Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Mano patyrimai kelionės į Kauną, Klaipėdą, ir Telšius metu, o taip pat sugrįžus į Vilnių (2010 metų rugsėjo 26-27 d.d. pati kelionė; ir patyrimai gyvenant be vandens nuo rugsėjo 21-osios iki spalio 7-osios

Šitoje temoje nurodyti mano patyrimai yra patalpinti atskirame puslapyje - Patyrimai su Urantijos Knyga - nes šitos temos dėstymas sudaro 48 puslapius, todėl Forume toks temos dėstymas būtų per ilgas.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2010-12-05 23:43:43

Komentarai

Man patinka ta idėja nevalgyti materialaus maisto, negerti vandens, o kaip Urantijos Knygoje aprašytos apgyvendintos planetos kur žmonės nėra kvėpuojantys turbūt neverta minėti. Svarbus momentas, kaip Algimantas sako, kad tai jokiu būdu nėra badavimas. Badavimas - kada žmogus yra uždaras priimti maitinimąsi, dalyvauti energijos tekėjimo, energijos ciklų procesuose, kai nenori dalyvauti.

(Šioje vietoje nutrintas komentaro tekstas apie reagavimą į ankstesnius komentarus.)

Mano žemiškasis Tevas irgi yra nevalgęs ir negėręs nieko, kelias dienas keturias ar penkias nepamenu. Bet tai jau badavimas. Ir seiles dar išspjaudavo. Svarbiausia kaip sako - judėti. Tai jis tomis dienomis dirbo sode atrodo ar vis užsiimdavo kažkokia veikla. Sunkiausia sakė - pirmoji diena, vėliau valgyti nesinorėjo. Pagrindinis sunkumas, jog vis būdavo noras atsisėsti, atsisėdus atsigulti, atsigulus pamiegoti. Bet pagal tai ką jis skaitė, šitaip badaujant - yra būtina judėti.
Atrodytų dauguma žmonių galvoja, jog kraują varinėja širdis ir tai pagrindinis organas kuris tai daro. Taip nėra. Širdis tik pastūmėja krauja iki kapiliarų, o toliau jau jie stumia kraują į lasteles. Kada žmogus juda - žmogaus širdžiai nereikia taip sunkiai dirbti, todėl kad kapiliarai tada dirba daugiau. Kada žmogų ištinka šokas - širdis pradeda smarkiai daužytis, todėl kad emocinis reagavimas sustingdo kapiliarų darbą ir viskas tenka širdžiai. Kaip ir namie, tėvai yra nupirkę treniruoklį "savotiškam ėjimui kartu su rankų mosikavimu" tol kol aš ant jo treniruojuosi - judu, tol širdis plaka ramiai, po penkių dešimties ar penkiolikos minučių nulipus ir atsistojus ant žemės nebejudant tiek - pradeda stipriau dirbti širdis, pakyla ir ritmas. Dabar nepamenu jums perpasakoti, jei kas domitės skaitykite Katsuzo Nishi knygas, bet kapiliarai dar ten reguliuoja apkrovą ant venų ar tai arterijų ir taip toliau. Taigi, iš dalies spėčiau kai Algimantui stipriau plakė širdis, galbūt jis kažkiek save stangdino ar mažiau judėjo. Kitas dalykas susijęs su badavimu, ne paslaptis kad žmogus energiją atstato mažu procentu iš kieto suvalgomo maisto, daug didesnis procentas - vanduo, dar didesnis procentas deguonis. O būtent badavimo metu, kapiliaruose susidaro deguonies kamuoliukai, burbuliukai ar kaip juos pavadinti - ir savotiškai šitaip žmogaus organizmas badavimo metu persiorientuoja į visu organizmu deguonies pasisavinimą. Todėl čia padeda tiek judėjimas, yra netgi pratimai stiprinantys kapiliarus - tai kad ir atsigulus lovoje ant nugaros iškelti rankas ir kojas į viršų ir pakratyti. Paprastas būdas įsitikinti - jeigu tik jum kada yra išsiplėtusios venos ant rankų, ar įsipjovėte - papurtykite ranką ir venos nebėra išsiplėtusios o kraujavimas sustojęs - taip veikia kapiliarai. Taip esu stebines ir draugus, kuriems tai naujiena...
Taigi savotiška "ramybė" ir atsipalaidavimas, kuomet žmogus pasitiki Tėvu - yra tas pats metas kada kapiliarai nėra įsitempę ir gali puikiai dirbti mano supratimu. O žmogus kamuojamas abejoniu tuoj pat neramina save ir kūnas puikiai atspindi žmogaus vidinę jauseną, tuomet ir jų, kapiliarų, darbas nebevykdomas arba stipriai pristabdomas - o visa apkrova tenka širdžiai - kuri smarkiau plaka.

(Šioje vietoje nutrinta kas susiję su Algimantu)

Aš pats prieš penkis su puse metų kada susipažinau su Urantijos Knyga, dar prieš tai metus laiko gyvenau Bhagavad Gitos, ir aukojimo Dievui visko kas daroma vibracijomis. Dabar su Urantijos Knygos kontekstu, man kad ir kelis puslapius paskaityti iš kokios "Viešpaties Caitanyos mokymai" knygos malonumas - matai kaip viskas teisingai parašyta, ir kokiomis aukštomis vibracijomis. Vienas iš Vaišnavų mokomų dalykų - suvaldyti savo jusles. Juslės, kaip pvz skonio, kvapo, lytėjimo, klausos, matymo - visos jos turi būti suvaldytos. Galbūt tai taip pat turėjo kažkiek įtakos mano susiformavusiai sąmonei kuri yra šiuo metu, ir požiūriui į maistą.
Man maistas - atlieka funkciją. Galima priaugti kokybiško svorio - raumenų, jeigu tinkamai tuo užsiimama. O šiaip atstatyti energijai, palaikyti kūno gyvybę. Labai panašiai kaip cigaretės, narkotikai, ar dar kas man atrodo kaip žmogaus silpnumo požymis - juos naudojantys man atrodo nevisaverčiai kaip su ramentais, taip ir į maistą aš NIEKAIP negaliu pažiūrėtį į maistą kad jis man teiktų malonumą kažkuria prasme. Tuo labiau augant, pasikartodavo globėjų raginimas "valgyk. eik valgyti." o man veikė atvirkštinė psichologija ir to daryti tik dar labiau nesinorėdavo. Aš maistą skirstau į dvi kategorijas: kuris lengvai lenda, ir kuris verčia vemti. Aišku toks maistas kaip ledai, ar kažkas gaivaus gali lengvai sulysti iki pilvo. Labai stiprių skonių maistas ar koks keptas ar sumaišytas su kokiu užpilu kad nesijaustų natūralus skonis - atgrąso. Na iš dalies gal dar verta paminėti kad kažkada skalaudavau gerklę su kažkokiu tai Hexoral skysčiu kurio vienas iš šalutinių poveikių - skonio jausmo praradimas. Bet iš esmės apibendrintai teigiu, kad žmogus mano atveju gali atrasti "sielos numalšinimą" kažką nuveikdamas prasmingo, o nors tu kalną sausainių suvalgysi - nieko tai nepakeis, tai tik smegenų receptorių dirginimas. Tačiau tai kaip šuns glostymas su stora pirštine - pats to nejauti, tik per atstumą smegenimis kažką interpretuoji. Pastebėjau, kad bendraudamas su kaikuriais žmonėmis, rodydamas savo požiūrį į maistą ir kiti tada nebėra tokie skonio manijakai.. Apskritai aš visose situacijose ieškau "tinkamų suvokimų, tinkamo požiūrio" kaip į tai žvelgti. Kada atrandi, gali gyventi kitaip. Kol kas tiek.
Beje, man 24 metai. Esu iš Klaipėdos.

Vaidas
2010-12-06 13:45:11




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal