Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Ko pamoko MUS Jėzaus nenoras apšviesti MOKYTUS Aleksandrijos profesorius?

Mielieji, atidžiai perskaitykite pateikimą pastripą. Ganidas ir jo tėvas Gonodas – tai du indai, su kuriiais Jėzus pusantrų metų keliavo po Viduržemio jūros kraštus, pasamdytas Gonodo jam būti vertėju, o sūnui – mokytoju.

Jėzus ir Ganidas, viešėdami Aleksandrijoje, daug laiko praleido muziejuje. Šitas muziejus neturėjo sukaupęs retų daiktų, jis greičiau buvo vaizduojamojo meno, mokslo, ir literatūros universitetas. Mokyti profesoriai čia kasdien skaitydavo paskaitas, ir tais laikais tai buvo Vakarų pasaulio intelektualinis centras. Diena iš dienos Jėzus paskaitas versdavo Ganidui; vieną antrosios savaitės dieną jaunasis vyras sušuko: "Mokytojau Jošua, tu žinai daugiau už šituos profesorius; tu turėtum atsistoti ir papasakoti tuos didžius dalykus, apie kuriuos tu pasakojai man; jie susipainiojo dėl savo per didelio mąstymo. Aš pasišnekėsiu su savo tėvu ir pasirūpinsiu, kad jis dėl to susitartų." Jėzus nusišypsojo, tardamas: "Tu esi SUSIŽAVĖJĘS (pastaba – paryškinta mano ) mokinys, bet ŠITIE mokytojai nemąsto taip, kad TU ir AŠ mokytume JUOS. NESUDVASINTO MOKYTUMO PUIKAVIMASIS žmogaus patyrime yra KLASTINGAS dalykas. TIKRASIS mokytojas savo intelektualų VIENTISUMĄ išlaiko tuo, kad visą laiką jis LIEKA MOKINYS." (1433-02)

Dabar mano pora klausimėlių jums visiems:

KĄ rodo Jėzaus atsakymas Ganidui?

GAL Jėzus buvo IŠPUIKĘS PATS, kad nenusileido iš savo PUIKYBĖS, kad NET MOKYTIEMS PROFESORIAMS NEPANORO aiškinti ir tuo pačiu APŠVIESTI JUOS tuo, ką žinojo DAUGIAU už profesorius net ir Ganido supratimu? Aišku, kad Jėzaus PUIKYBĖ neleido jam dalintis savo žinojimu ir šviesa, argi ne taip?

O gal Jėzus NESUGEBĖJO PRISIDERINTI prie žmogaus? Tai koks gi tuomet iš jo MOKYTOJAS?

Kol kas pateikiu jums tik tokius klausimėlius, o toliau bus daugiau.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2011-03-20 14:28:40

Komentarai

Pabandysiu atsakyti, per VaidoVDS komentarą. VaidasVDS sako, kad gerai , kad nėra profesorius, bet nori likti mokiniu, visą laiką tik mokytis.Bet tuo pačiu juk nenori būti mokomu. Taigi elgiasi lygiai taip kaip tie Aleksandrijos profesoriai, jis nemąsto, taip kad gali būti mokomas , žmogaus , nes ne tik ,kad netiki, bet ir nepatiria ,kad gali būti dvasinis žmogus su dvasine sąmone, kuris galėtų jį mokyti , kad ir VaidasVDS įgytų DVASINĘ SĄMONĘ nes serga būtent Nesudvasinto Mokytumo Puikavimusi, kuris žmogaus patyrime yra KLASTINGAS dalykas. O juk dvasinės sąmonės įgyjimas - Jėzaus sąmonės ir dar čia materialiu pavidalu, ir yra būtent mūsų visų uždavinys. Jėzaus materialiu pavidalu šalia nėra , o tokio žmogaus , kuris turi dvasinę sąmonę ir galėtų sakyti "sakau ŽINODAMAS IR TURĖDAMAS TĖVO IR JĖZAUS SUTEIKTUS ĮGALIOJIMUS", "Aš žinau, ką sakau" ir galėtų mokyti, pagal Vaidą VDS nėra taip pat, tai kieno jis mokiniu ruošiasi būti . Nors citatas dėlioja, taigi turėtų žinoti ir tą , kurioje yra sakoma , kad žmogaus dvasiniame patyrime įvyksta toks dalykas kai žmogus būtent ištaria "aš žinau ką sakau". Bet žinojimas dar nėra patyrimas.Tai jo valia nesimokyti , nors tuo pačiu sako nori likti mokiniu. O Jėzus nei buvo išpuikęs nei nemokėjo prisiderinti prie konkretaus žmogaus, bet tuo metu jau turėjo įtikėjimą ir dvasinę įžvalgą, matė kad profesoriam jo mokymai nereikalingi, tai kam gaišti laiką su išpuikusiais profesoriais.

rimantasKaunas
2011-03-20 18:58:19



Kaip gerai, kad aš nesu profesorius. Kaip gerai, kad aš noriu visą laiką tik mokytis, nesvarbu ar kiti norėtų laikyti mane mokytoju. Dar labai džiaugiuosi, kad niekada nesakau: "sakau ŽINODAMAS IR TURĖDAMAS TĖVO IR JĖZAUS SUTEIKTUS ĮGALIOJIMUS", "Aš žinau, ką sakau". Manau, kad taip galėtų sakyti tik dvasia, kuri praėjo visą kelią iki savo akistatos su Visuotiniu Tėvu. Bent jau aš pasiruošęs visą savo materialų gyvenimą būti tik mokiniu. Ačiū Tėvui už mano patyrimus...

VaidasVDS
2011-03-20 15:19:32




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal