Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Laisva valia, kiek ji yra laisva ir kiek apribota, 2011 04 04

Mielieji, dažnai man PRIEKAIŠTAUJA, kad aš pažeidžiu kai kurių iš jūsų laisvą valią, nes jūs ją turite gavę iš Rojaus Trejybės, todėl aš negaliu jos pažeisti JOKIU BŪDU.
Toks ABIBENDRINANTIS samprotavimas yra KLAIDINGAS.
Aš – kaip ir kiekvienas iš jūsų – turiu TEISĘ PAŽEISTI KITO LAISVĄ VALIĄ, jeigu ano žmogaus laisva valia pasireiškia taip, kad pamina kitų žmonių teisę ir laisvą valią į gėrį ir ryškesnę šviesą, į meilę ir tiesą.
Jeigu kas nors užsipuola jus gatvėje, jūs turite ROJAUS TREJYBĖS jums suteiktą laisvą valią tą užpuoliką sutramdyti, šituo pažeisdami užpuoliko LAISVĄ VALIĄ, nes jo laisva valia – dėl jo proto bukumo – yra nukreipta į priešingą pusę nuo Rojaus Trejybės laisvos valios, pasireiškiančios gailestingumu, meile, ir šviesa visų labui.
ABSOLIUČIOS LAISVOS VALIOS NĖRA. Ji visada yra SANTYKINĖ.
Tiek, kiek vienas išreiškia SAVO ASMENINĘ LAISVĄ VALIĄ,, TIEK JI SUVARŽO KITO LAISVOS VALIOS PASIREIŠKIMĄ, JEIGU TOJI VALIA PAŽEIDŽIA ROJAUS TREJYBĖS VALIĄ. Jeigu kito laisva valia yra susieta su Rojaus Trejybės valia, tuomet visada yra žengimas į vis ryškesnę šviesą visų labui ir taip, kaip evoliuciją yra sumaniusi Rojaus Trejybė. Tokiu atveju nuoširdus tiesos ieškotojas pats savo laisvą valią sąmoningai nukreipia į ryškesnės šviesos įsisavinimą, o ne jos blokavimą, kad jos ir kiti neįsisavintų net šito nuoširdžiai ir siekiantys.
Negali būti taip, kad žemesnio lygio sąmonė ĮSIVIEŠPATAUTŲ aukštesnio lygio sąmonės atžvilgiu, nes tokiu būdu Rojaus Trejybės evoliucijos sumanytas planas niekada nebūtų įgyvendintas – sužlugtų. O jis įgyvendinimas tik VIENPUSIU JUDĖJIMU – SAVO ASMENINĘ LAISVĄ VALIĄ SULIEJUS SU ROJAUS TREJYBĖS VALIA.
Todėl tie iš jūsų, kurie rašote tokius komentarus, kurie prieštarauja mūsų Forumo misijai – RENGTI DVASINIUS MOKYTOJUS – ir savo parašymais trukdote Forumo veiklai, labai dažnai pastebite, kad jūsų komentarai dingsta iš Forumo, arba kai kurie iš jūsų net esate užblokuojami, kad iš viso negalėtumėte rašyti ir trukdyti mūsų Forumui. Tai nėra toks laisvos valios pažeidimas, kokį suvokiate JŪS. Tai jūsų DRAUSMINIMAS, IR MOKYMAS, KAD JŪS SAVO ASMENINĖS LAISVOS VALIOS NEGALITE PRIMESTI NESULAUŽYDAMI MANO LAISVOS VALIOS. Kadangi aš turiu Rojaus Trejybės ĮGALIOJIMĄ rengti DVASINIUS MOKYTOJUS, tai jūs turite arba laikytis mano jums nustatytų taisyklių ir MOKYTIS, net ir rašant savo komentarus, arba tik skaityti Forumą ir jokių komentarų nerašyti. Jūs kito pasirinkimo mūsų Forume neturite, kad NEPAŽEISTUMĖTE MANO LAISVOS VALIOS, kuri yra sulieta su Rojaus Trejybės valia.
Todėl būtent mano valia šitame Forume yra pati Rojaus Trejybės laisvos valios aukščiausia išraiška, kad ryškesnė šviesa pasklistų iš čia po VISĄ PLANETĄ – URANTIJĄ.
Ir visai nesvarbu man, ar jums tai patinka, ar nepatinka.
Todėl aš ir žinau, kada, kokį komentarą aš turiu pašalinti, kada kam užkirsti kelią iš viso patekti į Forumą su savo komentarais, kurie veda tolyn nuo manosios misijos įgyvendinimo.
Jūs esate tokiame Forume, kuriame mokotės. O tai reiškia, kad mokotės nuoširdžiai norėdami pamatyti ryškesnę šviesą ir jos nebijoti.
Kad jums neatrodytų, jog apie laisvą valią aš kalbu netiesą, pateikiu porą pastraipų apie Liuciferio pavaduotojo, Šėtono, laisvos valios suvaržymą.
“Tas vienas šimtas Sistemos Valdovų periodiškai susirenka į Edentijos konklavas, kurių metu yra aptariama žvaigždyno gerovė. Po Satanijos maišto Jerusemo pagrindiniai maištininkai buvo įpratę rinktis į šitas Edentijos tarybas lygiai taip, kaip jie atvykdavo ir anksčiau. Ir nebuvo surasta jokio būdo, kaip nutraukti šitokį įžūlų begėdiškumą tol, kol baigėsi Mykolo savęs padovanojimas Urantijoje ir kada po šito jis gavo neribotą valdžią visam Nebadonui. Niekada, nuo tos dienos, šitiems nuodėmės kurstytojams tikrai nebebuvo leidžiama dalyvauti ištikimų Sistemų Valdovų Edentijos Tarybose.” ( 0490-02)

“Nuo Kristaus triumfo momento, visas Norlatiadekas yra apvalomas nuo nuodėmių ir maištininkų. Vienu metu prieš Mykolo mirtį materialiame kūne puolusio Liuciferio partneris, Šėtonas, pamėgino dalyvauti tokioje Edentijos konklavoje, bet tvirta nuostata prieš pagrindinius maištininkus pasiekė tokį laipsnį, kada užuojautos durys buvo beveik visuotinai užtrenktos, ir Satanijos priešams nebebuvo galima surasti jokio tvirto pagrindo po kojomis. Kada nėra atvertų durų, per kurias įeitų blogis, tada nebelieka galimybės puoselėti nuodėmę. Visos Edentijos širdžių durys prieš Šėtoną užsivėrė, jis buvo vienbalsiai atstumtas susirinkusių sistemų Valdovų, ir tai įvyko būtent tuo metu, kada Žmogaus Sūnus ‘pamatė Šėtoną krentantį kaip žaibą iš dangaus.’" (0490-04)
Taigi, mano mylimieji, laisva valia yra ne beribė, o ribojama SUDRAUSMINIMU, jeigu ji mėgina sau pajungti šviesą ir pakišti ją po gautu, ir dar kitų šviesos sąskaita, kad nekiltų anarchija ir chaosas.
Tačiau šitoji pati LAISVA VALIA yra tikrai nesibaigianti siekiant vis ryškesnės šviesos, drauge su Rojaus Trejybe, ir vykdant Rojaus Trejybės valią per amžių amžius, ir net amžinybėje, Rojaus Trejybės visoje kūrinijos dvasinėje šeimoje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile
Algimantas

Algimantas
2011-04-04 15:24:11

Komentarai

Emili, rašai:
„Tačiau jeigu žmogaus protas neišsivystęs intelektualiai , neturi toks protas net minties Derintojo .“
Kaip žinia, pagal UK Minties Derintojas atsiunčiamas 5-6 m. vaikui, atlikusiam pirmąjį moralų poelgį. Tokio amžiaus vaikas tik pradeda savo intelektualiąją veiklą ir proto lavinimą.

LaimaIrena
2011-04-08 20:16:04



Žmogaus intelektas buvo ir liks tas garvežiukas ant kurio patogiai įsitaisiusi važiuoja dvasia . Tik į intelektu apdovanotą protą nusileidžia dieviška dvasia . Tik intelektualiame prote geriausiai darbuojasi dvasia . Tačiau jeigu žmogaus protas neišsivystęs intelektualiai , neturi toks protas net minties Derintojo .

Visa Kūrinija , šiame bekraščiame kosmose , buvo sukurta tik dėka neaprėpiamo dieviškojo PROTO intelekto , kokį turi visos Trys Rojaus Aukščiausios Dievybės ir tik šio aukščiausio dieviško PROTO dėka buvo sukurta visa Kūrinija .

Ar jūs norėtumėte žmogaus protą ir intelektą , mokslą ir kultūrą vėl sukišti į vienuolynų celes , su būriais beraščių baudžiauninkų ir valstiečių , kurie giedodami dvasingas giesmes su rankiniais pjautuvais vykdo rugiapjūtę .
Ar jūs vis dar pasiilgę tūkstančių nudriskusių , benamių maldininkų piligrimų , dulkėtais keliais traukiančių nuo vieno purvino miesto iki kito , kurių gatvėse arklių mėšlas ir žiurkės laksto , tačiau nuolatos vyksta bažnytinės procesijos .

Ar jūs vis dar norite atsukti istorijos ratą atgal , į viduramžius , į Kristaus laikus , kai kiekvieno biednoko maistas buvo tik miežinis paplotėlis ir šalto vandens ąsotis , tačiau jie visi labai dvasingai lankė visas mišias ir pamaldas , tačiau ir nueidavo į savąsias šventoves basi ir grįždavo basi .

Kodėl tokia neapykanta žmogaus protui ir civilizacijos pažangai , kai visi vaikštome šilkais apsirėdę , gražiausiais batais , kokių mūsų proseneliai net sapne nesapnavo , kai nuo plaukuoto arklio persėdome į žvilgančius ir iškvėpintus limuzinus . Žmogus sukūręs techninę civilizaciją , pagaliau laisvai atsikvėpė nuo alinančių fizinių darbų , daugiau laisvo laiko liko dvasinei pažangai vystyti .

O tai kad ji , ši dvasinė pažanga nesivysto , tai ne protą ir intelektą koneveikime , bet siūlykime geriausius proto ir intelekto įdvasinimo būdus , kad protas ir intelektas suvoktų naudą sau , kaip paskatinimą , kaip norą ir troškimą tuo save turtinti ir gerinti visas pozicijas šiame materialiame pasaulyje .

Sėdite visi šiltuose butuose , kurie prikimšti televizorių , kompiuterių , radio ir muzikos aparatų ir maistu apsivertę iš maximų ir tada gimsta mintys . Oi , kaip blogai , nėra pasaulyje dvasingumo , nėra žmonėse dvasingumo , išjungime protą , tegu dvasia mus veda . Mielieji , su tokiu mąstymu ieškant dvasingumo , žemėje , jau po kelių mėnesių , įsivyraus anarchija ir chaosas ir visi dvasingieji bus ryte praryti , o vėliau ir likusieji prarys vienas kitą . Tik protas su dvasia , tik dvasingas protas gali skleisti pažangą , meilę ir kultūrą , viena dvasia be proto nieko nenuveiks .

emilispetras
2011-04-08 19:46:26



Laisva Valia Ir trynimas

Šiame forume jau galima rasti atsakymus y beveik visus atsakymus į ruoimus klausimus.
Apibendrintai, net 1000 perskaityti knygų ir intelekto isvedziojimu ir žinių niekada neatstos praktikos. Taip kaip galima bet ką apibūdinti, taip galima apibūdinti ir dvasingumą. Tai sakydamas noriu drąsiai pareikšti. Dvasios pasauliui ir dvasiniams dėsniams negali būti pritaikyti intelektualiniai dėsniai ir taisykles, ir tai deja negincytina. Taigi tiems kas rašote už geri geru už bloga blogu, priminsiu, kad visi atoveiksmiai priklauso dar ir nuo paskatų švaros. Tai reiškia kad kiekvienas veiksmas koks jis bebutu yra neutralus. Tik daranciojo paskatos ir intencija sukuria atoveiksmi. Jei kas nors daroma siekiant kenkti ir naikinti, tai toks atlikėjas yra tamsus. Bet intencija išvalyti ir laikytis svara yra nezemina jokių virpesiu. Taigi tai yra viena is dvasiniu taisyklių.

Daug dalyku galiojančių dvasioje apibūdinti protu ar intelektualiniais samprotavimais neįmanoma. Intelektas per daug siauras. Taigi yra kur stengtis. Ir dirbti su savimi. Valdas Airija

satrebor
2011-04-08 17:15:50



Ar šiame FORUME KAS NORS DRAUŽIA REIKŠTI LAISVĄ ŽODĮ?
Ar šis FORUMAS TURI SAVO TAISYKLES?
Taip turi. Tai jeigu žmonės sugebate tiek perskaityti ir dar net parašyti komentarą, VISŲ PIRMA PERSKAITYKITE TAISYKLES, ir tik tada PAMĄSTYKITE, AR JŪSŲ KOMENTARAS ATITINKA TAISYKLES.
Priešingu atveju keliaujate į kitus forumus, kur kitos taisyklės. Juk čia niekas to nedraudžia ir nevaržo.
Pagal šio forumo taisykles, dėl netinkamų komentarų yra aiškiai nusakyta.
Netinkamus, įžeidžiančius, o šiame forume dar ir kitų ENERGIJĄ EIKVOJANČIUS komentarus trina visi: delfi.lt, lrtyas.lt, bernardinai.lt, etc.

TAD JEIGU ŠIO FORUMO TAISYKLĖS JUMS NESUPRANTAMOS, KELIAUKITE KITUR, KUR BUS SUPRANTAMA.

AR GI ŠIO FORUMO ĮKŪRĖJŲ VALIA YRA JUS ČIA MATYTI? TAD JEIGU SAVO LAISVA VALIA ČIA LANKOTĖS, TAI ELKITĖS SVETINGAI, NES ČIA ESATE TIK SVEČIAI, IR NE DAUGIAU. O GAL NUĖJĘ Į SEIMĄ PRADEDAT ŠŪKAUTI IR PRIEKAIŠTAUTI?

Evaldas
2011-04-08 12:21:18



Taip matosi, kad laisva valia šio puslapio administratoriams yra labai svarbi - nes jie trina ir trina :) bet juk kaip nesuprantate, kad neištrinsite kitos asmenybės - tik labiau savo sielą į žemus virpesius talpinsite, nes tai veiksmas, kuris turi žemų virpesių atspalvį - žemas veiksmas...asmeniškai aš neprijaučiu diktatoriams ir cenzoriams ir tuo labiau trintukams, kadangi jų veikloje neįžiūriu šviesos, o tik deja tamsą...:) padėk Tėve Jums, nes už gerą geru, o už blogą blogu - aš tikrai niekam nelinkiu blogo, bet Tėvo sukurti dvasiniai dėsniai veikia nepriekaištingai - esu patas įsitikinęs ne kartą...

Linasj
2011-04-08 07:45:21



taip, Zmones laisva valia supranta keistai, ir dazniausiai naudoja ja ne pagal paskirti, kaip pavizdziui nekurie sio forumo lankytojai. Kad zmones moka keiktis, plustis, vienas kita uzgaulioti, tersti kito darba, pavydeti, ir visokiais budais kaisioti kitiems pagalius i ratus, sita mes jau zinom, tokiu dar nesubrendusiu tevo vaiku lietuvoj vis dar i valias. Arba sedim ankas sudeje ir niekur nesikisam nes viskas ir taip tamsu, arba jau kaip pasileidziam tai is visos sirdies. o ka, jaigu laisva valia panaudoti, kitokiam pasirinkimui, pavyzdziui nuosirdziai zmogu pagirti ir jam padekoti uz tai kad dirba nuostabu darba, kurio, rezultatu yrodyti, na neymanoma, jaigu zmogus pats nuosirdziai to stengiasi nematyti ir visada ignoruoja. GAl but galima butu padekoti, zmogui uz tai kad drysta, sklleisti Meile, sviesa, tikejima ir pasitikejima, Tevu Rojaus trejybe, Dievu, Visatos universalia samone. ir is visos sirdies stengiasi skleisti visa tai i aplinka. o kiti komentatoriai, skleidza ir platina tik savo pykti nepasitenkinima, nepakantuma, susierzinima? Juk taip elgiasi gyvuliai, kad kazko nesupranta, pradeda jauti kazka keisto tuoj pradeda pulti, kad apsigintu. o ka, apart tamsos gali apginti kai kurie vis dar nesubrende Tevo vaikai? ka gi jiems prarasti. savo konfota, kurio taip net pavadinti neina, nes komfortas tai ramybe? savo beime? savo isitikinimus? kurie seniausiai pasene, nes pasaulis keiciasi kiekviena akimirka? ... ka ginti, ka prarasti.



Aciu tau Algimantai, kad skleidi sviesa. kad stengiesi visaip skleisti Tevo zodzius, kuriuos ne bet kas net ir isgirsti gali. o kad Teva girdeti, labai daug savyje reikia nugaleti, daug tvirtybes ir drasos tureti, Daug tikejimo ir meiles ir jegos reikia. Aciu tau, kad neziurint jokios naudos sau, dirbi visu labui. Nuosirdus tau aciu. Aciu kad siandien, tie kurie tave smeizia ir kritikuoja, Gali patys lietuviskai skaityti ir cituoti Urantijos Knyga kuria tu isvertei, ir skleidi, Lietuvos Visuomenei. kuriai taip to is tikro reikia. Aciu tau, kad isdrysai sukurti net ir maldos namus, kuriuose zmones garbina, tikruosius Zmonijos ir visos kurinijos tevus. Kad Vaziuoji per Lietuva ir skelbi Tevo Trejybes zodzius, kaip tai anais laikais dare Jezaus Apastalai. Dekoju tau ir uz tu tave kritikuojanciu nesubrendusiu vaiku sielas, kurios uzguitos gyvena, stebedamos vidini haosa ir ignoravima. Gal but kada nors zmones suvoks, ir atsisuks ir pamatys tikras vertybes, o ne laikinas. Gal but isdrys atsisukti i save i savo vidu, ir pirmiausiai savo siuksles issikuops, pries jas drapstydami ant kitu. Gal but. O Tevas tobulas ir labai isradinagas. Ddelis tau aciu, Algimantai dar karta. Visokiariopos tau sekmes

Su broliska meile, ir nuosirdziu palaikymu. Valdas Airija.

satrebor
2011-04-05 22:12:44



Žmogaus laisva valia , labai sąlygiškas būvis , tarp kitų būvių , jau nekalbant apie dvasinį būvį , todėl visur reikalingas suderinamumas , kaip tu Algimantai sakai - visumos labui .
Tai tikra tiesa ir aš jai neprieštarauju - kai tikrąją savo žmogišką valią geriausiu būdu tegalime realizuoti tik kartu su Dievo Tėvo valia . Visais kitais atvejais , mūsų žmogiška valia gali labai lengvai atsidurti nuodėmės statuse .
Štai ką perduoda Galingasis Žinianešys , per Urantijos apreiškimus , kai žmonės nutaria savo laisvą valią naudoti sau laisvai , savo naudai , savo malonumui , kai užsidarius savojoje sferoje norma likti laisvu ir nepriklausomu .

,, Nuodėmė laiko sąlygojamoje erdvėje aiškiai patvirtina ribinės valios laikiną laisvę – netgi laisvumą. Nuodėmė apibūdina nesubrendimą, kurį apakina santykinai suvereni asmenybės valios laisvė tuo metu, kada ji nesuvokia kosminės pilietybės aukščiausiųjų įsipareigojimų ir pareigų. Sąmoningas piktybinis blogis ribinėse sferose atskleidžia Dievo nepažįstančiųjų visų savųjų aš praeinančią tikrovę. Tiktai kada tvarinys susitapatina su Dievu, tada visatose jis iš tiesų tampa tikrai realus. Ribinė asmenybė nėra save sukūrusi pati, bet supervisatos pasirinkimo arenoje ji savąjį likimą iš tikrųjų nulemia pati.

Gyvybės padovanojimas materijos-energijos sistemas padaro tokias, kad jos sugeba save įamžinti, save padauginti, ir save adaptuoti. Asmenybės padovanojimas gyviesiems organizmams suteikia tolimesnes išskirtines teises dėl savojo aš apsisprendimo, savojo aš evoliucijos, ir savojo aš susitapatinimo su Dievybės dvasia susiliejant su ja.

( Urantijos knyga 1301 -01-02 - pateikta Galingojo Žinianešio )

emilispetras
2011-04-05 11:09:29




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal