Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Aukojimas, kas tai ir kaip tai ytakoja musu gyvenimus

Cia noriu pasidalinti savo patyrimu kuri taip pat jau keleta metu praktikuoju, tai labai sena ismintis, atejusi per istorija jau is Saliamono laiku, ir kitu senu ismintingu saltiniu. Sia savo patirtimi dalinuosi su visais bet tik labai nedaugelis isdrysta tai praktikuoti, manau kad ir kiekvienam tai skaitanciam bus didelis saves patikrinimas.
Sis patyrimas aplankydavo mane visada ir anksciau bet su nauju keliu ir patirtys vis naujesnes ir gyvesnes ir yvairesnes. Parasysiu apie aukojima. Jau anksciau esu girdejes kad 10% musu pinigu mums nepriklauso. Ir ta mokyma as taip pat praktikuoju, 10% MUSU UZDIRBTU PINIGU IR KITU GERYBIU REIKIA ATDUOTI TEN IS KUR ZMOGUS GAUNA SAVO DVASINI PALAIKYMA. TAI LIECIA IR VISAS KITAS GERYBES TALENTUS, ISMINTI SVIESA PINIGUS IR SAVO SUGEBEJIMUS. Kai tai pasakoju zmonems visada pridedu, kad norint ka nors nupjauti visu pirma reikia paseti. Cia lygiai tas pats. Kuo daugiau mes sejame tuo daugiau ir pjauname, kuo daugiau palaikome Savo Rojaus Tevus arba Visata ir asmenis kurie skleidzia ju mokymus tuo Rojaus Tevai arba Visata mums simteriopai atsilygina.
Zmones daznai sakoas aukoju labdarai, as duodu ismalda ir tt. Bet tai yra ne tai ka as turiu omeni. As kalbu apie dvasiniu zmoniu palaikyma, kurie skleidzia sviesa ir dvasios mokymus pasauliui. Taip pat aukoti galima savo laika, sis mano mokymas taip pat yra aukojimas mano laiko kitu zmoniu svietimui. Savo ieskojimu deka as suradau buda kaip gydyti eczema ir sekmingai padedu zmonems jos atsikratyti arba nurodau kelia ka reikia daryti, ir tai darau uz dyka, ir tai yra mano aukojimas visaai ir visumos labui.na ir taip toliau. Taip pat noriu cia Airijoj pradeti pasakoti zmonems apie dvasia,irgi nemokamai , ir tai taip pat yra mano prisidejimas prie visumos svietimo ir sviesos skleidimo. Kiekvienas zmogus turetu sugalvoti ka jis gali duoti visatai atgal, tai yra uz dyka is meiles daromi darbai visumos labui. Tai gali buti ir sypsena, Ir palaikantis zodis, ir jums kurie cia siame forume lankotes ir esate, eilini karta burnos atverimas praeiviui ar giminaiciui ar draugui apie sviesa, Rojaus Tevus apie tikraja Meile ir t.t.
Kai as taip gyvenu ir taip dalinuosi, gyvenime pradeda vykti stebuklai. Kaip sakoma as duodu duodu duodu, o man atgal gryzta visokiausiais budai.
Bet kai nustorju tai daryti, viskas tarsi apsiniaukia ir gryzta i senas vagas, tiktai vel pradedu tai daryti ir vel kaip is gausybes rago viskas pradeda skristi. Gyvenimas pasidaro tarsi stebuklingas, dabar zinau kad tai tevo apvaizda dirba.
Naujame kelyje viskas dar ydomiau. Neseniai paaukojau pinigu. Ir stai jau po dienos ar kiek nepamenu buvo tokia stebuklinga diena, mane visu pirma apipyle darbu, taip kad net dirbau 6tadieni ir sekmadieni. Paskui dar uzejes i knygyna radau vienintele knyga kuri buvo mano svajone, jaigu ja buciau nusipirkes anksciau negu suradau urantus, tai buciau bodhisatvu paveikslais nukabinejes visus namus, bet dabr man tai tik nuostabus meno kurinys. Tai didziuliai bodhisatvu paveikslai ir graziausios mandalos. Knyga i kazkada kainavusi 120$ o as nusipirkau vos uz €30. Veliau ta pacia diena paskambino is loterijos parduotuves ir pasake kad loterijoje kuria kaip sako ant durniaus uzpildziau, laimejau €200 vauceri apsipirkti parduotuveje, ta pacia diena yvertines maza darbiuka, dirbu dazytoju, gavau ji uz €800, tada islipau is masinos surades grazia vieta sauleta diena garbinau Rojaus Tevus uz tokias nuostabias patirtis, ir be galo dziugavau. Dar veliau sutikau zmogu kurio zmona buvo Budiste ir jam papasakojau apie Teva ir padovanojau viena paveiksleli is tos knygos, jis negalejo patiketi savo akimis. Greitai jie paskambinoma ir paklause ar galeciau padaryti mesaza, nes esu ir shiatsu terapeutas. Na ir tokiu nuostabiu patirciu srautastiesiog atsiveria kaip is gausybes rago kuomet pradedi aukoti savo laika pinigus ir kitas vertybes.
Dar syki sakau kad tai bus isbandymas, visiems kurie taiskaito. Betjaigu kas isdrys tai praktikuoti, bukit malonus, cia pasidalinkite savo patyrimais.
As esu girdejes, kad ateis toks metas ir musu Urantijoje kai, pasaulyje bus 10% fondas i kuri aukos zmones savo noru ir sio fondo rupestis bus remti ir dirbti visumos labui, ysivaizduokit kokie laikai zemje butu, viskas atvira visi atiduoda dali savo gerybiu, uz tai gauna is visatos 100 kart daugiau, ir viskas kas suaukota panaudojama visu zmoniu gerovei ir dvasingumui kelti. Nuostabus turetu buti metas. Tikiuosi visa tai kad anors pamatyti gal but jau is morontiniu pasauliu, o gal but patys tai ir pradesime ygyvendinti. Na bet cia tik pasvajojimai, nors niekada nezinai kuom tokie pasvajojimai gali baigtis.:)))
Taigi sekmes visiems praktikuojant ir palaikant saltini, is kurio taip nepaliaujamai semiates isminties meiles ir ramybes,
Telydi jus sekme, Tevo Meile, Ramybe ir Ismintis
Valdas Pranskevicius






valdasAirija1
2011-05-20 22:00:10

Komentarai

Tikrai gera Valdo tema apie aukojimą. Ir aš esu praėjęs perioda, kai mokėjau vienai bažnyčiai, kurią tuo metu lankiau, dešimtinę savo noru ir turėjau iš to sau daug džiaugsmo. Kaip ir Valdas pastebejau, kad tuo metu žymiai padidėjo mano pajamos, kurių nemaža dalis buvo procentai nuo pardavimų, kurie susiklosčius atitinkamoms aplinkybėms labai padidėjo.
Prieš tai buvo periodas, kai daug pasitaikydavo mano kelyje elgetų, kuriems irgi gausiai aukodavau. Aukodavau jiems ne baltais centais, savęs nuraminimui, bet litais (kartais ir popieriniais) ir tai man suteikdavo džiaugsmo. Mačiau dokumentinį filmą vaikystėje ("Kronikos" kino teatre rodė "Ir vis dėlto aš tikiu"), tai ten buvo pasakyta, kad vieninteliai teisingai uždirbantys pinigus yra išmaldos prašytojai. Paskui tie elgetos dingo iš mano akiračio, turbūt išmokau tą pamoką arba policija vaikyt pradėjo.
Su Emilipetru galiu sutikti, kad mokesčiai valstybei yra aukojimas tada, kai mokama su džiaugsmu (dauguma gi stengiasi išsisukti nuo mokesčių), suprantant ir tikint kad didžioji tų pinigų dalis bus panaudota geriems darbams.

RimantasV
2011-05-23 08:48:43



Mielieji, kai kurie iš jūsų nesuvokiate, KAS yra AUKOJIMAS, TODĖL NET MOKESČIUS VADINATE AUKOJIMU. tai nieko neturi bendro su AUKOJIMU.
Kada buvo išleistas Jėzaus Kristaus apreiškimas KALBU JUMS VĖL, tada būtent man Tėvas ir pasakė, kad ši knyga neturi būti platinama KOMERCINIU būdu, o įteikiama TIK UŽ PAAUKOJIMĄ. Ir tuo pačiu metu Tėvas man suteikė pamokymą-paaiškinimą, kas gi yra AUKOJIMAS - TAI PASIDALINIMAS IŠ MEILĖS VISŲ ŠVIESOS LABUI, KUR SVARBU NE KIEKYBĖ, O KOKYBĖ, NE KIEK PAAUKOJI, BET TAI, KAD PAAUKOJI SU MEILE.

Štai kodėl mielas EMILIPETRAI, mokesčiai valstybei ar už paslaugas nėra PAAUKOJIMAS, nes jame nėra tavosios meilės kokybės ir tavojo dvasios laisvos valios pasirinkimo. O štai jau kada PATS, PO VISŲ SUMOKĖTŲ MOKESČIŲ, AR UŽ TEIKIAMAS KOMERCINES PASLAUGAS, SAVO LAISVA VALIA IR IŠ MEILĖS PASIDALINI VISŲ ŠVIESOS LABUI, ŠTAI TADA IR TIK TADA BUS TAVOJI AUKA ROJAUS TREJYBEI IR VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS LABUI
Būtent apie TAI kalba mielas Valdas. Ir jis yra TEISUS, nes ir Jėzus mokė, kad tie, kurie materialiu darbu užsidirba savo pragyvenimui turi REMTI TUOS, KURE YRA VISIŠKAI ATSIDAVĘ EVANGELIJOS SKELBIMUI IR GYVENIMUI. Pirmuosius Jėzaus vadino savo MOKINIAIS, o pastaruosius - savo APAŠTALAIS.
Todėl ir JŪS, MANO MYLIMIEJI, KADA PAMILSITE ROJAUS TREJYBĘ, JĖZŲ NE ŽODŽIU, BET ATSIVĖRUSIA ŠIRDIMI-SIELA-DVASIA, TADA IR JŪS PRADĖSITE AUKOTI-DALINTIS IŠ MEILĖS, KAD ROJAUS TREJYBĖS ŠVIESA BŪTŲ IR TOLIAU SKLEIDŽIAMA.
Būtent iš tokių AUKŲ ir aš galiu gyventi fizine prasme šitame pasaulyje, kur dar yra pinigai, ir tik iš kai kurių iš jūsų aukų, kurie jau suvokia DVASINĖS ŠVIESOS SVARBĄ ŠIAM PASAULIUI, IR DĖL TO PASIDALINA SU MANIMI, KAD AŠ IR TOLIAU GALĖČIAU TĘSTI ROJAUS TREJYBĖS PAVESTĄ MISIJĄ. Dar daugiau pasakysiu, jūs patys patiriate vidinę palaimą ir pasitenkinimo būseną kada šitaip su meile paaukojate man, nes taip jūs paaukojate ROJAUS TREJYBEI, NES BŪTENT JI RŪPINASI MANO MATERIALIAIS POREIKIAIS PER JUS, KAD AŠ GALĖČIAU RŪPINTIS ROJAUS TREJYBĖS, IR JŪSŲ, DVASINIU REIKALU ŠITAME PASAULYJE.
Ir tai netusi nieko bendro nei su valstybe, nei su komercinėmis paslaugomis. Tai jūsų GYVAS RYŠYS SU ROJAUS TREJYBE IR JOS VALIOS VYKDYMAS, IR TIK TAI.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-05-22 07:58:23



Labai graži tema apie aukojimą . Tik nereikia pamiršti mielas Valdai , kad žmonės visais laikais ir visai amžiais aukojo , aukoja ir dabar visi aukoja visumos labui .
Aš visą gyvenimą , visumos labui aukodavau 30 procentų , kas mėn. nuo savo atlyginimo , dabar aukoju kas mėn. 20 procentų , nuo savo atlyginimo visumos labui. Tai yra mokestis valstybei - visumos labui . Tada , kiek dar liko liko pinigėlių - 50 procentų atiduodu už visokius patarnavimus , kurie manau eina taip pat ,,visumos labui '' .

emilispetras
2011-05-21 21:54:49




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal