Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

GYVOSIOS pamaldos Kaune.

Nuo rugpjūčio 15 dienos ( sekmadienio ) , ir toliau kas antrą
sekmadienį, Rojaus Trejybės garbinimo pamaldos, kurias ves Algimantas, vyks ir Kaune. Pradžia 11 val.
Gyvosios pamaldos vyksta "Šviesos namų" antrame aukšte, Gedimino g.26b (iš gatvės reikia eiti į vidinį kiemą ant kalniuko už lengvo šlagbaumo į kairę).
Paprastai gyvosios pamaldos vyksta didžiojoje salėje, bet jeigu ją užima kiti, tuomet gyvosios pamaldos būna mažojoje salėje, esančioje šalia.

rimantasKaunas
2010-08-04 10:32:45

Komentarai

Mielieji, vasario 5dieną, sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas renkamės adresu – "Šviesos namai", Gedimino 26b, DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia - 10 valandą.

Taip pat informuoju, kad patalpos į kurias susirinksime – kaip ir įprastai – dėl išaugusių elektros sąskaitų, prieš mums ateinant nebus pašildytos. Tad pasirūpinkite šiltesniais drabužiais, kad netektų šalti, kol sušils patalpa.

Telydi jus mielieji, Kūrėjo Ramybė, Vita

vvita
2023-02-03 11:12:06

Mielieji, sausio 22 d., sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės adresu "Šviesos namai", Gedimino 26b, DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia - 10 valandą

vvita
2023-01-20 10:31:40

Mielieji, sausio 8 d., sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės adresu "Šviesos namai", Gedimino 26b, DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.

vvita
2023-01-06 21:08:06

Mielieji, gruodžio 25d., sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės adresu "Šviesos namai", Gedimino 26b, DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.

vvita
2022-12-22 23:10:16

Mielieji, gruodžio 11d., sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės adresu "Šviesos namai", Gedimino 26b, DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.

vvita
2022-12-08 16:24:45

Mielieji, gruodžio 11d., sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės adresu "Šviesos namai", Gedimino 26b, DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.

vvita
2022-12-08 16:24:23

Mielieji, lapkričio 27 d., sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės adresu "Šviesos namai", Gedimino 26b, DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.

vvita
2022-11-25 00:43:35

Mielieji, lapkričio 13d. sekmadienį,į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvasias pamaldas renkamės adresu - Šviesos Namai, Gedimino 26b, DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamsldų pradžia - 10 valandą.

vvita
2022-11-12 18:40:24

Mielieji, kviečiu jus į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvosios šventovės gyvąsias pamaldas - į gyvąją dvasinę komuniją su Kūrėju - Rojaus Trejybe-AŠ ESU - į Šviesos namus Kaune, Gedimino g. Nr.26b ateinantį sekmadienį - 2022 10 16 - 10 valandą.
Taip pat noriu informuoti, kad mums už šias patalpas pakėlė nuomos kainą.
Tuo tarpu dar po dviejų savaičių - spalio 30 d. - šios patalpos bus užimtos, todėl kviečiu jus atvažiuoti į gyvąsias pamaldas pas mane Kaune - Romainiuose, E.Levino g. Nr.3 - 2.(nuo pilies važiuoja 44 autobusas, išlipti priešpaskutiniame sustojime, tik pravažiavus iš kairės Šilo parduotuvę, tada grįžti atgal iki Šilo parduotuvės, už jos sukti dešinėn ir nužingsniuoti apie 350 metrų Lubinų gatve ir bus dešinėje pusėje lentelė su mano gatvės pavadinimu - E.Levino gatvė -už šalgbaumo, jei pažvelgsite už pirmo namo į dešinę, pamatysite Kūrėjo Vėliavą mano kieme, tik iki mano namo teks nužingsniuoti apeinant šiuos tris namus jums iš dešinės.
Dar vienas autobusas - 39 - važiuoja iš Neveronių pro Molą, geležinkelio stotį, autobusų stotį, ir pro Šilainius į Romainius. Tik išlipus Romainių stotelėje teks žingsniuot apie vieną kilometrą du šimtus metrų pagrindine Romainių gatve iki Rimi parduotuvės ir toje sankryžoje sukti dešinėn į Lubinų gatvę ir ja dar nueiti penkis šimtus metrų iki tos pačios gatvės lentelės, tik ją prieisite jau iš kitos Lubinų gatvės pusės.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-10-13 20:30:15

Mielieji, spalio 2d., sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės adresu "Šviesos namai", Gedimino 26b, DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.

vvita
2022-09-29 20:06:14

[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal