Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

GYVOSIOS pamaldos Kaune.

Nuo rugpjūčio 15 dienos ( sekmadienio ) , ir toliau kas antrą
sekmadienį, Rojaus Trejybės garbinimo pamaldos, kurias ves Algimantas, vyks ir Kaune. Pradžia 11 val.
Gyvosios pamaldos vyksta "Šviesos namų" antrame aukšte, Gedimino g.26b (iš gatvės reikia eiti į vidinį kiemą ant kalniuko už lengvo šlagbaumo į kairę).
Paprastai gyvosios pamaldos vyksta didžiojoje salėje, bet jeigu ją užima kiti, tuomet gyvosios pamaldos būna mažojoje salėje, esančioje šalia.


rimantasKaunas
2010-08-04 10:32:45

Komentarai

Mielieji, kviečiu jus į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvosios šventovės gyvąsias pamaldas - į gyvąją dvasinę komuniją su Kūrėju - Rojaus Trejybe-AŠ ESU - į Šviesos namus Kaune, Gedimino g. Nr.26b ateinantį sekmadienį - 2022 10 16 - 10 valandą.
Taip pat noriu informuoti, kad mums už šias patalpas pakėlė nuomos kainą.
Tuo tarpu dar po dviejų savaičių - spalio 30 d. - šios patalpos bus užimtos, todėl kviečiu jus atvažiuoti į gyvąsias pamaldas pas mane Kaune - Romainiuose, E.Levino g. Nr.3 - 2.(nuo pilies važiuoja 44 autobusas, išlipti priešpaskutiniame sustojime, tik pravažiavus iš kairės Šilo parduotuvę, tada grįžti atgal iki Šilo parduotuvės, už jos sukti dešinėn ir nužingsniuoti apie 350 metrų Lubinų gatve ir bus dešinėje pusėje lentelė su mano gatvės pavadinimu - E.Levino gatvė -už šalgbaumo, jei pažvelgsite už pirmo namo į dešinę, pamatysite Kūrėjo Vėliavą mano kieme, tik iki mano namo teks nužingsniuoti apeinant šiuos tris namus jums iš dešinės.
Dar vienas autobusas - 39 - važiuoja iš Neveronių pro Molą, geležinkelio stotį, autobusų stotį, ir pro Šilainius į Romainius. Tik išlipus Romainių stotelėje teks žingsniuot apie vieną kilometrą du šimtus metrų pagrindine Romainių gatve iki Rimi parduotuvės ir toje sankryžoje sukti dešinėn į Lubinų gatvę ir ja dar nueiti penkis šimtus metrų iki tos pačios gatvės lentelės, tik ją prieisite jau iš kitos Lubinų gatvės pusės.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-10-13 20:30:15



Mielieji, spalio 2d., sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės adresu "Šviesos namai", Gedimino 26b, DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia - 10 valandą.

vvita
2022-09-29 20:06:14



Mielieji, rugsėjo 18d., sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės adresu "Šviesos namai", Gedimino 26 b, DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia - 10 valandą.

vvita
2022-09-14 22:03:01



Mielieji, rugsėjo 4d., sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės adresu "Šviesos namai", Gedimino 26 b, DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia - 10 valandą.

vvita
2022-09-01 22:42:25



Mielieji, rugpjūčio 21d., sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės adresu "Šviesos namai", Gedimino 26 b, DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia - 10 valandą.

vvita
2022-08-19 20:23:19



Mielieji, rugpjūčio 7d., sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės adresu "Šviesos namai", Gedimino 26 b, DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia - 10 valandą.

vvita
2022-08-05 09:30:45



Mielieji, liepos 24 dieną, sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą.

vvita
2022-07-21 22:48:30



Mielieji, šįkart Rojaus Trejybės-AŠ ESU garbinimo ir šlovinimo komunijai kviečiu atvažiuoti pas mane - 2022 07 10 - 10 valandą - į Romainius, Kauno pakraštyje, Emanuelio Levino gatvėje nr.3-2, kadangi iškelsime simbolinę Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - Vėliavą. Tai bus akimirka, turinti Visatos svarbos turinį, kadangi tokia Rojaus Trejybės-AŠ ESU Vėliava bus pakelta pirmą kartą. Tuo pačiu tai bus ir simbolinės įkurtuvės man Kūrėjo suteiktoje Buveinėje.
Pas mane galite atvažiuoti iš stoties 39 maršruto autobusu - jis važiufja per Šilainius apie 40 minučių,išlipti reikės Medekšinės gatvės stotelėje, tada reikės grįžti iki sankryžos ir pasukti į kairę Romainių gatve. Žingsniuoti teks apie kilometrą du-tris šimtus metrų iki RIMI parduotuvės kairėje gatvės pusėje, o jums teks sankryžoje pasukti į dešinę ir dar apie pusę kilometro žingsniuoti Lubinų gave, kol prieisite kairėje pusėje metalinę pilką tvorą ir šagbaumą, o ant lentelės bus parašyta E.Levino g., tai ir ženkite pro šlagbaumą tarp šešių pilkos spalvos dviejų aukštų namų, nes jums teks apeiti tris namus iš dešinės, kad prieitumėte dar tris tokius pačius namus - manasis toje eilėje bus vidurinis, ryt-poryt užklijuosiu ant durų numerį - 3-2.
Kas važiuos iš Šilainių, darbo dieną būtų 17 autobusas - atvežtų iki pat Rimi parduotuvės, deja, per išeigines ir šventes jis nevažinėja, tad teks važiuoti tuo pačiu 39 maršrutu.
Nuo pilies arčiausiai manęs atveža 44 autobusas, jis važiuiuoja maršrutu Pilis-Ledos kapinės, kurios jau yra Vijūkuose, bet prieš pat įvažiuojant į Vijūkus bus Lucijanavos stotelė, pravažiavus pro Šilo parduotuvę, tad joje ir išlipkit, tada grįžkite atgal apie 150 metrų iki Šilo parduotuvės ir sukite į dešinę - tai jau bus toji pati Lubinų gatvė, kuri kitame gale atsiremia į Rimi parduotuvę. Iš šitos pusės jums reikės Lubinų gatve nužingsniuoti apie 350 metrų ir atsidursite prie tos pačios metalinės pilkos tvoros ir šlagbaumo - tik dabar jums iš dešinės pusės. O toliau jau aprašiau prieš tai, kaip pas mane patekti.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-07-07 23:34:09



Mielieji, birželio 26 dieną, sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą.

vvita
2022-06-24 20:04:58



Mielieji, birželio 12 dieną, sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą.

vvita
2022-06-09 20:23:43




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal