Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kas išliks po mūsų ?


Ar mes lietuviai išvengsime ekologinės katastrofos ?
Gyvybės matymas visame kame , turėtų būti visų žmonių bendras požiūris , tiek valdžios tiek ir visuomenės , kaip į gamtosauginę problemą . Toks požiūris turėtų įsivyrauti žmogaus sąmonėje iš animistinės pasaulėjautos , kuri yra visų pasaulio religijų Motina. Taigi taip mąstant , mes gamtą ir religiją , galėtume prilyginti vieno medžio vaisiams . Jeigu mūsų technokratiniams protams pavyktų sugražinti gamtosaugai sakralinę reikšmę , galbūt sugrįžtų sakralinė reikšmė ir religijai, kuri šiandiena dėl išorinio kultinio apeiginio spindesio , paaukojo savąją , kaip dvasinio švyturio reikšmę , persisukdama nuo kryžiaus iki pamatų , materializmo , turto ideologija. Kai religija užmiršta kas yra tikroji dievybė ir kaip ji buvo apsireiškusi žmonijai , prasideda dievybės mokymų ir dvasinių principų išmainymas į pasaulietinę šlovę , turtą ir valdžią . Kompromisas tarp valdžios prioritetų ir religijos materialistinių prioritetų - štai šių dienų religijos esmė. Sakralinis požiūris į gamtą , kyla iš žmogaus dieviškosios sielos-dvasios, ir yra pačios sielos-dvasios išlikimo garantas visoje asmenybėje , kaip tobulas mąstymas , ir dvasinis penas šiems apmąstymams . Mūsų lietuvių tautoje ir daugelio dar nesumaterialėjusių tautiečių sąmonėje tai ypatingai ryšku , tačiau klestint pasaulinei materializmo epidemijai , šios epidemijos užkratas išsidriekė ir ant lietuvio gamtinės sakralinės sielos .
Reikėtu iš esmės pakeisti materialistinį ir naudos siekiantį nichilistinį požiūrį į gamtos išteklių naudojimą , kaip valstybės turtą . Tai baisiai pasenęs savanaudis požiūris , kuris neatspindi šiandieninių reikalavimų , mūsų visų , kaip sveikos tautos išlikimui. Jeigu blaiviau apsidairysime,tai suprasime , kad gamta turi būti saugojama ir puoselėjama ne dėl to, kad visuomenė ir tauta turėtų iš to naudos, o pirmiausia tam , kad ta tauta ir visuomenė išliktų, globaliniame planetiniame pokityje . Ir tai šiandieną reikėtų skaityti kaip pasaulinio masto problema.
Mes savo gamta , jos miškus ir laukus , turime saugoti ne politinius žaidimus žaidžiant , bet realiais veiksmais ,ieškant naujausių būdų kaip sumažinti mūsų civilizuotą invaziją į gamtos teršimą ir naikinimą. Gal būt atsiras , ir duok Dieve , kad taip būtų , net ir urantiškas požiūris , bet jis turi rasti raktą į tą lietuvio pasąmoninį sakralinį pasaulį , kuriame dievybė , gamta ir žmogus yra kaip Vienis.
Dievybių garbinimas gamtoje, tai nuostabiausias ir sakrališkiausias religinis kultas ir pats tikriausias proto atsiverimas , kosminei Rojaus Dievybių pojūčio ir realybės suvokimui . Nei vienas urantas , nei vienas katalikas neišaugins sveikų vaikų , kaip savo tautos ir visos planetos palikuonių , be šnarančių medžių pavėsio , be klegančių paukščių , medžių šakose , be bičių duzgesio ir drugelių skraidymo po pievų žolynus . Kai mūsų visas gyvenimas , tai yra tariamas gerbuvis , bus tik tarp stiklo ir betono ofisų , bažnyčių , parduotuvių ir dirbtinai sukurtų poilsio namų , tada tikrai bus visos civilizacijos galas . Šiandienos žmogaus ir gamtos situacija turi groteksišką situaciją , kai lyg ir turime vakarietišką požiūrį , tačiau miškų naudmenas skaičiuojame iš sandelio vedėjo pozicijų . Ir toks požiūris stumia mus visus prie ekologinės katastrofos slenksčio. Todėl norint išvengti artėjančios gamtinės katastrofos , mes savo miškus , laukus ežerus ir upes turime vis labiau ir labiau atriboti nuo žmogaus veiklos poveikio gamtai , turime kiek įmanoma mažiau semti naudmenas iš gamtos. Visa gamtos veikla turi būti palikta keliems šimtmečiams be žmogaus komercinės naudos įsikišimo . Manau , kad ir urantiečių požiūris ir pagalba gamtai turėtų būti lygiavetis Rojaus Dievybių garbinimui , nes be švarios gamtos , be švaraus oro nebus ir švarių garbinimo šventovių . Dar manau , kad kiekvieno mūsų dvasinis turinys , skirtas meilei į gamtą yra būtinas ne tam , kad tai neštų realią naudą pačiai gamtai , bet ir tai , kad žmogus , nuolatos saveikaudamas su gamta , pats labiau dvasiškai tobulėtų , o per tai save , kaip asmenybę , sugebėtų orientuoti į dvasinio , sakralinio pasaulio geriausią pajautimą po šlamačiais klevais , ažuolais , liepomis ir beržais.
Su meile Emilis-Petras

emilispetras
2010-11-01 13:54:26

Komentarai

Labai geras straipsnelis ypač jo pradžia ......
И вот в ситуации, когда весьма основательно раскачивается земля вместе со всем на ней находящимся, включая меня самого, когда я проснулся оттого, что меня вместе с моей кроватью периодически швыряло об стену дома, у меня не возникло никакого страха, меня не парализовал страх, инстинкт самосохранения не заставил меня в одних трусах вылететь на улицу, как сделали многие взрослые, как это выяснилось потом. Отнюдь нет! Я был АБСОЛЮТНО СПОКОЕН, и у меня возникла только одна мысль — качание земли должно остановиться, и только я подумал об этом … всё мгновенно прекратилось, и я отправился спокойно досматривать свой прерванный сон!
Только гораздо позже я понял, что только при полном спокойствии и полной концентрации на деле можно чего-то добиться! Любая эмоция просто выбивает из состояния концентрации и делает почти невозможным выполнение практически любой задачи. Только гораздо позже я понял, что моё внутреннее спокойствие в тот момент и было проявлением МОЕГО ИНСТИНКТА САМОСОХРАНЕНИЯ. Проявлением моего инстинкта самосохранения на уровне подсознания, на уровне моей сущности, которая тогда находилась ещё в спящем состоянии и которая (сущность) знала, что и как надо делать, чтобы остановить землетрясение! Бег, какой бы быстрый бы он и не был, ничем бы мне не помог, если бы землетрясение продолжало бы усиливаться, как это происходило до моего пробуждения!

Leidžianti suprasti ir įsisąmonti ramybės jausmo gilesnę analizę , negu , kad paviršutiška šio žodžio samprata . Iš tiesų viso ko stiprybė ir galia slypi ramybėje , kurią vispusiškai skleidė ir mokino mūsų Viešpats Jėzus Kristus sakydamas : ,, Likite ramybėje . Tepasilieka ramybė su jumis . Aš jums siunčiu ramybę ir pan. "

Vidinė dvasinė ramybė , tai mūsų stiprybė , sielų ir protų galybė .
Tikėjime ir ramybėje kurkime pasaulį , saveikaukime su pasauliu ir net padėkime pasauliui .

emilispetras
2011-03-19 11:02:54



И вот в ситуации, когда весьма основательно раскачивается земля вместе со всем на ней находящимся, включая меня самого, когда я проснулся оттого, что меня вместе с моей кроватью периодически швыряло об стену дома, у меня не возникло никакого страха, меня не парализовал страх, инстинкт самосохранения не заставил меня в одних трусах вылететь на улицу, как сделали многие взрослые, как это выяснилось потом. Отнюдь нет! Я был АБСОЛЮТНО СПОКОЕН, и у меня возникла только одна мысль — качание земли должно остановиться, и только я подумал об этом … всё мгновенно прекратилось, и я отправился спокойно досматривать свой прерванный сон!
Только гораздо позже я понял, что только при полном спокойствии и полной концентрации на деле можно чего-то добиться! Любая эмоция просто выбивает из состояния концентрации и делает почти невозможным выполнение практически любой задачи. Только гораздо позже я понял, что моё внутреннее спокойствие в тот момент и было проявлением МОЕГО ИНСТИНКТА САМОСОХРАНЕНИЯ. Проявлением моего инстинкта самосохранения на уровне подсознания, на уровне моей сущности, которая тогда находилась ещё в спящем состоянии и которая (сущность) знала, что и как надо делать, чтобы остановить землетрясение! Бег, какой бы быстрый бы он и не был, ничем бы мне не помог, если бы землетрясение продолжало бы усиливаться, как это происходило до моего пробуждения!
В конце марта 1992 года я уже понимал несколько больше, чем когда был отроком, и поэтому решил применить своё понимание, чтобы остановить ожидаемое в Сан-Франциско землетрясение. Особенно после того, как мне красочно описали землетрясение 1989 года в Сан-Франциско, и даже в 1992 году можно было увидеть ещё не восстановленные пролёты мостов и шоссейных трасс. Именно поэтому я и сказал своей пациентке, чтобы она не уезжала из-за землетрясения, не объясняя ей причины. Мне «почему-то» казалось, что моё объяснение не успокоит её, но и мои слова в такой обтекаемой форме не успокоили её, а зря, ибо землетрясения в Сан-Франциско не было!!! В этом месте у скептика сразу же начнут чесаться руки от радости — ну, наконец-то, ты попался! Пытаешься приписать себе то, чего не было! Но радость скептика будет несколько преждевременной и вот почему…
Во-первых, хотелось бы немного прояснить ситуацию с Калифорнией. Через всю Калифорнию с севера на юг проходит знаменитый разлом тектонической платформы, и этот разлом всегда отличался активностью, которая сопровождается землетрясениями.
Во-вторых, согласно информации, известной узким правительственным кругам США, на довольно большой глубине Тихий океан на ДВЕСТИ МИЛЬ (триста двадцать километров) «заходит» под этот континент. А это означает, что Калифорния представляет собой «козырёк», который на двести миль выступает в Тихий океан, а посередине этого «козырька» проходит трещина-разлом! Эти данные были получены Пентагоном, когда американские подводные лодки продвинулись в глубь континента на двести миль! Так что, всё это не фантазии и, тем более, не мои фантазии! Так вот, совершенно очевидно, что стоит только случиться достаточно сильному землетрясению и … вся Калифорния отколется от материковой плиты и … для неё наступит «конец света»!
Так что, причины бояться землетрясений у людей в Калифорнии действительно весьма серьёзные! Но тогда возникает «простой» вопрос — а что человек со всем этим может поделать. Если ничего не делать — то, конечно же, ничего! Но сначала надо понять причину землетрясений! А для этого надо понять одну простую вещь — вся земная кора состоит из тектонических платформ, которые в самом прямом смысле плавают на поверхности магмы. Эти платформы могут разбегаться друг от друга, сбегаться, наползая друг на друга и даже просто сталкиваться. При этом могут возникать ситуации, когда одна платформа «уходит» под другую, когда возникают разломы. Правда скорость движения платформ очень маленькая, от нескольких миллиметров до нескольких сантиметров в год и поэтому на протяжении жизни даже многих поколений людей это движение остаётся почти незамеченным, если при этом ещё и учесть размеры этих платформ. Так вот, этот процесс современная геология понимает весьма полноценно, но некоторые нюансы от неё всё-таки ускользнули. Магма, на поверхности которой плавают эти платформы, весьма неоднородна и представляет собой жидкий кристалл, разогретый до нескольких тысяч градусов. И этот жидкий кристалл-магму пронизывают потоки первичных материй, или «тёмной материи», как их называют современные фи-зики. Но суть не в названии, а том, что это такое и к чему это приводит.
Во-первых, если потоки первичных материй пронизывают магму, то это означает и их влияние на поведение магмы. Чем быстрее и мощнее изменяются потоки первичных материй, пронизывающие поверхность планеты и магмы соответственно, тем сильнее они на них влияют. На изменение интенсивности пронизывающих потоков первичных материй земная кора и магма, на которой эта самая кора плавает, реагируют по-разному. Различие реакций на изменение мощности и качественного состава первичных материй, пронизывающих поверхность, обусловлено в первую очередь разной степенью подвижности собственно земной коры и собственно магмы. Различие степени подвижности определяется тем, что собственно земная кора имеет жёсткую кристаллическую структуру, в то время, как магма — жидкий кристалл!
Во-вторых, несмотря на то, что магма представляет собой жидкий кристалл, она тоже неоднородна! И неоднородность магмы в первую очередь температурная! Чем выше температура магмы, тем более она подвижна, динамична, тем сильнее её реакция на изменение потоков первичных материй. И два соседних участка магмы, имеющих разную температуру, будут реагировать по-разному на одно и то же изменение внешних потоков первичных материй. В принципе, на поверхности магмы, так же, как и на поверхности земной коры, существуют океаны и моря, континенты и острова, реки и озёра, но … все они из магмы разной температуры, разной вязкости. Океаны магмы находятся под континентальными плитами, континенты магмы — под водными океанами и морями и т.д. Вызвана такая обратная структура образований магмы тем, что континентальные платформы обладают большими теплоизолирующими свойствами, чем относительно тонкая земная кора на месте водных океанов и морей. Поэтому, магма под морями и океанами имеет меньшую температуру, а значит и более вязкая, подвижность такой магмы значительно меньше, чем более разогретой, которая держит континентальные платформы. Но и состояние магмы и под континентальными платформами и под океанами тоже неоднородно. И причиной всему этому является всё та же неоднородность коры. Толщина коры, а значит, теплоизоляционные свойства и суши, и океанского дна неодинаковы. Влияет на теплоизоляционные свойства коры и её состав — толщина слоёв земной коры, свойства её слоёв. Ведь гранит, доломит, известняк и т.д. имеют разную теплопроводность! Так что, не будь такой неоднородности по теплопроводности земной коры, будь магма однородна по температуре и вязкости, не могло было бы быть и речи, о появлении на Мидгард-Земле жизни, да и не только на ней!
Если бы не более вязкая, а значит менее подвижная магма под морями и океанами, она давным-давно бы прорвалась наружу и заполнила бы собой впадины коры, которые сейчас занимает мировой океан и тогда, в лучшем бы случае, из воды торчали бы самые высокие горы, а вся планета была бы покрыта водой и тогда о жизни в той форме, которая существует сейчас, не могло было бы быть и речи! Неоднородность магмы по вязкости, причиной которой является различие по температуре, и является причиной того, что всё есть, как оно есть. Но та же температурная неоднородность магмы приводит и к тому, что более горячая магма, которая к тому же и более подвижная, значительно сильнее реагирует на изменения внешних условий, таких, как солнечная активность, гравитационное влияние и колебание плотности и качественного состава первичных материй или, как их ещё называют — «тёмной материи»!
Именно поэтому при возрастании солнечной активности резко возрастает и вулканическая активность, тектонические платформы начинают двигаться быстрее и т.п. Чтобы не допустить землетрясение, НЕОБХОДИМО КОМПЕНСИРОВАТЬ ИЛИ НЕЙТРАЛИЗОВАТЬ ВСЕ ВОЗНИКАЮЩИЕ КАЧЕСТВЕННЫЕ ИЗМЕНЕНИЯ СРЕДЫ. А для этого необходимо, во-первых, понимать этот процесс, а, во-вторых, необходимо иметь соответствующие качества, и, в-третьих, нужно иметь необходимый для реализации поставленной задачи потенциал! Если все требования выполняются — проблема может быть решена, несмотря на кажущуюся невероятность самой задачи!
Это небольшое отступление-пояснение сделано для того, чтобы хотя бы немного дать понимание происходящих процессов. А теперь пора возвращаться в конец марта — начало апреля 1992 года. Когда я сказал своей перепуганной возможными землетрясениями в Сан-Франциско пациентке не покидать Калифорнию, я не объяснил ей, почему, по причине указанной выше, но я, тем не менее, не просто бросил слова на ветер. Понимая природу землетрясений, я создал вокруг Сан-Франциско стабильную зону, создав систему компенсации любых серьёзных возмущений. Другими словами, под Сан-Франциско возникла довольно большая площадка поверхности стабильной магмы. Я не полностью убрал все возмущения, которые в принципе представляют собой «дыхание» Мидгард-Земли, что абсолютно необходимо для нормальной жизни самой планеты, а только те возмущения, которые могли привести к катастрофическим последствиям.
Скептик в очередной раз может довольно ухмыльнуться, предвкушая радость оттого, что я сам загнал себя в угол! Ибо тот факт, что в Сан-Франциско не было землетрясения весной 1992 года, ещё не значит, что это моя заслуга, что его и так бы не было, без моих объяснений. Во-первых, моей целью не является добиться того, чтобы мне сказали за это спасибо, я просто излагаю факты моей жизни и события, в ней происходящие! Во-вторых, благодаря случайности или тому, что я сосредоточился ТОЛЬКО на Сан-Франциско, появилось доказательство того, что мои слова — не ложь и не самообман. 22 апреля 1992 года произошло землетрясение силой 6 баллов с эпицентром недалеко от Лос-Анджелеса (Los-Angeles) и в то же самое время произошло землетрясение в городе Юрика (Yreka)! А для того чтобы всем стало понятно о чём речь, немного прокомментирую это. Дело в том, что Лос-Анджелес находится на юге Калифорнии, южнее Сан-Франциско, а Юрика находится на севере Калифорнии, севернее Сан-Франциско! Таким образом, город Сан-Франциско находится МЕЖДУ городом Лос-Анджелес и городом Юрика! А все три города находятся на одном и том же разломе коры. И вот, одновременно земная кора пришла в движение под городом Лос-Анджелес (Los-Angeles) и под городом Юрика (Yreka), а в городе Сан-Франциско НЕ БЫЛО ДАЖЕ СЛАБЫХ ТОЛЧКОВ! Это равносильно тому, что один край стола двигается, другой край тоже, а середина стола — неподвижна! Такое просто НЕ ВОЗМОЖНО! Но это факт, над которым до сих пор «ломают» головы сейсмологи и геологи! Этому явлению даже дали название — «феномен Сан-Франциско» в определённых кругах! В Сан-Франциско и его окрестностях на сотню миль на север и юг, земля осталась в полном покое! Так что, блокировка возможности землетрясения в Сан-Франциско и окрестностях привела к тому, что возник «природный» феномен, которого никто и никогда не наблюдал. Вот так неожиданный разговор с моей пациенткой привёл к таким забавным результатам, но на этом мои приключения с калифорнийскими землетрясениями не закончились, а только начались, но всему своё время, а пока вернёмся в конец марта 1992 года…
После того, как «процесс пошёл…», и у меня

IRENA
2011-03-18 11:19:24



Miela DaliaG . labai džiugu , kad esu laukiamas , tikrai aš kada nors apsilankysiu jūsų šventovėje . Tačiau be reikalo tokia audringa reakcija į faktišką ir realų mūsų žemišką gyvenimą . Kas geriausiai žino mūsų protą , jeigu ne Dievas Tėvas ir kas geriausiai gali tam protui padėti jeigu ne dieviškoji Dvasia . Todėl , gal būt , ir mūsų visi sprendimai , kur gyventi , su kuo gyventi , jau iš anksto yra sumodeliuoti Minčių Derintojo .

Bet nežiūrint visų paslapčių , kurių aš negaliu visų suprasti , tačiau kurios vyksta dvasių akivaizdoje ir kurias tik jos supranta , aš galiu suprasti tik vieną paslaptį , kad žmonės turi vienas kitą mylėti . Tai yra taip mažai , tačiau tai yra labai daug .

Jėzus Kristus daugelyje savo mokymų , ypač akcentuoja į žmonių brolystę . Mano nuostata į pasaulį , taip pat sutampa su šiuo mokymo fragmentu . Ji taip pat sutampa ir mano požiūryje į jūsų Šventovę , tačiau aš turiu ir šiek tiek kitokių minčių , kitokių minčių fragmentų , kurios neprieštarauja Dievo dvasios vedimui , bet matomai prieštarauja kitaip mąstantiems žmonėms .
"Kada aš kviečiu jus mylėti vienas kitą, net ir taip, kaip jus mylėjau aš, tada aš jums siūlau tikros meilės aukščiausiojo laipsnio matą, nes didesnės meilės už šitą negali turėti nė vienas žmogus: kad savąją gyvybę jis atiduos už savo draugus . O jūs esate mano draugai; jūs ir toliau liksite mano draugais, jeigu tiktai norėsite daryti tą, ko aš jus mokiau. Mane jūs vadinote Mokytoju, bet aš nevadinu jūsų tarnais. Jeigu tiktai jūs tikrai mylėsite vienas kitą taip, kaip jus myliu aš, tai jūs iš tiesų būsite mano draugai, ir aš visada tikrai pasakysiu jums tą, ką Tėvas apreiškia man.
"Ne vien tik jūs pasirinkote mane, bet taip pat ir aš pasirinkau jus, ir aš jums liepiau eiti į pasaulį, kad vestumėte kupino meilės tarnavimo savo bičiuliams vaisius, net ir taip, kaip tarp jūsų gyvenau aš ir kaip jums apreiškiau Tėvą. Tėvas ir aš tikrai abu dirbsime drauge su jumis, ir jūs iš tikrųjų patirsite dieviškąją džiaugsmo pilnatvę, jeigu tiktai jūs iš tikrųjų paklusite mano įsakymui mylėti vienas kitą net ir taip, kaip jus mylėjau aš." ( 1945 -01-02 - Jėzaus mokymą perduoda Tarpinių Būtybių Komisija )
Su meile , Emilis

emilispetras
2011-03-14 20:13:04



Mielas, Emilipetrai, žmonės patys atsakingi už savo sprendimus. Jie turi laisvą valia ir net Tėvas negali panaikinti Veiksmo Pasekmės Dėsnio. Ir kodėl turi atsakomybę nešti už Japonijos gyventojų sprendimus, apsigyventi seismiškai aktyvioje vietoje, kas nors kitas. Jei jie pažinotu visų Tėvą ir atsiduotu Jo dvasios vedimui, kuri gyvena kiekvieno iš jų viduje, nestatytu savo namų, elektrinių ir ttt ten kur susikerta, net keturios tektoninės plokštės. Jie kalti patys, nes jų ,,sielos yra tamsios“. Ir mes galim tiktai melsti, kad jie nušvistu atradę Tėvą savo viduje ir siųsti jiems savo meilės virpesius. Tik materialus žmogus susitapatinęs su savo kūnu ir ieško ką už savo nelaimes apkaltinti, kam pateikti ieškinį materialiai ir moralinei kompensacijai už savo aklumą.

Ne prie ko čia ir dešimtainė planeta. Tėvas Rojaus Trejybė myli kiekvieną savo tvarinį sūnų ar dukrą vienoda meilę visoje kūrinijoje. Tai gal dar ir Kristus save padovanojo ne iš meilės ? Pagal tave išeitų, kad jo įsikūnijimas buvo skirtas ne visų šviesinimui vardan meilės? Skaitai Urantijos knygą, o esi aklas ir kurčias jos teiginiams, nes jei lankytum Tėvo Gyvąją Trejybės Šventovę, išplėstum suvokimą ir pagilintum kosminę įžvalgą.

,,Kiekvienam pagal rangą ir likimą“. Turėtum žinot taip teigdamas,kad Tėvas nėra asmenų gerbėjas. Tavo pasitikėjimas tėvu yra labai silpnas išleidi iš akiračio, kad žemais virpesiais mūsų planetoje gyvena absoliuti dauguma žmonių, o kur dar maišto pasekmės! O žmonių likimus mes ir keičiam keldami savo virpesius per atsivėrimą Rojaus Trejybėi, siekdami patys kuo didesnės šviesos ir kosminės įžvalgos, kad ir skleidžiami virpesiai būtų kuo aukštesnio dažnio. Ramintų ne tik japonus, bet ir silpnintų stichijos gaivalus. Ir meteoras niekada nenukris ir jo trajektorija bus pakeista Energijos Reguliuotojų ir fizinių kontrolierių, jei įtikėjęs sūnus ar dukra šito trokštų visų labui ir iš meilės visiems. ,,Ko trokšta sūnus ir nori Tėvas, tas yra“.
Laukiam tavęs Rojaus Trejybės Šventovėi, mielas Emilipetrai, tavo paties ir visų labui.
Su meile DaliaG

DaliaG
2011-03-14 18:02:08



Japonija , užvakar patyrė skaudžiausią katastrofą po antrojo pasaulinio karo . Žemės drebėjimo ir vandenyno cunamio nusiaubti pakrantės miestai su uostais ir elektrinėmis . Tūkstančiai žmonių patyrė šio pasaulio pabaigos paskutinę dieną ir minutę . Kas galėtų tai priskirti prie žemės civilizacijos evoliucijos , kontroliuojamos ir formuojančios ateities geresnes perspektyvas ? Kokios gamtinės ar kosminės jėgos turėtų ir galėtų prisiimti atsakomybę už tūkstančius niekuo nekaltų žmonių mirtis ir tolesnius tragiškiausius likimus ?

Tačiau manau , kad čia nei kaltininkų , nei kaltųjų nėra . Yra užvestas kosminės gyvybės raidos laikrodis , kuris abejingai tiksi ir suka laiką erdvėje ir laike , abejingai fiksuodamas kosminius planetinius procesus , tiek žvaigždėse , tiek ir planetose . Skausmas ir kančia yra tik fizinio planetinio žmogaus nuolatinis palydovas . Visame kosmose manau , kad niekas neturi tokių žiaurių gyvenimo patyrimo eksperimentų , kaip taip vadinamos dešimtainės planetos ir planetinis žmogus , su savo žemiškuoju evoliuciniu protu ir žemiškąja egzistencija . Čia mirtis ir gyvenimas , kiekvieną minutę, kiekvieną sekundę , eina koja kojon ir niekas nežino kada ir kaip bus nutrauktas tavo eksperimentinis pasaulis ir eksperimentinis gyvenimas . Didžiausias planetos Kalvis kala kiekvienam vis kitokį likimą . Būties prasmė ir likimas seka paskui kiekvieną asmenybę , atmatuodamas laiko tarpsnius ant visos civilizacijos laikrodžio ciferblato , kiekvienam pagal rangą ir likimą .

Ar jūs manote , kad turite galimybes pakeisti žmonių likimus ? Ar jūs manote , kad mes turime galimybę pakeisti planetinius geologinius planetos plutos likimus ? Ar jūs manote , kad mes turime galimybę pakeisti meteoritų trajektorijas ir Saulėje vykstančius branduolinių procesų likimus ?

emilispetras
2011-03-13 20:28:23



Pats gražiausias ryšys tarp giminingų protų tai kalba , rąštas , jausmai . Vienokia ar kitokia forma kalbasi visa Kūrinija . Jeigu judėjimas tai gyvenimas , tai dialogas - simfonija .
Ir nebijokime ir nekompleksuokime dialoguose , verčiau kalbėkime daug ir įdomiai . Štai ir dieviškoji dvasia pataria nenusiminti ir nekompleksuoti , bet žengti tik pirmyn ir regėti taip , ką geriausiai apšviečia ir supranta mūsų protas .
----------------------------------------------------
Pradėję žengti amžinojo gyvenimo keliu, prisiėmę užduotį ir gavę sau nurodymus vystytis, nebijokite žmogiškojo užmaršumo ir mirtingojo nenuoseklumo pavojų, nebūkite trikdomi abejonių dėl nepasisekimo arba gluminančio pasimetimo, nesvyruokite ir neabejokite dėl savojo statuso ir esamos padėties, nes kiekvieną tamsią valandą, kiekvienoje sankryžoje kovojant dėl žengimo į priekį Tiesos Dvasia visada sakys, tardama, “Štai šitas kelias.”

cia pacitavau Emilio petro istrauka ydeta is Urantijos Knygos, Emilipetrai, reiketu dar syki ysiskaityti kas ten parsyta. antra dalis visiskai ne apie paprasto amogaus kalba. o pirma dalis, prasideda zodziais apie giminingus protus. nusvitusius protus. As visiskai palaikau griezta Algimanto zodi. jis visiskai teisus, Musu planetos zmoniu protai yra taip sumazgyi ir taip sumauti, po ilgos Liuciferio sukilimo blokados, kad tik labai nedaugelis zmoniu sugeba suvokti is kur i ju prta krinta mintys. o jos krinta, is jausmu buties ir dar dazniau is emociju ir vidinio haoso mikso. na truputi labiau pakyleta yra poezija na ir galbut kazkokia tai ten ismastyta gyvenimo tiesu proza, tai ir tiek. Bet labai gaila, kad zmones nesugeba girdeti svaraus ir tiesaus Dvasos balso. Dvasios balsas atsiveria tik tada kai zmogus nurimsta, kai nustoja kalbeti genamas impulsu, kai nustoja reaguoti i izeidimus, ir tiesiog nustoja kelti surmuli savo prote ir ji nuramina, vat tik tada ir atsiveria zmoguje Dvasios balsas prasiverzes pro ta auksciau isvardinta siuksliu surmuli. tada laisvai liejasi dvasios balsas per poezija kuri skleidzia sviesa, per zodzius kurie isreiskia dvasia.

Taigi brangieji, Algimantas tai ir nori jums pasakyti, nustokit ji pulti ir reiksti savo nuomone, kurioje jauciasi tik intelektualiniai mokyklose ismokti virpesiai, ar dar ten kokios emocionalios ir tautosakines frazes, kaip reikia myleti savo krasto paprocius ir t.t.na gerai tegul bus tie paprociai, bet jaigu gerai pamastyti net ir apie tautos paprocius, ten yra tiek tamsos prietaru ir nesupratimo.

as visgi palaikau Algimanta, tam kad suvokti ka kalba kitas zmogus Siuo atveju Algimantas, reikia klausyti. o pas daugeli zmoniu, klausantis kito zmogaus, jau kirba mintys kaip papriestarauti, galvojimas apie savo nuomone, ar kitais zodziais tariantvisko kas isgirstama leidimas per savo prizme. atsiskykime prizmiu ir meskim i sali savo nuomone. tiesiog isiklausykime, i viska, be savo nuomones, ir be savo viduje vis barskancio proto, ir tada istikruju isgirsime kas yra kas. jau girdziu kaip kazkas sako... -Atsisakyti nuomones, atsisakyti saves? oi tai pavojinga tapsiu zombiu ir mankurtu. Ne BRANGIRJI NE, neuzmirskim sis pasaulis atvirkscias, norint tureti reikia paleisti, norint isgirsti reikia tiesiog priimti, isileisti. ysileisti pasauli i save.ir leisti jam savyje egzistuoti.o dabar mes karpom ka leisti i save ir ko neleisti. Visa tai daro per didelis protas, kuris daugelyje reiskia tik pavirsinius gyvenimo impulsus. kvieciu zvelgti giliau, gilyn i savo sirdi, kur galima isgirsti, Rojaus Trejybes balsa, ir byti, ir atrasti tikra save. Daugelis zmoniu net nenutuokia kad istikro savimi vadina tik ta savo pavirsine dali sudaryta is pavirsinio intelekto, pavirsinio proto ir pavirsutiniu dazniausisi primityviu impulsu, o dar trumpiau, ego asmenybe.

Laikykim vieni kitus ir pripazinkim pagaliau kad per visa evoliucijos laikotarpi, ypac paskutinius 50 000 metu zmogus tai nuvairavo i sona kad net zmogaus maldos neina i virsu. bukim paprastesniais ir siekim vino tikslo. ir suvokim, kad kai zmogus gimsta dvasioje, jis reiskia Dievo valia, ir jo paties valios nebelieka, ir jo nuomones kaipo tokios nebelieka, visa nuomone, ir zmogaus valia, paklusta tik Dievo valiai..

su meile visiems

Satrebor

satrebor
2011-03-06 18:57:29



Mielas VaidaiVDS, tavęs tikrai nelaikau šitame Forume.

Tu - kaip ir bet kuris kitas - ESI LAISVAS RINKTIS KĄ TIK NORI.

SUSIKURK SAVO SVETAINĘ IR JOJE SAVO FORUMĄ, IR TEN PLEPĖK APIE BET KĄ.

Aš mokau būsimuosius dvasinius mokytojus nagrinėti ir URANTIJOS KNYGĄ - epochinį apreiškimą. JUOS MOKAU PLAČIAU PAŽVELGTI Į URANTIJOS KNYGĄ GILUMINE PRASME, o ne biblininkų nuostatomis - KAIP ŽVELGI TU, IR DAUGUMA JOS SKAITYTOJŲ TIEK LIETUVOJE, TIEK VISAME PASAULYJE - kada pats Urantijos Knygos tekstas TOKIŲ URANTININKŲ-BIBLININKŲ būtų įkalintas akimirkoje ir nebūtų jokios galimybės jį išplėsti, kada pati ROJAUS TREJYBĖ savo mokymais-apreiškimais šitą patį Urantijos Knygos apreiškimą JAU IŠPLĖTĖ.

Tą taip pat padarė ir Jėzaus Kristaus apreiškimas KALBU JUMS VĖL.

TĄ PATĮ PADARIAU - IR TOLIAU DARAU, IR DARYSIU - IR AŠ SAVO MOKYMAIS, GAUNAMAIS IŠ ROJAUS TREJYBĖS.

Būtent aš pats akinu VISUS - ir tave - analizuokite URANTIJOS KNYGĄ. Tačiau tu - KAIP IR KITI - šito vis tiek nedarai.

Tai ko gi vis čia KARTAS NUO KARTO kaip šunytis inkšti, kad Forumas turi būti sikirtas Urantijos Knygai, o pats NĖ PIRŠTO nepajudini, kad ANALIZUOTUM URANTIJOS KNYGĄ.

Tavo TOKS elgesys yra VADINAMAS KRAPIZINGU, ĮNORINGU, IR AKLU.

Taip, tau GILUMINE PRASME URANTIJOS KNYGA NESUPRANTAMA. IR JI NEBUS TAU GILUMINE PRASME SUPRANTAMA, NES TU NEIGI TAI, KĄ DARAU AŠ - O BŪTENT MOKAU KAIP PAŽVELGTI Į URANTIJOS KNYGĄ GILUMINE IR GYVA PRASME.

Tai kaip gi tu gali suprasti kosmine įžvalga Urantijos Knygą, kada neigi mano mokymus, KURIE REMIASI kosmine įžvalga. Ir vis priešgyniauji, nes augti pats NENORI, kaip užsispyręs neklaužada vaikis.

Bet tavo TOKS AKLAS IR KURČIAS NEIŠMNTINGO PROTO pasirinkimas - bėgti nuo šviesos - todėl tau yra - ŠIUO METU - vienintelė išeitis, nustoti rašinėti į mūsų Forumą, bet NUOŠIRDŽIAI jį studijuoti, LANKYTI MŪSŲ ROJAUS TREJYBĖS ŠVENTOVĘ IR PRADĖTI KOLEKTYVIAI GARBINTI ROJAUS TREJYBĘ.

Po kurio laiko TIKRAI pradėsi dvasiškai vystytis - GYVAI ŽENGTI PIRMYN IR TUO PAČIU PATVIRTINTI MANO MOKYMUS - jeigu būsi nuoširdus ir atkaklus studentas. O ne taip, kaip yra dabar, kada tu DEGRADUOJI, ESI SUIRZĘS IR VISKUO NEPATENKINTAS, KO TIK NEGALI SUVOKTI, KĄ AŠ SAKAU.

ATSIMINK Į TOKIĄ TAVO ILIUZINĘ IR NETIKRĄ GYVENIMĄ REAGUOJA KIEKIVENA TAVO FIZINĖ LĄSTELĖ, IR JI TAU SENIAI JAU KELIA ALIARMĄ, KAD ŠITAIP JAI SUNKU GYVENTI.

Tolimesnis toks tavo egzistavimas sukels jai ne tik dar didesnių stresų ir ji dar daugiau sulinks, bet ir tavo kūnas pradės jausti LIGOS SIMPTOMUS. Taip TIKROVĖJE pasireikš PRIEŽASTIES-VEIKSMO-PASEKMĖS DĖSNIS TAVO ASMENINIAME GYVENIME. O juk tai bus tavo laisva valia pasirinktas kelias, atstūmus mano mokymus.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-03-01 16:06:58



Petrai,
Štai dvi Algimanto frazės, kurios pasako gana daug:
“ne toks yra DVASINĖS IŠMINTIES KELIAS, KADA LIEŽUVIS YRA VALDOMAS NUŠVITUSIO IR ATSIDAVUSIO ROJAUS TREJYBĖS VEDIMUI IŠ VIDAUS PAKYLĖTO IR SUDVASINTO PROTO. BŪTENT TOKS PROTAS, KUO DAUGIAU SVAIGSTA NUO GYVO RYŠIO SU ROJAUS TREJYBE, TUO GILESNĖ IŠMINTIS IŠTARIAMA TUO PAČIU LIEŽUVIU AR PATEIKIAMA TO PATIES SUDVASINTO PROTO”
“studijuoti mūsų dvasinius šaltinius nebe materialaus proto uždaru ir buku intelektu”
Taigi, kuomet protas yra NUŠVITĘS, tuomet visai nesvarbu kas kalba, ar liežuvis ar sudvasintas protas ir net nesvarbu, kad tas protas svaigsta.
Bet tie, kurie yra nenušvitę, tai jie yra uždaro (tikriausiai riboto) intelekto ir dar priedo buki.
Manau, kad iš tiesų nelabai galiu rašyti į šį forumą.
Bet turiu dar prašymą Algimantui.
Algimantai,
Aš tave suprantu. Tu vykdai misiją. Mano ribotas protas tos misijos suprasti nesugeba. Todėl aš tau galiu palinkėti tik sėkmės.
Bet turiu vieną prašymą. Ar gali pakeisti svetainės pavadinimą ir pavadinti ją Rojaus Trejybės religijos svetaine.
Kiek sekiau įvykius šiame forume, tai prisimenu, kad anksčiau čia visi susirinkdavo ir nuoširdžiai bendraudavo, tik būdavo tokių, kurie šiek tiek trukdydavo, o kartais ir padėdavo bendrauti, nes keldavo tam tikrus klausimus. Kiek vėliau sekė keli apreiškimai tau ir tu užmezgei ryšį su Rojaus Trejybe, o dar vėliau pradėjai gauti mokymus iš visų Jos narių. Taigi, kaip pats sakaisi, žengei ant aukštesnio laiptelio. Kiti, kaip ir pats jau pastebėjai, nesugeba eiti koja kojon su tavimi, tad jiems lyg tai dar būtų reikalingas ir Urantijos Knygos forumas, kuriame galėtų dalintis savo žemesnio lygio žiniomis. Anksčiau netrynei net ir tikrai beveik bedvasio lygio komentarų, o dabar trini viską, kas neatitinka tavo požiūrio ar jam nors kiek prieštarauja.
Taigi norėtųsi turėti ir forumą, kuris būtų tik Urantijos Knygos žinių lygyje ir Joje apreikštos Jėzaus religijos rėmuose, ir kurį galėtų administruoti kas nors, kuriam pakanka žinių iš šio nuostabaus Apreiškimo. Kitas šiuo metu veikiantis alternatyvus forumas http://urantija.forum24.ru/ vis tik neatitinka mano čia paminėtų kriterijų, be to kelią į jį susirasti kokiam nors nepakankamai brandžiam dvasiniam ieškotojui labai sunku tikriausiai dėl rusiškos nuorodos.
Taigi manau, kad bet kurio forumo pavadinimas turi atspindėti tikrąjį jo paskyrimą, tuo ir grindžiamas mano prašymas.

VaidasVDS
2011-03-01 14:54:41



Mielas EmiliPetrai, šis mūsų Forumas nėra skirtas KALBĖJIMUISI. Jis yra skirtas dvasinių mokytojų rengimui, kuruos rengiu aš, ir niekas kitas. TODĖL ŠITAME FORUME JŪS TURITE ATVERTI DVASINĘ KLAUSĄ IR IŠGIRSTI, KĄ SAKAU JUMS AŠ, NES TĄ SAKAU ROJAUS TREJYBĖS ĮGALIOJIMU IR VYKDYDAMAS JOS VALIĄ, KAD GERIAU BŪTŲ VISIEMS, IR JUMS KIEKVIENAM ASMENIŠKAI. IR MOKAU JUS ROJAUS TREJYBĖS ŠVIESA IR IŠMINTIMI, NE SAVO GYVULINIU PROTU, KURIS VIEŠPATAUJA ABSOLIUČIOJE DAUGUMOJE JŪSŲ, TODĖL JŪS MANĘS - ABSOLIUTI DAUGUMA - NEGIRDITE IR NESUPRANTATE. Tačiau manęs jūsų kurtumas ir aklumas NEDOMINA. Mano mokymus skaitys pabudę iš dvasinio miego KITI, ir jie IŠGIRS, SUPRAS IR SIEKS ŠVIESOS NUOŠIRDŽIAI, ATSIVĖRUSIU DVASINIU IŠMINTIES PROTU, O NE BAIMĖS KUPINU IR SAVANAUDIŠKU ŽMOGIŠKUOJU PROTU.
Tai du net nesulyginami skirtingos GELMĖS IR KOKYBĖS protai, nors valdomi tų pačių materialių smegenų.
Štai kodėl materialiam protui svarbu pats KALBĖJIMAS, o ne KLAUSYMAS IR TYLEJIMAS, KAD IŠGIRSTŲ KITĄ. Tą galite akivaizdžiai matyti žmonių išgertuvėse, kada iš pradžių dar nedrąsūs raginimai ką nors pasakyti sutinkami tyla, nes viduje yra BAIMĖ - ką čia gali pasakyti, gal ne taip supras, o gal aš iš viso būsiu išjuoktas - tai GYVULINĖ BAIMĖ neleidžia prabilti žmogaus minčiai. Tačiau kada smegenų BAIMĖS impulsai vis labiau ir labiau nuslopinami ALKOHOLIO, kaip "atsiriša" to paties tylėjusio iki tol liežuvis. Ir su kiekviena alkoholio taurele, liežuvis vis "šnekesnis." Tačiau jau vis mažiau BEKLAUSIANČIŲJŲ, NES IR KITŲ LIEŽUVIAI VIS "ŠNEKESNI." TIK KLAUSANČIŲJŲ NEBĖRA. O jeigu dar toliau alkoholis pilamas gerklėn, tai greitai jau liežuvis ir pats nesuspėja išsakyti visko, nes jam kalbėti jau sunku fiziškai, jis tampa nebelankstus, nes smegenų signalai tiek užblokuoti, kad to paties liežuvio nebesuvaldo ir jo šeimininkas.

Tačiau visiškai ne toks yra DVASINĖS IŠMINTIES KELIAS, KADA LIEŽUVIS YRA VALDOMAS NUŠVITUSIO IR ATSIDAVUSIO ROJAUS TREJYBĖS VEDIMUI IŠ VIDAUS PAKYLĖTO IR SUDVASINTO PROTO. BŪTENT TOKS PROTAS, KUO DAUGIAU SVAIGSTA NUO GYVO RYŠIO SU ROJAUS TREJYBE, TUO GILESNĖ IŠMINTIS IŠTARIAMA TUO PAČIU LIEŽUVIU AR PATEIKIAMA TO PATIES SUDVASINTO PROTO KITOKIA PASIRINKTA FORMA.

Štai kodėl VIEN TIK KALBĖJIMAS APIE DVASINIUS DALYKUS PATIES PROTO NEIŠKELIA Į JO IŠMINTIES IR ORUMO AUKŠTUMAS. Tam, kad į jas pakiltumėte, BŪTINA GYVA KOMUNIJA SU KŪRĖJU, GYVAS ATSIVĖRIMAS, KURIS IR PRIPILDO ŠĮ PROTĄ GYVOSIOS IŠMINTIES IŠ IŠMINTIES ŠALTINIO IR CENTRO - ROJAUS TREJYBĖS - KURIS YRA NEDALOMAS IR VIENA DVASIOJE.

Štai kodėl aš jūsų nuolat prašau, LANKYKITE ROJAUS TREJYBĖS GYVĄJĄ ŠVENTOVĘ, kad galėtumėte DAUG GILIAU ir NUOŠIRDŽIAU studijuoti mūsų dvasinius šaltinius nebe materialaus proto uždaru ir buku intelektu, bet ATSIVĖRUSIA DVASIA, kad į jus pritekėtų IŠMINTIS IR GILUMINIS SUPRATIMAS NE TIK SKAITOMŲ TEIGINIŲ, BET IR TŲ TEIGINIŲ GELMĖS TURINIO, KURIS PRANOKSTA PAČIUS UŽRAŠYTUS TEIGINIUS, NES JUOS PAPILDO JŪSŲ ASMENINIS PATYRIMAS SU KŪRĖJU IR IŠ JO PASIEKIANTI JUS IŠMINTIS.
O štai tada ir dalinkitės savo ASMENINIU PATYRIMU SU KITAIS, KALBĖKITE APIE SAVO GYVĄ RYŠĮ SU KŪRĖJU, IR JO TIKROVĘ, APIE SAVO SAMPRATAS - TOS PAČIOS TIKROVĖS, KOKIA JI YRA IŠKREIPTA, IR KODĖL, IR KAIP JĄ IŠTIESINTI DVASINIAIS KITŲ MOKYMAIS IR NUŠVITIMU SAVYJE DAR GILIAU, DRAUGE KURIANT GĖRĮ SU ROJAUS TREJYBE.

Todėl kada jūsų viduje bus DAUGIAU ROJAUS TREJYBĖS JŪSŲ ASMENIŠKAI PATIRIAMOS MEILĖS, TIK TADA JŪS DALINSITĖS SAVIMI IR MŪSŲ FORUME, O NE ŠIAIP KALBĖSITE, KAD TIK IŠSIKALBĖTUMĖTE.

Išsikalbėjimui EIKITE Į KITUS FORUMUS, O MŪSŲ FORUME MOKYKITĖS BŪTI DVASINIAIS MOKYTOJAIS. Aišku, kad jūs NEVISI JAIS BŪSITE, TAČIAU MANO MOKYMŲ KRYPTIS ORIENTUOJAMA BŪTENT Į BŪSIMUOSIUS DVASINIUS MOKYTOJUS, IR TIK Į JUOS.


MŪSŲ FORUMAS YRA SKIRTAS DVASINIAM IR GYVAM BENDRAVIMUI SU KŪRĖJU, O PER JĮ IR SU VISAIS DALINANTIS SAVO ASMENINIU PATYRIMU.

IR MANE TIKRAI DŽIUGINA, KADA NET TIK ATĖJĘS Į MŪSŲ FORUMĄ, JAU TUOJ PAT ATSKIRIA PELUS NUO GRŪDŲ, O SENIAI JAME ESANTYS ŠITO PADARYTI NEGALI IKI ŠIOL.

Dvasiniai laipteliai yra skirtingi KIEKVIENO.

Gyvajame URANTŲ kelyje išlieka tik nedaugelis, nes jame reikia žengti GYVAI SAVO GYVENIMU DRAUGE SU ROJAUS TREJYBE, ATRASTA SAVYJE. O tai daugumai yra per sunki užduotis dabartinėje kartoje, ir ateinančiose kartose. TODĖL dvasinio mokytojo kelią ir gali pasirinkti tik vienetai, net ir ateityje. Tuo tarpu mūsų Forumo šviesa suteiks pagalbą VISIEMS, net ir tiems, kurie dvasiniais mokytojais tikrai nebus, ir į kurių interesus aš nesiorientuoju. Tačiau jeigu jie savo gyvenime taikys mano mokymus, jie taip pat patirs jų gyvybingumą ir tiesą.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-03-01 11:38:20



Pats gražiausias ryšys tarp giminingų protų tai kalba , rąštas , jausmai . Vienokia ar kitokia forma kalbasi visa Kūrinija . Jeigu judėjimas tai gyvenimas , tai dialogas - simfonija .
Ir nebijokime ir nekompleksuokime dialoguose , verčiau kalbėkime daug ir įdomiai . Štai ir dieviškoji dvasia pataria nenusiminti ir nekompleksuoti , bet žengti tik pirmyn ir regėti taip , ką geriausiai apšviečia ir supranta mūsų protas .
----------------------------------------------------
Pradėję žengti amžinojo gyvenimo keliu, prisiėmę užduotį ir gavę sau nurodymus vystytis, nebijokite žmogiškojo užmaršumo ir mirtingojo nenuoseklumo pavojų, nebūkite trikdomi abejonių dėl nepasisekimo arba gluminančio pasimetimo, nesvyruokite ir neabejokite dėl savojo statuso ir esamos padėties, nes kiekvieną tamsią valandą, kiekvienoje sankryžoje kovojant dėl žengimo į priekį Tiesos Dvasia visada sakys, tardama, “Štai šitas kelias.”

( 0383-02 )
[Pateikta Galingojo Žinianešio, laikinai paskirto į tarnystę Urantijoje.]

emilispetras
2011-03-01 10:11:34




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal