Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Įvairios ištraukos, pastraipos, ar atskiros mintys iš Urantijos Knygos ir jūsų komentarai

Mielieji, šitą temą siūlau dėl to, kad galėtumėte patys patalpinti kokias nors ištraukas iš Urantijos Knygos apreiškimo, ilgesnes ar trumpersnes, kelių pastraipų, ar vienos pastraipos, ar net vieno sakinio, ir jas PAKOMENTUOTI, KODĖL jos yra tokios svarbios JUMS, kaip jas suvokiate JŪS.
Kadangi tai yra bendra tema iš Urantijos Knygos apreiškimo, tai joje bus įvairių temų rinkinys, kuris leis jums patiems sklaidyti Urantijos Knygą ir dalintis, kas TUO METU jums labiau įstrigo minty, kas sujaudino, ir KODĖL.
Dabar man perskaičius vieną pastraipą apie mūsų atvykimą į Havoną man sukilo mintis, kuria ir noriu pasidalinti.
Iš pradžių pateikiu būtent šitą pastraipą:
"Jūsų Havonos karjeroje pirmasis veiksmas bus suvokti ir padėkoti savo transportiniam sekonafimui už ilgą ir saugią kelionę. Tada jūs būsite supažindintas su tomis būtybėmis, kurios organizuos jūsų ankstyvąją veiklą Havonoje. Po šito jūs nuvyksite užregistruoti savojo atvykimo ir paruošti padėkos ir gilios meilės pranešimą, kuris bus pasiųstas jūsų vietinės visatos Sūnui Kūrėjui, visatos Tėvui, kuris padarė jūsų sūnystės karjerą įmanomą. Šitai užbaigia atvykimo į Havoną formalumus; po šito jums yra suteikiamas ilgas poilsio laikotarpis laisvam stebėjimui, ir tai yra proga paieškoti savo draugų, bičiulių, ir partnerių iš ilgo kilimo patyrimo. Jūs taip pat galite pasinaudoti programomis, kad nustatytumėte, kurie iš jūsų bičiulių piligrimų išvyko į Havoną nuo tada, kada Uversą palikote jūs." (0343-03)
Taigi, mes jau pakylame į Havoną. O tai reiškia, kad PRIEŠ TAI, labai ilgą laiką, jau buvome mokomi kaip DVASIOS, o iki to - dar kaip SIELOS, ir visą laiką turime savo tą patį aš. Ir HAVONOJE VIS TIEK turime savo tą patį AŠ, KOKS YRA DABARTINIAME MATERIALIAME ŽMOGAUS KŪNE, TIK HAVONOJE JIS NEPALYGINAMAI DAUG GERIAU SUOKIA TIKROVĘ, DAUG GILIAU PAŽĮSTA ENERGIJAS, VISĄ APLINKĄ - KOSMOSĄ, ŽVAIGŽDES, VISATAS, JŲ VALDYMĄ, IR VISOS ŠITOS TIKROVĖS KŪRĖJUS - ROJAUS TREJYBĘ, BET DAR NE TIEK, KIEK JĄ PAŽINS PO HAVONOS.
Ir ką mes darome savo pirmuoju VEIKSMU HAVONOJE - O GI DĖKOJAME.
Nuoširdi padėka visada galima tik iš meilės, ne iš pareigos, bet iš meilės. REIŠKIA MES MYLIME APLINKĄ. Dėkojame mus atgabenusiam į Havoną transportiniam angelui, kurio dvasinė kategorija yra labai aukšta - sekonamifimas - jo energetinė įkrova mižinišką, todėl jis mus gali gabenti šimtus tūkstančių šviesmečių atstumais, ko NEGALI PADARYTI VIETINĖS VISATOS ANGELAI TRANSPORTUOTOJAI.
Tačiau mes taip pat dėkojame ir savo vyresniajam dvasios broliui - Sūnui Kūrėjui, kuris Urantijoje buvo įsikūnijęs Jėzaus iš Nazareto pavidalu. Mes jam siunčiame padėką už JO MEILĘ ir RŪPESTĮ, nes JO VIETINĖ VISATA MUMS PER VISĄ AMŽINYBĘ LIKS GIMTOJI VISATA, KIEK BESIPLĖSTŲ KŪRINIJOS RIBOS Į IŠORINĘ KOSMINĘ ERDVĘ, IR NORS MŪSŲ NAMAI YRA ROJUS, BET PRADŽIĄ Į AMŽINYBĘ MES GAVOME BŪTENT NEBADONO VIETINĖJE VISATOJE, nes būtent čia mes patyrėme materialų augimą ir pirmąjį GYVĄ ryšį su savo Rojaus Tėvais, garbindami JUOS iš meilės, būtent čia mes perėjome per patyrimą, kada iš materialus pavidalo po prisikėlimo tapome SIELOMIS, ir per tūkstančius metų MŪSŲ TEORINIO MOKYMO KLASĖSE IR ŠITŲ MOKYMO PRAKTINIO ASMENINIO TAIKYMO, mes vis ėjome pirmyn į savo amžinąjį DVASIOS STATUSĄ. Ir kada tapome dvasia, ja ir tapome būtent VIETINĖJE VISATOJE. Ir tada mus vyresnysis Brolis palydėjo į SUPERVISATOS, mūsų tolimesnio mokymo, pakopą, kuri užtruko daug ilgiau negu mūsų visas mokymasis ir gyvenimas Vietinėje Visatoje.
Ir po atvykimo į amžinąją Havoną, mes parengiame padėkos ir meilės pranešimą mūsų dvasios broliui - Sūnui Kūrėjui-Jėzui. O tai reiškia, kad mūsų meilės ryšys su juo yra toks giluminis, nes jam dėkojame už visą jo mokymą ir globą, kuri buvo prieš tūkstančius metų, o šis gyvas ryšys ir tooiau tęsiais, ir jis būtent ir padiktuoja tokią padėką ir jam.
Ir šį pranešimą parengiame žvelgdami nebe iš apačios į viršų, kaip žvelgėme būdami materialiu pavidalu, žmogaus kūne, kada maldoje prašėme pagalbos iš jo, esančio kažkur toli ir aukštai, kad net nežinia kur ir kaip jį pasiekti, ar būdami sielos morontiniu pavidalu, ir net tapę jauna dvasia. Dabar mes jau pasiekę amžinąją Havoną turime supervisatos etapo sukauptą patyrima. Štai dėl ko mes jau į vietinę visatą žvelgiame tarsi iš ANAPUS.
O kadangi mūsų brolystė yra tapusi tokia išvystyta, meilės virpesiai yra pasiekę tokį aukštą dažnį, jog pati GYVA meilė mūsų viduje ir diktuoja tokį padėkos pranešimą mūsų gimtosios Vietinės Visatos Valdovui-Sūnui Kūrėjui-Jėzui.
Ir Havonoje, mums visiškai naujoje kūrinijos dalyje, jau nebe laiko ir erdvės visatose, kur mus mokino anksčiau, dabar mumis su meile tiek rūpinasi, kad mums PIRMIAUSIA suteikia POILSĮ IR APSIPRATIMĄ naujoje vietoje, ir galimybę, kaip kūrinijos šeimos nariui susitikti su kitais mūsų broliais ir sesėmis dvasioje, su kuriais palaikėme arba nepalaikėme ryšius anksčiau.
Ar suvokiate, kad visa tai daroma, kad tik geriau būtų mums, kad tik patenkintų mūsų giluminius bendravimo troškimus, kada meilė apjungia visumą be jokių išlygų.
Ir tada galėsime sutikti ne tik tokius savo buvusius sielos brolius, kaip Paulių, Petrą, ar Joną Krikštytoją, bet GALBŪT ir Staliną ar Hitlerį, JEIGU JIE VIS TIK PASIRINKS TIESOS IR ŠVIESOS KELIĄ PO PRISIKĖLIMO KVIEČIANT PAGAL SĄRAŠĄ, KURĮ DAR TIK PATIRS ATEITYJE, ir kurie iki Havonos pasiekimo taip pat bus tapę MEILĖS IR ŠVIESOS SKLEIDĖJAIS, aukštą lygį pasiekusiomis DVASIOMIS, KAIP IR MES.
TODĖL IR NUOSTABUS ROJAUS TREJYBĖS MŪSŲ TOBULINIMO PLANAS, KAD NĖRA ATSTUMIAMAS NĖ VIENAS, KAD IR KOKIUS NUSIKALTIMUS, MŪSŲ SUPRATIMU, BŪTŲ PRIDARĘS, NEBENT JIS PATS NUSIGRĘŽIA IR GALUTANAI APSISPRENDŽIA MEILĖS IR ŠVIESOS GYVOJO KELIO ATSISAKYTI SAVO LAISVA VALIA.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-10-16 15:31:46

Komentarai

Nes yra ribotas bla bla...4pslp.apacia

Aurius
2010-03-01 19:58:37



"Yra toks kelias,kuris žmogui atrodo teisingas,bet jo gale yra mirtis"..Tai tikrai labai savalaikis posakis apie Judą Iskarijotą.Nors ir buvo mylimas visų apaštalų,jis turėjo savo sampratą apie viską..Išlepintas žemiškųjų tėvų,užaugęs tiek susireikšmino,kad tapo visa kame teisus ir net nesuprato,kad įmanoma su savo iškreiptom mintim apie dorumą virsti įtariu ir neapkenčiančiu kitų..Pastebiu savo mielų sielos sesių ir brolių tapačius charakterio bruožus jų komentaruose ar netgi citatų temoje iš Urantijos Knygos ar Jėzaus Kristaus"Kalbu jums vėl".Kas vyksta,mielos sesės,kas vyksta mieli broliai?Jei išties laikome,kad citatų tema yra švari,tai kodėl tęsiame savo Judišką norą atkeršyti viena kita citata?.Ir nors mūsų vietinės visatos Nebadono Sūnui Kūrėjui,daugeliui žinomu kaip Jėzaus iš Nazareto vardu buvo aiškus Judo pavojingumas,Jėzus tikrai norėjo parodyti visiems,tame tarpe ir kitų pasaulių mirtingiesiems,kad kada būna"abejonių dėl tvarinio atsidavimo karalystei nuoširdumo ir dėl to,ar šis atsidavimas yra iš visos širdies,tada žmonių Teisėjai tą kandidatą,dėl kurio iškyla abejonių,nekintamai priima iki galo.Amžinojo gyvenimo durys yra plačiai atvertos visiems;"kas tiktai nori,tegu ateina";nėra jokių apribojimų ar sąlygų,išskyrus to,kuris ateina,ĮTIKĖJIMĄ"..Ar nieko neprimena,mielos sesės ir broliai?.Juk jūs tikite,o urantai ĮTIKI.Jūs tikite,kad tik dėl grašių sugundė Judą?Pasitikslinkit,mielieji Urantijos Knygoje,kas privedė Judą prie to,kad jis išdavė Jėzų..Čia norėčiau prisiminti vienos savo sielos sesės žodžius apie tai,kad jos vyras,netikintis TĖVU-ROJAUS TREJYBĖS GYVU PATYRIMU,girdėjo apie mokslininkų teoriją GYVYBĖS PLAZMOS IMPLANTAVIMU.Ir tai girdėjo per televiziją ar internete.Ką tai rodo?Tie mokslininkai jau turi teoriją,bet jie niekad jos nepavers aksioma,nes toje teorijoje nėra vietos PATIRTINEI GYVAI TREJYBEI..Ir kalbant apie Sūnų Kūrėją Jėzų,argi nenuostabu,kad ir žinodamas Judo galą,Jėzus iki pat paskutinės akimirkos dėjo VISAS pastangas,kad parodytų jo nuklydimą.Tad atsakykite man,mielieji,kiek pastangų įdėjote jūs,savo užsispyrimu ieškodami"įrodymų",kad mes,urantai,NEŽINOME KĄ KALBAME?..Vietoje to,kad švaistydami savo laiką,IEŠKOKITE ĮRODYMŲ,KAD MES ŽINOM KĄ KALBAM..Taip tikrai,nes mes REALIAI PATIRIAME GYVAS ROJAUS TREJYBĖS VIBRACIJAS..Ir citatoje minimi"žmonių Teisėjai"yra ne šio pasaulio gyventojai.Jėzus jau tada kalbėjo apie KŪRINIJĄ.."Naujoji karalystė,kurią manasis Tėvas netrukus įkurs savo žemiškųjų vaikų širdyse,bus amžinasis viešpatavimas.."Necituosiu visos pastraipos(1568psl.),bet tikrai tada Jėzus kalbėjo apie įtikėjimą ir gimimą iš dvasios.Ar nenuostabu,mylimi mano sielos broliai ir sesės?.Net vešint tokiam aplinkinių dogmatizmui,mūsų Valdovas įžvalgiai sugebėjo prabilti į aplinkinių širdis..O mes negirdim Jo kalbančio dabar ir irodinėjam,kad taip nebuvo.Jūsų valia taip galvoti,bet mes,urantai,ŽINOM,KAD TAIP YRA IR BUVO IR BUS.."Tikrai,tikrai aš jums sakau,jog ne kiekvienas,kuris taria'Viešpatie,Viešpatie'iš tiesų į dangaus karalystę įeis;bet į ją įeis tas,kuris vykdo manojo Tėvo,kuris yra danguje,valią"..Štai čia,mielieji,Jėzus ir turi omeny jūsų taip liaupsinamus kunigus,šventikus su jų aprėdais ir ritualais..Mes nuolat bereikalingai ginčijamės apie laisvą valią.Tuometinei visuomenei Jėzus tegalėjo kalbėti apie TĖVĄ,BET NE APIE VISĄ TREJYBĘ.Jis nebūtų suprastas visiškai ir kažin ar būtų pradėjęs apaštalauti.Tai mano nuomonė,taip pat manau,kad būtent dėl minimo tiktai TĖVO dabar atsiranda vis naujos interpretacijos.Jo garbinimas bažnyčioje,kai vyksta pamaldos.Urantai nėra nusistatę PRIEŠ BAŽNYČIĄ,BET KAIP GALIMA PILNATVIŠKAI GARBINTI TĖVĄ,KUOMET VISKĄ RIBOJA RITUALAI?JUK TĖVAS YRA ABSOLIUČIAI BERIBIS.ATEIKITE Į BAŽNYČIĄ TADA,KAI JI BUS TUŠČIA.TUOMET JŪS SUSIKAUPSITE IR GARBINSITE NE TIK TĖVĄ,BET IR VISĄ TREJYBĘ,GARBINSITE MEILĖS ŠALTINĮ,JUK TĖVAS YRA VIENYJE SU KITAIS DVIEM ROJAUS ASMENIM,ŠALTINIAIS-AMŽINUOJU SŪNUMI(NE JĖZUMI)KŪRINIJOS MOTINA-BROLIU,BEGALINE DVASIA MOTINA-SESE..Mielieji,kad rašau didžiosiom raidėm,tai nereiškia,kad išgąsdinu rėkimu.Tai reiškia,kad noriu pabrėžti.Ir toliau Jėzus kalba"Dėl to jūs neturite,skelbdami karalystę,sakyti,"ji yra čia"arba"ji yra ten,"nes šitoji karalystė,kurią jūs pamokslaujate,yra Dievas jūsų viduje"..Jėzus kalba NE TIK APIE TĖVĄ,BET IR APIE ROJAUS TREJYBĘ,NES AIŠKIAI ĮVARDIJA-DIEVAS..Mieli sielos broliai ir sesės,nuoširdžiai prašau jūsų neskubėti su išvadom,bet atkakliai gilintis į tai,kas Rašoma Urantijos Knygoje..Toliau eina kalba apie apaštalų įšventinimą.Dalį dokumento įkėliau į citatų temą..Iki malonaus,su meile

Arūnas
2010-01-09 22:11:37



Nepraraskite drąsos del to,kad pamatėte,kad jūs esate žmogiškas.Žmogiškoji prigimtis gali būti linkusi į blogį,bet ji nėra savaime nuodėminga.Nenusiminkite del to,kad iki galo negalite užmiršti kokio nors savo apgailėtino patyrimo.Tos klaidos,kurių jums nepavyksta užmiršti laike,bus užmirštos amžinybėje.Palengvinkite savosios sielos naštą sparčiai įgydami savojo likimo ilgalaikės perspektyvos požiūrį,išplėskite savosios karjeros visatą.
Nedarykite klaidos,kad sielos vertingumą imtumėte nustatinėti remdamiesi proto netobulumu arba kūno apetitu.Neteiskite sielos,taip pat ir jos likimo nevertinkite pagal vieną atskirą nepasisekusį žmogiškajį epizodą.Jūsų dvasinį likimą sąlygojan vien tik tai jūsų dvasiniai troškimai ir tikslai.UK knyga 1739-04.
Mylimas Tėve,nesurandu tinkamų žodžių didžiuliui savo dėkingumui Tau išreikšti,kad Tu šį rytą nurodei atversti UK knygą,būtent šitame puslapyje.Pagaliau,po didelių,kelis dešimtmečius trukusių,susipainiojimų išgevinimus,Tu atsakei į man,labai rūpimus klausimus.Tėve,dabar aš suprantu,kodel,daugiau negu prieš du dešimtmečius,Tu iš manęs truputį pasišaipei,kada aš regėjime Tau pasiskundžiau,kad Jėzus manę įžeidė;būtent įžeidė Jo žodžiai pasakyti per mūsų vadovę-aiškeregę.
Tas mano skundas Tau tuomet atrodė,kaip užsispyrusio,ambicingo,ir naivaus vaiko nesubrendimas.Tą aš suvokiau iš Tavo nuostabaus balso tembro,ir pasakytų Žodžių.Mylimas Tėvelį,šiandiena,jau sulaukusi žilo plauko,užtikrintai galiu Tau pasakyti:AŠ LABAI, LABAI MYLIU SAVO BROLĮ JĖZŲ.Žinau,kad Jis anuo metu neįsižeidė del mano paikysčių,del mano dvasinio nesubrendimo,o kantriai,per savo TIESOS DVASIĄ,vedė iki šios URANTINĖS ŠVIESOS.JIS PUIKIAI PAŽĮSTA EVOLICINIŲ ŽMONIŲ SIELAS.
Mylimas mano brolį Jėzau,Nebadono Visatos Valdove Mykolai Kristau,aš be galo dėkinga Tau esu,kad ir po ilgo laikotarpio,tu atsakei į man rūpimus klausymus,tuo pačiu apsaugodamas nuo tolimesnių, mano daromų klaidų,savo brolių ir sesių atžvilgiu.Šiuo klausymu jaučiuosiu užtikrintai,nuo šiol galėsiu supratingiau žvelgti į klystančius savo brolius ir seses,žvelgti į visus,su NEĮSIKALBĖTĄ MEILĘ,o naturaliai, iš širdies, tekančia.
Tėve,mano dvasiniam augimui Tu parinkai tinkamus žmones,kuo labiau esu plakama,tuo labiau glaudžiuosiu prie Tavęs,o tu tobulai sudėlioji visus taškus ant "i'.
Visiems linkiu geros dienos.
Su meile,


IRENA
2010-04-25 10:44:42



"Visuotinis Tėvas turi tikslą,susijusį su visatų visatos materialiais,intelektualiais,ir dvasiniais reiškiniais,kurį jis įgyvendina visą laiką.Dievas sutvėrė visatas savo paties laisva ir suverenia valia,ir jis sutvėrė jas sutinkamai su savo visaišminčiu ir amžinuoju tikslu.Abejotina,ar kas nors,išskyrus Rojaus Dievybes ir jų aukščiausiuosius pagalbininkus,iš tiesų labai daug ką žino apie Dievo amžinajį tikslą.Net Rojaus išaukštinti gyventojai laikosi labai skirtingų nuomonių del Dievybių amžinojo tikslo pobūdžio".-0054-01
Ir toliau skaitant UK knygos ketvirtą dokumentą,kurį sudarė Uversos Dieviškasis patarėjas,apima džiaugsmas, suvokus koks nuostabus yra Rojaus Tėvų Dieviškasis planas.
Pirmiausiai yra sukuriama tobula Havonos centrinė visata;jinai tampa modeliu ir mokykla visoms kitoms kuriamoms visatoms.O tąs visatas kuria nuostabaus dvasinio grožio Rojaus Sūnūs Kūrėjai ir Jų lygiaverčiai partneriai Begalinės Dvasios Rojaus Dūkros.Vienus iš jų,per Apreiškimus,ir mes pažįstame;pažįstame,kaip mūsų gimtos Nebadono Vietinės Visatos Valdovus-Mykolą Kristų ir Jo Partnere,paminėtos Visatos Motiną Dvasią Nebadoniją.Negana to Tėvas dar labiau prie mūsų priartėjo;jisai priartėjo per tą patį savo Sūnų kūrėją Mykolą Kristų;šį kartą mūsų planetoje mums Jis yra žinomas,kaip Jėzus iš Nazarėto.Jis patyrė savo sukurto tvarinio dalią,mokė tuos mylimus savo vaikus; gyvu pavyzdžiu pademonstravo savo, ir mūsų visų Rojaus Tėvo tobula charakterį.Jėzus niekada mūsų neapleido;visada per pašvęstuosius kalbėjo,kalba ir kalbės;lygiai taip pat,kaip tą daro Rojaus Tėvas per savo dvasios dalelytę,esančia mūmyse.Kai pradedi šiek tiek labiau suvokti,net džiugu pasidaro.Šitoje planetoje,šitoje mūsų startinėje vietoje,mūsų mylimas Tėvas pats asmeniškai,ir per kitas dvasines Būtybes,net aukšto rango Dvasines Būtybes,ruošia mus betarpiškam pasimatymui su JUO,su visa Rojaus Trejybe,ir tas pasimatymas įvyks visos Kūrinijos centre-ROJUJE.
Į pasimatymą eidami mes visuomet pasipuošiame,/antraip būtų labai nemandagu/,ir čia Tėvas mums padeda savo patarimais,parąginimais,na, tokiais,kad mes būtume tokie tobuli,net ir tokie,koks JIS yra tobulas.O JIS yra-Meile ir TIESA,Gailestingumas ir GĖRIS,ir GROŽIS,ir IŠMINTIS.Visus tuos papuošalus mes gauname iš JO pačio-DOVANAI,mums tik reikia atverti savo sielų duris JO dosnumui,atverti plačiai-plačiai.
Užplūsta dėkingumo banga suvokus TĄ TIESĄ,kad AŠ ESU,ir galiu BŪTI AMŽINAI.MAN YRA SUTEIKTAS ŠANSAS,SUTEIKTA GALIMYBĖ.Bet,ar pasinaudosiu ta galimybe? Čia jau kitas klausymas.Laisvos valios pažeisti nevalia,net TĖVUI.Va,jeigu JO mylimas vaikas,tą savo nuosavą valią su meilę padovanoja JAM,su giliu pasitikėjimu paprašydamas TĖVO išmintingo vadovavimo,tuomet TĖVAS tampa daugiau,negu sužavėtas/jeigu būtų galimą iš tikrūjų JAM priskirti tokia savybę,nes mumis jis sužavėtas nuolatos/.
Tai tokie butų mano pamąstymai.Manau,kad mano dvasinio lygio sielos broliai ir sesės-supras manę.
Visiems linkiu labos nakties.
Su meile,

IRENA
2010-02-06 23:45:42




MIELAS ARŪNAI , prie visos pagarbos tau , norėčiau patarti . Nebūkime žodžių sektantai ir nemanipuliuokime dvasinių šaltinių pavadinimais ir jų šventais energetiniais tekėjimais . Aš tikrai tave suprantu , kad visa tai yra tavo sieloje ir dvasioje , bet aplinkiniai protai dažniausiai girdi ir skaito tik savo minčių monologą . Tas nesusikalbėjimas forume , dažniausiai ir vyksta , kai asmenys , perdėtai dvasingai , pateikia savo asmenines nustatas ir tiesas , kurios jiems patiems yra labai brangios , tačiau kiti žmonės , nepatyrę nei tu dvasinių virpesių , nei tų dvasinių meilės virpesių , mano , kad juos kažkas nori iškvailinti .
Vidiniai proto ir minčių reiškiniai yra labai subtilus reikalas ir spaudimas iš išorės dažnaiausiai duoda tik pasipriešinimo reakcijas .
Leiskime žmonėms būti pačiais savimi . Na , parodykime , patarkime šiek tiek , bet meškeres tegu patys perka ir patys tegu gaudo ,,dvasines žuveles''. Dabar matau , kad ir tu Arūnai ir kiti , o gal kartais ir aš norime , kad žmonės , kurie kažką tai skaito , kažkuo tai domisi , jau staiga suprastų netradicines dvasines tiesas ir atsimestų nuo savo religinių šaltinių . Tegu viskas vyksta iš lėto , dvasinės tiesos mėgsta evoliucinę ramybę . Tai mano tokie išmąstymai ir rašau tik patariamuoju balsu . Su meile .

Petras
2010-01-10 12:12:02



Mielas sielos broli Petrai.Aš mielai priimu tavo patarimą,bet taip pat patariu ir tau..Paskutiniais tavo komentarais tu jau klysti nuo GYVOJO ROJAUS TREJYBĖS PATIRTINIO KELIO..ATIDŽIAI perskaityk"KRIKŠČIONYBĖS DUŽENAS",kad tikrai suvoktum,kas tai yra sektos.Būtent pati krikščionybė ir suskilo į įvairias sektas-katalikai,pravoslavai ir daugelį kitų.Šioje temoje komentuojama apie citatų temoje pateiktas citatas.Jei yra noras,diskutuokim tarpusavy gmeilais..Grįždamas tepasakau-tiesa yra paimta iš Urantijos Knygos ir Jėzaus Kristaus"kalbu jums vėl".Ir šioje temoje ji ir bus komentuojama..Mielas Petrai,negali būti jokių dvasinių kompromisų.Kuomet Jėzus darė kompromisus,jam labai sunku tuomet buvo,nes Jo atneštos evangelijos nė artyn nebūtų prisileidę niekas.Ir gavosi taip,kad Jėzaus tiesa apie TĖVO SŪNYSTĘ IR ŽMONIŲ BROLYSTĘ tapo iškraipyta..Ar prisimeni tą epizodą,kuomet Jėzus parklupo ašarų pakalnėj,kai SUVOKĖ kam jis turi skelbti evangeliją?Bet Jis rado jėgų ir pakilo skrosti tamsą..Mielas Petrai,mes NEBETURIME TO LAIKO(2000m.).Mes turime jau DABAR kalbėti tiesą,vardan ateities savo sielos brolių ir sesių,kurie dar net negimė.Ir kai tu sakai,kad ar mano,ar kito žodžiai daro spaudimą,tu labai klysti.Jie sukelia tamsos pasipriešinimą,ir dar kokį aršų.Rašai-tegu gaudo"dvasines žuveles".Taip,sutinku,bet mielas broli,mūsų palikimas likimo valiai įeškančius tiesos,būtų tikęs Jėzaus iš Nazareto laikais.Ir pamažu jie būtų nukreipiami teisinga linkme.Mielas Petrai,mes privalome sakyti tiesą,privalome kalbėti aiškiai ir suprantamai,nes jau tikrai turėjome laiko užaugti.Šiame forume dažnai pasireiškia praėjusio laiko nostalgija,kuomet buvo pradėti šalinti komentarai,neatitinkantys forumo dvasios.Per tiek metų elementarių pletkų čia nebereikia.Mes turime judėti į priekį kiekvienas savo žingsniu,bet būtinai aukštyn dvasingėjimo prasme..Juk ir vakar rašiau,kad prašau neskubėti su išvadom.Ši tema yra skirta citatų aiškinimui,kaip mes galėtume paaiškinti kitiems sielos broliams ar sesėms savais žodžiais apie dvasinius šaltinius.Ir kada tai darysime nuoširdžiai,mums pavyks suvokti ir perteikti kitiems.Bet jei mes suklysime šioje temoje,aiškinsime klaidingai-tikrai galima bus pašalinti mūsų komentarus..Mielas broli,aš žinau,kad tu esi geras žmogus,bet iš didelio rašto nenukrypkim į kraštą-komentuokime tik citatas.O žmonės,kuriems reikia tiesos,sugebės atsirinkti..Ir gerbk ne mane,bet šitą forumą,kuris Tėvo valia buvo įkurtas.Ir kviečiu tave nagrinėti dvasinius šaltinius..Taigi,mielas broli,spaudžiu tau ranką ir tikrai kalbu be piktos minties..Toną galima ir sušvelninti,kai betarpiškai bendrauji,o dabar mus skiria atstumai ir kompiuteriai,kurių"dėka"neinam į žmones,kaip darė Jėzus,bet vietoj žmonių pažinimo ir savęs grūdinimo,mes tik komunikuojame..Ramybės tau,broli ir su meile sakau-iki..

Arūnas
2010-01-10 16:44:28



6. Registruotojai-Mokytojai.
Tiesiog nuostabu,kuomet pradedi gilintis į tas serafinių gausybių veiklos sritis,kuomet jie bendradarbiauja su mumis,ruošdami mus gyvenamuosiuose pasauliuose.Kokios jų gausybės rengia mus morontiniuose pasauliose,kad mūsų sielos kiltų aukštyn ir aukštyn,palaipsniui artėjant link dvasinio statuso .Paimkime kad ir Tarnaujančiųjų Rezervų misijas,į kurias jie pasisiūlo ir savanoriškai.Jie visad pasiruošę mums padėti
/Iš jų išmoksite, kaip spaudimui leisti vystyti stabilumą ir užtikrintumą; kaip būti ištikimiems ir nuoširdiems ir, kartu, linksmiems; kaip be nusiskundimų priimti išbandymus ir kaip be baimės žvelgti į sunkumus ir netikrumą. Jie paklaus: Jeigu jums nepasiseks, ar jūs ir vėl energingai pakilsite naujam mėginimui? Jeigu jums pasiseks, ar išlaikysite gerai subalansuotą laikyseną – stabilų ir sudvasintą požiūrį – bet kokių pastangų metu ilgoje kovoje sutraukant materialios inercijos grandines tam, kad pasiektumėte dvasinės egzistencijos laisvę?/
Kokia PAGALBA.Ir koks jų ryžtas vardan mūsų kilimo pas Rojaus Tėvus..Registruotojai-Mokytojai.Mūsų,mirtingųjų individų mąstysena tai būtų kad ir kokybinių šuolių palyginimas.Jie nuolat fiksuoja ir tarsi į dienyną įrašo tai,kas liečia išlikimo impulsus,kuomet iš fizinio daugiau vyksta spontaniškas(bet prieš tai tikrai nuoseklus)proveržis į dvasingumą.Nors mes ir kilsime aukštyn,bet niekad nebus mums taip,kad nesulauktumėm nuoširdaus padėjimo kiekviename žingsnyje
/Šitie serafimai registruoja transakcijas ties sankirta to, kas yra dvasinis ir fizinis, ties žmonių ir angelų santykių sankirta, ir visatos žemesniųjų sferų morontines transakcijas. Jie taip pat tarnauja instruktoriais, mokydami fakto registravimo sumanaus ir efektyvaus metodo. Išmintingai surinkti ir suderinti susietus duomenis yra tam tikras menas, ir šitas menas yra iškeliamas bendradarbiaujant su dangiškaisiais meistrais, ir net ir kylantieji mirtingieji šitokiu būdu būna susieti su registruojančiais serafimais./
Ypač imponuoja ir žavi tas jų atsidavimas pagalboje ir bendradarbiavime mums,kai Urantijos Knygoje rašoma:
/ Prieš išvykdami iš Jerusemo, jūs būsite gana gerai susipažinę su Satanijos ir jos 619 apgyvendintų pasaulių istorija, ir didelę šitos istorijos dalį perteiks šitie serafiniai registruotojai./
Jie bus nuolatiniai pagalbininkai mums tiesos ieškojime,sielos ir proto išplėtimui.Ar neparodo sekanti citata,kad mes turime ATRASTI SAVY TĖVĄ-TREJYBĘ IR GILINTI ĮTIKĖJIMĄ PER NUOŠIRDUMĄ,NES INTELEKTUALIAI KOPIANT ĮMANOMAS IR ĮTIKĖJIMO PRARADIMAS:
/ Net ir dabar jūs turėtumėte mokytis laistyti savo širdies sodą, o taip pat ieškoti žinių sausų smėlynų./
Toliau sekantys žodžiai parodo mums visiems sielos kilimą-pakopa po pakopos,vis atkakliau ir atkakliau atpažįstant Tėvo valią
/ Formos yra bevertės, kada pamokos yra išmokstamos. Jokio viščiuko negalima išperėti be lukšto, ir bet koks lukštas nebetenka vertės, kai tas viščiukas išsirita./.
/ Kada vaikai turi savo idealus, negriaukite jų; leiskite jiems augti. Ir nors jūs mokotės mąstyti kaip suaugusieji, bet taip pat turėtumėte mokytis melstis kaip vaikai./.
Kad ir kaip atrodytų nereikalinga mums,jog vaikai turi savo idealus,kuriuos mes praradome negrįžtamai,užteršę savo protą ir ne tik mokome,bet ir mokomės kaip suaugusieji,bet tikra tiesa,kad mūsų malda BŪTŲ TOKIA NUOŠIRDI IR TIKRA,KOKS ATVIRA SIELA YRA PATS VAIKAS..Pats mūsų gyvenimas bus GYVAS IR TIKRAS,KADA ATRASIME TĖVĄ-TREJYBĘ IR GYVENSIME TAIP,KAIP TO NORI TĖVAS.
/ Įstatymas yra pats gyvenimas, o ne jo elgesio taisyklės./
Ir tikrai yra taip,kad pamynę TĖVO nurodymą,-BŪKITE TOKIE TOBULI,NET KOKS TOBULAS ESU AŠ..Ir tai atsispindi sekančioje citatoje:
/ Blogis yra įstatymo pamynimas, o ne pažeidimas tų elgesio taisyklių, susijusių su gyvenimu, kuris ir yra tas įstatymas./
Toliau labai teisingai rašoma apie melą,kai sakoma,jog tai yra tiesos sąmoningas iškraipymas: /Melas nėra atpasakojimo metodo reikalas, bet kas nors iš anksto apgalvota kaip tiesos iškreipimas./ Sekančiose eilutėse atskleidžiama yra tai,kad mes turime lavinti ir atverti savo sielas,kad pažintume tiesą:
/Naujų paveikslų sukūrimas iš senų faktų, tėvų gyvenimo patvirtinimas iš naujo palikuonių gyvenime – šitai yra skoningas tiesos triumfas./
Ir šioje citatoje aiškiai pasakoma,jog nėra mažesnio ar didesnio melo,ar melo,kad nutylėtume skaudžią,bet tiesą.Melas visad ir liks melu:
/Plauko šešėlis, sąmoningai pasuktas turint neteisingą tikslą, menkiausias suktelėjimas ar iškreipimas to, kas yra principas – visa tai sudaro melą./.
/Bet sufaktintos tiesos, suakmenėjusios tiesos, fetišas, vadinamosios nekintančios tiesos geležinis lankas, žmogų aklai laiko uždarame nuogo fakto apskritime. Formaliai jis gali būti teisus, kas susiję su faktu, bet gali be galo klysti tiesos požiūriu./
Kad ir kaip atrodytų,jog esame teisūs,bet nesuklyskime ties sustabarėjusiu ir jau niekad nesužaliuosiančiu medžiu.KAS DABAR ATRODO NEPAJUDINAMAS TIESOS ŽINOJIMAS,JIS BŪTINAI PLĖSIS,KAIP IR PLEČIASI KŪRINIJA..Nebūkime tais stulpais į kuriuos tik atsitrenksime,bet tapkime TVIRTU URANTU,ATVIRU KŪRINIJOS PLĖTIMUISI


Arūnas
2010-04-06 22:41:15



Mielas Jonai, džiaugiuosi, kad domiesi Urantijos Dokumentais ir nori išsiaiškinti giluminius teiginius, kuriuos žmogui suvokti yra šiuo metu neįmanoma dėl jo labai riboto intelekto. Jeigu tavo siekimas yra NUOŠIRDUS, TU VISĄ LAIKĄ JAUSI, KAD ČIA ESI TARP SAVŲ. Tik tie, kurie yra NENUOŠIRDŪS SAVO VIDUJE, jie jaučiasi čia menkinami ar net atstumiami. Taip įsižeidžia jų žemasis gyvulinis ego, kai dieviškasis dar MIEGA, ir nenori nuoširdžiai pažinti pačios kūrinijos ir Rojaus Trejybės pasireiškimo joje, o taip pat ir patirti Rojaus Trejybės buvimo savo viduje.
Tu nesistenk suvokti KEIKVIENO TEIGINIO PRASMĖS, skaitydamas Urantijos Knygą pirmą kartą, nes vis tiek jo nesuvoksi, kad ir kiek besistengsi šitą teiginį suvokti. SKAITYK TOLIAU, IR TEN SURASI PAAIŠKINIMUS. Tačiau ir jų nesiek suvokti, nes vis tiek informacija yra tokiais klodais perteikta, kad tau nepavyks jos išsaugoti sąmonės lygiu, nes vis nauja ir nauja informacija uždengs jau tarsi ir suvoktą ankstesnę informaciją, bet ir anoji labai greitai bus užmiršta ir nusės į PASĄMONĘ. O tu skaityk TOLIAU. Ir palaipsniui vis dažniau ir daugiau informacijos iš pasąmonės iškils į sąmonės lygį, nors ir su didžiulėmis tavo paties daromomis klaidingomis interpretacijomis, kurias pastebėsi tik pats pasitikslindamas Urantijos Knygoje, kada ja skaitysi pentą ar dešimtą kartą.
O DABAR AŠ PAMĖGINSIU TAU PAAIŠKINTI, KO TU PRAŠAI.
Tu rašai:
"Būčiau dėkingas, jei kai kada padėtumėt susigaudyti.
"4. Neribotas potencialas dievybės veikimui yra Dievybės Absoliute.
5. Beribis sugebėjimas reaguoti į begalybę egzistuoja Beribiame Absoliute.
6. Šie du Absoliutai – Ribotas ir Beribis – yra suderinami ir suvienijami Visuotiniame Absoliute ir Visuotinio Absoliuto."
Kodėl neribotą potencialą dievybės veikimui turintis Dievybės Absoliutas toliau yra vadinamas Ribotu Absoliutu?Ačiū.Jonas "
RIBOTU ŠIS ABSOLIUTAS YRA VADINAMAS TODĖL, KAD JO SFEROJE YRA TIK ASMENYBĖS DIEVIŠKAS VEIKIMAS, JIS NESIEJAMAS SU MATERIALIŲ VISATŲ KŪRIMUI ENERGIJŲ VALDYMU. DIEVYBĖS ABSOLIUTAS NEREAGUOJA Į MAŽESNĮ LYGĮ NEGU ABSOLIUTUS, IR TAI YRA JO APRIBOJIMAS. JIS YRA ROJAUS TREJYBĖS ASMENYBIŲ POTENCIALO REZERVUARAS, KAD JOS GALĖTŲ VIS NAUJOMIS SAVYBĖMIS IR SPALVOMIS ATSISKLEISTI KŪRINIJOS VISIEMS TVARINIAMS PER VISĄ AMŽINYBĘ, KIEK TVARINIAI BESIVYSTYTŲ IR KIEK JŲ NAUJŲ BEATSIRASTŲ. Jie yra Rojaus Trejybės viso meilės ir gėrio ir kūrinijos gerovės kūrimo potencialo saugyklos visai amžinybei.
Tuo tarpu Beribis Absoliutas pats būdamas neasmenis, nedieviškas, ir nesudievintas, nėra asmenybė, neturi jokių kūrėjo teisių, bet jis savyje talpina visą potencialą kūrinijos erdvės-kosmoso, o šiuo metu persmelkia visą didžiąją visatą, kkur yra gyvybė. Beribis Absoliutas yra visatos virškontrolė, bet BEGALYBĖJE.
O DIEVYBĖS ABSOLIUTAS NORS IR TURI NERIBOTĄ POTENCIALĄ DIEVYBĖS VEIKIMUI, BET VADINAMAS RIBOTU, NES JIS VEIKIA TIK PER ROJAUS TREJYBĖS ASMENIS, KURIE SAVO RUOŽTŲ VEIKIA PER SAVO SŪNUS IR DUKRAS IR SUTINKAMAI SU VISOS KŪRINIJOS DVASINIU IMLUMU. TAČIAU VISAS TOKS VEIKIMAS YRA SUSIJĘS - APRIBOTAS - TIK SU GYVŲ BŪTYBIŲ DIEVIŠKO VEIKIMO SFERA.
O paprasčiau liaudiškai šnekant, nors tai ir bus grubus ir netikras palyginimas, jog toks yra Rojaus Trejybės darbo padalijimas - Dievybės arba Ribotas Absoliutas turi sąlyčio su augančia tvarinių dieviško atspindžio veikla, o Beribis Absoliutas turi sąsajos su visa materialia negyva visata ir jos potencialu per visą amžinybę ir visoje begalybėje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-03-02 00:42:37



DĖL MŪSŲ GYVENIMŲ IR DĖL IŠLIKIMO
1. Ištrauka iš Urantijos knygos
,,Dienų Senųjų teismai yra aukščiausieji peržiūros tribunolai visų komponentinių visatų dvasiniams nuosprendžiams. Vietinių visatų Sūnūs Valdovai yra aukščiausieji savo pačių valdose; jie supervyriausybei yra pavaldūs tik tiek, kiek patys savanoriškai perduoda savo reikalus tam, kad Dienų Senieji patartų arba priimtų nuosprendį, išskyrus tas bylas, kurios yra susijusios su valinių tvarinių sunaikinimu. Mandatai dėl nuosprendžio atsiranda vietinėse visatose, bet nuosprendžiai dėl valinio tvarinio sunaikinimo visada priimami supervisatos būstinėje ir vykdomi iš jos. Vietinių visatų Sūnūs gali pateikti dekretą dėl mirtingojo žmogaus išlikimo , tačiau tik Dienų Senieji gali priimti vykdomąjį nuosprendį dėl amžinojo gyvenimo ir mirties reikalų. ‘‘
Šioje Urantijos knygos ištraukoje pasakyta , kad po žemiškojo gyvenimo žmogus bus teisiamas Uversos Dienų Senųjų nuosprendžiu , tai yra kokios asmenybės ir kokiais laikotarpiais bus pažadintos . Dienų Senieji prima atitinkamą sprendimą pagal Vietinės Visatos Valdovo teikamą mandatą į išlikimą . Daugiau nieko nekomentuosiu - pamąstykime visi , kas lemia žmogaus sielos ir asmenybės išlikimą .
2. Ištrauka iš Urantijos knygos
,, Kad ir kaip Urantijos mirtingieji gali skirtis savo intelektualiomis, visuomeninėmis, ekonominėmis, ir net moralinėmis galimybėmis ir gabumais, neužmirškite, kad jų dvasinis ap¬dovanojimas yra vienodas ir unikalus. Jie visi turi tą patį Tėvo dovanos dieviškąjį buvimą, ir jie visi vienodai privilegijuoti siekti artimos asmeninės komunijos su šita dieviškosios kilmės viduje gyvenančia dvasia, tuo tarpu jie visi gali vienodai pasirinkti tai, kad priimtų šitų Paslaptingųjų Pagalbininkų vienodą dvasinį vadovavimą. ‘‘
Šioje ištraukoje mes aiškiai matome , kad visi turime vienodą dovaną , skirtumas tik tame , kad vieni tai supranta ir džiaugiasi ta dovana , kiti nieko nesupranta tačiau savo prigimtimi tai jaučia ir džiaugiasi , tretieji gi viską neigia ir niekuo nesidžiaugia . Tačiau dėl išlikimo galimybių , žmogus , manau , negali tiesmukiškai reikalauti , kad jau čia , šiame gyvenime , pagal savo įsivaizduojamą teisumą , jis turėtų jau garantuotą teisumą danguje . Geriausia , manau . ko žmogus gali trokšti iš Aukštųjų Dvasių , tai žmogiškosios valios ir vilties pastiprinimo į įtikėjimą , savosios asmenybės išlikimu . Taigi tam , kad būtų dovanotas žmogui kelias į Rojų , lems ne tik mūsų sprendimai ir apsisprendimai , bet pagrindinį sprendimą , žmogaus asmenybės išlikimui , lems Uversos Dienų Senųjų sprendimas , kuriems rekomendacijas ir mandatą , apie tos ar kitos asmenybės išlikimą , pateiks mūsų Vietinės Visatos Aukštosios dvasinės asmenybės .


Petras
2010-01-04 21:04:18



"Jeigu kada nors suabejojama, ar verta žmogiškąją tapatybę perkelti į gyvenamuosius pasaulius, tada visatos vyriausybės neabejotinai sprendimą priima to individo asmeninių interesų naudai; jos nedvejodamos tokią sielą perkelia į pereinamosios būtybės statusą, tuo tarpu jos toliau tęsia atsirandančio morontinio ketinimo ir dvasinio tikslo stebėjimus. Tokiu būdu dieviškasis teisingumas yra tikrai pasiekiamas, o dieviškajam gailestingumui yra suteikiama tolimesnė galimybė tarnauti toliau.
Orvontono ir Nebadono vyriausybės nepretenduoja į tai, jog visatos planas dėl mirtingojo įasmeninimo iš naujo vyktų iki smulkmenų absoliučiai tobulai, bet jos tikrai pretenduoja į, ir iš tikrųjų demonstruoja, kantrybę, pakantumą, supratimą, ir gailestingą užuojautą. Mes greičiau sutiktume susidurti su maišto rizika sistemoje negu surizikuotume patirti pavojų, kada iš kurio nors kovojančio mirtingojo iš bet kokio evoliucinio pasaulio būtų atimamas amžinasis džiaugsmas siekti kylančiojo karjeros.
Tai nereiškia, jog žmogiškosios būtybės, atstūmusios pirmąją galimybę, turi turėti antrąją, nieko panašaus. Bet tai iš tikrųjų reiškia, jog visi valios tvariniai turi patirti vieną tikrąją galimybę, kad priimtų neabejotiną, sąmoningą, ir galutinį sprendimą. Visatų aukščiausieji Teisėjai neatims asmenybės statuso nė iš vienos būtybės, kuri nepriėmė galutinio ir visiško amžinojo sprendimo; žmogaus siela turi gauti ir gaus visapusišką galimybę atskleisti savo ketinimą ir tikrąjį tikslą." ( 1233 ) Pagrindinis sprendimas dėl išlikimo yra vistik mūsų asmeniškai kiekvieno pasirinkime .

rimantas ( Kaunas )
2010-01-05 11:12:25




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal