Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Ciniškų užrašų ir gestų žemi virpesiai turi realų poveikį žmogaus fizinei sveikatai

Mielieji, šiandien Vilniaus Panoramos prekybos centre pamačiau pardavinėjamus trikotažinius sportinius marškinėlius su gaminamais užrašais. Ir mane šokiravo užrašai su angliškais keiksmažodžiais arba nepadoriais gestų piešiniais, papildančiais lietuviškus užrašus.

Aš paklausiau jaunutės pardavėjos, kodėl jie siūlo užrašus su keiksmažodžiais ir nepadoriais gestais? Ji man atsakė, kad čia sprendžia DIREKTORIUS, ne ji, ką užrašyti. Aš paklausiau, kaip man surasti direktorių, gal galiu jam paskambinti, o dar geriau, kad ji paskambintų jam pati ir perduotų telefoną man.
Ji tą ir padarė. Aš pasisveikinęs prisistačiau savo vardu “Algimantas,“ ir paklausiau jo vardo. “Jonas,“ iš girdau vardą. Tad pasveikinau jį su Joninėmis, su jo vardo diena, ir ėmiau klausti, KODĖL JIS TOKIUS NEŠVANKIUS UŽRAŠUS SIŪLO ANT MARŠKINĖLIŲ. Jonas man atsakė, kad tai “SĄMOJINGA. Ir žmonės labai perka. Rinka diktuoja sąlygas.“ – “Ten, kur cinizmas ir keiksmažodžiai, ten SĄMOJINGUMO NĖRA. Tai labai žemi virpesiai ir jie skatina gyvulinius instinktus. Tuo labiau, kad tai jau baudžiamojo kodekso sfera – keiksmai ir jiems prilygstantys nepadorūs gestai – CHULIGANIZMAS.“ Tada Jonas ėmė mane už "čiupros" – O KAS AŠ TOKS ESU, KAM AŠ ATSTOVAUJU.
Aš jam atsakiau, kad esu ŽMOGUS, o atstovauju ROJAUS TREJYBEI. Jis man sako, kad jis nesupranta, ką reiškia - ATSTOVAUJU ROJAUS TREJYBEI? Paaiškinau, kad tai reiškia, kad aš atstovauju TĖVUI, AMŽINAJAM SŪNUI, IR BEGALINEI DVASIAI – TAI YRA ROJAUS TREJYBĖ – AŠ NEATSTOVAUJU JOKIAI ŽEMIŠKAI ORGANIZACIJAI, INSTITUCIJAI, AR KOMPANIJAI, TIK DIEVIŠKAJAI ROJAUS TREJYBEI.

Tada Jonas man pasakė, kad jis užrašus yra suderinęs su institucijomis, kurios duoda tokį leidimą prekybai. Aš jam aiškinau, kad man tikrai nėra svarbu, SU KUO jis suderino, ir pakartojau jam, kad neatstovauju jokiai ŽEMIŠKAI ORGANIZACIJAI, TIK DIEVIŠKAJAI ROJAUS TREJYBEI, ir jam noriu padėti suvokti, kad jis nežaistų tokio atrodytų nekalto ir jam atrodančio SĄMOJINGO žaidimo, nes tokie užrašai REALIAI skleidžia žemo dažnio virpesius į aplinką ir kelia ligas tiems, kurie tuos marškinėlius nešios ir tiems, kurie juos pardavinėja, o tai reiškia ir jam – Jonui.

Jonas man ėmė teisintis, ką jis gali padaryti, kai tik tokie NEPADORŪS UŽRAŠAI IR MĖGSTAMI IR PERKAMI. Jis supranta, kad tai, ką aš sakau yra tiesa, bet jis yra tokioje padėtyje, kad pakeisti nieko negali, jis turi paklusti rinkos poreikiams.

Aš vėl Jonui aiškinau, kad jis turi ne pats nusileisti iki žemo ir gyvulinio lygio, bet kitus kelti į aukštesnį, nes turi tokią nuostabią galimybę. Tai tas pats, kaip televizija, sako, kad yra PRAMOGOMS SKIRTA, o aš žinau, kad tie žmonės klysta, nes televizija skirta NE PRAMOGAI, BET ŽMONIŲ ŠVIETIMUI IR LAVINIMUI. Todėl tie TELEVIZIJOS žmonės PATYS ir nusileido iki TOKIO žemo lygio, kad dabar nebeturi ką per televiziją žiūrėti. Todėl ir su šitais užrašais jis turi PROPAGUOTI GĖRĮ IR ŠVIESĄ. Man jis VIE TIEK sako, kad niekas tokių marškinėlių nepirks. Aš jį nuraminau, kad TIKRAI PIRKS, IR DAUG LABIAU NEGU SU TOKIAIS MENKO LYGIO UŽRAŠAIS.
Pasakiau Jonui mūsų svetainės adresą. Pasiūliau užeiti į Forumą, kur jis pamatys ALGIMANTO vardą visur, nes Forume vedu DVASINIUS MOKYMUS, KAD ŽMONĖS PAMATYTŲ TIKROVĘ GILIAU.
Jis tuoj pat man pasakė, kad jau įėjo į svetainę. Aš pasakiau, kad ten yra ir nuostabi knyga – Urantijos Knyga – iš kurios gali pasirinkti daugybę ŠVIESOS TEIGINIŲ, kad juos galėtų ir užrašyti ant marškinėlių. Kad jam būtų lengviau suprasti, ką turiu galvoje, pasakiau tokį teiginį – PROTINGUMAS NELIUDIJA DVASINGUMO LYGIO. Jonas galvojo galvojo ir pagaliau pratarė, kad nelabai suprato šį teiginį, kad tai jau kažkas siejasi su Biblija. Paaiškinau jam, kad protas, net ir išvystytas kokioje nors sferoje, nereiškia, kad tas žmogus yra dvasingas, pilnas gėrio. Ir tada į galvą šovė kitas pavyzdys – ŽVAIGŽDĖS DAUG RYŠKIAU MATOMOS NE NUO EKSTAZĘ KELIANČIŲ KALNŲ VIRŠŪNIŲ, BET IŠ KALNŲ BEDUGNĖS SLĖNIŲ. Šitą teiginį jis jau suprato lengvai, ir jam net pritarė.
Aš jam aiškinau, kad Urantijos Knygoje – kurioje yra daugiau kaip du tūkstančiai puslapių, yra daugybė gražių teiginių, ir jis juos gali SUSIRASTI SKAITYDAMAS KNYGĄ.
Jonas man sako - Jau matau ir knygą. Tada aš jam pasakiau, kad yra dar kita nuostabi knyga – Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL. Ten irgi yra daug šviesos ir gėrio minčių. Aš jam paaiškinau, kad Urantijos Knygą su daugiau kaip dviem tūkstančiais puslapių apie dešimtį metų verčiau į lietuvių kalbą iš anglų kalbos, ir be jokio užmokesčio, nes tokia milžiniška šviesa joje yra pateikiama, o Jėzaus apreiškimą priiminėjau du mėnesius kasdien ir užrašinėjau, kad ŠI ŠVIESA BŪTŲ PRIEINAMA VISIEMS. Ir jeigu tik jis pradės skleisti tokias šviesos mintis ant marškinėlių, aš tikrai garantuoju, kad jo pajamos padidės daug daugiau negu jis jų gauna DABAR.
Jonas paklausė, ar aš neorganizuoju kokių nors seminarų VERSLININKAMS, kad galėtų daugiau pabendrauti ir sužinoti. Aš jam paaiškinau: “Mano visas gyvenimas yra skirtas šviesti žmones ir be jokių specialių seminarų, kaip ir dabar aš darau su tavimi bendraudamas, nors tavęs net nepažinojau prieš akimirką; atėjau į Panoramos prekybos centrą ir pamačiau tokius užrašus, ir dabar susipažinau ir su tavimi, todėl skaityk URANTIJOS KNYGĄ, IR KALBU JUMS VĖL, IR FORUMĄ, ir rinkis užrašus iš šitų šaltinių, o mane susirasi, jeigu tik norėsi.“

Palinkėjau jam ramybės ir mes atsisveikinome.

Grąžinau telefoną pardavėjai, ir jai pasakiau, kad manu, kad jos direktorius tokius menkus užrašus pradės keisti į šviesos teiginius. Ir jai taip pat pasiūliau skaityti mūsų svetainę ir Urantijos Knygą, ir Jėzus Kristaus KALBU JUMS VĖL, ir Forume mano dvasinius mokymus.

Šiandien RESPUBLIKOS laikraštyje perskaičiau, kad mokslininkas Lukas Montenje, kuriam 2008 metais buvo paskirta Nobelio premija medicinos srityje už AIDS nustatymą, dabar atrado “NAUJĄ“ “AMERIKĄ‘ bakterijų sferoje. Jis dviejuose mėgintuvėliuose turėjo BAKTERIJŲ MĖGINIUS, ir iš vieno mėgintuvėlio bakterijų DNR perkėlė į kitą mėgintuvėlį ŽEMO DAŽNIO VIRPESIAIS, šitokiu būdu įvykdė TELEPORTACIJĄ, šituo įrodydamas, kad bakterijos skiedžia savo VIRPESIUS – ŽEMO DAŽNIO – 0,5; 1; ir 1,5 kHz virpesius.
Dalis mokslininkų šituo atradimu netiki,, kita dalis – labai apsidžiaugė, nes tai padės gydyti virpesiais, jos moduliuojant į aukštesnį dažnį atitinkamų prietaisų pagalba, nes dabar cheminiai antibiotikai jau nebepadeda, nes bakterijos pripranta prie cheminių medžiagų jiems siūlomo šoko ir keičia savo struktūrą, kad išliktų.

Man nuostabiausia yra tai, kad Jėzus Kristus savo apreiškime KALBU JUMS VĖL ne tik atskleidė ŠITŲ ŽEMŲ VIRPESIŲ TIKRUMĄ IR NE TIK BAKTERIJOSE, BET IR VIRUSUOSE, DĖL TO JIE IR MUTUOJA, TAIP PAT NET IR PAAIŠKINO, KAD BŪTENT MES IR ESAME ŠITŲ VIRPESIŲ ŠALTINIS, GENERATORIAI, IR SUDAROME TERPĘ BAKTERIJOMS IR VIRUSAMS ATSIRASTI IR MUTUOTI, KAIP STOVINTIS KŪDROJE VANDUO IMA SMIRDĖTI IR VEISTI BAKTERIJAS.

Lukas Montenje tik MATERIALIU EKSPERIMENTU PATVIRTINO Jėzaus Kristaus mums pasakytus teiginius, tačiau jam pačiam taip pat stinga įžvalgos, kad jis suvoktų, jog mūsų sąmonės ir pasąmonės virpesių dažnis tiek sukuria virusus ir bakterijas, tiek ir juos naikina.
Būtent šitą aš ir siekiau paaiškinti Jonui dėl jo platinamų užrašų, kurie realiai skleidžia žemo dažnio virpesius ir turi poveikio fizinio kūno sveikatai.

Beje, nors Lukui Montenje Nobelio premija 2008 metais buvo paskirta už AIDS nustatymą, tačiau ir tada, kaip ir dabar bakterijų atveju, jis nenustatė, KAS GI YRA AIDS ŠALTINIS – ŽEMI ŽMONIŲ SĄMONĖS IR PASĄMONĖS VIRPESIAI.

Tai taip pat paliudija KOKIO ŽEMO MĄSTYMO IR MENKOS ĮŽVALGOS YRA IR NOBELIO PREMIJOS SKYRIMO KOMITETAS, kada jo nariai taip pat net nesuvokia, kas gi yra AIDS šaltinis, nors premiją ir skirsto kitiems.

Tad Lukui Montenje – kaip ir Nobelio premiją skirstančiam komitetui – verta būtų studijuoti Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL, kad jis galėtų žengti dar vieną žingsnį į kitą Nobelio premiją, pateikdamas žmogaus sąmonės ir pasąmonės žemus virpesius kaip virusų ir bakterijų susidarymo ŠALTINĮ IR GENERATORIŲ. O taip pat ir virusinių ir bakterinių ligų GYDYMĄ KELIANT SĄMONĖS IR PASĄMONĖS ENERGETINIŲ VIRPESIŲ DAŽNĮ DRAUGE SU ROJAUS TREJYBE be kokių nors mechaninių virpesių reguliavimo priemonių.

Ir pabaigai, ką aš jau esu jums aiškinęs apie žmonių apvaginėjimą ne iki galo iškepant duoną ir batonus, kada jie parduodami pusžaliai, kada daugiau lieka ne iki galo iškeptoje tešloje vandens, ir tuo pačiu kepyklos sutaupo lėšų už trumpiau laikomus kepalus duonos ar batonus elektros krosnyje, o iš tikrųjų PAVAGIA IŠ PIRKĖJŲ KIŠENĖS pinigus, nes iš jų ima kaip už gerai iškeptą duoną ar batoną, o ne už pusžalią tešlą. Taip pat ir tešla su didesniu kiekiu vandens yra sunkesnė, tad mažiau reikia įdėti riekelių duonos ir batono.
Ir iš viso KODĖL DUONĄ AR BATONĄ TURI KAŽKAS PARDUOTI VIEN TIKTAI JAU SUPJAUSTYTĄ, KADA KIEKVIENAS PATS TURĖTŲ PASIRINKTI SUSIPJAUSTYTI PAČIAM AR JAU PIRKTI SUPJAUSTYTĄ. Tačiau jeigu leisti žmonėms pjaustyti pusžalis kepalus duonos ir batonus, jie tuoj patys pastebės, kad jų supjaustyti nepavyktų, ir jie pradėtų skųstis dėl blogos kokybės ir vagystės iš jų kišenės. Štai tik dėl to ir supjausto už jus, kad jus apmulkintų ir kad jūs nesiskųstumėte, nes dabar neturite tam argumentų, kad jums neišeina susipjaustyti paprastos duonos ar batonų.

Tad šiandien MAKSIMOJE paėmiau vienos rūšies du batonus ir pirštais jau iš karto juntu, kad jie neiškepę, nes yra sunkūs kaip šlapio smėlio maišeliai, kada batonai turi būti lengvi; ir ranka jaučiu, kad abiejų svoris labai skiriasi, o turi būti vienodas. Nuėjau prie svarstyklių ir pasvėriau juos abu. Skirtumas tarp jų buvo nei daug nei mažai 45 gramai, kai viso batono svoris turi būti 350 gramų, tuo tarpu vieno svoris buvo 415 gramų, o kito 370 gramų. Kiekvienas pasvėręs, skųstis neis, nes svoris dar DAUGIAU negu turi būti, ir dar keik daugiau – 65 gramais ir 20 gramų. O tai kad perka VANDENĮ, niekam ne galvoje, o juk tai VAGYSTĖ. Ir jeigu šitie patys batonai būtų iškepti normaliai, tai riekučių turėtų būti geru trečdaliu daugiau – o tai jau tikrai BATONŲ TEŠLA, kuri dabar buvo išdėlioti į kitus maišelius. Ir taip VISOSE PARDUOTUVĖSE, IR KASDIEN,. IR VIDURY BALTOS DIENOS, IR BE JOKIOS BAIMĖS, KAD VAGIA IŠ JŪSŲ.
Parodžiau šiuos skaičius dviems pirkėjoms ir paaiškinau, kodėl taip yra. Jos buvo šokiruotos, kad taip gali būti.
Tuo tarpu vakar nusipirkau Maksimoje – PIRMĄ KARTĄ PER PENKIOLIKA METŲ – NORMALIAI IŠKEPTOS – SU TAMSIAI RUDA PLUTELE – BALTOS DUONOS, IR SKONIS JOS VISIŠKAI KITOKS.
Pamaniau, kad padėjo straipsnis, kurį remiantis mano aiškinimais, atspausdino Lietuvos žinios gal prieš mėnesį ar šiek tiek daugiau. Grįždamas namo, pamačiau prieš pat mane nusileidusį ant šaligatvio vieną balandį. Pagalvojau, koks jis gražus, bet kodėl jis čia vienas, kur niekada balandžių nematydavau. Nusprendžiau jį pamaitinti tą pačia skania duona. Jis tikrai įvertino skanumą, nes viską ką daviau, su pasimėgavimu suvalgė.

Deja, šiandien toje pačioje parduotuvėje vėl gulėjo duona išblyškusi, be plutos, vėl pilna vandens, vėl vagystė iš pirkėjo kišenės.

Ir kokie AKLI tie žmonės, jie mano, kad šitaip užsidirbs daugiau pinigų, vogdami iš kitų, NEGALI UŽSIDIRBTI NĖ CENTO. Tuo tarpu šitaip apvaginėdami žmones visi, kas šitaip elgiasi tikrai užsidirbs ligų ir fizinių kančių savo materialiam kūnui savo vaikams, nes jų žemi virpesiai ir sukels juose tinkamą terpę ne tik gripo, bet ir nekaltos slogos komplikacijoms. Tačiau jie patys nežino, kaip ir daktarai nežino, kad jų sąmonės ir pasąmonės žemi virpesiai yra jų ligų priežastis, o ne gripo epidemija ar angina, ar šiaip peršalimas. Tai ne PRIEŽASTIS, BET JAU PASEKMĖ.

Štai kodėl ir Jono pardavinėjami žemų virpesių ciniški užrašai yra PAVOJINGI SVEIKATAI, IR TAI – TIKROVĖ, O NE ILIUZINIAI IŠVEDŽIOJIMAI.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2011-06-23 19:24:08

Komentarai

Žado netekau, aš galutinai suvokiau pasakymą, kad rūpintumės ne tuo, kas patenka į mūsų kūną, bet tuo, kas iš jo išeina. Toks vaizdas prieš akis atsistoja, kaip visi asmeniniai poelgiai naikino ar kūrė. Kaip svarbu lėtinti tempą visur kur tik įmanoma. Ir kaip galėjau taip pasielgti tokioje akimirkoje galvoju. TIKRAI LABAI ŽALINGA GYVENTI BE ROJAUS TREJYBĖS. MES ESAME KUR KAS DAUGIAU NEI TIK ŠITAS KŪNAS.

Evaldas
2011-06-24 12:49:41



Man labai,labai patiko mintis,kad butu galima nusipirkti marskinelius su uzrasais kurie butu paimti is JEZAUS KRISTAUS "KALBU JUMS VEL"arba URANTIJOS knygos.Manau po tais uzrasais butu galima mazesnemis raidemis dar uzrasyti "is URANTIJOS knygos" ar tiesiog J.K".KALBU JUMS VEL",tada visi dar domesis kas cia po uzrasu parasyta,ka cia reiskia,is kur ta citata.Jeigu ir nepirks marskineliu,tai vistiek pasamonej liks ka perskaite.Kazkodel kai perskaiciau sia tema,pamaniau,kad tai visai realu ir netgi sirdi taip ramu buvo.Su meile,Vita

vvita
2011-06-24 10:03:34




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal