Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Mūsų pragrama minimum - susiliejimas su Tėvo-Rojaus Trejybės dvasia - MINITES DEIRNTOJU - būnant dar šitame materialiame kūne.

Mielieji, 2010 metų rugpjūčio 28 dieną Rojaus Trejybės šventovėje Vilniuje įvyko unikalus dalykas, apie kokį net ir pagalvoti negalėjau važiuodamas į mūsų GYVĄSIAS pamaldas.

Rojaus Trejybės gyvojoje šventovėje man buvo perduota ROJAUS TREJYBĖS, NE KURIO NORS vieno iš Rojaus Trejybės Narių, bet jų VISŲ TRIJŲ KOLEKTYVINĖ NUOSTATA, SKIRTA BŪSIMIESIEMS DVASINIAMS MOKYTOJAMS, KURIUOS AŠ IR RUOŠIU LABAI INTENSYVIAI, KAIP PROGRAMA MINIMUM - SIEKTI SUSILIEJIMO SU SAVO ASMENINIU MINTIES DERINTOJU, kuris yra Tėvo-ROJAUS TREJYBĖS FRAGMENTAS MIRTINGOJO PROTE, dar šitame materialiame kūne būnant Urantijoje.

AŠ ŠĮ SUSILIEJIMO SU SAVO MINTIES DERINTOJU LYGĮ PASIEKIAU DAR PRIEŠ KELETĄ METŲ.

Susiliejimo su Mintes Derintoju lygio pasiekimas numato vadinamosios mirties reiškinio išvengimą iš viso, ir pervedimą be MIRTIES TIESIAI Į MORONTINĮ SIELOS TAPATYBĖS ETAPĄ, KUR TOLIAU TĘSIAMAS MOKYMASIS DAUG TŪKSTANČIŲ METŲ IKI TAMPANT AMŽINĄJA IR TIKRĄJA DVASINE ASMENYBE SU SAVO DVASINIU ATITINKAMŲ ENERGETINIŲ VIRPESIŲ APVALKALU.

Mano susiliejimo su Minties Derintoju akimirka buvo Rojaus Trejybės ATIDĖTA, KAD GALĖČIAU JUS RUOŠTI DVASiNIAIS MOKYTOJAIS; ir atidėta keliems šimtams metų.

BŪTENT VYKDYDAMAS ROJAUS TREJYBĖS VALIĄ ŠIANDIEN AŠ ROJAUS TREJYBĖS GYVOSIOS RELIGIJOS GYVOJOJE ROJAUS TREJYBĖS ŠVENTOVĖJE VILNIUJE IR PERDAVIAU SAVO DVASINIAMS BROLIAMS IR SESĖMS - PIRMĄ KARTĄ URANTIJOS ISTORIJOJE - TOKIĄ MILŽINIŠKOS ŠVIESOS ROJAUS TREJYBĖS PATEIKTĄ NUOSTATA-NURODYMĄ.

DABAR TĄ PAGARSINU IR MŪSŲ FORUME.

Taip, kaip Jėzus savo apaštalams davė naują įsakymą - MYLĖKITE VIENAS KITĄ TAIP, KAIP JUS MYLĖJAU AŠ, taip šiandien aš perteikiau ROJAUS TREJYBĖS NAUJĄ NURODYMĄ - SIEKITE SUSILIEJIMO SU SAVO ASMENINIU MINTIES DERINTOJU DAR ŠITAME MATERIALIAME KŪNE URANTIJOJE KAIP MINIMUMO PROGRAMOS, ir jums vadinamoji mirtis taip pat nustos egzistavusi ir jūsų išėjimas iš Urantijos bus taip pat ATIDĖTAS ŠIMTAMS METŲ, KAD SAVO PATYRIMU IR ŠVIESA MOKYTUMĖTE KITUS SAVO DVASINIUS BROLIUS IR SESES.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2010-08-29 00:22:42

Komentarai

Taip, mielas Povilai, urantai - DVASINIAI MOKYTOJAI - gyvens po KELIS ŠIiMTUS METŲ, kad padėtų kitoms kartoms atrasti TĖVĄ-ROJAUS TREJYBĘ SAVYJE, plėsti GYVĄJĄ ROJAUS TREJYBĖS RELIGIJĄ garbindami KOLEKTYVIAI ROJAUS TREJYBĘ GYVOJOJE ROJAUS TREJYBĖS šventovėje, ir kurdami gėrį su ROJAUS TREJYBE KAIP BENDRAKŪRĖJAI savo kasdienybėje.
Tačiau visas šitas laikotarpis Urantijoje jiems bus aktyvaus veikimo ir augimo laikotarpis, o ne atostogavimo maljorkose ar malvinuose. Jiems reikės atiduoti savo šviesą kitiems, kad būtų šviesiau JIEMS, nes dėl daug aukštesnio dvasinio išsivystymo urantams šiaip jau toliau likti planetoje - Urantijoje - kur toks žemas dvasinis lygis reikštų savojo dvasinio žengimo sustabdymą, o tai grėstų net jų dvasine degradacija, nes statikos būti negali - judėjimas yra pirmyn arba atgal, aišku, su šalutiniais posūkiais, o ne vien tik GRYNAI VERTIKALIAI. TUO TARPU JIEMS ATLIEKANT SAVO MISIJĄ KITŲ DVASINGĖJIMO IR ŠVIESĖJIMO LABUI, JIE ĮGAUS NAUJŲ PATYRIMŲ IR PATYS AUGS TOLIAU KAIP DVASINIAI MOKYTOJAI NET IR TOKIOJE TAMSIOJE PLANETOJE, KAIP DABARTINĖ URANTIJA.
Toks yra mūsų Vietinės Visatos Šeimininko Sūnaus Kūrėjo-Mykolo, daugumai žinomo tik Jėzaus iš Nazareto vardu, IŠTAISOMOJO LAIKMEČIO PROGRAMOS URANTIJAI vienas iš aspektų visiškai pašalinti Satanijos Vietinės Sistemos buvusių vadovų - LIUCIFERIO IR ŠĖTONO, ir Mūsų buvusio Planetos Princo - KALIGASTIJOS - ir puolusių į tamsą beprotybės pasekmes, kurias taip skaudžia jaučiame ir patiriame ir šiandien melo, apgaulės, savanaudiškumo, baimės, ligų, stichinių nelaimių pavidalu.
URANTAI NEŠA IR NEŠ VIEN TIK GYVĄJĄ ROJAUS TREJYBĖS MEILĖ IR ŠVIESĄ VISIEMS IR VISŲ LABUI.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-08-29 09:00:46



" ir jūsų išėjimas iš Urantijos bus taip pat ATIDĖTAS ŠIMTAMS METŲ," Algimantas

O ką tai reiškia praktiškai? Kad urantai gyvens kelis šimtus metų?

Povilas
2010-08-29 08:23:30



Ieškojau temos komentarui ir dabar matau,mielas Algimantai,šitą džiuginančią žinią.Tikiuosi,kad nesutrukdys mano komentaras?
Gyvai Patirtiniu Keliu EINANTIS žmogus niekad neparašys NE DVASIŠKAI.Bet yra atvirkščiai SU kompromisiniu KELIU EINANČIU.Jis tikrai parašys ir sarkastiškai ir VERTINDAMAS KITĄ.Dar kartą ir paskutinį pasakau,kad REIKIA GILINTI ĮTIKĖJIMĄ,NES PROBLEMAS SUSIKURIAME PATYS.Sekantys sakiniai AKIVAIZDŽIAI parodo vertinimą:
„ Kai tau parašai dvasiškai, tu kartais (o gal ir dažnai) nesupranti. Kai tau parašai sarkastiškai, tu niekada nesupranti. Kai "priremi tave prie sienos", be galimybės išsisukti, tu pradedi pripažinti, kad gali ir suklysti.“:
Kad nustotume vertinti ir aptarinėti kitus,NUOŠIRDŽIAI PRAŠAU įtikėjimą gilinti,kas atmes bet kokį norą tariamai įžvelgti dvasiškai kituose problemas.Štai ką kalba Amžinasis Sūnus-Motina-Brolis apie įtikėjimą.Nepatingėkime įsigilinti:
„Įtikėjimas yra begalinis procesas, ir jis yra GYVAS SIELOS AUGIMO GYVAME RYŠYJE SU MANIMI PROCESAS. Todėl jo pakeisti negalima niekuo kitu, ir niekam. Todėl niekas iš jūsų negali įtikėti už kitą, net ir labai nuoširdžiai šito trokšdamas. Jūs melskite įtikėjimo kitiems, o sau dar gilesnio gyvo dvasinio ryšio su Manimi, tačiau vis tiek kiekvienas turi Ir tada nustoja būti motina ir tėvas, sūnus ir dukra, kaip iki šiol buvo įpratę žmonės graduoti į artimus ir mylimus, labiau artimus ir labiau mylimus, pačius artimiausius ir pačius mylimiausius, nes pačiais mylimiausiais tampa VISI IR KIEKVIENAS. Štai tik toks įtikėjimas yra GYVAS IR TIKRAS, ne iliuzinis ir nesusigalvotas.“.
Ypač noriu atkreipti dėmesį į sekančius žodžius:
„ ASMENIŠKAI ATSIVERTI MAN, TURI ASMENIŠKAI DĖTI PASTANGAS, NUOŠIRDŽIAS IR ATKAKLIAS, PATS, IR KASDIEN. Ir tik tada bus atlygis – įtikėjimas ir gimimas iš dvasios. Tada kiekvienas, po gimimo iš dvasios, tampa Manuoju atspindžiu materialiu pavidalu – PAMILSTA VISUS.“
Ir visa tai tiesiog neįmanoma yra tada,jei IŠMESIME bent vieną segmentą iš sekančios sekos-ATRASTI IR PATIRTI GYVAI TĖVĄ-ROJAUS TREJYBĘ SAVYJE PER BESĄLYGIŠKAI NUOŠIRDŽIĄ MALDĄ SAVAIS ATVERTOS DVASIOS ŽODŽIAIS-GYVAISIAIS VIRPESIAIS(Virpesiai patiriami ĮDĖJUS ITIN atkaklias pastangas per nuoširdžią maldą savais žodžiais),ATRADUS IR PATYRUS GYVAISIAIS VIRPESIAIS TĖVĄ-TREJYBĘ SAVYJE,GILINTI ĮTIKĖJIMĄ(Ne šuoliuojant,bet nuosekliai gilinant),ATGIMTI IŠ DVASIOS(Kuris NEĮMANOMAS nesilankant ROJAUS TREJYBĖS ŠVENTOVĖJE GARBINIMUI IR MALDAI),TAIP PAT NUOSEKLIAI STUDIJUOTI URANTIJOS EPOCHINĮ APREIŠKIMĄ(Kuris yra VIENINTELIS per žmonijos istoriją ir vienintelis GYVAS,nes buvo materializuotas ĮVAIRAUS RANGO DVASINIŲ GAUSYBIŲ PASTANGOMIS.Tai padaryti buvo itin sunku,nes NEĮMANOMA skurdžiu leksikonu apibūdinti virpesių,PATIRIAMŲ GYVAI,PATIRIAMŲ ENERGIJŲ MIRIADINIŲ GAUSYBIŲ VIRPĖJIMO.Dvasias apimdavo NEVILTIS,kada jos turėdavo taip žemai nužeminti aukštas vibracijas vardan to,kad mes bent suprastume.Ir jau tai būdavo iškreipiama TIKROVĖ.Bet dvasinės gausybės RIZIKAVO ir pateikė mums,vis dar gyvuliškai ūkčiojantiems,AVANSU ŠĮ APREIŠKIMĄ..Mano manymu-mes esame tikrų tikriausi gyvuliai,nors ir žmogiškos kategorijos.Aš sakau-MES,o ne jūs,turėdamas ir save omeny.),IŠPLEČIANT IR PAPILDANT JĖZAUS KRISTAUS APREIŠKIMU KALBU JUMS VĖL,ROJAUS TREJYBĖS ASMENŲ mokymais,KRIKŠČIONYBĖS DUŽENŲ ĮSIGILINIMU,KITAIS DVASINIAIS MOKYMAIS EPOCHINIO APREIŠKIMO ŠVIESOJE.Būtų idealu,kad ir įtikėtume ne aklai,bet ir neieškodami patvirtinimo ar tai TIKRA.Tikra,mielieji,tikra.Ir aš patikėjau iš karto,radęs“Žvilgsnio“laikraštuke ištrauką iš Urantijos Knygos.Laukiau ir sunešiojau ne vienas kojines,kol TA,NUOSTABI,GYVA,JAUDINANTI IKI GELMĖS KNYGA MANE PATI SUSIRADO IR PAKVIETĖ mane,tikrą žąsiną ir aklą kačiuką GYVENTI.Ir mano pasitraukimas iš forumo tedavė DVASINĘ DEGRADACIJĄ.Aš sugrįžau,kad SU MEILE IŠMOKČIAU IR JAU MOKU ,NORS NE TOBULAI,SUGRIAUTI JŪSŲ DOGMATIŠKUMĄ.Jūsų tradicijas,kurios NIEKAD IR NEBUVO GYVOS,KAIP IR BET KURIOS KITOS RELIGIJOS.PABRĖŽIU-SU MEILE IR IŠ MEILĖS SUGRIAUTI PAMAŽU ĮLIEJANT JUS,JŪSŲ MĄSTYMĄ Į GYVĄJĄ RELIGIJĄ-ROJAUS TREJYBĖS RELIGIJĄ IŠPAŽĮSTANČIUS GYVUS ROJAUS TREJYBĖS VAIKUS.Čia netinka žodis“sugriauti“,nes jūs NIEKO IR NEBUVOT PASTATĘ.Čia netinka žodis“sugriauti“,nes veiksmas būtų kardinalus ir katastrofiškas pasekmėm tiek jums,tiek man.Ir aš sakau TIESIAI ŠVIESIAI,-EIKITE RAMYBĖJE IR PERMĄSTYKIT KĄ PASAKIAU.Ir per tą laiką aš išmoksiu ne sugriauti,bet MEILĖJE IŠLYDYSIU JŪSŲ KORTŲ NAMELĮ,KAD IR IŠ KOKIO UŽSISPYRUSIO METALO TOS KORTOS BŪTŲ PAGAMINTOS.DARYKITE GĖRIO DARBUS TĖVO ROJAUS TREJYBĖS VEDINI IR ATSIREMDAMI Į MEILĖS ŠALTINĮ,PASITIKĖKITE ROJAUS TĖVAIS,ATMINKITE,KAD MYKOLO TIESOS DVASIA SU JUMIS,MOTINA DVASIA JUS APGAUBIA SAVUOJU PASIREIŠKIMU.Į-T-I-K-Ė-K-I-T-E,atrasdami savy Tėvą-Rojaus Trejybę.Ir jūs išbrisite iš to liūno,kuriame BAIMĖ IR NEPASITIKĖJIMAS,Užteršta sąmonė ir pasąmonė,gyvulinis tik ir telaukia progos.IR JŪSŲ DVASIA NEDEGRADUOS.Ir čia ne HUMORO forumas,bet IŠSITYČIOJAMA IŠ TIKROJO DVASINIO HUMORO.ČIA-DVASINIŲ MOKYTOJŲ RENGIMO FORUMAS.Ir aš sakau tiesą apie DVASINĘ DEGRADACIJĄ LIKIME(Likimas-Rojus ir daug daugiau).Įkeliu dalį Amžinojo Sūnaus-Motinos Brolio mokymo mums visiems,bandai užsispyrusių ilgaausių.Ir daugiau nerašysiu didžiosiom raidėm,nes jūs TINGITE IR JUMS SVARBIAUSIA SAVO PSEUDOĮTIKĖJIMĄ PARODYTI.Save PRIPILDYKIT Tėvo-Rojaus Trejybės MEILE IR MOKYKIT TIK IŠMOKĘ,arba užsičiaupkite pseudožinovai-ko kam reikia.Likite ramybėje ir ištikimybėje GYVĄJAI ROJAUS TREJYBĖS RELIGIJAI.Norėjote“Tiesiai šviesiai“,gavote.Ir mylėsiu jus dar labiau,tik pulkite su savo pseudotiesom.Grūdinkite mane,verskite įtikėti dar daugiau ir giliau.MYLĖTI JUS MAN NIEKAS NEGALI UŽDRAUSTI.Nemylėdamas aš TIK DEGRADUOSIU DVASIŠKAI IR PAŽEISIU TĖVO VALIĄ.TO TAI TIKRAI NEPRIVERSITE DARYTI.IR AŠ SAKAU APGALVOTAI-PRIIMU SPRENDIMĄ SIEKTI IŠLIKIMO IR MOKYTIS ATPAŽINTI IR PATIRTI TĖVO VALIĄ.EISIU GYVAI PATIRTINIU ROJAUS TREJYBĖS KELIU.KLUPSIU,KLYSIU,BET NORS IR NESUVOKIU KOKIA TAI ATSAKOMYBĖ,JŪS MANĘS NESUSTABDYSITE.Iki,mielieji ir įsigilinkit į sekančius žodžius:
„ Be kantrių ir nuoširdžių pastangų įtikėjimo nepasiekia niekas. Tačiau iki realių ir kantrių pastangų pirma dar turi būti apsisprendimas, kad savo laisva valia Mano sūnus ar dukra NORI UŽVESTI SAVOJO ĮTIKĖJIMO VARIKLĮ IR TROKŠTA PRIPILDYTI SAVO SIELOS GYVĄ KURO BAKĄ GYVUOJU MANO AMŽINYBĖS KURU. O kaip tik šitokio sprendimo visi ir BIJO PRIIMTI. Jie apsiriboja tik tuo, ką suvokia jų protas, ir toliau už jo menko suvokimo ribų žengti BIJO. BIJO, NES REIKIA ŽENGTI Į TEN, KUR ŽENGTA IKI TOL DAR NEBUVO. Todėl nežinia ir nepasitikjėimas tik dar labiau didina BAIMĘ – PASĄMONINĘ BAIMĘ – IR KELIA SUMAIŠTĮ VIDUJE. Ir protas pasitenkina mažesniais sprendimais, ir jų dar mažesniu įgyvendinimu. Būtent dėl to dabar žmonija jūsų planetoje labai smarkiai degraduoja ir jos degradacijos dideliu mastu sustabdyti jau nebepavyks, nes jūsų bailus protas pats priešinasi ryškesnės šviesos sklidimui, kuri apšviestų milžiniškus baimės šešėlius jūsų pasąmonės lygiu. Štai kodėl jūs iš baimės save raminate, kad turite laikytis tradicijų, kad tik paliktumėte kitiems tai, ką gavote iš ankstesnių kartų. Tačiau tai prilygsta DEGRADACIJAI, nes jūs negalite net ir tradicijų išlaikyti tokiu pačiu lygiu, kokį gavote iš ankstesnių kartų, nes visuomenė, kaip ir žmonija, priklausomai nuo kiekvieno asmens, visą laiką yra judėjime, todėl ir ji arba vystosi į priekį, į ryškesnę šviesą, arba ritasi atgal, degraduoja, net nebesugebėdama išsaugoti ir to, ką gavo iš ankstesnių kartų. Ir jūs jau degraduojate, nes nebeišsaugojote iš savo ankstesnių kartų gauto palikimo, o RYŠKESNĖS šviesos BIJOTE, todėl patys NAUJŲ TRADICIJŲ NEKURIATE.“

Arunas
2010-08-29 00:32:05




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal