Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

GYVOSIOS pamaldos Kaune.

Nuo rugpjūčio 15 dienos ( sekmadienio ) , ir toliau kas antrą
sekmadienį, Rojaus Trejybės garbinimo pamaldos, kurias ves Algimantas, vyks ir Kaune. Pradžia 11 val.
Gyvosios pamaldos vyksta "Šviesos namų" antrame aukšte, Gedimino g.26b (iš gatvės reikia eiti į vidinį kiemą ant kalniuko už lengvo šlagbaumo į kairę).
Paprastai gyvosios pamaldos vyksta didžiojoje salėje, bet jeigu ją užima kiti, tuomet gyvosios pamaldos būna mažojoje salėje, esančioje šalia.


rimantasKaunas
2010-08-04 10:32:45

Komentarai

Mielieji, sausio 9 dieną, sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą

vvita
2022-01-06 21:12:42



Mielieji, gruodžio 26 d. sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą

vvita
2021-12-23 21:34:41



Mielieji, gruodžio 12 d. sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą.

vvita
2021-12-10 22:29:53



Mielieji, lapkričio 28 d. sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą.

vvita
2021-11-25 00:38:05



Mielieji, lapkričio 14 d. sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą.

vvita
2021-11-12 23:40:40



Mielieji rytoj susitiksime Kaune 10 valanda tik nepamirskite pasukti laikrodzio rodykles kas turi toki laikrodi viena valanda atgal nes teks stoveti uz duru ir stebetis kodel niekas neatejo Telydi jus Kurejo Palaima ir Ramybe ir mano Broliskas-Teviskas apkabinimas

Algimantas
2021-10-30 16:16:54



Mielieji, spalio 31 d. sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą.

vvita
2021-10-28 13:07:25



Mielieji, spalio 17 d. sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą.

vvita
2021-10-14 22:43:36



Mielieji, spalio 3 d. sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą.

vvita
2021-09-30 12:59:13



Mielieji, rugsėjo 19 d. sekmadienį, į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, kurios kas antrą sekmadienį vyksta Kaune, renkamės
adresu - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b., DIDŽIOJOJE SALĖJE, esančioje antrame pastato aukšte.
Gyvųjų pamaldų pradžia -10 valandą.

vvita
2021-09-17 23:40:12




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal