Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kas yra skirstymas į grupes, ar jis būtinas?

Mielieji, matau kad METAS jums pažvelgti gilumine prasme į skirstymąsi į grupes ir atsakyti į panašius klausimus - ar gerai tai, ar būtina, ar čia yra kažkas tokio, kas trukdo dvasinei šviesai sklisti tarp mūsų?
Skirstymasis į grupes yra, ir amžinai bus, visoje kūrinijoje. KŪRINIJA BE GRUPIŲ NEGALĖTŲ EGZISTUOTI, NES JOJE GYVENTŲ TIK VIENODI ROBOTAI. O net ir dvasios yra sukuriamos ATITINKAMOSE GRUPĖSE IR ATITINKAMO LYGIO. Ką daro sekonafimai, omniafimai, ar tertiafimai to jokiu būdu negali padaryti serafimai ar sanobimai, nes jie priklauso skirtingoms angelų grupėms, jų yra skirtingas tiek DVASINIS LYGIS, TIEK ENERGIJOS ĮKROVA, kad galėtų atlikti savo lygio užduotis.
Ir Urantijoje žmonių grupės taip pat egzistuoja, ir egzistuos, nes TOKIA YRA ROJAUS TRJEYBĖS ASMENŲ VALIA, kad laisvą valią turintys tvariniai galėtų geriau pasireikšti susiburdami į atitinkamas grupes pagal pomėgį, pagal interesus, pagal savo dvasinį išsivystymo lygį, pagal intelekto išsivystymo lygį, pagal savo veiklos panašumą, nes yra tiek protai giminingi, tiek sielos giminingos, ir šitoji artima giminystė ir traukia.
Dar daugiau, yra angelų kategorija, kuri vadinama VISUOMENINIAI ARCHITEKTAI, kurių pagrindinė užduotis - SUVESTI GIMININGUS MŪSŲ PLANETOS ŽMONES, KAD ŠIE GALĖTŲ KUO GERIAU PASIREIKŠTI SAVO VEIKLA VISUMOS LABUI SAVO LYGIU.
Tačiau svarbiausia yra ROJAUS TRJEYBĖS EVOLIUCINIS PLANAS, kuris ir numato mūsų tobulinimą ir vystymąsi iki pat aukščiausiųjų kategorijų dvasių. O ką sako pats žodis VYSTYMASIS? O gi PROCESĄ, AUGIMĄ. Todėl vieni šitame procese yra paaugę daugiau, kiti mažiau. Dėl to, kas vieniems jau praeitis, kitiems dar tik ateitis, todėl jų yra skirtingas DVASINIS IŠSIVYSTYMO LYGIS IR SKIRTINGI INTERESAI, SKIRTINGI SAVOJO AŠ ATSISKLEIDIMO KELIAI, kas vieniems jau suvokiama, suprantama, kitiems dar iš viso neprieinama.
Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad mums NEREIKIA VERTINTI DVASINIO LYGIO, KAD MES NETURIME MATYTI DVASINIO AUGIMO ŽINGSNIŲ IR LAIPTŲ, KAD MES TURIME BŪTI TARSI AKLI. Mes ne tik turime būti atsimerkę, bet ir žvelgti dar į ryškesnę šviesą be baimės ir su dideliu sielos troškimu, tą troškimą patenkinti ją pagirdant gyvuoju Rojaus Trejybės vandeniu ir pamaitinant gyvąja Rojaus Trejybės duona - URANTIJOS KNYGOS NUOSEKLIOMIS STUDIJOMIS, ROJAUS TREJYBĖS ASMENŲ MOKYMŲ STUDIJOMIS, ROJAUS TREJYBĖS GARBINMIMU ROJAUS TREJYBĖS GYVOJOJE ŠVENTOVĖJE, IR BENDRU SU ROJAUS TREJYBE GĖRIO KŪRIMU VISŲ LABUI IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA.
Būtent TOKIE IR ESAME MES - URANTAI. IR TIK MES NEŠAME PAČIĄ RYŠKIAUSĄ DVASINĘ ŠVIESĄ URANTIJOS ŽMONIJAI - SAVO SIELOS BROLIAMS IR SESĖMS. Tačiau tai nėra joks urantų iškėlimas virš kitų. Tiesiog mes savo laisvą valią sutapatinome su Rojaus Trejybės Asmenų valia ir mūsų sielos, su didžiuliu troškimu, ima JAU suteiktą pačią ryškiausią šviesą visai dabartinei ir dar tolimos ateities žmonijai. Ir tą darome JAU DABAR. Todėl mūsų yra labai nedaug, nes absoliuti dauguma mūsų sielos brolių ir sesių, PATYS SAVO LAISVA VALIA, ATSISAKO TOKIĄ ŠVIESĄ PRIIMTI IR RENKASI LENGVESNĮ KELIĄ. Tuo pačiu jie patys save suvaržo, ir suvaržo labai įvairiai - vieni lieka ritualinės ir dogmatinės bažnyčios tamsoje, kiti iš jos išsiveržia, bet vis tiek tebelieka Naujojo Testamento tamsoje, dar kiti lieka ateizmo spąstuose, dar kiti - įvairių ezoterinių šaltinių labirinte, kad patys nebežino kur pateko, o dabar dar kiti apsiriboja, vien tik Urantijos Knygos, arba vien tik Jėzaus Kristaus naujuoju apreiškimu KALBU JUMS VĖL, arba įvairių dvasių perduodamų mokymų skaitymu arba giliu studijavimu. Ir kiekviena iš šitų mūsų sielos brolių ir sesių GRUPIŲ gali būti labai nuoširdi ir būti patenkinta PASIEKTU. Ir tokių grupių nariai tarpusavyje suras bendrą kalbą iki tam tikro lygio, kol neprasidės kurio nors jų nario didesnis dvasinis augimas, kurio kiti bijo, ir tada šitas labiau augantis narys taps tokiu, kurio sampratų jie nebepajėgs suvokti. Ir šitam augančiajam reikės pačiam apsispręsti - likti toliau grupėje, ir tamsoje, ar augti į didesnę šviesą, ir šią grupę palikti.
Tačiau, ŠIANDIEN, tik mes - URANTAI - siekiame vis dar ir dar galingesnės Rojaus Trejybės šviesos. Todėl Rojaus Trejybė MUS ir pasirinko kaip ŠVYTURIUS, KAD DIDESNĘ ŠVIESĄ RODYDUME ŽMONĖMS. Tačiau tokiu pasirinkimu Rojaus Trejybė mūsų neužkėlė ant pjedestalo, kad kiti mus aukštintų, bet mus panaudoja kaip savo sūnus ir dukras, kad per mus veiktų ir perteiktų DAR DIDESNĘ ŠVIESĄ, NES MES ŠITOS ŠVIESOS NEATSTŪMĖME IR NELAIKOME SAVYJE, O DALINAME VISIEMS, KAS JOS NUOŠIRDŽIAI IEŠKO IR NORI TAIP PAT JOJE GYVENTI.
Būtent dėl to mes ir turime gyvąją ROJAUS TREJYBĖS ŠVENTOVĘ, KURIOS NETURI NIEKAS KITAS VISOJE URANTIJOJE - TIK MES, ČIA LIETUVOJE ESANTYS ROJAUS TREJYBĖS ŠVYTURIAI. Tačiau ROJAUS TREJYBĖS vienintelė šiuo metu pasaulyje GYVOJI ŠVENTOVĖ yra ne tam, kad pasimėgautume, jog būtent MES JĄ TURIME, o tam, kad iš mūsų ROJAUS TRJEYBĖS RELIGIJA pasklistų po visą planetą per ateinančias kartas. O kaip gi Rojaus Trejybės religija, Rojaus Trejybės valia mūsų įkurta Lietuvoje, pasklis po planetą, kad tik ji, būdama vienintelė gyva visos KŪRINIJOS religija, apimtų visą žmoniją, kuri šiandien nugrimzdusi vien tik į savo vargus visame pasaulyje, jeigu jos niekas nebūtų įkūręs. Rojaus Trejybė pasirinko urantus ir ROJAUS TREJYBĖS RELIGIJOS ĮKŪRIMUI DĖL TO, KAD JI ŽINOJO, JOG MES IR ŠIOJE SFEROJE JOS VALIĄ NE ATSTUMSIME, BET AUGSIME DIDESNĖJE JOS ŠVIESOJE, IR JI NUMATĖ, KAIP MUS PANAUDOTI JOS EVOLIUCINIO PLANO ĮGYVNEDINIME URANTIJOJE ŽVELGDAMA TOLI Į ŽMONIJOS ATEITĮ.
Todėl aš jus raginu visiškai atsiduoti Tėvo-Rojaus Trejybės vedimui iš vidaus, savo valią sulieti su Rojaus Trejybės valia, ir tada leisti savo sielos daug išmintingesniam morontiniam protui suvaldyti jūsų gyvulinį ir neišmanantį protą, pilną baimės, spyriojimosi, ambicijų, savojo gyvulinio ego demonstravimo - nedarysiu, neskaitysiu, jeigu man sako skaityti, nes turiu laisvą valią, ir imtis rimtų, nuoseklių ir giluminių Urantijos Knygos STUDIJŲ. Tada ir Jėzaus Kristaus apreiškimas KALBU JUMS VĖL - studijuojant Urantijos Knygą - atsiskleis dar nematyta gelme, kokios iki Urantijos Knygos studijų išvysti NEGALĖJOTE, NES JŪSŲ PROTAS BUVO PERDAUG SEKLUS TĄ GELMĘ PAMATYTI.
Dvasinis mokymasis veiksmingiausiai vyksta irgi atitinkamo dvasinio lygio grupėmis, klasėmis, nors dvasinis augimas yra asmeninis.
Tačiau kad ir kokia būtų gausybė grupių, jose turi vyrauti DVASINĖ VIENOVĖ. IR TOS GRUPĖS, KURIOS TOKIOS DVASINĖS VIENOVĖS NEPATIRIA - IŠNYKS, KAIP LAIKO ATITARNAVĘ PASTOLIAI PAKELIUI Į TĖVO ATRADIMĄ SAVO VIDUJE. Urantai ir patys jaučia, PATIRIA, ir kitus moko, jog turi būti DVASINĖ vienovė, kada savo viduje yra atrandamas TĖVAS ir patiriamas jo gyvas buvimas, štai tada net ir įvairios išliekančios interesų grupės būna suvienijamos DVASINĖJE VIENOVĖJE.
Tačiau net ir tokioje dvasinėje vienovėje yra asmeninis dvasinis kiekvkieno SKIRTINGAS lygis, kuris yra įgyjamas gautų teorinių žinių praktiniu pritaikymu visumos labui ir šitaip kaupiant savo patyrimą naujo laiptelio įveikimui dvasinio augimo kelyje.
Ir savaime suprantama, kad mūsų sielos broliai ir sesės, stovintys ant PANAŠAUS LAIPTELIO VIENI KITUS SUPRAS DAUG GERIAU, NEGU TIE, KURIE STOVI ANT KITO LAIPTELIO. IR NIEKADA STOVINTYS ANT ŽEMESNIO LAIPTELIO NEGALI IKI GALO SUVOKTI STOVINČIO ANT AUKŠTESNIO LAIPTELIO, TUO TARPU STOVINTIS ANT AUKŠTESNIO LAIPTELIO VISADA SUVOKIA TĄ, KURIS STOVI ANT ŽEMESNIO LAIPTELIO. Būtent dėl to daug mūsų Forume dalyvaujančių negali suprasti ką jiems ir sako jau ant aukštesnio laiptelio stovintys jų sielos broliai ir sesės, nors jiems labai aiškiai pateikia paaiškinimus, bet jų paaiškinimai atsimuša kaip žirniai nuo sienos. TAI IR LIUDIJA SKIRTINGĄ DVASINĮ LYGĮ.
Tačiau ir vėl jūs turite suvokti, kad žemesnis laiptelis tai nereiškia MENKESNIS LAIPTELIS. Tiesiog tai yra JŲ laiptelis.
EVOLIUCIJA YRA AMŽINAS PROCESAS, TODĖL VIENU METU NESTOVI NIEKAS VIETOJE IR ANT TO PATIES LAIPTELIO, NIEKADA. VISADA YRA JUDĖJIMAS - PIRMYN TIESIAU ARBA SU KRIEVALIOJIMAIS, IR NET RITIMASIS ATGAL. Ir visada einantys pirmyn mato kitų kreivaliojimus ir net būsimas pasekmes, kurių jie susilauks dėl savo užsispyrimo. Tai TIKROVĖS ŽAISMAS PER KIEKVIENO IŠ MŪSŲ TIKRĄ DALYVAVIMĄ ROJAUS TREJYBĖS EVOLIUCINIAME PLANE.
ŠIANDIEN LIETUVOS, BŪTENT LIETUVOS, ĮTIKĖJUSIŲ URANTŲ LAIPTELIS YRA PATS AUKŠČIAUSIAS VISOJE URANTIJOE IR DAR ILGAI NEBUS AUKŠTESNIO. Todėl kiti turės taip pat ant jo lipti, jeigu savo laisva valia sieks aukštesnio dvasinio laiptelio, net jeigu jie šiandien ir spyriojasi dėl savo neišmanymo ir ribotumo. Ir, šiandien, tik mes, Lietuvos ĮTIKĖJĘ urantai, matome, kad bus būtent šitaip, nes nuo aukštesnio laiptelio mums matosi didesnė KŪRINIJOS PANORAMA, KURI MUMS ROJAUS TREJYBĖS PATEIKIAMA GYVU SUSILIEJIMU SU JA PER JOS GARBINIMĄ ROJAUS TREJYBĖS ŠVENTOVĖJE IR PAČIŲ GILIAUSIŲ DVASINIŲ ŠALTINIŲ SISTEMINGU STUDIJAVIMU IR JŲ TAIKYMŲ PRAKTIKOJE.
Tačiau daugiau turėdami, daugiau turime ir ATIDUOTI. Ir iš mūsų taip pat bus daugiau ir pareikalauta, nes MŪSŲ ASMENINĖ atsakomybė auga su šviesos augimu sielos viduje.
Tik gyvulinis protas ožiuojasi ir nenori studijuoti didesnes šviesos, kuri Rojaus Trejybės yra suteikta ne tam, kad būtų nusėsta dulkių ir laikoma užmarštyje jos nenaudojant ir situo pačiu pažeidžiant ir Tėvo-Rojaus Trejybės valią, tuo tarpu nušvitusi siela trokšta vis labiau ir labiau giluminės šviesos, ir jos noriai siekia, kad ja dalintųsi žemesnėse grupėse kaip dvasinis mokytojas. Taip pasireiškia tokia siela kaip Rojaus Trejybės švyturys.
Ar norite tapti Rojaus Trejybės švyturiu, sprendžiate kiekvienas asmeniškai, ir tik laisva valia, ir iš meilės, bet ne iš pareigos.
Aš raginu jus visus tapti tokiais urantais-Rojaus Trejybės ŠVYTURIAIS VISŲ LABUI. Bet ypač SAVO LABUI, NES PER TOKĮ ŠVYTĖJIMĄ AUGSITE JŪS ASMENIŠKAI IR TIK SAVO ŽINGSNIU, SU NIEKUO KITU NELENKTYNIAUDAMI, TIK SU SAVIMI.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-10-09 12:00:25

Komentarai

Jonai dar prie viso to ką parašei apie Urantijos Knygą,reikėjo didžiosiomis raidėmis prašyti TAI TIK MANO EVOLIUCINIO GYVULINIO PROTO SAMPRATA .BET KODĖL AŠ TUOMET SĖDŽIU ČIA JAU PENKTI METAI,PADARĘS TUO SAVO PROTU TOKIĄ IŠVADĄ,PATS TUO SAVO PROTU NESUPRANTU.KAME PASLAPTIS MANO BUVIMO ČIA.GAL TIKRAI YRA KAŽKAS DAUGIAU KO AŠ DAR NEPATIRIU IR TAS KAŽKAS MAN DAR NESUPRANTAMASIR NEPATIRTAS MANE ČIA LAIKO.

rimantas ( Kaunas )
2010-02-09 19:10:26



Algimantai,
Pats rašai:
"Ir ateis toji akimirka, kada jis pasakys "aš naudojuosi laisva valia, kurią man suteikė Tėvas-Rojaus Trejybė, iš meilės ir visų labui ir NEBEDARAU NUODĖMIŲ... tačiau GYVA SIELA, KURI GARBINA ROJAUS TREJYBĘ IR GYVENA JA IR NUODEMIŲ DARYTI NEBEGALI, NES JAI TAI YRA SVETIMA, KADANGI ROJAUS TRJEYBĖS MEILĖ TIEK GILIAI UŽVALDĖ ATSIVĖRUSIĄ SIELĄ..."
Algimantai - ar pats tiki nuodėmėmis? Ar toks reiškinys kaip nuodėmės išvis egzistuoja - nu nekalbant apie tikėjimą jomis - bet nuodėmės yra biblijoje daug kartų minimos ir krikščionybė stovi mano manymu ant nuodėmių mito pamato? Bet man keista, kad tu pats kuris lyg ir neturėtum tikėti nuodėmėmis jas vis mini - kame čia replės yr (žemaitiškai)?

Linas J
2009-12-14 05:56:05



Vytautas Mačernis
KARALIUS
.
GYVENO Kartą nelaimingas, vienišas karalius:
Turėjo jis didingus, neįspėjamus planus,
Bet patarėjus ir ministerius
Labai mažus.
.
Parėmęs rankom galvą, mąstė tas karalius
Ir buvo liūdnas, nekalbus;
Nerado jis šaly aristokratų,
Kurie kalbėtų jam protingus ir švelnius žodžius.
.
Ir lyg naktis sutemo nelaimingojo karaliaus veidas;
Kada prieš mirtį jį atlankė išsigimėlis sūnus:
Jis matė, kaip to bukapročio rankose
Didinga ir graži imperija sugniuš .. .
.
Ir pirmą kartą nuo širdies pakilo sunkios ašaros...
Tačiau, kad neužlietų jos skruostų,
Užgniaužė skausmą metų metais tvinusį
Ir mirė šaltas, išdidus.


Jonas
2010-02-09 18:37:48



Kęstas, kaip matau nesuvokia nei Senojo,nei Naujojo Testamento,Šventojo Rašto perkeltinės prasmės,žmogau atsipeikėk,ar tau dar neužtenka to,kad Jėzų prikalė fanatiškų dogmų apakinti rabinai,fariziejai,rašto aiškintojai,kurių tikslas buvo išsaugoti savo sėdynes sinagogų pirmose vietose,kad būtų visų matomi ir gerbiami.Žmogau pasiskaityk iš taip vadinamos biblijos, tavo minimos,kur Jėzus išgelbsti moterį,kurią kraujo ištroškę "teisuoliai"rabinai norėjo užmušti akmenimis.Ką Jėzus pasakė rabinams, kai rengėsi egzekucijai užmušant moterį akmenimis,- kas iš jūsų be nuodėmės tegul pirmas metą į ją akmenį.Fariziejų teisumas kaip mat išgaravo,toliau Jėzus sako moteriai,matai jie tavęs nepasmerkė,ir aš tave nepasmerksiu,eik sau rami ir daugiau ->nebe nusidėk<-,tai va, išvada tokia,jog tie kas daro sąmoningą ar nesąmoningą nuodėmę, tikriausiai intuityviai trokšta atsigerti kraujo,ir dar ne bet kokio,bet paties Jėzaus dar tebetekančio kraujo,kuris "nespėjo sudžiūti", net po beveik 2000 metų!!! Nedarykime jokių sunkių ar lengvų nuodėmių, nes patys matot kas atsitinka, kai tos nuodėmės užvaldo žmogų, nei iš šio,nei iš to,norisi ir kraujo,ir nusigėrimo alkoholiu iki sąmonės netekimo,ir rūkimo iki vėžiniu ląstelių atsiradimo plaučiuose ir dar visokių kitų baisenybių.

Fredas
2010-02-25 11:15:15



Mielas Kęstai,man skauda širdį del Tėvo-Kūrėjo,ar dar ilgai mes JĮ laikysim kraugeriu?Kelių kibirų Jėzaus kraujo reikės tavo,mielas brolį, nuodėmėms išpirkti;o dar sako,kad aš esu naivuolė.
Su meile,

IRENA
2010-02-24 22:03:28



Na tas skirstymas jusų labai jau biurokratiskas gaunasi...
Zvelkim i Biblija; visi žmonės yra nusidėjėliai ir daro nuodėmes... Dievas niekada nemeluoja...Zmones gyvenantys nuodemeje yra velnio vaikai, o tie, kuriuos nuplove Jezaus Kraujas yra Dievo vaikai. Tai kas cia dar gali buti neaisku?

Kestas
2010-02-24 21:34:59




Labai gaila , kad žmogus , kaip žemės planetos vaikas , taip trumpai gyvena šioje žemėje , kai tuo tarpu visas tiesas geriausiai patikrina tik LAIKAS .

Petras
2010-02-24 20:04:59




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal