Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Mūsų pragrama minimum - susiliejimas su Tėvo-Rojaus Trejybės dvasia - MINITES DEIRNTOJU - būnant dar šitame materialiame kūne.

Mielieji, 2010 metų rugpjūčio 28 dieną Rojaus Trejybės šventovėje Vilniuje įvyko unikalus dalykas, apie kokį net ir pagalvoti negalėjau važiuodamas į mūsų GYVĄSIAS pamaldas.

Rojaus Trejybės gyvojoje šventovėje man buvo perduota ROJAUS TREJYBĖS, NE KURIO NORS vieno iš Rojaus Trejybės Narių, bet jų VISŲ TRIJŲ KOLEKTYVINĖ NUOSTATA, SKIRTA BŪSIMIESIEMS DVASINIAMS MOKYTOJAMS, KURIUOS AŠ IR RUOŠIU LABAI INTENSYVIAI, KAIP PROGRAMA MINIMUM - SIEKTI SUSILIEJIMO SU SAVO ASMENINIU MINTIES DERINTOJU, kuris yra Tėvo-ROJAUS TREJYBĖS FRAGMENTAS MIRTINGOJO PROTE, dar šitame materialiame kūne būnant Urantijoje.

AŠ ŠĮ SUSILIEJIMO SU SAVO MINTIES DERINTOJU LYGĮ PASIEKIAU DAR PRIEŠ KELETĄ METŲ.

Susiliejimo su Mintes Derintoju lygio pasiekimas numato vadinamosios mirties reiškinio išvengimą iš viso, ir pervedimą be MIRTIES TIESIAI Į MORONTINĮ SIELOS TAPATYBĖS ETAPĄ, KUR TOLIAU TĘSIAMAS MOKYMASIS DAUG TŪKSTANČIŲ METŲ IKI TAMPANT AMŽINĄJA IR TIKRĄJA DVASINE ASMENYBE SU SAVO DVASINIU ATITINKAMŲ ENERGETINIŲ VIRPESIŲ APVALKALU.

Mano susiliejimo su Minties Derintoju akimirka buvo Rojaus Trejybės ATIDĖTA, KAD GALĖČIAU JUS RUOŠTI DVASiNIAIS MOKYTOJAIS; ir atidėta keliems šimtams metų.

BŪTENT VYKDYDAMAS ROJAUS TREJYBĖS VALIĄ ŠIANDIEN AŠ ROJAUS TREJYBĖS GYVOSIOS RELIGIJOS GYVOJOJE ROJAUS TREJYBĖS ŠVENTOVĖJE VILNIUJE IR PERDAVIAU SAVO DVASINIAMS BROLIAMS IR SESĖMS - PIRMĄ KARTĄ URANTIJOS ISTORIJOJE - TOKIĄ MILŽINIŠKOS ŠVIESOS ROJAUS TREJYBĖS PATEIKTĄ NUOSTATA-NURODYMĄ.

DABAR TĄ PAGARSINU IR MŪSŲ FORUME.

Taip, kaip Jėzus savo apaštalams davė naują įsakymą - MYLĖKITE VIENAS KITĄ TAIP, KAIP JUS MYLĖJAU AŠ, taip šiandien aš perteikiau ROJAUS TREJYBĖS NAUJĄ NURODYMĄ - SIEKITE SUSILIEJIMO SU SAVO ASMENINIU MINTIES DERINTOJU DAR ŠITAME MATERIALIAME KŪNE URANTIJOJE KAIP MINIMUMO PROGRAMOS, ir jums vadinamoji mirtis taip pat nustos egzistavusi ir jūsų išėjimas iš Urantijos bus taip pat ATIDĖTAS ŠIMTAMS METŲ, KAD SAVO PATYRIMU IR ŠVIESA MOKYTUMĖTE KITUS SAVO DVASINIUS BROLIUS IR SESES.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2010-08-29 00:22:42

Komentarai

GERB. RIMANTAI V , tu esi čia pat , arti Tiesos ir ta Tiesa yra tavyje . Daug minčių ir žodžių yra sukurta Dievo Tėvo realybei aprašyti , tačiau kiek žmonių tiek ir įtikėjimų . Kiekvienas mes manome , kad tikime geriau , kad mylime geriau , kad suprantame geriau . Todėl ir įvairovė atsiliepimų sklinda . Ir dar daugiau , tas pats žmogus , kartais reiškiasi tai vienaip tai kitaip . Na , aišku , kiekvienas mes turime savo stilių , tačiau įvairiausi komentavimo niuansai būna vis skirtingi .
Ką tai rodo gerb. Rimantai V ?
Tai rodo mūsų dvasinį individualumą , mūsų požiūrį ir mūsų charakterį . Juk visi žiūrime į tą pačią Saulę , tačiau apibudiname , aprašome kiekvienas skirtingai . Aš manau , kad šiame forume reikėtų pagirti žmones dėl nuomonių įvairovės . Na , o pagirti , paskatinti suprasti ir atrasti , taip pat turime vienas kitą . Nėra čia spec . komisijos kuri galėtų realiai įvertinti kiekvieno žmogaus dvasingumą . Taip , Rimantai V . , ne konfrontacija mums reikalinga , bet per nuomonių įvairovę , bendras požiūris į Dievą Tėvą ir bendrai į visą Kūriniją .
Tačiau tas požiūris turi būti realiai artimas ir panašus į kitų tikinčiųjų požiūrius . Radikalūs skirtumai jau iššaukia konfrontaciją . Manau , kad tu Rimantai V. tikrai turi savo gražų kelią ir labai nereguok , kad tavo požiūris nesutampa su Gaile , Algimantu arba kitu urantu . Matomai taip turi būti , nes tai yra tavo kelias ir tu tegali tik stebėti , ar kitų žmonių keliai panašūs į tavo kelią .

Su meile Emilis- Petras

emilispetras
2010-09-03 11:02:18



Ar neužbėgsim į priekį, aplenkdami Algimanto žadėtus ateivius. Rimantai, esi idialistas –kliauniesi savo bičiuliais –žmonėmis. Apaštalas giluminiai įvertinęs, padarė labai protingą-skvarbią įžvalgą; pasikviesti inaplaniateninus. Nežinau kaip vertinti tavo mintį; ar ji skubota, ar ji pavėluota
.
P.S.
Man šis forumas visvien panašus į ”durnių laivą”

Algirdas
2010-09-03 10:51:26



"Kai kurie asmenys yra per daug užsiėmę kitų vertinimu niekindami ir neapkęsdami toliau žvelgiančių ir matančių platesniu diapazonu." Gailė.
Atrodo, kad net ir šitame sakinyje yra pakankamai vertinimo, bet tiek to, ne vertinimai svarbiausia, durniais vieni kitų nevadinkim ir gerai (atsilikusiais galima). :)
Svarbiau, man atrodo, yra suprasti vieniem kitus, o supratimo nėra ir aš suprantu kodėl. Todėl, kad vienoje ir kitoje pusėje nėra balanso. Vieni dėl vienų ar kitų priežasčių yra atitrūkę nuo šito gyvenimo, kiti kol kas yra visiškai čia gal būt dėl paprasčiausiai nežinojimo. Padėtis atrodo beviltiškai, bet išeitis visada yra. Reikia, kad tie kurie žino apie dvasinę realybę, be jiems patinkančios ir malonios veiklos (malda, garbinimas) užsiimtų ir tokia veikla, kaip dvasinių žinių nešimu paprastais žmonėms suprantamais žodžiais ir svarbiausia veiksmais jau dabar, o ne tada, kai bus paruošti kažkokie ypatingi dvasiniai mokytojai.
Galėjau nerašyti, bet vis dar tikiuosi rasti čia bendraminčių ir bendradarbių realiai (mano supratimu) veiklai.
Su broliška meile

RimantasV
2010-09-03 10:24:44



Violetos mokymas – puikus pavyzdys šiame Forume rengiamiems dvasiniams mokytojams. Irenos komentare nuskambėjo perdien nusižeminusios dangiškojo Tėvo dukros gaidelė. Daugiau pasitikėjimo, džiaugsmo, tvirtybės ir laimės drauge su Rojaus Trejybe! Potvyniai ir atoslūgiai tiek fizine, tiek ir dvasine prasme, yra natūralus dalykas. Kitą kartą išlauk naujo dvasinių jėgų priplūdimo į gražią ir turtingą savąją sielą.
Užeiname į šitą svetainę ne konfrontuoti, nors Algimantui štai ir vėl teko kantriai su dieviška meile aiškinti, jog jis kalba ne nuo savęs, o tik tai, ką per jį visiems mums perduoda Rojaus Trejybės Šaltinis ir Centras. Bandoma jį apkaltinti tuo, ko niekada nėra pasakęs. Jis nesako: būkite ištikimi man. Mes aiškiai skaitome jo pamokymus: „Būkite ištikimi Tėvui-Rojaus Trejybei, visiems trims asmenims ir asmenybėms, kurios ir sudaro kūrinijos Kūrėją.“ Moko mus gyventi taip, kad vis labiau savame lygyje atskleistumėm Tiesą iš meilės ir laisva valia, bet nebūti ištikimiems kokios nors knygos tiesoms.
Per gyvą ryšį su Rojaus Tėvais mes atskleidžiame vis daugiau niuansų tos vienintelės dieviškos Tiesos, kurios negali pakeisti jokie religiniai įsitikinimai, jokios doktrinos. Rojaus Trejybės Šaltinis visada yra aukščiau už pačios ryškiausios šviesos teiginį.
Siauro mąstymo sampratos ir yra pagrindinė priežastis susierzinimo bei neadekvataus elgesio Forume. Regis tiek nedaug reikia, tik užduoti klausimą pačiam sau, kodėl atakuoja ten, kur nėra puolimo, kur visi vienodai kviečiami susivienyti dangiškojo Tėvo meilėje, tik paieškoti atitikmens tokiam paradoksui. Kandžiom replikom svaidosi tie, kurie puikiausiai atskiria juodą pyktį nuo čia skleidžiamos meilės ir šviesos. Savo adresu jie tikrai pasirinks ne blogį. Natūralu. Ir visgi nuodingas ietis mėto į šviesiąją pusę, tarsi tamsa galėtų šviesą sužeisti.
Pasakytų, per aukštos frazės? Per didelė šviesa? Bet šis barjeras įveikiamas nuoširdžiu atsivėrimu įtikint ir patiriant gyvus meilės virpesius. Visai kas kita politinis, ekonominis, finansinis žargonas, kai dažnas lietuvis nesuprasdamas jų kalbos, nesusigaudo, kas vyksta politinėje arenoje, už ką jam balsuoti.
Kai kurie asmenys yra per daug užsiėmę kitų vertinimu niekindami ir neapkęsdami toliau žvelgiančių ir matančių platesniu diapazonu.
Dvasinis augimas yra jaudinanti ir įkvepianti tikrovė.
Urantijos Knygos dokumentai besivystančiam vaikui neužkrauna suaugusiojo patyrimo. Sunku patikėti mokymais, nes tikrąjį augimą rodo ne rezultatai, o žengimas į priekį, siekimas aukštesnių idealų, naujos vertybių prasmės, gilesnio vertybių suvokimo.
Visi normalūs individai turi tikrus įgimtus augimo ir savojo aš suvokimo postūmius sielai ir dvasiai, kuri yra atsidavusi Tėvo danguje valios vykdymui. Tai yra asmeninis patyrimas. Tokiu būdu kosminis augimas lydi prasmių sukaupimą ir augantį vertybių išaukštinimą. Tačiau pats augimas yra nesąmoningas, taigi ir neįrodomas panašiems priekabiautojams. Tiesiog reikia pripažinti, jog egzistuoja funkcinė viršsąmonė, kas reiškia mums kūrybinę veiklą proto viršsąmoniniuose lygiuose. Būtina sąlyga – dvasinis ryšys su tikromis dvasinėmis jėgomis. Jeigu nevedami dvasiniai vaisiai, viena iš priežasčių gali būti tai, kad dvasiniams silpnaregiams atveriama per didelė lango dalis į akinančią kūrinijos šviesą. Tuomet netenka ir stebėtis, kad dvasiškai skurdi savimonė tegali būti grindžiama grynai intelektualiu lygiu be kosminės įžvalgos.
Šioje svetainėje neadekvačiai pasireiškiantys individai nekaltinami dėl savo seklaus mąstymo. Jiems tik nuolat primenama apie šio Forumo paskirtį ir dvasinio augimo lygį.
Dvasingumas negali augti kitaip, kaip tik asmenybės prote ir besivystančioje sieloje vis gilėjantis ryšys ir bendradarbiavimas su viduje gyvenančia dvasia. Tik šitame ryšyje ir atsiranda sugebėjimas matyti grožį savo aplinkoje, suvokti tiesą prasmėse ir atrasti gėrį vertybėse.
Galbūt mano ankstesniuose pasisakymuose daugiau buvo kreipiamas dėmesys į dvasinį siekį, kai tuo tarpu kiekvienas žmogus turi teisę patirti ir fizinį malonumą bei žemiškąją meilę. Tačiau prie šių dalykų plačiai apsistojama kituose, ne šiame, Forume, nes tai nėra amžini pamatai. Ne ant materialių pamatų formuojama nemirtinga asmenybė. Mes jau žvelgiame per erdvę ir laiką į siekimą dieviškojo tobulumo.
Gyvename žemiškųjų kataklizmų laikotarpyje, ir tai išties mirtingąją asmenybę atveda į naują orientaciją, į naują vertybių kvalifikaciją, sukuriamas naujas vertybių standartas. Darosi vis aiškiau, kaip aršiai susikerta iliuzijoje gyvenančių ir puoselėjančių vien tiktai materialias vertybes, kai jos krizių ištiktos sužlunga; ir iš kitos pusės, kokia motyvacija nušviečia tame pačiame įvykių sraute esantys atgimusieji iš dvasios. Vienuose baimė, sumaištis, aršūs puolimai, o kituose ramybė ir meilė.
Manau, visi šiame Forume apsilankantys netruko pastebėti, kad ir religinis žodis Dievas čia yra tiktai simbolis. Aukščiausioji tikrovė yra Tėvas-Rojaus Trejybė.
Priekaištų pasigirsta, kai kalbama apie asmeninius patyrimus garbinimo metu Gyvojoje Šventovėje. Suprantama. Juk piktinasi tiktai tie, kurie nepatiria. Jie ir negali žinoti, ką reiškia sielos atsivėrimas. Kuo didesnis sugebėjimas kosmiškai prisitaikyti, tuo daugiau prasmės turi dvasinis patyrimas.
Žmogiškojo gyvenimo aukščiausiąją vertybę sudaro dieviškosios sąmonės ekvivalentas. Tam pasiekimui reikalingas gyvas įtikėjimas.
Nesusikalbėjimas vyksta tik todėl, kad nepatenkintieji atsisako palaikyti aukštesnes vertybes, išreikštas dvasios brolių ir sesių aukštesnėse prasmėse.
Dvasinės vizijos išsiaiškinimui ir kosminės įžvalgos išplėtimui reikalingos pastangos, apginant savo ištikimybę įgytomis vertybėmis, kas yra tikrai didinga, gera ir kilnu. Tingus žemasis ego maištauja prieš tas pastangas ir pasireiškia žmogiškojo intelekto protestavimu nedvasinėmis energijomis.
Ramybės ir meilės visiems, neišskiriant nė vieno.

gaile
2010-09-02 17:48:43



pašnekove, RimantasV, tik per atsivėrimą Tėvui, tik per tiesioginį bendravimą su juo ir galima sužinoti kas yra ta MEILĖ, nes Tėvas yra meilės šaltinis. Tik toks yra kelias pažinti savo paties asmenybės potencialą, Tėvo valią, apskritai atpažinti Tėvą pagal virpesius. Jeigu tu nesieki bendrauti ir pažinti Tėvo kaip asmenybės, tai visos tavo žinios tik ir liktų tavo proto lygyje. Kam tuomet Jėzus kalbėdavo apie atsivėrimą, ir kas tada yra tas gyvumas. Visi turi laisvą valią rinktis, man tik rūpi kad tu ar bet kuris kitas suvoktų kad šiuo atveju tu renkiesi tarp to kad Dievas galbūt yra protingai apmąstytas reiškinys kuris yra įkomponuojamas į tavo kasdienybę taip tarsi verslo partneris, vietoj to kad jis būtų MOKYTOJAS, ir GYVAS išminties ŠALTINIS, artimiausias sielos draugas paremiantis ir vedantis per amžinybę. Jeigu Jėzus nebūtų bendravęs su Tėvu, tai vargu kiek jis būtų ir ant kryžiaus ištvėręs, tai ar tikrai užtenka tik "žmogiškai bandyti suprasti kas ten per meilė", tikrai nemanau kad žmogus kad ir daug žinantis bet neturintis ryšio su Tėvu galėtų kažką panataus padaryti.. ir nekalbu kad reikia tokių didelių žygdarbių - bet svarbu yra nuolatinė sąmonės būsena... jeigu nesat atviri ryšiui su Tėvu, visa veikla kasdienybėje iškarto yra visiškai kitokia. Jeigu žmogus nėra atviras su savimi pačiu, su Tėvu, tai jaučiasi kiekviename jo ištartame žodyje kad tai remiasi vien jo proto sampratomis. Bet ar ne robotai irgi gali veikti pagal visokius nustatymus, pagal taisykles? Tai kuo toks žmogus yra gyvas, kuo toks žmogus turi sielos požymi? Reikia būti gyviems tam kad būtume žmonemis, reikia nuoširdumo, gyvo augimo, savo paties atsiskleidimo. Be tylos praktikos vykdomos po garbinimo, priimant Trejybės siunčiamus virpesius, ATSIVERIANT viskas gali tik ir likti teoriniais svaičiojimais. Todėl nėra čia ką daug kalbėti. Kol kas tiek. Linkiu dienos su Tėvu!

Vaidas
2010-09-02 10:09:11



Mielieji, aš jau jums rašiau, kad net ir MŪSŲ FORUMO lankytojai rodo, kad ne tik DVASINIS LYGIS URANTIJOJE yra PAVOJUJE, bet labai smukęs net ir daug paprastesnis - INTELEKTUALUS.
Tarsi atsiliepdamas į mano ŠĮ teiginį RimantasV AKIVAIZDŽIAI IR PADEMONSTRAVO SAVO INTELEKTUALŲ NESUGEBĖJIMĄ SUVOKTI NET VIENOS PASTRAIPOS:

"Rojaus Trejybės gyvojoje šventovėje man buvo perduota ROJAUS TREJYBĖS, NE KURIO NORS vieno iš Rojaus Trejybės Narių, bet jų VISŲ TRIJŲ KOLEKTYVINĖ NUOSTATA, SKIRTA BŪSIMIESIEMS DVASINIAMS MOKYTOJAMS, KURIUOS AŠ IR RUOŠIU LABAI INTENSYVIAI, KAIP PROGRAMA MINIMUM - SIEKTI SUSILIEJIMO SU SAVO ASMENINIU MINTIES DERINTOJU, kuris yra Tėvo-ROJAUS TREJYBĖS FRAGMENTAS MIRTINGOJO PROTE, dar šitame materialiame kūne būnant Urantijoje."

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-09-02 00:04:02



Mielas VaidaiVDS, dėkoju už citatas "iš Urantijos Knygos, pagal kurias negalima stebėtis, kad jau šiame gyvenime galima susilieti su minties derintoju". Aš nesistebiu, nes žinau, kad su Tėvu įmanoma viskas. Parašiau, kad lieku ištikimas Urantijos knygos tiesoms ta prasme, kad mano manymu Jėzaus mokymo - MYLĖKITE VIENAS KITĄ TAIP, KAIP JUS MYLĖJAU AŠ, pilnai užtenka mums čia, Žemėje. Tam, kad žmonės išmoktų taip mylėti, reikės dar daug metų, o čia jau naujas nurodymas (greičiausiai iš Algimanto pasąmonės gelmių) - SIEKITE SUSILIEJIMO SU SAVO ASMENINIU MINTIES DERINTOJU DAR ŠITAME MATERIALIAME KŪNE URANTIJOJE KAIP MINIMUMO PROGRAMOS. Taip, tai įmanoma ir kas galite ir norite, siekite, bet tai jau ekstremalus "sportas" ir jeigu VISI to pradės siekti, ligoninės bus perpildytos. O kažkas dar gali ir maksimumo programos po poros metų nurodyti siekti :)
Su broliška meile

RimantasV
2010-09-01 21:41:55



rimantai, tu nelabai supranti kas yra mitas. Sakai "tik mitas", bet žinok, kad mitais žmonės perduodavo tai, kas jiems svarbiausia ir išlieka ilgiausiai, turi giliausias prasmes, tik nereikia mitų suprasti pažodžiui. taigi tavo "tik" čia visai netinka, nes mitas gali būti daug daugiau negu tiesioginis minčių dėstymas. Be to, ne visa Biblija yra mitologinė. O dėl to kaip skaityti pažodžiui ar ne, tai čia skaitytojas ir turi įžvelgti, kaip ir kokia kalba kas buvo parašyta, ar Biblija ar komentaras :) Beje, atpirkimo aš niekad taip ir nesu išsiaiškinęs. O jei nori asmeninio pokalbio apie tai kuo aš tikiu ir kuo ne, ir pan., tai kaip sakiau, rašyk :)

Jonas
2010-08-31 12:16:41



Ir šį kartą panorau atvirai išsakyti savo mintis.Jau keturi metai svajoju,kad labiau pažęngę/dvasine prasme/ mūsų broliai ir sesės dažniau pasidalintų šiame forume savo mintimis,labiau išplėstomis sampratomis.Violetos MOKYMAS parašytas šioje,Algimanto iškeltoje temoje,tiesiog numeta nuo akių šydą.Nepykit ant mūsų naujokų,ir nepulkit agresyviai kritikuoti.Supraskit, yra pateikiami iškart keli dvasiniai dokumentai:Uk knyga,taip pat lygiagrečiai eina išplėstiniai ,Dieviškūjų Rojaus Tėvų Mokymai, labiau nušvitusių brolių ir sesių mokymai.Mes kai kurie ištiesų matome jūsų geranorišką darbą su mumis,didelį troškimą padėti mums susigaudyti tuose labirintuose,ir kartais,neatitikimuose su UK knyga.Esame ne vienodo intelektualinio lygio,o kai kurie dar ir tinginiai esame, arba dar blogiau,turime blogą valią,va čia, ištiesų yra sunku padėti;kad ir kaip smulkiai Algimantas kramtytų,o Violeta pati į išvirkščia pusę išsiverstų,visvien gautūsi šnipštas. Ką gi,matyt, ir toliau Visiems,reikės iš Rojaus Trejybės semtis kantrybės.
Ačiū Violeta.
Visiems linkiu geros dienos.
Su meile,

IRENA
2010-08-31 11:17:21



Mielieji, argi taip sunku prie pateiktos citatos parašyti tos citatos buvimo vietą skaičiais Urantijos Knygoje? Manau tai padaryti tiesiog būtina. Nevisi forumo skaitytojai yra gerai pažįstantys Urantijos Knygą, ir todėl nevisi, skaitydami komentarą su citatų gausa, gali suprasti iš kur tos citatos yra. Tuo labiau žinoti reikia dar ir dėl to, kad kiekvienas galėtų praplėsti supratimą perskaitęs ir visą dokumentą. Aš taip pat mielai perskaityčiau ir tas kitas pastraipas iš kurių konteksto yra paimta tam tikra citata. O juk be Urantijos Knygos yra dar ir Rojaus Trejybės Asmenų perteikti mokymai, ir Jėzaus Kristaus Kalbu Jums Vėl, ir mūsų dvasinio mokytojo mokymai.
Na, kad ir skaitant šitą citata:
"Kai DĖL MIRTINGOJO IŠLIKIMO GALIMYBIŲ, tai tebūnie kartą ir visiems laikams aišku: Mirtingosios egzistencijos kiekvienos įmanomos fazės VISOS SIELOS IŠLIKS SU SĄLYGA, JEIGU JOS PARODYS NORĄ BENDRADARBIAUTI su viduje gyvenančiais savo Derintojais ir IŠREIKŠ TROŠKIMĄ surasti Dievą ir pasiekti dieviškąjį tobulumą, NORS ŠITIE TROŠKIMAI BŪTŲ NE DAUGIAU KAIP PIRMIEJI NESTIPRŪS PRIMITYVAUS SUVOKIMO, kas yra "tikroji šviesa, kuri apšviečia kiekvieną žmogų, kuris ateina į šį pasaulį," VIRPESIAI." ---
---
Man yra neaiški šio sakinio pabaiga. Kodėl “..., kas yra "tikroji šviesa, kuri apšviečia kiekvieną žmogų, kuris ateina į šį pasaulį," VIRPESIAI." yra kabutėse, ir kodėl “VIRPESIAI.” taip pat kabutėse, ir dar tos didžiosios raidės. Jeigu būtų nuoroda, tai galėčiau pamatyti kaip ši citata atrodo kontekste, o dabar jaučiu savyje sumaištį.
Mielas Vaidai, vienoje iš tavo pateiktų citatų, didžiosiois raidėmis yra išskirti tokie žodžiai – “ ŠITAS SUSILIEJIMAS FIZINIO GYVENIMO METU MATERIALŲ KŪNĄ SUNAIKINA AKIMIRKSNIU; ...” kuriuos palydi tavo komentaras: “Tačiau man nepavyko rasti Urantijos Knygoje jokių užuominų apie susiliejimo su Derintoju atidėjimo kažkuriam laikotarpiui galimybę, čia tai yra naujiena.” Taip, Urantijos Knygoje labai daug kas iš tų, kurie savęs dar neišlaisvino savo gyvu dvasiniu asmeniniu patyrimu per pabudusią dvasią per atsivėrimą Rojaus Trejybei, garbinant Trejybę, nesuras to, ką kiti jų dvasiniai broliai ir sesės savo gyvu įtikėjimu ne tik atranda, praplėsdami savo požiūrį, savo suvokimą Rojaus Trejybės – Išminties Šaltinio išminties dėka, bet jau ir gyvena praplėstomis sąvokomis, ir tų sąvokų pasireiškimu veiksmais kiekvieno savojoje aplinkoje, įveikę tuos pradinius dvasinio augimo laiptelius, ir taip įveikiant pakopą po pakopos, bendradarbiaujant su Rojaus Trejybės dvasios dalele – Minties Derintoju, yra artėjama į tą nuostabią akimirką kai evoliucinio mirtingojo asmenybė, ištobulinta dvasinio įtikėjimo gilinimu, susilieja su ta nuostabia ikiasmene būtybe, tampant viena. Tai yra ta pirmoji kosminio grožio akimirka kai mirtingasis iš dalies susilieja su Rojaus Trejybe, susiliedamas su Trejybės dvasios dalele, kuri yra tokia pati kaip visi Trys Rojaus Trejybės Asmenys susilieję į vieną dvasioje amžinojoje begalybėje, bet ateityje kiekvienos ištobulintos dvasios, kurios likimas yra– bet yra ir kitokių dvasių likimų - būtent susiliejimas su Trimis Pagrindiniais Šaltiniais ir Centrais, laukia pati aukščiausia dieviško grožio akimirka – susiliejimas su Amžinybe.
Ir todėl: "Kada žmogiškoji būtybė kosminio pasiekimo apskritimus yra užbaigusi, ir toliau, kada mirtingojo valios galutinis pasirinkimas Derintojui leidžia užbaigti žmogiškosios tapatybės suvienijimą su morontine siela evoliucinio ir fizinio gyvenimo metu, tada tikrai tokia siela ir Derintojas, pasiekę užbaigtą ryšį, toliau į gyvenamuosius pasaulius eina savarankiškai, ir iš Uversos būna išduodamas mandatas, kuris užtikrina nedelsiamą Derintojo ir morontinės sielos susiliejimą.”
Kita pastraipa sako, kad "Susiliejimas su Derintoju paprastai yra įgyvendinamas tuo metu, kada kylantysis gyvena savo vietinėje sistemoje. Tai gali atsitikti gimtojoje planetoje kaip natūralios mirties pranokimas; tai gali įvykti bet kuriame iš gyvenamųjų pasaulių arba sistemos būstinėje; tai net gali būti uždelsta iki to meto, kada bus gyvenama žvaigždyne; arba, ypatingais atvejais, tai gali nebūti užbaigta tol, kol kylantysis neatsidurs vietinės visatos sostinėje."
Tai gali atsitikti ir gimtojoje planetoje ir buvo taip, kad “Enochas, pirmasis iš Urantijos mirtingųjų su Minties Derintoju susiliejęs mirtingojo gyvenimo materialiame kūne metu." ; pirmasis, bet ne vienintelis, ir tokių susiliejančių daugės, ir aš tuo nė kiek neabejoju, ir aš šitą naują Rojaus Trejybės nuorodą priimu, kaip priėmiau savo dvasiniu pabudimu ir dvasiniu atsivėrimu kitą nuorodą: „Būkite net ir tokie tobuli, kokie tobuli esame Mes.“, kaip priėmiau mūsų Šeimininko – Rojaus Sūnaus – Nebadono Mykolo, mums geriau žinomo Jėzaus vardu, nuorodą: „Mylėkite vienas kitą net ir taip, kaip myliu jus aš.“ Ir šita nuoroda man, kaip ir kitiems mano dvasiškai augantiems dvasiniams broliams ir sesėms, yra artima ir trokštama programa minimum.
Kaip mes matome savo dvasinio įtikėjimo žvilgsniu, kaip mes girdime savo dvasinio įtikėjimo klausa, kad mūsų dvasinio brolio Algimanto ir jo Minties Derintojo susiliejimas yra įvykęs veiksmas, bet nėra taip kaip turi būti, įvykus susiliejmui, kai „ŠITAS SUSILIEJIMAS FIZINIO GYVENIMO METU MATERIALŲ KŪNĄ SUNAIKINA AKIMIRKSNIU; žmogiškosios būtybės, kurios galėtų būti tokio reginio liudininkės, tiktai pamatytų, kaip pervedamas mirtingasis išnyksta "ugnies vežime." Taip turi būti normaliose apgyvendintose planetose, bet mūsų planeta yra ne tokia dėl įvykusio mūsų buvusių dvasinių vadovų maišto ir visos Jėzaus ištaisomojo laikotarpio panaudojamos priemonės aišku, kad neatitinka tų įprastinių dvasinių poveikių maišto nepaliestose mirtingaisiais apgyvendintose planetose.
Kai įvyksta susiliejimas su Derintoju gimtojoje planetoje, tai reiškia, kad visas dvasinio pasiekimo potencialas susiliejimui yra pasiektas ir tam evoliuciniam mirtingajam daugiau nėra ko siekti savoje planetoje, ir būtent tokiu būdu įvyksta pervedimas į kitas dvasinio augimo sferas, nepatiriant fizinio kūno mirties. Kūnas yra sudeginamas atmosferoje, o dvasią į kitą sferą nuskraidina angelas – serafimas.
Ir būtent todėl, kad mūsų planetos žmonija vis giliau ir giliau skęsta į savo pačios tamsą, agresyvumą, baimę, blogį, net ir nuodėmę, mūsų Nebadono visatos Kūrėjui yra labai reikalingi pagalbininkai materialiu pavidalu, kurie yra nušvitę dvasine Rojaus Trejybės šviesa, bet kadangi mirtingojo materialaus gyvenimo trukmė labai trumpa, ir tokių nušvitusių, kurie ištikimai ir atsidavę vykdytų Trejybės valią, ir su ryškiausiu žiburiu sunku surasti, tai yra pagrindinė priežastis atidėti susiliejusiojo pervedimą, sulaikant planetoje ilgalaikei dvasinio mokytojo misijai.
Taigi, mielas Vaidai, pats susiliejimas neatidedamas. Tiktai pervedimas yra atidedamas. Ir mes nesiekiame kuo greičiau pasiekti dvasinio tobulumo aukštumas, nes, kad ir kaip kuris norėtų pagreitinti dvasinio augimo procesą, to padaryti neįmanoma. Tai ne mūsų valioje ir galioje. Evoliucinio dvasinio augimo keliu kiekvienas materialus mirtingasis pradeda eiti savo gimtojoje planetoje nuo savo pirmojo žingsnio, ir taip žingsnelis po žingsnelio, neperšokant nė mažiausios kelio atkarpos; žingsnis po žingsnio, nuo vienos pakopos ant kitos pakopos, nuo vienos viršukalnės į kitą viršukalnę. Toks yra Rojaus Trejybės evoliucinis planas evoliuciniams valiniams tvariniams, bet dvasinio žingsnio ilgumas priklauso nuo kiekvieno įdėtų pastangų. Žiūrėk, kaip ir materialiame gyvenime – vieni vaikšto dideliais ir tvirtais žingsniais, o kiti mažučiais ir silpnučiais žingsneliais tipena, ir tam tikrą kelio atkarpą kiekvienas nueina skirtingai. Ir jokio spaudimo iš tikrųjų nėra, kaip ir spaudimo metodo nėra.
Yra raginimas, kurį vieni priima, o kiti įnirtingai priešindamiesi atmeta. Priešinasi tie, kurie nesuvokia kas yra pabudusios dvasios gyvenimas, nesuvokia kuo yra maitinama dvasia, kad ji augtų ir išaugtų į ištobulintą nuostabiai gražią dvasią. Tai iš tokių dvasinių brolių sklinda aršus spaudimas. Patys gyvendami su mirštančiom arba jau ir numirusiom dvasiom, jie nori, kad ir kiti būtų tokie aršūs ir tamsūs ir su mirštančiom arba visai mirusiom dvasiom. O mes norime, kad mūsų dvasinės sesės ir dvasiniai broliai dvasiškai pabustų ir nušvistų Meilės Šaltinio šviesa, o meilės šviesa yra tikrovė. Kūrinija, mylinti Rojaus Trejybės meile, yra TIKROVĖ. Mes norime jums dvasinės gerovės, nes mes savo dvasiniu pabudimu ir atsivėrimu Tėvui, Amžinajam Sūnui-Motinai- Broliui, Begalinei Dvasiai-Motinai-Sesei, žinome, kad yra dvasinė gerovė, ir ta dvasinė gerovė nėra iliuzija. Ir niekada nebus taip, kad įtikėję materialiu lygiu supras tuos savo dvasinius giminaičius, kurie gyvena dvasiniu įtikėjimu; gyvena materialų gyvenimą dvasiniu įtikėjimu, bet mes visada suprasime tuos savo dvasiškai miegančius brolius ir seses, nes mes žinome to pasipriešinimo Meilės Šviesai priežastis, kurias jau esame įveikę. Ir todėl musų, atsivėrusiųjų, valia yra tokia, kad būtų Rojaus Trejybės valia. Mūsų valia yra susiliejusi su dieviškaja valia.
Todėl aš priimu šitą Rojaus Trejybės nuorodą, gilinant įtikėjimą, vadovaujantis Trejybės išmintimi, siekti susilejimo su manyje esančia dvasios dalele, su tuo mažuoju švyturėliu – Minties Derintoju, kuris veikia manyje tokiais pačiais Rojaus Trejybės meilės virpesių impulsais, dėl visos žmonijos gerovės, o visos žmonijos gerovė prasideda kievieno iš mūsų viduje.
Telydi jus Rojaus Trejybės palaiminimas. Su meile -

Violeta
2010-08-31 00:01:28




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal