Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

KRIKŠČIONYBĖS DUŽENOS

Mielieji, džiaugiuosi, kad ir jūs galite susipažinti su mano mokymu, kurį pavadinau KRIKŠČIONYBĖS DUŽENOS. Jis išėjo neplanuotai ilgas. Maniau, kad parašysiu kelis puslapius, tačiau Tėvo valia buvo tokia, kad jis vis plėtėsi, augo, ir atsirado iš esmės knygos apimties mokymas. Todėl teko parengti ir turinį, kuris padės jums orientuotis.
Noširdžiai sakau ačiū Sauliui, kad jis techniškai jį pevertė prieinamą mūsų svetainei.
KRIŠKČIONYBĖS DUŽENOS yra labai svarbus mokymas tiek urantams, tiek ir patiems katalikams, kad jie patys pažvelgtų į savo pačių pagrindinį šaltinį - Naujajį Testamentą, nes aš pateikiu būtent iš Naujojo Testamento citatas, kurios sąmoningai paliekamos šešėlyje, nes jos nuvainikuoja tiek patį Naująjį Testamentą, kad jis NĖRA DIEVO ŽODIS, O ŽMONIŲ PRISIMINIMAI APIE JĖZŲ IR LAIŠKAI, tiek ir tuos, kurie JO PATYS NESILAIKO - bažnyčias ir dabar esančias krikščionybės duženas - sektas - katalikų, protestantų, stačiatikių, baptistų, mormonų, naujojo amžiaus ir daugbę kitų, nors jos visos visada labai agresyviai mojuoja tik sau palankioms citatomis.
Tačiau skaitykite šį mokymą patys. Jis patalpintas atskirame puslapyje, kurį pamatysite kompiuterio monitoriaus kairėje pusėje esančiame puslapių sąraše - KRIKŠČIONYBĖS DUŽENOS.
Linkiu malonaus ir giluminiio skaitymo, su pamąstymais, kurie išplėstų jūsų požiūrį tiek į Naująjį Testamentą, tiek į tuos, kurie juo vadovaujasi.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-10-04 20:52:44

Komentarai

Povilai, viena smulkmena. Kol kas į Mėnulį žmogus skrido, statė erdvėlaivius ir reklamavosi tik dėl vienos priežasties - puikybės ir dviejų "supervalstybių" konkurencijos. Daugiau prasmės tame nebuvo. Sakau kol kas.
.
Man patinka scena iš filmo E.T. (Extra Terrestrial), kai berniukas kartu su ateiviu skrenda dviračiu Mėnulio fone. Netikiu ateiviais, ir nors ši scena yra be galo daug valkiota, kopijuota ir parodijuota, vis tik pramuša savo simbolika. Tai yra berods išrinktas geriausias visų laikų filmų epizodas.
.
-Kas pirmasis pasakė: "Tai yra mažas žingsnelis žmogui, bet didžiulis žingsnis visai žmonijai?"
-Adomas ir Ieva, kai skynė obuolį :)
.
Ar Algimantas jau turėtų parduoti savo dviratį ir statytis erdvėlaivį?
.
Tai nebuvo krikščionybės gynimas kaip vienintelės teisingos religijos. Tiesiog dvasinių ieškojimų prasmės ir poreikių įžvalgėlė.
.
Geros ir smagios visiems dienos!

Jonas
2010-03-18 10:39:59



Šiandien katalikų sektos vadas, kurį vadina popiežiumi Benediktu XVI, pasirašė pastoralinį laišką AIRIJOS KATALIKAMS ir atsiprašė, kad airių katalikų kunigai pedofilai prievartavo vaikus.
RYTOJ - SEKMADIENĮ, 2010 M.KOVO 21-ĄJĄ - JIS BUS KUNIGŲ SKAITOMAS VIEŠAI AIRIJOS VISOSE BAŽNYČIOSE KATALIKŲ PARAPIJIEČIAMS.
Tik IŠIMTINIAIS atvejais popiežius rašo SAVO PASTORALINĮ laišką ATSKIROS VALSTYBĖS KATALIKAMS.
Kadangi Airijoje katalikų kunigų juodi prievartos prieš vaikus darbai iškilo į viešumą tiek, kad nebebuvo galima jų nuslėpti, ir pasiekė tokį skandalingą lygį, kad net pačios sektos vadas tylėti toliau nebegali.
TAČIAU TOKIE PATYS KATALIKŲ KUNIGŲ TAMSOS IR PRIEVARTOS DARBAI JAU PASIEKĖ TOKĮ MASTĄ, KAD JŲ NUSLĖPTI NEBEPAVYKSTA IR ITALIJOJE, IR VOKIETIJOJE, IR MEKSIKOJE, IR BRAZILIJOJE, IR JUNGTINĖSE AMERIKOS VALSTIJOSE, IR AFRIKOS VALSTYBĖSE, TAD NEUŽILGO POPIEŽIUS TURĖS PULTI ANT KELIŲ, O LABIAU PANAŠU, JOG TURĖS NET KRISTI KRYŽIUMI, SU TOKIAIS PAT SAVO ATSIPRAŠINĖJIMO LAIŠKAIS DĖL SAVO PAVALDINIŲ JUODŲ DARBŲ IŠNIEKINUS MAŽUS VAIKUS IR TOSE VALSTYBĖSE.
Tai tik patvirtina mano teiginius, kuriuos aš pateikiau savo knygoje KRIKŠČIONYBĖS DUŽENOS - katalikų SEKTA PASMERTA, kaip ir visos kitos krikščioniškos sektos yra vienodai pasmerktos IŠNYKTI, nes jos visos yra negyvos, ritualinės, ir dogmatinės, ir neturi jokio ĮTIKĖJIMO, ir net nieko nežino apie ĮTIKĖJIMĄ, KAD JIS SKIRIASI NUO TIKĖJIMO, KUO JOS VADOVAUSI DABAR.
Tad jų tik liežuviai kartoja Jėzaus vardą, bet jų sielos ir toliau miega.
Todėl BAŽNYČIA savo kunigus laikanti net TARPININKAIS TARP DIEVO IR TIKINČIŲJŲ vis labiau SPRINGSTA nuo realių TAMSOS DARBŲ SAVO SIELOS BROLIAMS.
Krikščionybė NĖRA NEI NUO DIEVO, NEI NUO JĖZAUS KRISTAUS, TODĖL JI JAU DABAR PATIRIA MORALINĮ BANKROTĄ, DVASINĮ JĮ PATYRĖ JAU SENIAI, KAI NUSIGRĘŽĖ NUO GYVOJO JĖZAUS MOKYMO APIE DIEVO TĖVYSTĖ IR VISO PASAULIO ŽMONIŲ BROLYSTĘ - O DABAR AŠ JĄ IŠPLĖČIAU IKI VISOS KŪRINIJOS BROLYSTĖS - IR ŽŪSTA SAVO PAČIOS SEKTŲ DUŽENOSE.
Artimoje ateityje NAUJI faktai tik patvirtins mano teiginius vis akivaizdžiau, kada ir jums taps aišku, kad tai JAU NEBEGYVA SEKTA.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-03-20 23:56:14



Algimantai,
Man asmeniškai tai pačio mokymai pavadinti Krikščionybės duženos yra tiesiog žiaurūs ir baugūs - man jei atvirai TAI ŠLYKŠTU JUOS NET SKAITYTI, NES PILNA ŽEMŲ VIRPESIŲ, kadangi juose yra vien kritika, kurią lydi daug baisių ir neigiamų žodžių lavina - Algimantai ką tu tuo pasieksi? Juk krikščionys taip pat Tėvo vaikai - jie tiki kuo tiki, nors taip gal jie tiki kiek iškreiptai, nes tai buvo įskiepyta nuo inkvizicijos/kryžiuočių krikšto laikų, kad taip, o jei kitaip mirtis...
Ką tu Algmantai tokiu mokymu pasieki tik eilinį konfliktą tarp žmonių inicijuoji - manau - pabrėži žmonių skirtumus pagal tai kur jie eina melstis ir pagal kokias dogmas jie tai daro - juk tavo pačio vedamose pamaldose taip pat yra dogmatiškumo/primetimo savo pačio gyvulinio proto nuomonės kitiems - aš tai faktu įsitikinau - aišku taip gal tik man vienam pasirodė ir tai vėlgi normalu manau, nes esam skirtingi...
Kodėl Algimantai nerašei ant kokios nors mažos sektos, kuri pvz. žudo gyvūnus per savo kruvinas mišias ar net žmones aukoja, o parašei ant krikščionybės, kuri beje statisniais duomenimis pasaulyje turi religinę valdžią - ar tu orientuotas į kiekybę, o ne į kokybę?
Manau tos duženos yra visur ir mūmyse visuose ir urantijos susirinkimuose ir gatvėse ir darbuose - visur - visur - kam tada ieškoti ir skelbti, kad atpirkimo ožys yra krikščionybė - jei viskas aplink susiję glaudžiai ir dėl to, kad taip yra prisidėję arba nieko nedarę veiksmu - mes patys ir niekas daugiau - kam kaltinti kitus - jei kaltindami kitus apkaltiname ir save pačius-koks iš tokių kaltinimų tobulėjimas?

Linas J / Algimantui
2009-11-25 07:37:27



Doni,
Tau pritariu dėl urantijos sudėtingumo... ir kaip manai - jei pats norėtum, kad kuo daugiau žmonių perskaitytų/išstudijuotų urantiją - ar tu siūlytum tai daryti kiekvienam pvz. šiame forume - dažna frazė skaitykite urantiją - studijuokite ją?
Aš paruoščiau ar santraukas kažkokias arba Jėzus Kristus kalbu jums vėl pirma žmonėms pasiūlyčiau, o kai jiems patiktų ir norėtų daugiau - tik tada urantiją, nes mano suopratimu dažnas atvejis gali būti toks - žmogų kažkas įtikino, kad tai epochinis apreiškimas ir, kad čia yra esmė - jis nusipirko knygą ir pradeda skaityti, bet gana greit pajunta, kad ši knyga jam per sunki - ir manau tokiam žmogui tikrai jausmas ne koks, o dar jei šiais nelengvais pinigų prasme laikais išleido ir litų - ką jis tada daugeliu atvejų pagalvos - ir vėl apgautas liko :( ir gerai žinau, kad kai jau prarastas žmogaus pasitikėjimas - jį labai sunku susigrąžinti.

Linas J
2009-11-26 12:00:39




Nesunku kogero suvokti , kad URANTIJOS knyga savo sudetingumu reikalauja is zmogaus gyluminio suvokimo ir izvalgos - kitaip tai tiesiog nesuvokiami paistalai. Manau gebanciu GYLIAI suprasti si mokyma kokiu 20- 30 procentu Lietuvos gyventoju.
Is ju gal puse apskritai palaikytu ideja bandyti STUDIJUOTI sia knyga
Tai ka turim - tiems , kurie bandytu studijuoti aiskinnti apie KRIKSCIONYBES DUZENAS nera prasmes , ir taip suprastu , o tiems , kurie nesuprastu URANTIJOS mokymo KRIKSCIONYBES platforma tik i nauda - tiksliau zala mazesne , nei NAUDA. Tai gal neverta cia ta krikscionybe taip ... Juolab VIRSUJE gi ne pusgalviai sedi , ir JIE tai tikrai zino , kada reiks raukt su ta PASENUSIA religija . Ne siaip 2000 metu islauke , kol pateike NAUJA mokyma . Ir beje , skaitant KRIKSCIONYBES DUZENOS jauciasi , Algimantai , pacio labai jau astri kritika Apastalu atzvilgiu. Nu nemanau , kad Kristus issirinko mokiniais nevykelius , kurie nesugebejo perteikti jo mokymo ... Su Kristaus izvalga nesunku buvo NUMATYTI , kad bus perteiktas mokymas taip , kai jis ir buvo perteiktas . Tad , sakyciau , persasi isvada ...
Jei kiekvienas studijuoti TESTAMENATA tiek , kad rastu netikslumu ir ... priestaravimu - valio , - toliau URANTIJA ar dar kas nors ... Manau mums tiesiog ''saugiau'' ,kai mes atmetam ka nors , nes tada ''TEISINGESNIS'' pasirinkimas :)

Donis
2009-11-25 19:27:14



Man savotiškai norėtųsi išreikšti mintį, jog: Tie kitų religijų atstovai tiesiog ieško adatos šieno kupetoje, aš artimai susiduriu su įvairių religijų atstovais, ir matau kaip jie net bibliją pvz nagrinėdami - kurioje tiek mažai tos šviesos sugeba atsirinkti šviesos kibirkštėles ir jomis džiaugdamiesi taikyti savo gyvenimuose ir kreipti jį į dieviškumą. Tuo tarpu Urantijos Knygoje yra visas vandenynas - didžiulė masė dieviškumo kurį gali tiesiog gerti..kažkuria prasme. Tai savotiškai ir gaila, ir atrodo kaip didvyriai tie susipainioję kitų įsitikinimų/apsiribojimų žmonės, kada jie net neturėjo progos galbūt išgirsti apie naujus apreiškimus.
Kita mintis, kad tikrai man kažkaip labai norisi pasidžiaugti kada aš matau dvasinę prasmę, ir dvasingą veiklą kituose žmonėse.. ir kai kiti sako kad va koks mormonas yra TIK BLOGAS - nieko jame nėra gero, tai man tai yra neteisybė. Sakyčiau, taip besielgiantiems yra tiesiog SUNKU SUVOKTI DIEVĄ kaip dvasią, ir kaip dieviškumą, kuris pasireiškia įvairove. Ir pats žmogaus augimas yra PROCESAS - kur tie mormonai, ar jehovos liudytojai, ar krišnaitai, ar sai babos draugai, visi jie užima tam tikrą vietą savo augimo procese. Jeigu jiems sunku iškarto užlipti ant kitokios sampratos, ir jiems reikia papildomo perėjimo proceso - argi mes neturėtume būti dėkingi, kad tokie dalykai yra?
Ir argi nėra taip svarbu dalintis savo paties PATYRIMAIS, ir Urantijos Knygos dokumentų esmės atskleidimu savais žodžiais, tam kad kiti žmonės SURASTŲ DIEVĄ pavadinkime. Jeigu jūs tikrai mylite Dievą, pažįstate jį, tai yra tik natūralu kad jūs norite kad ir kiti kūrinijos šeimos vaikai pažintų šį VISŲ TĖVĄ. Tiek papildančių minčių, kartu pritariant daug kam ko nepaminėjau. Geros dienos!

Vaidas
2009-11-25 12:08:46




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal