Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Ką reiškia gyventi BE ROJAUS TREJYBĖS, IR SU ROJAUS TREJYBE, 2011 06 06

Gyvenimas BE Rojaus Trejybės veda žmoniją į tragiškas pasekmes, KURIOS BUS VIS REALIAU PATIRIAMOS artimoje ateityje visame pasaulyje, kad jų NEPASTEBĖTI, IR NESUSIMĄSTYTI, KODĖL JOS BUS BŪTENT TOKIOS SKAUDŽIOS, bus tiesiog neįmanoma. Tačiau tos tragiškos pasekmės Urantijoje pasireikš skirtinguose planetos kraštuose skirtinga gausa naujų ir nepagydomų ligų, kokiomis dabar yra AIDS, vėžys, ir net tuberkuliozė, bet atsiras vis nauji ir iki tol niekada neužfiksuoti virusai, tačiau jų šaltinio jokie VADINAMIEJI DABARTINIAI mokslininkai neatras, nes JIE NET NEŽINO, KUR jo ieškoti – O BŪTENT IEŠKOTI TAMSIAME IR SAVANAUDIŠKAME SAVYJE, BET JOKIU BŪDU NE ISPANIŠKUOSE AGURKUOSE AR POMIDORUOSE. O virusai ir bakterijos vis mutuos ir STIPRĖS MUTUODAMI, ir dėl to daugiau plis po pasaulį, pareikalaudami savosios neišmanėlių ir tamsuolių žmonių REALIOS FIZINĖS AUKOS – FIZINIO KŪNO GYVYBĖS. Gausės fizinių ligų, depresijų, savižudybių, kriminalinių žudynių, karų tarp kriminalinių įvairaus plauko gaujų, dar daugiau subujos narkomanijos ir alkoholizmo sukelto proto pamišimo apraiškos ir ateinančių kartų intelekto nusilpimas apskritai, šeimos ir švietimo visuotinė degradacija apims pasaulinės pandemijos mastą, vaikų išnaudojimas tiek šeimoje, tiek mokykloje, tiek gatvėje, susipriešinimas tėvų su vaikais, mokytojų su mokiniais, vaikų su vaikais bus TOKIO laipsnio, kokio šiandien ir sapnuose nesapnuojate, kariniai konfliktai tarp valstybių, kai tam nebus jokių realių priežasčių, bus SAVANAUDŽIŲ POLITIKŲ UŽGAIDOS IR PRAMOGOS DALYKU didžiųjų valstybių politikų gyvuliniam ego pademonstruoti, valstybių dabartinis visiškai nebeveiksmingas valdymas žlugs ir atves į visišką visuomenės degradaciją, DĖL TO NEPAPRASTAI PADAŽNĖS IR SUSTIPRĖS PRIEŠPRIEŠA VISUOMENĖJE, O TAIP PAT IR GAMTOS STICHINĖS NELAIMĖS – potvyniai, cunamių bangos, viesulai, ypač galingi viesulai, vadinami anglišku žodžiu tornadais, griaustinių kanonados su žaibų fejerverkais ir jų sukeliami gaisrai miestusoe ir kaimuose, miškų gaisrai, žemės drebėjimai, ugnikalnių išsiveržimai, sausros, karsčiai,
liūtys, pūgos, speigai.

Ir visų šitų tragiškų – ir vis tragiškesnių ateityje – pasekmių priežastys glūdi žmogaus viduje – ŽEMŲ DAŽNIŲ VIRPESIŲ TERPĖJE. O tokius ŽEMO dažnio virpesius sukuria tik toks žmogus, kuris gyvena BE ATRASTOS SAVYJE ROJAUS TREJYBĖS, TODĖL JO SKLEIDŽIAMI – REALŪS – ŽEMO DAŽNIO VIRPESIAI IR SUKURIA VIRUSUS, NUO KURIŲ VAISTŲ NĖRA - IR NIEKADA NEBUS. Tačiau vadinamieji dabartiniai mokslininkai net ir minties neturi, kad žmogus spinduliuoja žemo ar aukšto dažnio virpesius, gali ATRASTI ROJAUS TREJYBĖS ASMENIS SAVYJE IR SPINDULIUOTI VIS AUKŠTĖJANČIO DAŽNIO VIRPESIUS, IR DĖL TO GALI NEPATIRTI JOKIŲ LIGŲ, JOKIŲ SUKRĖTIMŲ, KAD JAM NEREIKĖS JOKIŲ VAISTŲ. Tokius teiginius jie vadina fantazijomis, tuo tarpu savo fantazijas jie laiko tikrove, nors mato, kaip miršta žmogaus materialus kūnas, o vaistų jis taip ir nesugeba sukurti, nes NEPAJĖGIA SUVOKTI, KAD TOKIŲ LIGŲ ŠALTINIS YRA ŽMOGAUS VIDINIS IR MIEGANTIS DVASINIS AŠ, TUO TAPRU JO ATŽVILGIU BUJOJANTIS GYVULINIS AISTRŲ IR GEISMŲ EGO IR SERGA, IR PALIEKA ŠĮ PASAULĮ NESUKAUPĘS ŽMOGIŠKOJO PATYRIMO, O DAR LIŪDNIAU – NEATRADĘS ROJAUS TREJYBĖS SAVYJE.

Aš daug važinėju dviračiu treniruodamas savo fizinį kūną – Rojaus Trejybės šventovę materialiu pavidalu, todėl tokie keliai, kokie buvo prieš ketvertą-penketą metų, kurie tuo metu mane tiek liūdino dėl jų prastos būklės, dabar jie man atrodo kaip santykinai geros kokybės palyginus su ŠIOS DIENOS KELIŲ IR GATVIŲ duobėmis ir begaliniais ir prastais JŲ LOPYMAIS, kurie ne tik neduoda jokios naudos, bet NET IR MILŽINIŠKU laipsniu alina valstybės biudžetą ir visuomenės moralinę būseną ir fizinę sveikatą.

Tačiau TOKIŲ dalykų nesuvokia KOL KAS ne tik Lietuvoje, bet ir visoje planetoje. Todėl aš jums ir čia turiu suteikti mokymą, kad galėtumėte į kelių būklę pažvelgti giluminiu žvilgsniu ir pamatyti, kokia tai yra skylė valstybės biudžeto kišenėje, o jos niekas net nesiruošia užsiūti, kad iš jos nebyrėtų pinigai į balą, nes NESUVOKIA GYVOS SISTEMOS IR SĄSAJŲ SU ŠITOS SISTEMOS GRANDIMIS, KURIOS AKIVASZDŽIAI MATOMOS MAN, BET KURIŲ NEMATO NIEKAS KITAS, KURIŲ NEMATOTE IR JŪS NĖ VIENAS.

Aš neaiškinsiu šito jums smulkiai, nes tai užimtų labai daug vietos, o pamėginsiu jums pateikti tik esminius – ir jungiamuosius – sistemos blokus.

Visuomenė gyvena turtingiau tik tada, kada veikiama su savyje atrasta Rojaus Trejybe visumos labui, ir gyvenama prasmingai ir TAUPIAI VISŲ LABUI.
Jeigu yra duobėtos gatvės, tai kiekviena duobutė, kokia maža ji bebūtų, turi įtakos vairavimo saugumui, kuro sąnaudoms, ir mašinos detalių trinčiai ir fiziniams gedimams, tačiau dar svarbiau yra TAI, KAD JI VEIKIA VAIRUOTOJO NE TIK SĄMONĘ, BET IR PASĄMONĘ. Jeigu kelio danga yra geros kokybės, vairuotojas ne tik važuoja be įtampos, bet jis jaučia net malonumą iš paties važiavimo proceso. Reiškia jo pasąmonė nejaučia ĮTAMPOS, todėl jo DIENOS DARBŲ veikla bus veiksmingesnė, jo bendravimas su savo šeima bus ramesnis ir šiltesnis, tai turės poveikio visiems žmonėms, su kuriais jis bendraus betarpiškai, nes jie jaus jo ramybės aukšto dažnio virpesius savo vidumi, o kitiems jie taip pat pasklis po visą aplinką.

Dabar paimkime šios dienos kelių duobes, kada jos lopas ant lopo kasmet vis iš naujo taisomos, ir taisomos be galo, o naudos jokios, nes darbas padaromas atžagaria ranka, kad net važiuojantiems ir po tokio vadinamojo remonto lieka toji pati “slalomo“ trasa, kada reikia išsisukinėti tarp paliekamų duobių ar griovelių, nes mat nevisus plyšius užtaiso.

Kai praėjusį penktadienį taip pat važiuodamas dviračiu privažiavau prie Kęstučio gatvę remontuojančių darbininkų ir paklausiau jų viršininko, nes jis buvo vienintelis tarp visų švariai apsirengęs ir be darbininkiškos liemenės ir nurodinėjo kitiems, kokiu kriterijumi jis pasirenka, kurias duobes užlopyti, o kurias palikti, tai jis manęs nesuvokė, KO AŠ JO KLAUSIU. Aš dar kartą pakartojau savo klausimą, pridėdamas, kad "pusė duobių palikta, nors jūs jau su visa technika nuvažiavote tolyn, o aš dviračiu važiuodamas turiu šokinėti kaip zuikis per paliktas duobes." Jis labai užpyko ir atrėžė, "visi dabar moko, kaip remontuoti gatves." Aš jam pasakiau, kad aš jo nieko nemokau, o noriu sužinoti, kuo remdamasis jis pasirenka, jog viena duobė verta lopo, o jau kita – nebe. Aš jam sakau, kad mane DOMINA KRITERIJUS, NES GATVĖ TOJE VIETOJE DABAR TAIP IR PALIKTA NESUREMONTUOTA, NORS JAU JŪS JĄ REMONTUOJATE KITOJE VIETOJE, IR Į ANĄ NEBEGRĮŠITE, IR SAKYSITE, KAD GATVĘ SUTAISĖTE, NORS TAI REMONTO PARODIJA IR APGAVYSTĖ. Tuomet jis man atvirai prisipažino klausdamas: “Tai nejaugi mes turime visus pinigus sukišti į vieną gatvę?“ – “Tačiau, kam reikalinga tokia IMITACIJA, KADA REMONTO JŪS TAIP IR NEPADAROTE? Taip imituojate ir kitose gatvėse, taip ir visame mieste lieka gatvės remonto tik imitacija.“

Ir kada valstybė nesirūpina gatvių ir kelių naujų dangų – ir ne tokių, kokios buvo klojamos iki šiol, kad po kelių mėnesių vėl kaip nebūta naujos dangos kokybės – klojimu, tai reiškia, kad kuro sąnaudos padidės, tuo pačiu padidės ir mašinų remonto apimtys, padidės kaina visiems gaminiams, pradedant statybose reikalingiems, žemės ūkyje, ir baigiant duona, kruopomis, ir pienu parduotuvėse, padidės vairuotojų įtampa, stresas, žmonių tarpusavio santykiai bus pilni erzulio, padaugės avarijų, išaugs išlaidos traumų gydymui, o patyrusiems jas ir patyriusiųjų šeimos nariams dar didesni stresai ir išlaidos, planų žlugimas, kam buvo numatytos ir lėšos ir laikas, o mirties atveju – neatstatomai paveikiama vaikų pasąmonė, kuri JIEMS AUGANT JAU BRANDINS NAUJŲ LIGŲ PASIREIŠKIMĄ JŲ VIDUJE JAU JIEMS PASIEKUS FIZINĮ SUAUGUSIOJO AMŽIŲ, kai priežastis buvo tas duobėtas kelias ir fizinė motinos ar tėvo mirtis jam dar vaikui esant. O juk tam reikės vėl biudžeto pinigų – ligoninėms, daktarams, vaistams. Tai taip pat prisidės prie nestabilios tokio augančio vaiko psichikos, kada jis negalės sukurti normalios šeimos ir pats normaliai auginti vaikus su savyje atrasta Rojaus Trejybe, nes visą laiką jis jaus viduje nepasitenkinimą, kad jis neturėjo tėvo ar motinos, kada kiti juos turėjo ABU. Tai jam tap pat kainuos ir menkesnį išsilavinimą, nes jis greitai pavargs nuo mokymosi ir ieškos pramogų, kad tik nereikėtų sukti sau galvos. Ims apgaudinėti mokytojus ir meluoti. Tada reikės kurti daugiau etatų įvairiose vis naujai steigiamose institucijose, ką gi daryti su sunkiais vaikais. Reikės biudžeto pinigų. Ir visa tai taip pat bus sąsaja su TAIS BLOGAIS KELIAIS. O paskiau valstybės biudžetas turės išlaikyti jį padarius nusikaltimą ir patekus į kalėjimą.

Štai kodėl investavus į patikimų kelio dangų klojimą, o ne duobių dabartinį TARIAMĄ remontą, valstybės biudžetas sutaupytų milijonus litų kitose sferose.

Jums tai gali atrodyti fantazija, tačiau tikrovė yra tokia, kada GYVENAMA SU ROJAUS TREJYBE, TAI TOKIA VALSTYBĖ NETURI NE TIK DUOBĖTŲ KELIŲ IR NETURI TOKIŲ VIRŠININKŲ, KURIE LOPO DUOBES KAIP PAPUOLA IR VIENĄ LOPO, KITĄ PALIEKA, BET VALSTYBĖ NETURI SKOLŲ IR BEDARBIŲ, NES JI GYVENA ROJAUS TREJYBĖS ŠVIESA IR RITMU SU PASIMĖGAVIMU KIEKVIENOS DIENOS AUŠRA IR SAULĖLYDŽIU IR VEIKLA TARP JŲ VISŲ LABUI.

TOKIOJE VALSTYBĖJE NEBUS VIESULŲ IR URAGANŲ, KURIE PRIDARO DAUGYBĘ MATERIALIŲ NUOSTOLIŲ, O DAR DAUGIAU PAVEIKIA PASĄMONĘ IR SĄMONĘ TŲ, KURIE NUKENTĖJO.

Visuomenė – ir jos veikla – yra gyvo organizmo išraiška arba visų šviesos labui, arba tamsai.

Visų labui galima veikti tik ASMENIŠKAI atradus Rojaus Trejybę savyje, o be Rojaus Trejybės veikti VISŲ LABUI TIESIOG NEĮMANOMA, todėl tai yra TAMSOS REALUS PASIREIŠKIMAS ATSKIRŲ GRUPUOČIŲ - POLITINIŲ PARTIJŲ AR EKONOMINIŲ-FINANSINIŲ KOMPANIJŲ - LABUI, o visumos labui tik tiek, kad būtų sudaroma ILIUZIJA, jog tariamai rūpinasi visuomenės interesais. Tai – REALI ILIUZIJA, TAČIAU JĄ MATO TIK ROJAUS TREJYBĘ ATRADĘS SAVYJE JOS SŪNUS AR DUKRA SAVO GILUMINE DVASINĖ ĮŽVALGA.

Štai kodėl mes turime MELSTI NUŠVITIMO IR ROJAUS TREJYBĖS ATRADIMO ASMENIŠKAI SAVYJE VISIEMS MŪSŲ DVASIOS BROLIAMS IR SESĖMS, KAD BŪTŲ SUŠVELNINTOS PASEKMĖS VISŲ TŲ REIŠKINŲ, APIE KURIUOS RAŠIAU PAČIOJE PRADŽIOJE, IR MELSTI APVAIZDOS, KURI MUMS YRA ROJAUS TREJYBĖS SUTEIKTA PAGALBOS AUKŠTESNĖ PRIEMONĖ, ĮSIKIŠIMO IR VEIKIMO VISADA IR VISUR, KAI VIEN TIK MŪSŲ ASMENINIŲ PASTANGŲ YRA PER MAŽA, KAD BŪTŲ UŽKIRSTA NELAIMĖ.

TAI TAIP PAT STIPRINS MŪSŲ PASTANGAS, ĮTIKĖJIMĄ, IR PASITIKĖJIMĄ ROJAUS TREJYBE, IR BENDRADARBIAVIMĄ SU REALIAI ESANČIA IR VEIKIANČIA – MUMS PAPRAŠIUS – APVAIZDA, MŪSŲ DVASIOS BROLIAIS IR SESĖMIS, MUMS – KOL KAS – DAR NEMATOMAIS, BET JAU JŲ KAI KURIŲ ĮSIKIŠIMO VAISIŲ PARAGAVUSIEMS IR REALIAI PATYRUSIEMS JŲ REALŲ BUVIMĄ SU MUMIS IR VEIKIMĄ MŪSŲ LABUI - VISŲ LABUI.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2011-06-06 22:26:49

Komentarai

Suprask ir tu, Valdai, kad tai ka kalba šio forumo šeimininkas yra teisinga, bet kaip jis elgiasi su žmonėmis turinčiais nors šiek tik kitokią nuomonę ar tikėjimą? Ar gali Dievo meilės turintis, taip elgtis? Ne. Tą parodo tuščias forumas ir tuštėjantys mokymai, nes žmonės bijo ką nors ne taip pasakę susilaukti prakeiksmų savo adresu. Iš ten kur nėra meilės norisi bėgt kuo toliau. Tą aš šį karta gautinai ir padarysiu, nes padėtis kaip matau yra beviltiška. Pasirinkimas gi yra :)
Su broliška meile

RimantasV
2011-06-09 08:38:50



Rimantai suprask, matyti vien geri dar nereiskia kad tik ji ir palaikai. Daryti senscijas is blogio kaip tai daro media yra ne tas pats kas matyti blogi , ir jo saknis ir stengtis nepatekti paciam i beda. ateina toks metas kiekvieno zmogaus vystymesi, jo tobulejime, kada zmogus pats pradeda ieskoti tu blogio saknu savyje, ieskoti to kas jame yra egoistiska, o kai randa tai stengiasi su saknimis is saves israuti. kaip piktzoles.
suprask, jaigu matysi tik grazias geles ir uogeles sode ar darze, piktzoles niekur nedings. jaifgu ju nerausi, viena ryta arba grazia diena jos uzgos visa grozi ir sues ir tave.
Tai ka kalba Algimantas nera tik blogu dalyku matymas, tai pstangos padaryti impulsa kad sklistu geris nuo to kad zmones pradetu susimastyti, kai vienas pradeda galvoti, tai persiduoda ir daugiau zmoniu, tokiu budu sklinda geris. Zvelk giliau.
is kitos puses pasakysiu tau, kad kai pasieki tam tikra saves harmonijos lygi, disharmonija aplinkoje ziauriai pjauna, ir norisi viska tvarkyti. ir patikek jai kada nors savo tobulejime prieisi tokios ribos kai disharmonija aplinkui tarsi pradeda plesyti tave i gabalus, suprasi apie ka as cia kalbu.bet tam kad atai yvyktu bolyti, ir visi kiti brangieji kurie skaitote, visu pirma zmogus turi tapti samoningas,sviesos nesejas, sau ir kitiems, ne toks kuris laukia kol kas nors pasikeis, bet toks kuris samoningai stengiasi keisti pasauli geresne linkme. kai kur paleisdamas nuosirdzia sypsena, kai kur pasakydamas griezta zodi, is meiles, kai kur pamokydamas, bet visada tobulindamas ir gilindaas savo rysi su Tevu gyvenanciu viduje.
Meile tai ne jausmas, meile tai samones busena. tai busena kai vien sau nebepriklausai, iir gyveni ne savo malonumui, bet gyveni is Tevo ir Del Tevo, kad jo kurinija eitu isviesa.
Labai daznai zmones del savo neismanymo, maiso dvasiniu zmoniu intencijas, manydami kad ju teisingas ir astrus zodis tai pyktis, kad ju astrus tiesos matymas tai kisimasis ne i savo reikalus. taip nera. nes viskas yra Tevo reikalas, o tai kas yra Visuotinio Tevo reikalas, yra kiekvieno Dvasioje gimusio reikalas.
taip jau yra. kada tampi sviesa skleidziancia ir viska kiaurai matancia butybe, zplinkiniai zmones staiga pradeda tavo sviesoje matyti savo ydas ir tamsumas, ir del to bijosi. taip elgiesi ir tu RimantaiV. vietoj to kad kaisiotum pagalius ir ieskotum krislo Algimanto aky, pasieskok rasto savo aky. patikek tai bus naudingiau tik tau. ir viskas ka cia raso algimantas, yra persmelkta tik Meile, kurios gal but net neesi pajutes, nes Meile zmones irgi labai megsta supainioti su proto emociju ir aistru makalyne kuri neturi nieko bendro su tikra dvasine Meile.Ir zinok as zinau ka sakau kai tai sakau. Dauguma zmoniu tikri nera pajute Dvasines meiles, o reiskia ir Tevo. ir tik tas kuris pajutes Tikraja Dvasine Meile savo gyvenime, tikrai supras ka as kalbu.


Meiles jumsir ramybes brangieji ir brangiosios.

valdasAirija1
2011-06-08 23:20:51



Mielieji, tai, ką rašo RimantasV ir yra TIPIŠKAS SAVIAPGAULĖS PAVYZDYS - NE PAVEIKTI BLOGĮ GĖRIU, BET LIKTI ABEJINGAM, KAI DAROMAS BLOGIS APLINKUI.

TOKIE kaip RimantasV YRA PATYS PAVOJINGIAUSI GYVOJO KELIO PRIEŠININKAI, NES PATYS JUO NE TIK NEINA, BET IR KITUS VEIKIA SAVO IŠVEDŽIOJIMAIS, NET NEPASTEBĖDAMI DĖL SAVOJO DVASINIO AKLUMO IR TAMSUMO, KAD JAU PRIEŠTARAUJA ROJAUS TREJYBĖS VALIAI, KURI SKIRTA JUDĖJIMUI TIK VIENA KRYPTIMI - SU MEILE IR IŠ MEILĖS SKLEISTI VIS RYŠKESNĘ ŠVIESĄ IR GYVĄ TIESĄ APLINKOJE KASDIEN, KUR BEATSIDURTUMĖTE, KAD NUŠVISTŲ ŽMONIJA IR KŪRINIJA DAR RYŠKIAU VISŲ LABUI IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA.

Būtent dėl to, kad atskirtumėte tokius saldžialiežuvius ir savanaudžius mūsų dvasios brolius, kurie skaito, bet nesupranta, KĄ SKAITO URANTIJOS KNYGOJE, tačiau kitiems VIS TIK PERŠA SAVO TAMSOS IR NEGYVAS NUOSTATAS, KAD JOS PRILIPTŲ KAIP VARNALĖŠA PRIE PANAŠIŲ TAMSUOLIŲ, aš jus ir mokau išplėti savo matymą. O jie yra abejingi ir gėriui, ir blogiui, bet labai skrupulingai rūpinasi SAVO interesų tenkinimu, nes KITI JIEMS NĖRA NEI DVASIOS BROLIAI IR SESĖS, NEI JIE JAUČIA JIEMS MEILĘ. TAI TIK LIUDIJA, KAD JIE NĖRA ATRADĘ TĖVO SAVYJE, ir nežino, kas yra MEILĖ, NES JOS TAIP IR NEPATYRĖ. Todėl jų žodžiai yra panašūs į cimbolų tuščią skambėjimą, kuriame nėra nei gyvybės, nei meilės gyvasties, nei gailestingumo, nei dvasinės įžvalgos.
Aš jus mokau MATYTI BLOGIO ŠAKNIS, KURIAS LABAI GILIAI ĮLEIDUSIAS TURI IR TOKIE, KAIP RIMANTASV, KAD ŽINOTUMĖTE KAIP BLOGIS GIMSTA, IR KAIP ŠITAS ŠAKNIS SUNAIKINTI PER GYVENIMĄ SU ROJAUS TREJYBE, KAD BŪTUMĖTE RYŽTINGI GĖRIO IR TIESOS PUOSELĖTOJAI IR SKLEIDĖJAI VISŲ LABUI.

TIK ATRADUS ROJAUS TREJYBĖS ASMENIS SAVYJE ASMENIŠKAI KIEKVIENO VIDUJE ĮSIVIEŠPATAUS REALI MEILĖ VISIEMS VIENODAI, IR TIK ŠITOKIU BŪDU DINGS TOKIE KAIP RIMANTASV, DINGS ABEJINGUMAS LIETUVOJE, IR URANTIJOJE.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-06-08 22:53:00



Tada užjaučiu kai kuriuos matančiu ir girdičius, ir tegul jiems bus pagal jų tikėjimą. Geriau jau būti aklu ir džiaugtis Viešpatyje, negu būti viskuo nepatenkintu, bambėti ištisai ir kištis į svetimus reikalus. Čia kai kas gali užsikabinti, kad svetimų reikalų nėra ir taip toliau, bet mano nuomone kiekvienas turi gerai atlikti savo darbą.
Tarp kitko ant blogybių matymo laikosi visa mūsų žiniasklaida. Ten gerų naujienų beveik nebūna ir žmonėms tai kažkodėl patinka. Reiškia jeigu nori patikti, matyk, skleisk žinias apie blogybes ir sėkmė garantuota. Nesupranta jie, kad tokiu būdu patys sau kasa duobę. Na ką aš čia, ar tik pats nenusileidau iki jų lygio :)
Su broliška meile

RimantasV
2011-06-08 21:56:05



Mielieji, AKLI IR KURTI DVASIOJE IR VEDA ŽMONES Į AKLAVIETĘ, NES JIE LABAI SALDŽIAIS LIEŽUVIAIS KALBĖDAMI SUJAUKIA VISKĄ ŽMONIŲ GALVOSE, KAD ŠIE IR PASIMETA.

JUK IŠ TIKRŲJŲ TOKIE SAKO PASIDŽIAUGTI TUO, KAS YRA GERA, IEŠKOTI TEIGIAMŲ DALYKŲ, GYVENTI TEIGIAMOMIS MINTIMIS IR NUOSTATOMIS NET NESUVOKDAMI, KĄ JIE KALBA. TAI NEGYVŲ - DVASIOJE - ŽMONIŲ KALBA
KADANGI JIE PATYS YRA AKLI, ir KURTI, GYVENA BE ROJAUS TREJYBĖS SAVO VIDUJE, todėl ir nemato, kad viskas BYRA APLINKUI, todėl tik ir siūlo pasidžiaugti, nors jų "džiaugsmo" akimirką Libijoje BOMBARDUOJAMI GYVI ŽMONĖS, SIRIJOJE ŠAUDOMA Į TAIKIUS ŽMONES, JEMENE PRIEŠ ŽMONES NAUDOJAMI GINKLAI, RUSIJOJE SODINAMI I KALĖJIMUS NEKALTI ŽMONĖS IR PAMINTA BET KOKIA TIESA, IR TEN LABAI GREITAI RITAMASI Į DIKTATŪRĄ, BEVEIK DU MILIJARDAI ŽMONIŲ BADAUJA, O JUK KIEKVIENAS IŠ JŲ YRA ROJAUS TREJYBĖS SŪNUS AR DUKRA, IŠ LIETUVOS TIK PER DVIDEŠIMT METŲ JAU BEVEIK VIENAS MILIJONAS ŽMONIŲ EMIGRAVO IEŠKODAMI LAIMĖS SVETUR, NES NIEKAS NEVAŽIUOJA IŠ TEN, KUR YRA DŽIAUGSMAS IR GĖRIS, Į TEN, KUR YRA SKAUSMAS IR BLOGIS, IR NE ŽMONĖS KALTI, KAD JIE IEŠKO GERESNIO GYVENIMO, BET AKLI VALSTYBĖS VEDLIAI, NET NESUVOKIANTYS, KĄ JIEMS DARYTI, KAD NEBŪTŲ JOKIO NEDARBO LIETUVOJE - JOKIO nedarbo - O DIRBANTYS ŽMONĖS TURĖTŲ NE TIK ŠVIESŲ GYVENIMĄ, BET IR BROLIŠKUS TARPUSAVIO SANTYKIUS VISUOSE LIETUVOS KRAŠTUOSE.

AŠ JUMS KALBU APIE TAI, MANO MYLIMIEJI, KAD NEGALITE DŽIAUGTIS, KAI APLINKUI YRA TOKS PASAULIS, KAI DVASIA LIŪDI DĖL TOKIO TAMSAUS BROLIŲ IR SESIŲ DVASIOJE SAVANAUDIŠKO VEIKIMO IR GYVENIMO.

AŠ MOKAU JŪS PAŽVELGTI GILIAU Į APLINKĄ, IR NET TOKIUS AKLUS IR KURČIUS, kurie dėl savo NEIŠMANYMO dar ir šaiposi, atseit, yra ŠMAIKŠTŪS taip tardami: "Taip galima prieiti iki to, kad atėjęs į mišką pradėsi bambėti ant kreivų medžių", net nesuvokdami, kad net ir čia pasireiškia JŲ AKLUMAS, NES TIKRAI BUS TOKIE MIŠKAI, KADA TIKRAI VISI MEDŽIAI BUS TIESŪS. NEBUS NĖ VIENO KREIVO MEDŽIO. IR AŠ ŽINAU, KĄ SAKAU.

Jėzus mokė NE ŠIAIP BET KO IEŠKOTI, BET VISADA PRASMINGAI IEŠKOTI AMŽINŲJŲ VERTYBIŲ IR DIEVIŠKOSIOS ŠVIESOS - DANGAUS KARALYSTĖS SAVO ŠIRDYJE.

Dabar aš jus mokau IEŠKOTI TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS SAVYJE IR GIMTI IŠ DVASIOS, KAD PATIRTUMĖTE SAVO BŪSENA, JOG ESATE TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS SŪNUS AR DUKRA, IR NEPRAEITI PRO BLOGIO APRAIŠKAS KASDIENOS GYVENIME, O JAS VEIKTUMĖTE GĖRIU, KAD NELIKTUMĖTE ABEJINGI. Todėl jums ir pateikiu paprastus gyvenimo realius pavyzdžius, kad lengviau suvoktumėte, jog VISOS GYVENIMO SFEROS BE SAVO VIDUJE ASMENIŠKAI ATRASTOS ROJAUS TREJYBĖS YRA NETINKAMOS ŽMOGUI GYVENTI IR VEIKTI.

O tai reiškia, kad duobių pilname kelyje ir ieškoti nereikia, kai jų pilna - net ką tik po vadinamojo atlikto kelio remonto.

AŠ JUS MOKAU NUOSEKLAUS MĄSTYMO STEBINT PRIEŽASTIES-VEIKSMO-PASEKMĖS DĖSNIO VEIKIMĄ, MOKAU KOSMINĖS ĮŽVALGOS, IR GYVO IR VIENTISO RYŠIO SU ROJAUS TREJYBE IR KŪRINIJOS DVASINE ŠEIMA, kad suvoktumėte KODĖL GI yra duobėti keliai, KODĖL GI pilna cheminių medžiagų duona, bandelės, KODĖL GI blogos kokybės varškė, sūriai, KODĖL GI blogi santykiai šeimoje, gatvėje, mokykloje, darbe, visuomenėje, pasaulyje, tarp valstybių, tarp religijų - NES TAIP BLOGAI YRA DĖL TO, IR TIK DĖL TO, JOG VISKAS DAROMA-VALDOMA-GYVENAMA BE ATRASTOS ASMENIŠKAI SAVO VIDUJE ROJAUS TREJYBĖS, TODĖL KITAIP JIE ELGTIS NEMOKA. IR NESIELGS TOL, KOL ROJAUS TREJYBĖS PATYS NEATRAS SAVYJE ASMENIŠKAI, KAD JI JUOS IR TRANSFORMUOTŲ Į SAVO VAIKUS, KURIE PATYS PAMILS VISUS SAVO DVASIOS BROLIUS IR SESES ŠITA PAČIA IR VIENODA VISIEMS ROJAUS TREJYBĖS MEILE. Ir tik tada jie nustos bombarduoti Libiją, šaudyti Sirijoje, Jemene, engti Rusiją, smaugti Lietuvą, tik tada nustos dėti kenksmingas fiziniam kūnui chemines medžiagas į maisto produktus, tik tada nustos berti chemines trąšas į dirvą, tik tada kokybiškai atliks kelių ir gatvių remontą, tik tada statys gerus ir pigius namus, tik tada mokytojai pamils mokinius, mokiniai mokytojus, vaikai tėvus, tėvai vaikus, tik tada keliuose nebežus nei vaikai, nei suaugę, tik tada šeimoje, gatvėje, visuomenėje vyraus amžinosios vertybės, darna, ir Rojaus Trejybės meilė, nes visa tai bus PAVERSTA KASDIENIU GYVENIMU SU SAVYJE ATRASTA ROJAUS TREJYBE.

Štai TOKIO aš jus mokau KASDIENIO AKTYVAUS GĖRIO IR MEILĖS GYVENIMO VISAME PASAULYJE, O NE DUOBIŲ IEŠKOJIMO, kurį mano mokymuose mato TOKIE AKLI IR KURTI.

Telydi jus ramybė.
SU broliška meile,

Algimantas
2011-06-08 09:30:35



Ieškokite ir rasite - mokė Jėzus. Tai reiškia, kad kas ieškos duobiu keliuose - ras jų pakankamai. Kam ieškoti blogo ten, kur negali nieko pakeisti, kai galima pasidžiaugti tuo kas yra gerai. Taip galima prieiti iki to, kad atėjęs į mišką pradėsi bambėti ant kreivų medžių :)
Džiūgaukit - sakė Jėzus.

RimantasV
2011-06-08 07:52:18



Mielieji, kasdien dviračiu važinėju Nemenčinės plentu, kuris man mieliausias treniruotėms. Vakar pastebėjau, kad ten taip pat pradėjo lopyti duobes. Šiandien važiuodamas pamaniau, kad jau viena kelio pusė bus suremontuota ir galėsiu ne tik mažiau kratytis, bet ir nebeišsisukinėti tarp duobių, tuo labiau, kad mašinų srautas tuo keliu nemažas. Kada apsisukau grįžti į Vilnių, ir jau važiavau suremontuota puse vėl nustėrau, kiekviena "užlopyta" duobė pavirto SLENKSČIU, nes naujo asfalto kraštas buvo aukštesnis negu seno asfalto. Ir taip visos duobės buvo "suremontuotos." Privažiavau prie darbiiniinkų, kurių dalis "dirbo" ir paprašiau jų, kad "stipriau paspaustų ir sulygintų lopo kraštus su seno asfalto kraštais, nes dabar važiuoji kaip tankodrome šokinėdamas, tai kenkia mašinų amortizatoriams, padangoms, o man važiuojant dviračiu iš viso reikia "šokinėti" nuo balnelio." Tai man "profesionalas" paaiškino, jog dabar asfaltas yra "šviežias, tai MAŠINOS "PAČIOS JĮ SUVAŽINĖS, KAD KRAŠTAI SUSILYGINTŲ." Aš jam sakau, kad mašinos pačios tikrai kraštų nesulygins, nes aš jau daug metų važinėju šituo keliu ir kratausi po tokių "užlopymų." _"Gerai, ačiū už pastabą, pasistengsime paspausti asfaltą daugiau." Taip ir išsiskyrėme gražiuoju. Tačiau mane liūdina TOKS POŽIŪRIS Į SAVO DARBĄ, IR JIS NE TIK KELIUOSE, BET DAUGYBĖJE KITŲ SFERŲ.

Šiandien "Panoramoje" nuėjau į tą skyrių, kuriame žemės ūkio bendrovės pardavinėja savo produkciją RIMI parduotuvės salėje. Vakar ten pirkau ant ajerų keptos juodos duonos. Man ją rinko iš daugybės kepaliukų, nes visi apdegę. Aš tam pardavėjau aiškinau, kad tai netinkamai iškepta duona - kepė perdaug aukštoje temperatūroje bet trumpesnį laiką, dėl to ji ir apdegė, net pajuodo. Šitaip bendrovė sutaupė lėšų sunaudodama mažiau elektros, už kurią riekia mokėti labai brangiai. Galų gale pardavėjas man surado vis tik vieną kepaliuką, kuris nebuvo toks apdegęs. Nupirkau jį. Nupirkau ir varškės sūrio be jokių priedų. Tačiau namie labai nusivyliau ir vienu ir kitu pirkiniu. Duonos negalėjau atpjauti, nes visa buvo neiškepusi ir šlapia, kad peilis iš karto aplipo duonos minkštimu ir ją tiesiog ne raikė, bet plėšė, o sūris buvo jau rūgštokas, nors dar galiojimo laikas toli nepasibaigęs. Tad visa tai ir išsakiau šito skyriaus pardavėjai ir paaiškinau, kodėl duona visa apdegusi, kaip aiškinau tam pardavėjui pirkdamas, o šiandien dar papildžiau, jog būtent dėl to, kad per trumpai kepė duona, todėl ji ir liko žalia, o ilgiau kepti negalėjo, nes jau apdegė pluta tiek, kad visa juoda juoda kaip anglis. Jeigu keptų žemesnėje temperatūroje, tada turėtų kepti ilgiau, todėl iškepti ir vidus, bet šitaip nesutaupysi pinigų, nes daug daugiau reikės mokėti už elektrą. Todėl žmones ir apgaudinėja ne iki galo iškepta duona, o iš tikrųjų ŽALIĄ DUONĄ APGAULE PARDUODAMI KAIP IŠKEPUSIĄ. Tad namuose aš turėjau su vargu supjaustęs tą kepaliuką - jo svoris tik 450 gramų - baigti kepti savo elektrinėje rusiškoje labai geroje krosnelėje, kurią turiu dar nuo tarybinių laikų. Šiandien pardavėjai irgi parodžiau, jog visi kepaliukai sudegę. Na, o jų parduodamas sūris, nors terminas jam dar nepasibaigęs, buvo jau prarūgęs. Man pardavėja pasakė, kad mano pastabas perduos bendrovėms, kurios šituos produktus jiems atveža, kad parduotų čia. Tačiau man nereikia, kad mano pastabas ji kam nors perduotų, nes aš jai aiškinau, kad ji PATI SUVOKTŲ, kodėl yra tokia duona iš viso.
O padėtis keisis tik tada, kada Rojaus Trejybę atras savyje ir kepyklos savininkas, ir jos vadovas, ir pats darbininkas, o be šito viskas bus tik blogiau, nes pirštai vis labiau links į savo pusę, o kaip kitiems - nesvarbu.

Aš jums kalbu apie principus, o jie tinka ir daktarui, ir mokytojui, ir teisėjui, ir policininkui, ir santechnikui, ir elektrikui, ir šlavikui, ir prokurorui, ir politikui, ir verslininkui, nes tik atradus Rojaus Trejybę SAVYJE įvyksta dvasinis virsmas viduje ir pradedama gyventi ir dirbti visų labui, o ne savo kišenei.

O iki to virsmo yra tik NUOPUOLIS IR CHAOSAS, KURIS VEDA Į DEGRADACIJĄ. BŪTENT DABAR IR YRA PASAULIO NUOPUOLIO SLENKSTIS, PER KURĮ JIS VISOMIS IŠGALĖMIS IR LIPA Į BEDUGNĘ, NES NEPAJĖGIA PAMATYTI IR SUVOKTI, KAD BEDUGNĖ JAU ŠALIA.

Aš matau tą nuopuolio bedugnę ir jo PASEKMES, KURIOS PER KARTŲ KARTAS NUSINEŠ GAUSYBĘ GYVYBIŲ. Todėl man nekelia džiugesio maro metu kieno nors keliama puota, mane liūdina žmogaus aklumas ir kurtumas, todėl ir verkiu net ir taip, kaip verkė Jėzus žvelgdamas nuo Alyvų Kalno į Jeruzalę, ir matydamas nebe tą, prieš jo akis dar tebestovinčią ir gyvą, bet BŪSIMĄ - NUNIOKOTĄ IR SUGRIAUTĄ, SUDEGINTĄ IR NUSIAUBTĄ, IŠŽUDYTĄ IR APLEISTĄ, IR VERKĖ TIKROMIS FIZINĖMIS AŠAROMIS, KAIP IR AŠ VERKIU TIKROMIS FIZINĖMIS AŠAROMIS DĖL ŽMONIŲ AKLUMO, KURTUMO, IR NESUVOKIMO, KAS JŲ LAUKIA.
Ir vien dėl to bus tokios skaudžios pasekmės, kad viskas GYVENIME NE KURIAMA DRAUGE SU ROJAUS TREJYBE, BET GRIAUNAMA IŠ VIDAUS VISKAS BE IŠIMTIES - ŠEIMA, VAIKAI, POLITIKA, EKONOMIKA, ŠVIETIMAS, KULTŪRA, MENAS, TARPUSAVIO SANTYKIAI GATVĖJE, DARBE, MOKYKLOJE NAMUOSE, VISKAS DAROMA BE ROJAUS TREJYBĖS, GYVENAMA BE ROJAUS TREJYBĖS, DIRBAMA BE ROJAUS TREJYBĖS, TODĖL NEGALI BŪTI GERIAU, O BUS TIK BLOGIAU IR NEIŠVENGIAMAI, IR LABAI GREITAI.
Afrika jau bunda po indigo-juodosios rasės šimtus tūkstančių metų trukusio letargo miego.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-06-08 00:30:32



Aš tai džiaugiuosi važinėdamas Vilniaus ir rajono gatvėmis ir keliais. Na ir kas, kad kai kur pakrato šiek tiek ar apvažiuoti reikia kokią gilesne duobę, bet visumoj tai keliai yra geri ir nuolat patvarkomi. Ir mašinos dabar geros, atlaikys jeigu kas. Pralėkiau vakar nauju aplinkeliu, gražu žiūrėt. Per penkiolika minučių iš Fabijoniškių iki Liepkalnio. Ateityje bus dar geriau, kaip Vokietijoj.

RimantasV
2011-06-07 22:19:08



Gerb. Algimantai , tavo pastebėjimai tikrai verti visokeriopo dėmesio ir radikalaus valstybinio lygio sprendimo . Ką rašai , tikrai sutinku , kad tai šimtaprocentinė tiesa ir manau , kad daug žmonių panašiai mąsto ir stebi įvairius negatyvius gyvenimo įvykius ir reiškinius , mato vilkinamas ir nesprendžiamas aktualias socialines ir buitines problemas ir trokšta , kad gyvenimas gerėtų , kad visi darbai prasmingėtų , kad žmonės broliškai vienas kitą mylėtų ir savo veikla , vienas kitam , daug veiksmingiau padėtų .
Tačiau , tačiau - milijonai žmonių mąsto ir trokšta gerbūvio tik sau , tik savo šeimai . Dvasinis , dieviškos minties požiūris , kaip visada yra deficitinis žmonijos protuose , neryškus , nevadovaujantis ir negirdimas proto mintyse . Štai tu labai gerai matai pasaulio nuodėmes ir jo vis didesnį dvasinį nuopolį , tačiau ar daug žmonių tai mato , o jeigu kažką ir mato , tai ar girdi , kaip tas problemas išspręsti .

Pilnai pritariu , kad tik dieviškaisiais keliais einanti žmonija turi galimybę pakeisti savo egzistavimą į gerą ir prasmingą likimą . Tik , mes žmonės , savo būtį įprasminę Aukštųjų Dievybių garbinime , galime turėti palankų likimą ir palankius visus kitus planetinius svertus , pakeisti savo tragiškai egoistinį materialų vegetavimą : dėl maisto , dėl drabužių , dėl prabangių mašinų ir prabangių asmeninių būstų , kurie yra tik mūsų būties tuštybės elementai , į prasmingą ir šviesų savo asmenybių likimą .

Tačiau mielas Algimantai , tavo balsas yra tik šauksmas tyruose . Tai ką tu kalbi , geriausiu atveju supranta tik vienetai iš tūkstančių , o pasiryžta Dievo Tėvo Garbę ir Šlovę liudyti , tik vienetai iš milijonų . Tai tokia tikrai yra elementari tiesa , kuri vientisa yra ir Vilniuje ir Kaune ir Panevėžyje ir Londone , ir Maskvoje .

Žinoma , reikia dirbti , reikia liudyti Dievybių meilę ir išmintį visu savo gyvenimu ir jau reikia šaukti visu balsu - žmonės gelbėkitės . Tikrai , jau reikia šaukti - žmonės jūs dar galite ir save ir savo artimą išgelbėti , jūs dar galite pakeisti pasaulį , reikia tik tiek nedaug - patikėti , kad pats Dievas , Galybių Dievas - Amžinoji Rojaus Dievybių Trejybė , savo dvasios fragmentu , sujungė mirtingąjį žmogų su dieviška dvasia .

Žmonės turi žinoti ir užgirsti , kad gyvena , dirba , mokosi , meldžiasi visai ne taip , kaip suplanuota Dievo Tėvo , tačiau tik žinau , kad mažuma , tik mažuma , girdi ir klauso ką tu juos mokai .

emilispetras
2011-06-07 14:44:41




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal