Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

DIENOS CITATA iš Urantijos Knygos, Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, ar Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų.

Mielieji, siūlau jums temą DIENOS CITATA iš Urantijos Knygos, Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, Rojaus Trejybės apreiškimų knygos Akimirkos Amžinybė, ar kitų mūsų svetainėje patalpintų Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų.
Kaip ją mes pildysime?
Kiekvienai dienai kiekvienas parašo PO VIENĄ citatą.
Tai reiškia, kad tai dienai gali būti kelios ar keliolika citatų, jeigu parašys tą dieną keli ar keliolika mūsų dvasinių brolių ar sesių, tačiau jie SAVO citatą parašys kiekvienai dienai tik VIENĄ. Ir šitoje temoje nereikia JOKIŲ KOMENTARŲ. Tegu čia kalba tik patys cituojami teiginiai, kurie išreiškia ir mūsų nuostatas ir supratimą.
Po kiek laiko mes jau turėsime daug citatų, ir jos taip pat bus mūsų ŠVIESINTOJOS. Ir jas galėsite taikyti savo kasdieniame gyvenime, galbūt rašydami sveikinimus, linkėjimus įvairiomis progomis, panaudoti kur nors kaip kokį šūkį ar kvietimą, galėsite pasiūlyti aptarti su savo draugais, arba net pasinaudoti savo mokymuose, kuriuos suteiksite kitiems savo dvasiniams broliams ir sesėms, kurie nuoširdžiai patys ieško didesnės šviesos. Tai labai nuostabus ir tuo pačiu praktiškas pritaikymas.
Citatas apribokite vienu ar dviem sakiniais, kad būtų galima vien tik iš jos suvokti giluminę prasmę ir be papildomo konteksto, tačiau jeigu manote,kad ji yra aiškesnė tik pateikus visą pastraipą, tuomet pateikite ir tokią citatą, juk svarbu būtent jūsų šviesos perteikimas.
Nurodykite citatos vietą.
Urantijos Knygos Knygos citatos yra žymimos tokiu būdu: 0009-05-06 ir tai reiškia 9 puslapį, 5 pastraipą, ir 6 eilutę pastraipoje. Puslapyje pastraipos skaičiuojamos tik tos, kurios turi pradžią tame puslapyje, todėl jeigu pastraipa prasideda viename puslapyje, o baigiasi kitame puslapyje, o jūsų pateikiama citata yra būtent tame puslapyje, kur citata baigiasi, tada ją pažymėsite nuline pastraipa 00, ir eilutę pažymėsite skaičiuodami 00 pastraipos eilutes. Nurodydami puslapį prieš tai rašote nulius - tris, du, vieną, ar nė vieno, priklausomai nuo to, koks puslapis, nes knygoje yra 2097 puslapiai.
Taip tinka nurodyti ir citatas iš Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, nes dabar yra tik vienas knygos leidimas, tad pagal puslapius visi galės lengvai surasti knygoje. Lygiai taip pažymėkite ir tas citatas, kurios yra paimtos iš Rojaus Trejybės apreiškimų knygos Akimirkos Amžinybė.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-10-30 22:38:55

Komentarai

Visuotines kurinijos fizines, intelektualios, ir dvasines sferos yra dieviskai abipusiskai susietos. Tai, kas yra tobula ir netobula, is tikruju yra tarpusavyje susieta, ir del to ribinis evoliucinis tvarinys gali kilti i Roju, paklusdamas Visuotinio Tevo mandatui:" Bukite tokie tobuli, net koks tobulas esu as." 0637-01-03

Nijole
2010-04-19 21:39:52



Bet aš tikrai jūsų nepaliksiu pasaulyje vienų. Labai greitai, po to, kai būsiu išėjęs, aš tikrai atsiųsiu dvasinį pagalbininką. Jūs iš tikrųjų turėsite su savimi tą, kuris užims mano vietą tarp jūsų, tą, kuris jus toliau mokys tiesos kelio, kuris net ir guos jus.1947 – 02

Vytautas/Vilnius
2010-04-20 07:41:59



Meilė yra gyvenimo dieviškojo ir vidinio akstino padarinys. Jos pagrindas yra supratimas, ją ugdo nesavanaudiška tarnystė, ir ją tobulina išmintis.(1898-04 -03)


Tadas
2010-04-20 16:47:19



Sekmadienio pusiaudienį,balandžio 22-ąją,vienuolika apaštalų susirinko pagal susitarimą ant kalno netoli Kapernaumo,ir Jėzus apsireiškė tarp jų. Šitas susitikimas įvyko ant to paties kalno,kur Mokytojas juos buvo išskyręs kaip savo apaštalus ir Tėvo karalystės žemėje ambasadorius.Ir tai buvo keturioliktasis Mokytojo morontinis apsireiškimas.(2050-192-03)

Fredas
2010-04-22 10:02:14



Mirtingieji tvariniai,gyvenantys nuodėmės sukrėstame,blogio valdomame,savojo aš siekiančiame,izoliuotame pasaulyje, tokiame,kaip Urantija,vargu ar gali suvokti fizinį tobulumą, intelektualų pasiekimą,ir dvasinį išsivystymą,būdingą šitoms išsivysčiusioms evoliucinėms epochoms neturinčioje nuodėmės sferoje.(629-55-05)

Fredas
2010-04-20 09:30:57



Ir jokiu būdu nebijokite klaidų.Nėra nė vieno neklystančio.Net ir tie,kurie teigia,kad aš nugyvenau gyvenimą neklysdamas,šitaip teigdami klysta.Aš nebuvau robotas ar automatas,užprogramuotas iš anksto.Aš lygiai taip pat turėjau emocijas ir sisierzinimo protrūkius.Tik jūs šito nežinote,nes manojo gyvenomo aprašymų niekur neskaitėte.0136-05,/Kalbu jums vel/.

IRENA
2010-04-20 11:41:00



Abipusis supratimas ir broliska meile yra transcendentiniai civilizuotojai ir galingi faktoriai igyvendinant zmogaus brolyste pasauliniu mastu. 0598-02-08

Nijole
2010-04-02 23:26:35



Reiketu pastebeti, jog kylantieji mirtingieji gali patirti Dievybes vienas po kito einanciu lygiu neasmeni buvima likus daug laiko iki to, kada jie tampa pakankamai dvasingais ir adekvaciai islavintais, jog pasiektu patirtini asmenini situ Dievybiu kaip asmeniu butybiu suvokima, ir jog su sitomis Dievybemis kaip su asmenemis butybemis uzmegztu patirtini asmenini rysi. 0642-04-01

Nijole
2010-04-23 22:37:40



Apie šeštą valandą penktadienio rytą,balandžio 21-ąją,morontinis Jėzus apsireiškė tryliktąjį kartą,pirmąjį Galilėjoje,dešimčiai apaštalų,kada jų valtis priartėjo prie kranto netoli įprastinės prieplaukos prie Betsaidos.(2045-192-1)

Fredas
2010-04-21 10:57:16



Kada jūs tampate vyresni pagal metus ir labiau patyrę karalystės reikaluose,ar tada jūs tampate taktiškesni,turėdami reikalų su nedrausmingais mirtingaisiais,ir pakantesni,gyvendami su užsispyrusiais bičiuliais? Taktas yra visuomeninės svertų sistemos atramos taškas,o pakantumas yra didžios sielos skiriamasis ženklas.Jeigu jūs turite šitas retas ir nuostabias dovanas,tai su laiku jūs tapsite dėmesingesni ir sumanesni savo vertose pastangose vengti visų nereikalingų visuomeninių nesusipratimų.Tokios išmintingos sielos sugebės išvengti didelės dalies nemalonumų,kurie tikrai ištinka visus tuos,kurie kenčia del emocinių prisiderinimo stokos,tuos,kurie atsisako suaugti,ir tuos,kurie atsisako pasenti pagarbiai.UK 1740-06.

IRENA
2010-04-25 15:08:18




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal