Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

GYVOSIOS pamaldos Kaune.

Nuo rugpjūčio 15 dienos ( sekmadienio ) , ir toliau kas antrą
sekmadienį, Rojaus Trejybės garbinimo pamaldos, kurias ves Algimantas, vyks ir Kaune. Pradžia 11 val.
Gyvosios pamaldos vyksta "Šviesos namų" antrame aukšte, Gedimino g.26b (iš gatvės reikia eiti į vidinį kiemą ant kalniuko už lengvo šlagbaumo į kairę).
Paprastai gyvosios pamaldos vyksta didžiojoje salėje, bet jeigu ją užima kiti, tuomet gyvosios pamaldos būna mažojoje salėje, esančioje šalia.


rimantasKaunas
2010-08-04 10:32:45

Komentarai

Mielieji, gegužės 29 dieną, sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą.

vvita
2022-05-27 10:04:40



Mielieji, gegužės 15 dieną, sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą

vvita
2022-05-13 12:04:22



Mielieji, gegužės 1 dieną, sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą

vvita
2022-04-29 16:07:27



Mielieji, balandžio 17dieną, sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą

vvita
2022-04-14 21:03:13



Mielieji, balandžio 3 dieną, sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą

vvita
2022-03-31 22:06:34



Mielieji, kovo 20 dieną, sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą

vvita
2022-03-17 22:58:24



Mielieji, kovo 6 dieną, sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą

vvita
2022-03-03 21:12:48



Mielieji, vasario 20 dieną, sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą

vvita
2022-02-18 13:27:25



Mielieji, vasario 6 dieną, sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą

vvita
2022-02-03 20:54:02



Mielieji, sausio 23 dieną, sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą

vvita
2022-01-21 15:18:12




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal