Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

ALGIMANTAI , reikalingas aiškumas tarp šių trijų temų

Sai Baba YRA SŪNUS ARBITRAS, kuris buvo atėjęs su PAPILDOMA IR SUSTIPRINANČIA DVASINĮ PLANETOS VYSTYMĄSI MISIJA. Jis ateis vėl kaip MONDŽORONSONAS, TURĖDAMAS SAVO ANKSTESNĮ PATYRIMĄ, KĄ REIŠKIA GYVENTI ŽMOGIŠKĄJĮ GYVENIMĄ. Ir ateis ne tuo metu, kaip buvo teigęs anksčiau Sai Baba, sakydamas, kad jis vėl pasirodys kaip Prema Sai praėjus aštuoneriems metams po savojo išėjimo iš Urantijos, kada jis bus sulaukęs 96 metų amžiaus. Sai Baba išėjo sulaukęs 84 metų, nes būtent jo išėjimo laiką nulėmė ĮVYKIAI – MAIŠTININKŲ TEISMO NUOSPRENDIS PASKELBTAS PAUKŠČIŲ TAKO CENTRE – UVERSOJE, NEBĖRA IZOLIACIJOS NEI SATANIJOS VIETINĖJE SISTEMOJE, NEI URANTIJOS PLANETOJE, RYŠIO GRANDINĖS ATSTATOMOS, YRA URANTIJOS KNYGOS EPOCHINIS APREIŠKIMAS, YRA JĖZAUS KRISTAUS APREIŠKIMAS – KALBU JUMS VĖL - YRA MŪSŲ FORUMAS, YRA ROJAUS TREJYBĖS GYVOJI RELIGIJA, YRA ROJAUS TREJYBĖS GYVOJI ŠVENTOVĖ, YRA ROJAUS TREJYBĖS MOKYMAI, YRA URANTAI.

DABAR ĮVYKAI PLANETOJE YRA TOKIE, KAD NUJMATYTAS SŪNAUS ARBITRO - MONDŽORONSONO - PASIRODYMAS ŽMOGIŠKUOJU PAVIDALU PER ARTIMIAUSIUS 60 metų dar NEĮVYKS.

Sai Babos išėjimas buvo toks, kaip ir kiekvieno žmogaus, kad nebūtų akcentuojamas jo DIEVIŠKASIS ASMUO, KAD KUO MAŽIAU SUKELTŲ PAGRINDO ATEITYJE KURTI NEBŪTAS LEGENDAS, JEIGU ŠIUO ATVEJU MATERIALUS KŪNAS TARPINIŲ BŪTYBIŲ BŪTŲ PAKELIAMAS IR SUDEGINAMAS, ŽMONĖMS NESUVOKIANT TOKIŲ DALYKŲ IR TADA KURIANT PRASIMANYMUS KUR DINGO TIK KĄ BUVĘS GYVAS MATERIALUS APVALKALAS.

Dabar ypač sunku Sai Babos pasekėjams, nes jie nebeturi atramos fiziniu pavidalu, nebėra ko važiuoti į Putaparti, kur yra jo ašramas, kur yra mokykla, ruošianti dvasinės šviesos pripildytus būsimuosius studentus, kur yra muziejus, kur suvažiuodavo šimtai tūkstančių pasekėjų iš viso pasaulio ir patirdavo realius dvasinius stebuklus.

Sai Baba sakydavo, kad jo pasekėjams nėra reikalo važiuoti tik jo pasižiūrėti kaip kūno, jis savo dvasia yra visur, pasiekiamas iš dvasine prasme taip pat iš visur. Ir labai apgailestaudavo sakydamas, kad iš tų kurie atvažiuoja pas jį į Putapartį, tik kas šimtasis žino, KO JIS ATVAŽIAVO, iš tų, kurie žino, ko jie atvažiavo, tik kas šimtasis supranta jo mokymus, iš tų, kurie supranta jo mokymus, tik kas šimtasis jo mokymų laikosi.

Tai štai, kiek daug pas jį važiuojančių ir kiek mažai besilaikančių jo mokymų.

Sai Babos visas gyvenimas buvo paskirtas gėrio kūrimui drauge su Rojaus Trejybe visų labui. Jis įkūrė Fondą visos savo materialios-dvasinės veiklos finansavimui. Ir tik Sai Babos dėka atsirado irigaciniai projektai, kurų dėka vanduo pasiekė tokias vietas, kurios buvo negyvenamos, nes nebuvo vandens, o dabar ten yra gyvenimas ir nuimami derliai. Tik jo dėka atsirado ligoninės neturtingiesiems, kur patys geriausi pasaulio gydytojai atlieka sudėtingiausias operacijas be jokio užmokesčio, kas kitur neprieinama tokiems beturčiams ir atstumtiesiems, tik jo dėka atsirado mokyklos dvasinės šviesos pagrindu, universitetas, kur mokomi įvairių specialybių studentai turintys dvasinį stuburą ir sampratą apie Dievą, kaip apie savo gyvenimo šerdį.

Ir dabar netekus savojo DVASINIO VEDLIO, KURIO KŪNAS BUS SUDEGINTAS IR PELENAI PALEISTI GANGO UPĖJE, lieka – IR LIKS – tuštuma viduje, vakuumas, kuris apsunkina kvėpavimą ir gyvenimą kasdienybėje ir ateities planų kūrimą dar kartą aplankyti Sai Babą Indijoje. O kiek DAUG žmonių TRUMPAM PAVIRŠIUJE SUVIENYDAVO ŠITOS KELIONĖS. Suvienydavo trumpam per fizinį veiksmą – kelionės pas Sai Babą planų rengimą, keliavimą, praleistą laiką ašrame, kelionę atgal, įspūdžių aptarinėjimą, badžianų giedojimą. Ir tik tiek, nes GYVO ATSIVĖRIMO TAIP IR NEBUVO KŪRĖJUI – ROJAUS TREJYBEI, KURI TIK VIENA TEGALI SUVIENYTI DVASIOJE VISUS, IR NET VISĄ KŪRINIJOS DVASINĘ ŠEIMĄ.

Prieš keletą metų aš skaičiau Sai Babos teiginį, sakantį – naudokitės proga, kol prie manęs galite prieiti, nes greitu laiku prie manęs galės prieiti labai nedaugelis – tik išrinktieji.

Tuo metu nepajėgiau suvokti jo šito teiginio. Šiadien suvokiau, kad šitokiu būdu jis prieš keletą metų perdavė žinią savo pasekėjams apie artėjantį jo IŠĖJIMĄ. Labai panašiai, kada Jėzus kalbėjo, kad netrukus jis iškeliaus, kur žmogus tuo metu patekti negali. Todėl ir ši Sai Babos mintis apie IŠRINKTUOSIUS, tai apie tuos, kurie jau bus taip pat patyrę išėjimo iš Urantijos ir prisikėlimo TIKROVĘ, todėl ir galės prie jo prieiti jau aukštesniu pavidalu.

Tačiau Sai Babos pasekėjams dabar stigs ilgalaikio ir tvirto atramos DVASINIO PAGRINDO, nes Putaparčio trauka NIEKADA NEBEBUS TOKIA, kokia BUVO esant jame Sai Babai.

Pasekėjai pradės tarpusavyje nebesutarti dėl įvairių materialių klausimų, nes jie neturi savyje atradę Rojaus Trejybės, nes šito jų nemokė net Sai Baba.

Jau šiandien nebesutariama dėl Sai Babos Fondo materialių turtų, vertinamų daugiau kaip 5 milijardais dolerių, nes į jo valdymą savo teises pareiškė Sai Babos sūnėnas, kas labai nepatinka Sai Babos Fondo tvarkytojams ir pasekėjams. Todėl ir tolimesnis jų BENDRAS kelias yra trumpalaikis, nes be Rojaus Trejybės visi keliai – anksčiau ar vėliau – būtinai atves į sausrą ir dykumą, kur nėra nei vandens, nei maisto. Tik su Rojaus Trejybe ir dykuma pavirsta ŽYDINČIA OAZE IR SODU.

ŠTAI KODĖL NIEKADA NEREIKIA SAVĘS SUSIETI SU JOKIU DVASINIU MOKYTOJU, KAD IR KAIP JUMS ŠITO NORĖTŲSI, NES JIS NIEKADA PATS SAVAIME JŪSŲ NEPAMAITINS, KAD IR KIEK JUMS ATVERS DVASINIŲ GELMIŲ, NES JIS PATS MAITINASI NE IŠ SAVĘS, O IŠ ROJAUS TREJYBĖS. IR DVASINIS MOKYTOJAS ANKSČIAU AR VĖLIAU TURĖS ŠITĄ PLANETĄ PALIKTI SAVO MISIJĄ UŽBAIGĘS. TODĖL, KAD TOKIOS TUŠTUMOS NEPATIRTUMĖTE, VISADA REMKITĖS TIK Į ROJAUS TREJYBĘ, IR TIK Į JĄ, NES TIK JI YRA GYVOJO VANDENS IR GYVOJO MAISTO ŠALTINIS IR CENTRAS VISAI KŪRINIJAI. TODĖL TIK SU JA JŪS IR DYKUMOJE BŪSITE PAGIRDYTI IR PAMAITINTI, IR NIEKADA JI JŪSŲ NEPALIKS, NES JI NĖRA MATERIALUS PAVIDALAS, NORS YRA REALI DVASIA, IR NET DVASIOS ŠALTINIS IR CENTRAS VISOJE KŪRINIJOJE, IR NET YRA JŪSŲ PAČIŲ VIDUJE. TODĖL NIEKADA JŪS NEJAUSITE NAŠLAIČIO BŪSENOS, JEIGU ATRASITE ŠĮ ŠALTINĮ SAVYJE.

Evoliucija, ROJAUS TREJYBĖS sumanyta mums visiems, NESUSTABDOMA.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas
Algimantas
2011-04-25 17:25:39


Sūnaus Arbitro, Mondžoronsono, mokymas apie jo, ir Jėzaus antrąjį atėjimą, 2009 08 02
Vakar gavau iš vieno savo sielos brolio elektroninį laiškutį, kuriame buvo ir klausimas: Jėzaus Kristaus apreiškime KALBU JUMS VĖL minimas kito Sūnaus atsiuntimas iki Jėzaus antrojo atėjimo į Urantiją, ar aš pazįstu šį Sūnų?
Pradėjau pats galvoti, kaip jam atsakyti, juk su šiuo Sūnumi nesu tiesiogiai bendravęs, taip, kaip bendravau su Jėzumi.
Ir nutariau pamėginti užmegzti su juo bendravimą. Tačiau prieš tai dar kreipiausi į Amžinąjį Sūnų-Motiną-Brolį, nes tas Sūnus priklauso Sūnų Arbitrų dvasių statusui, o jie visi yra kilę iš Tėvo ir Amžinojo Sūnaus.
Taigi jūsų dėmesiui siūlau dabar savo bendravimą.
Pastaba – mano garbinimas ir bendravimas vyko angliškai (2009 08 02 – 18.55), todėl čia yra vertimas į lietuvių kalbą.
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu visą laiką skleidi meilę, tiesą, ir šviesą per visą kūriniją. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
Mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, aš pateikiu šį klausimą tau: Ar galiu tiesiogiai užmegzti ryšį su Sūnumi Arbitru, kurio vardas yra Mondžoronsonas, ir kuris turi ateiti į Urantiją? Kadangi tu esi vienas iš jo Tėvų, tai aš iš pradžių pateikiu šį klausimą Tau.
Amžinasis Sūnus-Motina-Brolis:
Mano mylimas sūnau, tu gali ir tau leidžiama kreiptis į bet kokio rango dvasinį mokytoją ir tu būsi sujungtas su juo. Aš sveikinu tave, kad tu užmegsi ryšį su Sūnumi Arbitru.
Mondžoronsonai, aš trokštu užmegzti ryšį su tavimi, kadangi man Amžinasis Sūnus-Motina-Brolis, kai jam pateikiau klausimą, ar galiu su tavimi bendrauti tiesiogiai, atsakė teigiamai. Aš noriu bendrauti su tavimi ir gauti tavo mokymus, net ir taip, kaip juos gaunu iš Rojaus Trejybės ir iš mūsų Sūnaus Kūrėjo-Nebadono Mykolo-Jėzaus.
Mondžoronsonas:
Mano mylimas broli dvasioje tai esu aš, kurį tu vadini Mondžoronsonu ir kurį tu pažįsti iš mokymų apie mano atėjimą į Urantiją, perteiktų tau Tėvo, o taip pat ir kitų Rojaus Trejybės Lygiaverčių Asmenų.
Aš tikrai patvirtinu, kad tu užmezgei gyvą ryšį su manimi ir aš tikrai labai noriu perteikti tau savo mokymą apie mano atėjimą į jūsų planetą, kuri vadinama Urantija. Mano misija yra labai ilga, jūsų požiūriu, nusitęsianti beveik per vieną tūkstantį metų jūsų laiku, ir šita misija apims daugiapusę užduotį, pirmenybė bus teikiama teisingumo atstatymui jūsų planetoje per žmonių gyvo ryšio su Tėvu užmezgimą.
Bet tam, kad būtų įgyvendinta šita užduotis, man reikės daug pagalbininkų tarp jūsų, ir ji pareikalaus didelių pastangų iš tavo pusės, iš žmonių pusės, kad jūsų sielos broliai būtų mokomi šitokio gyvo ryšio su Tėvu, kad jie iš tikrųjų pradėtų gyventi teisų gyvenimą paremtą dieviškuoju teisingumu. Tam reikės bet kokios dabartinės valstybės Urantijoje visiškai kitokio pobūdžio valdymo ir tai atves jus į naujus tarpusavio ryšius visose jūsų gyvenimo sferose.
Klausimas:
Mondžoronsonai, aš tikrai esu atviras su tavimi, ir, kol kas, bendraudamas su tavimi nejaučiu tokio jausmo, jog tu būtum man toks artimas, toks brangus, koks artimas ir brangus man yra Tėvas, arba mūsų Sūnus Kūrėjas, Jėzus, todėl man reikia kažkokio geresnio tavęs pažinimo, kad patirčiau šitą meilės ryšį su tavimi, net ir tokį, kokį patiriu su Tėvu ar Jėzumi. Kaip tu galėtum pakomentuoti šitą padėtį?
Atsakymas:
Mano mylimas broli dvasioje, tu negali mylėti to, su kuriuoo prieš tai niekada nebendravai, todėl jį pažįsti tik teoriškai, o Tėvo meilė yra reali, ji nėra teorinė.
Dėl to tu negali patirti savo meilės tiems, su kuriais prieš tai niekada nebendravai. Tu myli juos tiek, kiek giliai su jais bendrauji ir geriau imi juos pažinti praktiškai.
Tavo meilė yra reali realiems asmenims, o dėl to, kad tokio asmeninio patyrimo tau bendraujant su manimi nėra, tai tu dar ir nesukaupei savosios meilės man realumo. Bet tikrai tai pasikeis, ir labai greitai, kai tu pradėsi bendrauti su manimi dažniau, nes aš tave įtraukiau į mano materialų personalą mano misijai jūsų planetoje.
Todėl tu tikrai man suteiksi pagalbą parenkant mano kitus brolius dvasioje, esančius tarp iš jūsų, ir kurie pasiliks Urantijoje tiek ilgai, kiek tai bus iš tiesų reikalinga Rojaus Trejybės teisingumo ir šviesos manosios misijos užbaigimui.
Klausimas:
Mielas Mondžoronsonai, aš vadinu tave šituo vardu nuo pat pirmo karto, kai išgirdau apie tavo misiją šituo vardu iš mano sielos brolių, dalyvaujančių Mokymo Misijoje. Ar tai yra tikrasis tavo vardas, ar tu ateisi kitu vardu, nors ir būdamas tas pats asmuo, į kurį aš kreipiuosi Mondžoronsonu?
Atsakymas:
Tu turi žinoti, kad mūsų realūs vardai jums nieko nereiškia. Todėl visi vardai, kuriuos jūs vartojate, taikydami juos mums, jūsų aukštesniesiems dvasiniams partneriams, yra duodami tiktai jūsų žmogiškajam vartojimui, kad jūs pažintumėte mus tarp mūsų visų kitų.
Iš pradžių tokie vardai galėtų jums, kaip žmonėms, būti neįprasti, bet su laiku jūs priprasite prie jų ir jie atrodys jums labai patrauklūs, net ir lygiai taip, kai tu paklausei, kodėl nejauti tokio artumo man, kokį jauti Tėvui ir Jėzui.
Klausimas:
Ar tu gali bent užsiminti, kada tu pasirodysi žmogiškuoju pavidalu?
Atsakymas:
Mano mylimas broli, aš negaliu tau pasakyti šitos konkrečios dienos ar nakties, nes aš pats šito nežinau, kadangi visas savo misijas jūsų planetoje aš derinu su jūsų Sūnumi Kūrėju, kuris jums yra žinomas kaip Jėzus iš Nazareto. Ir mes aptarėme šitą reikalą kelis kartus, bet nepaskyrėme konkretaus laiko, kadangi įvykiai jūsų planetoje šiuo metu, kada jūsų planeta yra atstatyta į jos ankstesnes ryšio grandines, nors ir ne visu pajėgumu, vystosi greičiau negu prieš tai. Taigi, šis vystymasis ne tik padeda šviesai plisti pirmyn, bet taip pat ir išprovokuoją tamsą savigynai daug gyvybingiau ir net kartais daug nuožmiau.
Bet netgi jeigu ir žinočiau savojo atėjimo konkretų laiką, aš jo nepasakyčiau, nes žmonės yra tokie silpni, kadangi jie visada laukia bet kokio konkretaus meto ar tai būtų savaitgalis, atostogos, ar bet koks įvykis, kurio tikitės šituo konkrečiu laiku, vietoje to, kad mėgautumėtės gyvenimo su Tėvu kiekvieną dieną procesu. Šiuo atveju jūs savo dėmesį sutelkiate į ateities momentą ir niekada jums nepavyksta gyventi gyvenimo proceso su pačiu stipriausiu atsidavimu daryti gėrį savo sielos broliams ir jaučiant laimę dėl tokio gyvenimo kiekvieną dieną net ir nenukreipiant savo žvilgsnio į kokį nors konkretų momentą ateityje.
Turėk omeny, jog ateities įvykiai ateina patys, kada savo gyvenimą sutelki ties kokiu nors konkrečiu momentu gyvendamas dabartyje. O gyvendamas tokiu būdu tu vykdai Tėvo valią visą laiką. Priedo, tu jauti kiekvieną akimirką savo gyvenimo pilnatvę ir prasmę. Ir būtent šito mes jus mokome nuolat, net ir taip, kaip šitų pačių dalykų tave moko ir Tėvas.
Klausimas:
Mano mylimas Mondžoronsonai, aš jaučiu, kaip mano meilė tau auga šiuo metu, kai tęsiasi mūsų bendravimas. Ačiū tau už šį brendravimą su tavimi. Ar aš turėčiau pasidalinti šituo mokymu su savo sielos broliais, kaip juo pasidalinti mane paprašė Amžinasis Sūnus-Motina-Brolis?
Atsakymas:
Mano mylimas dvasios broli, tikrai, prašau, pasidalink juo, kad žinia apie mano atėjimą pasiektų kiek įmanoma daugiau brolių dvasioje. Šita žinia turi plisti pasaulyje, kad tavo sielos broliai nebūtų užklupti netikėtai, kai aš pasirodysiu jūsų planetoje, kad jie mano atėjimui rengtų savo vaikus ir kad jų vaikams augant, jie tikėtųsi manojo atėjimo.
Mano atėjimą yra apsprendęs jūsų Sūnus Kūrėjas ir aš pats. Dėl to, neabejok, jog mano pasirodymas jūsų planetoje pakeis daug žmonių į gerąją pusę, o tai parengs kelią tam, kad didesnis skaičius mūsų brolių dvasioje atrastų Tėvą savyje, kadangi būtent vien tiktai jūsų žemas dvasinis lygis uždelsia antrąjį Jėzaus atėjimą kaip Nebadomo Šeimininkui Sūnui Kūrėjui.
Tokiu būdu, turėk omeny, jog kiekvienas iš jūsų, asmeniškai, esate susieti su Jėzaus žodžio ištęsėjimu, kad jis sugrįžtų vėl į šią planetą antrą kartą galioje ir šlovėje, ir kad jūs galėtumėte jį pamatyti savo dvasiniu regėjimu, o ne savo materialiomis akimis. Jis tikrai neateis žmogiškojoje formoje, tame pačiame kūne, kuriame jis gyveno savo gyvenimą kaip žmogiškoji būtybė, ir tokiame kūne, kokiame tikrai pasirodysiu aš tarp jūsų. Jis ateis sumažinto švytėjimo švytinčioje formoje kaip Šeimininkas Sūnus Kūrėjas.
Taigi, kad nebūtų jokios būtinybės jo virpesius nužeminti iki tokio žemo dažnio, daug lengviau, ir mažiau pavojinga jūsų aplinkai, įskaitant jūsų elektroninę įrangą, tokią kaip atominę elektrinę, kurios veikimas tikrai sutriks dėl visiškai pakeistų energijos grandinių planetoje ir aplink ją, kad jūs galėtumėte prisidėti prie savosios sąmonės virpesių kėlimo užmegzdami gyvą komuniją su Tėvu dažniau ir nuoširdžiau ir labiau atsidavus.
Aš tikrai pasirodysiu, kad padėčiau jums šitą padaryti, ir tai tikrai bus mūsų bendra misija, drauge su jumis, mano dvasios broliai Urantijoje. Bendromis pastangomis mes iš tiesų parengsime kelią Mykolo, Šeimininko Sūnaus Kūrėjo, jūsų Jėzaus iš Nazareto, antrajam atėjimui.
Jo antrojo atėjimo, kaip net ir manojo atėjimo žmogiškuoju pavidalu, Urantijoje laiko atskaita yra prasidėjusi kiekvieno iš jūsų viduje.
----------------------------------------------
Ačiū tau, Mondžoronsonai už tavo mokymą. Aš tikrai padarysiu viską, kas įmanoma, kad atlikčiau savo vaidmenį, net ir taip, kaip jį esate sumanę drauge su mūsų Šeimininku Sūnumi Kūrėju-Jėzumi iš Nazareto.
------------------------------------------
Mielieji, esu tikras, kad jums šis mokymas suteiks daug apmąstymų, gal
ir pasiryžimo eiti gyvuoju Tėvo keliu dar drąsiau.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas
Iš anglų kalbos išverčiau
2009 08 02
23.55

Algimantas
2009-08-03 16:46:07

Mondžoronsono-SAI BABOS mokymas suteiktas po gyvųjų pamaldų, trečiadienį, Rojaus Trejybės gyvojoje šventovėje Vilniuje, Žvėryno skverelyje, 2011 07 13
Mondžoronsono mokymas suteiktas po gyvųjų pamaldų, trečiadienį, Rojaus Trejybės gyvojoje šventovėje Vilniuje, Žvėryno skverelyje, 2011 07 13

Violeta:

Mylimas vyresnysis broli, Rojaus Sūnau-Sūnau Arbitre-Mondžoronsonai, mums žinomas Širdi Babos ir Sai Babos vardais, prisiminiau, kad viena mūsų sesė dvasioje išskrido į Indiją ir dabar ji yra Putapartyje, ir aš noriu tavęs paklausti, ką tu gali mums pasakyti apie savo dvasinę misiją, kurią tu vykdei įsikūnijęs Sai Babos pavidale. Ar tau ji pavyko, ar nepavyko? Na, tiesiog ir visiems pasekėjams tark savąjį žodį.

Mondžoronsonas:

Mano mylima dvasios sese, ir mano visi mylimiausi dvasiniai broliai ir sesės, aš buvau žemėje šituo pavidalu labai trumpą laiką. Manoji misija visiškai buvo įvykdyta, ir manosios misijos buvo įvykdytas ir sutrumpinimas tam, kad galėčiau užleisti vietą jums, gyviesiems mano broliams ir sesėms, kad galėtumėte skelbti VISOS TREJYBĖS šviesos ir meilės gyvą žodį.

Visi įvykiai, kurie rutuliojasi mūsų nuostabioje Urantijos planetoje, dabar neleidžia atidėlioti, kad galima būtų ilgiau tęsti manąją misiją, todėl aš ir PASIRINKAU IŠĖJIMĄ PAANKSTINTA forma.

Aš negalėjau aiškinti mano kitiems dvasiniams broliams ir sesėms, kurie mane išpažino kaip Aukščiausiąjį Dievą, kaip tą, kuris siuntė Jėzų Kristų į žemę žmogiškuoju pavidalu – TOKIŲ dalykų – aš negalėjau aiškinti, nes jie NEBŪTŲ supratę. Todėl aš galėjau atskleisti šviesos tiktai tiek, kiek jie, šitą akimirką, yra pajėgūs įsisavinti. Todėl aš jiems skelbiau ne Rojaus Trejybę, kurią aš puikiai pažįstu, nes pats, būdamas kilęs iš Dviejų Rojaus Trejybės Asmenų – kaip ir Sūnus Kūrėjas, jums žinomas Jėzaus iš Nazareto vardu, taip pat kilęs iš tos pačios – VIENINTELĖS – Rojaus Trejybės Dviejų Asmenų – aš aiškinau savo pasekėjams, kad jie atvertų savo vidų, atvertų savo visam gyvam dvasiniam aš, kad jie išdrįstų pasikalbėti su savimi, nesiektų išpažinti dogmą, ir atlikti ritualą, kokiai konfesijai jie bepriklausytų, bet kad jie taptų NUOŠIRDŽIAIS tos konfesijos skleidžiamo tikėjimo išpažintojais. Todėl aš jiems ir sakiau, kad atėjau į pasaulį suvienyti visas religijas judėjime už gėrį. Tačiau aš puikiai žinojau ir tada, kad religijų suvienyti negalima, nes jos tarpusavyje skiriasi išoriniais ritualais ir skirtinga dogmos samprata.

Dabar, matydamas jūsų gilų atsivėrimą ir gyvą Rojaus Trejybės išpažinimą, aš ir PAANKSTINAU savąjį išėjimą, kad UŽLEISČIAU areną JŪSŲ VEIKLAI. Juk neveltui tai pačiai jūsų dvasios sesei aš pasakiau, kada ji buvo atvykusi pas mane praėjusį kartą, kad man labai patiko jos malda – o būtent ji garbino ROJAUS TREJYBĘ, meldėsi ROJAUS TREJYBEI – tačiau aš neatskleidžiau net ir tai savo dvasios sesei INDEI, kuri perdavė mano žodžius, iš jūsų krašto atvykusiai, jūsų dvasios sesei, ir mano dvasios sesei, aš jai, TAI INDEI, neatskleidžiau, kokia gi buvo jos malda, kuri man taip patiko. Jeigu aš būčiau jai kalbėjęs, kad ir ji turėtų melstis Rojaus Trejybei, ji būtų manęs nesupratusi.

Štai kodėl daug ką iš mano pasekėjų glumina, ir jie skaičiuoja, ar mano ankstesni pasakymai apie manąjį išėjimą, ir metai manojo išėjimo sutampa su mano anksčiau minėtais skaičiais ir metais, ar nesutampa, koks yra skirtumas, ir mėgina savaip interpretuoti tą skirtumą.

O aš jums sakau kaip TIEMS, kurie einate GYVUOJU keliu – VIENINTELIAI ŠITOJE PLANETOJE – taip, aš PAANKSTINAU šitą išėjimą, kad atiduočiau savo estafetę savo dvasios broliui Algimantui, kad jis galėtų dar ryškiau ir ryžtingiau skelbti Rojaus Trejybės gyvąjį žodį, ir nešti JOS šviesą, kad jūs galėtumėte taip pat patirti, jog mano žodžiai yra tikras Tikrovės pasireiškimas, priklausomai nuo to, kiek jūs mano girdimuose dabar, šitą pačią akimirką, žodžiuose patiriate savo viduje tų pačių meilės virpesių, kurie jums ir paliudija manųjų žodžių tikrovę ir tiesą.

Jūs negalite veikti po vieną, negalite veikti ir apimdami visą žmoniją, bet jūs turite, kiekvienas, veikti kiek tiktai jums leidžia tą akimirką atsiverti Rojaus Trejybei gelmė ir gaunama iš Rojaus Trejybės energetinė galia kaip VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS NEATSKIRIAMI NARIAI. Jūs nesate ŽMONIJOS nariai, jūs esate VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS NARIAI. Tiktai šitą pačią akimirką jūs esate šitame pasaulyje, tuo pačiu jūs ir priklausote žmonijai.

Bet įsivaizduokite – pagal jūsų sampratą – kada jūs priklausote kokiai nors verslo kompanijai, ir kada ta verslo kompanija pasiunčia jus verslo reikalais į kitą šitos planetos – ar joje esamų valstybių – kitą kraštą, kitą pusę, jūs tada atliekate tos kompanijos užduotį. Nereiškia, kad jūs būdami tame krašte esate to krašto dalis, ne, jūs vis tiek sakote: “Aš atvažiavau vykdyti tam tikrą užduotį, tam tikrą įpareigojimą, kurį gavau iš kompanijos, kuriai aš dirbu, ir kuri man moka materialų atlygį.“

Taip ir jūs, mano mylimieji dvasios broliai ir sesės, esate šitame pasaulyje, jūs esate tarp kitų savo dvasios brolių ir sesių, kurie ir sudaro visą šio pasaulio žmoniją. Tačiau jūs esate neatsiejama visos kūrinijos šeimos dalis. Jūs esate kaip su Rojaus Trejybės užduotimi atsiųsta iš tikrųjų Rojaus Trejybei priklausanti ir neatskiriama dalis, kad atliktumėte savo užduotį, kad skleistumėte šviesą ir tiesą Rojaus Trejybės išmintingu žodžiu.

Štai kodėl aš ir sutrumpinau savąjį buvimą šitame pasaulyje, kad iš tikrųjų be manęs, kada žmonės pradės kurti įvairias ritualines tradicijas išorinio ritualo pagrindu, be manęs lankydamiesi ir tose vietose, kuriose gyvenau aš, tai nėra tas kelias, kuris juos stiprintų ir vienytų. Jie ir dabar jaučia nusivylimą, kada nebėra mano asmens atramos. Jiems stinga pasitikėjimo, nes jie nebuvo gyvąjame kelyje taip, kaip ESATE JŪS, NET ATSIRĖMĘ Į PATĮ VISOS KŪRINIJOS ŠALTINĮ IR CENTRĄ, kaip ir MES į JĮ remiamės.

Įsivaizduokite, nieko nuostabaus, kad MES remiamės į Rojaus Trejybę, juk mes TIESIOGIAI esame kilę iš Rojaus Trejybės, bet JŪS, kurie kilote iš šito pasaulio materialiu pavidalu, niekada neturėję TOS DVASINĖS ATRAMOS, ir dar daugiau – šitame pasaulyje tiek daug susiskaidymo ir dvasinių mokymų, kurie vienas kitam prieštarauja, ir apipinti įvairių dogmų, užteršti įvairių išorinių materialių ritualų – ir JŪS ATSIREMIATE, NET KAIP MES PATYS, būdami kūrinijos dvasinės šeimos centriniai asmenys, Į TĄ PATĮ CENTRĄ, Į TĄ PATĮ ŠALTINĮ!

Tai įsivaizduokite, KAIP AŠ GALĖJAU DAR ILGIAU UŽSILAIKYTI ŠITAME PASAULYJE, NEUŽLEISDAMAS JUMS VEIKLOS ARENOS? Argi tai būtų gailestinga iš mano pusės net ir mano pačių pasekėjų atžvilgiu?

Jūs turite nuostabią areną veiklai. Jūs turite nuostabias suteiktas Rojaus Trejybės priemones – Jų dvasią, esančią jūsų viduje, kiekviename iš jūsų, turite savojo Sūnaus Kūrėjo ir mano Tiesos Dvasią – juk tai yra MŪSŲ Tiesos Dvasia, išliejama tame pasaulyje, kur mes atliekame savęs padovanojimo misiją – jūs turite Sūnaus Kūrėjo partnerės, ir mano dvasios sesės, išlietą Šventosios Dvasios grandinę, ir turite gausų Apvaizdos kolektyvą, kuris jums padeda iš išorės. Štai jums suteikta veiklos arena su visomis pagalbinėmis priemonėmis.

Todėl aš ir turėjau palikti šitą pasaulį, bet aš visą savo misiją įgyvendinau šitame pasaulyje, kokia buvo numatyta dabartiniam etapui. Sutrumpinimas manosios misijos nereiškia, kad aš tą sutrumpinimą įvykdžiau pažeisdamas Rojaus Trejybės man numatytą misiją. Ne. Visi sutrumpinimai GALI įvykti tada, JEIGU ĮVYKIAI YRA PRIBRENDĘ TOKIAM SUTRUMPINIMUI.

O jūsų nuoširdus atsidavimas Rojaus Trejybei, Jos Asmenų atradimas savyje, ir toks ryžtingas ėjimas gyvuoju keliu, ir parodė gyvu patyrimu, kad jums reikalinga platesnė veiklos arena negu turėjote iki šiol.

Aš, būdamas šitame pasaulyje, atitraukiau daug savo dvasios brolių ir sesių nuo kitų religinių tikėjimų, dogmatinių tikėjimų, link savęs. Ir jiems tai buvo vienas žingsnis į priekį. Jie nežinojo KAS AŠ ESU IŠ TIKRŲJŲ. Tačiau kada aš pradėjau savo mokymus, kada aš pradėjau aiškinti, kad svarbiausia yra nuoširdus atsivėrimas – nuoširdumas yra iš Rojaus Trejybės – nuoširdus atsivėrimas tai ne ritualo atlikimas, ne dogmos išpažinimas, bet TAPIMAS SAVO TIKRUOJU DVASINIU ASMENIU. Todėl aš jiems ir sakiau: “Aš esu Dievas, ir kiekvienas iš jūsų esate Dievas, skirtumas tik tas, kad aš tą žinau, jūs to nežinote.“

Ir kada Algimantas parašė, kad jis taip pat žino, kad jis yra Dievas, ir yra tas skirtumas tarp jūsų – tie, kurie dar neišdrįsote šitų žodžių tarti – ir jo, aš labai apsidžiaugiau, reiškia viduje jis pajuto TĄ BŪSENĄ, ir TOJI BŪSENA padiktavo dar kartą man, kad šitas sutrumpinimas, ką aš buvau anksčiau skelbęs, jog aš išeisiu vėliau, man parodo, kad jis buvo teisingas, ir jis buvo reikalingas JUMS VISIEMS – VISAM ŠITAM NUOSTABIAM PASAULIUI, kuris LABAI LAIKINAI patiria tamsos viešpatavimą.

Nuo JŪSŲ priklauso, KIEK šviesa įsigalės šitame pasaulyje net ir be manojo vardo, be Jėzaus vardo, be Mohamedo vardo, be Budos vardo, bet BŪTINAI SU ROJAUS TREJYBĖS VARDU – BŪTINAI – NES TIKTAI JINAI SUVIENIJA VISUS TARPUSAVYJE, nes Jų vaikų vardai gali vienus patraukti, kitus atstumti, vienus sustiprinti, kitiems išmušti pagrindą iš po kojų, ir tiktai ROJAUS TREJYBĖ YRA PAJĖGI SUVIENYTI.

Štai kodėl aš ir turėjau sutrumpinti savo misiją šitame pasaulyje. Štai kodėl aš turėjau užleisti areną jums, gyviesiems mano dvasios broliams ir sesėms.

Todėl mano mylimieji, tie, kurie dabar liko be mano asmens, ir liko pasimetę, neturėdami pagrindo, kurį matė atvažiuodami kasmet pas mane, o dauguma net tikėdamiesi galbūt pasilikti ir ilgesniam laikui, o gal net ir visam laikui nesugrįžti į tą terpę, iš kurios buvo atvažiavę, jie nenorėjo, nes tarp manęs ir jų nebuvo jokio įsivyravusio priešiškumo, buvo tiktai mano siunčiama Rojaus Trejybės jiems meilė, dėl to juos traukė atvažiuoti, DABAR jie jaučia, kad NETURI Į KĄ ATSIREMTI. Manojo asmens – net jeigu aš ir nepasirodydavau – poveikį, energiją, jie jautė, o dabar jie žino, savo sąmone suvokia, kad ir kiek laiko jie sėdės ašrame, aš nepasirodysiu KAIP ASMUO, ir tai juos LIŪDINA, o liūdesys dar daugiau juos slegia – žemėja jų energetiniai virpesiai. Štai kodėl jiems nereikia važiuoti į tą patį ašramą, kuriame jie nebegali išvysti manojo asmens, o gyventi praeitimi, kada jiems buvo malonu matyti mane, klausytis manųjų mokymų, ir dabar prarasti tą viltį, kad vėl išgirstų mano mokymus, tai jų žemų virpesių dar labiau nužeminimas, ir tuo pačiu savęs įskaudinimas. Jie turi, kaip jūs, atsiverti Kūrėjui SAVO VIDUJE, ir tada – NEPRIKLAUSOMAI NUO VIETOS – jie pajaus tvirtą pagrindą SAVYJE – KŪRĖJĄ.

Aš juos mėginau apšviesti, aiškindamas, nors mažai kas suprato.

Ir aš labai dėkingas savo dvasios broliui, Algimantui, kada jis ŠITAS mano mintis taip giliai įsidėjo į savąją širdį, kad vėliau jis teigė ir kitiems, net patiems mano pasekėjams, jog aš sakiau: “Daug kas atvažiuoja pas mane, bet iš tų daugelio tik KAS ŠIMTASIS supranta, KO jis čia atvažiuoja. Iš tų suprantančių, ko jis čia atvažiuoja tiktai KAS ŠIMTASIS supranta MANO MOKYMUS, KO aš mokau. Iš tų suprantančių mano mokymus, tiktai KAS ŠIMTASIS jais mėgina VADOVAUTIS.“

Tai, įsivaizduokite, aš jiems vis teigiau, kad atvažiuoti, pamatyti mano pavidalą NEUŽTENKA, reikia GYVENTI MANO MOKYMAIS, o mokymais gali gyventi tiktai tada, kada tu esi atsivėręs, kada neišpažįsti mane kaip dogmą, kada tu ne intelektualiai pripažįsti mano sakomus teiginius, bet kada tu jiems atsiveri ir jais gyveni, tada dingsta susiskaldymas.

O kiek mano įkurtoje Sai Babos organizacijoje yra susiskaidymo, nesutarimų, siekimo viešpatauti kitų atžvilgiu. Tai nėra tas kelias, kuriuo turi eiti mano pasekėjai. Todėl dabar be manęs jie dar daugiau susiskaidys, dar daugiau patirs priešiškumo tarpusavyje, nes neturėdami manęs kaip jungiamosios grandies, jiems matomu fiziniu asmens pavidalu, kiekviena stipresnė pusė nurungs silpnesniąją, bet bus tų, kurie jausis nuskriausti, pasitrauks iš šitos organizacijos, kurs kitas organizacijas taip pat mano vardu, bet tarpusavyje jos nebebendraus. Ir šitas kelias, kaip krikščionybėje atvedė į daugybę dabartinių sektų, taip ir manojoje organizacijoje atves į daugybę susiskaldžiusių sektų.

Štai kodėl aš turėjau užleisti kelią tiems savo dvasios broliams ir sesėms, kurie eina GYVUOJU keliu, nes kito pasirinkimo aš neturėjau – toliau man likti šitame pasaulyje, tai dar daugiau telkti aplink save naujų ir papildomų savo dvasios brolių ir sesių, mano pasekėjų.

TAČIAU AŠ NESU TAS, KURIS GALĖČIAU SUVIENYTI JUS TAIP, KAIP GALI SUVIENYTI MANO TĖVAI – IŠ JŪSŲ TĖVAI – ROJAUS TREJYBĖ.

Algimantas:

Ačiū tau, mylimas dvasios broli už šitą mokymą-šviesą. Manoji valia, kad visą laiką būtų TĖVO, AMŽINOJO SŪNAUS, IR BEGALINĖS DVASIOS valia. Amen.
----------------------
Nuoširdus ačiū Violetai už Mondžoronsono-Sai Babos šio mokymo įrašymą ir išrašymą, kad su juo galėtume susipažinti visi, kurie NUOŠIRDŽIAI nori didesnės šviesos mūsų planetoje, ir trokšta ją skleisti ir patys.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2011-07-15 22:59:05


emilispetras
2011-07-16 00:22:16

Komentarai

Sielos brolio Arūno atsiskleidimas per jo pateikta atsakymą-mokymą tik patvirtino mano asmeninę nuojautą,kad tie, kurie nuoširdžiai eina Tėvo-Rojaus Trejybės GYVUOJU KELIU,ankščiau ar vėliau pradžiugins šalia esančių sielos brolių ir sesių širdis.Iš tiesų yra džiugu,kad iš tokio nušvitusio brolio dvasinio aruodo,gali pasisemti sau naudingo dvasinio lobio.
Dvasia augantiems Rojaus Trejybės šeimos nariams iš aplinkinių,negali būti taikomas per didelis spaudimas;šiuo metu einantieji GYVUOJU ROJAUS TREJYBĖS KELIU dvasinį spaudimą patiria iš viršaus,konkrečiai per Penktajį Epochinį Apreiškimą - Urantijos Knygą,per Rojaus Trejybės Dieviškųjų Asmenų Mokymus,per Jėzaus knygą:"Kalbu jums vel".
Dvasinės Būtybės per Urantijos knygos dokumentus pataria mums turėti nuoširdumo,nuoširdumo ir dar kartą nuoširdumo.
Manau,kad ne ką mažesnių laipsniu jie mums patartų turėti-kantrybės,kantrybės,ir dar daugiau kantrybės.
Visiems linkiu geros dienos.
Su meile,

IRENA
2011-08-02 11:35:36



Kantrybės, mielieji, kantrybės.
Tiesos suvokimas šioje akimirkoje nereiškia, kad tiesa nesiplės ir neapims dar daugiau, plačiau ir giliau ateityje. Kaip po sekundės tiksi kita sekundė, taip po metų ateina ir kiti metai.
Tiesa yra tiktai dalelė to, ką talpina Rojaus Trejybė ir ką atskleidžia mums per savuosius Apreiškimus. Ir būtent ta tiesa negali būti atskleista daugiau, nei mes galime priimt. Dvasios atvirumas gyvąjai tiesai ir yra tas matmuo, kuris parodo mūsų troškimą patirti ir pažinti. Gyvai patirti.

"Kodėl Dievybėms reikalinga tokia ,,abrakadabra'' ?

Tai mums yra "abrakadabra", kuomet mokome dar patys neišmokę ir neprisipildę dvasinės šviesos, nenušvitę patys negalėsime šviesinti ne tik aplinkinių, bet ir aplinkos. Ir to amžinasis variklis yra Rojaus Trejybės atradimas savyje, įtikėjimo gilinimas ir atgimimas iš dvasios. Ne bet koks atradimas, bet gyvai patirtinis.
Kaip ir gėrio darbų darymas visumos labui kartu su Rojaus Trejybe.

Tenka pastebėti, kad tam tikri dalykai yra pamirštami. Tikiuosi, kad tai yra nesąmoningai.
Mielieji, labai atidžiai įsigilinkime į sekantį mokymą ir prisiminkime iš kur jis

"Šiandien tokią visuotinę Rojaus Trejybės meilę skleidžia tik URANTAI, ir tai tik tie, kurie jau yra GIMĘ IŠ DVASIOS. Iki tol tokios meilės tarp žmonių neskleidė NIEKAS. Jie NEBETURI DIEVO BAIMĖS, NES JĄ PAKEITĖ Tėvo-Rojaus Trejybės GYVOJI MEILĖ, KURIĄ JIE PATIRIA, ir DĖL TO skleidžia ją ir kitiems, ir visiems VIENODAI, ir net visai kūrinijai. Urantais aš vadinu savo TUOS sielos brolius ir seses, kurie yra atradę Tėvą SAVYJE, gilumine prasme ima pažinti kūriniją, IMA SUVOKTI mūsų planetos, Urantijos, vietą kūrinijoje, mato vientisą kūrinijos sistemą, kuri yra gyva, ir veikia pagal Tėvo-Rojaus Trejybės valią iš meilės ir laisva valia, ir vis giliau ir prasmingiau jau supranta savo vietą dabar, ir ateityje, keliaujant iš Urantijos į Rojų, į savo namus pas TĖVUS – ROJAUS TREJYBĘ ROJUJE – visos kūrinijos centre. Jie nebeturi jokios DIEVO BAIMĖS, O JAUČIA, IR PATIRIA SAVYJE, GYVĄ MEILĘ TĖVUI-ROJAUS TREJYBEI, TODĖL IR JIE NEBESILAIKO JOKIŲ NEGYVŲ BAŽNYTINIŲ RITUALŲ, KAIP IR NEBEIŠPAŽĮSTA JOKIŲ NEGYVŲ DOGMŲ, NES JIE TURI GYVĄJĄ TĖVO-ROJAUS TRJEYBĖS RELIGIJĄ – TĖVO-ROJAUS TRJEYBĖS MEILĖS RELIGIJĄ, PATIRIAMĄ RELIGIJĄ, KURI JAU ĮKURTA LIETUVOJE, O IŠ JOS APIMS VISĄ PLANETĄ.

Taigi, urantai yra tie, kurie eina gyvuoju Rojaus Trejybės keliu.
Bet anaiptol urantu negali vadintis tas, kurį vis dar valdo emocijos.
Urantas niekad nedrėbs savo broliui ar sesei į akis tokios šviesos, kuri gali apakinti ir tik atbaidyti nuo Tikrovės. Žinoma, tą gyvąją šviesą tegali skleisti nušvitusi dvasia, kas savaime parodo, jog giluminis suvokimas ir gyvasis patyrimas tikrai padiktuos tuos žodžius, kurie nuoširdžiam ieškotojui bus pasakyti nepakeltu tonu ir tikrai ieškotojo dvasia tik dar labiau džiaugsmingai atsivers Rojaus Trejybės meilei tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Ir tas gyvasis susiliejimas tik paliudys atgimimą iš dvasios.

Jei to nėra- urantu savęs dar negalime įvardyti kaip tapusio tokiu. Tai yra siekiamybė tapti urantu. Be abejo, toks brolis ar sesė tikrai eina gyvuoju keliu, bet ar ir būsena visuminės meilės tapo nuolatiniu palydovu bet kurioje situacijoje.
Neklausiu, bet tik mąstau. Kiekvienas tepatirs pagal savo atsivėrimo laipsnį.

Tikrai nepatiriu žemo dažnio virpesių, skleidžiamų piktybiškai brolio dvasioje. Greičiau tai yra neįsigilinusio į šį nuostabų Epochinį Apreiškimą skubotos išvados.

Todėl, mielieji, linkiu kantrybės ir nuoseklumo studijuojant ir tuom pačiu einant gyvuoju Rojaus Trejybės keliu.

Dar vienas dalykas- dvasiniai mokytojai atlieka misiją, skirtą visiems. Žinoma, pagal mūsų dvasios alkį.

Ramybės ir nuoširdumo visiems

Arunas
2011-08-02 01:02:22



Mūsų dvasinis brolis Tadas parašė: „Išeina taip, kad tiek Mondžoronsonas, tiek pats Tėvas tau, Algimantai, MELAVO!!!“
Mielieji, bet juk tai – ABSURDAS!!!!! Apkaltinti Tėvą-Rojaus Trejybę, apkaltinti mūsų vyresnįjį brolį, Avonalų kategorijos dvasinę asmenybę, Sūnų Arbitrą-Mondžoronsoną-Sai Babą, kilusį tiesiogiai iš Rojaus Trejybės, esantį taip arti absoliutaus tobulumo, gali tiktai toks Rojaus Trejybės gyvulinės kilmės materialus mirtingasis, pats mažiausias dvasinis vaikas iš visos kūrinijos dvasinės šeimos, labiausiai nutolęs nuo Absoliutaus Tobulumo Šaltinio, kuris visiškai nepažįsta Rojaus Trejybės Trijų Lygiaverčių Asmenų charakterio. Nepažįsta dėl to, kad dvasia nėra pažadinta ir atverta Kūrėjo pažinimui. Rojaus Trejybės pažinimo procesas yra begalinis. Ir dvasios atsiskleidimas tuo tikruoju dvasinio asmens aš meile, tiesa, gėriu, teisingumu, gailestingumu, grožiu, artėjant prie Absoliutaus Tobulumo Šaltinio, yra begalinis. Šitam dvasios tobulumo siekiui pabaigos nėra, nes Rojaus Trejybė yra begalinė, tai ir kylančiųjų kategorijos dvasių, kurioms Rojaus Trejybė yra numačiusi pasiekti ištobulintų dvasių, net ir tokių tobulų, kokie tobuli yra Trys Tobulumo Absoliutai, aukščiausias viršukalnes, evoliucinis tobulinimo procesas, kaupiant patyrimus nuo žemiausios pakopos, nusidriekia į amžinybę, bet nė viena dvasia, kokias dvasinio asmens tobulumo aukštumas bepasiektų per visą amžinybę, vis tiek nepranoks Trijų Šaltinių ir Centrų tobulumo – kaip buvo amžinojoje praeityje, kaip yra amžinojoje dabartyje, taip ir bus amžinojoje ateityje – visa dabartinė kūrinija, ir besiplečianti į išorę kūrinija, YRA Kūrėjo-Rojaus Trejybės dvasiniame-energetiniame glėbyje.
Tiktai toks, dvasia miegantis, Rojaus Trejybės vaikas suvokia savo nesudvasintu, nenušviestu Trejybės išmintimi, materialiu protu Dievą, kurį jis nužemina iki savo, net nepradėjusio skleistis dvasinio tobulumo žiedu, lygio, ir todėl, aišku, tokiam mirtingajam kyla tokia labai žemo dažnio virpesius skleidžianti mintis, kad „ pats Tėvas ... MELAVO!!!“
Mielieji, ar gali tobulas, net pats Tobulumo Absoliutas, meluoti? Pabandykite, kiekvienas, atsakyti sau į šitą klausimą, ir iškart pajausite, kad tai iš tikrųjų juokinga ir nelogiška. O ar gali meluoti tokia aukšto lygio dvasia kaip Sūnus Arbitras? Aišku, kad ne!
„ ... kad galėtum suvokti, kas gi yra kuo platesnė kūrinijoje pasireiškiančios Tiesos dalis, žmogus turi GIMTI IŠ DVASIOS. TADA JO SUGEBĖJIMAS ATPAŽINTI TIESĄ YRA PATS GILIAUSIAS. Ir ją pačią jis patiria plačiausiai, palyginus su neįtikėjusiais savo bičiuliais.
Ir tik gimus iš dvasios TIESA SUSPINDI VISU RYŠKUMU IŠ VIDAUS, KAD SAVOJO EGO SIEKIUS UŽKLOJA VIS PLATESNIU KŪRINIJOJE PASIREIŠKIANČIO DIEVO TIESOS SUPRATIMU IR PATYRIMU.“ – šitą mūsų dvasinio brolio Algimanto patyrimą patvirtins kiekvienas, kuris taip pat jau yra įgijęs gimimo iš dvasios tokį dvasios atsiskledimo lygį. Dvasia turi savo įtikėjimo laiptelius, ir tie laipteliai yra begaliniai. Ir Rojaus Trejybės Tiesos įsisavinimas taip pat yra begalinis. DVASIA NEMELUOJA! Dvasios būsena, niekada nekintanti būsena, yra MEILĖ. O meilė yra TOBULA, nes ji yra paskleidžiama iš Trijų Tobulumo Absoliutų, iš Trijų Šaltinių ir Centrų, susiliejusių į vieną galingą Meilės Šaltinį. Dvasia, kaip mes sakome panaudodami žmogišką sampratą, nemato melo, dvasia nemato kančios, dvasia nepatiria skausmo. Dvasia spinduliuoja aukšto dažnio virpesiais, Rojaus Trejybės gyvais meilės energetiniais virpesiais. Dvasia, mato kitą dvasią dvasinėmis akimis ir girdi dvasinėmis ausimis. Dvasia patiria kitas dvasias pagal virpesius. Taip ir mus dvasinės asmenybės atpažįsta pagal mūsų atsiskleidžiančios savo tikruoju aš dvasinio asmens sąmonės skleidžiamus virpesius.
Viename mokyme Tėvas sako:
„Taip, ši šviesa esu Aš. Tu matai Mane savo smegenų priekinėje dalyje. Šita šviesa spinduliuoja, ji šildo, ir ją mato kitos dvasios. Ši šviesa yra kaip pranešimas dvasiai apie Mano buvimą mirtingojo prote. Aš esu toji šviesa. Ji yra pulsuojanti meilė. Ir ji yra Mano meilė. Ir ši meilė yra jaučiama per tavo protą. Ir ši meilė yra dalinama kitiems tavo protu. Ir šią meilę protu jaučia kitos dvasios ir sielos. Be proto jūs negalėtumėte egzistuoti kaip asmenybės. Kadangi asmenybės turi vieną iš savo požymių – protą.

Aš esu šviesa. Bet Aš esu daugiau negu šviesa.. Ši šviesa yra tiktai pasireiškimas kitiems, kad Mane pastebėtų. Bet Aš nesu šviesa. Aš esu dvasia. O ji pranoksta šviesą. Šviesa yra dvasios fizinis pasireiškimas.“
Gimęs iš dvasios taip pat nebemeluoja, nes to žmogaus asmenybė yra jau suderinta, kai tarp materialaus proto, fizinio kūno, ir besiskleidžiančio dvasinio aš įsivyrauja harmonija Rojaus Trejybės meilės šviesos dėka, kuri kiekvieno, atradusio Rojaus Trejybę savo viduje, laisva valia pasiekia žmogų iš vidaus per pabudusią ir atsivėrusią Trejybei dvasią, kai žmogus garbina asmeniškai ir kolektyviai, kad vis labiau keltų savo sąmonės virpesius į vis aukštesnį ir aukštesnį virpesių dažnį, kad ir mes, kylantys mirtingieji, galėtume atpažinti savo dvasinius brolius pagal jų dvasinį virpėjimą, ir taip, vis labiau toldami nuo savo materialios planetos, keliaudami iš sferos į sferą pasiektume savąjį likimą – Rojų ir galėtume savo ištobulintos dvasios „akimis“ žvelgti į Tris Ryškiausius Meilės Šviesos Šaltinius.

Ir jeigu mūsų dvasios brolis Tadas dar kartą paskaitytų Urantijos Knygoje 20 dokumentą apie Dievo Rojaus Sūnus, tai jo nustebimas dėl to „ ... kai lankiau UK skaitymus esi sakęs, kad Mondžoronsonas pasirodys Urantijoje suaugusio vyro pavidalu. Bet Sai Baba yra gimęs iš moters.“ bus išsklaidytas.
Urantijos Knygoje parašyta: „Avonalai yra tie Rojaus Sūnūs, kurie tarnauja ir save padovanoja vietinių visatų atskiroms planetoms. Ir kadangi kiekvienas Sūnus Avonalas turi išskirtinę asmenybę, kadangi nėra dviejų tokių pačių, tai jų darbas yra individualiai unikalus savojo gyvenimo sferose, kur jie dažnai įsikūnija mirtingojo materialaus kūno pavidalu, o kartais evoliuciniuose pasauliuose ir gimsta iš žemiškųjų motinų.“
Ir : „Jie yra pati save valdanti kategorija, vadovaujama savosios aukščiausiosios tarybos Rojuje, kuri yra sudaryta iš patyrusių Avonalų, pakviestų iš visų visatų tarnystės. Tačiau kada juos paskiria ir pasiunčia į vietinę visatą, tada jie tarnauja vadovaujami tos sferos Sūnaus Kūrėjo.“
Pažinę, urantijos Knygos dėka, savo vyresniųjų dvasinių brolių kilmę ir prigimtį, mes tuomet ir suvokiame jų pakartotinas misijas, jų įsikūnijimus žmogiškuoju pavidalu ar per gimimą iš moters įsčių, ar pasirodymą materialioje planetoje suaugusio žmogaus pavidalu. Tokių įsikūnijimų gali būti ne vienas, nes mes žinome, kad mūsų planeta nėra palikta be pagalbos, kad Rojaus Sūnus, Nebadono Vietinės Visatos Kūrėjas-Sūnus Šeimininkas vykdo ištaisomojo laikotarpio sumanytą programą mūsų sferai, kuri iki šiol patiria sukelto maišto tokias siaubingas pasekmes, panaudodamas Apvaizdą ir įvairias dvasines asmenybes, kad kuo daugiau pasiektų žmoniją Rojaus Trejybės šviesa per tuos mūsų dvasinius brolius, ir per mus, materialius mirtinguosius, dvasiškai pabudusius ir atradusius Rojaus Trejybę savo viduje.

Telydi jus Rojaus Trejybės palaiminimas.

Violeta
2011-08-01 18:20:10



Mielieji, prisiminkite, kad RAMYBĖ, ŽMOGIŠKASIS ORUMAS IR VISŲ SVARBIAUSIA - DIEVIŠKOJI KURIANČIOJI MEILĖ - ateina tik iš ROJAUS TĖVO - ROJAUS TREJYBĖS. Ir jeigu mes neatsiversime savo viduje ROJAUS TREJYBEI, JEIGU NEUŽLEISIME SAVĘS PATIES VEDIMO ROJAUS TĖVO DVASIAI, ESANČIAI MŪSŲ VIDUJE, mes neturėsime ramybės, žmogiškojo orumo ir svarbiausia - MEILĖS. Valios pastangomis savęs nenuraminsime, kad ir kaip to norėtume, nes tai laikina. PATS JAU TAI PATYRIAU IR ŽINAU, KOKS SKIRTUMAS YRA TARP TO, KAI RAMINU PATS SAVE IR KAI RAMYBĘ TEIKIA ROJAUS TĖVAS. Kreipsiuosiu į jus, kaip SŪNUS KŪRĖJAS, žinomas Jėzaus iš Nazareto vardu, kreipdavosi į savo mokinius - JŪS MAŽATIKIAI! KADA GI JŪS PATIKĖSITE! ARGI NESUPRANTATE VIENO IR TO PAČIO PERTEIKIAMO DALYKO? MUMS PIRMIAUSIA IR SVARBIAUSIA REIKIA ATSIVERTI ROJAUS TREJYBEI IR TIK TADA BUS SUTEIKIAMI KITI MOKYMAI! Ar dar nepastebėjote net ir savo šaltu intelektu, kad VISI MOKYMAI YRA PERDUODAMI VIENU IR TUO PAČIU PAGRINDU - ATSIVERKITE ROJAUS TREJYBEI! NEJAU JŪS TOKIE SILPNI?
Kada gi žmonės jūs įsisavinsite vieną tą paprastą dalyką - be ROJAUS TREJYBĖS jūs nesuprasite nei vieno perteikiamo mokymo - NEI VIENO - jūs tik ieškosite loginio pagrindimo, o kai rasite neatitikimus jūsų intelektui, tada kils tokie KVAILI KLAUSIMAI! o JEI JŪS SKAITYTUMĖTE ŠIRDIMI - ATSIVĖRUSIA SIELA, NET IR MENKIAUSIA ABEJONĖ (KURI MAN BUVO KILUSI SKAITANT SAI BABOS MOKYMĄ) IŠSKLAIDOMA RYŠKIOJE ŠVIESOJE, KURI NE TIK PATIRIAMA BET IR M A T O M A!

BŪKITE RAMYBĖJE SESUTĖS IR BROLIAI!

Evaldas
2011-07-17 11:58:25



Radau si nuostabu tėvo mokymą, šiandien ryte beskaitinedamas Tėvo Rojaus Trjybes mokymus. Ir čia ištrauka is 2006 sausio 6 dienos berods, apie Jėzaus antrąjį atejima ir Arbitrine misija.

Nejo man nukopojuoti dar vienos eilutės kuri skamba taip kad, Jėzaus atėjimas ir ar įteikta misijos pradžia nepriklauso nuo datos, o priklauso nuo įvykiu planetoje, ir toliau seka Mokymas...
     Šitą misiją jūs, kaip Mano ir Mykolo Nebadono dvasinės ateities bendrakūrėjai, laiokte savo rankose.
Kiek daug iš jūsų atpažintų jį, jeigu jis pasirodytų kaip vienas iš jūsų ir tarp jūsų? Kiek iš jūsų jam tikrai rodytumėte tokį pasitikėjimą, kokį rodote Man, Kurį jūs laikote esantį labai toli, arba perdaug arti, kiekvieno iš jūsų viduje, kas taip pat padaro neįmanoma, kad Mane pamatytumėte? Ir kada jūs susidursite su Sūnumi Arbitru materialaus kūno pavidalu, ir asmeniškai, ir kada jums reikės tiesiai atsakyti ir pareikšti jam pripažinimą, kad jį atpažįsti ir esi pasirengęs tarnauti jam bet kokiomis įmanomomis sąlygomis, kiek daug iš jūsų tikrai tą padarys, jeigu tai atsitiks šiandien?
     Paklauskite šitą klausimą nuoširdžiai ir pasistatykite save į šito amžiaus ir šitos kartos realias pasulio gyvenimo situacijas. Ar esate pasirengę priimti jį tikrovėje? Kiek daug iš jūsų savo neišmatuojamą meilę šitam naujam atvykėliui materialiu pavidalu?
     Tai tikrai bus išmėginimas žmonijai! Ir net šiandien, kadangi jums buvo duotas šitas signalas, kai kurie iš jūsų abejojate dėl šito įvykio.
     Ar tu manai, kad arena yra paruošta šitokiam vyksmui dabar? Jūsų asmeninis dėmesys turi būti nukreiptas ne į Arbitrinės Misijos laiką, bet vietoj šito į savosios širdies atvėrimą Man, kad ji visą laiką būtų atsukta į Mane. Ir kada jūs susiliesite su Manimi, dvasioje, vis labiau ir labiau, tada toje misijoje su Sūnumi Arbitru bus vis daugiau ir daugiau darbininkų visoje planetoje. Būdami komunijoje su Manimi, kiek tik įmanoma daugiau, jūs Arbitrinės Misijos laiką artinate, kad ji iš potencialo pavirstų aktualu...

valdasAirija1
2011-07-17 11:46:12



Gerai , ačiū Algimantai , tebūnie taip kaip yra . Daugmaž supratau , tiksliau pasakius , tai viską supratu ir daugiau klausimų nėra . Tik žinai , žmogiškai mąstant , visada kyla klausimas . Kodėl Dievybėms reikalinga tokia ,,abrakadabra'' ? Tačiau visada aš save raminu tik tuo - Dievo keliai ir darbai paslaptingi .

emilispetras
2011-07-16 20:48:26



Mielas Tadai,

taip, Mondžoronsonas pasirodys suaugusio žmogaus pavidalu, nes tai jau KITA JO misijos dalis Urantijoje, ir JOS NEREIKIA SIETI SU BUVUSIA JO MISIJA, KAI JIS BUVO SAI BABOS TAPATYBĖS PAVIDALU.

TELYDI JUS RAMYBĖ.
SU BROLIŠKA MEILE,

Algimantas
2011-07-16 19:30:08



Išeina taip, kad tiek Mondžoronsonas, tiek pats Tėvas tau, Algimantai, MELAVO!!!
Arba kalti nelaimingieji pasąmonės teršalai...
Kiek prisimenu iš tų laikų, kai lankiau UK skaitymus, esi sakęs, kad Mondžoronsonas pasirodys Urantijoje suaugusio vyro pavidalu. Bet Sai Baba yra gimęs iš moters.
Tai kaip suprasti visus šiuos reikalus? Kas čia kam meluoja?
Patvirtinu, kad taip, tiesa, tu esi sakęs, kad tavo nuomone, Satja Sai Baba yra Sūnus Arbitras.
Pagarbiai

Tadas
2011-07-16 18:47:33



Mielas Emili Petrai, TARP ŠITŲ MOKYMŲ TIK VIENAS YRA MANO, tuo tarpu kiti du yra NE MANO, O MONDŽORONSONO.

Jeigu pamėginsi atidžiau pažvelgti į šitų mokymų pateikimo datas, pamatysi, kad tarp jų įsiterpia beveik DVEJŲ METŲ LAIKOTARPIS. Tai ne šiaip laikotarpis, bet dvasinio VYSTYMOSI - MANO ASMENINIO VYSTYMOSI TAIP PAT - o ne šiaip be prasmės iššvaistytas toks ilgas laikotarpis GYVAJAME KELYJE. Todėl jeigu man Sūnus Arbitras - Mondžoronsonas - būtų aną beveik dvejų metų praeites akimirką ATSKLEIDĘS, kad jis yra SAI BABA, aš tuo nebūčiau patikėjęs, tuo pačiu nebūčiau išdrįsęs tą pagarsinti ir kitiems mano dvasios broliams, o manyje būtų dar daugiau abejonių dėl BŪSIMOSIOS MONDŽORONSONO misijos Urantijoje. Tai būtų buvęs per ryškus manęs apakinimas, kuris man būtų išėjęs ne į naudą. Todėl TIESA BUVO SAVO DIDESNE DALIMI MAN NEATSKLEISTA - TUO METU - KAD AŠ BŪČIAU PARENGTAS JĄ PRIIMTI PO BEVEIK DVEJŲ METŲ, KADA SAI BABA PALIKS ŠĮ PASAULĮ. Tai, kad Sai Baba YRA Sūnus Arbitras aš žinojau jau apie penkioliką metų, ir tą buvau pateikęs - NE KARTĄ - ir mūsų Forume, pridėdamas, kad tai mano asmeninė nuomonė.

TAIP, KAIP SŪNUS KŪRĖJAS - JĖZAUS IŠ NAZARETO PAVIDALU - GALĖJO PALAIKYTI BENDRAVIMĄ SU GABRIELIUMI IR APTARTI SAVOSIOS VISATOS REIKALUS, TAIP IR SŪNUS ARBITRAS - SAI BABOS PAVIDALU - BENDRAVO TIEK SU GABRIELIUMI, TIEK SU PAČIU SŪNUMI KŪRĖJU, JAU PASIEKUSIU ŠEIMININKO SŪNAUS KŪRĖJO STATUSĄ. Ir būtent vieno iš tokių bendravimų metu buvo nutarta, kad man dar nebuvo atėjusi toji akimirka, kad aš sužinočiau DIDESNĘ TOS TIESOS DALĮ, APIE TOS PAČIOS ASMENYBĖS - SŪNAUS ARBITRO - ATĖJIMĄ ŽMOGIŠKUOJU PAVIDALU, TIK SU AUKŠTESNE PAKOPA - su SŪNAUS ARBITRO SU ARBITRINE MISIJA ATSTATYTI TEISINGUMĄ URANTIJOJE, KAI JO ANKSTESNIOJI MISIJOS DALIS BUVO IŠLAIKYTI RELIGIJŲ STATUS QUO TARP ĮVAIRIŲ RELIGIJŲ SKELBIANT MEILĖS DIEVĄ.
Kada aš dalyvaudavau amerikiečių, australų, brazilų Mokymo Misijos forume, ir kada buvo paskleisti mokymai, kad Mondžoronsonas pasirodys jau jau tuo pat, po kelių mėnesių, ir kada dalis ėmė tokius mokymus neigti, tada atsirado dvi stovyklos su savais argumentais. Aš linkau palaikyti tą pusę, kuri jau tikėjo, kad Mondžoronsonas tuoj tuoj bus mūsų planetoje, bet vis tik kreipiausi šiuo klausimu mokymo į Tėvą. Ir Jis man suteikė mokymą, kurį priimti man buvo LABAI SUNKU, nes jis man kalbėjo, kad MONDŽORONSONAS DABAR ATEITI NEGALI, NES JIS NETURĖS ČIA SAVO TŲ DVASINIŲ BROLIŲ IR SESIŲ, KURIE NET JĮ ATPAŽINTŲ IR JAM PADĖTŲ. Tas nusivylimas, kad tuoj tuoj jis pasirodys, nėra TA MOKYMO MISIJOJE SKELBTA TIESA, mane tarsi vėl pastatė prieš SIENĄ, Į KURIĄ ĮLIPTI NEBUS TOKIO MATOMO IR GALINGO MOKYTOJO, KURIS SUSTIPRINTŲ PATĮ KOPIMĄ.
Ir dar vienas svarbus aspektas - KODĖL MAN NEBUVO ATSKLEISTA TIESA TUO BEVEIK DVEJŲ METŲ PRAEITIES METU IKI TOKIO LAIPSNIO, KOKIU JI BUVO ATSKLEISTA DABAR - MANE APSAUGOTI NUO MANO PATIES NEIŠMINTINGŲ SPRENDIMŲ, KAD AŠ NEVAŽIUOČIAU PAS SAI BABĄ, PATS MĖGINDAMAS TIKRINTI TOKIO MOKYMO TIKRUMĄ, KAI JIS IŠ ESMĖS NIEKO NEPAKEISTŲ, TIK DAR LABIAU SUJAUKTŲ GYVĄJĮ KELIĄ URANTIJOJE, TOKIOJE PLANETOJE, KURIOJE YRA TIEK DAUG SUPAINIOJIMO IR TAMSOS DABAR EGZISTUOJANČIŲ RELIGIJŲ VIDUJE, TODĖL NEBUVO REIKALO ĮNEŠTI KOKĮ NORS DAR NEPAGEIDAUTINĄ ŠALUTINĮ ASPEKTĄ, ATITRAUKIANTĮ MANE NUO TIESIOGINIO ROJAUS TREJYBĖ REIKALO.
ŠĮ SAVO ATSAKYMĄ, MIELAS EMILI PETRAI, RAŠAU VADOVAUDAMASIS TIK SAVO NUOJAUTA, KO TU KLAUSI, KADA TU PATS KLAUSIMO NESUFORMULAVAI.

TUO TARPU AŠ JOKIŲ PRIEŠTARAVIMŲ MANO MOKYMO DVASIAI ŠITUOSE PATEIKTUOSE MOKYMUOSE NEMATAU NIEKUR.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-07-16 17:38:47



Mielas Emili, As skaitau skaitau, tai ka tu parasei ir niekaip nesuprantu ko tu klausi? kas tau ten nesirisa? paaiskink prasau ir suformuluok klausima, man irgi ydomu, koks tavoklausimas kas tau nesirisa Datos? yvykiai. kas? as nieko nekompromituoju tik nuosirdziai noriu suvokti ko tu klausi?

valdasAirija1
2011-07-16 16:50:11




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal