Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Įvairios ištraukos, pastraipos, ar atskiros mintys iš Urantijos Knygos ir jūsų komentarai

Mielieji, šitą temą siūlau dėl to, kad galėtumėte patys patalpinti kokias nors ištraukas iš Urantijos Knygos apreiškimo, ilgesnes ar trumpersnes, kelių pastraipų, ar vienos pastraipos, ar net vieno sakinio, ir jas PAKOMENTUOTI, KODĖL jos yra tokios svarbios JUMS, kaip jas suvokiate JŪS.
Kadangi tai yra bendra tema iš Urantijos Knygos apreiškimo, tai joje bus įvairių temų rinkinys, kuris leis jums patiems sklaidyti Urantijos Knygą ir dalintis, kas TUO METU jums labiau įstrigo minty, kas sujaudino, ir KODĖL.
Dabar man perskaičius vieną pastraipą apie mūsų atvykimą į Havoną man sukilo mintis, kuria ir noriu pasidalinti.
Iš pradžių pateikiu būtent šitą pastraipą:
"Jūsų Havonos karjeroje pirmasis veiksmas bus suvokti ir padėkoti savo transportiniam sekonafimui už ilgą ir saugią kelionę. Tada jūs būsite supažindintas su tomis būtybėmis, kurios organizuos jūsų ankstyvąją veiklą Havonoje. Po šito jūs nuvyksite užregistruoti savojo atvykimo ir paruošti padėkos ir gilios meilės pranešimą, kuris bus pasiųstas jūsų vietinės visatos Sūnui Kūrėjui, visatos Tėvui, kuris padarė jūsų sūnystės karjerą įmanomą. Šitai užbaigia atvykimo į Havoną formalumus; po šito jums yra suteikiamas ilgas poilsio laikotarpis laisvam stebėjimui, ir tai yra proga paieškoti savo draugų, bičiulių, ir partnerių iš ilgo kilimo patyrimo. Jūs taip pat galite pasinaudoti programomis, kad nustatytumėte, kurie iš jūsų bičiulių piligrimų išvyko į Havoną nuo tada, kada Uversą palikote jūs." (0343-03)
Taigi, mes jau pakylame į Havoną. O tai reiškia, kad PRIEŠ TAI, labai ilgą laiką, jau buvome mokomi kaip DVASIOS, o iki to - dar kaip SIELOS, ir visą laiką turime savo tą patį aš. Ir HAVONOJE VIS TIEK turime savo tą patį AŠ, KOKS YRA DABARTINIAME MATERIALIAME ŽMOGAUS KŪNE, TIK HAVONOJE JIS NEPALYGINAMAI DAUG GERIAU SUOKIA TIKROVĘ, DAUG GILIAU PAŽĮSTA ENERGIJAS, VISĄ APLINKĄ - KOSMOSĄ, ŽVAIGŽDES, VISATAS, JŲ VALDYMĄ, IR VISOS ŠITOS TIKROVĖS KŪRĖJUS - ROJAUS TREJYBĘ, BET DAR NE TIEK, KIEK JĄ PAŽINS PO HAVONOS.
Ir ką mes darome savo pirmuoju VEIKSMU HAVONOJE - O GI DĖKOJAME.
Nuoširdi padėka visada galima tik iš meilės, ne iš pareigos, bet iš meilės. REIŠKIA MES MYLIME APLINKĄ. Dėkojame mus atgabenusiam į Havoną transportiniam angelui, kurio dvasinė kategorija yra labai aukšta - sekonamifimas - jo energetinė įkrova mižinišką, todėl jis mus gali gabenti šimtus tūkstančių šviesmečių atstumais, ko NEGALI PADARYTI VIETINĖS VISATOS ANGELAI TRANSPORTUOTOJAI.
Tačiau mes taip pat dėkojame ir savo vyresniajam dvasios broliui - Sūnui Kūrėjui, kuris Urantijoje buvo įsikūnijęs Jėzaus iš Nazareto pavidalu. Mes jam siunčiame padėką už JO MEILĘ ir RŪPESTĮ, nes JO VIETINĖ VISATA MUMS PER VISĄ AMŽINYBĘ LIKS GIMTOJI VISATA, KIEK BESIPLĖSTŲ KŪRINIJOS RIBOS Į IŠORINĘ KOSMINĘ ERDVĘ, IR NORS MŪSŲ NAMAI YRA ROJUS, BET PRADŽIĄ Į AMŽINYBĘ MES GAVOME BŪTENT NEBADONO VIETINĖJE VISATOJE, nes būtent čia mes patyrėme materialų augimą ir pirmąjį GYVĄ ryšį su savo Rojaus Tėvais, garbindami JUOS iš meilės, būtent čia mes perėjome per patyrimą, kada iš materialus pavidalo po prisikėlimo tapome SIELOMIS, ir per tūkstančius metų MŪSŲ TEORINIO MOKYMO KLASĖSE IR ŠITŲ MOKYMO PRAKTINIO ASMENINIO TAIKYMO, mes vis ėjome pirmyn į savo amžinąjį DVASIOS STATUSĄ. Ir kada tapome dvasia, ja ir tapome būtent VIETINĖJE VISATOJE. Ir tada mus vyresnysis Brolis palydėjo į SUPERVISATOS, mūsų tolimesnio mokymo, pakopą, kuri užtruko daug ilgiau negu mūsų visas mokymasis ir gyvenimas Vietinėje Visatoje.
Ir po atvykimo į amžinąją Havoną, mes parengiame padėkos ir meilės pranešimą mūsų dvasios broliui - Sūnui Kūrėjui-Jėzui. O tai reiškia, kad mūsų meilės ryšys su juo yra toks giluminis, nes jam dėkojame už visą jo mokymą ir globą, kuri buvo prieš tūkstančius metų, o šis gyvas ryšys ir tooiau tęsiais, ir jis būtent ir padiktuoja tokią padėką ir jam.
Ir šį pranešimą parengiame žvelgdami nebe iš apačios į viršų, kaip žvelgėme būdami materialiu pavidalu, žmogaus kūne, kada maldoje prašėme pagalbos iš jo, esančio kažkur toli ir aukštai, kad net nežinia kur ir kaip jį pasiekti, ar būdami sielos morontiniu pavidalu, ir net tapę jauna dvasia. Dabar mes jau pasiekę amžinąją Havoną turime supervisatos etapo sukauptą patyrima. Štai dėl ko mes jau į vietinę visatą žvelgiame tarsi iš ANAPUS.
O kadangi mūsų brolystė yra tapusi tokia išvystyta, meilės virpesiai yra pasiekę tokį aukštą dažnį, jog pati GYVA meilė mūsų viduje ir diktuoja tokį padėkos pranešimą mūsų gimtosios Vietinės Visatos Valdovui-Sūnui Kūrėjui-Jėzui.
Ir Havonoje, mums visiškai naujoje kūrinijos dalyje, jau nebe laiko ir erdvės visatose, kur mus mokino anksčiau, dabar mumis su meile tiek rūpinasi, kad mums PIRMIAUSIA suteikia POILSĮ IR APSIPRATIMĄ naujoje vietoje, ir galimybę, kaip kūrinijos šeimos nariui susitikti su kitais mūsų broliais ir sesėmis dvasioje, su kuriais palaikėme arba nepalaikėme ryšius anksčiau.
Ar suvokiate, kad visa tai daroma, kad tik geriau būtų mums, kad tik patenkintų mūsų giluminius bendravimo troškimus, kada meilė apjungia visumą be jokių išlygų.
Ir tada galėsime sutikti ne tik tokius savo buvusius sielos brolius, kaip Paulių, Petrą, ar Joną Krikštytoją, bet GALBŪT ir Staliną ar Hitlerį, JEIGU JIE VIS TIK PASIRINKS TIESOS IR ŠVIESOS KELIĄ PO PRISIKĖLIMO KVIEČIANT PAGAL SĄRAŠĄ, KURĮ DAR TIK PATIRS ATEITYJE, ir kurie iki Havonos pasiekimo taip pat bus tapę MEILĖS IR ŠVIESOS SKLEIDĖJAIS, aukštą lygį pasiekusiomis DVASIOMIS, KAIP IR MES.
TODĖL IR NUOSTABUS ROJAUS TREJYBĖS MŪSŲ TOBULINIMO PLANAS, KAD NĖRA ATSTUMIAMAS NĖ VIENAS, KAD IR KOKIUS NUSIKALTIMUS, MŪSŲ SUPRATIMU, BŪTŲ PRIDARĘS, NEBENT JIS PATS NUSIGRĘŽIA IR GALUTANAI APSISPRENDŽIA MEILĖS IR ŠVIESOS GYVOJO KELIO ATSISAKYTI SAVO LAISVA VALIA.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-10-16 15:31:46

Komentarai

Mielieji, AŠ ESU yra visa amžinoji ATEITIS sutalpinanti net visų trijų ABSOLIUTŲ LAIKOMĄ VISŲ TVARINIŲ IR MATERIALIŲ VISATŲ - VISOS KŪRINIJOS - AMŽINĄ ENERGIJOS IR PATYRIMŲ POTENCIALĄ - VIENOJE ROJAUS TREJYBĖS VIENOJE DABARTIES DIEVIŠKOJE AKIMIRKOJE.

šIANDIEN MES - RIBINIAI - NEGALIME NET SUVOKTI, KAS YRA RIBINIO IŠTOBULINIMAS, nes esame šioje pusėje Rojaus. Tad tik perlipę į kitą pusę, ir pasiekę Rojų, savo PATYRIMU jau liudysime RIBINIO IŠTOBULINTĄ LYGĮ.

Tačiau mes nieko nesuvoksime apie ABSONITO LYGIO IŠTOBULINIMĄ, kol atsispyrę nuo savojo ištobulinto ribinio lygio Rojuje, vėl pradėsime Rojaus Trejybės naujo pažinimo - daug kokybiškesnio, ir daug aukštesnio lygio už mūsų ribinio jau ištobulintą Rojaus Trejybės pažinimo lygį.

TAD TUO METU MES VĖL BŪSIME ŠITOJE PUSĖJE, TIK JAU KAIP ABSONITAI, KAIP KAŽKADA BUVOME ŠIOJE PUSĖJE RIBINIAI DAR TIK SIEKDAMI SAVOJO LIKIMO ĮGYVENDINIMO - RIBINIO IŠTOBULINIMO LYGIO.
Ir tik pasiekę absonito ištobulintą lygį mes galėsime vėl pradėti ABSOLIUTO LYGIO ĮSISAVINIMĄ, vėl būdami ŠIOJE pusėje, kaip buvome prieš daug milijardų metų siekdami absonito ištobulinimo lygio.

Ir tik kada įsisavinsime ABSOLIUTŲ ĮSISAVINIMO lygį, tik tada pradėsime nuo pirmojo laiptelio pažinti AŠ ESU, ir vėl jau po ABSOLIUTAUS LYGIO įsisavinimo būsime ŠIOJE pusėje.

AŠ ESU YRA TOKIA ROJAUS TREJYBĖS VISUMA APIMANTI DIEVYBĖS DABARTIES AKIMIRKĄ, KAD VISŲ TRIJŲ ABSOLIUTŲ BUVIMAS YRA NE DAUGIAU KAIP AGUONOS GRŪDELIS PILNAME KOSMOSE AGUONŲ.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-05-30 00:25:36



"Atėjo laikas jums visiems sužinoti, kad tai, ką jūs vadinate Dievu, yra ne kas kita kaip Aukščiausioji Sąmonė, kuri ir turi Dieviškąją Sąmonę. Dieviškoji Sąmonė taip pat yra ir Visuotinė Sąmonė. Ir visa tai sudaro Absoliučią Sąmonę drauge paėmus. Tai ir yra jūsų supratimu Dievas. Taip, tai yra meilės ir žinojimo Šaltinis. Asmenis Šaltinis, kuris būdamas asmenybė, gali taip pat irgi kurti asmenybes, kad su jomis bendrautų, palaikydamas įvairiapusį ryšį, valdydamas visą kūriniją.

Tam, kad Absoliuti Sąmonė galėtų dalyvauti kūrinijos veikloje, ji turi pasidalinti į Visuotinę Sąmonę ir į Dieviškąją Sąmonę. Visuotinė Sąmonė apima visą tą kūrinijos dalį, kuri jūsų supratimu yra negyva kūrinijos dalis tokia, kaip kieta materija ir minkštą materija, įskaitant ir skystą bei dujinę materiją. Dieviškoji Sąmonė apima tą kūrinijos dalį, kuri yra gyvoji materija, sielos substancija, ir dvasios pasireiškimas. Absoliuti Sąmonė sudaro tą kūrinijos dalį, kuri dar tik atsiras ateityje per visą ateities amžinybę ir begalybę. Šitos trys sąmonės pasireiškimo rūšys ir sudaro tai, kas yra Dievas. Tik sąmonė gali mylėti, būti asmenybė, būti asmuo, gali kurti ir vertinti. Bet kas mažiau už sąmonę yra netikrovė, nes tikrovę sudaro tik šitos trys sąmonės rūšys – visuotinė, dieviškoji, ir absoliuti." 041 02/03, Kalbu jums vėl.
Mielas Algimantai, ar šitose citatose kalbama apie Dievybės Absoliutą, Beribį Absoliutą ir Visuotinį Absoliutą ar jos pažymį kitą Dievo tikrovę?
"Tačiau ateis, vis tiek, toji akimirka, kada jūs pasieksite šito absoliutaus lygio įsisavinimą. Ir toliau jūsų lauks vėl nauji laipteliai. Ir tada jūs pradėsite PAŽINTI MANE, MANO DU LYGIAVERČIUS PARTNERIUS ROJAUS TREJYBĖS TRIS ASMENIS KAIP AŠ ESU. Kaip AŠ ESU, kuris ir laiko savyje net ir Absoliutus: DIEVYBĖS ABSOLIUTĄ IR BERIBĮ ABSOLIUTĄ, SUVIENYDAMAS Į VISUOTINĮ ABSOLIUTĄ." Tėvo mokymas apie AŠ ESU, suteiktas Rojaus Trejybės šventovėje po gyvųjų pamaldų Kaune, 2011 04 10.
Jeigu Jėzus, minėdamas Aukščiausiąją Sąmonę, Dieviškąją sąmonę ir Absoliučią Sąmonę, kalba apie Absoliutus, įvardindamas tai kaip Dievą, tai koks tada yra sąvokos Dievas santykis su AŠ ESU?
Su meile,
Laima.

Laima
2011-05-29 23:31:00



Šią citatą iš Urantijos Knygos ir klausimus buvau parašiusi Algimantui elektrotiniame pašte, tačiau Algimantas pasiūlė tai ir jo atsakymus pateikti forumo temoje. Taip ir darau.
"Sutinkamai su tuo, Gyvybės Nešėjai atrinko penkiasdešimt vyrų ir penkiasdešimt moterų iš Andono ir Fontos palikuonių, atstovaujančių tos unikalios rasės geriausiems išlikusiems palikuonims. Su viena ar dviem išimtimis šitie Andonitai, prisidėję prie šios rasės vystymo, vienas su kitu buvo nepažįstami. Prie Princo planetinės būstinės slenksčio jie buvo surinkti iš viena nuo kitos toli buvusių vietovių, koordinuotai vadovaujant Minties Derintojams ir padedant serafimams. Čia šitas vienas šimtas žmogiškųjų subjektų buvo perduoti iš Avalono atvykusiai labai kvalifikuotai savanorių komisijai, kuri vadovavo tam darbui, kada iš šitų Andono palikuonių buvo materialiai ištraukta dalis gyvybės plazmos. Tada šita gyvoji medžiaga buvo perkelta į materialius kūnus, sukonstruotus tam, kad būtų panaudoti tam vienam šimtui Princo personalo jerusemiečių narių. Tuo tarpu, šitie naujai atvykę sistemos sostinės piliečiai buvo laikomi serafinio transportavimo miego būsenoje." 0742 06.
Kaip galima paaiškinti šį teiginį "...buvo materialiai ištraukta dalis gyvybės plazmos."?
Ar gyvybės plazma yra kažkoks atskiras darinys mirtingųjų kūnuose, kuris perduodamas genetinio paveldimumo keliu?
Iš viso, kas tai yra "gyvybės plazma"?
Šioje citatoje sakoma, kad tai yra gyvoji medžiaga ir kad jos perkėlimas padaro gyvus sukonstruotus kūnus.
Kur gyvoji plazma yra mūsų kūnuose?
Gal ji išlieka ir po materialaus kūno mirties? Juk ją į planetą atnešė Gyvybės Nešėjai ir ji turi kosminę vertybę.
Su meile,
Laima.
Taip, gyvybės plazma yra MATERIALI SUBSTANCIJA, MŪSŲ PLANETAI TURINTI NATRIO CHLORIDO PAGRINDĄ IR MŪSŲ VIETINĖS VISATOS MOTINOS DVASIOS SUTEIKTA GYVYBĖS IMPULSĄ IŠ BEDALINĖS DVASIOS - TREČIOJO ROJAUS TREJYBĖS NARIO. KADANGI JI YRA MATERIALI, tai po kūno visos išeikvots gyvybinės energijos gyvybės plazma neišlieka - JI SUYRA. JI YRA visame kūne, ir palaiko gyvybingą kiekvieną fizinę ląstelę. Tačiau JĄ PAIMTI GRYNĄ TEGALI ATITINKAMOS KAVALIFIKACIJOS BŪTYBĖS IR JĄ ĮDIEGTI KITIEMS MATERIALIEMS KŪNAS, KAD IR ŠIUOSE BŪTŲ TOS PAČIOS KOKYBĖS MATERIALI GYVYVBĖS PLAZMA. Štai kodėl atgabentiems iš Jerusemo Planetos Princo materialaus personalo šimtui narių buvo reikalingi ne tik materialūs kūnai, bet ir tokie kūnai, kurie turėjo turėti TOKIĄ PAČIĄ GYVYBĖS PLAZMĄ, KOKIA BUVO PANAUDOTA GYVYBĖS EVOLIUCIJOS PRADŽIOJE URANTIJOJE.
Kiekvieną gyvą fizinę ląstelę skalauja PROTOPLAZMA, kuri taip pat sudaro gyvybinę aplinką ląstelės veiklai, tuo tarpu gyvybės plazma sudaro dar subtilesnę aplinką PROTOPLAZMOS VEIKIMUI. Štai kodėl PASIEKTI GRYNA GYVYBĖS PLAZMĄ REIKALNGOS KVALIFIKACIJOS TVARINIAI.
Gyvybės plazma, nors sukurta Gyvybės Nešėjų, tačiau ji nėra KOSMINĖ VERTYBĖ SAVAIME. Ji yra EKSPERIMENTAS, KAD PLANETOJE VYSTYTŲSI VIS DIDESNĖ ŠVIESA. Ir kada ateina akimirka ją pagerinti, tuomet atsiunčiami biologiniai pagerintojai - ADOMAI IR IEVOS - kad žmonijai suteiktų VIOLETINĖS RASĖS GYVYBĖS PLAZMĄ, nes žmogiškajai biologinei ikitolinei gyvyvbės plazmai būtinas pastiprinimas, kad ji įgytų didesnį imlumą dvasiniams siekiams ir atsparumą fizinėms ligoms.
Kada Gyvybės Nešėjai sukuria gyvybės plazmą, prieš tai su ja būna atlikta ne mažiau kaip 500 tūkstančių eksperimentų, kaip ji veiks planetoje, nors tie eksperimentai atliekami ne evoliucinėje planetoje, bet Vietinės Sistemos būstinės laboratorijoje, mūsų atveju - Satanijos sostinėje Jeruseme. Tačiau net ir po šitų eksperimentų Jeruseme, Gyvybės Nešėjai sukonstravę jau Sūnaus Kūrėjo patvirtintą - po tų eksperimentų - materialią gyvybės plazmą PLANETOJE, vis tik dar turi "UŽVESTI", "PALEISTI JOS GYVYBINĮ MECHANIZMĄ, KAD VEIKTŲ," "PŪSTELĖTI GVYYBĘ," o šito jie padaryti patys SAVAIME negali, TĄ JIE PADARO TIK GAVĘ TOKIUS GALIOS IMPULSUS IŠ VIETINĖS VISATOS MOTINOS DVASIOS.
GYVYBĖS PLAZMA YRA MŪSŲ FIZINIO KŪNO KONSTANTA, KURI MUS IR SUJUNGIA SU PRADINE EVOLIUCIJOS GRANDIMI MŪSŲ PLANETOJE.
Tuo tarpu genetinis paveldėjimas jau yra tai, kas ant tos MATERIALIOS GYVYBĖS PLAZMOS PAGRINDO YRA KURIAMA PAPILDOMAI. Kaip ir VIOLETINĖS RASĖS GYVYBĖS PLAZMOS sutiekimas mums būtų davęs papildomai impulsų mūsų evoliuciniam vystymuisi. Tačiau esant reikalui tam kvalifikuotos būtybės galėtų vis tik atskirti violetinės rasės gyvybės plazmą nuo EVOLIUCINĖS GYVYBĖS PLAZMOS.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Laima
2011-05-27 13:03:18



1. Kilmių Reikšmingumas. Supervisatos vyriausybės pakilusiems Sutrejybintiems Sūnums yra suteikta atsakomybė spręsti visus klausimus, susijusius su bet kokio individo, rasės, ar pasaulio kilme; o kilmės reikšmė yra svarbiausias klausimas visuose mūsų planuose šios sferos gyvųjų tvarinių kosminio vystymosi atžvilgiu. Visi santykiai ir etikos pritaikymas susiformuoja iš fundamentalių kilmės faktų. Kilmė yra Dievų atsakomosios reakcijos pagrindas. Visada iš tikrųjų Bendrai Veikiantysis "atkreipia dėmesį į žmogų, kokiu būdu jis gimė." Urantijos Knyga, 0314 01.
Vadinasi mūsų kilmė nulemia proto imlumą dvasingumui, tai pačiai " Dievų atsakomajai reakcijai". Materialieji Sūnūs Adomas ir Ieva suklydo vykdydami savo misiją, jų gyvybinė plazma ne visa apimtimi pagerino Urantijos mirtingųjų genetiką. Dėl to ne visų dabartinių mirtingųjų protas gali būti pakankamai imlus dideseii šviesai.
Mielas Algimantai, kokia padėtis su mūsų dabartiniu genetiniu paveldu? Ar mes patys, mirtingieji, turėsime ištaisyti Adomo ir Ievos pražangos pasekmes, taip kaip su Apvaizdos pagalba dabar turime reguliuoti planetos energetinę pusiausvyrą?
Su meile.

Laima
2011-03-14 17:54:46



Mielieji, TAI, kas vyksta Japonijoje šiuo metu, tai tik PATI RPADŽIA TO, KAS BUS DAR GALINGESNIU MASTU ĮVAIRIOSE PLANETOS VIETOSE.

Juk aš jums jau daug metų apie tai kalbu, TAČIAU jums per vieną ausį įeina, o per kitą išeina. i

TADA - KAIP EMILISPETRAS - ima dejuoti, kokia ta nelaiminga Urantija, ją visi, kas tik nori skriaudžia, kaip ir vargšelę Lietuvėlę.

Toks požiūris yra pilnas GAILESČIO ir nevertas URANTO ORUMO, nes jame NĖRA JOKIO GAILESTINGUMO.

Negailestingas žmogus YRA NEMYLINTIS ŽMOGUS, NES NĖRA ATSIVĖRĘS ROJAUS TREJYBEI, NES TIK IŠ JOS JIS IR TEGALI GERTI GYVĄ MEILĖS ENERGIJĄ, IR JĄ PATIRTI IR DALINTI KITIEMS, nes ROJAUS TREJYBĘ JIS SUVOKIA TIK INTELEKTUALIAI - KAIP IDĖJĄ - BET NETURI SU JA TOKIO PATYRIMO KAIP SU TRIJŲ ASMENŲ - GYVŲ IR REALIŲ, NE SUSIGALVOTŲ SAU - POVEIKIU IR GYVŲ RYŠIU SU ROJAUS TREJYBĖS ASMENIMIS, O NE SU INTELEKTUALIA IDĖJA. Todėl TOKS ŽMOGUS negali suvokti IR MĄSTYTI Rojaus Trejybės IŠMINTIMI, KĄ GI DARYTI TOKIOMIS SĄLYGOMIS, KUR IŠEITIS.

Todėl GAILESTINGAS ŽMOGUS siūlo IŠEITĮ VISIEMS, o jeigu jos nemato VISIEMS, tai bent jau paragina kitus drauge su juo PASIMELSTI UŽ NUKENTĖJUSIUS, o jeigu ir šito nesuvokia, tai PASIMELDŽIA - IR NE KARTĄ - VIENAS, bet NEVERKŠLENA, KAD IŠEITIES NĖRA.

Aš jums jau esu sakęs daug kartų, kad bus daug DIDESNI žemės drebėjimai, tsunamio bangų potvyniai, DAR GALINGĖSNĖS LIŪTYS ir ŽAIBŲ IR GRIAUSTINIO ŠELSMAI, viesulai, sniegų pūgos, SAULĖS KARŠČIO PASIREIŠKIMAS SAUSROMIS IR MASYVIAIS MIŠKŲ GAISRAIS. Aš jums ne kartą kalbėjau, kad BUS LIGOS - EPIDEMIJOS, KURIOS MILIJONAMS ATIMS FIZINĘ GYVYBĘ IR KILS PANIKA. AŠ JUMS KALBĖJAU, KAD VISA FINANSINĖ IR EKONOMINĖ SISTEMA SUTRIKS IR ŽLUGS. IR TĄ SAKIAU NET PRIEŠ KELIOLIKA METŲ TIEMS, KURIE TUO METU LANKĖ MANO UŽSIĖMIMUS, KAI DAR MŪSŲ SVETAINĖS IR ŠIO FORUMO NEBUVO. Tačiau ir Forume aš apie tai daug kartų kalbėjau.

Aš jums kalbėjau, kad ši civilizacija IŠNYKS, NES JI VISA SUKURTA TAMSOS ŽMONIŲ, KURIE IŠ KŪRĖJO GAUTĄ LAISVĄ VALIĄ PANAUDOJA SAVANAUDIŠKAI IR PRIEŠ Rojaus Trejybės valios pasireiškimą.

Kūrėjo mums suteikta laisva valia turi būti panaudota VIEN TIK VISŲ LABUI, O NE SAU.

Aš dabar nekartosiu VISŲ priežasčių, kodėl šitaip vyksta gamtos stichijos jėgų gaivališkas pasireiškimas, norėsite sužinoti apie tai daugiau, susirasite mano ANKSTESNIUS mokymus tarp KITŲ temų, pasakysiu tik tiek, kad FIZINIAI KONTROLIERIAI, IR NE TIK JIE, BET IR ENERGIJOS REGULIUOTOJAI NEGALI NĖ MENKIAUSIA DALELE PAVEIKTI MŪSŲ LAISVOS VALIOS, KAD MES KELTUME SAVO SĄMONĖS LYGĮ Į AUKŠTESNĮ ENERGIJOS VIRPESIŲ DAŽNĮ, NES MŪSŲ ŽEMAS DAŽNIS TAIP PAT TURI POVEIKIO IR ŽEMĖS DREBĖJIMAMS, IR CUNAMIO BANGŲ GALIOS SUSIDARYMUI IR PASIREIŠKIMUI, IR LIGAS SUKELIANČIŲ VIRUSŲ ATSIRADIMUI IR JŲ MUTAVIMUI, IR PŪGOMS, IR LIŪTIMS, IR SAUSROMS.

MANO MOKYMUS SKAITYKITE - VISI - LABAI ATIDŽIAI, NES AŠ NIEKO JUMS NESAKAU NUO SAVĘS, O TARIU TAI IŠ ROJAUS TREJYBĖS TIK SAVO LŪPOMIS, YPAČ TIEMS, KURIE LANKO URANTIJOS GRUPĘ IR MŪSŲ GYVĄJĄ ŠVENTOVĘ - ROJAUS TREJYBĖS GYVĄJĄ ŠVENTOVĘ, KURIOJE IR MELDŽIAMĖS DĖL TOKIŲ ŽMONIŲ, KURIUOS IŠTIKO TOKIOS PATYRIMŲ APLINKYBĖS.

TODĖL DAR IR DAR KARTĄ PERSKAITYKITE, KĄ AŠ JUMS JAU ESU SAKĘS LABAI ATIDŽIAI.

DAR DAUGIAU ATSIVERKITE ROJAUS TREJYBEI IR DALYVAUKITE ROJAUS TREJYBĖS GYVOJOJE ŠVENTOVĖJE MUMS KOLEKTYVIAI GARBINANT ROJAUS TREJYBĘ, NES TIK ŠITAIP IR TEGALITE KELTI SAVO SĄMONĖS LYGĮ, KURIS MILŽINIŠKU LAIPSNIU PRISIDEDA - IR DAR DAUGIAU PRISIDĖS, KADA MŪSŲ GRETOS GAUSĖS, O MŪSŲ PAČIŲ SĄMONĖS LYGIS DAR LABIAU KILS - PRIE TO, KAD TOKIŲ GAMTOS KATAKLIZMŲ NEBEBUS TOLIMOJE PERSPEKTYVOJE ATEINANČIOMS KARTOMS.

URANTIJA SULAUKS TOKIOS SAVO ATEITIES, KADA ROJAUS TREJYBĖS ŠLOVINIMAS IR MEILĖ LIESIS IŠ KIEKVIENO - MAŽO IR DIDELIO, JAUNO IR SENO - KAIP MILŽINIŠKAS MEILĖS GYVOS ENERGIJOS VANDENYNAS, TUO TARPU PAČIOJE PLANETOJE NEBEBUS NĖ VIENO MATERIALAUS VANDENS VANDENYNO - TIK EŽERAI IR UPĖS - O PATS ŽMOGUS NEMATYS SAVOJO ŠEŠĖLIO NET IR DIENOS METU.

Ir prie TOKIOS PALAIMINGOS, NORS IR TOLIMOS, ATEITIES MES - URANTAI - JAU PRISIDEDAME ŠIANDIEN ŠLOVINDAMI ROJAUS TREJYBĘ IR PUOSELĖDAMI ROJAUS TREJYBĖS GYVĄJĄ IR APREIKŠTĄ RELIGIJĄ.

Ir tų tolimųjų kartų net vaikai stebėsis tokiomis kupinomis ASMENINĖS BAIMĖS ir ASMENINIO BEJĖGIŠKUMO MINTIMIS, kokias dabar išsakė EmilisPetras, dar net pridėdamas pastraipas iš Urantijos Knygos, kurių GILUMINĖS prasmės jis taip ir nesuprato.

O tų ateities kartų vaikai vadovausis KOSMINE ĮŽVALGA, todėl jiems tokios mintys ir bus VISIŠKAI TRUMPAREGIŠKOS, SVETIMOS, IR NEPRIIMTINOS.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-03-14 11:05:40



ŠTAI KĄ RAŠO MUMS ARCHANGELAS IŠ NEBADONO VISATOS . KAI TAI SULYGINI SU ŠIANDIENOS JAPONIJOS KATASTROFA , TAI ATRODO , KAD MES ŽEMIEČIAI , SU SAVO ŽEMĖS PLANETA , IŠ TIESŲ STOVIME KOSMOSO SKERSGATVYJE PERPUČIAMAME VISŲ KOSMINIŲ VĖJŲ IR NIEKAS NĖRA ATSAKINGAS UŽ MŪSŲ LIKIMUS .
VISAS ŽEMĖS-URANTIJOS PLANETOS LIKIMAS BŪTŲ LABAI PANAŠUS Į LIETUVOS KRYŽKELĖS LIKIMĄ , KAI ČIA TAIP PAT CIRKULIUOJA GALINGŲJŲ VALSTYBIŲ INTERESAI IR POLITINĖS SROVĖS .


Gyvybė turi įgimtą sugebėjimą mobilizuoti ir transmutuoti visuotinę energiją. Jūs esate susipažinę su augalinės gyvybės veikimu transformuojant materialią šviesos energiją į augalų karalystės įvairius pasireiškimus. Jūs taip pat kai ką žinote apie tą metodą, kurio dėka šita vegetatyvinė energija gali būti paversta į gyvulinės veiklos reiškinius, bet apie energijos reguliuotojų ir fizinių kontrolierių, kurie yra apdovanoti sugebėjimu mobilizuoti, transformuoti, nukreipti, ir koncentruoti daugialypes erdvės energijas, metodus jūs iš esmės nežinote nieko.

Šitos energetinių sferų būtybės nėra tiesiogiai susijusios su energija taip, kaip su gyvų tvarinių sudedamuoju faktoriumi, nėra tiesiogiai susijusios net ir su fiziologinės chemijos sfera. Kartais jos būna susijusios su fizinėmis formomis iki gyvybės, su išvystymu tų energetinių sistemų, kurios elementarių materialiųjų organizmų gyvosioms energijoms gali tarnauti fiziniais apvalkalais. Tam tikra prasme fiziniai kontrolieriai su materialiosios energijos ikigyvybiniais pasireiškimais yra susiję taip, kaip pagalbinės proto dvasios yra susijusios su materialaus proto ikidvasinėmis funkcijomis.

Šitie energijos kontrolės ir energijos reguliavimo išmintingi tvariniai savo metodą turi suderinti kiekvienoje sferoje sutinkamai su tos planetos fizine sandara ir architektūra. Jie neklystamai panaudoja fizikų ir kitų techninių patarėjų savo atitinkamo personalo apskaičiavimus ir dedukcines išvadas, kiek tai yra susiję su labai karštų saulių ir superpakrautų žvaigždžių kitokių tipų vietine įtaka. Privalu atsižvelgti net į erdvės milžiniškus šaltus ir tamsiuosius gigantus ir į žvaigždžių dulkių debesų sankaupas; į visus šituos materialius dalykus atsižvelgiama, sprendžiant energijos manipuliavimo praktines problemas.
Evoliucinių apgyvendintų pasaulių įtampos - energijos priežiūra priklauso Pagrindiniams Fiziniams Kontrolieriams, bet šitos būtybės nėra

[458]▼



atsakingos dėl visų energijos sutrikimų Urantijoje. Tokie sutrikimai yra dėl daugelio priežasčių, kai kurios iš jų yra už fizinių saugotojų sferos ribų ir nėra jų kontroliuojamos. Urantiją kerta milžiniškos energetinės linijos, mažytė planeta yra milžiniškų masių grandinėje, ir kartais šitie vietiniai kontrolieriai naudoja gausybę kitų savosios kategorijos kontrolierių tam, kad šitas energetines linijas išlygintų. Jie tą daro visiškai gerai, kas susiję su Satanijos fizinėmis grandinėmis, bet turi problemų izoliuodami galingas Norlatiadeko sroves.
( 0457 - 0458 - Archangelas )

emilispetras
2011-03-13 20:55:31



Miela Laima, tavo pateikta citata NEREIŠKIA, kad Havonoje gyvena panaši į tave HAVONOS VIETINĖ DVASINĖ BŪTYBĖ.

Sūnūs Kūrėjai HAVONĄ panaudoja ASMENYBĖS MODELIO G A L I M Y B E S, bet ne HAVONOS Vietinių Gyventojų Asmenybių MODELIUS.

Trumpas atsakymas būtų maždaug toks - Sūnus Kūrėjas sukuria TOKIĄ GYVYBĖS PLAZMĄ VIETINĖSE SISTEMOSE, o jų yra DEŠIMT TŪKSTANČIŲ, kad kiekvienoje apgyvendintoje planetoje iš TOS GYVYBĖS PLAZMOS evoliuciniu būdu kiltų tokie mirtingieji, kurie būtų KUO JAUTRESNI AMŽINOJO SŪNAUS DVASIN1AI TRAUKAI, BEGALINĖS DVASIOS-MOTINOS-SESĖS IŠMINTIES TRAUKAI, IR TĖVO BEDUGNĖS MEILĖS TRAUKAI, ATSIDUODANT VISA SAVO DVASIOS GELME TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS VEDIMUI IŠ VIDAUS, kad kuo išmintingiau-sėkmingiau būtų įgyvendintas suteiktas LIKIMAS, KADA ASMENYBĖS "KOMPASAS" RODO ROJAUS-HAVONOS KRYPTĮ.

Sūnus Kūrėjas gyvybės plazmos realiai nekuria pats, tik patvirtina JOS CHEMINĘ FORMULĘ. Todėl be jo žinios jokia gyvybės plazma negali pradėti savo veikimo planetoje. Dėl to aš sakau, kad Sūnus Kūrėjas sukuria gyvybės plazmą, nes jis taria GALUTINIO SPRENDIMO ŽODĮ.

Tas pats VIDINIS "KOMPASAS" tinka ir DVASIOMIS. Jos net ir veikdamos tik tarp Vietinės Visatos ribų turi savo vidinį "kompasą" nukreipti ne Į SŪNŲ KŪRĖJĄ, bet link ROJAUS-HAVONOS ir VISUOTINIO Tėvo.

Deja, Liuciferio maištas, kaip ir kiti panašūs maištai, rodo, kad tas "kompasas" žemesnio statuso dvasioms turi galimybę sutrikti ir pridaryti daug bėdos joms pačioms ir aplinkai.

Niekur niekada nesutiksi į savo panašios antrininkės asmenybės visoje kūrinijoje.

Asmenybė nepakartojama, nes ji yra TĖVO UNIKALI IR AMŽINA DOVANA JAU SU SAVO VISU AMŽINYBĖS POTENCIALU, KURIS YRA SKIRTINGAS KIEKVIENAI ASMENYBEI.

Mus suvienija - visoje kūrinijoje - DVASIOJE - ne mūsų asmeninis kaip dvasios statusas, ne mūsų veikla, bet vien tik GYVAS ryšys su KŪRĖJU.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-02-12 16:42:09



" Sūnus Kūrėjas Havonos tvarinius panaudoja kaip asmenybės modelio galimybes savo paties mirtingiesiems vaikams ir dvasinėms būtybėms." Urantijos Knyga, 0162- 02- 01.
Mielas Algimantai, ar ši citata reiškia, kad Havonoje gyvena būtybė, kuri kažkuria prasme yra panaši į mane, nes kiekviena asmenybė yra unikali kūrinijoje ir, vadinasi, kiekviena gali turėti savo modelį? Ar galėtum plačiau paaiškinti apie Havonos gyventojų, kaip modelių, panaudojimą, kuriant pagal juos kitas asdmenybes?
Su meile.

Laima
2011-02-12 12:18:04



Jėzaus mokymo būdingas bruožas buvo tai, kad jo filosofijos moralė kilo iš individo asmeninio ryšio su Dievu – šito paties vaiko-tėvo ryšio. Jėzus pabrėždavo individą, ne rasę ar naciją. Valgant vakarienę, Jėzus šnekėjosi su Motiejumi ir šio pokalbio metu paaiškino, jog bet kokio veiksmo moralumą nulemia individo motyvas. Jėzaus moralė visada buvo teigiama. Toji auksinė taisyklė, kaip ją iš naujo pateikė Jėzus, reikalauja aktyvaus visuomeninio ryšio; senajai neigiamai taisyklei galima paklusti izoliacijoje. Jėzus išlaisvino moralę iš visų taisyklių ir ritualų ir iškėlė ją į dvasinio mąstymo ir tikrojo religinio gyvenimo didingus lygius.

Šita naujoji Jėzaus religija nebuvo tokia, kad neturėtų savo praktinės prasmės, tačiau, kad ir kokia politinė, visuomeninė, ar ekonominė vertė gali būti surandama jo mokyme, ji yra šito vidinio sielos patyrimo natūralus išorinis veikimas, kaip jis dvasios vaisius demonstruoja nuoširdaus asmeninio religinio patyrimo spontaniškoje kasdienėje tarnystėje.

Po to, kada Jėzus ir Motiejus užbaigė pokalbį, tada Simonas Uolusis paklausė: “Bet, Mokytojau, ar visi žmonės yra Dievo sūnūs?” Ir Jėzus atsakė: “Taip, Simonai, visi žmonės yra Dievo sūnūs, ir tai yra ta geroji naujiena, kurią jūs skelbsite.” Bet apaštalai negalėjo suprasti tokios doktrinos; tai buvo naujas, keistas, ir pritrenkiantis pareiškimas. Ir būtent dėl to, kad jis troško jiems perteikti šitą tiesą, Jėzus savo pasekėjus mokė, kad jie su visais žmonėmis elgtųsi kaip su savo broliais.

Atsakydamas į Andriejaus pateiktą klausimą, Mokytojas paaiškino, kad jo mokymo moralė yra neatskiriama nuo jo gyvenimo religijos. Jis mokė moralumo remdamasis ne žmogaus prigimtimi, bet žmogaus ryšiu su Dievu.

Jonas paklausė Jėzaus: “Mokytojau, kas yra dangaus karalystė?” Ir Jėzus atsakė: “Dangaus karalystę sudaro šitokie trys pagrindiniai dalykai: pirma,

Dievo aukščiausiosios valdžios realybės pripažinimas; antra, tikėjimas į sūnystės su Dievu tiesą; ir trečia, įtikėjimas į aukščiausio žmogiškojo troškimo vykdyti Dievo valią – būti tokiam, kaip Dievas – veiksmingumą. Ir šitai yra evangelijos geroji naujiena: kad įtikėjimo dėka kiekvienas mirtingasis gali turėti visus šituos esminius dalykus, reikalingus išgelbėjimui.”

(Urantijos knyga -1585- 1586 - 01 - Jėzaus Kristaus mokymą pateikė Tarpinių Būtybių Komisija )

Nuostabiai konkretus mokymas kelyje į sūnystę ir dukrystę Dieve Tėve , kelyje į laisvę ir meilę .

emilispetras
2011-02-06 22:37:00



Jėzaus mokymas yra religija kiekvienam, ne vien tik silpniesiems ir vergams. Jo religija niekada nebuvo sustabarėjusi (jo laikais) į tikėjimus ir teologinius įstatymus; po savęs jis nepaliko užrašytos nė vienos eilutės. Jo gyvenimas ir mokymai buvo palikti visatai kaip įkvepiantis ir idealistinis palikimas, tinkamas visų amžių dvasiniam vadovavimui ir moraliniam mokymui visuose pasauliuose. Ir net šiandien, Jėzaus mokymas stovi atskirai nuo visų religijų, kaip tokių, nors jis yra gyvoji viltis kiekvienai iš jų.

Jėzus savo apaštalų nemokė, jog religija yra žmogaus vienintelė žemiškoji veikla; tai buvo žydų samprata apie tarnavimą Dievui. Bet jis iš tikrųjų atkakliai siekė, kad religija būtų šių dvylikos išskirtinis užsiėmimas. Jėzus nemokė nieko tokio, kas trukdytų tikintiesiems į jį siekti tikros kultūros; jis tiktai sumenkino Jeruzalės religines mokyklas, kurios buvo supančiotos tradicijų. Jis buvo plačių pažiūrų, kilnus, išsilavinęs, ir pakantus. Jo teisaus gyvenimo filosofijoje savimoningam dievobaimingumui vietos nebuvo.

Mokytojas nepasiūlė jokių kelių, kaip spręsti savo amžiaus ir bet kurio vėlesniojo amžiaus nereligines problemas. Jėzus norėjo išvystyti dvasinę įžvalgą į amžinąsias realybes ir skatinti iniciatyvą gyvenimo originalumui; jis rūpinosi žmogiškosios rasės išimtinai esminėmis ir nuolatinėmis dvasinėmis reikmėmis. Jis apreiškė tokį gėrį, kuris prilygsta Dievui. Jis išaukštino meilę – tiesą, grožį, ir gėrį – kaip dieviškąjį idealą ir amžinąją realybę.

( Urantijos knyga 1583 - 03-04-05 ; pateikė Tarpinių Būtybių Komisija )

emilispetras
2011-01-28 17:11:36




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal