Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Trejybės meilės srautas mums, ir kvietimas veikti ir išbandyti savo gyvenimu tiesą kuri perduodama

Trejybe, Rojaus Tėvai, Mykole, kūrinija.. myliu visa kas yra besąlygiškai, ir džiaugiuosi kūrinija. Norisi augti ir keistis, nors tuo pačiu suprantu kad pasikeitimas yra tik dabartyje. Tai nėra šiaip, bet yra stiprus jausmas meilės žmonėms ir visoms gyvoms būtybėms. Ir tai yra pasaulis su turinčiais praeitį sutvarkymais, turintis tradicijas.. žmonės gyvena per manymus kad daro tai kas jiems artima, neatsiverdami tikrajai jų būčiai.. Aš suprantu kad kiekvienas žmogus pirma yra atsakingas gyventi pilnai savo gyvenimą, taip kad taptų pavyzdžiu ir kitiems gyventi savo gyvenimus kad tai susijungtų į vieningą šeimą. Tėve, Rojaus Tėvai, noriu pažinti jūsų valią, ir noriu gyventi ir praktiškai patirti ką reiškia būti tobulesniu nei būta, ką reiškia būti panašesiu į jus. Tai jeigu yra kokių mokymu kas pasitarnautų visumos gerovei, aš pasirengęs priimti:
---
Tai yra mylimas mūsų sūnus, ir mylimi esate jūs visi ir kiekvienas be išimties. Mes džiaugiamės kada gausėja jūsų atsiveriančių mums šeima, ir džiaugiamės galėdami vis daugiau perduoti šviesos ir meilės jums, kada jūs vis daugiau pritaikote, vis daugiau gyvenate tuo ir patiriate vis daugiau laimės savo gyvenimuose. Turėkite omenyje, kad niekas kas yra mūsų sakoma nėra sakoma be priežasties, ir viskas kas yra mūsų perduota užima tam tikrą vietą kūrinijoje, tam tikrą vietą jūsų pasaulyje, ir jūs patys galite spręsti pabandę gyventi pagal mūsų siūlomą gyvenimo perspektyvą kiek šie mokymai yra teisingi, kiek jie jums yra priimtini, kiek jie jus ugdo, o kiek ne. Ir tai yra klaidinga manyti, kad jūs galite spręsti apie šiuos mokymus ką nors, kol jūs patys nepabandėte pritaikyti to kas juose perteikiama. Todėl nurimkite savo protų, pajuskite jumyse esančių dvasinių vibracijų kvietimą, per nuoširdumą, per atsivėrimą, koks tai yra jūsų kelias, koks tai yra jūsų tikrasis troškimas nugyventi šį gyvenimą žemėje. Ar jūs pasirengę būti akistatoje su savimi, kas baisiausia gali nutikti jeigu jūs būsite nuoširdūs su savimi? Ar jūs bijote kad jūs galite būti kuo nors kuo nenorite būti? Todėl ramybė tebūna jūsų širdyse, ramybė ir tvirtumas kuris atves tvirtus pagrindus jums ir kitiems gyvenimui šioje žemėje. Tebūnie aišku, kad tai nuo jūsų priklauso kokia bus žemės, jūsų ir mūsų Urantijos likimas. Taip bus padaryta kad kiekvienas iš jūsų turės galimybę prisidėti prie šios planetos šviesinimo, taip bus padaryta, kad tikrai kiekvienas išgyvens jaudinančių patyrimų šviesinant kol kas esančią tamsumoje - dvasinėje tamsumoje lyginant su Rojumi planetą, todėl nestovėkite viduryje tilto - eikite tolyn, dar yra kelias ir yra visa amžinybė patyrimų ir meilės įvairių formų manifestacijų. Mylimi vaikai, būkite savo širdyse laimingi, priimkite laimę, meilę, šilumą ir tai kas geriausią per atsivėrimą mums ir paskleiskite tai aplinkiniams..
---
Na, kaip kažkada Algimantas sakė, jūs esate kaip radija, kurią įsijungus galime klausytis ir klausytis jūsų mokymų, jūsų aukštesnių vibracijų, ir klausimas tuomet kad būtume kaip linas iškėlė mintį galbūt man tai aktualu kada mes jau esame pasisėmę ir pasirengę gyventi pastebėti, ir tada vėl eiti į gyvenimą ir VEIKTI pagal mokymus. Nes jei nėra praktinio veiksmo, tai negali ir informacija ateiti, nes kam tada ji ir ateitų, jei nebūtų pasirinkimo gyventi pagal ją. Kaip ir net raštuose išlikę "Kas trokšta vykdyti Tėvo valią, tie regės/pažins tiesą". Tai kol kas tiek tarkim iš mano užrašinėjimo, Ačiū Trejybe už vibracijas kuriomis Jūs vis keliate mus. Ačiū labai.


Vaidas
2009-10-06 00:21:32

Komentarai

O man tikrai daug reiškia nuoširdumas, atsivėrimas, įsiklausymas. Ir jeigu žinai kad yra dvasinga, tai - žinai virpesiais, vibracijomis, samprata - ir gali susikalbėti visomis kalbomis. Vienur Minties Derintoją vadina kaip siela, kitur kitaip, kitur šią Dievo dvasią vadina šventosios dvasios vedimu - bet ar ne veikimas ir principas svarbiausias. Ar tikrai reikia įsikabinti į terminologiją, kada gali žmogui padėti vesti kokybiškesnį ir dvasingesnį gyvenimą, kuriame jis bus atsivėręs didesnei išminčiai ir Dievo vedimui. Aš prisimenu Donį iš senų laikų forume, matau jo pasisakymuose ir klaidų, ir klausimų į kuriuos jis mano kad nėra atsakymų nors aš žinau ir neatrašau, matau ir suprantu ką jis rašo - bet kitiems žmonėms be konteksto nėra taip lengvai tai suprantama, todėl neuniversalu ir nederama taip be struktūros ir esmės sakyti tik atskirus teisingus dalykus sumaišytus su atskiromis klaidomis.
***
Norėjau, ta pačia proga papildyti kad aprašyme nepaminėjau kad mokymą perdavė Tėvas, nors kai kuriose vietose bendrai sakė apie Trejybę. Arūnas, kaip linkstantis prie gilių tiesų nagrinėjimo, ne tiek kiek bendravimo su žmonių širdimis, kitoje temoje paminėjo kad aš negaunu Tėvo mokymų, kad čia yra irgi "špargalkė" kaip ir Lino gaunami mokymai yra špargalkės. Aš manau, kad Arūnas supranta tik tokius Trejybės mokymus kuriuose yra tik žodis "meilė" ir plius "nėra nieko naujo" tada galima atpažinti kad mokymas yra iš Trejybės. Aš pats vertinu tuos mokymus, kada jie gaunami iš žmonių kurie bendrauja su dvasinėmis asmenybėmis 40-50 metų, 60 metų, 20 metų, 30 metų. Pats tuo užsiimu gal tik kokius 4-5 metus ir palaipsniui. Turiu gerą atmintį, ir iš dalies perduodami mokymai visada galbūt geriau kažkiek yra suprantami tam žmogui kuriam yra perduodama. Kitas dalykas kad aš prašiau mokymo ne sau, o visiems. Ir kas tai bus per mokymas nežinojau, kaip ir nežinojau rašymo metu, bet tuo metu kada priimami žodžiai iš dalies galėjo kilti dėl rezonanso sąveika tarp Tėvo meilės ir mano paties žinių kurios yra labai šviesios. Praktiškai matau kad yra būdas kaip tiesiog dar atidžiau ir stebint užrašyti tokius mokymus kada tikrai po vieną žodį vis jei nesupranti vis iš naujo ir iš naujo kad pakartotų ir pasakytų mokymą. Iš tikrųjų aš pats negalvojau ką rašyti, ir sakiniai sklandūs gavosi patys, tačiau kai Tėvas panaudoja tas žinias kurios ir taip yra artimos mano supratimui, galbūt kada Jis nori kad ir kitiem jos būtų žinomos, tai galima pradėti abejoti ar tikrai čia aš galiu žinoti tiesą ir net su ja LEIDUS Tėvui pasidalinti ir su kitais. Na apibendrintai tai ir aš esu augantis tiek patyrime tiek žengime, bet aš nemanau kad galima nustumti ką nors tokio į šalį, o kaip ir mokyme rašo ir tai yra labai prasminga - kad viskas užima savo vietą. O Arūnas taip suvokiu nesupranta galbūt tokio mokymo vietos, ar mažiau suvokiančių žmonių vietos. Juk visi augame, ir reikėtų tai suvokti. Būtent aš pats ir nesidalinau jokiais mokymais čia, nes kažkaip nedrąsu gal ar neįprasta - o kai Linas pasidalino mokymais, tai atrodė kad ir aš galiu TĄ TREJYBĖS MEILĘ perduoti ir čia forume. Visada tie mokymai yra meilės perdavimas. Sakyti kad negaunu Tėvo mokymų, tai tas pats kas nematyti meilės juose, o jeigu Arūnas nemato tai manau jam kažkas su galva negerai ar kaip čia pasakius. Iš tikro ar priimu viską kaip yra, o net pats žodis "išvada" yra labai netinkamas amžinybėje atrodytų. Viena ką galima atpažinti tai meilę - ir dabartyje, o išvados kalba apie kažkokį baigtinumą kūrinijoje kuri nuolat keičiasi, tai ir tie žodžiai netenka prasmės.
Aš pats negalėjau atsistebėti šio mokymo pilnumu, ir vis norėjosi skaityti dar ir dar kartą, besižavint, vis pačiam apmąstant savo gyvenimą, ateitį, atsakomybes.. Kitas dalykas, kad tie žodžiai kaip ramybė nuraminimas tvirtumas - jeigu jie kelis metus vis tie patys su meilės vibracijomis yra perduodami, o čia užrašyti tik vieną kartą, tai KOKYBIŠKAI atrodytų labai didelis ir nesuvokiamas skirtumas, o apie ką gi čia Tėvai kalba. Tas pats nuoširdumas - kaip raktas į Tėvą ir jo šeimą, širdies ramybė - yra tokie svarbūs ir esminiai dalykai, kad šį mokymą būtų galima būtų nagrinėti ir nagrinėti papildant gyvenimo pavyzdžiais..
Kitas dalykas,
noriu pasakyti dėl to kada kiti žmonės savo mokymų pradžioje rašo garbinimus, dėkojimus ir taip toliau - tai yra gerai, ir atrodytų tai yra pagarba kūrėjams, bet man matosi ir vienas atvirkščias dalykas. Kad pvz žmogus gyvena NEDIEVIŠKĄ gyvenimą, tada jam reikia tokio palaipsnio perėjimo kiekvieną kartą kai nori kalbėtis su Rojaus Tėvais. O jeigu žmogus GYVENA PRAKTIŠKAI Dievo Tėvo valia ir vibracijose visuomet išlieka toks, tai savotiškai net keista kada yra ilgesni negu reikia kreipimaisi į Rojaus Tėvus! Ir tai galbūt vėlgi nors ir gerai yra mokyti kitus žmones, bet kodėl čia kaikuriems asmenims tada nepasireiškia nuoširdus ir gyvas bendravimas kai jie naudoja tokius perėjimus, man kyla klausimas o tai kuo jie gyvena gyvenime ŠIRDIMI ar PROTU? Ar jie žino kas tai yra Tėvo meilė, jų vibracijos ir taip toliau. Ar jie bendrauja tik mokymo metu, o vėliau vėl pereina į rūstumo ir griežtumo būseną? Aš esu už tai kad garbinimo ir meilės vibracijomis nuoširdumu ir RYŠYJE su Rojaus Tėvais reikia gyventi gyvenimą.


Vaidas
2009-11-04 14:17:29




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal