Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Laisva valia, kiek ji yra laisva ir kiek apribota, 2011 04 04

Mielieji, dažnai man PRIEKAIŠTAUJA, kad aš pažeidžiu kai kurių iš jūsų laisvą valią, nes jūs ją turite gavę iš Rojaus Trejybės, todėl aš negaliu jos pažeisti JOKIU BŪDU.
Toks ABIBENDRINANTIS samprotavimas yra KLAIDINGAS.
Aš – kaip ir kiekvienas iš jūsų – turiu TEISĘ PAŽEISTI KITO LAISVĄ VALIĄ, jeigu ano žmogaus laisva valia pasireiškia taip, kad pamina kitų žmonių teisę ir laisvą valią į gėrį ir ryškesnę šviesą, į meilę ir tiesą.
Jeigu kas nors užsipuola jus gatvėje, jūs turite ROJAUS TREJYBĖS jums suteiktą laisvą valią tą užpuoliką sutramdyti, šituo pažeisdami užpuoliko LAISVĄ VALIĄ, nes jo laisva valia – dėl jo proto bukumo – yra nukreipta į priešingą pusę nuo Rojaus Trejybės laisvos valios, pasireiškiančios gailestingumu, meile, ir šviesa visų labui.
ABSOLIUČIOS LAISVOS VALIOS NĖRA. Ji visada yra SANTYKINĖ.
Tiek, kiek vienas išreiškia SAVO ASMENINĘ LAISVĄ VALIĄ,, TIEK JI SUVARŽO KITO LAISVOS VALIOS PASIREIŠKIMĄ, JEIGU TOJI VALIA PAŽEIDŽIA ROJAUS TREJYBĖS VALIĄ. Jeigu kito laisva valia yra susieta su Rojaus Trejybės valia, tuomet visada yra žengimas į vis ryškesnę šviesą visų labui ir taip, kaip evoliuciją yra sumaniusi Rojaus Trejybė. Tokiu atveju nuoširdus tiesos ieškotojas pats savo laisvą valią sąmoningai nukreipia į ryškesnės šviesos įsisavinimą, o ne jos blokavimą, kad jos ir kiti neįsisavintų net šito nuoširdžiai ir siekiantys.
Negali būti taip, kad žemesnio lygio sąmonė ĮSIVIEŠPATAUTŲ aukštesnio lygio sąmonės atžvilgiu, nes tokiu būdu Rojaus Trejybės evoliucijos sumanytas planas niekada nebūtų įgyvendintas – sužlugtų. O jis įgyvendinimas tik VIENPUSIU JUDĖJIMU – SAVO ASMENINĘ LAISVĄ VALIĄ SULIEJUS SU ROJAUS TREJYBĖS VALIA.
Todėl tie iš jūsų, kurie rašote tokius komentarus, kurie prieštarauja mūsų Forumo misijai – RENGTI DVASINIUS MOKYTOJUS – ir savo parašymais trukdote Forumo veiklai, labai dažnai pastebite, kad jūsų komentarai dingsta iš Forumo, arba kai kurie iš jūsų net esate užblokuojami, kad iš viso negalėtumėte rašyti ir trukdyti mūsų Forumui. Tai nėra toks laisvos valios pažeidimas, kokį suvokiate JŪS. Tai jūsų DRAUSMINIMAS, IR MOKYMAS, KAD JŪS SAVO ASMENINĖS LAISVOS VALIOS NEGALITE PRIMESTI NESULAUŽYDAMI MANO LAISVOS VALIOS. Kadangi aš turiu Rojaus Trejybės ĮGALIOJIMĄ rengti DVASINIUS MOKYTOJUS, tai jūs turite arba laikytis mano jums nustatytų taisyklių ir MOKYTIS, net ir rašant savo komentarus, arba tik skaityti Forumą ir jokių komentarų nerašyti. Jūs kito pasirinkimo mūsų Forume neturite, kad NEPAŽEISTUMĖTE MANO LAISVOS VALIOS, kuri yra sulieta su Rojaus Trejybės valia.
Todėl būtent mano valia šitame Forume yra pati Rojaus Trejybės laisvos valios aukščiausia išraiška, kad ryškesnė šviesa pasklistų iš čia po VISĄ PLANETĄ – URANTIJĄ.
Ir visai nesvarbu man, ar jums tai patinka, ar nepatinka.
Todėl aš ir žinau, kada, kokį komentarą aš turiu pašalinti, kada kam užkirsti kelią iš viso patekti į Forumą su savo komentarais, kurie veda tolyn nuo manosios misijos įgyvendinimo.
Jūs esate tokiame Forume, kuriame mokotės. O tai reiškia, kad mokotės nuoširdžiai norėdami pamatyti ryškesnę šviesą ir jos nebijoti.
Kad jums neatrodytų, jog apie laisvą valią aš kalbu netiesą, pateikiu porą pastraipų apie Liuciferio pavaduotojo, Šėtono, laisvos valios suvaržymą.
“Tas vienas šimtas Sistemos Valdovų periodiškai susirenka į Edentijos konklavas, kurių metu yra aptariama žvaigždyno gerovė. Po Satanijos maišto Jerusemo pagrindiniai maištininkai buvo įpratę rinktis į šitas Edentijos tarybas lygiai taip, kaip jie atvykdavo ir anksčiau. Ir nebuvo surasta jokio būdo, kaip nutraukti šitokį įžūlų begėdiškumą tol, kol baigėsi Mykolo savęs padovanojimas Urantijoje ir kada po šito jis gavo neribotą valdžią visam Nebadonui. Niekada, nuo tos dienos, šitiems nuodėmės kurstytojams tikrai nebebuvo leidžiama dalyvauti ištikimų Sistemų Valdovų Edentijos Tarybose.” ( 0490-02)

“Nuo Kristaus triumfo momento, visas Norlatiadekas yra apvalomas nuo nuodėmių ir maištininkų. Vienu metu prieš Mykolo mirtį materialiame kūne puolusio Liuciferio partneris, Šėtonas, pamėgino dalyvauti tokioje Edentijos konklavoje, bet tvirta nuostata prieš pagrindinius maištininkus pasiekė tokį laipsnį, kada užuojautos durys buvo beveik visuotinai užtrenktos, ir Satanijos priešams nebebuvo galima surasti jokio tvirto pagrindo po kojomis. Kada nėra atvertų durų, per kurias įeitų blogis, tada nebelieka galimybės puoselėti nuodėmę. Visos Edentijos širdžių durys prieš Šėtoną užsivėrė, jis buvo vienbalsiai atstumtas susirinkusių sistemų Valdovų, ir tai įvyko būtent tuo metu, kada Žmogaus Sūnus ‘pamatė Šėtoną krentantį kaip žaibą iš dangaus.’" (0490-04)
Taigi, mano mylimieji, laisva valia yra ne beribė, o ribojama SUDRAUSMINIMU, jeigu ji mėgina sau pajungti šviesą ir pakišti ją po gautu, ir dar kitų šviesos sąskaita, kad nekiltų anarchija ir chaosas.
Tačiau šitoji pati LAISVA VALIA yra tikrai nesibaigianti siekiant vis ryškesnės šviesos, drauge su Rojaus Trejybe, ir vykdant Rojaus Trejybės valią per amžių amžius, ir net amžinybėje, Rojaus Trejybės visoje kūrinijos dvasinėje šeimoje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile
Algimantas

Algimantas
2011-04-04 15:24:11

Komentarai

Mielas Petrai Emilį, klausi,kaip yra su kitų dvasinių pakraipų atstovais.
Brolį,jeigu esi gerai išstudijavęs Urantijos Knygą,tu tikrai turėtum suprasti vieną dalyką,butent,ką iš tiesų akcentuoja Aukšto Rango Dvasinės Būtybės.O jos trokšta mums perteikti pačą pačią DIDŽIAUSIĄ TIESĄ,kad visoje ROJAUS TREJYBĖS KŪRINIJOJE TIKRĄJĄ RELIGIJA yra laikoma ta religija,kuri GARBINA TĖVĄ,kuri propaguoja VISOS KŪRINIJOS DVASINĖS ŠEIMOS BROLYSTĘ.
Atsakyk,ką garbina iki šių dienų ritualinės Bažnyčios?

Tas yra tiesa ,kad dabar,mūsų planetoje yra didžiulis sujudimas:begalės religinių srovių,dvasinių Mokytojų,mokymų.ir t.t.
Dvasinės informacijos yra tiek,kad "nupušti,galima.Bet taip ir turi būti;esame judinami iš sąstingio,iš pat pamatų esame judinami,nes mes esame gyvulinės kilmės tvariniai,tai reiškia turime didžiulį nenorą judintis,mastyti;kai kurie net suserga, jeigu juos verti truputį giliau mastyti;iš asmeninės patirties kalbu.
Tam ir yra nuleistas į mūsų gyvenimus PENKTAS EPOCHINIS APREIŠKIMAS.
Ir jeigu tu,mielas sielos brolį esi tikrai gerai išstudijavęs to Apreiškimo Dokumentus,tai be jokios abejonės atkreipei dėmesį į tokį ten parašymą,kad Apreiškimai,laikas nuo laiko pateikti besivystančiam pasauliui,ištaiso evoliucinias vystymosi klaidas.
Dabar pateikti įvairūs dvasiniai mokymai yra laikini,tinkantys šiam laikmečiui /aš tik pakartojai tai,kas buvo ankščiau, NE MANO, pasakyta/.
Ar ne būtų gerai,kad mes visi,prie pateiktų,Naujojo Apreiškimo Tiesų,pridėtume tuos apreiškimus,kurie yra labai aktualus dabartiniam laikotarpiui? Ar ne būtų galima visa tai sintezuoti?

Ir dar,kuo esu labai giliai įsitikinusi, yra tokia kategorija mūsų brolių ir sesių,kurie rūpinasi tik tai nuosavu dvasiniu augimu; tai jų kovos su savimi,savo egoizmu ir t.t.
Yra kita kategorija dvasingų asmenybių,kuriems labai rūpi mūsų planetos evoliucinis vystymąsis,tiek dvasinis tiek materialus.Remdamiesi Naujuoju Apreiškimu tokios asmenybės patirtiškai suvokė,kad PIRMIAUSIAI mums visiems, reikia rūpintis DVASINIA,mūsų Planetos vystymosi raida,tuomet planetos materiali tikrovė savaime susitvarkys.

Tai tiek.
Visiems linkiu geros dienos.
Su meile,

IRENA
2011-09-08 10:24:49



Mielas Linai, aš tikrai netureciau leistis į ginčus nes esu ysitikines kad tiesa gincuose niekada negimsta.niekada. Kodel rašau tokiu tonu ir taip kaip rašau? Atsakymas paprastas- kai algimantas rašo gražiai aiskiai ir viską nuodugniai išaiškintdamas, tu Linai jo negirdi. Negirdi jo ir Algirdas. O Algirdas net ir pyksta, ir dar prasiverzia ir neapykanta. Dėl to griežtai, ir pasakau, kad nėra čia ko ateiti jai nepatinka. Kitas dalykas Linai, tu klysti, čia ne nuomoniu forumas čia vieta kur žmones ateina mokytis ir sviestis, bet ne ginčytis ir reikšti savo nuomone, o tuo labiau ne prašyti sau kažkokiu ypatingu sąlygų, arba supratimo. Juk atėjus į biblioteka paprastai reikia kalbėti pasnibzdomis, kad netrukdyti ten susirinkusiems, beskaitantiems žmonėms, kurie tikisi ramiai susikaupė studijuoti. Kita vertus, juk tu irgi negirdi kas yra sakoma.  KAI ŽMOGUS ATRANDA TĖVĄ- TREJYBE SAVYJE, JAME UZGIMSTA VISAI KITA SAMONE, KURIOS SUPRASTI GYVULINIU PROTU, ARBA INTELKTU NEYMANOMA, NET NEBANDYKIT. DEL TO ALGIMANTAS JUMS IR SAKO, GARBINKIT TREJYBE,  NES KAI GARBINAT TREJYBE, JŪSŲ SAMONE TIK BUDRAUJA, JUS PAKYLATE Į VIRSSAMONE, PER KURIA IR LEIDZIASI VISA DVASINE SAMONE Į ŽMOGŲ, VALOSI PASAMONE, IR ŽMOGUS VIS LABIAU IR LABIAU ĮSITVIRTINA DIEVUJE. STAI KODEL TAI YRA TAIP SVARBU. JAIGU NEPRAKTIKUOSITE GARBINIMO, NIEKO NEBUS, NIEKO. AS JAU ESU RAŠĘS ŠIAME FORUME TAIP PAT, RĖKĘS NE TIK RAŠĘS IR APIE GARBINIMA GALIU PASAKYTI JAU IS PRAKTIKOS. KUOMET NUOSIRDZIAI DU TRIS IR DAUGIAU KARTU PER DIENA TAI DARAI, šis gyvulinis protas neatlaiko ir net galva plėsia, nuo to kaip tvirta, dvasine enrgija plūsta į kūną ir viską valo ir plečia. O paskui jauti savo gyvulini protą kaip kokį isorini dalyką, jauti ir matai ji išorėje nuo savęs. Kaip jis kalba kaip atsako į klausimus, kaip reaguoja į isore, o viduje ramybe, matai ir pats stebiesi, reaguodamas į ji kaip į kokį atauga. 


DVASINES TEORIJOS NĖRA, YRA TIK DVASINĘ PRAKTIKA, O ŠIO KELIO DVASINĖ PRAKTIKA YRA GARBINIMAS, SAVISVIETA, IR PRAKTIKAVIMASIS TAPTI DVASINIU MOKYTOJU. CIA YRA KELIAIS ŽODŽIAIS VISO ŠIO REIKALO ESMĖ.  Bet aš suprantu kad ir šis rastas nuses giliai šiame forume ir nebus išgirstas taip kaip negirdimi yra ir Algimanto mokymai.

Kas liečia uarantijos knyga, taip aš labai drastiškai pasakiau tai ką galvoju, ir mano komentaras buvo suprastas teisingai. Aš tikrai manau, ir Algimantas yra jau tai ne karta sakęs čia forume. Kad urantijos knyga, parašyta taip, kad neišgąsdintu žmonių, irnkad ją galetu suprasti paprasti žmones. Ir dar jai prisimenate, si knyga buvo apskaičiuota žmonijai berods tūkstančiui metu į priekį, todėl aš ir pasakiau taip, kad nereikia paversti knygos tekstu į aksioma, nes kas yra sukristalizuojama ir paverciama dogma. yra negyva. Todėl urantijos knygos sąvokas galima plėsti ir nereikia jai melstis kaip tai daro biblininkai. Tai aš turejau omeny, kai Algirdas pareiškė, kad Algimantas pakeitė, ir dar labai subtiliai penktaji. (O kas tas penktasis ?) koks blogas tas Algimantas nu nu nu Algimantui:)) man visa tai skamba juokingai. Ir apie žmogų kuris taip rašo galiu pasakyti, kad tai žmogus kuris gyvena taisyklėmis. O gyventi taisyklese liudna, nes viskas kas netelpa į siauras taisykles erzina, kelia pykti.  Ir dar pasiulau išeitį, paleisti taisykles ir gyventi čia ir dabar, atsipalaiduoti nustoti pykti, praktikuoti ramybe, nes tai leidžia pasaulį pamatyti kitaip. Pasaulis nesikeičia, bet tu staiga pamatai ji kitokį vien tik paziurejes ji kitu kampu arba is dvasinės sąmonės. Kai aš skaitau urantijos knyga aš tikrai kaifuoju nuo jos dvasingumo, ir issamumo ir intelktuslumo, BET MAN YRA SVARBIAUSIA, IR TURI BŪTI SVARBIAUSIA GYVA PATIRTIS, NES TIK TAI YRA GYVA. URANTIJOS KNYGA YRA TIK PRIEMONE KELTI SAVO DVASINGUMA IR ENERGIJOS VIRPESIU DAŽNI IR NE DAUGIAU. IR TA PRIEMONE YRA NUOSTABI, BET GYVAS RYŠYS SU TREJYBE YRA SVARBESNIS NEGU 100 urantijos knygų. 

O ALGIMANTAS EMILI, NEINTERPRETUOJA TIK URANTIJOS KNYGA, JIS GAUNA GYVUS MOKYMUS, IS TREJYBES. GYVUS IR TASKAS. IR JIE NE PAGAL URANTIJOS KNYGA. TAIP PAT JIS RASO IR SAVO MOKYMUS IR atkreipk dėmesį EMILI irgi ne visada is Urantijos knygos. Jis rašo gyvai. Čia ir dabar ir tai kas aktualu siendien. Parasyti intelektualiai galima daug, bet visa tai bus tuščia. Tuščia tam, kuris mato isvidaus. ir negyva, nes gyva yra tik tai kas nuosirdu. Galima prirasyti gražiausių žodžiu, intelktas tam pajėgūs, bet be dvasios tai bus tik tušti tauskalai, tai matanciam. Todėl ir nematęs žmogaus gali is keliu jo sakiniu pasakyti viską apie ji. 

Klausiat is kur visa tai žinau? is vidaus. Kai žmogus praktikuoja dvasia jis tampa panasus į Tėvą, ir viską kaip ir Tėvas pradeda matyti is vidaus. Kai žmogus nuosirdziai samonigai siekia Gyvo ryšio su Tėvu, Tas ryšys uzsimezga palaipsniui, ne is karto, nes is karto butų per daug šviesos ir žmogus gali suluzti... Duosiu pavyzdį. Kai man buvo 23 ji berods, dabar nepamenu, aš pirma karta praregejau, ir galėjau mėgautis šviesa, sklindancia is mano vidaus, realia, vidiniu žvilgsniu matoma šviesa. Keliančia tokį džiaugsmą kad apsakyti negaliu, labai ryskia šviesa, su kuria palyginus mūsų saule tik blausus šviesuliukas. O kai tai baigėsi, aš turejau gryzti atgal į pasaulį, kuris su ts šviesa palyginus buvo toks pilkas, kad aš vos galėjau iskenteti. Gyventi jau nemačiau jokios prasmes. Aišku niekas neduodama siaip sau, gavau tai ką turejau atlaikyti ir išgyventi. 


Na šiam kartui užteks ilgos 20 metu patirties neykisi į viena rasta, o ir kam tai daryti, jai paskaite supras tik intelektualiai ir dar kaip visada iskraipys ir isjuoks, įvertins ir ides į lentynele. O taip brangieji elgiates jus. 

Telydi jus ramybe, praktikuokit ramybe, nebukit karstakosiai, isklausykit isigilinkit ISGYVENKIT tai kas parašyta, PATIKRINKIT SAVO PRAKTIKA. NETIKEKIT VIEN PARAŠYTŲ ŽODŽIU. ISGYVENKIT

IR TADA JUS TIKRAI LYDĖS TIK RAMYBE NES NEBUS DĖL KO PERGYVENTI, IR PYKTI.

SU MEILE 

valdasAirija1
2011-09-07 21:41:06



Mieli oponentai , turintys savo nuomonę tame tarpę ir apie laisvą valią. Tik asmeninė nuomonė , apie ją, dar nėra tikroji laisva valia, kuria galima gyventi. O tema yra būtent apie ją. Tebelipat ant to paties grėbio. Atėję į batų parduotuvę, pas pardavėją, ne prašot, bet tiesiog reikalaujat , kad jums duotų duonos kepalą, kai šimtąjį jau kartą jums pareikalavus, jo negaunat, vis kartojat tą patį , kad turit savo nuomonę, bet jūsų nuomonės juk niekas neatima, bet kartu ir nesistengia vadovautis jūsų nuomone, batų parduotuvės pakeisti į parduotuvę prekiaujančią pieno produktais. O juk jūs norit atsakyme matyti būtet tai , nes į savo klausimą jau turite ir savo gatavą atsakymą , tai yra būtent savo nuomonę. Ir vis reikalaujant, kad atsakytojas į jūsų klausimą atsakytų jūsų turimu atsakymu, bet taip nebus. Yra juk jūsų nuomonę šimtai ir tūkstančiai atitinkančių parduotuvių, tame tarpe ir internetinių svetainių.

rimantasKaunas
2011-09-07 20:18:43



Mielas EmiliPetrai, tu esi mūsų Forume jau ne pirmi metai, ir vis tiek tavoji DVASIA YRA INTELEKTO NELAISVĖJE - KAIP IR AMERIKONŲ, kaip ir absoliučios daugumos lietuvių, rusų, kazachų, kaip ir viso pasaulio žmonių - DVASIŠKAI GILUMINIU ŽVILGSNIU NEGALI PAŽVELGTI Į savo betarpišką APLINKĄ, IR NET Į KŪRINIJĄ, KURIOJE VEIKIA NE DIEVO IDĖJA, BET ASMENIAI TRYS CENTRAI IR ŠALTINIAI - ROJAUS TREJYBĖ.

Tuo tarpu tau visą laiką viduje viešpatauja DIEVAS-IDĖJA, arba jeigu mini ir ASMENĮ Tėvą, tai dar VIS pridedi DIEVAS Tėvas. O juk tu nebesi mūsų Forumo naujokas.

Tai liudija tavo INTELEKTUALŲ ryšį, bet dar ne DVASINĮ su TAVO ir mano Tėvu. Tačiau Tėvas VIENAS KŪRINIJOJE NEVEIKIA, NES VISADA VEIKIA ABSOLIUTI ROJAUS TREJYBĖ - TĖVAS, AMŽINASIS SŪNUS-MOTINA-BROLIS, IR BEGALINĖ DVASIA-MOTINA-SESĖ, kurie tarpusavyje yra neišskiriami DVASIOJE, ir kūrinijoje pasireiškia per SAVO VAIKŲ - SŪNŲ IR DUKRŲ veikimą, ir šie Tėvo-Rojaus Trejybės sūnūs ir dukros GARBINA Tėvą, o URANTAI - TĖVĄ, AMŽINĄJĮ SŪNŲ-MOTINĄ-BROLĮ, IR BEGALINĘ DVASIĄ-MOTINĄ-SESĘ, ir tą daro KOLEKTYVIAI TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS GYVOJOJE ŠVENTOVĖJE, IR GARBINA IŠ MEILĖS, IR LAISVA VALIA BE JOKIŲ RITUALŲ, TIK PER SAVO DVASINĮ ATSIVĖRIMĄ IR GYVĄ RYŠĮ SU TĖVU-ROJAUS TREJYBE. Ir TOKIA GILUMINĖ DVASINĖ KOMUNIJA IŠPLEČIA MIRTINGOJO - O TAIP PAT IR BET KOKIOS DVASIOS - PROTO KOSMINĘ ĮŽVALGĄ IR SUTEIKIA GILUMINĮ PATYRIMĄ, KAIP VISKAS YRA SUSIETA SU TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS GYVOS DVASINĖS ŠEIMOS VIENTISU VEIKIMU VISŲ LABUI DVASINĖS BROLYSTĖS PAGRINDU.

VISA KŪRINIJA YRA VIENTISA IR GYVA SISTEMA IR REMIASI SAVO VEIKLOJE Į DVASIOS PROTĄ, KURIS TURI VIS LABIAU BESIPLEČIANČIĄ IŠMINTĮ IR KOSMINĘ ĮŽVALGĄ.

Štai šito ir negali suprasti amerikonai, ir absoliuti dauguma Urantijos Knygos INTELEKTUALIŲ skaitytojų visame pasaulyje, tuo pačiu ir LIetuvoje, jau nekalbu apie tuos, kurie Urantijos Knygos neskaito iš viso.

Deja, tarp tų yra dauguma ir mūsų svetainės skaitytojų, tarp jų esi ir tu, mielas Emili Petrai.

Štai tik paskaityk, ką tu buvai parašęs, kad ir savo ankstesniame komentare:
"tačiau Dievo dvasia turi viltį..," "Dievą Tėvą ieškantis žmogus," "troškimas ieškoti Dievo" "Tačiau protas vis viena lieka, na tegu ir dvasios tarnu lieka, bet be proto ir dvasia lieka tik vieniša."
"Ar jūs norėtumėte žmogaus protą ir intelektą , mokslą ir kultūrą vėl sukišti į vienuolynų celes , su būriais beraščių baudžiauninkų ir valstiečių , kurie giedodami dvasingas giesmes su rankiniais pjautuvais vykdo rugiapjūtę ."
"Ar jūs vis dar pasiilgę tūkstančių nudriskusių , benamių maldininkų piligrimų , dulkėtais keliais traukiančių nuo vieno purvino miesto iki kito , kurių gatvėse arklių mėšlas ir žiurkės laksto , tačiau nuolatos vyksta bažnytinės procesijos ."

"Ar jūs vis dar norite atsukti istorijos ratą atgal , į viduramžius , į Kristaus laikus , kai kiekvieno biednoko maistas buvo tik miežinis paplotėlis ir šalto vandens ąsotis , tačiau jie visi labai dvasingai lankė visas mišias ir pamaldas , tačiau ir nueidavo į savąsias šventoves basi ir grįždavo basi ."

"Kodėl tokia neapykanta žmogaus protui ir civilizacijos pažangai , kai visi vaikštome šilkais apsirėdę , gražiausiais batais , kokių mūsų proseneliai net sapne nesapnavo , kai nuo plaukuoto arklio persėdome į žvilgančius ir iškvėpintus limuzinus . Žmogus sukūręs techninę civilizaciją , pagaliau laisvai atsikvėpė nuo alinančių fizinių darbų , daugiau laisvo laiko liko dvasinei pažangai vystyti ."

"O tai kad ji , ši dvasinė pažanga nesivysto , tai ne protą ir intelektą koneveikime , bet siūlykime geriausius proto ir intelekto įdvasinimo būdus , kad protas ir intelektas suvoktų naudą sau , kaip paskatinimą , kaip norą ir troškimą tuo save turtinti ir gerinti visas pozicijas šiame materialiame pasaulyje ."

Štai tau, mielas Emili Petrai, dabar ir sakau - ir visiems jums - kurie aukštinate intelektą, nesuvokdami, kad nuogas intelektas - BE DVASINĖS PROTO IŠMINTIES - PRAŽUDO EPOCHAS IR CIVILIZACIJAS, NET IR TOKIAS GALINGAS, KAIP ROMOS IMPERIJA. O prie pastarosios žlugimo prisidėjo LABAI DIDELIU LAIPSNIU IR TIESIOGIAI PONTIJUS PILOTAS savo INTELEKTUALIU PROTU, BET BE DVASINĖS IŠMINTIES, nusprendęs NEKALTĄ Jėzų nukryžiuoti, o ne paleisti.

Amerikonai taip pat trumparegiška - kaip Pontijus Pilotas - žvelgė į mano jiems rašytus teiginius, kaip ir TU trumparegiškai ir vien tik intelektualiai į juos žvelgi, kaip ir daugelis kitų mano dvasinių brolių ir sesių, kada ne tik visiškai NEATSAKINGAI, BET KAI KURIE IR SĄMONINGAI iškraipote mano teiginius, net juos apverčiate AUKŠTYN KOJOM, ir tą darote DĖL TO, kad esate DVASIŠKAI AKLI IR KURTI, nors intelektualiai pažeriate daug sampratų, tik jos yra labai trumpalaikės ir neturi ne tik dvasinio, bet net ir intelektualaus išlikimo.

TODĖL ATSAKYDAMAS TAU, MIELAS EMILI PETRAI, ATSAKAU IR KITIEMS - NIEKADA AŠ NENEIGIAU PROTO, NES BE PROTO NEGALI BŪTI JOKIOS - KARTOJU - JOKIOS - ASMENYBĖS KATEGORIJOS GYVYBĖS.

TAI kaip gi tu gali rašyti tokius teiginius, kuruos aš iš tavojo komentaro ką tik pacitavau.

Kadangi tu tik INTELEKTUALIAI, BET JOKIU BŪDU NE DVASIŠKAI SKAITAI MANO MOKYMUS, TAI TU SUVOKI MANO TEIGINIŲ IŠORINĘ IŠRAIŠKĄ TIK TOKIĄ, KOKIĄ ESI PAJĖGUS TĄ AKIMIRKĄ SUVOKTI SAVO INTELEKTUALIU PROTU. O ŠIS PROTAS TIK KAUPIA VISOKIAUSIĄ BEPRASMĘ INFORMACIJĄ, BET NETURI IŠMINTIES, KAD NUSTOTŲ JĄ KAUPĘS, NES BE TOKIOS NET IR PABIROS INFORMACIJOS JIS NEŽINO KAIP GYVENTI, PANAŠIAI KAIP NARKOMANAS BE NARKOTIKŲ, KADA REIKIA GALŲ GALE PRADĖTI GYVĄ GYVENIMĄ SU ROJAUS TREJYBE.

ŠTAI KODĖL AŠ SAVO TEIGINIUOSE DAR PERTEIKIU DVASINĮ TURINĮ, KURĮ GALI PAJAUSTI, PATIRTI TIK TAS, KURIS YRA PATS ATRADĘS TĖVĄ-ROJAUS TREJYBĘ SAVYJE. Toks mirtingasis savo INTELEKTUALŲ PROTĄ jau paverčia į ĮŽVALGŲ IŠMINTIES protą. o TAI REIŠKIA, kad jis NE NEIGIA savo intelektą, bet jį IŠKELIA Į DAUG AUKŠTESNĘ PAKOPĄ - DVASINĖS IŠMINTIES - kosminės įžvalgos ir Rojaus Trejybės dvasinės - ir būtinai protingos ir išmintingos - šeimos veikimo visų labui SUPRATIMO, IR NET JAU DABAR PRADINIO PATYRIMO aukštesnę pakopą.

Ir tam būtina ne tik garbinti Tėvą-Rojaus Trejybę, bet IŠMINTINGAI GILUMINE PRASME STUDIJUOTI DVASINIUS APREIŠKIMUS, IR KURTI GĖRĮ DRAUGE SU ROJAUS TREJYBE VISŲ LABUI IŠ MEILĖS - NE IŠ PAREIGOS - IŠ MEILĖS, IR LAISVA VALIA.

Ir tada savaime viskas atsistoja į savo vietas, pradedant sąvokomis ir sampratomis, ir baigiant Rojaus Trejybės mums sumanyta EVOLIUCIJA, net ir taip, kaip Rojaus Trejybė yra sumaniusi EVOLIUCIJOS PLANĄ MUMS VISIEMS, KADA JIS ĮMANOMAS ĮGYVENDINTI, TIK ATRADUS TĖVĄ-ROJAUS TREJYBĘ SAVYJE.

Ir tada tu ŽINAI, kad tu ŽINAI, ir kad ATEITYJE ŽINOSI DAR DAUGIAU IŠ ROJAUS TREJYBĖS, IR IŠ JOS SIUNČIAMŲ MUMS APVAIZDOS PAGALBININKŲ.

Štai kodėl mes neturime žvelgti į mūsų betarpišką aplinką segmentiškai, izoliuotai, tarsi tie segmentiški mūsų teiginiai būtų visaapimantys ir galutiniai, o turime juos visada plėsti iki kosminės įžvalgos lygio, apimančio VISĄ KŪRINIJOS ŠEIMĄ, IR DVASIOS PROTĄ.

TIK ŠITOKIU BŪDU MES MAŽIAU KLYSIME NET DIRBDAMI SAVO DARBUS KASDIENĖJE APLINKOJE DRAUGE SU ROJAUS TREJYBE IR APVAIZDA.

MES - URANTAI - MOKOMĖS BENDRADARBIAUTI su Rojaus Trejybės mums suteiktais pagalbininkais - APVAIZDA. Ir mūsų toks GYVAS - IR REALUS - bendradarbiavimas su Apvaizda mums patiems suteiks ne tik naujų PATYRIMŲ, bet ir padės mums geriau pažinti DVASIOS LYGIO PROTĄ, VEIKIANTĮ TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS VALIA, ir VYKDANT TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS VALIĄ.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-09-06 23:11:32



GERB. ALGIMANTAI , pamačiau šioje temoje ir mano , pavasarį , rašytą komentarą , kurį tu komentavai taip :

,, tu esi KOPIJA amerikonų INTELEKTUALAUS MĄSTYMO, kuris nesugeba susieti PROTO į visos gyvos kūrinijos vientisą sistemą - DVASIOS PROTĄ. ''

Jeigu turi laiko , prašyčiau plačiau paaškinti šį savo sakinį , ypač paskutinius sakinio žodžius
,, kuris nesugeba susieti PROTO į visos gyvos kūrinijos vientisą sistemą - DVASIOS PROTĄ. ''

Čia aš taip ir nesupratau , ką tu norėjai pasakyti . Būtų malonu išgirsti platesnį komentarą .

emilispetras
2011-09-06 19:36:12



Mielas Linai, mano misija yra ne atskleisti tai, ko aš neatskleidžiu, bet RENGTI DVASINIUS MOKYTOJUS, KURIE PATYS TURĖTŲ GILUMINĘ DVASINĘ ĮŽVALGĄ IR PADĖTIES MATERIALIAME GYVENIME VERTINIMĄ, IR IŠEITIES IŠ TOKIOS PADĖTIĖS MATYMĄ IR JOS RODYMĄ KITIEMS, KAD JIE PATYS DAUG KĄ PAMATYTŲ, KO IKI TOL NET NEBUVO PASTEBĖJĘ, IR NET APIE KOKIUS NORS DALYKUS NESUSIMĄSTĖ.

Aš negaliu - ir negalėsiu - patenkinti tavo smalsumo, mielas Linai.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-09-06 16:37:58



Mielas, Algimantai,
Gal galetum pasakyti esme - visiems - visgi gal atejo jau tas laikas kai pats gali atskleisti tai ka kaip minejai zinai, bet negali paviesinti...nes mes dar nepasiruose...mano manymu pats laikas..........................

Linasj
2011-09-06 16:20:33



Esu maksimalistas/ektremalistas/idealistas/altruistas, bet nesu Jėzus Kristus esu jo brolis Linas :) neturiu tiek kantrybės kaip jis :) tai ir Seime šūkavau ir ikiteisiminį tyrimą dėl korupcijos iniciavau Seimui...mąstau labai paprastai ir elementariai-tiem kas mini taisykles ar tvarką ar dar kažką siūlote kitiems pirma pasisiūlykite sau ir jei jums tai bus priimtina siūlykite kitiems ! ! ! viskas yra mūsų rankose ir žemi ir virpesiai ir aukšti - tik klausimas kaip mes juos naudojame...bet koks ignoravimas visomis prasmėmis ar tai trynimas ar neleidimas pasakyti nuomonės yra mano manymu diktatūra - tai laisvos valios varžymas...loginis protas gerai kai žaidi šachmatais, bet sielos arba dvasininis protas tinka dar geriau ir net ir šachmatuose, todėl linkiu visiems gerbkime kitus ir jų nuomones ir kiti gerbs mus........... :)

Linasj
2011-04-10 03:32:35



Mielas EmiliPetrai, tu esi KOPIJA amerikonų INTELEKTUALAUS MĄSTYMO, kuris nesugeba susieti PROTO į visos gyvos kūrinijos vientisą sistemą - DVASIOS PROTĄ.
Kiek metų aš aiškindavau amerikonams, kad jie turi ATRASTI TĖVĄ SAVYJE IR GIMTI IŠ DVASIOS IR SKAITYTI URANTIJOS KNYGĄ ŠIRDIMI, O NE PROTU. Jie tuoj pat mane užsipuldavo, iš kur aš žinau, kad jie nėra dar gimę iš dvasios, jie GIMĘ IŠ DVASIOS, ir kodėl aš neigiu PROTĄ, nes viskas vystosi BŪTENT PROTO DĖKA.
Aš jiems aiškinau, kad ŽINAU IŠ JŲ NEDVASINGO MĄSTYMO. Jie tiesiog PASIUSDAVO nuo tokio mano teiginio ir imdavo mane maištyti su žemėmis, kad aš pats nusišneku, esu išpuikęs, keliu save aukščiau už kitus, tarsi būčiau visažinis Jėzus, ir nesuvokiu ką kalbu.
Mano paaiškinimų JIE NIEKADA TAIP IR NESUPRATO, NIEKADA.
Tik tada aš suvokiau, kad amerikonai - tai TOKIA DABARTINĖ visuomenė, kuri dvasiniu GYVUOJU KELIU NEIS. Jie organizuos įvairias KONFERENCIJAS - KAIP MOKSLININKAI, SKAITYS MOKSLINIUS PRANEŠIMUS, TIKSLIAI SKAIČIUODAMI SAVO REFERATŲ PUSLAPIŲ SKAIČIŲ, KAD TIK NEVIRŠYTI LAIKO LIMITO, KAD PERSKAITYTŲ VISAS URANTIJOS KNYGOS CITATAS, ATITINKANČIAS REFERATO TEMĄ. Tai NEGYVA aplinka, KURIĄ IR KURIA TIE, KURIE TURI BŪTENT BŪTI GYVAJAME KELYJE, NES BŪTENT JIE SUDARO URNTIJOS FONDĄ, FELLOWSHIP'Ą, THE TEACHING MISSION (MOKYMO MISIJĄ), TAČIAU JIE NENORI, NES BIJO BŪTI GYVAJAME KELYJE, BIJO ATRASTI TĖVĄ SAVYJE.
Būtent dėl to ir tie, kurie Lietuvoje nėra savyje dar atradę Tėvo-Rojaus Trejybės atkartoja amerikonų INTELEKTUALAUS MĄSTYMO KOPIJĄ.
Tai, ką dabar parašė Emilis Petras, yra ne kas kita, kaip tiesiogine prasme kitų mano dvasios brolių ir sesių KLAIDINIMAS.
Raskite nors vieną mano teiginį, kad aš būčiau neigęs PROTO poreikį. Net jeigu jūs perskaitysite visas Forumo temas, nerasite nė vieno tokio teiginio.
Todėl Emilio Petro samprotavimai yra be jokio pagrindo, ir jie yra TOKIE vien dėl to, kad jis negali žvelgti DVASIOS GILUMINIU ŽVILGSNIU, KAD SUVOKTŲ, JOG TADA JIS TURĖS JAU NEBE SUJAUKTĄ INTELEKTUALŲ PROTĄ, BET GILUMINĮ IŠMINTIES DVASINĮ PROTĄ.
Intelektualus protas - tai kaip diena nuo nakties skiriasi nuo IŠMINTIES PROTO.
Intelektualus protas privedė dabartinę civilizaciją prie visos žmonijos susinaikino ribos.
Argi tai išmintingo DVASINIO PROTO VEIKIMO PASEKMĖ? Aišku, kad ne, tai GYVULINIO IR SAVANAUDIŠKO INTELEKTUALAUS, BET VISIŠKAI BE IŠMINTIES MATERIALAUS PROTO VEIKIMO PASEKMĖ.
MES TURIME SIEKTI JĖZAUS DVASINIO PROTO VEIKIMO SAVO ASMENYBĖJE, O NE SAVANAUDIŠKO IR MATERIALAUS PROTO VERGOVĖJE IR TOLIAU LAIKYTIS ŠITOS CIVILIZACIJOS, KURI BUS SUNAIKINTA, NES PAŽEIDŽIA ROJAUS TREJYBĖS VALIĄ-MEILĘ, LABAI SKAUDŽIOMIS TRAGEDIJOMIS VISAM PASAULIUI.
Todėl kalbėti apie dabartinę žmoniją, kad ji pasiekė didelių laimėjimų ne tik juokinga, bet ir neturi prasmės, nes visa tai yra labai laikina ir po kurio laiko dings, kaip dingo daugelis civilizacijų, sukurtų be dvasinio IŠMINTIES PROTO pagrindo.

Ar gi tai yra žmonijos pasiekimas turėti prigaminta mašinų, bet neturėti savyje atrasto KŪRĖJO, neturėti SVEIKO maisto, neturėti SVEIKOS gyvensenos, neturėti sveikų tarpusavio santykių šeimoje, gatvėje, mokykloje, darbe, neturėti žmonijos BE LIGŲ, neturėti SVEIKO IR IŠMINTINGO PROTO MĄSTYMO, neturėti meilės KŪRĖJUI, visą laisvalaikį skirti PRAMOGOMS, O NE ROJAUS TREJYBĖS PAGARBINIMUI, KAD DAR DAUGIAU PAGILĖTŲ KOSMINĖ ĮŽVALGA IR IŠMINTIS TAM, KAD DRAUGE SU ROJAUS TREJYBE BŪTŲ KURIAMAS GĖRIS VISŲ LABUI. Kadangi būtent viso šito NĖRA, tai ši civilizacija yra PRALAIMĖJUSIŲJŲ, BET DĖL SAVO AKLUMO IR KURTUMO DAR NESUVOKIANČIŲ SAVOJO ARTIMO PRALAIMĖJIMO BŪSIMŲJŲ LABAI TRAGIŠKŲ PASEKMIŲ ir sukrėtimų, kurie NEIŠVENGIAMI netolimoje ateityje.
Todėl URANTAI IR YRA TAM, KAD ŠIAS BŪSIMĄSIAS LABAI TRAGIŠKAS PASAULIO MATERIALIAI CIVILIZACIJAI PASEKMES NORS ŠIEK TIEK SUŠVELNINTŲ, NES PASAULIO KITAIP JAU PAVEIKTI NEBEGALIMA, NES VIEN TIK INTELEKTUALUS PROTAS SAVE PRAŽUDO VISADA, TUO TARPU SUDVASINTAS IŠMINTIES PROTAS, GAUNANTIS IŠMINTĮ IŠ ROJAUS TREJYBĖS - IŠMINTIES ŠALTINIO IR CENTRO - VISADA IŠLIEKA.
Todėl, mano mielas Emili Petrai, NEKLAIDINK KITŲ, kad URANTAI neigia protą, nes jie ne tik NENEIGIA proto, o dar daugiau, jį iškelia į DVASINĖS IŠMINTIES VIRŠŪNĘ.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-04-08 23:58:19



Taip LaimaIrut , tas vaikelis dar neišvystęs savo intelekto , tačiau Dievo dvasia turi viltį , kad iš to vaikelio išaugas protingas , dvasingas ir Dievą Tėvą ieškantis žmogus . Jeigu vaikeelis padarė pirmą moralų sprendimą reiškia , kad potencialiai jis gali ir toliau vystytis kaip protingas žmogus , galintis savo norus ir troškimus protingai ir išmintingai vystyti ir lavinti iki tokio lygmens , kai šitame prote atsiras noras ir troškimas ieškoti Dievo , gal asmeninio dievo , gal kosminio dievo , tačiau prote pradeda vyrauti dvasia , kuri protą po truputį pradeda vesti dvasinės išminties keliu . Tačiau protas vis viena lieka , na tegu ir dvasios tarnu lieka , bet be proto ir dvasia lieka tik vieniša .

emilispetras
2011-04-08 21:04:16




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal