Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

DIENOS CITATA iš Urantijos Knygos, Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, ar Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų.

Mielieji, siūlau jums temą DIENOS CITATA iš Urantijos Knygos, Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, Rojaus Trejybės apreiškimų knygos Akimirkos Amžinybė, ar kitų mūsų svetainėje patalpintų Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų.
Kaip ją mes pildysime?
Kiekvienai dienai kiekvienas parašo PO VIENĄ citatą.
Tai reiškia, kad tai dienai gali būti kelios ar keliolika citatų, jeigu parašys tą dieną keli ar keliolika mūsų dvasinių brolių ar sesių, tačiau jie SAVO citatą parašys kiekvienai dienai tik VIENĄ. Ir šitoje temoje nereikia JOKIŲ KOMENTARŲ. Tegu čia kalba tik patys cituojami teiginiai, kurie išreiškia ir mūsų nuostatas ir supratimą.
Po kiek laiko mes jau turėsime daug citatų, ir jos taip pat bus mūsų ŠVIESINTOJOS. Ir jas galėsite taikyti savo kasdieniame gyvenime, galbūt rašydami sveikinimus, linkėjimus įvairiomis progomis, panaudoti kur nors kaip kokį šūkį ar kvietimą, galėsite pasiūlyti aptarti su savo draugais, arba net pasinaudoti savo mokymuose, kuriuos suteiksite kitiems savo dvasiniams broliams ir sesėms, kurie nuoširdžiai patys ieško didesnės šviesos. Tai labai nuostabus ir tuo pačiu praktiškas pritaikymas.
Citatas apribokite vienu ar dviem sakiniais, kad būtų galima vien tik iš jos suvokti giluminę prasmę ir be papildomo konteksto, tačiau jeigu manote,kad ji yra aiškesnė tik pateikus visą pastraipą, tuomet pateikite ir tokią citatą, juk svarbu būtent jūsų šviesos perteikimas.
Nurodykite citatos vietą.
Urantijos Knygos Knygos citatos yra žymimos tokiu būdu: 0009-05-06 ir tai reiškia 9 puslapį, 5 pastraipą, ir 6 eilutę pastraipoje. Puslapyje pastraipos skaičiuojamos tik tos, kurios turi pradžią tame puslapyje, todėl jeigu pastraipa prasideda viename puslapyje, o baigiasi kitame puslapyje, o jūsų pateikiama citata yra būtent tame puslapyje, kur citata baigiasi, tada ją pažymėsite nuline pastraipa 00, ir eilutę pažymėsite skaičiuodami 00 pastraipos eilutes. Nurodydami puslapį prieš tai rašote nulius - tris, du, vieną, ar nė vieno, priklausomai nuo to, koks puslapis, nes knygoje yra 2097 puslapiai.
Taip tinka nurodyti ir citatas iš Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, nes dabar yra tik vienas knygos leidimas, tad pagal puslapius visi galės lengvai surasti knygoje. Lygiai taip pažymėkite ir tas citatas, kurios yra paimtos iš Rojaus Trejybės apreiškimų knygos Akimirkos Amžinybė.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-10-30 22:38:55

Komentarai

Jūs turėtumėte žvelgti į visos kūrinijos vystymąsi Manuoju požiūriu. Ir jūs tikrai žinote, kad net ir visatos iš tikrųjų keičiasi, taigi, kas buvo laikoma svarbu viename lygyje ir vienu konkrečiu momentu, jau kitą akimirką tai pavirsta į naują kokybę kitame lygyje. Štai dėl ko jūs neturėtumėte manyti, kad jūsų blogi patyrimai yra iš viso blogi, nes jie yra ne kas kita, kaip tik patyrimai. Bet jūsų protas įvertina juos, atsižvelgdamas į jūsų fizinius, moralinius, ir kultūrinius standartus.
Taigi, jūs turite būti tikri dėl to fakto, kaip jūs užmezgate savo asmeninį gyvą ryšį su Manimi, taip jūs imate patirti mano vibracijų, jūsų viduje, gyvą pulsavimą ir tas gyvų vibracijų pulsavimas atves jus į tokias aplinkybes, kad veiktumėte. O veikdami jūs tikrai patirsite didžiulį ryžtą toje tiesoje, kurią suvokėte, ir toje meilėje, kurią tuo metu ir patiriate, taip, kad net kaip derva juodas purvas pavirs į šviečiantį ir spindintį baltos medvilnės žiedą. Ir tą jūs iš tiesų realiai patirsite, nes Aš neskleidžiu jokių kitokių vibracijų, tik MEILĖS ir GROŽIO. Dėl to jūsų matymas bus transformuotas per jūsų augimą su Manimi, Manyje, ir jaučiant Mane savyje taip smarkiai ir iškeltas taip aukštai, kad jūs tikrai nepatirsite jokio blogio savo dvasinei asmenybei. Tokius išmėginimus tikrai pajėgs ištverti net ir materialus kūnas, kuris priešingu atveju būtų seniai pasidavęs. Ir tai yra jūsų augimas Meile ir Gailestingumu.
10 - 11 pastr. / Tėvo dvasia, Minties Derintojas, apie augimą, 2006 01 10 13.55/



Violeta (Vilnius)
2010-03-21 16:38:01



Jūsų gyvenime gali būti tik du ritualai. Ir abu jie yra gyvi. Vienas ritualas yra jūsų gyva dvasinė komunija su Tėvu. Antras ritualas yra jūsų asmeninis tarnavimas su meile ir iš meilės Tėvui. Jokių daugiau ritualų būti negali, nes jie visi, kokie tik bebūtų sugalvoti, niekada nepranoks šitų dviejų ir gyvų ritualų. Ir tik šitų dviejų ritualų laikymasis jums suteiks nuostabų pojūtį – gyvą ryšį su Tėvu. Ir tai bus jums atlygis, Tėvo atlygis, už nuoširdžias ir atkaklias jūsų pastangas. Ir vėl, šitą atlygį jūs pajausite lygiai taip, kaip pajaučiate meilę pačiam artimiausiam žmogui. Tai bus gyvas atlygis per vidinį jausmą.
81-2

Arūnas
2010-01-16 19:12:35



Jiems šitaip bevakarieniaujant,ir nors durys buvo tvirtai užrakintos ir užremtos,netikėtai morontinis Mokytojas apsireiškė pasagos formos stalo viduje,ir stovėdamas tiesiai prieš Tomą,tarė:"Ramybė tebūnie jums.Visą savaitę aš laukiau,kad galėčiau vėl apsireikšti,kada jūs būsite visi,kad dar kartą išgirstumėte įgaliojimą eiti į visą pasaulį ir skelbti šitą karalystės evangeliją.(2042-191-05)

Fredas
2010-04-15 10:11:57



Kada atleidžiame savo broliui materialiame kūne, tada šito atleidimo dėka savo paties sieloje mes kuriame sugebėjimą už savo pačių klaidingus poelgius priimti Dievo atleidimo realybę.1861-05

Vytautas/Vilnius
2010-04-15 21:14:32



Ne Tėvas, ir ne aš nuo jūsų paslepiame meilę ir tiesą, ne. Nuo jos pasislepiate jūs patys. Dėl to ir atėjo metas man pateikti šituos mano mokymus kaip Aukščiausiajam Visatos, kurioje jūs pradedate savo žengimą į amžinybę, savo kelią pas Tėvą Rojuje, Valdovui. Nors jūs mane pažįstate Jėzaus Kristaus vardu, tačiau šituos mokymus aš pateikiu jau būdamas ne tik kaip Kristus, bet kaip Visatos vienas iš Sutvėrėjų ir Aukščiausiųjų Valdovų. Aš juos pateikiu kaip pati aukščiausioji visatos jėga, kuri yra Tėvo meilės ir tiesos jėga visoje visatoje.

Dėl to aš jums sakau, kad tie iš jūsų, kurie mano šitais mokymais patikės ir pradės juos taikyti savo kasdieniame gyvenime, tiems nebus jokių neįveikiamų kliūčių, kad ir patys taptų meilės ir tiesos reiškėjais kitiems savo sielos broliams ir sesėms, kad ir kokios būtų tam nepalankios aplinkybės. Jūs, drauge su Tėvu ir manimi, o taip pat ir su savo angelų sargų, serafimų, pagalba, pajėgsite įveikti visas kliūtis, kad meilė ir tiesa suspindėtų aplink jus, o jūsų viduje, kad ji šviestų taip stipriai, kad ir jūs patys pradėtumėte maitintis šitais pačiais meilės ir tiesos gyvais virpesiais. Ir taip bus, nes tokia yra Tėvo, tokia yra mano valia, kad jūs išsivaduotumėte iš melo ir baimės vergovės, kad taptumėte laisvais Tėvo vaikais.

Štai tam yra skirti ir mano mokymai. Jus išlaisvinti iš jūsų pačių susikurtų pančių, kurie jums veržia, trina iki kraujo ir rankas, ir kojas, ir kaklą. O jūs turite jaustis palaimoje ir nepatirti jokio trynimo, jokio skausmo. Ir tam, kad pajaustumėte nuolatinę palaimą, pasiekiančią ir apglėbiančią jus Tėvo siūlomą palaimą, jūs ir turite mano mokymais vadovautis. Nė vienam jie nepakenks. Net ir tiems, kurie nenori jų skaityti, net ir tiems, kurie jus skaudina ir kankina, net ir tiems mano mokymai nepakenks. Jokiu būdu jie neatims nė vienam iš jūsų laisvos valios apsisprendimo. Tik jūsų valia nuspręs, ar verta tokiu keliu eiti, ar verta atsistoti ir kaip jūs sakote, „pūsti prieš vėją.“ Spręsti jums, kiekvienam asmeniškai. Tačiau jūs vis tik turite žinoti: tie, kurie apsispręsite „pūsti prieš vėją,“ pūsti prieš savo pačių užsidėtus ritualų ir dogmų, ydų ir skurdo vergystės pančius, tiems į pagalbą ateis Tėvas. Tiems padėsiu aš ir visa mano visata, nes nė vienas mano visatoje negali būti vergas prieš savo paties valią. Dėl to visa visatos gausi šeima, apie kurią jūs neturite jokio supratimo, prisijungs prie jūsų dvasinio pakilimo ir išsilaisvinimo.
238,239-4,5,6

Arūnas
2010-01-16 19:28:46



Gyvūnai neturi laiko pojūčio, kokį turi žmogus, ir net žmogui, dėl jo siauro ir apriboto požiūrio, laikas atrodo kaip įvykių seka, bet žmogui kylant, kada jis žengia pirmyn į vidų, besiplečiantis šitos įvykių procesijos vaizdas atsiskleidžia vis daugiau ir daugiau savo visuma. Į tai, kas anksčiau atrodė kaip įvykių seka, tada bus žvelgiama kaip į ištisą ir tobulai susietą ciklą; šitokiu būdu cirkuliarinis vienalaikiškumas vis labiau pakeis ankstesnę linijinės įvykių sekos sąmonę.1439-04


rimantas ( Kaunas )
2010-02-02 08:13:11



Centrinė visata yra amžinybės kūrinys;septynios supervisatos yra laiko kūriniai;šie keturi išoriniai erdvės lygiai neabejotinai turi lemtį sukelti-išvystyti kūrinio galutinybę. Ir yra tokių,kurie mano,jog Begalinysis niekada negali pasiekti visiškos išraiškos nebegalybėje;ir dėl to jie iš tiesų postuluoja papildomą ir neapreikštą kūrinį už ketvirtojo ir labiausiai išorinio erdvės lygio ribų,galbūt visą laiką besiplečiančią,niekada nesibaigiančią begalybės visatą.(0130-12-01)

Fredas
2010-04-01 10:32:17



Kiekvienas yra laisvas pasirinkti ir veikti tiktai tarp savosios sąmonės valdų ribų. 0377 04 02.


Laima(Velžys)
2010-04-01 11:58:13



KAIP jūs žengiate šitoje arenoje, Mes matome KIEKVIENĄ jūsų net ir menkiausią gėrio ir meilės KETINIMĄ. Mes matome kiekvieną jūsų žingsnį. Mes matome jus IŠ VIDAUS KIEK jumyse yra neryžtingumo, abejonių, nepasitikėjimo savo jėgomis, net ir priekaištavimo Mums, kad Mes nepakankamai jums padedame. Visa tai matydami, Mes vertiname kiekvieną jūsų net menkiausią gėrio motyvo virptelėjimą, ir stipriname jus, kad jūs iš tikrųjų šitame kelyje taptumėte Mūsų materialia išraiška, taptumėte Mūsų materialiu spinduliu, kurį matytų ir kiti jūsų sielos broliai ir sesės.
Nesitikėkite, kad jus šlovins ir aukštins, kels ant pjedestalo, statys jums paminklą. Ne. MES jus šlovinsime, aukštinsime, kelsime ant pjedestalo, ir statysime paminklą jums, GYVĄ JŪSŲ TIKROJO AŠ ATSISKLEIDIMĄ VISŲ LABUI; ŠAI – JŪSŲ PAMINKLAS.Tėvo mokymas, atsakant į Violetos prašymą...2009 12 12.

Laima(Velžys)
2010-02-15 21:58:06



Materialūs daiktai gali egzistuoti savarankiškai, bet gyvybė atsiranda tiktai iš gyvybės. Protas gali atsirasti tiktai iš anksčiau egzistuojančio proto. Dvasia kyla tiktai iš dvasinių protėvių. Tvarinys gali sukurti gyvybės formas, bet sužadinančią gyvąją kibirkštį sugeba suteikti tiktai kurio nors kūrėjo asmenybė arba kuriančioji jėga.0404-01



rimantas ( Kaunas )
2010-03-11 09:50:37




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal