Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Tėvo mokymas-atsakymas apie ateivius iš kitų planetų į mūsų planetą, Urantiją, perteiktas Rojaus Trejybės GYVOJOJE šventovėje, 2010 08 07

Tėvo atsakymas-mokymas apie ateivius, suteiktas Rojaus Trejybės šventovėje, 2010 08 07.
Algimantas:
Mylimas Tėve, mano dvasinė sesė Tau pateikė klausimą apie ateivius iš kitų planetų. Ar jie yra? Kaip mums savo protu tai suprasti? Koks jų tikslas, jeigu jie yra? Kas mus gąsdina, kai juos pamatom ir kodėl? Ką Tu gali mums paaiškinti, suteikdamas daugiau šviesos, kad mes nebijotume tokių reiškinių, kurie mums nėra iki galo sumprantami?
Aš esu pasirengęs perteikti, savo balsu, Tavo suteikiamą mokymą, jeigu Tu manai, kad jisai mums šiuo metu reikalingas GYVAJAME dvasiniame kelyje.
Tėvas:
Mano mylimieji vaikai, Aš garbinu ir šlovinu jus drauge su jūsų šlovinimu, kurį jūs siunčiate MUMS, kai Mums nereikalingas jūsų šlovinimas – jis reikalingas JUMS, nes PER ŠLOVINIMĄ JŪS PAJUNTATE PATĮ AUKŠČIAUSIĄ JŪSŲ SĄMONĖS PASIREIŠKIMĄ GYVU ATSIVĖRIMU. Štai ŠITAS GYVAS ATSIVĖRIMAS ir išreiškia tą GYVĄ DVASINĮ RYŠĮ, NUKREIPTĄ Į MUS, KURIS IR REIKALINGAS MUMS. Juk jūs patys puikiai suprantate – Mes, apkabindami visą kūriniją, paskleisdami visą gyvą energiją, sukurdami gyvybę, ir materialias visatas, VISKĄ TURIME SAVYJE.
Jūs nieko negalite suteikti Mums DAUGIAU. Absoliučiai NIEKO! Išskyrus vieną – SUGRĄŽINDAMI Mūsų meilę SAVUOJU ATSIVĖRIMU, kada jūs iš tikrųjų esate NUOŠIRDŪS ŠITAME RYŠYJE, ir šitas nuoširdumas, per gyvą atsivėrimą, jus DAR DAUGIAU PRIPILDO Mūsų GYVŲ meilės virpesių, ir tuo pačiu jūs patiriate nenutraukiamą saitą su Mumis, ir STIPRĖJATE šituo saitu ir savuoju žingsniu dvasiniame GYVAJAME kelyje.
Jūs vadinate jį GYVUOJU keliu. Iš tikrųjų tai yra – Manoji TIKROVĖ, Manoji KŪRINIJA. Ir jame nėra negyvų kelių. Jame yra žengimas naujų patyrimų kaupimo keliu visumos labui, atsirėmus į Mus, drauge su Mumis, ir į visą tai įnešant ASMENINĮ INDĖLĮ, į savęs didesnį SUSILIEJIMĄ su Mumis – SUPANAŠINIMĄ SU MUMIS – KADA JŪS IR TROKŠTATE DIDESNIO GĖRIO VIS DIDESNEI KŪRINIJOS DALIAI. Jums nebeužtenka savosios planetos. Jūs trokštate gėrio ir meilės taip pat patyrusioms tamsos epizodus planetoms, kuriose yra daugybė jūsų dvasinių sesių ir brolių.
Tas gyvsis ryšys taip pat jaudina ir kitus kitose planetose gyvenančius Mano vaikus. Jie gyvena lygiai taip pat jausdami troškimą padėti kitiems, kurie yra žemesnėje pakopoje, stovi ant žemesnio laiptelio dvasinio pakilimo erdvėje – savo dvasinio pakilimo PATYRIMO erdvėje.
Todėl žinokite, kada jūsų Sūnus Kūrėjas užbaigė savo paskutinįjį – septintąjį – įsikūnijimą, kurį jis įvykdė materialiu pavidalu, būdamas Jėzumi iš Nazareto, jisai gavo absoliučią valdžią savo sukurtai vietinei visatai. Jis įžengė į naująjį statusą – ŠEIMININKO SŪNAUS KŪRĖJO statusą; o tai reiškia, kad jisai sukaupė VISĄ patyrimą, kuris reikalingas TOKIAM statusui, ir jo DABARTINĖ kvalifikacija leidžia jam valdyti visatą lygiai tokiu pačiu būdu, kaip AŠ JĄ VALDYČIAU, BŪDAMAS ŠITOJE VISATOJE. Tačiau savo absoliučios valdžios jis taip pat ATSISAKĖ, atiduodamas ją ir savo PARTNEREI, lygiai taip, kaip ir Aš dalinuosi Savo valdžia su Lygiaverčiais Savo Partneriais, kitais dviemis Rojaus Trejybės Nariais. Jis ima pavyzdį iš MŪSŲ; kaip ir tie Mano vaikai, jūsų dvasiniai broliai ir sesės, kurie yra atsivėrę Man, arba Mums, ima pavyzdį iš Mūsų, ir trokšta gėriu dalintis su visais – kiekvienas savo galimybių ir kvalifikacijos laiptelyje.
Jūsų dabartinis Šeimininkas Sūnus Kūrėjas, turėdamas visą valdžią, nusprendė iškart imtis atstatomojo laikmečio programos; atstatomojo į priešmaištinę padėtį. Tačiau neužtenka atstatyti, reikia ir ištaisyti tai, kas yra tamsos kelių šaknų paveikta mirtingųjų pasąmonėje, PER KARTŲ KARTAS ĮSIŠAKNIJĘ. Todėl ištaisomojo laikmečio programa numatyta tam, kad būtų galima šitą tamsos šaknį išrauti taip, kad neturėtų liūdnų pasekmių tos planetos, kurios patyrė izoliaciją ir maištą.
Šiaip planetos vystosi savarankiškai, savarankiškai ta prasme, kad nėra skatinamas keliavimas iš vienos planetos į kitą, nors tą atlikti įmanoma. Tačiau neskatinama dėl to, kad nebūtų kopijuojama kitų planetų gyvensena. Kiekviena planeta turi turėti savo nepakartojamą originalumą. Ir tiktai dvasiniu GYVU RYŠIU su Mumis jų fantazija paverčiama į realius vaisius, sukurtus toje planetoje VISUMOS LABUI. Ir šitie vaisiai yra matomi ir juntami visos žmonijos kiekvienoje planetoje.
Tuo tarpu dabar, kada jūsų Šeimininkas Sūnus Kūrėjas, turėdamas absoliučią valdžią savo sukurtoje vietinėje visatoje, tik ja pasidalindamas drauge su savo partnere – Vietinės Visatos Motina Dvasia, nusprendė imtis IŠTAISOMOJO LAIKMEČIO programos, kad atstatytų tai, kas buvo prarasta, ir net panaikintų tai, kas yra įsišakniję giliai mirtingųjų pasąmonėje, o taip pat ir žemesnių dvasinių būtybių atmintyje. Dėl tokio plano įgyvendinimo nestandartinių nuostatų jums taip pat yra numatyta pagalba iš kitų planetų, kurią suteiks jums aukštesnę dvasinę ir materialią civilizaciją turintys jūsų dvasiniai broliai ir sesės, kurie dar nėra patyrę išėjimo iš savosios planetos, ir prisikėlimo aukštesniu morontiniu pavidalu.
Tačiau jie yra įvaldę daug aukštesniu lygiu energiją. Todėl jų kelionės iki jūsų planetos, transformuojant energiją, įgalina juos įveikti milžiniškus atstumus kosmine erdve. Ir vis daugiau jūs pamatysite jūsų erdvėje esančių tokių švytinčių kosminių laivų, kokių iki šiol jums neteko matyti. Tačiau jūsų baimė, jūsų agresyvumas neleidžia priartėti tiems Mano vaikams, jūsų dvasiniams broliams ir sesėms, kurie yra kvalifikuoti ir pajėgūs suteikti didesnę paramą jums.
Mano sūnus, jūsų sielos-dvasinis brolis, Algimantas, jums ką tiktai aiškino, kokia yra šiltnamio efekto pagrindinė priežastis, ir kilmė. Jūs nesat pajėgūs apvalyti šito lauko, kadangi JŪSŲ, einančių GYVUOJU keliu, yra tik saujelė. Todėl Šeimininkas Sūnus Kūrėjas ir imasi visų PAPILDOMŲ priemonių, suteikdamas galimybę laisva valia pasireikšti kitiems jo dvasiniams broliams ir sesėms iš apgyvendintų pasaulių, kurie gali pritaikyti savo žinias ir savo pripildytą dvasinę tapatybę gyvų meilės virpesių, kad kurtų tą gerovę JUMS, kurią jūs turite kurti SAVO jėgomis.
Tačiau šiandien jums tą atlikti perdaug sunku. O dvasinės būtybės savo pagalbą jums turėjo nutraukti, kadangi jūsų planeta NEBĖRA IZOLIUOTA. Todėl jums į pagalbą, PALAIPSNIUI, ir ateis iš kitų planetų aukštesnio proto, aukštesnio dvasinio išsivystymo jūsų dvasiniai broliai ir sesės, kada tai bus didesniu laipsniu jums priimtina, KADA JŪS NEBŪSITE NET TOKIE AGRESYVŪS, NEPULSITE IŠKART SIEKTI JUOS SUNAIKINTI SAVO MATERIALIAIS GINKLAIS, kurie yra bejėgiai prieš jų aukštesnį energijos įvaldymo lygį; kada jūs NEBIJOSITE, net ir matydami gausybę šviesulių, kurie gali pakibti vienoje ar kitoje planetos vietoje; kada jūs nepanikuosite, tada šita pagalba bus jums ir suteikiama. Dabar jums suteikiama galimybė pamatyti, pamatyti pavienius šviesulius; pamatyti tam, kad jūs pratintumėte savo žvilgsnį, jog šalia jūsų yra ir KITI, NORINTYS PADĖTI JUMS.
Žinokite – NĖ VIENAS IŠ JŲ NĖRA ATĖJĘS SU BLOGIO MISIJA. Tie, kurie skelbia jums panašius prasimanymus, kad yra grobiami žmonės iš šitos planetos, kad jie dingsta – tai yra NETIESA. Nė vienas iš tų, kurie manipuliuoja energiją ir yra atvykę į misiją, nėra toks, kad panaudotų energijos manipuliavimą prieš Mano valią ir blogio tikslais. JIE YRA PATIKRINTI; patikrinti savo dvasiniu patyrimu ir ant materialios civilizacijos aukštesnio laiptelio. Todėl jų pastangos yra nukreiptos į šviesos ir meilės pasireiškimo kryptį ir visų – jūsų planetoje esančių – labui, kaip ir tos planetos labui, iš kurios jie atvyksta, nes šitos misijos metu jie kaupia patyrimą, kurį paskiau perteiks kitiems SAVO planetoje.
Jie aiškins taip, kad yra planeta, kurią buvo ištikęs maištas; ji yra pasiekusi materialių laimėjimų, tačiau dvasiniu lygiu yra kūdikystės amžiuje, dėl to jie bijo visko; BIJO VISKO, kas jiems yra NEPAŽINTA, NEPATIRTA, NESUPRANTAMA, ir toji baimė juos dar daugiau gąsdina, kada prisimena įvairių prasimanymų apie nebūtus ateivius, kurie gali sunaikinti, sunaikinti juos; ir ypač tuo naudojasi kai kurie jūsų dvasiniai broliai ir sesės, valdantys atskirus darinius, pavadintus valstybėmis, ir jie jau dabar pateikia planus, kuriuos svarsto kaip galima ieškoti sąjungininkų mėginant apsiginti nuo ateivių, kuriant naujas ginklų rūšis, kurios būtų veiksmingesnės, negu šiandieninės, kad ten būtų nukreipti patys intelektualiausi jūsų pasiekimai materialioje sferoje.
ŽINOKITE – BET KOKIOS PASTANGOS GINTIS NUO MIELĖS YRA BERASMĖS. Jums ateinantys padėti dvasiniai broliai ir sesės NETURI AGRESIJOS. Juos stebina JŪSŲ agresija. Jie – kupini meilės ir noro palengvinti jūsų dabartines problemas, kurių jūs nepajėgūs išspręsti; nepajėgūs dėl to, kad neatsiveriate Man; nepajėgūs gauti naujų energijos įsisavinimo būdų. Todėl jums atrodo, kad bet kokia kita – tegu ir protinga – ateivių banga taip pat gali būti agresyvi, kaip ir jūs esate agresyvūs jų atžvilgiu, ir vienas kito atžvilgiu. Jūs darote išvadas remdamiesi tiktai savojo samprotavimo lygiu ir savuoju patyrimu.
Štai kodėl jums būtinas gilesnis atsivėrimas Mums, kad galėtumėte pajausti tą gyvą meilę ir kitų planetų gyventojams, kad patirtumėte, jog Manojoje kūrinijoje meilė viešpatauja, ir Aš siunčiu savo vaikus į kitas planetas tiktai su meile ir meilės plėtimo ir gilinimo labui.
Todėl nustokite bijoti tų, kurie jums tiesia pagalbos ranką. Ištieskite savo ranką. Paimkite ją ir paspauskite; ir aiškinkite kitiems, kad jie taip pat nebūtų apimti nerimo, baimės, net ir panikos. Aiškinkite, kad tokie atvykimai dažnės, apims didesnę teritoriją jūsų planetos, nes planeta dabar skęsta; skęsta, ją reikia gelbėti visomis įmanomomis priemonėmis.
Štai dėl ko jūsų Sūnus Kūrėjas ir meta kitų planetų desantą, nors tai nėra įprasta. Tačiau pagalba suteikiama visomis išgalėmis, kad tik jūsų kritinė blogio masė neviršytų gėrio masės tiek, kad nebebūtų įmanoma toliau kurti gėrį šitoje planetoje. O ši planeta Mano saugoma kaip akies vyzdys, nes į ją Aš pasiunčiau Savo Sūnų, sukūrusį ir valdantį vietinę visatą, žmogiškuoju pavidalu. Antros TOKIOS planetos niekada nebebus vietinėje visatoje.
Todėl ji saugoma ir puoselėjama daug daugiau net negu jūs galite įsivaizduoti savo lakiausiose fantazijose. Todėl ir pagalba jums suteikiama nestandartinė. Bendraukite. Ir kuo daugiau atsivėrę būsite Man, kuo daugiau gersite Manosios gyvosios meilės virpesių, tuo mažiau jus baimins kiti jūsų dvasiniai broliai ir sesės iš kitų planetų. Jūs pajusite kokia yra nuostabi meilės bičiulystė tarpusavyje su jais. Ateis toji akimirka, kada įvyks tarpusavio ryšys tarp Mano vaikų, pasiųstų iš kitų planetų jums į pagalbą, ir jūsų.
Tačiau net ir tokiu atveju, žinokite – jūs taip pat pramogaujate ir sukuriate dirbtinų šviesulių kopijas, kurios gali būti paleistos naktį ir šviesti. Ir, pamačius pirmą kartą šituos šviesulius, galima supainioti su tais kosminiais laivais, kurie yra realūs ir tikri, o šitie degantys šviesuliai yra tiktai mažytė ugnelė, kad pamalonintų jūsų materialias pramogas, kurios vyksta nakties metu. Ir kada jūs matote šviesulį dangaus skliaute, sklendžiantį be garso, jums tai sukelia nuostabų pojūtį, ir jeigu jūs esate patys jį paleidę arba tie, kurie yra drauge su jumis, jūs žavitės. Kitiems gali sukelti nerimo, kada pamatys šviesulį jau toli nuskridusį nuo tos pakilimo vietos.
Todėl žvelkite į dangų dažniau. Grožėkitės juo. Stebėkite jį. Studijuokite jį. Jis yra Mano kūrinijos knyga jūsų materialiam žvilgsniui.
Ir kada jūs atsiveriate Man, prisipildote Mano gyvų meilės virpesių, tada net pajuntate, kad toji erdvė nėra tuščia. Ji pilna gyvybės, nors ir nematot jos, net ir tų planetų, kuriose toji gyvybė drauge su Manimi kuria gėrį ir jūsų labui.
IR NIEKADA NIEKO NEBIJOKITE. KŪRINIJA YRA DRAUGIŠKA.
Aš valdau tiktai meile. Aš neturiu kito – netinka žodis pasakyti šiuo atveju, bet jums įprasta – kito ginklo, kito kelio, kitos priemonės, tai grubu – neišreiškia TO, KUO Aš valdau.
Aš valdau net DAUGIAU NEGU MEILE. Meilė tai yra tiktai samprata, kokią Aš mėginu jums įdiegti - visa tai, kas yra gražiausia - jūsų supratimu.
AŠ VALDAU VISKĄ SAVIMI, SAU IR IŠ SAVĘS.
Algimantas:
Ačiū tau, Tėve. Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
Nuoširdų ačiū sakau Violetai už mano, IR VISŲ URANTŲ mylimo Tėvo šito nuostabaus mokymo įrašymą vaizdo kamera ir jo viso teksto išrašymą, kad jį dabar galėtų studijuoti nuosekliaii VISI.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2010-08-23 11:44:53

Komentarai

Kai iš pradžių susipažinau su UK, man ji asociavosi tarsi kokia "ufonautų biblija".
Kaip matau, tarp urantų išties yra nemažai tikinčių ateiviais. Aš netikiu ateiviais. Nei gerais, nei blogais. Tačiau blogas ateivis yra dar mažiau įtikimas negu geras ar bent neutralus.
Labai keista skaityti Algimanto VIZIJAS apie ateivius. Kam to reikia? Amerikiečiai yra labiausiai pamišę dėl ateivių. Kol žmogus neskraidė žemėje, o juo labiau kosmose, nebuvo ir jokių minčių apie ateivius. Ateiviai egzistuoja tik mūsų sąmonėje. O pasąmonėje egzistuoja kita jų projekcija - nesaugumo, nesavarankiškumo kompleksai ir pan.
Vienas Algimanto sakinys turi pagrindo: "Kiekviena planeta turi turėti savo nepakartojamą originalumą." Teisingai, ir todėl mums visai nereikia jokių ateivių ir jų pagalbos. Ir nėra jokių kosminių programų, planų, ištaisomųjų laikmečių ir kitų abrakadabrų. Tik DĖSNIAI galioja visiems tie patys, kurioj planetoj begyventum.
Tuo ir skiriasi dėsniai nuo programų ir planų, kad dėsniai yra visuotiniai, o programos - adaptuotos ir sutartinės.
Traukos dėsnis veikia vienodai tiek čia, tiek Andromedos galaktikoje, tiek ir visose kitose galaktikose ir tarp jų. Matematikos, fizikos, chemijos, biologijos dėsniai - visur tie patys. Dėsniai nepripažįsta emocijų, programų ir planų, jie tiesiog veikia.
Ir jei Kūrėjas, pavadinkime, sukūrė tuos dėsnius, tai jam jau nėra prasmės kažką specialiai valdyti programomis ar meile, kuri šiaip jau irgi yra PROGRAMA.
Mano supratimu, meilė, kuria Kūrėjas mus apgaubia, pagal mūsų apibrėžimus jau yra ne dėsnis, o programa, ir ji yra individuali, skirta kiekvienam asmeniškai. Ji nėra valdanti, meilė iš tikro nieko nesiekia valdyti ar kontroliuoti. Meilė yra meilė :)
Malda ir garbinimas yra kiekvieno apibrėžiami labai individualiai, tai taip pat individualios programos. UK aprašymai, kas yra malda ir kas yra garbinimas, yra subjektyvūs ir galiojantys tiems ir tiek, kurių patirtys sutampa ir kiek jos sutampa. Jei žmogus turi kitokią maldos ar garbinimo patirtį, tai jis ją ir apibrėš kitaip.

Jonas
2010-08-24 18:39:48



Povilas: „Ir štai UK pagrindu vėl bandomos kelti vėl tos pačios idėjos, apie vieną religiją, vieną valstybę, vieną tautą, vieną unifikuotą ideologiją.“
Jeigu kažkas bando tai padaryti, tai nereiškia, kad kalta Urantijos knyga.
Apie tai yra parašyta UK 1616 puslapyje. Ten Jėzus moko daugelio didžiųjų tiesų ir YPAČ PABRĖŽIA štai ką:
„Tikroji religija yra individualios sielos veiksmas savo pačios sąmoningai suvokiamuose ryšiuose su Kūrėju; organizuota religija yra žmogaus mėginimas atskirų religininkų garbinimą suvisuomeninti.
Garbinimas – apmąstymas apie tai, kas yra dvasinis – turi kaitaliotis su tarnyste, turėti ryšį su materialia tikrove. Darbas turėtų kaitaliotis su poilsiu; religiją turėtų subalansuoti humoras. Gilią filosofiją turėtų palengvinti ritminė poezija. Gyvenimo įtampą – kylančią laike asmenybės įtampą – turėtų palengvinti garbinimo gaiva. Nesaugumo jausmams, kylantiems iš baimės, jog visatoje asmenybė yra izoliuota, turėtų būti priešpastatomi įtikėjimo dėka apmąstymai apie Tėvą ir mėginimas suvokti Aukščiausiąjį .
Malda yra numatyta tam, kad žmogų paverstų mažiau mąstančiu, bet daugiau suvokiančiu, ji nėra sumanyta tam, kad padidintų žinias, bet vietoje to tam, kad išplėstų įžvalgą.
Garbinimas yra numatytas tam, kad būtų tikimasi geresnio gyvenimo ateityje, o tada tam, kad šitos naujos dvasinės reikšmės būtų atspindimos atgal į šį gyvenimą, kuris yra dabar. Malda yra dvasiškai palaikanti, bet garbinimas yra dieviškai kūrybinis.
Garbinimas yra tas metodas, kurio dėka yra žvelgiama į tą Vieną, kad būtų gautas įkvėpimas tarnauti daugeliui. Garbinimas yra tas matas, kuriuo yra matuojamas tas laipsnis, kokiu siela yra atitrūkusi nuo materialiosios visatos ir tuo pačiu metu ir tvirtai yra susieta su visos kūrinijos dvasinėmis realybėmis.
Malda savąjį aš primena – ji yra pakylėtas mąstymas; garbinimas savąjį aš užmiršta – jis yra viršmąstymas. Garbinimas yra dėmesys be jokių pastangų, tikrasis ir idealusis sielos poilsis, raminančio dvasinio pasireiškimo forma.
Garbinimas yra toks veiksmas, kada dalis susitapatina su Visuma; ribinis su Begaliniuoju; sūnus su Tėvu; laikas tokiame veiksme, kada žingsnis yra žengiamas į amžinybę. Garbinimas yra toks veiksmas, kai sūnus asmeniškai bendrauja su dieviškuoju Tėvu, kai žmogiškoji siela-dvasia įgauna gaivinantį, kūrybinį, brolišką, ir romantišką požiūrį.
Nors apaštalai iš jo mokymų stovykloje suvokė tiktai nedidelę dalį, bet kiti pasauliai suvokė, o žemėje suvoks kitos kartos.“
Manau, kad komentarai nereikalingi. Kiekvienas čia supras tiek, kiek sugebės.
Su broliška meile

RimantasV
2010-08-24 09:04:49



"Taip,nes esame VIENINTELIAI VALINIAI TVARINIAI,KURIUOS VALDO SEPTYNIOS PROTO DVASIOS,O PAUKŠČIUKUS AR KITUS PADARUS-PENKIOS.Tendencija susinaikinti pačiam,nors ir žmogiškoje kategorijoje..Nejučiom kai kurie tikrai pavergti paranojos.Meilės ir ramybės jums."
Arunas

Manęs nevaldo jokios 7 ar 5 proto dvasios. Tuo labiau paukščių, gyvūnų niekas nevaldo, tu gali tai įsivaizduoti, tačiau tai paranoja.
Aš jau seniai atsisakiau savo tapatybės ir paprašiau, kad ten aukštai (ar žemai) rojaus valdyba ar prokuroras panaikintų man ją. Ir kiek prisimenu man ją panaikino, tačiau aš gyvenu toliau, džiaugiuosi gyvenimu, saule, oru, žmonėmis, žeme ir niekas man nereguliuoja ką valgyti ar kada eiti miegoti. Jokie minčių derintojai nesikiša į mano protą, jokie emocijų derintojai nesikiša į mano emocijas, jokie jausmų derintojai nesikiša į mano jausmus, jokie vaizduotės derintojai nesikiša į mano vaizduotę. ( Net mano virškinimas veikia be skrandžio sulčių išspaudėjo ir tiesiosios žarnos sutraukėjo).
Tai yra didelė laisvė gyventi savo gyvenimą, o ne vykdyti globalinį populistinį planą.
Mes jau esam praėję utopinį socializmą, tik labai greit pamiršom, kad jis baigėsi nesėkme. Ir štai UK pagrindu vėl bandomos kelti vėl tos pačios idėjos, apie vieną religiją, vieną valstybę, vieną tautą, vieną unifikuotą ideologiją. Tai kelias į niekur. Žmonės labai greit užmiršta istoriją, ir vėl lipa ant to pačio grėblio. Pasižiūrėkit į pasaulio istoriją, (jeigu geba analizuoti liko) joks valdovas nepajėgė nugalėti viso pasaulio. Su dievo pagalba ar su atominio ginklo pagalba, niekam niekada nepavyko užvaldyti viso pasaulio. Bet štai, keli urantai su ambasadoriumi priešakyje skelbia atvirkščiai! Ir kaip tai siūlysite pavadinti? Pasakysiu Arūno žodžiais: "Nejučiom kai kurie tikrai pavergti paranojos"

Povilas
2010-08-24 00:10:43



„–Urantija -neišsenkančio humoro planeta“
Urantija yra ir bus YPAČ GLOBOJAMA IR PUOSELĖJAMA TĖVO MEILĖS PLANETA.Ir tikrai Urantija bus GILAUS DVASINIO HUMORO planeta.Bet ne šiandien ir ne po šimto metų.Šviesos Amžiuje,mielieji,AUKSO AMŽIUJE IR MEILĖS VIRPESIŲ PAGIRDYTA IR PAMAITINTA ROJAUS TREJYBĖS NEKTARU.Ir tikrai reikėtų NUDELBTI AKIS ŽEMYN,nes mūsų ainiai kuo toliau tuo labiau juoksis iš jūsų KOSMINĖS KVAILYSTĖS NEIŠPAŽINTI GYVOSIOS ROJAUS TREJYBĖS RELIGIJOS.Bet jie šaipysis iš jūsų tik pradėdami suprasti,o kuomet ATEIS SUVOKIMAS DĖL JŪSŲ TAMSOS,tikėkitės jų gailestingumo ištiestos rankos PAKILTI IŠ PURVO.Jeigu dar liks tokių,kurie rinksis TIK MIRTINGOJO LIKIMĄ,BET NESIRINKS AMŽINYBĖS JAU DABAR.
"Aš valdau tiktai meile".
Tai AUKSO IR NENUSAKOMAI DAUGIAU GRYNUOLIS.Kaip gali MYLINTIS TĖVAS TAIP NUŽEMINTI NEIŠSENKANČIO OKEANO MEILĖS VIRPESIUS,KAD MES,UŽSISPYRĘ ILGAAUSIAI,NORS BENT DALELYTĘ GYVAI PATIRTUME JO-ROJAUS TREJYBĖS MEILĘ.Tik ėjimas GYVUOJU ROJAUS TREJYBĖS KELIU,JĖZAUS KELIU,URANTO TIKROJO KELIU ATRADUS TĖVĄ-TREJYBĘ SAVYJE,GILUMINIAI ĮTIKĖJUS IR SUVOKUS NUOSTABŲ EVOLIUCIJOS PLANĄ SU VISAI KŪRINIJAI GALIOJANČIU PRIEŽĄSTIES-VEIKSMO-PASEKMĖS DĖSNIU,ATGIMUS IŠ DVASIOS ĮMANOMA NE VALDYTI MEILE(Kaip tiesiogiai supranta gyvulinis protas),BET SUSILIETI MEILĖJE SU ŠALTINIU.Tai ir yra MEILĖS ŠALTINIS,KURIS IR VALDO MEILE ATVIRĄ DVASIOJE,KURIAM NĖRA VALDYMO,BET TIKRAI JAUDINANČIIUOSE VIRPESIUOSE MAUDYMASIS TRAUKIA IR TOLIAU PAŽINTI IR PATIRTI TĖVĄ-ROJAUS TREJYBĘ.Tai nenumaldomas TROŠKULYS,žinant ir patiriant gyvai,kad YRA NESUVOKIAMAI IR DAR DAUGIAU.Tik užterštas gyvulinis ir iškreipta pasąmonė nuo Satanijos maišto ir tegali pasakyti:
„Valdo autoritetas, generolas, kgbistas, prezidentas, garbės ir valdžios ištroškęs egoistas.“
Gamta yra tik pasireiškimas jūsų abstraktaus ir SUMAIŠYTO ASMENIMIS DIEVO,bet tikrai mes,urantai,regime TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS PASIREIŠKIMĄ PER VIETINĖS VISATOS NEBADONO ŠEIMININKUS IR VALDOVUS,JŲ TIESOS DVASIĄ IR ŠVENTĄJĄ DVASIĄ.Todėl būtų neišmintinga teigti:
„Kas valdo gėlę ar medį? Ar gėlė žydi dėl to, kad ją kažkas valdo?“.
Kūdikį žindanti motina,NEATRADUSI TĖVO-TREJYBĖS SAVYJE prieš užmezgant gyvybę,tikrai tariamai laiko naujagimį kaip savo nuosavybę.Ir visiška priešingybė bus,jei žmonijos evoliucijoje sau pritaikytas motinos vardas virs SUVOKTU VARDU-NUOŠIRDI GIMDYTOJA,KURI TIK LAIKINAI MOKYS IR BRANDINS KŪDIKĮ,KOL JIS SUVOKS JOG TIK ATSKLEISDAMAS ASMENYBĖS NUOSTABIOS PUOKŠTĖS ŽIEDUS IŠLIKS AMŽINYBĖJE,EIDAMAS GYVUOJU ROJAUS TREJYBĖS KELIU,GĖRIO DARBAIS KAUPDAMAS PATIRTĮ NAUDINGĄ DVASINEI TIKROVĖS KŪRINIJAI.
„ Visur turi būti laisvė, o ne valdymas.“
Gražiai gražu kaip tik begali būti išvedžiojamos sąvokos,pasitelkus gyvulinį protą.VISUR YRA LAISVA VALIA,KURIĄ RIBOJA TO SUVOKIMAS,PAREIGA IR ATSAKOMYBĖ.Giluminiai dvasiškai suvokdamas,kad turi laisvą valią,tikrai ją panaudosi TIK VISUMOS LABUI,bet tikrai nemanipuliuosi kitų užteršta sąmone.Darna gali būti ir yra TIK TOBULO KŪRĖJO SUKURTOJE IR TEBEKURIAMOJE TOLIAU KŪRINIJOJE.Nors kai kurios planetos dar ir nesukurtos,bet jos tikrai bus APGYVENDINTOS PAGAL TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS PLANĄ.Tikra nesąmonė yra tada,kuomet vadovauja tamsi pasąmonė.Ji randa milijonus argumentų paneigti GYVĄJĄ TIKROVĘ.Mūsų mokslo šulai niekad neįrodys dieviškosios dalelės buvimo jokiais eksperimentais,kuriems tuščiai iššvaistomi milijardų milijardai.Ir neįrodys tik arba net todėl,kad NESIREMIA Į GYVĄJĄ DVASINĘ PLATFORMĄ.Būtų tiesa sekančioje citatoje,jeigu ŽVELGTUME JĖZAUS ŽVILGSNIU,MATYDAMI VIRPESIUS ĮVAIRAUS DAŽNIO:
„Tik laisvė ir be sąlygų tekanti meilė gali atgaivinti mūsų planetą.“.
Bet kūrinijoje negali būti absoliučios laisvės.Ir puikus to įrodymas-Satanijos maištas,kurio padarinius turime atstatyti į prieš maištą buvusią būseną ir dar daugiau-KAD NĖ PĖDSAKO NELIKTŲ IR PAČIO MAIŠTO SĄVOKA BŪTŲ IŠSKAIDYTA,KAIP BUVO IŠSKAIDYTAS IR PUOLĘS SŪNUS.IR TAIP BUS,KAD NET REGISTRUOSE NELIKS,TARSI IR NEBŪTŲ BUVĘ.TODĖL JĖZUS IR META MUMS DESANTĄ TOLIAU PAŽENGUSIŲJŲ,BET AGRESIJA UŽSISPYRUSIŲ ILGAAUSIŲ NELEIDŽIA MUMS PAIMTI ATEIVIŲ IŠTIESTOS BROLIŠKOS RANKOS.Mes ne biorobočiukai,o TREJYBĖS SŪNŪS IR DUKROS,TVIRTAI ŽENGIANTYS GARBINIMU,MALDA,GĖRIO DARBAIS VISUMOS LABUI KARTU SU TĖVU-ROJAUS TREJYBE GYVAI PATIRTINIU ROJAUS TREJYBĖS KELIU.Urantai ir daro taip ATRASDAMI ir PATIRDAMI TĖVĄ-ROJAUS TREJYBĘ VIS GILIAU IR AUKŠČIAU ir jiems ne svetima:
„.. turėtų pasilavinti gamtos pažinime, įgyti psichikos sandaros žinių, ištirti savo energetikos struktūras ir savybes, pažinti gyvenimo dėsnius, meilės gimimo sąlygas.“.
Ne UK(Galima įvairiai interpretuoti,kad ir-užgiedojo kakariekūūū.Kad PAGALIAU PRABUSTUMĖT TIKROVĖJE,O NE ILIUZIJOJE),bet Urantijos Knyga,kuri išleista knygos pavidalu po DVASIŲ MATERIALIZUOTO EPOCHINIO APREIŠKIMO.Ir tikrai ne esmė:
„ Su meile ar be meilės, ne esmė.“.
Bet tikrai esmė,kad SU TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS MEILE MUMS IR MŪSŲ MEILE JIEMS,ROJAUS TĖVAMS-ĮMANOMA VISKAS.Ar reikia priminti raginimą,-BŪKITE TOKIE TOBULI,NET KOKS TOBULAS ESU AŠ..?Būtent“BŪKITE“,O NE“TAPKITE IŠKART“.Kas ir įrodo dvasinę hierarchiją,o dar tiksliau-EVOLIUCIJĄ Į AMŽINYBĘ.Kažkas gali būti nevaldoma tik tuo atveju,KUOMET TURINT LAISVĄ VALIĄ-SAVIVALIAUJAMA.Planas yra NUMATYTAS IR VYKDOMAS,O PROCESO EIGOJE GALIOJA TAM TIKRI DĖSNIAI IR PAGRINDINIS-PRIEŽĄSTIES-VEIKSMO-PASEKMĖS.Ir reikia taip dirbti,kad NEPASKĘSTUME TAMSOJE.Ir tikrai niekas neveiks tik tiems,kurie SĄMONINGAI EINA PRIEŠ TĖVO-TREJYBĖS VALIĄ.Jiems neveiks jokia amžinybė,jokie įrodinėjimai,nes JIE SĄMONINGAI APKABINA IR YRA APKABINTI BLOGIO.Tikėtina,kad dar pasveiks..
„Kažkodėl tik žmogui reikia prievaizdo, įstatymų, kontrolierių, reguliuotojų!“.
Taip,nes esame VIENINTELIAI VALINIAI TVARINIAI,KURIUOS VALDO SEPTYNIOS PROTO DVASIOS,O PAUKŠČIUKUS AR KITUS PADARUS-PENKIOS.Tendencija susinaikinti pačiam,nors ir žmogiškoje kategorijoje..Nejučiom kai kurie tikrai pavergti paranojos.Meilės ir ramybės jums.

Arunas
2010-08-23 23:27:48



Jonas: „O programa, planas ir dėsnis juk ne tas pats.“
Kuo skiriasi programa nuo dėsnio? Atrodo, kad programa yra tai, ką galime perprogramuoti, o su dėsniu tai jau nepasigalynėsi, jis yra ir viskas, nieko nepadarysi. Pavyzdžiui traukos dėsnis, kur benueitum, visur jis veikia. O kas pavyzdžiui ta kompiuterinė programa? Perprogramavai ir viskas kitaip. Bet ar aš galiu perprogramuoti kompą taip, kad paspaudus raidę A, ekrane atsirastų B? Negaliu, nes nežinau kaip tai padaryti. Jeigu nežinočiau, kad programuotojas gali tai padaryti, sakyčiau, kad tai dėsnis ir paspaudus A, visada bus tik A.
Ar nemanai, Jonai, kad ir traukos dėsnis kažkam yra tik eilinė programa?

RimantasV
2010-08-23 23:09:56



Dar daugiau, jei yra nors mažiausias, rafinuočiausias valdymas- dvasingumas dingsta, tyla dingsta, ramybė ir atsipalaidavimas dingsta.
Niekas nevaldo paukščių, jie poruojasi, peri, entuziastingai maitina savo vaikus ir niekas nesugriūva. Jei paukščius valdyti, jie paprasčiausiai iškryps, bus suluošinti. Paukščiams reikia laisvės ir jie pagal savo prigimtį susikurs lizdą, susiras porą, išmaitins vaikus ir džiugins mus savo čiulbėjimu, išvaizda.
Kažkodėl tik žmogui reikia prievaizdo, įstatymų, kontrolierių, reguliuotojų! Mums jau neužtenka išorėje policininkų ir valdininkų, kurie nustekena liaudį, mes susikūrėme dar ir vidinius biurokratus, kurie mums reguliuoja, kontroliuoja, siurbia mūsų dvasines ir psichines jėgas. Ne! -biurokratams tiek išorėje, tiek viduje! Nes kiekvieną biurokratą reikia išlaikyti, jį maitinti.

Povilas
2010-08-23 20:32:08



Urantų viena iš bėdų yra ta, kad pagal UK "mokymus", niekas nevyksta taip savaime, kaip čia sako Povilas. UK juk sugalvota grandiozinė VALDYMO sistema, kur viskas yra VALDOMA. Su meile ar be meilės, ne esmė. Pagal UK egzistuoja devynios galybės hierarchiškai pavaldžių dvasių, kurių kiekviena kažką VALDO, arba KONTROLIUOJA, arba, pačiu švelniausiu atveju, DERINA. Net mintys yra derinamos, iš esmės - valdomos. Gyvybė - valdoma, informacijos pernešimas - valdomas, judėjimas - valdomas ir t.t. ir t.t. Ir viską neva valdo dvasios, turinčios konkrečias užduotis. Kai žmogus persiima tokia absurdiška sistema, jam sunku, o kartais ir neįmanoma suvokti, kad kažkas gali būti nevaldoma ir vistiek nesugriūti, kad tiesiog viskas vyksta PAGAL DĖSNIUS, O NE PAGAL PROGRAMAS. Urantui dėsnis kaip toks mažai ką sako, nes jis įsitikinęs kad tie dėsniai būtent ir egzistuoja tokie dėl to, kad dvasios NUOLAT nepriekaištingai DIRBA savo darbą PAGAL PROGRAMĄ / PLANĄ. O programa, planas ir dėsnis juk ne tas pats.
Paskui aišku natūraliai prieinama nuomonės, kad šitą pasaulį jei ir gali kas nors valdyti, tai tik urantai :)
Taip darbui yra suteikiamas visiškai naujas bruožas - reikia dirbti, nes kitaip NIEKAS NEVEIKS. Reikia įgyvendinti PROGRAMĄ ARBA BŪTI PLANO DALIMI. Dirbama ne tam, kad patenkintum savo poreikius, o todėl, kad tokia yra programa. Taip pamažu darbas tampa dėl darbo, voverės rato principas. Ar dirba urantas, ar kokia dvasia, ar energijos reguliuotojas, ar koks transportuotojas, ar minties derintojas, principas tas pats - negalima sustoti, nes tada sustos pasaulis. TOKIA YRA PROGRAMA, PLANAS! Pažiūrėkit kaip dirba vargšas Algimantas, argi jo neturėtų būti gaila? Jis susitapatinęs su savo misija, ir nebegali sustoti. Jo galvoj viskas tik sukasi, derinasi, valdosi, kontroliuojasi... Žmogus tampa programos auka, sraigteliu, arba dideliu sraigtu. Tai yra žiauru. Bet panašių pavyzdžių yra daugiau visuomenėje. Bet tai yra skaudūs, blogi ir žiaurūs pavyzdžiai.

O valdymas ir programavimas aišku yra reikalingi, šitie dalykai yra ir gamtoje. Bet čia jau kita tema.

Jonas
2010-08-23 18:02:24



"Jūs vyručiai, irgi neperlenkit. Užsikabinot už "valdau meile". O jeigu būtų parašyta "valdau su meile". Tada viskas būtų gerai? Galvojat, kad tokių biorobočiukų, kaip mes, nereikia valdyti? Manau, kad reikia."
RimantasV

Valdyti nieko nereikia. Valdo tik idiotus, o normalūs žmonės patys jaučia ir žino ką ir kaip daryti ir ko nedaryti. Sovietų laikais pusiau juokais teigdavo: "Net melžėja gali valdyti šalį", tai perifrazavus išeitų: "Net melžėja gali valdyti Urantiją". Valdymas visuomet yra spaudimas, prievarta. O pavaldinys visuomet yra menkesnis ir yra priklausomas nuo valdytojo valios. Tokia yra tiesa ir galite ją patys patikrinti. Kas turi bosą, tas žino kas valdo. O kas yra bosas, tas žino kad valdo, kontroliuoja, nepaleidžia, tikrina, įsitempia, spaudžia.
Kai yra valdymas, šalia visuomet bus diktatūra, autoritarizmas, prievarta, skirstymas į "savus" ir "priešus".
Kai valdai negali būti jautrus, nuoširdus, atviras, kūrybingas ir juo labiau mylintis.
Komunoje tūri būti vedimas ir tekėjimas. Tuomet kai veda, o kiti teka iš meilės ir supratimo - bus darna. Bet kai valdo, darna suyra.
Gamtoje ir kūrinijoje nėra jokio valdymo. Niekas Saulės nevaldo, ji gyvena savo ritmu, savo supratimu. Saulė į kosmosą atiduoda didžiulius kiekius radiacijos, dujų, fotonų ir viskas veikia, sklinda, skrieja remiantis tam tikrais dėsniais, kurie nepriklauso nuo nieko, net nuo Algimanto ar Jėzaus. Iš Saulės skriejęs fotonas juda šviesos greičiu, tai leiskit man paklausti, kas jį taip varo??? Kur jis skuba??? Atsakymas būtų - niekas jo nevaro, jo yra tokia prigimtis, savybė.
Aišku, galima kraustytis iš proto ir priskirti kiekvienam fotonui po greičio reguliuotoją ir fotono stūmiką, tačiau tai kliedesiai.
Neutronas, kai turi savyje vienodą skaičių protonų ir elektronų, yra neutralus. Tai dėsnis. Ir jis nepriklauso nuo tikėjimo, įtikėjimo ar ateizmo, tokia gamta, duotybė.
Urantams, kuriuos Algimantas maitina saldžiomis paklodėmis iš žodžių, turėtų pasilavinti gamtos pažinime, įgyti psichikos sandaros žinių, ištirti savo energetikos struktūras ir savybes, pažinti gyvenimo dėsnius, meilės gimimo sąlygas.

Povilas
2010-08-23 17:15:29



Jūs vyručiai, irgi neperlenkit. Užsikabinot už "valdau meile". O jeigu būtų parašyta "valdau su meile". Tada viskas būtų gerai? Galvojat, kad tokių biorobočiukų, kaip mes, nereikia valdyti? Manau, kad reikia.

RimantasV
2010-08-23 15:35:25



Nu Algimantai, Povilas tave prikalė kapitališkai; -jei dar yra maisto medžiagų tavo žarnyne ir sveiko proto tavo smegenyse; turėtai padaryti žaibiškas išvadas

Algirdas
2010-08-23 13:56:41




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal