Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Bendradarbiaukite AKTYVIAI su APVAIZDA nuramindami žaibus, viesulus, ir potvynių liūtis, pūgas, ir kitokius žmonėms siaubą keliančius reiškinius.

Nuo praėjusių metų rudens ėmiau labai aktyviai bendradarbiauti su Apvaizda, išlyginant energijos potencialus, kad nekiltų milžiniškos žaibų iškrovos ir nesukeltų gaisrų, kad liūtys neužtvindytų gatvių ir namų, kad viesulai nesugriautų namų ir neužmuštų žmonių. Apie tai jau esu jums rašęs mūsų Forume, jog veikla ir bendradarbiavimas su Apvaizda tikrai labai efektyviai veikia, o to dėka ir stichinės gamtos jėgos – o tikriau potenciali energija - yra labai nuostabiai ir nuosekliai išsklaidoma, kad jos sukoncentruotas į kiekis nepavirstų į kinetinės energijos stichinį pasireiškimą žemės paviršiuje ir negąsdintų žmonių bei nepridarytų didelių materialių nuostolių ir net kieno nors fizinės gyvybės kaina.

Rojaus Trejybės gyvojoje šventovėje apie savo patyrimus su Apvaizda aš pasakoju daug ir išsamiai ir raginu ir kitus tą daryti ir BENDRADARBIAUTI SU APVAIZDA, IR ŠITAIP PADĖTI LIETUVOS ŽMONĖMS APSISAUGOTI NUO ŽAIBŲ, VIESULŲ, LIŪČIŲ, GAISRŲ, IR BET KOKIŲ KITOKIŲ NEPAGEIDAUJAMŲ ENERGIJOS STICHINIO PROVERŽIO PASEKMIŲ.

Labai džiaugiuosi, kad mano patyrimai nepaeina pro ausis, nes ir kiti urantai pamėgina apmaldyti stichijos jėgas su Apvaizdos pagalba, ir savo patyrimais pasidalina Rojaus Trejybės gyvojoje šventovėje Vilniuje ir Kaune, ir dar džiugiau, kad ir jie pastebi, jog toks bendradarbiavimas prieinamas ir jiems, ir turi teigiamą poveikį.

Mano mylimieji, jūs turite suvokti, kad Apvaizda – tai dvasinių asmenų ir Tarpinių Būtybių MUMS suteiktas kolektyvas, kad juo naudotumės VISŲ LABUI. Tai nėra šiaip kokia nors vaizdinė kalbos dalis. Tai tikros dvasios ir Tarpinės Būtybės, kurios ir skirtos mums į pagalbą, kad būtent mes drauge galėtume išlyginti energijos – potencinės ir labai galingos energijos – sankaupas ir tuo pačiu apsaugodami miestus, šalis nuo didelių nuostolių. Aišku, šimtu procentų apsaugoti iš karto mes negalime, nes mes nežinome, kas dedasi kitoje gatvėje, jau nekalbu apie kitą miestą ar valstybę, ar kontinentą. O Apvaizda veikia pagal mūsų prašymą ir su sąlyga, jeigu tas prašymas ATITINKA ROJAUS TREJYBĖS VALIĄ. Taip pat turėkite omeny, kad Apvaizdai reikalinga tam tikras laikas gauti LEIDIMĄ IŠ SAVOSIOS VYRESNYBĖS VEIKTI, NES JI NIEKADA NEVEIKIA PAGAL KIENO NORS UŽGAIDAS, PRIEŠTARAUJANČIAS ROJAUS TREJYBĖS MEILĖS IR ŠVIESOS VALIAI.

Man tapo TIEK įprasta pašalinti juodus kaip smala ir pilnus vandens ir vėjo viesulų debesis, jog net šypseną kelia, kada prisimenu, jog anksčiau apie tai net nepagalvodavau, o tik laukdavau, kad kaip nors audra praūžtų. Dabar ją tiesiog APRAMINU IR JOS VISAI NEBŪNA, NET IR LIETAUS DAŽNAI NEBŪNA. Ir šiandien posakis IŠ DIDELIO DEBESIES MAŽA LIETAUS man jau yra GYVAS ir SUPRANTAMAS, O NE TEORINIS IR NEPAAIŠKINAMAS, KODĖL GI TAIP YRA.

Vakar apie pusė penkių po pietų pamačiau iš pietų pusės – kaip tik prieš mano langus – besiformuojančius milžiniškus viesulų debesis. Jie dar buvo už keliolikos minučių skrydžio, bet jau savo energijos galia vertė kreiptis į Rojaus Trejybę pagalbos, teikiamos per Apvaizdą – ENERGIJOS REGULIUOTOJUS, FIZINIUS KONTROLIERIUS, TARPINES BŪTYBES.
Trumpai pagarbinau Rojaus Trejybę, ir ėmiau melsti Apvaizdos įsikišimo, kad nekiltų viesulo ir audrų bangos, kad nebūtų miestą užtvindančios liūties, kada kanalizacijos sistema nepajėgia surinkti ir nunešti po žemėmis viso vandens, ir jis užtvindo gatves, namus, kad nebūtų žaibų ir gaisrų, ir žmonių aukų.

Mano kaimynas, kuris invalido važimėlyje išvažiavo iš namų, ėmė dairytis į dangų, į tuos artėjančius juodus viesulo debesis. Aš jam papasakojau, kaip veikia Apvaizda, ir pasakiau, kad jis nebijotų važiuoti, nes liūties ir žaibų nebus, nes aš Rojaus Trejybės paprašiau Apvaizdos įsikišimo, ir juoda spalva jau ėmė keistis į šviesesnę juodą, tad jis gali ramiai pasiekti parduotuvę, ir sugrįžti atgal.

Tą sakiau kaimynui jausdamas dėl savo sakomų žodžių vidinį tikrumą, jog kitaip ir būti negali.

Netrukus Žvėryne netikėtai sutemo, atrodė, kad nebe vidurvasario pusę penkių po pietų, bet gilus vakaras, vėjo gūsiai ėmė tiek šėlti, kad man AKIMIRKĄ ĮSISKVERBĖ VIDUJE ABEJONĖ – NEJAUGI ŠĮKART APVAIZDA TURI KITOKĮ NURODYMĄ – NESIKIŠTI. Medžio nulaužtą didelę šaką vėjo gūsis PERMETĖ PER sūnaus mašiną, pastatytą kieme, ir trenkė į garažo duris. Aš nustebau, kaip NETIKĖTAI IR TAIP STAIGIAI ATSKRIEJO TOKS GALINGAS VĖJAS. Ėmė žaibuoti, bet griaustinio nesigirdėjo trankaus. Žaibas svaidėsi, bet nedemonstravo pikto energijos iškrovos griaudėjimo bangomis. Jaučiau, tarsi ir žaibas tik dėl akių man teisindamasis aiškintų, „na, suprask mane, turiu gi aš išsikrauti, bet būk tikras – be skaudžių pasekmių.“ Lietus nulijo, bet labai trumpai.

Po kurio laiko pamačiau sugrįžusį tą patį kaimyną, ir matau, kad jis namo nevažiuoja, o vis dairosi aplinkui, tai pavažiuoja pirmyn gatve, tai vėl sugrįžta. Aš atsidariau langą ir klausiu j o, kas yra, ko jis taip važinėja sukinėdamasis? Jis man ir sako, kad visą gatvę užvertė išrauti su šaknimis medžiai.
Aš negalėjau patikėti – jokio garso negirdėjau, ir tokios galingos vėjo sūkurio jėgos nejaučiau, kad išverstų medį.

Išėjau į lauką ir klausiu jo, kur tas išverstas medis. O jis man ir rodo – maždaug už trisdešimties metrų visą gatvę užtvėręs guli medis su šaknimis išverstas.

Nuėjau jau prie kito kaimyno namo. Ten susirinkę keli kaimynai, man rodo, kad išverstas šis medis su šaknimis, o kitas perpus nulaužtas, ir jie abu užgriuvę ant jų nedidelio vieno aukšto medinio namelio. Dar du medžiai ir daug didesni – kitoje gatvės pusėje taip pat su šaknimis išrauti, ir taip pat guli skersai gatvės. Nufotografavau visus išverstus medžius ir sugrįžau pas kaimynus. O šie man sako, kad jų medis prispaudė jų namą remontuoti atvažiavusių statybininkų mašiną. Tik dabar per didžiules ir vešlia lapija šakas matau, kad po medžiu tikrai prispausta mašina. Vienas iš kaimynų, kurio akyse užkrito medis ant mašinos, man papasakojo, kad jis mato, kaip griūna medis, ir nieko negali padaryti, kad sustabdytų. Darbininkai jau buvo ką tik susėdę į mašiną išvažiuoti, ir spėjo išokti iš mašinos. Būtent jie dabar savo benzopjūklu ir mėgino išvaduoti savo mašiną iš medžio nelaisvės ir pasižiūrėti, kokia jai padaryta žala. Kaimynai skambino, kad atvažiuotų miesto avarinės tarnybos, tačiau jos jau dirbo kitur, tad pačių darbininkų benzopjūklas pravertė vaduotis nuo užgulusio mašiną ir kiemo vartų ir namo langus didžiulio medžio meilės glėbio. Mašinos savininkas intensyviai dirbo su banzopjūklu ir, aišku, mintyse skaičiavo, kiek jam kainuos jos remontas, nes mano aiškinimo nelabai suvokė, tiksliau nelabai išgirdo, tačiau aš garsiai aiškinau ir kitiems, jeigu ne mano malda ir dėl šios maldos APVAIZDOS ĮSIKIŠIMAS, TAI JIE GALĖJO PATYS NET ŽŪTI, O DABAR ATSIPIRKO TIK IŠGĄSČIU IR MAŠINOS REMONTUI BŪSIMOMIS IŠLAIDOMIS. O ir namui esminių nuostolių nepadaryta jokių, nors užkrito ant šlaitinio stogo, tik šiek tiek sulankstė vandens nutekėjimo lataką ir stogo kampo apdailą, kai savo tokiu didžiuliu svoriu galėjo sugadinti didelę dalį stogo, išmušti langus, į kuriuos įsirėmė šakos.

Aš pradėjau jiems aiškinti apie APVAIZDĄ, KAIP REIKIA JOS MELSTI ĮSIKIŠIMO, KAD BŪTŲ PATIRIAMA, KUO MAŽIAU NUOSTOLIŲ IR AUKŲ. Ir tą reikia daryti nuoširdžiai, nesvarbu kokie būtų sakomi žodžiai, svarbu, kad būtų sakoma nuoširdžiai. Tik šitaip mes apsaugosime nuo stichinių nelaimių ir aukų savo aplinką.

Tada prie savo kiemo vartų pamačiau didžiulė medžio šaką užkritusią tiesiog ant uždarytų vartų. Bet ji buvo taip švelniai užkritusi, kad plonesnėmis šakomis atsirėmė į vartų viršų, o nuo kamieno dar nebuvo iki galo atitrūkusi, tad didesnė dalis svorio dar buvo laikoma medžio.
Medis aukštas, keliolikos metrų, todėl šis šakos nulaužimas ir taip nulenkiant ir ŠVELNIAI uždedant ant vartų, JŲ NESULAUŽIUS, NET NENUBROZDINUS, atrodė tarsi Apvaizdos man pamojavimas atsisveikinant vėjo gūsiu – ATIA, MATAI KAIP ANIEMS KAIMYNAMS PRIDARIAU DARBO, BET VIS TIEK Į TAVO MALDĄ ATSIŽVELGIAU, NĖ VIENO NESUŽEIDŽIAU, NĖ VIENO LANGO NEIŠDAUŽIAU. O TAU DAR MAŽIAU PALIKAU DARBO TVARKYTIS, TIK VIENĄ ŠAKĄ, NORS IR JĄ PAKELTI NEUŽTEKS TAU VIENAM JĖGŲ, TEKS KVIESTIS Į PAGALBĄ.

Kadangi mūsų gatvelė maža, tai aš kaimynus pažįstu. Ir kada pjoviau paprastu rankiniu pjūklu savo šaką ir dalimis nupjautas dalis nešiau į bendrą krūvą prie išverstų medžių, ateidavo kaimynai iš kitų namų, tai jiems irgi aiškinau, apie APVAIZDOS VEIKIMĄ IR SAVO MALDĄ, NES BE JOS BŪTŲ NUOSTOLIAI DAUG DIDESNI. O dabar jie mato, kokia yra galinga energija, ir kaip jos neįmanoma apvaldyti, kai per akimirką ir daugybėje vietų gali kaip peiliu per sviestą be jokių pastangų versti medžius, namus, mašinas, o kad atstatyti į buvusią padėtį aplinką ar namą, ar mašiną, kiek žmonėms reikia įdėti, laiko, energijos, ir lėšų. Tai dar vienas kaimynas ir pajuokavo, kad dabar jis mato, koks yra absurdiškas rusų botaniko Mičiurino teiginys, kada jis dvidešimtojo amžiaus pirmoje pusėje tvirtino, kad mes neturime laukti iš gamtos malonių, o jas turime pasiimti patys. Tada aš tam kaimynui paaiškinau, kokia yra MALONĖ IŠ APVAIZDOS MUMS SUTEIKIAMA REALIAI.

Vakar toks kaimynų suartėjimas per išvertus medžius ir pasikalbėjimas leido pamatyti juos man dar geriau, kad jie turi savyje daug baimės, kurią tegali išvalyti tik per ATSIVĖRIMĄ ROJAUS TREJYBEI. Kai kurie iš jų turi Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL. Jau ir perskaitė ne vieną kartą, todėl jų reakcija į mano aiškinimus yra vienokia, kitų – kitokia. Dar po kurio laiko tiek sutemo nuo juodų debesų, kad atrodė kaip vėlus vakaras. Tuo metu kaip tik pas kaimynę, kuri jau buvo perskaičiusi Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL atvažiavo sūnus, kurį aš pažįstu nuo gimimo. Tad aš ir šitam jaunam vyrui ėmiau aiškinti apie Apvaizdą. Jis papasakojo, kad dabar grįžo į miestą Druskininkų keliu, tai ten per kelią buvo nuvirtęs medis, kurį gelbėjimo tarnybos buvo perpjovusios taip, kad būtų galima pravažiuoti keliu kaip per vartus. O debesys vis kaupėsi ir juodėjo. Aš rodžiau į šiuos debesis ir aiškinau, kokia tai yra galinga potencinės energijos koncentracija debesyse. Kaimynė jau ėmė reikšti baimę, o sūnus jai paantrino, kad eitų į vidų.
Aš prieš tai jau meldžiausi, ir žinojau, kad šitie debesys bus ištirpinti, ir jie tikrai buvo ištirpinti ir jokios audros nebesukėlė.
Aš kaimynės sūnui parodžiau Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL ir pasakiau, kad norėčiau jam padovanoti jį, jeigu tik jis skaitys. Jis man atsakė – pažadu nuoširdžiai, tikrai skaitysiu.
Štai šitaip Rojaus Trejybė per Apvaizdos veikimą pasirūpino, kad patirčiau jos ĮSIKIŠIMĄ IR REALŲ VEIKIMĄ – medžių išvertimą iš šaknų, ir ant mašinos užmetimą, ir švelnų sunkios ir didelės šakos užmetimą ant vartų, IR VISA TAI BE JOKIŲ NUOSTOLIŲ IR SUŽEIDIMŲ. O KOKIOS NUOSTABIOS BUVO SUDARYTOS REALIOS APLINKYBĖS ŽMONĖMS SUTEIKTI DIDESNĮ ŽINOJIMĄ IR APIE APVAIZDOS REALŲ VEIKIMĄ IR MANO JŲ PARAGINIMĄ, KAD JIE TAIP PAT MELSTŲSI IR KVIESTŲSI APVAIZDĄ Į PAGALBĄ, NES JI IR SKIRTA MŪSŲ – VISŲ – LABUI, KAD VEIKTUME SU JA DRAUGE, BE BAIMĖS, BET VIS LABIAU PASITIKĖDAMI TOKIU ABIPUSIU BENDRADARBIAVIMU.

Štai kodėl, mano mylimieji, kada tik matote jau nebe pilkus, bet juodus debesis – nesvarbu koks būtų metų laikas – ruduo, žiema, pavasaris, vasara – ir dar jeigu skirtingo juodumo atskirus klodus turinčius debesis, žinokite, kad tai jau savyje talpinantys audros potencinės energijos sankaupą debesys. Jie jau yra PAVOJINGI. Ir jeigu dar yra tvankus ir karštas oras, tai toks didelis temperatūrų skirtumas dar labiau įsuks oro srovių mases, kad gali iškristi net kruša sulig kumščio dydžio, o gali būti net ir futbolo kamuolio dydžio ledais. TUOJ PAT MELSKITE APVAIZDOS ĮSIKIŠIMO, KAD ŠITIE ENERGIJOS SKIRTINGI POTENCIALAI BŪTŲ IŠLYGINTI IR NEBŪTŲ MILŽINIŠKOS IR PAVOJINGOS ŽAIBŲ IŠKROVOS TARP DEBESŲ AR TARP DEBESŲ IR ŽEMĖS AR VANDENS PAVIRŠIAUS.

IR TĄ DARYKITE VISADA, NET JEIGU TEKTŲ TĄ DARYTI IR KELIS KARTUS PER DIENĄ. NEPRAEIKITE PRO PAVOJINGĄ DEBESĮ ABEJINGAI. JŪS TURITE GALIĄ APSAUGOTI DAUGYBĘ ŽMONIŲ GYVYBIŲ, SUTAUPYTI MILIJONUS LITŲ, DOLERIŲ, EURŲ, APSAUGOTI ŽMONES NUO BAIMIŲ IR GAISRŲ. JŪS TIK DARYKITE TĄ SU ROJAUS TREJYBE IR APVAIZDA.

Jeigu šito nedarysite šito jūs, kurie tam jau esate pasirengę, tai tikrai šito negalės daryti tie, kurie šitam nėra pasirengę, tuo labiau tie, kurie net nežino, kad šitaip galima apraminti vadinamąsias stichines gamtos jėgas. Tada mūsų planetoje stichinės nelaimės dar labiau ims siautėti, nes dabar APVAIZDA LAUKIA IŠ MŪSŲ KREIPIMOSI Š JĄ IR ROJAUS TREJYBĘ, KAD BENDRADARBIAUTUME, NES MES NEBESAME IZOLIUOTA PLANETA JAU NUO 1985 METŲ.
PRADĖKIME AKTYVIAU DIRBTI SU DVASINĖMIS JĖGOMIS VISŲ LABUI.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2011-07-22 12:33:22

Komentarai

Pasitaisysiu - ne Šiaurės, bet Pietų Korėjoje.

povilasL
2011-07-27 23:12:33



Šiandien sužinojau, kad Šiaurės Korėjoje buvo stiprios liūtys, taip, kad kai kuriose Seulo gatvėse automobiliai buvo apsemti beveik iki stogų. Pranešama, jog buvo aukų.
Pagalvojau, kad Lietuvoje taip atsitikti negalėtų, nes yra urantai. O štai korėjiečiai dar nežino, kaip išvengti tokių stichinių nelaimių.

Su meile.

povilasL
2011-07-27 22:57:00



Šių metų birželio mėnesio viduryje, artinosi panaši audra Varėnoje, nors dangus buvo perskirtas saulės vienoje pusėje ir tamsių debesų kitoje. Jau žiūriu formuojasi kruša, ir pajutau viduje troškimą visa tai sustabdyti, kad tik žmonėms nepridarytų nuostolių, nes ir taip vargą kenčiame daugelis. Net pajuokavau, kad geriau tegul lyja ant mano mašinos, man tai neskaudės, kaip kitiems, neturintiems dvasinio pagrindo. Kruša kaip mat virto į didelius lašus ir toliau į tokį šiltą lietų. Kokia malda buvo, nepamenu. Žinau tik pojūtį, tokį nenusakomą, pilną ramybės, bet ir susirūpinimą dėl kitų; tokį dalyką paaiškinti žodžiu negaliu.
Lygiai taip pat vakar - 2011 07 21 - siautėjo audra pietų Lietuvoje. Šį kartą mano malda apsiribojo be žodžių, tik kažkokiu nepaaiškinamu žinojimu. Ir taip kaip Vilniuje vartė medžius, taip ir Varėnos apylinkėse tas vyko. Bet gėrėjausi, man labai patinka stebėti žaibus, ir jaučiau, kad viskas vyksta ramiai pagal Tėvo valią, kuriai viską ir tarsi atidaviau. Ir šį mėnesį jau antrą kartą taip. Lyg ir kompensacija už pernykštės vėtros žalą.
DŽIAUGIUOSIU NUOSTABIU APVAIZDOS VEIKIMU IR PAGALBA MUMS.

Evaldas
2011-07-22 17:41:13




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal