Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Sokrato teiginys - Aš žinau, kad aš nieko nežinau - URANTAMS NETINKA, 2011 06 30

Sokrato teiginį - Aš žinau, kad aš nieko nežinau - labai mėgsta kartoti intelektualai ypač filosofuotojai, tuo dar daugiau pabrėždami savo INTELEKTUALUMĄ, SAVO GYVULINIO PROTO MENKUMĄ, KURIS IR TEGALI PASAKYTI, KAD JIS ŽINO, JOG NIEKO NEŽINO.

Tuo tarpu aš jums sakau - jau NE VIENERIUS METUS - AŠ ŽINAU, KĄ SAKAU.

Štai kodėl urantams turi būti NAUJAS POŽIŪRIS Į SAVO PROTĄ, NE JĮ NUVERTINANTIS, koks buvo Sokrato požiūris, BET IŠKELIANTIS JĮ Į TIKRĄJĮ DVASINĮ ORUMĄ, NES ŠIS SUDVASINTAS PROTAS GAUNA ŠĮ ŽINOJIMĄ IŠ ROJAUS TREJYBĖS, TODĖL TIESIOGINE PRASME ŽINO, KĄ SAKO.

Štai kodėl SOKRATO teiginys jau SENIAI paseno, ir urantai turi vadovautis NAUJU IR IŠPLĖSTU TEIGINIU - AŠ ŽINAU, KAD AŠ ŽINAU, IR ATEITYJE ŽINOSIU DAR DAUGIAU, NES ŠĮ ŽINOJIMĄ AŠ GAUNU IŠ ROJAUS TREJYBĖS - ŽINIŲ ŠALTINIO IR CENTRO VISAI KŪRINIJAI.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2011-06-30 11:55:29

Komentarai

Gerb. ALGIMANTAI , pasakyk tiesiai , šviesiai . Ar tu vienintelis žmogus Žemės planetoje , esąs sujungtas su Tėvu - Rojaus Trejybe ? O gal manai , kad tokių žmonių yra ir daugiau ? Tai ar jų yra čia Lietuvoje ?

emilispetras
2011-06-30 12:52:24




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal