Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Esksperimentas?

Lankantiems Urantijos Knygos grupę pasakojau asmeninius patyrimus su Rojaus Trejybe– tokius patyrimus, kuomet „prašai ir gauni“. Tie patyrimai man buvo tarsi koks bandymas – prašiau Rojaus Trejybės pagalbos, ilgai prašiau ir laukiau pasikeitimo. Bet laukiau žinodama, kad jis ateis. Tiesa, kai atėjo, nustebau. Vadinasi, širdies gilumoje turėjau abejonių. Tų abejonių, matyt, turiu ir dabar, todėl tęsiu savo eksperimentą toliau.

Šį kartą prikibo prie manęs virusėlis – pradėjo stiprokai skaudėti gerklę. O aš, patyrusi, kaip Rojaus Trejybė puikiai malšina skausmą, vakare pasimeldžiau, kad sustiprėtų sveikata, sumažėtų gerklės skausmas. Ir sumažėjo, tiksliau skausmas praėjo. Ryte jaučiau, kad gerklę vis viena skauda, tiesa, ryjant skausmo nesijaučia, bet raudonumas ir perštėjimas liko. Aš dar pasimeldžiau, meldžiausi kokią valandą – kol susiruošiau ir išėjau į darbą, važiuodama autobuse vis prašiau ir prašiau numalšinti skausmą, išgydyti mano gerklę, prašiau sustiprinti visas mano kūno ląsteles, kad jis taptų nuostabia Rojaus Trejybės šventove, kartu su Rojaus Trejybe, darančia šviesos ir gėrio darbus visų labui. Skausmas nurimo visai, raudonis sumažėjo. Darbe ir skausmą ir meldimąsi pamiršau. Ir gavau rezultatą – vakare vėl pajutau skausmą.

Tuomet supratau esminį dalyką – GYDYMAS VYKO TOL, KOL BUVAU ATSIVĖRUSI, T.Y. TOL, KOL MELDŽIAUSI. Vadinasi, nepakanka pasimelsti kažko prašant ir tai pamiršti, vadinasi reikia daug ir ilgai melstis. Svarbiausia – PRAŠANT DUODAMA.

Kas jaučiate, kad įtikėjimas seklus, melskite jo, melskite nuolat, prašykite. Kas jaučiate, kad pasitikėjimas menkas ir negalite gydytis Rojaus Trejybės pagalba, melskite ir melskite gilesnio pasitikėjimo. Svarbiausia, JŪS TAI GAUSITE. Žinoma, veiksmingiausia kolektyvinė malda, tačiau ir asmenybei suteikta didžiulė galia semtis iš Rojaus Trejybės visko ko mums reikia. O Rojaus Trejybės mums siunčiamoje meilėje yra viskas: sveikata, nuskausminamieji, vaistai, išmintis, nuraminimas, teisingumas, ramybė, nesavanaudiškumas ir dar daug, daug to, kas mums veda Gyvuoju Keliu.

Darykit ir jūs, kaip aš vadinu, eksperimentus ir įsitikinsite, kad tai VEIKIA. Kad kiekvienam duodama ir net daugiau nei jam reikia.

Su meile

Gitana
2011-03-10 06:32:47

Komentarai

Parašysiu ir savo patyrimą .
Rudenį apakau viena akimi . Ir tai mane varė į neviltį . Meldžiau ir klausiau , kodėl ir už ką , tačiau visą laiką sulaukdavau ramininą , kad viskas bus gerai ir aš matysiu labai gerai .
Maniau , kad išvengsiu operacijos ir stebuklingai pasveiksiu , tačiau stebuklas neatėjo , o diena kada turėjau nuspręsti arba , arba - atėjo .
Vidinis balsas visą laiką tvirtino , kad bus gerai ir jokių problemų. Aš to niekaip nesupratau . Pasimeldžiau ir atsiguliau ant operacijos stalo . Po poros dienų , su abiem akimis aš pamačiau šviesą . Šiandiena mano regėjimas lygus vienetui .
Dieve sakau , kodėl aš tavęs nesupratau , kodėl aš laukiau nerealaus stebuklo , kai tuo tarpu tu man suteikei stebuklą per stebuklingas chirurgo rankas .
Taigi visi stebuklai yra šalia mūsų , tačiau išsivysto , išsipildo ne pagal mūsų valią , bet pagal Dievo valią .

emilispetras
2011-03-10 18:02:21



Mielieji, Gitanos ir Ritos patyrimai tik patvirtina, kad TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS GYDYMAS SUTEIKIAMAS.
Rita yra teisi, kad Tėvo-Rojaus Trejybės prašyti VIENĄ KARTĄ, nes mylintis Tėvas NĖRA KURČIAS, tuo labiau turėdamas savo dalelę - mūsų padėtį, todėl ir GYVO MUS NET NĖ KARTO NEPAPRAŠIUS. Juk žemiškasis mylintis tėvas ar motina savo vaikeliui suteikia pagalba, kada mato, kad tokia pagalba yra MINTIES DERINTOJĄ - mūsų VIDUJE, jau žino ir patiria reikalinga, tai nejaugi jūs manote, kad Tėvas-Rojaus Trejybė jus myli MAŽIAU už žemiškus tėvus? AIŠKU, KAD DAUGIAU.
Tačiau problema yra mūsų NEPASITIKĖJIMAS TĖVU-ROJAUS TREJYBE.
Tad šiuo atveju ir Gitanos teiginys, kad reikia prašyti DAUG KARTŲ taip pat turi pagrindo. Jeigu nepasitikėjimas yra didesnis, arba jeigu padėtis atrodo sudėtingesnė, tai vieno karto žmogui ATRODO, jog neužtenka, reikia tą prašymą pakartoti, ir dar daug kartų. Ir tam žmogui tai bus TEISINGA, nes jo PASITIKĖJIMAS TĖVU-ROJAUS TREJYBE DAR NĖRA TOKS GILUS, KAD TOKIOJE PADĖTYJE JIS NUSIRAMINTŲ TIK KARTĄ PAPRAŠĘS PAGIJIMO.
Tėvas-Rojaus Trejybė JOKIU BŪDU NEĮSIŽEIDŽIA DĖL TOKIO NEPASITIKĖJIMO JUO, NIEKADA.
Jūs turite suvokti esminį dalyką, kad jeigu mes PASITIKĖTUME TĖVU GILUMINE PRASME, TAI MES NIEKADA NET NESUSIRGTUME.
Tai reiškia, kad bet koks negalavimas liudija NEPASITIKĖJIMĄ TĖVU-ROJAUS TREJYBE.
Juk MALDA reikalinga NE TĖVUI-ROJAUS TREJYBEI, O MUMS, KAD MES NUSIRAMINTUME IR PATIRTUME MUMS JAU SUTEIKTA IŠGIJIMĄ.
O kadangi GILUMINĮ NUSIRAMINIMĄ, KADA IR PASĄMONĖ NEKAIŠIOJA TAIP STIPRIAI PAGALIŲ Į MŪSŲ ĮTIKĖJIMO IR PASITIKĖJIMO RIEDANČIUS RATUS, mes galime pasiekti tik maldos metu, todėl ji ir yra toji gyvoji priemonė, per kurią Tėvas-Rojaus Trejybe ir gali suteikti MUMS GILUMINĮ NUSIRAMINIMĄ, o ne dėl to, kad sulauktų iš mūsų PRAŠYMŲ mus pagydyti.
Todėl mes dar turėdami tokį seklų įtikėjimą ir prašome maldoje ir sustiprinimo, ir pagijimo, ir tuo keliame savo sąmonės energetinius virpesius ir tuo valome pasąmonę ir padedame ląstelėms maitintis gyvąja energija, kuri nuolat sklinda iš Tėvo-Rojaus Trejybės tiek mūsų dvasiai, tiek mūsų fiziniam kūnui. Tada mūsų malda ir atidaro vožtuvą, kad ši gyvybinė energija pasiektų ląstelę be jokio chirurginio pjūvio.
Atsiminkite, kad gilindami savo ĮTIKĖJIMĄ IR PASITIKĖJIMĄ Tėvu-Rojaus Trejybe, jūs stiprėjate ir savo fiziniu kūnu, kuris, jeigu serga, tai ne tik ima sveikti, bet ateityje esant panašioms sąlygoms būna sveikas, kai anksčiau susirgdavo.
Tikrasis sveiko kūno ir sielos-dvasios stiprėjimo-augimo receptas yra GYVOJI KOMUNIJA su Tėvu-Rojaus Trejybe, sveika augalinė mityba, ir gerų darbų darymas drauge su Rojaus Trejybe.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-03-10 15:51:35



Noriu pasidalinti savaja patirtimi, kuri ivyko siu metu spalio men. As taip pat persalau, kelias dienas pries tai jauciausi isvargusi ir labai norejau miego. Ryte atsikelusi pajauciau karsti gerkleje ir pagalvojau - prasideda. I darba pasiemiau citrinu ir medaus. Dar noriu priminti, kad nuo vasaros stengiuosi valgyti kiek imanoma daugiau termiskai neapdoroto maisto. Ta diena valgiau tik vaisius. Dirbau tada ligonineje, aplinkui visi medikai, mano slaugomos pacientes vaikai abu gydytojai. Pasislepti kaip ir nera kaip. Apie pietus pradejau jaustis labai blogai, pasirode isoriniai pozymiai, kuriu nuo mediku personalo jau negalejau nuslepti. Paraudo akys ir karsciavo veidas. Viena sesele man pasake: is ryto atrodei sveika, ar nenoretum vaistu? Pasakiau, kad ne. Gydysiuos vandeniu, citrinom, medum ir malda. Kai vaikai atejo aplankyti mamos paklausiau ar jie nori, kad as likciau su ja ir ar nori, kad dirbciau rytoj. Jie pasake, kad nesijaudinciau del jos, nes ji labai stipri ir nuo manes neturetu uzsikresti.
Kai visos proceduros pasibaige ir vaikai isejo as atsisedau ir pradejau melstis. Va cia noriu papriestarauti Gitanai, kai viena karta paprasai, daugiau prasyti nereikia. Koks tada yra nepasitikejimas, jei tu prasai ir prasai, ir prasai. Juk, jei as kieno nors paprasau pagalbos, tai ir laukiu kol tas zmogus atsilieps ir padarys to ko prasiau, o ne begu skambinti ar kaip kitaip kontaktuoti juo nepasitikedama. Jei as tuo zmogumi nepasitikiu, tai visai i ji pagalbos nesikreipsiu del jo napatikimumo. Tai kaip tada su dangiskuoju Tevu-Trejybe? Ar bereikia ju prasyti daug kartu? Juk jie nera kokie tai seneliai, kurie ir pamirsta savo vaiko prasyma, kad reiketu dar ir dar priminti.
Prasyti reikia lygiai viena karta, o paskui jau tik dekoti - dekoti uz jau sveika kuna. KAD TAI JAU IVYKO. Ta as ir padariau garbinau ir dekojau uz jau sveika kuna, tiesiog laukiau, kad tai ivyks ir neabejojau. Koks izeidimas prasyti daug kartu ir nepasitikejimas. Tas pats nepasitikejims ir UZKERTA kelia gydymui. O daug kartu prasant ir isreiskiamas nepasitikejimas.
Mazdaug po triju valandu viskas pradejo atslugti...Kita diena visas personalas "gydytoju"(rasau i kabutes specialiai) labai stebejosi mano pagijimu. Jeigu buti labai atvirai tai ir mane labai nustebino. Tada supratau, kad vaistai tikrai yra nemokami. Viena mano sielos sese priestaravo, kad man tai ivyko dal mitybos pakeitimo. Taip tai tiesa, bet pasitikejimas yra pagrindininis raktas i pagijima ir atsiverimas dekojant uz jau sveika kuna.
O cia nuoroda i viena pagijima. Kaip veziu sergantis zmogus pagyja per beveik tris minutes. Irasas anglu kalba. Atsiprasau tu , kurie negalit dar suprasti sitos kalbos, jei kada turesiu daugiau laiko pameginsiu atpasakot. Vezys yra moters slapimo pusleje ir ji labai tiki pagijimu.
http://www.youtube.com/watch?v=fmMNlmn1DPc

Rita
2011-03-10 12:37:46




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal