Forumas: temos peržiūra
Jėzaus Kristaus apreiškimas KALBU JUMS VĖL - psichiatrijos ir psichologijos PROBLEMA
Jūsų pamąstymui siūlau skyrių iš Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL apie dabartinės psichologjos ir psichiatrijos problemą, kada KŪRĖJAS VISIŠKAI PAŠALINAMAS IŠ GYDYMO PROCESO.
O tai reiškia, kad ŠITOKIU KELIU EINANT NIEKADA NEBUS GALIMA IŠGYDYTI VISUOMENĖJE VIS AŠTRĖJANČIŲ ŽMOGAUS CENTRINĖS NERVŲ SISTEMOS SUTRIKIMŲ, kurie be jokios abejonės NEIŠVENGIAMAI pavirs PRIEVARTA KITŲ ATŽVILGIU IR DEPREESIJA IR SAVIŽUDYBĖMIS SAVOJO ASMENS ATŽVILGIU.
Todėl DABARTINIS MEDICINOS LYGIS IR GYDYMO METODAI, ypač psichiatrijos sferoje yra NE TIK MENKO LYGIO, BET NET IR NUSIKALSTAMI DVASINIU POŽIŪRIU, ARBA KOSMINĖS ĮŽVALGOS VERTINIMU. Bet kokie mėginimai teikti pagalbą KITIEMS BE ROJAUS TREJYBĖS YRA NUSIKALSTAMA DVASINE PRASME, NES VISA KŪRINIJA GYVENA MEILĖJE DRAUGE SU KŪRĖJU. Tuo tarpu mūsų VADINAMASIS MOKSLAS YRA NUSIGRĘŽĘS NUO KŪRĖJO, IR YPAČ MEDICINA, kuri PIRMIAUSIA turi REMTIS būtent į JĮ.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas
--------------
8. Psichologijos ir psichiatrijos problema
Jūsų mokslas, šiandien, nagrinėja tik žmogaus psichologiją ir visiškai iš akiračio išleidžia tos psichologijos tyrinėtojo gyvą ir realų Šaltinį ir žmogaus gyvą ryšį su tuo Šaltiniu. Tas Šaltinis ir yra Pirmasis Šaltinis ir Didysis Centras, kuris laiko apgaubęs visą kūriniją savajame grybšnyje. Dėl to neįmanoma turėti mokslinės teorijos tada, kada toji teorija neigia kokio nors nagrinėjamo reiškinio Šaltinį. O būtent psichologija, psichiatrija ir neigia žmogaus kilmės Šaltinį ir visos išminties Šaltinį – Pirmąjį Šaltinį ir Centrą, kurį jūs vadinate Dievu, ir kurį aš prieš du tūkstančius metų, kada vaikščiojau kaip vienas iš jūsų ir tarp jūsų kaip Jėzus iš Nazareto, pavadinau jūsų, kiekvieno, mylinčiu Tėvu.
Štai dėl to jūsų psichologija ir psichiatrija atsidūrė aklavietėje, mėgindama išspręsti žmogaus dvasinio-energetinio vidinio virpėjimo sutrikimo problemas, kurios vis dažniau ir giliau kamuoja žmones. Ir šitų problemų tik daugės, o psichologijos ir psichiatrijos galimybės padėti tokiems vargšams ir nevilties apimtiems žmonėms niekuo nesikeis, jeigu tie patys psichologai ir psichiatrai, mėginantys padėti, patys nepatirs Pirmojo Šaltinio ir Centro veikimo savo pačių viduje ir nesuvoks, kad visos ligos prasideda nuo Pirmojo Šaltinio ir Centro siunčiamų, visai kūrinijai ir kiekvienam tvariniui vienodai ir be perstojo, Jo meilės virpesių vandenyno pažeidimo. Ir tik padėdami tiems vargšams ir tikrai labai kenčiantiems mano sielos broliams ir seserims, ir jų sielos broliams ir seserims, atsiverti šitiems Pirmojo Šaltinio ir Centro nuolat ir be perstojo siunčiamiems meilės virpesiams, jie ir išgydys juos nuo tokių ligų, kurios iš tikrųjų rodo ne ką nors kitą, o šitų meilės virpesių trūkumą jų viduje.
2010-08-11 17:15:02
Komentarai
Pirmoji prielaida atsirasti psichologijai kaip mokslui buvo filosofija. Ilgą laiką psichologinius klausimus kėlė filosofai. Tikrų filosofų dabar mes ir neturime, nors apie save jie nuomonės kitokios.Graikų idealistas Platonas savo laiku jau kalbėjo apie nežemiškąjį idealųjį pasaulį, apie jo centre esančią visos esamybės pradžią, absoliutų dvasiškumą, kad apie dvasiškumo centrą spiečiasi idėjos – nežemiško pasaulio protingumo išraiška. Apie sielą jis kalbėjo, jog ji yra nevienalytė, turinti protingumo, impulsyvumo ir juslingumo bei siekianti harmoningos rimties.
Apie sielą kalbėjo prancūzų filosofas R. Dekartas. Jis buvo dualistas, pripažįstantis du savarankiškus pradus: sielą ir kūną ir kad siela yra pažini pačiam žmogui. Tai, ką Dekartas kalbėjo apie sielą, dabar psichologai ir psichiatrai vadina sąmone.
Visi filosofai mąstymą laikė svarbiausia dvasios savybe.
Iki 18 amžiaus mokslas daugiau domėjosi siela ir mąstymu iki kol vėliau filosofijoje susiformavo empirizmo srovės, kurios pagrindiniu pažinimo šaltiniu ėmė laikyti ne mąstymą, o patyrimą.
Sugrįžtant prie filosofų, gyvenusių prieš Kristų, Demokrato, Platono, neišvengiamai apsistosime ties Aristoteliu, kuris sunkiausia ir svarbiausia savo gyvenimo ir veiklos sritimi laikė „iki galo perprasti sielos prigimtį“, kadangi siela mirtingajam tvariniui materialiu pavidalu yra viso gyvenimo platforma. Jis pateikė labai plačią sielos sampratą.
Šiandien kalbėti apie psichologiją yra madinga, nes ji imasi sudarinėti sąvokų ir teorijų sistemą, kuri, deja, negali apibūdinti žmogaus. Psichologija jokiais garsiausiais testais nepajėgia numatyti žmogaus elgesio, neperpranta jo, tad visas mąstymo anomalijas nukreipia psichiatrijai, dar pavojingesniems, pseudo gydytojams, kurie labai greitai žmogaus mąstymą užslopina, individą paversdami zombiu, ir kurį laiką „visuomenė apsaugota nuo ligonio beprotiškų išpuolių“.
Psichologijos mokslas plečiasi: netgi kultūriniai ir politiniai įvykiai vis dažniau siejami su psichologijos teorijomis iki pat astrologijos pranašysčių. Žaidimų testais apie save psichologija populiarinama pigiame romane ar filme, dažname žurnale, net laikraštyje.
Tuo tarpu bendravimo problemų šeimoje, mokykloje, darbe, tarp pažįstamų ir nepažįstamų tiktai daugėja, nes joks šiuolaikinis mokslas nepadeda žmonėms atverti savo vidų ir atrasti jame savąją dievišką prigimtį ir pagaliau atsakyti į amžių padiktuotą visų svarbiausią klausimą, „kas aš esu?“
Rojaus Tėvų meilė kantri. Tėvas laukia kiekvieno savo vaiko laisvo apsisprendimo. Tą lemtingą žingsnį privalo žengti pats žmogus. Tam žengimui žmogus turi visas Tėvo mums dovanotas priemones, tačiau, kol jis būdamas pats iš šviesos skęsta tamsoje, nerasdamas išėjimo, tol vis daugiau įsigalės psichiatrija ir brangiai kainuojantys psichologai „stebukladariai“.
Pažvelkime į save, pažinkime save, domėkimės savimi – ir atrasime MEILĘ.
gaile
2010-08-14 10:51:00
Labai gerai.Ir jau būtų laikas imti jautį už ragų.Kiek teko pastebėti,tai kažkodėl niekas nesiima nagrinėti aštresnių temų.Šiuo klausimu ir negali būti jokių prieštaravimų.Čia kalba Jėzus Kristus ir Jo kalba užrašyta knygoje KALBU JUMS VĖL.Šiuolaikinė medicina visiškai negydo.Ir yra ne meilės principas,bet MEILĖS VIRPESIAI.Jų ir tik jų pagalba,kuomet Urantijos gyventojui tegali padėti Tėvas-Rojaus Trejybė,būtinai savo ambicingumu ir net neprašant patarimo,į akis lenda šarlatanai.Turiu omeny tuos,kurie vadinami gydytojais.Jie išties tokie ir yra.Kodėl taip klesti farmacijos plantacijos,kuomet iki vaisto(narkotiko)pasirodymo rinkoje praeina keleri metai.Tuo tarpu per tą laikotarpį atsiranda dar daugiau ligų.Gydytoją pavadinčiau giltine,nes jo proteguojami vaistai būtinai bus siūlomi brangesni,išmelžiantys iš Urantijos gyventojo paskutinę kapeiką.Gydytojai priversti išrašyti tuos vaistus,kuriuos kyšių pagalba bruka gamintojai.Tai kelionės nemokamai,tai knygos,naudingos tik tikinčiam,bet bevertės įtikėjusiam.Vyksta pasaulinio mąsto genocidas.Vienos ligos simptomai apmarinami,kad Urantijos gyventojas pasijustų geriau neapibrėžtam laikotarpiui.Jeigu gydytojas pasakys,kad ligonis išgijo-jis meluoja.Nenorom meluoja tik vienetai ir jie nuoširdžiai tiki,kad padeda žmogui.Ir būtent tokie gydytojai lengviau yra prieinami Tėvo-Rojaus Trejybės Meilės virpesiams.Juos tarsi kas timpčiotų už skverno,tarsi jie darytų kažką ne taip.Ir tai tiesa.Giliai viduje jie jaučia,kad ligonis nepagijo.Didieji protai sugalvojo tam paaiškinimą-remisija.Nuoširdūs gydytojai tuo tikrai tiki ir nesistebi,kad liga pasireiškia jau kitokia forma ir kitoje vietoje.Jeigu jie žinotų TIKROVĘ,išeitų ir negrįžtų,nusivilkę chalatus.Kaip padarytų tą įtikėję kunigai-nusivilktų sutanas ir atgal į TIKROVĘ.Deja,mes srebiame privirtą katilą pelyjančios sriubos.Ir ne vieną tūkstantmetį virtos.ĮSIGILINKITE KĄ SAKO JĖZUS
„Dėl to neįmanoma turėti mokslinės teorijos tada, kada toji teorija neigia kokio nors nagrinėjamo reiškinio Šaltinį. O būtent psichologija, psichiatrija ir neigia žmogaus kilmės Šaltinį ir visos išminties Šaltinį – Pirmąjį Šaltinį ir Centrą, kurį jūs vadinate Dievu“.
Hipokrato priesaika jau tapo antipriesaika.Be Tėvo-Rojaus Trejybės atradimo savyje,mes ir žingsniuojam į pražūtį.Gydytojai taip pat.Apie psichologus,psichiatrus,terapeutus,chirurgus nėra tikslo net kalbėti.Tegul jums pasako mūsų gimdytojų veidai,eisena,laikysena.Kokią naštą jie neša.Bet apie tai jau kitą kartą.Tik paminėsiu vieną atvejį,kuomet gydytojas paklausė manęs,-iš kur tiek vėžio atvejų?Ir atsakymas jo tikrai nenudžiugino.Todėl nesistebėkite,kad jau dabar,vos kelerių metų vaikai jau serga tomis ligomis,kuriomis sirgdavo aštuoniasdešimtmečiai.VISA PLANETA SERGA,TAI KAIP NESIRGS TREJYBĖS SŪNŪS IR DUKROS,JOS NET NEPATYRĘ GYVAISIAIS MEILĖS VIRPESIAIS..Palikime Tėvui-Rojaus Trejybei pauzę ir labai ilgą.O kol kas žingsniuokime į mirtį vieni,į amžinybę-nedaugelis.Ramybės jums
Arunas
2010-08-13 19:57:42
Šiuo klausimu kaip ir neturiu prieštaravimų . Pačiame klausime jau yra ir atsakymas . Visa medicina , tame tarpe ir psichiatrija turi remtis meilės principu kiekvienam pacientui . Jie gi turi Hipokrato priesaiką , tačiau tai matomai , kaip nuo žąsies vanduo , arba kaip parlamentarams priesaika Biblijai .
Kuo žmogus turi didesnę galimybę daryti įtaką kitam žmogui , ar tai dvasinę ar tai intelektualinę ar tai fizinę , tuo didesnį meilės akumuliatorių turi turėti savyje. Tai viena , o antra , kiekvienas medikas , šiuo atveju psichiatras , turi žinoti savosios meilės Šaltinį . Jeigu jo sąmonė tai suriša su Aukščiausia Dievybe , tai puiku . Tada reikia manyti , toks psichiatras tikrai profesionaliai pritaikis savo teorines žinias savo pasientui , pačiu geriausiu būdu . Tačiau , jeigu jis vadovausis tik materialistine žmogaus proto neuronų funkcijų psichologija , vargu ar kuo tai padės savo pacientui . Kažkiek aišku , kad padės , bet greičiausiai , tokiu atveju , tik padidės stumdymas ligonio nuo vieno gydytojo pas kitą .
Teoriškai ir praktiškai visa medicina yra nutolusi nuo žmogaus , kaip asmenybės , dvasinės kilmės . Net siela , su visais savo energetiniais meridianais , Vakarų medicinai yra egzotika ir praktikuoja tik išimtinai vienetų - asmenybių . Na yra tie vienetai , kaip teko girdėti iš pažystamų žmonių arba iš žiniaskliados . Yra jie ir kažką tai pozityvaus įneša į savo klaną . Po truputi vyksta pokyčiai , bet gal tai tik išimtis iš bendro medicininio aptarnavimo komlekso , o ne taisyklė augančiai funkcijai . Tačiau tikėkime , kad ne vienas psichiatras perskaitys URANTIJOS knygą , arba KALBU JUMS VĖL ir pakeis požiūrį į save , o per tai pasikeis požiūris ir į savo pacientus .
Emilis-Petras
emilispetras
2010-08-13 16:28:58
[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]