Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Situacija - mokymas. Apie pasitikėjimą Tėvu ir rūpinimasi mumis.

Mano sūnus labai mėgsta rūgpienį. Ir kuomet baiginėjasi aš visuomet stengiuosi nupirkti, kad visuomet būtų jam

paprašius.
Paskutinį kartą, kai jis valgė buvo likę visai nedaug, mes tą likutį padėjom šaldytuvan ir jam užsifiksavo, kad liko vos

vos. Aš, aišku, eidamas į parduotuvę parnešiau naują indelį. Kitą dieną sūnus sako noriu rūgpienio ir tuoj pat bėga prie

šaldytuvo sakydamas, kad jo likę per mažai. Atidarom šaldytuvą, o ten stovi nauja pakuotė. Jis labai nustebęs klausia

kaip čia taip dabar. Tada aš jam sakau, kad aš žinau, kad tu norėsi rūgpienio ir tuo pasirūpinau iš anksto. Ir dar

nebaigus to sakinio man Tėvas perduoda tokias mintis (pirmieji žodžiai lėti, o paskui toks tarsi informacijos blokas, kurį

apibudinsiu savo suvokimu):

"Matai, tu žinai ko norės tavo vaikas prieš kelias dienas ir tu tai paruoši iš anksto, tu juo pasirūpini, tai ko tuomet

nerimauji dėl to kaip aš rūpinuosi tavimi? Pasitikėk manimi, aš žinau viską ko tau tikrai prireiks ir tai jau esu paruošęs

šią pat akimirką, man nėra nežinios su kuria susiduri tu, ir kaip tu su tokiu lengvumu numatei šį vaiko poreikį, tai man

tas nepalyginamai lengviau net ir su kiekvienu iš jūsų."

Po to aš sūnui dar papasakojau, ką man Tėvas perdavė, papasakojau kad jis taip rūpinasi savo vaikais kaip aš juo tik tai

daro kur kas supratingiau ir išmintingiau, ir kad tie vaikai mes visi ir esam.





.
Tiems kam to reikia.

Arnoldas
2010-06-21 00:53:41

Komentarai

Mano septynių metų sūnus gal kokius tris kartus man sakė, kad nenori pasenti ir bijo mirti. (Prisimenu, kad kai buvau panašaus amžiaus, irgi buvo panašių minčių.) Tai aš jam vis aiškinu, kad miršta tik susidėvėjęs mūsų kūnas ir gauname naują, tobulesnį.
Skaitydamas Arnoldo patyrimą pagalvojau, kad galim savo vaikams sakyti ne "aš tavim rūpinuosi", o "Tėvas per mane tavim rūpinasi". Lygiai taip pat Tėvas rūpinasi ir mumis per kitus žmones.

RimantasV
2010-06-22 08:19:41



Tikrai nuostabus patyrimas, dar kartą patvirtinantis tau Arnoldai ir visiems, kad Tėvas iš tikrųjų iš anksto žino ko mums reikia ir jau yra mums parengęs tai, ko mums reikės. Jis yra suteikęs mums nuostabų asmeniškai kiekvienam likimą pagal Jo numatytą evoliucinį vystymosi planą kiekvienam ir visai kūrinijai. Mes dažnai esam tokie abejojantys, o tokie dvasiniai patyrimai ir patvirtina, kad nereikia nei Tėvu, nei visa Rojaus Trejybe abejoti, nes tikrai pasirūpins mumis taip, kad būtų geriausia mums ir tuo pačiu kiekvienam visoje kūrinijoje.
Labai gera girdėti, kad šia šviesa daliniesi ir su sūnumi, kad jam suprantamai paaiškini :)
Ačiū už pasidalinimą patyrimu.

Jurgita
2010-06-21 07:58:56



[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal