kartu . Padėk man keistis nuo šio naujo ryto posūkio . Aš noriu eiti tiesiai ir tik tiesiai , link TAVĘS ir su TAVIMI kartu . Skamba šiek tiek paradoksaliai - link Tavęs ir su Tavimi kartu , bet tai yra tiesa . Tai yra Didžioji Tiesa , nes Dievas Tėvas yra ir tikslas ir kasdieninis mūsų palydovas , vedantis iki Centro , iki Rojaus ir pasitinkantis mus ir apkabinantis mus , visų Visatų Centre - ROJUJE .


Petras
2009-09-14 21:24:20

Komentarai

Mielas Jonai, pripažinti savo žemišku dvasiniu mokytoju Algimantą , nereiškia mėgdžioti jį ar būti juo. Nes būtent to ir moko Algimantas, kaip dvasinis mokytojas, ką būtent daryti ir kaip daryti , kad būtent ir būtum tikruoju savimi ,o ne iliuziniu, kad gyventum savo unikalų tikrąjį gyvenimą,suteiktą mums kiekvienam Tėvo ,o ne kopijuoti ar mėgdžioti mokytoją. Tu gi to tikrai nemokai. Diskuotuoti su tavim galėtų klebono gaspadinės apie "plotkelių kepimą" parapijiečiams.

rimantas ( Kaunas )
2009-09-15 11:59:26



Petrai, prisipažinsiu, nustebinai. Nors būtų galima ir padiskutuoti dėl šitos temos teiginių, bet mane labai nustebino toks viražas:
"Mieli žmonės , jūs galite neklausyti ir nesekti nei Algimantu , nei Petru , nei Jonu , nei dar kuria tai asmenybe , bet jūs galite būti patys savimi."
Aš suprantu - nesekti Petru ar Jonu, bet Algimantu? Juk savo komentaruose tiek esi išliaupsinęs Algimantą, laikai jį savo mokytoju, jo mokymus pripažįsti to paties tėvo mokymais, kaip čia dabar gaunasi? Nejaugi suabejojai Algimanto mokymų dieviškumu?

Jonas
2009-09-15 11:46:28




Sveikas RIMANTAI , tu mane tikrai teisingai supratai , nes tuo rašiniu aš norėjau ne Algimanto mokymą paneigti , bet paskatinti žmones aktyviai reikšti savo mintis prie to , ką taip dažnai kviečia mūsų Algimantas - prie savo proto atvėrimo Dievo Tėvo Dvasios veikimui . Aš tai pasakiau , kad kiekvienas neurantietis , kurie čia apsilanko , gali ir nesekti mūsų mokymais , bet dieviškojo minčių Derintojo nepavyks niekam išmesti iš savo proto , ir šis dieviškas veikimas yra tik jam vienam skirtas ir prisitaikantis prie jo materealaus proto minčių taip , kad tik jam vienam būtų aišku savasis minčių derinys , leidžiantis suprasti dvasines išminties subtilybes , tekančias iš Dvasios. Todėl ir pasakiau , jūs galvokite savo galva , jeigu nepatinka mūsų mokymai . Algimantas žino ir mato labai daug - ką aš ar kitas urantietis nemato . Tačiau tai nereiškia , kad žūt būt , reikia verstis per galvą ir tapti Algimantu . AŠ taip pat daugelį Urantinių Tiesų priimu panašiai kaip Algimantas , tačiau šiek tiek kitaip , tačiau tai man netrukdo Algimantą vertinti , kaip didelį dvasinį autoritetą . TAI šiuo sakiniu , Jonui atsakiau .

Petras
2009-09-15 20:08:29




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal