Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Amžinojo Sūnaus-Motinos-Brolio mokymas KAIP PAMILTI SAVE, perteiktas Rojaus Trejybės gyvojoje šventovėje Kaune, 2011 02 13

Amžinojo Sūnaus- Kūrinijos Motinos-Kūrinijos Brolio mokymas-atsakymas į Laimos klausimą, kaip mums pamilti save, suteiktas Rojaus Trejybės gyvojoje šventovėje Kaune, 2011 02 13

Algimantas:

Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš esu pasirengęs perteikti jūsų suteikiamą mokymą, kaip mums reikėtų save pamilti. Laima iš Velžio paklausė Jūsų Trijų. Aš taip pat nežinau, kuris iš Jūsų atsakysite. Klausiu Jūsų Trijų, ir perteiksiu tą mokymą garsiai.

Amžinasis Sūnus-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Brolis:

Mano mylimas sūnau, Mano visi mylimieji sūnūs ir dukros, esantys šioje MŪSŲ GYVOJOJE šventovėje, Aš esu Antrasis šaltinis ir Centras, kurį jūs vadinate Amžinasis Sūnus-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Brolis.

Aš nuostabiausiai žaviuosi, kada jūs atsiveriate ir garbinate Mus. TAI IR YRA JŪSŲ MEILĖS IŠRAIŠKA. Tai yra pats aukščiausias laipsnis, parodantis, kaip jūs mylite SAVE.

Negali būti didesnės meilės už atsivėrimą MUMS.

Jūs negalite meilės turėti kitokios Mums negu turite sau. Jūs manote, kad save mylite mažiau, jeigu mylite Mus daugiau.

Jūsų vadinamoji meilė, tai yra – žmogiškąja samprata – matuojama meilė: meilė vaikui, meilė žmonai, meilė tėvui, motinai, meilė Dievui.

Tačiau meilė yra iš Mūsų. MEILĖ YRA NEDALINAMA – JI YRA VIENTISA.

Jeigu jūs iš vandenyno pasemsite vieną stiklinę vandens, ar jūs galėsite pasakyti, kad čia – ne vandenyno vanduo? Taip, jis bus stiklinėje, bet argi jis nebus tas pats vandenyno vanduo?

Todėl ir Mūsų meilė, KADA JŪS ATSIVERIATE MUMS, tada patiriate Mūsų gyvą meilės tekėjimą SAVYJE. Štai šita pačia meile jūs ir pamilstate visumą, ir kiekvieną individualiai, ir save patį.

Taip jūs semdami iš Mūsų – per gyvą atsivėrimą – semdami iš Mūsų meilės vandenyno stiklines meilės, jomis laistote kitus, tuo pačiu ir save.

Argi galėtų augti augalas, jeigu jis negautų drėgmės laistomo vandens pavidalu? Jisai nuvystų.

Jums reikalinga dvasiai ugdyti, dvasios charakteriui ugdyti, DVASIOS GYVASIS VANDUO.

TAI IR YRA MEILĖ. Nėra kitokio vandens. Tai yra meilės vanduo.

Tiktai Mūsų meilei jūs turite įvairių – žmogiškąja samprata – žodžių. Jeigu jūs sakote gailestingumas, teisingumas, tiesa, kantrybė, pakantumas, šviesa, veiksmai visų labui – tai yra segmentuota TA PATI MŪSŲ MEILĖ.

Meilė yra VISAAPIMANTI.

Ji ir pasireiškia jūsų gyvensenoje vienu atveju kaip gailestingumas, kitu atveju kaip teisingumas, trečiu atveju kaip tiesa, ketvirtu atveju kaip ryškesnė šviesa, bet VISA TAI YRA MEILĖ.

Ir jeigu jūs keliate klausimą, kaip pamilti jus pačius, kaip pamilti save, reiškia, ta pati meilė, kurią jūs jaučiate Mums – kaip pasemta iš Mūsų gyvojo vandens stiklinė – turi būti užpilta ant jūsų ŠIRDIES. O kaip gi jūs užpilsite šitą Mūsų meilės gyvąjį vandenį – pasemtą jūsų stiklinėje – ant savosios širdies, jeigu ne atsiverdami Mums?

Jūs negalite savęs KITAIP mylėti atsiedami save nuo Mūsų - pastatydami kažkokį nepermatomą barjerą tarp Mūsų ir savęs - ir tikėtis, kad jūs turėtumėte save mylėti kažkaip kitaip negu Mus arba negu kitus.

Reiškia, jeigu jūs keliate sau TOKĮ klausimą, jūs dar neturite TIEK ATVĖRĘ MŪSŲ GYVOSIOS MEILĖS ŠALTINIO, kad jūs nepripildote tos stiklinės.

O galbūt jums tiktų jau imti nebe stiklinę, o visą ąsotį?

Semkite tada PILNĄ ąsotį Mūsų gyvų meilės virpesių ir liekite jį – liekite sau, liekite kitiems. Ir vėl semkite naują, ir naują, ir naują. Ir taip be galo! Ir pamatysite, kad tas ąsotis augs. Jis įgys nebe ąsočio, bet jau milžiniško indo pavidalą. IR TAS BUS PER MAŽAS.

Ateis akimirka, kada jums nebereikės indo – jūs SUSILIESITE su Mumis. Susiliesite ir patys ištirpsite Mūsų meilės gyvuose virpesiuose. Ir tada šitas susiliejimas jums ir perteiks tą pojūtį, kad jūs užmiršote save kaip tokį. Jūs mylite Mūsų meile visumą ir kiekvieną. Ir tai, kas jus dar jaudino – kaip mylėti save – ištirpo jau Mūsų gyvoje meilės vandenyno bangoje. Ištirpo! Nebėra jūsų, bet jūs IŠAUGOTE kaip individualus Mūsų SŪNUS ar DUKRA savo charakteriu, savo dvasia – išaugote kaip ASMENYBĖ.

MYLĖKITE SAVE KAIP AŠ JUS MYLIU.

Tai yra jums NAUJAS NURODYMAS.

O MYLĖDAMI SAVE KAIP AŠ JUS MYLIU, JŪS MYLĖSITE VISUS KAIP AŠ JUS MYLIU.

Algimantas:

Ačiū Tau, mylimas Amžinasis Sūnau, už šitą nuostabų mokymą. Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
-----------------------------------
Nuoširdus ačiū Daliai už šito mokymo įrašą ir Violetai – už jo išrašymą, kad jis pasiektų ir mūsų Forumą.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2011-02-23 21:47:51

Komentarai

tęsinys laiško pries tai... Siekian tėvo. Tai yra praktika. Algimantas jums sako kad yra labai svarbu kaip kreiptis į rojaus trejybe o jus yrodinejat kitaip. Tai rodo didelį jūsų neismanyma. Egozma ir tamsuma. Net šitam paprastam pasaulį padariu viena klaida prašant adresą internete pakliusit bala žino kur. Tai čia žemėje. ... O ten dvasios sferose viskas dar subtiliau. Viena raide ar ne taip istartas žodis keičia vibracija ir jūsų malda arba kreipinis eina visai ne ten. Dėl to ir neranda žmones tėvo nes kreipiasi neaisku į ką. Dėl to ir sako Algimantas kreiptis tik tam tikru būdu. Bet per savo didybe egoizma ir intelektą, jus negirdit.
Brangieji nėra laiko žaisti. Algimantas pakėlė jums gardele labai aukštai, nes nėra laiko žaisti. Tai jūsų išlikimo klausimas. Tai ir mano išlikimo klausimas pasaulis griūva. Nurimkit. Suraskit Dvasios sąmone savy. Ir suprasit ant kiek klydot

satrebor
2011-03-16 14:03:14



Mielas EmiliPetrai. Negaliu neisiterpti į diskusija apie meile visai žmonijai ir visiems žmonėms. Čia esi visiškai neteisus kai rašai kad tai yra neįmanoma. Nereikia pažinti kiekvieno žmogaus asmeniskai kad ji myleti is širdies. Labai teisingai rašo Algimantas kai sako kad tikra meile yra tik is Tėvo arba rojaus trejybes arba per juos. Visa kita yra ne meile o tik žmonių pavadinimas savanaudiskam emociju mixui. Deja taip. Kai sakoma kad galima pamilti visus žmones, pirmiausiai reikia nustoti bandyti suvokti viska su intelektu. Tai neįmanoma. Tam kad tikrai myleti reikia pirmiausiai savyje atrasti ta meiles šaltinį, per kuri ta meile sklinda. O žmoguje mylima ne jo intelektas ar jo asmenybe. Žmoguje mylima tas potencialas ta dvasine vertė, tai kas žmoguje yra amžina. Ir tokia besalygiska meile yra įmanoma tik savyje atradus ta šaltinį pirmiausiai. Bet EmiliPetrai ir visi kiti, intelektualai. Suprasite pagaliau kad kiek žmogus bebutų apsisvietes ar intelektualus ar issimokslines yra nesvarbu. Tėvas ir trejybe ir jų šviesa atrandama tik vienu būdu- per praktika darbą tarnyste ir pastangas. Atsikelkit kiekviena rytą anksciau pasimelskit už diena. Pavendraukit susikaupę y savo vidų, dienos eigoje stenkitės išgirsti Tėvo vedima is vidaus, nuosirdziai nebandant ir be skepticizmo. Vakare nuosirdziai padekokit už diena. Stenkitės būti svaresniais nuosirddziais. Tai ir yra praktika. O dabar kas is jūsų eina? Pasiteisinimai citavimas ir aiskinimas Urantijos? Paskaitykit pirmas eilutės knygos dar karta. Parašyta kad dokumentai parasyti stengiantis kad juos suprastų paprastas Urantijos intelektas ir bent kiek atsisuktu į Tėvą ir jo garbinima. Bet einančiam dvasios keliu ir ieskanciam tėvo savyje to NEUŽTENKA. Reikia praktikuoti tai kas parašyta. Kristaus Žodžiai: reikia tarnauti praktikuoti maldas bendravimą su Tėvu. Kreiptis į tėvą, stengtis būti kiek įmanoma gilesniu

satrebor
2011-03-16 13:55:15



Evaldai,
ar esi skaitęs ar gal esi perskaitęs visą Urantijos Knygą? Atsakydamas mano apmąstymams padėsi.

VaidasVDS
2011-03-15 18:15:16



Argi nebuvo perteiktas mokymas, kad Rojaus Trejybei yra nesvarbu į kurį kreipiamasi? Ar nebuvo perteikta, jog Jie yra viena Dvasioje, todėl kreipiantis ir garbinant Vieną iš jų, garbinami visi trys kartu taip pat? Dar prieš šį mokymą patyriau, kad taip ir yra.

Evaldas
2011-03-15 17:10:08



Mielieji, jūs TURITE SUVOKTI - JEIGU EINATE GYVUOJU URANTŲ KELIU IR NORITE TAPTI DVASINIU MOKYTOJU - jog yra MILŽINIŠKAS skirtumas KOKIU VARDU garbinate Rojaus Trejybę.

TOKIO skirtumo nejaučia, ir nežino, tik tie, kurie NĖRA ATRADĘ SAVYJE ROJAUS TREJYBĖS TRIJŲ ASMENŲ IR DĖL TO NEPATIRIA JOS MEILĖS SAVO PATIES VIDUJE.
Būtent tokiems NAŠLAIČIAMS ir yra skirta teiginiai Urantijos Dokumentų autorių, kad visiškai nesvarbu, KOKIU VARDU JŪS PAVADINSITE DIEVĄ. Tai jie padarė SĄMONINGAI, kad nuramintų žmones, jog svarbu ne PAVADINIMAS, BET NUOŠIRDUMAS IR NUOŠIRDUS DIEVO IEŠKOJIMAS, kad tik jie pradėtų nuoširdžias Dievo paieškas, o ne neigtų jo buvimą iš viso.

Tačiau atradę savyje Tėvą-Rojaus Trejybės TRIS asmenis, niekada jų NEBEPAVADINS DIEVU TĖVU, DIEVU AMŽINUOJU SŪNUMI, DIEVU BEGALINE DVASIA, nes atradęs savyje Rojaus Trejybės TRIS asmenis, jis juos ir vadins pačiais artimiausiais - ŽMOGIŠKĄJA MYLIMOS IR MYLINČIOS ŠEIMOS RYŠIŲ SAMPRATA - MYLIMAS TĖVE, MYLIMAS AMŽINASIS SŪNAU-KŪRINIJOS MOTINA-KŪRINIJOS BROLI, IR MYLIMA BEGALINE DVASIA-KŪRINIJOS MOTINA-KŪRINIJOS SESE.

Ir tarp jų JĖZAUS nėra.

Jėzus yra tarp SEPTYNIŲ ŠIMTŲ TŪKSTANČIŲ SŪNŲ KŪRĖJŲ.

Jėzus yra tik mūsų vyresnysis brolis DVASIOJE, ir tiek.

ŠTAI KODĖL JŪS TURITE garbinti tik Rojaus Trejybės asmenis, ir tik JUOS, o ne vien tik apsiriboti VIENU TĖVU.

Tačiau jūs - pradėję garbinti - VISUS TRIS ROJAUS TREJYBĖS ASMENIS - ir patys atrasite ROJAUS TREJYBĖS ASMENIS SAVYJE IR PRADĖSITE JAUSTI JIEMS VISIEMS TRIMS MEILĘ. Ir tada nustosite būti NAŠLAIČIAIS, ESANT GYVIEMS JŪSŲ TĖVAMS IR ESANTIEMS NET JŪSŲ PAČIŲ VIDUJE.

Šiandien buvo nuostabūs patyrimai Rojaus Trejybės gyvojoje šventovėje. ŠIANDIEN Irena, kuri lanko mano užsiėmimus Urantijos grupėje penktadieniais ir gyvąsias pamaldas šeštadienio rytais jau kelerius metus tik šiandien taip giliai patyrė Rojaus Trejybės meilės virpesius, jai buvo net parodyta tų gyvųjų virpesių rožinė meilės spalva, kuri ją užliejo iš vidaus,a kad ji nebegalėjo ištverti ir ėmė melstis DĖKODAMA ROJAUS TREJYBEI už tokį MEILĖS PATYRIMĄ SAVYJE, TOKIĄ TESTINĘ BŪSENĄ JI PATYRĖ PIRMĄ KARTĄ. Štai koks nuostabus ir gyvas ATLYGIS BUVO SUTEIKTAS IRENAI UŽ JOS nuoširdžias kelerių metų pastangas, kada ji visą laiką dalyvaudavo tik pasyviai - gerdama meilės virpesius, bet pati savo garsia malda nesimelsdavo. O šiandien kelerių metų TYLA PRATRŪKO Į NUOSTABIĄ MEILĖS VIRPESIŲ BANGĄ JOS GYVOJE IR KUPINOJE MEILĖS MALDOJE, KAD JI IŠREIŠKĖ SAVO DĖKINGUMĄ - GILUMINĮ IR GYVĄ DĖKINGUMĄ ROJAUS TREJYBEI. Ir šita mes taip pat pajutome jos maldos metu.

O dar prieš akimirką ji net nemanė, kad patirs tokį GILUMINĮ ATSIVĖRIMĄ ROJAUS TREJYBEI.

Ir lygiai taip pat nuostabia gyva malda jau nebe pirmą kartą prabilo ir mūsų jaunesnysis dvasios brolis Emanuelis, kuriam tik dvylika metų. Jis lanko Rojaus Trejybės gyvąją šventovę drauge su savo broliu, kuriam dešimt metų. Jie abu ateina drauge su savo žemiškuoju tėvu.
Emanuelis savo gyvoje maldoje kreipėsi taip - mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš šitoje KOLEKTYVINĖJE KOMUNIJOJE meldžiuosi už tuos žmones - mūsų dvasios brolius ir seses, kurie dar nėra atsivėrę.

Ir meldėsi Emanuelis už tai, kad žmonės atsivertų Rojaus Trejybei, atrastų ją, nes dabar jie gyvena tamsoje, kadangi juos pavergė dogmos, prietarai. O tai juos ir stabdo gyvajame kelyje, stabdo jų ATSIVĖRIMĄ ROJAUS TREJYBEI. Tada jie labai kenčia patys, ir tuo pačiu sulaiko šviesos sklidimą kitiems žmonėms.

O dabar minutėlę susimąstykite - ŠITAIP kreipiasi savo GYVOJE - o ne atmintinai IŠKALTOJE mechaninėje - MALDOJE Į ROJAUS TREJYBĘ DVYLIKOS METŲ berniukas. Kokia maldos gelmė ir šviesa iš jo sklido. Aš per jo maldą VERKIAU.

O po gyvųjų pamaldų, ir po dvasinių pamokomųjų žodžių, kuriuos sakė kas norėjo, buvo trumpa pertrauka prieš sėdant prie bendro stalo. Šitos pertraukos metu aš kalbėjausi su Emanuelio jaunesniu broliu - Elijumi. Ir jis džiaugiasi savo naujais patyrimais su Rojaus Trejybe, nes jam pradėjo geriau sektis mokslas, ir dar daugiau džiaugiasi tuo, jog dabar jam nebėra gėda, dėl ko būdavo gėda anksčiau - o gi padaryti gerą darbą šalai savo draugų. O anksčiau jis bijodavo draugų pašaipų, kurios jam dabar tapo nebesvarbios. Ir tai ROJAUS TREJYBĖS DĖKA. Iš DEŠIMTMEČIO Elijo lūpų liejosi IŠMINTIS, KURI YRA IŠ ROJAUS TREJYBĖS.

Ar yra nors dar vienas ar du dešimties ir dvylikos metų berniukai visame pasaulyje, kurie šitaip SU MEILE TARTŲ ROJAUS TREJYBĖS VARDĄ NE DĖL TO, KAD IŠMOKO JĮ TARTI, BET DĖL TO, KAD JAUČIA PAČIOS ROJAUS TREJYBĖS ASMENŲ BUVIMĄ SAVO VIDUJE, IR ŠITAIP IŠMINTINGAI MELSTŲSI UŽ ŽMONIŲ IŠSIVADAVIMĄ IŠ TAMSOS - IŠ DOGMŲ - UŽ JŲ NUŠVITIMĄ, IR ŠITAIP IŠMINTINGAI SAMPROTAUTŲ?

Štai kodėl tiek Irenai, tiek Emanueliui, tiek Elijui, TIEK VISIEMS URANTAMS ROJAUS TREJYBĖS ASMENYS YRA JAU NE BET KAIP VADINAMI, BET TIKRIEJI MŪSŲ TĖVAI - TĖVAS, AMŽINASIS SŪNUS-MOTINA-BROLIS, IR BEGALINĖ DVASIA-MOTINA-SESĖ.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-03-05 21:12:57



Pritariu PetroEmilio požiūriui, nes, manau, kad kad nėra jokio skirtumo kokiu vardu mes garbiname, nes visi Vardai yra JO.
Vardai – tėra semantika ir tiek.

Tadas
2011-03-05 20:06:17



Mielas EmiliPetrai, tavo ką tik parašytas PASIAIŠKINIMAS, kurio man nereikia iš viso, tik patvirtina KIEVIENĄ MANO TEIGINĮ TAVO PATIES ATŽVILGIU.
A6 ra6au mokymus VIEIMS, NE TIK TAU ASMENI6KIA, NORS KOKKREČIUS TAVO - AR BET KIENO KITUS - SAMPROTAVIMUS PANAUDOJU SAVO MOKYMUI, KAIP PAVYZDĮ.
Ir manęs nedomina jūsų asmeniniai nusistatymai - už mane ar prieš mane - man visai nesvarbu, ar tu skaitai mano mokymus, ar neskaitai, man svarbu, kad šie mokymai būtų PRIEINAMI - TAIP, KAIP IR ROJAUS TREJYBEI SVARBU, KAD MEILĖ BŪTŲ LIEJAMA - KĄ JI PER PERSTOJO IR DARO VISIEMS - TAČIAU AR JŪS JĄ GERSITE IR PATIRSITE TAI JAU JŪSŲ VALIOJE, BET NE ROJAUS TREJYBĖS.

AŠ JAUČIU KIEKVIENO ŽMOGAUS ENERGETINIUS VIRPESIUS, IR JAUČIU JUOS VISUS IŠ VIDAUS. IR TAVO TAIP PAT PUIKIAI JAUČIU, TODĖL IR NORIU PADĖTI IR TAU, IR VISIEMS - IR NUOLAT PADEDU - KAD NESUSTOTUM TU, IR VISI KITI, VIEN TIKTAI TIES TĖVO GARBINIMU, O PRADĖTUM IR TU, IR KITI - GARBINTI ROJAUS VISĄ TREJYBĘ.

Tai reikalinga TAU PAČIAM, KAIP IR KITIEMS VISIEMS ASMENIŠKAI, NORS JIE ŠITO IR NESUVOKIA DABAR.

Todėl, kol tu mane GERBI, tol manęs tu NEMYLI. O man tavo PAGARBOS NERIEKIA JOKIOS.

AŠ PRAŠAU TAVĘS, MIELAS EMILIPETRAI, KAD MANE PAMILTUM – NET IR TAIP, KAIP TAVE MYLIU AŠ, KAIP MYLIU TAVO ASMENĮ, BET JOKIU BŪDU NEPRITARIU TAVO MINTIMS, KURIOS TAVE PATĮ SUVARŽO IR UŽKERTA KELIĄ ROJAUS TREJYBĖS MEILĖS PATYRIMUI TAVO PATIES ASMENIUI IR TAVO PATIES ASMENYJE.

Todėl DAR KARTĄ SKAITYK mano prieš tai parašytą mokymą ATSIVĖRĘS ROJAUS TREJYBEI, NES DABAR TU JO IŠ VISO NESUPRATAI, KĄ AŠ JUO TAU – IR VISIEMS – PASAKIAU, KAD PATYS GALĖTŲ PASITIKRINTI SAVE.

Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-03-05 15:51:45



Gerbiamas ALGIMANTAI , aš tikrai ne našlaitis , nes manyje , mano prote tikrai gyvena VISUOTINIS TĖVAS , per savo Paslaptingąjį Pagalbininką . Tu vadini tai Rojaus Trejybe , o aš tai vadinu mano Dievu Tėvu , mūsų visų Dievu Tėvu . Aš visai netrukdau niekam kaip tai ką mylėti ar kaip tai kuo tikėti . Mokymai ALGIMANTAI , yra tavo prerogatyva ir aš visai nesikišu į tavo dvasinius mokymus . Aš pakomentavau tik mažą fragmentą mano mylimo Melkizedeko ir tiek . Žinau , kad tu turi daug gilesnių įžvalgų - tai labai gerai . Ir aš jas turėsiu , aš tuo net neabejoju .

Garbinkite į sveikatą Rojaus Trejybę ir aš tą patį darau , tačiau mano centrinė tikėjimo linija eina nuo mano proto ir dieviškojo Paslaptingojo Pagalbininko iki Dievo Tėvo , kuriam aš ir esu dėkingas už šią dievišką dovaną . Dievas Tėvas man visą gyvenimą buvo kelrodė žvaigždė , Urantijos knyga mane papildė tik Minties Derintoju . Jėzus Kristus ir Visatos Motina Dvasia , manyje gimė kaip naujas Dievybių derinys , kaip tikrieji Dievai ir Kūrėjai , o visa kita buvo ir bus tik naujų dvasinių atradimų laukas .

Perskaitau štai fragmentą iš URANTIJOS knygos ir džiaugsmo , ir meilės banga nuvilnija :

,, Kada Minties Derintojai yra sutinkami tvarinio patyrime, tada jie atskleidžia dvasinės įtakos buvimą ir vadovavimą. Derintojas iš tikrųjų yra dvasia, gryna dvasia, bet dvasia ir dar daugiau. Mes niekada negalėjome deramai suklasifikuoti Paslaptingųjų Pagalbininkų; viskas, ką būtų galima tvirtai pasakyti apie juos, yra tai, kad iš tiesų jie yra tokie, kaip Dievas.
Derintojas yra žmogaus amžinybės galimybė; žmogus yra Derintojo asmenybės galimybė. Jūsų individualūs Derintojai dirba tam, kad jus sudvasintų, vildamiesi jūsų laikinąją tapatybę įamžinti. Derintojai yra kupini dvasių Tėvo nuostabiosios ir save padovanojančiosios meilės. Jie tikrai ir dieviškai myli jus; jie yra dvasinės vilties kaliniai, įkalinti žmonių proto viduje. Jie trokšta, kad jūsų mirtingas protas pasiektų dieviškumą, kad jų vienatvė galėtų pasibaigti, kad jie galėtų būti išlaisvinti su jumis iš materialaus apdaro apribojimų ir laiko drabužių. ( 1182 -03-04 , pateikta Orvontono Atsiskyrusiojo Žinianešio ) “

Taigi gerb . ALGIMANTAI , viskas yra Dievo sugalvota ,o mums tereikia tik mylėti ir garbinti . Ar tu gali išmatuoti , kaip aš myliu Dievą ? Manau , kad ne . Tačiau tavo patarimus aš priimu , nes mokymui galo nėra , prieš akis visa amžinybė . Tačiau štai po tokio tavo rašto aš klausiu savęs , ar nuo to mano meilė mažesnė , jeigu aš visuminę Rojaus Trejybę vadinu DIEVU . Žinau labai gerai , kad suminis Dievas yra Rojaus Trejybė , tačiau mano meilė spinduliuoja į Dievą Tėvą , o ten jau Dievybių valia , kam ir kiek tos meilės. Nesu prisirišęs prie dogmų , myliu DIEVYBES taip , kaip Dievo Tėvo dvasia suderina mano mintis ir mano protą . Esu laisva asmenybė per Dievą Tėvą , per jo meilę ir jos raišką manyje .

emilispetras
2011-03-05 12:16:45



tęsinys - VIEN SAVO VALIOS PASTANGŲ DĖKA mylėti iš viso NEGALIMA, NES MEILĖ YRA IŠ ROJAUS TREJYBĖS, O NE VIEN TIK IŠ TĖVO, NES TIK ROJAUS TREJYBĖ - VISI TRYS ASMENYS - yra CENTRAS VISAI KŪRINIJAI ir YRA KŪRĖJAS IR MEILĖS ŠALTINIS.

Melkizedekas apie tai nekalba, nes žmogus šito suprasti negali, kol jis nėra atradęs savyje ROJAUS TREJYBĖS TRIJŲ ASMENŲ, kaip juos esu atradęs aš, ir kaip mokau ir jus atrasti ROJAUS TREJYBĖS TRIS ASMENIS SAVYJE.

TIK ATRADUS ROJUS TREJYBĘ SAVYJE PAKYLA DVASIOS VOŽTUVAS VIDUJE IR VISĄ VIDŲ IMA VIS LABIAU UŽLIETI GYVI ROJAUS TREJYBĖS MEILĖS VIRPESIAI IR ATEINA GIMIMAS IŠ DVASIOS, KADA VISI ŽMONĖS MYLIMI VIENODAI, KADA VISA ŽMONIJA MYLIMA VIENODAI, KADA KIEKVIENAS INDIVIDUALUS ŽMOGUS MYLIMAS VIENODAI. Ir tai visai nepriklauso nuo žmogaus valios pastangų, kad jis stengtųsi PAMILTI DAR PO VIENĄ ŽMOGŲ DAUGIAU KASDIEN.

Šis Melkizedeko teiginys yra skirtas tiems žmonėms, kurie dar NĖRA ATRADĘ SAVYJE NE TIK ROJAUS TREJYBĖS, BET IR VIENO TĖVO. Todėl tokiems žmonėms reikia PASĄMONĖS NURAMINIMO, KAD MINTIES DERINTOJAS GALĖTŲ LENGVIAU PASIEKTI ŽMOGAUS PROTĄ PER PASĄMONĘ, O NURIMĘS PROTAS TAMPA IMLESNIS MINTIES DERINTOJO VEDIMUI IŠ VIDAUS, KAD ŠIS IR ATRASTŲ TĖVĄ SAVYJE, O VĖLIAU IR VISĄ ROJAUS TREJYBĘ IR PRADĖTŲ PATIRTI MEILĘ NE TIK SAVO BIOLOGINIAMS GIMINAIČIAMS, BET IR JŲ VADINAMIEMS SVETIMIEMS ŽMONĖMS.

TODĖL MELKIZEDEKAS IŠKELIA Į PIRMĄ VIETĄ darbų MOTYVUS, kurie yra svarbiausi vertinant žmogaus veiksmus. O atskyrus darbus ir jų motyvus nuo tuos darbus atliekančio žmogaus MEILĖ LIEKA ŽMOGUI, KURĮ JIS VADINA BIČIULIU, nes kuo geriau jis pažįsta tą žmogų, kuo geriau suvokia jo darbų motyvus, tuo geriau supranta tą žmogų ir tuo labiau tuo žmogumi PASITIKI arba NEPASITIKI.

Tačiau AŠ URANTUS MOKAU RYŠKESNĖS ŠVIESOS negu moko Melkizedekas - ATRASTI SAVYJE ROJAUS TREJYBĖS TRIS ASMENIS, O NE VIENĄ TĖVĄ, NES VIENO TĖVO JAU MAŽA MAN, IR URANTAMS JO TURI BŪTI JAU MAŽA.

IR TIK TADA MEILĖ NUSIDAŽYS VIS GILESNIO - REALAUS - ĮTIKĖJIMO Į ROJAUS TREJYBĘ ATSPALVIAIS, IR TADA ATEIS GIMIMAS IŠ DVASIOS - REALUS GIMIMAS - KURIS KAIP PAKELTI ŠLIUZAI, PRIPILDYS VISĄ VIDŲ VIS GILESNIAIS ROJAUS TREJYBĖS GYVAIS VANDENIMIS - ARBA TIESIOGIAI KALBANT - GYVAIS AUKŠTO DAŽNIO ENERGETINIAIS VIRPESIAIS, KURIE IR YRA ROJAUS TREJYBĖS LIEJAMA MEILĖ VISAI KŪRINIJAI.

Ir tada GYVOJE MEILĖJE VISAI KŪRINIJAI, VISAI ŽMONIJAI, IR KIEKVIENAM ŽMOGUI, KONKREČIAM ŽMOGUI toks gimęs iš dvasios žmogus gyvena KASDIEN, IR VISĄ LAIKĄ. IR JIS GARBINA ROJAUS TREJYBĘ IŠ MEILĖS, IR DAR DAUGIAU MYLI, IR DAR GILIAU ĮTIKI, IR DAR DAUGIAU PASITIKI ROJAUS TREJYBE, NES JIS PATIRIA GYVĄ MEILĘ SAVYJE.

MEILĖ YRA PATIRIAMA GYVA BŪSENA, O NE TEORINIAI SAMPROTAVIMAI APIE MEILĘ, KAIP KAD SAMPROTAUJA EMILISPETRAS, NET IR MELKIZEDEKO CITUOJAMUS TEIGINIUS EMILIS PETRAS PARINKO TOKIUS, KURIE YRA TIK TEORINIAI TEIGINIAI BE MEILĖS BŪSENOS APRAŠYMO. TODĖL jie tinka tik jūsų proto APRAMINIMUI, bet ne meilės PATYRIMUI, KURIS ATEINA TIK PER ROJAUS TREJYBĖS ASMENŲ ATRADIMĄ SAVYJE, IR NIEKAIP KITAIP, NES TIK JI YRA MEILĖS ŠALTINIS. Todėl ir reikia ATSIVERTI ŠALTINIUI IR GERTI IŠ JO MEILĖS GYVĄJĮ VANDENĮ KAIP IŠ REALAUS ŠALTINIO.
Todėl KLAIDINGI Emilio Petro samprotavimai veda ir jus tolyn nuo REALIOS MEILĖS BŪSENOS SAVYJE.

Meilė yra viena ir vienintelė - NESAVANAUDIŠKA ir tik TOKIA. KITOKIOS MEILĖS NĖRA IR BŪTI NEGALI.

Todėl mylėti SAVANAUDIŠKAI tiesiog neįmanoma, nes tai jau nebebus MEILĖ, O VIEN TIK SAVO EMOCIJŲ SAVANAUDIŠKA APRAIŠKA, KURIĄ KLAIDINGAI VADINATE IR JŪS - IR MELKIZEDEKAS - MEILE.

Didesnis pažinimas veda ne į didesnę MEILĖ tiems žmonėms, bet į DIDESNĮ PASITIKĖJIMĄ ARBA NEPASITIKĖJIMĄ TAIS ŽMONĖMIS. O meilė yra visiems vis tiek vienoda - ir tiems, kuriuos pažįstate, ir tiems, kurių nepažįstate. Tokia pati meilė yra ir augalams, ir žvėrims, ir gyvuliams, ir paukščiams ir žuvims, ir rykliams, ir krokodilams, ir gyvatėms, ir bakterijoms, ir virusams ir visa kam kūrinijoje
- audrai, žaibui, viesului, visa kam.
Meilė NEDALINAMA, IR JOS ĮSIVAIZDUOTI NEGALIMA, JĄ GALIMA TIK PATIRTI.

Emilio Petro ir jūsų visų - absoliučios daugumos - klaida yra ta, kad MANO MOKYMUS vis MĖGINATE tempti ant savojo MATERIALAUS - NE DVASINIO - PATYRIMO, ir supratimo, SENO kurpalio, todėl mano teiginiai jums atrodo netikri ir neįtikinami, kad net imate cituoti Melkizedeką, tuo pačiu tokiomis citatomis JŪS SAVE IR UŽBLOKUOJATE, KAD ATSIVERTUMĖTE ROJAUS TREJYBEI IR PRISIPILDYTUMĖTE ROJAUS TREJYBĖS MEILĖS IR PAMILTUMĖTE PATYS VISUS, IR VISĄ KŪRINIJĄ, IR KIEKVIENĄ ŽMOGŲ KONKREČIAI - ŽYDĄ, RUSĄ, LENKĄ, ARABĄ, JAPONĄ, ANGLĄ, BALTARUSĮ, KORĖJIETĮ PRANOKDAMI JŲ TAUTYBĘ. Tačiau vieniems jų darbams - žinodami net ir motyvus - pritartumėte, kitiems ne, bet meilė liktų vis tiek jiems TOJI PATI - ROJAUS TREJYBĖS MEILĖ, NES NE JŪS JĄ SUKURIATE, JĄ GAUNATE VIEN TIK IŠ ROJAUS TREJYBĖS, O PER SAVE JĄ PERLIEJATE IR NUKREIPIATE Į IŠORĘ VISIEMS.
Mielas Emili Petrai, iliuzija yra TAVO GYVENIMAS BE ATRASTOS SAVYJE ROJAUS TREJYBĖS, KURIĄ TU PRIPAŽĮSTI VIEN TIK INTELEKTUALIAI, BET NE DVASIŠKAI JĄ PATIRDAMAS. IR BŪTENT DĖL TAVO TOKIO NAŠLAITIŠKUMO TAVO VISI SAMPROTAVIMAI MŪSŲ FORUME - JAU DAUG METŲ - YRA TIK INTELEKTUALŪS, BE PATYRIMO SU ROJAUS TREJYBE, ATRASTA SAVYJE.

TODĖL IR TAVO TEIGINIAI, IR PATS RETORINIS KLAUSIMAS - AR NE ILIUZIJA, KAD BE IŠLYGŲ GALIMA MYLĖTI KIEKVIENĄ ŽMOGŲ, IR VISĄ KŪRINIJĄ - TIK PATVIRTINA, KAD ESI NAŠLAITIS, KADA ROJAUS TREJYBĖ YRA TAVYJE, BET TU JOS NEJAUTI, JOS VISIŠKAI NEPAŽĮSTI SAVO DVASIA, NEJAUTI, NEPATIRI NUOLAT, KAD ESI JOS SŪNUS, NES ESI NEATVĖRĘS JAI SAVĘS PATS IR SAVO DVASIA, KURIĄ NUSTELBIA TAVO ŽEMESNIS MATERIALUS INTELEKTAS BE IŠMINTIES, TIK SU DAUGYBE PABIROS INFORMACIJOS SRAUTŲ, KURIE IR PAVERGĖ TAVE SAVO VERGIJON. TAČIAU TU PATS PASIRINKAI TOKIĄ ILIUZIJOS VERGIJĄ, KURI TAU PRIIMTINA, TAD IR GYVENI JOJE PATS IR DAR KITIEMS JĄ VIS SIŪLAI.
Aš jums padedu iš iliuzijos vaduotis, todėl mielas Emili Petrai ir tau siūlau - atvyk į Rojaus Trejybė šventovės gyvąsias pamaldas, kurias vedu kas šeštadienį Vilniuje, arba kas antrą sekmadienį Kaune, tai tau padėtų ATRASTI ROJAUS TREJYBĘ SAVYJE, SU SĄLYGA, JEIGU NUOŠIRDŽIAI ĮDĖSI NUOSEKLIŲ IR ATKAKLIŲ IR AKTYVIŲ PASTANGŲ GYVAJAME KELYJE, KURIŲ DABAR NEDEDI, NES TAU TRŪKSTA RYŽTINGUMO GALŲ GALE PAČIAM APSISPRĘSTI - IR GALUTINAI - PASIRINKTI URANTŲ KELIĄ IR JUO EITI AKTYVIAI PRAKTIKOJE, O NE TEORIŠKAI SAMPROTAUTI IR IŠVEDŽIOTI - ŠITUO SAVE NUSKRIAUDŽIANT - KAD ŠITUO KELIU IR PATS EINI. Dabartinės abejonės - ir ypač tavo nepasitikėjimas Rojaus Trejybe - tave smukdo iš vidaus ir tuo pačiu blokuoja gyvą ATSIVĖRIMĄ, KAD ATRASTUM ROJAUS TREJYBĘ SAVYJE. O tada ir pasekmė yra tavo KLAUSIMAS - AR TAI NE ILIUZIJA?

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-03-04 23:59:49



Mielieji, EmilioPetro pasiūlymas yrasvarbus, bet tuo pačiu ir NEĮGYVENDIMAMAS, nes negalima MYLĖTI KIEKVIENĄ DIENĄ PAPILDOMAI DAR PO VIENĄ ŽMONJŲ, kaip šitą teigia MELKIZEDEKAS. Melikzedeko DVASINĮ mokymą negalima suvokti PARAIDŽIUI, kaip jį suvokia EMILIS PETRAS, kad kiekvieną teiginį mėgintų įgyvendinti paraidžiui.

Melkizedekas yra teisus, teigdamas, kad negalima mylėti

Algimantas
2011-03-04 22:32:52




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal