27. Informaciniai energetiniai virpesiai

Spausdinti
Dokumentų sąrašas

Kada tą vaizdinį nustojau matyti, kažkur giliai viduje jaučiau, kad pakeldamas žmogiškosios sąmonės lygį iki dieviškojo sąmonės virpesių lygio, aš lygiai taip galiu žemesnius energetinius virpesius transformuoti, kad galėčiau juos paversti matomais pavidalais žmogaus akims. Viskas priklauso nuo mano paties sąmonės energetinių virpesių, kuo aukščiau juos pakelsiu, tuo labiau galėsiu paveikti žemesnius sąmonės energetinius informacinius virpesius. Energija ir informacija yra perduodama tiesiogiai virpesiais net ir be kokių nors materialių pagalbinių priemonių.             

 

Informaciniai virpesiai, kaip ir bet kokia energijos forma, turi svorį. Ji yra reali, kaip ir svoris. Dabartinis jūsų protas yra materialus. Jį palaiko jūsų materialios smegenys. Jeigu nebūtų jūsų materialių smegenų, jūs negalėtumėte nei protauti, nei suvokti, ką protauja jūsų kiti broliai ir seserys. O be sąmonės net ir jūsų smegenys, būdamos funkciškai sveikos, vis tiek negalėtų suvokti, ką jos gali suvokti. Tačiau tai, ką jūs vadinate sąmone ir nesąmoninga jūsų sąmonės būsena yra ne kas kita, kaip skirtingos sąmonės virpesių pasireiškimo formos, kaip skirtingos bangos, to paties jūsų imtuvo ir siųstuvo, kuris šitas bangas ir siunčia ir priima. Ir jūsų materialios smegenys, būdamos paties žemiausio iš visų kūrinijos tvarinių sąmonės energetinio informacinio virpėjimo, tuoj pat ima jausti nuovargį, kada tik susiduria su nors šiek tiek aukštesniais sąmonės energetiniais informaciniais virpesiais, kuriuos nori arba įsisavinti, tai yra, suvokti ir kitiems perteikti, arba kada nori pačios ką nors sukurti. Tuo metu, kaip niekada, jos ims jausti tų virpesių svorį, kuris jas ima varginti. Sąmonės energetinių virpesių svoris mažėja priklausomai nuo jų dažnumo, kuo aukštesnis dažnumas, tuo lengvesnis jų svoris. Tačiau keistas dalykas, jie, tie sąmonės energetiniai virpesiai sukelia tuo didesnę įtampą, kuo yra mažesnis jų svoris, žemesnių virpesių sąmonei.

Būtent dėl to žmogaus pati žemiausia, laisvą valią turinti sąmonės forma, jaučia vis labiau didėjantį nuovargį nuo vis sunkėjančios jai suvokti bet kokios aukštesnių energetinių virpesių informacijos. Šitą įtampą sukuria šitų sąmonės energetinių informacinių virpesių neatitikimas. Ir kuo šis neatitikimas yra didesnis, tuo didesnė įtampa. Aukštesnės sąmonės energetiniai informaciniai virpesiai visada apgaubia žemesnės sąmonės energetinius informacinius virpesius. Bet niekada nebūna atvirkščiai. Žemesni sąmonės informaciniai virpesiai gali tik pakelti savo sąmonės informacinius virpesius tik tiek, kiek patys susilieja su aukštesniais. Ir būtent šitas susiliejimas, bendras tokių informacinių virpesių laukas, tokios laisvą valią turinčios sąmonės tampa realus augimu, brendimu, plėtimu. Ir vis didesniu priartėjimu prie Visuotinės ir Dieviškosios Sąmonės.

 

 


Dokumentų sąrašas
Spausdinti
Grįžti atgal